Przepoczwarzenie - pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-31, 21:41   #1
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112

Przepoczwarzenie - pomożecie?


Proszę Was o pomoc, bo czytając forum doszlam do wniosku, że potraficie i chcecie pomagać. Nie chcę już być uważana przez inen kobiety za babo - chlopa, a przez facetów za dobrego kumpla. Przez ostatnie pare lat zazwyczaj nosilam czarne glany, czarne spodnie i bylejaki czrany golfik. Klasyczny przerost formy nad trescią Wogole mnie nie interesowalo jak wygladam. Tearz mam 20 lat i jestem nietknięta makijażem Jakos ostatnio zaczęlo mi to przeszkadzac. Nie chce, zeby ludzie mi przyklejali latkę za sam wygląd. Chce wygladac jak kobieta, a nie tylko nią być. Zmainy są konieczne. Od miesiąca sobie ćwicze i zaczynają być widoczne pierwsze efekty I tu jest wielka prośba do Was Ja sie wcale nie znam na tej materii - tyle co przez miesiac szperania w necie chociaz się oswolilam ze slownictwem Gdybyscie byly tak mile ( a wiem ze jestescie) i mi podaly wskazowki/ zaproponowaly/ zademonstrowaly co mam zrobic, zeby wygladac ladnie, kobieco itp to bylabym Wam bardzo wdzieczna. Interesuje mnie wszytko od fryzury, makijazu, ubran lącznie nawet ze wskazaniem kosmetyku " o ten". Jak poradzicie tak się stanie Umieszcze zdjecia z "juz po" i bedziecie mogly być z nas dumne Jedyne co bym wolala to nie bardzo rozowe ciuszki, raczej dlugie wlosy no i naturalny kolor Napisze coś wiecej o sowim wygladzie - uzupelnie to co jets na zdjeciach

Wzrost 165
Waga 52
Talia 68
Biodra 98
Biust C

Kolor wlosow: ciemny brąz, podobno jak bylam mala to blond
Wlosy: raczej gęste, koncowki suche reszta normalna chyba, falowane
Oczy: hmm szare, nieduze, gleboko osadzone - nosilam dlugo okulary
Oprawa oczu: rachityczne rzesy, ciemne - na koncach lekko jasniejsze
Cera: raczej tlusty nos i broda, reszta sucha
Karnacja: jasna, opalam sie na czerwono, dszybko brazowieje i znika
Twarz: pyzata bardzo, bardzo bardzo moja zmora
Usta: waskie, gorna warga anwet bardzo, ze sklonnoscia do pierzchnięcia
Lekko sie garbie
Szerokie ramiona
Talie kiepsko zaznaczona
Duze biodra Koszmarnei chude lydki

Jesli cos bedzie wam pomocne do podratowania mnie to szybko napisze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg konkurs-13.07.05 087.jpg (44,9 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg konkurs-13.07.05 086.jpg (35,0 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg konkurs-13.07.05 084.jpg (60,4 KB, 693 załadowań)
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 23:59   #2
Monika25
Przyczajenie
 
