Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-24, 21:29   #3781
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;66738566]Pochwalicie się ile macie lakierów hybrydowych w swojej kolekcji? U mnie z bazą i topem"zaledwie" 8 sztuk plus 2 w drodze [/QUOTE]
Dopiero zaczynam skromne dwa. Ale po wyplacie zamawiam z 4
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 21:45   #3782
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;66738566]Pochwalicie się ile macie lakierów hybrydowych w swojej kolekcji? U mnie z bazą i topem"zaledwie" 8 sztuk plus 2 w drodze [/QUOTE]

30 z bazą, topem i hardi do tego 3 w drodze. Ale za to chyba 3 pójdą w świat. Wygrałam zestaw Kazadi neonail a nie wszystkie są w moim typie
Robię paznokcie tylko sobie, czasami dwóm koleżankom ale rzadko.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 22:31   #3783
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
30 z bazą, topem i hardi do tego 3 w drodze. Ale za to chyba 3 pójdą w świat. Wygrałam zestaw Kazadi neonail a nie wszystkie są w moim typie
Robię paznokcie tylko sobie, czasami dwóm koleżankom ale rzadko.
Uuu to gratuluje wygranej A na czym polegal konkurs? Najlepsza stylizacja paznokci?

Widzialam Twoj post w watku Neonail , wiec odrazu tutaj sie odniose : dzieki za zdjecia podgladowe Niestety desert rose, mimo ze bardzo mi sie podoba, to wciaz wydaje mi sie za rozowy.

Widzialam tez , ze poszukujesz "zamiennika" koloru z CZ. Dzisiaj zlozylam zamowienie w Nailac , wydaje mi sie ze 157 moze byc bardzo do niego zblizone. Mam tez Natural Beauty , ale Natural Beauty ma dla mnie brzoskwiniowe, cieple tony (choc z moim"odczytywaniem" kolorow, roznie moze byc). 157 ma byc chlodnym nudziakiem. Wiec jak chcesz , moge wrzucic fote wzornika z tymi kolorami, gdy juz znajda sie w moim posiadaniu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 07:34   #3784
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Uuu to gratuluje wygranej A na czym polegal konkurs? Najlepsza stylizacja paznokci?

Widzialam Twoj post w watku Neonail , wiec odrazu tutaj sie odniose : dzieki za zdjecia podgladowe Niestety desert rose, mimo ze bardzo mi sie podoba, to wciaz wydaje mi sie za rozowy.

Widzialam tez , ze poszukujesz "zamiennika" koloru z CZ. Dzisiaj zlozylam zamowienie w Nailac , wydaje mi sie ze 157 moze byc bardzo do niego zblizone. Mam tez Natural Beauty , ale Natural Beauty ma dla mnie brzoskwiniowe, cieple tony (choc z moim"odczytywaniem" kolorow, roznie moze byc). 157 ma byc chlodnym nudziakiem. Wiec jak chcesz , moge wrzucic fote wzornika z tymi kolorami, gdy juz znajda sie w moim posiadaniu
Na najlepszą stylizację bym nie wygrała Trzeba było pokazać ulubiony kolor z kolekcji Patrycii Kazadi w jesiennej odsłonie, zdjęcie, kolaż, rysunek, cokolwiek co będzie przedstawiać buteleczkę lakieru. Zajęłam 3 miejsce ale i tak było to mega zaskoczeniem i docenieniem bo wzięło udział naprawdę wiele ciekawych prac

Dzięki za pamięć Ale szukałam zamiennika w Neonail, bo na targach przy skorzystaniu z promocji 10 za 25zł + 5 za darmo wychodzi niecałe 17zł za lakier i myślałam żeby skorzystać Znaczy skorzystałam bo zamówiłam 3 inne kolory Ale nie Natural Beauty. Dlatego już nie szukam innych bo ten z CZ jest ładny i nie mam nic do tej firmy żeby szukać koniecznie w innej, wręcz przeciwnie, super się odmaczają i są niedrogie dlatego przy najbliższej okazji zamówię po prostu "oryginał"
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 12:38   #3785
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Baz i topów w sumie z 10 też by się nazbierało Tylko u mnie kolory schodzą bo mam sporo klientek, dla siebie samej ograniczyłabym się do 50

Moje hybrydomaniactwo i stanikomaniactwo pochłania wszystko co sobie zarobię na pazurkach Ale wypłaty z pracy nie tykam, po nowym roku chciałabym mobilną działalność, bo teraz pracuję w zupełnie innym zawodzie
Mam pytanie techniczne - czy panie którym robisz paznokcie wiedzą, że pracujesz na chińskich lakierach? Jak to odbierają? Masz zamiar dalej na nich pracować, jak będziesz miała legalną działalność? Pytam z czystej ciekawości
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 12:39   #3786
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Mam pytanie techniczne - czy panie którym robisz paznokcie wiedzą, że pracujesz na chińskich lakierach? Jak to odbierają? Masz zamiar dalej na nich pracować, jak będziesz miała legalną działalność? Pytam z czystej ciekawości
Chińskie lakiery używam tylko dla siebie, większość 110 lakierow mam polskich firm