Avatar Monika25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 28
GG do Monika25
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Bbbbiegnę na pomoc Przyglądam się z uwagą Twojej buzi sylwetce i co mogę Ci poradzić...figurę masz naprawdę OK! i trudno w tej materii coś Ci zarzucić, a jeśli to prawda, że ćwiczysz, to życzę Ci dużo wytrwałości, bo z tym bywa różnie, to może potwierdzić prawie każda Kobieta A więc ćwicz regularnie, wystarczy 4x w tygodniu po 30min no i pamiętaj o prawidłowym odżywianu , jedno i drugie musi iść ze sobą w parze Jedz regularnie 5x dziennie, o wmiarę regularnych godzinach, leką kolację jedz najpóźniej o godz. 20. Spożywaj niezbyt obfite porcje i wstawaj od stołu z lekkim niedosytem, jak tylko poczujesz mocny głód, siegnij po owoc, polecam jabłko bogate w błonnik, obiad powinien być urozmaicony, czyli chude mięsko, bez chrupiącej skórki , ziemniaczki i duuużo sałatki polanej naturalnym jogurtem. Podwieczorek możesz zjeść wówczas, jak znów poczujesz duży głod, polecam jeśli owoce się znudziły ,budyń, galaretkę, lody byle nie w śmietanowej polewie. Kolacja lekka! Do posiłku i między nimi pij dużo wody, ewentuanie niskosłodzone soki- wysokosłodzone można rozcieńczać pół na pół z wodą. jeśli chodzi i Twoja buzię, polecam przy okrągłej i zawadiacko pyzatej buzi lekką fryzurę, bez fal i pukli, które dodają Ci niepotrzebnej objętości. Niech to będzie fryzura dobrana przez fachowego fryzjera, który dobierze fryzurę do Twojej buzi. Ja ze swej strony polecam Ci zrbić pazurki, niezbyt mocne, które bda zachodziły delikatnie na policzki-spowoduje to optyczne wyszczuplenie twarzy. Dodatkowo powinnaś mieć grzywkę, scietą na skos-ale bez przesady) , tak by lekko zakrywała jedno oko. Proponuję również zrobić sobie refleksy , ale nie nazbyt jasne,niech wyglądająone naturalnie, czupryna rozświetlona słońcem A teraz makijaż...zaczniemy od różu, amy wysmuklić oblicze nałóż go nie na same policzki ale ciut niżej, tuz pod nimi. najlepiej będzie jeśli będziesz miała dwa odcienie różu-ciemniejszy nakładasz tuż pod policzkiem na skos, a na szczyt policzka troszkę jaśnieszy. Na usta proponuję naturalny lub morelowy błyszczyk, który optycznie doda objętości Twoim ustom. Jesli chodźi o oczy, to na początek spróbuj sięgnąć po tusz, do kredki musisz się wprawić,ale bardzo polecam. Tuszuj rzęsy oda samiutkiej nasady zygzakowatym ruchem ku ich końcom, pamiętaj też o dolnych rzęsach-nakładaj tusz , trzymając maskarę w pozycji pionowej. Nadmiar tuszu zbierz grzebykiem do rzęs. Powracając do sylwetki, przy szerokich barkach nie powinnaś nosić bluzeczek na ramiączkach, on dodakowo powiększją. Sięgnij po jaśniejsze kolory ciuszków, polecam przy Twojej carnacji biel. Nie masz co na narzekać na talię, jest ładnie wcięta, proporcjonalna do sylwetki, łydki też OK Wspominałaś ,że masz trudności z opalaniem, polecam więc użyć samooplacza,stosuj go 2x w tygodniu, sok marchwiowy też jest super- 2 szklanki dziennie pomogą No i pozostaję biżuteria, która da Ci większe poczucie kobiecości,kolczyki,naszy jniki, bransolety, to jest to ! Byle nie obiwesić się jak choinka!A co do garbienia, to jest to pierwsza rzecz nad którą musisz !! popracować. Nie ma nic gorszego jak zgarbiona kobieta! A więc w zaciszu domu ksiązka na głowę i marsz do przodu Trzymam kciuki za metamorfozę! I wytrwałości w gimnastyce! Czekam na pozytywne zmiany! na pewno Ci się uda!
Monika25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:34   #3
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Alez sie Monika rozpisala. Ja napisze tylko o brwiach i fryzurce, bo ze wszystkim wyzej sie zgadzam.
Brwi potrafia zmienic wyglad calej twarzy, nadac jej inny wyraz. Mysle, ze sa bardzo wazne. (ja ciagle kombinuje i idealnego ksztaltu jeszcze nie mam ) Wydaje mi sie, ze powinnas wyregulowac je od dolu, (slyszalam, ze to moze optycznie "wyciagnac gleboko osadzone oko z dolka") nadac im regularny ksztalt luku. Wlasciwie nie bardzo umiem napisac o co mi chodzi. Mam nadzieje, ze Wizazanki zweryfikuja. W kazdym razie chcialam wspomniec o brwiach
Fryzurka. Wydaje mi sie, ze rzeczywiscie do okraglutkiej buzki idealnie pasuja wszelkie wystrzepione, wycieniowane, lekkie fryzury. Grzywka, taka o jakiej pisala Monika tez wygladalaby, moim skromnym zdaniem, swietnie. Jednak niestety wlosy falowane same sie, nawet jesli beda dobrze sciete, tak nie uloza. Mysle, ze na dluzsza mete nie obejdziesz sie bez prostownicy. (jesli mowimy o takiej wlasnie postrzepionej, lekkiej fryzurce) Taka jest pierwsza propozycja, czekamy na inne... Jesli masz suche koncowki, warto sie ich pozbyc. Nie musisz duzo scinac, jesli chcesz, by raczej pozostaly takiej dluosci, jak teraz, ale wlosy krotsze, a zdrowe i nie-suche wygladaja lepiej niz dlugie, ale zniszczone.
Mysle, ze wielkich zmian Ci nie potrzeba. Moze po prostu wyrobienia nowych nawykow i pozbycia sie niektorych starych- szczegolnie garbienia. (!!!)
Zycze powodzenia i pozdrawiam
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 09:26   #4
karolcia_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Witam! Również jestem tego samego zdania co do brwi. Dobrze byłoby je wyregulować. Co do włosów to nie staraj sie zmienic radykalnie ich wyglad - dobre cięcie i dalikatne refleksy powinny wystarczyc. Stosuj odżywki, podcinaj regularnie końcówki, jeżeli do układania swojej nowej fryzurki będziesz potrzebowała prostownicy nie używaj metalowej, bo mocno pali włoski. Ale o prostownicach na pewno znajdziesz coś na wizazu. dbaj o buzie (to wiadomo coś do mycia, tonik, kremik dobrze dobrany) no ale to sprawa oczywista. Nie przesadzaj z makijazem bo co za duzo to nie zdrowo!takie jest moje zdanie Spróbuj cieni w jasnym kolorze, jasnych kredek, dokładnie wytuszuj rzesy. dokładniej co do tego moze spróbuje doradzić Ci któras z Wizazanek, bo mi srednio wychodza porady co do makijazu Ładnie pomalowane i zadbane paznokcie dodają uroku dłoniom, nie musza byc wtedy nawet długie byle były zadbane. Polecam lakiery Inglota i Joko (np.kolorek nr 11). o reszcie rzeczy mysle ze moje poprzedniczki napisały a aj jeszcze dodam od siebie , żebys sie dużo uśmiechała bo wtedy każda dziewczyna wygląda ślicznie i pamietaj o tym . Zycze powodzenia i pozdrawiam
karolcia_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 10:36   #5
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Dziekuje Wam moje mile - Monika 25, Aleksandra 119 i Karolcia 1986 Naprawde się nie spodziewalam, że z mojego powodu komus się będzie chcialo tak fatygować Skrupulatnie czytam co mi doradzacie Tak sobei mysle w takim razie rzeczywiscie zaczac juz dzis walczyc z garbieniem Z cwiczeniami mysle wytrzymam, bo tak ogolnei to sprawiaja mi przyjemność - zwlaszcza plywanie i rowerek Jeszcze dwie rzeczy, ktore mi sie przypomialy, a o nie nie zapytalam Jaki ja mam wlasciwie ksztalt twarzy? Kwadratowy? Jestem typem kolorystycznym zima czy tylko mi sie wydaje? Co do brwi to, hmm czy to maja byc te pierwsze, a moze te drugie, a moze jakeis inne zupelnie? A wlosy jakos optycznie nie bardzo to widze. Macie moze jakies gotowe zdjecia, albo hmm takie przymirzane wlosy na zdjecie? Wiem glupszego pytania juz pewnie nie ma ale hmm o co ochodzi z tymi refleksami? To jakies drobne pasemka? Juz mi napisalyscie duzo Jak pojde do sklpeu to mniej wiecej bede wiedziala co mam nabyc Czytam sobei powoli ten KWC, ale czy moglybyscie mi "pokazc palcem" co po niektóre kosmetyki? Aha czy zamiast prostownicy, ktora napawa mnie lekiem o stan moich wlosw moglabym uzywac takiej wielkiej szczoty i jakiegos srodka do tegoz eby wlosy byly proste? czy efekt bedzie duzo gorszy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi twarz kwadratowa.JPG (23,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi twarz prostokatna.JPG (4,4 KB, 1196 załadowań)
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:26   #6
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Mysle, że jesli byscie okreslaly moj ksztalt twarzy, albo cos przy niej robily to tkie zdjecie bedzie Wam bardziej przydatne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1 002.jpg (40,0 KB, 207 załadowań)
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 14:17   #7
Rarytas
Raczkowanie
 