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 14:42   #3787
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

A jeśli założę działalność oczywiście, że nie będę pracować na chinczykach Kupuję je tylko dla siebie, ale maluję też mamie i dwóm ciotkom, ale one o tym wiedzą i nie mają nic przeciwko

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 14:49   #3788
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Frutellka - dziękuję
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 15:08   #3789
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Ja mam Blue crosa jeśli chodzi o płyn do skórek, zawsze u każdej klientki odsuwa mi sie super skórki wraz z błonkami i potem je wycina tez super, potem matuje i przecieram płytkę, nie mam problemów z pomalowaniem paznokcie idealnie przy skórkach Mam ogólnie bzika na tym punkcie, jak mam nie domalowane gdzies, to mnie to irytuje, więc musi być idealnie
Gdzie dostanę ten płyn?

I jakiego kopytka używasz?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 18:44   #3790
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Kurcze tak mi sie podoba ten frappe od semilaca i po jednym dniu w pracy caly brudny chyba bede go musiala wymienic.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 19:00   #3791
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Na najlepszą stylizację bym nie wygrała Trzeba było pokazać ulubiony kolor z kolekcji Patrycii Kazadi w jesiennej odsłonie, zdjęcie, kolaż, rysunek, cokolwiek co będzie przedstawiać buteleczkę lakieru. Zajęłam 3 miejsce ale i tak było to mega zaskoczeniem i docenieniem bo wzięło udział naprawdę wiele ciekawych prac

Dzięki za pamięć Ale szukałam zamiennika w Neonail, bo na targach przy skorzystaniu z promocji 10 za 25zł + 5 za darmo wychodzi niecałe 17zł za lakier i myślałam żeby skorzystać Znaczy skorzystałam bo zamówiłam 3 inne kolory Ale nie Natural Beauty. Dlatego już nie szukam innych bo ten z CZ jest ładny i nie mam nic do tej firmy żeby szukać koniecznie w innej, wręcz przeciwnie, super się odmaczają i są niedrogie dlatego przy najbliższej okazji zamówię po prostu "oryginał"

To i tak super


Rozumiem. Myslalam, ze szukasz zamiennika w innych firmach bo np. z CZ Ci nie pasuje. Mi hybryda z CZ nie chciała się trzymać. 3 dni i zawsze cos odpadalo, wiec później już w ogole po nie nie siegalam, za duże ryzyko. Wiec fajnie, ze u Ciebie się trzyma Trochę zaoszczędzisz.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 19:14   #3792
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Kurcze tak mi sie podoba ten frappe od semilaca i po jednym dniu w pracy caly brudny chyba bede go musiala wymienic.
Ale to przeciez nie kolor sie pobrudzil tylko top mam frappe I nic sie z nim takiego nie dzieje

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 19:52   #3793
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ale to przeciez nie kolor sie pobrudzil tylko top mam frappe I nic sie z nim takiego nie dzieje

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
No tak ale wszystko widac na takim jasnym kolorze
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 20:02   #3794
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To i tak super


Rozumiem. Myslalam, ze szukasz zamiennika w innych firmach bo np. z CZ Ci nie pasuje. Mi hybryda z CZ nie chciała się trzymać. 3 dni i zawsze cos odpadalo, wiec później już w ogole po nie nie siegalam, za duże ryzyko. Wiec fajnie, ze u Ciebie się trzyma Trochę zaoszczędzisz.
Z tym CZ też muszę pokombinować bo też trzymał mi się krócej niż Neonail. Tylko teraz nie wiem czy to kwestia braku moich umiejętności (uczyłam się na CZ i zdarzało mi się trochę wylać lakier na bok paznokcia albo skórki) czy lakierów. Chcę pomieszać np. baza CZ i reszta NN żeby zobaczyć czy będą lepiej schodzić. Połączenie baza i top z NN + kolor z CZ już wiem, że mi pasuje bo wtedy CZ się ładnie trzyma.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 21:20   #3795
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Gdzie dostanę ten płyn?

I jakiego kopytka używasz?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Blue cross jest również na allegro i w malych i dużych butekach, ja zakupiony z jednej z hurtowni w Katowicach. A Kopytko metalowe zakupione chyba w CZ
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 23:47   #3796
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
No tak ale wszystko widac na takim jasnym kolorze
A przetarcie cleanerem coś ratuję czy nie bardzo?