Avatar Rarytas
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 143
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Mi sie wydaje za masz okragla twarz ale tylko wydaje
__________________





.....Nie jest ważne z kim chcesz iść do łóżka...
...ale to komu chcesz przynieść rano herbate...
Rarytas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 14:44   #8
Monika25
Przyczajenie
 
Avatar Monika25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 28
GG do Monika25
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Moim zdaniem masz owalny kształt buzi, więc skorzystaj z mojej rady, nie zmuszam , i zrób sobie deliakatne pazurki, cieniowanie. Prostownica jest dość kłopotliwa, zabiera sporo czasu na dokładne rozprostowaie każdego pasma i bardzo niszczy włosy, a jeśli chodzi o prostowanie włosów na szczotce, to jest to bbbardzo mozolna praca, która ukradnie też Ci sporo czasu.Nie próbuj ich na siłe prostować, nie ma potrzeby, najważniejsze by włosy były dobrze scieniowane, wtedy fryzurka nabierze lekkości i będziesz mogła ją układać paluszkami z pomocą lekkiego spreju czy żelu, maski. Co do brwi , to wyreguluj sobie tak jak przedstawia 1 zdjęcie, taką właśnie masz linię brwi. Najlepiej jeśli przy pierwszej regulacji brwii udasz się do kometyczki, bo inaczej możesz zrobić sobie krzywdę i pozostanie Ci , czego nie znoszę , cieniutka linia nad okiem, wygląda to strasznie. A brew naprawdę potrafi zmienić wygląd oka i jak wspomniała to wyżej poprzedniczka, "wyciągnie oko z dołka" Pozdrawiam!
Monika25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 15:30   #9
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Ha no to brwi juz sa Sie zrobi, czyli kosmetyczka zrobi A twarz? Owalna, okragla? To jest to samo? Zaraz sobie popatrze jak dokladnei do tego modelowania wyglada A typ to zima czy tez sie myle?
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 15:38   #10
Monika25
Przyczajenie
 
Avatar Monika25
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 28
GG do Monika25
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

W rozpuszczonych wlosach Twoja twarz miała kształ okrągły, ale jak związałaś włosy ,to już byłam pewna, że to owal. Co do typu karnacji,to zupełnie się na tym nie znam Czekam na pierwsze zmiany, na nową fryzurkę, regulację brwi .Tak naprawdę niewile Ci potrzeba, by wyglądać lepiej, bo już teraz jesteś ładną dziewczyną ! I nie garb się !!
Monika25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 16:08   #11
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

skoro już jestesmy przy garbieniu to coś napiszę

Szłam sobie kiedyś ulicą i zobaczyłam z daleka pewną kobietę. Była młoda, średniego wzrostu, szczupła, bardzo zgrabna , twarzy nie byłam w stanie dojrzeć. W każdym razie ona się garbiła i pomyślalam sobie: wygląda dość nieciekawie.
Dosłownie sekundę potem przerzuciłam wzrok na drugą stronę ulicy i tam zobaczyłam drugą kobietę. Była ona również młoda, średniego wzorstu, nie widziałam jej twarzy. Ona była dość pulchna, myślę, że mogła mieć sporą nadwagę. W każdym razie ta druga kobieta szła wyprostowana z dumnie podniesioną głową i emanowała z niej taka cudowna pewność siebie, że patrzyłam tak :
I w ogóle byłam w wielkim szoku, bo nie zdawałam sobie sprawy jak wielkie znaczenie ma postawa

Bardzo chętnie naskrobię coś jeszcze w tym wątku, ale potem. Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 16:14   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

to ja namieszam, ale Twoja twarz wydaje się odrobinę gruszkowata- góra węższa od dołu. To nie jest typowa gruszka , ale ku niej zmierza, czyli przy modelowaniu zwracaj uwagę na przyciemnienie(wyszczuple nie) dolnych partii twarzy.
Proponuję lekką fryzurę, wycieniowaną na końcach, w okolicy szczęki mile widziane pazurki
Wyglądasz z opisu na Wiosnę, ale poprosze o odpowiedzi na pytania:

1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral?
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 17:17   #13
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Czyli garbienie w pierwszej kolejnosci Ksiazka na glowe + cwiczona + pamietanie zeby sie nie garbic Pytania od AGIBJ - hmm pewnie wydaja sie proste, ale ja się bede motac

1.Opalam sie szybko, ale na rozowo. Odcien opalenizny taki raczej przykurzony napewno nie cieply zlocisty.
2. Kolor oczu hmm szary raczej ale wpadający w blękit. Oczy nie sa czyste, w takie wąziutkie rozchodzace sie paseczki - cos jak pomarancza jak sie zdejmie blonke Ciemniejsza obwóddka owszem jest.
3. Piegow brak.
4. Odcien skory zdecydowanie chlodny hmm bardziej porcelanowy niz różowy.
5. Na zdjęciach jest moj naturalny kolor ciemny brąz.
6. Usta zdecydowanie rozowe jasne.
7. Napewno niedobrze mi w zielonym - wyglądam jak gruźlik. Z tych pasujących to chyba czerń, czerwień i biel.

Czy jeszcze coś by się przydalo dodac?
Hmm a z ksztaltem twarzy rozne opinie Wiem ze jestem nietypowa
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 18:15   #14
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

a kolor brwi i rzęs?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 18:17   #15
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Aha tak

2. Oprawa oczu ciemny brąz. Rzęsy na koncach troszke jasniejsze
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 18:29   #16
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Ladna masz buzke Dobrze byloby ja wymodelowac pudrem brazujacym badz rozem. Zgadzam sie z ktoras poprzedniczka, ze bardzo dobrym pomyslem bylaby depilacja brwi. Ale proponuje,bys za pierwszym razem udala sie do kosmetyczki,ona nada im ladny ksztalt,ma wprawe.Zaplacisz za to tylko pare zlociszy.Do oczy oczywiscie tusz,ale mysle,ze warto byloby poszukac na wizazu watku Typy oczu" tam byly swietne rysunki i wskazowki jak malowac poszczegolne typy oczu.Ty masz gleboko osadzne,w tym watku znajdziesz rady jak za pomoca cieni je wydobyc.Jestes ciekawa osobka, musisz tylko "zlapac" pare podstawowych kobiecych trikow i bedzie napewno super A co do fryzury to dziewczynki maja racje z ta grzywka na bok i postrzepieniem.Z czasem postaraj sie zainwestowac w dobra prostownice-taki wydatek naprawde bardzo procentuje.Pozdrawiam
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 20:31   #17
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Dziękuje Wam moje mile Coraz bardzeij zaczyna mi sie to ukladac w jedna calosc Tak sobie szukam i szukam i rodzi się coraz więcej pytań - im glebiej poznaje temat, tym bardziej okazuje sie jak wiele musze sie nauczyć. Co do fryzurki to hmm mozecie mi pokazac jakies przykladowe z takich o ktorych mowicie? Czy da się to także zrelizować na wlosach za ramiona? Co do makijazu to hmm czy z moja raczej jasna karnacja moge stosowac pudry brazujace i to nie bedzie komiczne? Czy moglybcie mi podac jakies przykladowe roze lub pudry brazujace nawet z numerkami, ktore bylyby dla mnie odpowiednie? Boje sie ze kupie cos hmm groteskowego Czy w takim razie skoro niby twarz jest gruszkowata to takie nakladanie rozu jetsdla mnie odpowiednie? Ehh pytania, pytania
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 22:39   #18
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Dziewczyny, a macie jakiś inny dobry sposób na pozbycie sie okropnego nawyku garbienia? Czy tylko "pamiętanie o tym? Wiem, że to pytanie dziwnie brzmi
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 23:21   #19
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Mnie sie wydaje, ze jesli dopiero stawiasz pierwsze kroki w makijazu, to lepiej zaczac od pewnych podstaw. Nie kombinowalabym od razu z pudrem brazujacym, raczej postawilabym na znalezienie dobrego pudru w odcieniu Twojej cery. Moze jakis lekki podklad (ja uwielbiam leciutki Dream Matte Mouse), tusz do rzes, cienie w fajnych, "zywych" kolorach. Jesli do tej pory nie uzywalas kolorowych kosmetykow, ja bym nie przesadzala. Jesli o fryzurke chodzi, wkleilabym jakies zdjecia (mam tego tyyyle i jeszcze wiecej, bo sama jestem [szczesliwa] posiadaczka wycieniowanej, lekkiej fryzurki) niestety nie mam pod reka wlasnego komputera. Jesli poszperasz na forum fryzjerskim, na pewno znajdziesz mnostwo informacji nt. "postrzepionych" fryzurek. Jezeli nie uda Ci sie znalezc, pisz zaraz tutaj- zrobimy to razem Prostownica rzeczywiscie nie ma zbawiennego wplywu na wlosy, ale te nowoczesne, ceramiczne nie sa takie zle. Ja osobiscie bardzo sobie moja chwale. Ulozenie fryzurki zajmuje mi 15-20 min., nie mam zniszczonych wlosow, mimo, ze prostuje je regularnie co dwa dni. Wedlug mnie prostownice sa wygodne, a dobrych doswiadczen z kosmetykami, szczotkami i suszarka nie mam. Co do koloru i "refleksow" nie pomoge, bo zawsze stawialam na nature i moje wlosy nie wiedza co to farba. Pozdrawiam!
__________________