U mnie dzisiaj kolejna walka z żelem shellaca i już sił nie mam. On jest tak gęsty, że każde pociągnięcie pędzelkiem widać - w sensie każdy włosek. Mogłabym z niego zbudować wieżyczkę na pazokciu na 1cm a to by się nie ruszyło. Zastanawiam się, czy zły żel wzięłam, może on nie jest do nakładania na całą płytkę, czy one zawsze aż tak gęste są?
Hybrydą też mi na nim fatalnie się malowało, przy skórkach jest koszmar, bo albo zalałam skórki, albo biały żel wystawał Nie mam już pomysłu, ale bez utwardzenia pazurków to wszystko mi się łamie
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 08:18   #3797
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
A przetarcie cleanerem coś ratuję czy nie bardzo?

U mnie dzisiaj kolejna walka z żelem shellaca i już sił nie mam. On jest tak gęsty, że każde pociągnięcie pędzelkiem widać - w sensie każdy włosek. Mogłabym z niego zbudować wieżyczkę na pazokciu na 1cm a to by się nie ruszyło. Zastanawiam się, czy zły żel wzięłam, może on nie jest do nakładania na całą płytkę, czy one zawsze aż tak gęste są?
Hybrydą też mi na nim fatalnie się malowało, przy skórkach jest koszmar, bo albo zalałam skórki, albo biały żel wystawał Nie mam już pomysłu, ale bez utwardzenia pazurków to wszystko mi się łamie
Niestety nic nie ratuje
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 17:55   #3798
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Blue cross jest również na allegro i w malych i dużych butekach, ja zakupiony z jednej z hurtowni w Katowicach. A Kopytko metalowe zakupione chyba w CZ
Dziękuję, a kopytko ma jakieś oznaczenie, czy po prostu zwykle?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Ten plyn lepszy jest od SH?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

I jeszcze jedno, Dziewczyny czy te kopytka z ali są słabsze od tych właśnie np z CZ? Bo mam takie z ali i nie wiem czy kupić inne, bo są lepsze czy to wszystko to samo jest?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 18:05   #3799
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Dziękuję, a kopytko ma jakieś oznaczenie, czy po prostu zwykle?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Ten plyn lepszy jest od SH?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

I jeszcze jedno, Dziewczyny czy te kopytka z ali są słabsze od tych właśnie np z CZ? Bo mam takie z ali i nie wiem czy kupić inne, bo są lepsze czy to wszystko to samo jest?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Mi sie wydaje, ze metalowe nie ma znaczenia, różnią sie wielkością jedynie i kształtem mam przynajmniej takie wrażenie porównując kopytko z pracy a wdomu
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 18:54   #3800
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze metalowe nie ma znaczenia, różnią sie wielkością jedynie i kształtem mam przynajmniej takie wrażenie porównując kopytko z pracy a wdomu
Wydaje mi się, że ktoś pisał właśnie, że to z ali slabe jest, że nie da się tak dokładnie opracować nim skorek, ale może mi się wydaje

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 20:46   #3801
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ktoś pisał właśnie, że to z ali slabe jest, że nie da się tak dokładnie opracować nim skorek, ale może mi się wydaje

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Hmmm, nie miałam nigdy z ali to nie wiem, w domu mam z CZ i mi sie dobrze nim robi, a w pracy jakies droższe sa cięższe i bardziej wyprofilowane do płytki, lecz jednym i drugim dobrze mi sie odsuwa skórki, głównie zawdzięczam to plynowi, bo tez miałam różne i ten jest najlepszy jaki miałam bo w mgnieniu oka zmiękcza skórki.





A tak odbiegając od tematu, stwierdzam, ze proteinowa baza wzmocnila mi paznokcie, nie lamią sie i sa twarde, a nie dawno miałam takie papierki, ze wyginaly sie na wszystko strony i jeden zlamal mi sie pionowo zaraz praktycznie przy "mięsku"(braklo mi słowa) i ta baza mi to sklepila
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 21:48   #3802
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

IMG_20161026_211440.jpg zrobilam dzis moj pierwszy w zyciu french nie sa idealne alejestem zadowolona