Edytowane przez aleksandra_119
Czas edycji: 2005-09-03 o 17:37
aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 23:27   #20
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Cytat:
Napisane przez beoneself
Dziewczyny, a macie jakiś inny dobry sposób na pozbycie sie okropnego nawyku garbienia? Czy tylko "pamiętanie o tym? Wiem, że to pytanie dziwnie brzmi
Oprócz pamiętania, (które jest bardzo ważne): taniec i jazda konna
pozdrawiam
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 23:59   #21
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Hiacynth
Dziękuje Wam moje mile Coraz bardzeij zaczyna mi sie to ukladac w jedna calosc Tak sobie szukam i szukam i rodzi się coraz więcej pytań - im glebiej poznaje temat, tym bardziej okazuje sie jak wiele musze sie nauczyć. Co do fryzurki to hmm mozecie mi pokazac jakies przykladowe z takich o ktorych mowicie? Czy da się to także zrelizować na wlosach za ramiona? Co do makijazu to hmm czy z moja raczej jasna karnacja moge stosowac pudry brazujace i to nie bedzie komiczne? Czy moglybcie mi podac jakies przykladowe roze lub pudry brazujace nawet z numerkami, ktore bylyby dla mnie odpowiednie? Boje sie ze kupie cos hmm groteskowego Czy w takim razie skoro niby twarz jest gruszkowata to takie nakladanie rozu jetsdla mnie odpowiednie? Ehh pytania, pytania
Hiacynth, pierwsze na co zwróciłam uwagę, to bardzo zgrabne nogi. Myśle, że powinnas je często eksponowac, bo to bez wątpienia Twój atut

Jesli masz jasniutka karnację i niewiele doswiadczenia w sztuce makijazu, to odradzam puder brązujący na cała twarz- rzeczywiscie istnieje ryzyko, ze będzie wyglądać groteskowo. Mozesz jednak spróbowac uzyc go jako rózu, czyli nakładac po skosie w celu optycznego wyszczuplenia twarzy.
Przy nakładaniu różu (czy tez pudru brąz.) na policzki bardzo wazny jest odpowiedni pędzel. Tak sobie myslę, ze w zasadzie z wszystkimi innymi kosmetykami kolorowymi mozna sobie jakos poradzic bez dobrego pędzla, poza tymi różami.

Postaram sie jeszcze napisac cos jutro
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 12:03   #22
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Dziękuje Meariel
Co do pudru brazujacego to oczyowscie myslam tylko o takim na policzki zamiast rozu Nie wiem jeszcze musze obadavc ta kwestie nieco wnikliwiej W poniedzilek ide sobie do kosmetyczki, zeby sie rozprawila z moimi brawiami Pokaze Wamrezultaty same ocenicie Co do fryzurki to hmm zal mi troche obcinac i woa;labym nie robic tego za bardzo, ale trudno nie ma ze boli Ponizej rezultaty moich poszukiwan na forum fryzjerskim Napiszcie co myslicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fryzura17.jpg (20,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5851_Moore_88361435.jpg (59,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m55.JPG (6,7 KB, 161 załadowań)
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 12:12   #23
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

I dalej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 008.jpg (83,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (10,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura1.jpg (33,1 KB, 12 załadowań)
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 12:15   #24
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Tylko pytanie czy cos takiego wyjdzie na moich raczej grubych wlosach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kor.jpg (21,5 KB, 58 załadowań)
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 12:37   #25
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Tak jak radzą dziewczyny-wyreguluj brwi i fajnie wycieniuj włoski.Zainwestuj w dobrze dobrany do twojego koloru puder do twarzy,tusz,blyszczyk i cienie(to tak na początek).Co do włosków to suche i zniszczone końcówki lepiej ściąć niż je dalej "nosić".
Co do figury to moim zdaniem naprawde nie masz co na nią narzekać.Chude łydki-to moim zdaniem nie jest wada.Podkreślaj przede wszystkim talie,którą masz dopasowanymi bluzeczkami.A nie zastanawiałaś się żeby pokazać swój dekold.Noś raczej dopasowane,które podkreślą Twoją figure ale nie za obcisłe.Ja na Twoim miejscu podresliłabym również zgrabne nogi
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 12:51   #26
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Masz szczuple, zgrabne nogi . Eksponuj je!!
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 15:04   #27
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Jesli chodzi o typ kolorystyczny, obstawiłabym mieszany lato-zima. Poza tym zastanawiam się, czy Twój typ sylwetki to "H", czy "O" ? Moze spróbujesz ocenić sama:
http://www.xl-pozytywnie.pl/prosta.htm
http://www.xl-pozytywnie.pl/jablko.htm
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 16:01   #28
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Dziekuje Joey za okreslenie typu Mysle ze to bedzie wlasnie tak A sylwetka chyba H, chyba Co do nog to hmm dziekuje za tak mile slowa A co myslicie o fryzurkach? Czy o cos takiego mniej wiecej Wam chodzilo?
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 17:04   #29
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Ja myslalam o wlasnie takich fryzurkach, wystrzepieniu tego typu. Mysle, ze jak najbardziej uda sie je wyczarowac na grubych wlosach. Taka fryzura nada ciezkim, gestym wlosom lekkosci i moze optycznie zmniejszyc ich objetosc. (co od dawna robi moj fryzjer) Mysle, ze bedzie Ci w takiej fryzurce przeslicznie!
Figurka... Nie masz zadnego powodu do zmartwien! Sliczne, szczuple nozki to Twoj atut, wiec je eksponuj! Tylko piers do przodu, plecy wyprostowane, duzy usmiech na usta (o, taki: ) i bedzie:
__________________



Edytowane przez aleksandra_119
Czas edycji: 2005-09-03 o 17:38
aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 23:30   #30
Hiacynth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz
Wiadomości: 112
Dot.: Przepoczwarzenie - pomożecie?

Dziekuje Aleksandro 119 Skoro juz hmm chyba mi sie udalo trafic tak mniej wiecej fryzurki, to mi jeszcze moje Troskliwe Misie doradzcie, ktora z nich bylaby najlepsza i najbardziej by mi pasowala A moze jakas jeszce inna? Mi sie podoba 5 i ostatnia Hmm co myslicie?
Hiacynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.