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 05:32   #3803
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
A tak odbiegając od tematu, stwierdzam, ze proteinowa baza wzmocnila mi paznokcie, nie lamią sie i sa twarde, a nie dawno miałam takie papierki, ze wyginaly sie na wszystko strony i jeden zlamal mi sie pionowo zaraz praktycznie przy "mięsku"(braklo mi słowa) i ta baza mi to sklepila
Też kleiłam pazurki proteinową
Super trzyma a miałam bardzo duże naderwanie paznokcia.
Obawiałam się trochę, czy będzie trzymać, ale na proteinowej paznokieć przetrwał wszystko bez uszczerbku - nawet zdejmowanie mani frezarką.
Pod tym względem kocham bazę proteinową, choć oczywiście też swoje wady ma.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 07:28   #3804
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Też kleiłam pazurki proteinową
Super trzyma a miałam bardzo duże naderwanie paznokcia.
Obawiałam się trochę, czy będzie trzymać, ale na proteinowej paznokieć przetrwał wszystko bez uszczerbku - nawet zdejmowanie mani frezarką.
Pod tym względem kocham bazę proteinową, choć oczywiście też swoje wady ma.
Pod tym kątem też jestem bardzo zadowolona z bazy proteinowej Mialam dwa paznokcie w stanie tragicznym po tym jak frezarka sobie za mocno docisnelam przy zdejmowaniu pazurkow.. wtedy mi sie trzymal pieknie lakier choc musialam naprawdw grubiutka warstwę zroboc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 08:18   #3805
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Pod tym kątem też jestem bardzo zadowolona z bazy proteinowej Mialam dwa paznokcie w stanie tragicznym po tym jak frezarka sobie za mocno docisnelam przy zdejmowaniu pazurkow.. wtedy mi sie trzymal pieknie lakier choc musialam naprawdw grubiutka warstwę zroboc
Ja przy pierwszym klejeniu zrobiłam strasznego grubasa. I jeszcze walnęłam na to proszek akrylowy. Po prostu nie wierzyłam, że pazur będzie się trzymał - miałam go naderwanego przy linii uśmiechu dokładnie do połowy paznokcia.
Przy drugim mani tego samego pazurka potraktowałam już mniej hojnie bazą i też się trzyma.
Za 2 tygodnie przy robieniu nowego mani myślę że już na tyle mi paznokieć odrośnie, że będę mogła go spiłować poniżej tego klejenia.
Jestem nadal w szoku, że takie cuda można z pazurkami robić
Żałuję, że tak późno odkryłam hybrydy.
A co do bazy, to z chęcią bym przetestowała EB z NN.
No ale zanim skończę proteinową, to jeszcze pewnie duuużo czasu minie.
Czy komuś już się udało ją skończyć (małe opakowanie) i mógłby powiedzieć, na ile mu wystarczyła?
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 08:21   #3806
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Ja przy pierwszym klejeniu zrobiłam strasznego grubasa. I jeszcze walnęłam na to proszek akrylowy. Po prostu nie wierzyłam, że pazur będzie się trzymał - miałam go naderwanego przy linii uśmiechu dokładnie do połowy paznokcia.
Przy drugim mani tego samego pazurka potraktowałam już mniej hojnie bazą i też się trzyma.
Za 2 tygodnie przy robieniu nowego mani myślę że już na tyle mi paznokieć odrośnie, że będę mogła go spiłować poniżej tego klejenia.
Jestem nadal w szoku, że takie cuda można z pazurkami robić
Żałuję, że tak późno odkryłam hybrydy.
A co do bazy, to z chęcią bym przetestowała EB z NN.
No ale zanim skończę proteinową, to jeszcze pewnie duuużo czasu minie.
Czy komuś już się udało ją skończyć (małe opakowanie) i mógłby powiedzieć, na ile mu wystarczyła?
Ja juz mam drugie opakowanie, mysle ze 7-10 razy to spokojnie uzylam, gdzie jeszcze raz przedluzalam paznokcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 08:47   #3807
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

sandrika
Dzięki za info.
U mnie pewnie starczy na dłużej, bo w galerii widać, że masz dłuuuuugie pazurki.
Ja swoje właśnie bardzo skróciłam i póki co do takich długich nie wrócę.
Przeszkadzają mi w pracy przy kompie. Mnóstwo literówek robiłam przez nie.
Przy ubieraniu dzieci też już miałam problem z zapinaniem im guzików.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 09:01   #3808
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;66738566]Pochwalicie się ile macie lakierów hybrydowych w swojej kolekcji? U mnie z bazą i topem"zaledwie" 8 sztuk plus 2 w drodze [/QUOTE]
Z dwoma bazami i topem 18 szt

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Czy komuś już się udało ją skończyć (małe opakowanie) i mógłby powiedzieć, na ile mu wystarczyła?
Moja już jest na wykończeniu. Na początku czerwca kupiłam małą buteleczkę (5 ml). Sobie robię paznokcie regularnie co 10-14 dni, robiłam w między czasie stopy około 5 razy, mamie też paznokcie robiłam kilka razy, siostrze również, sobie kładłam na dłonie czasami 2 warstwy, a jeszcze trochę jej mam Ani razu nie przedłużałam, bo nie potrzebowałam
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 09:40   #3809
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Ja przy pierwszym klejeniu zrobiłam strasznego grubasa. I jeszcze walnęłam na to proszek akrylowy. Po prostu nie wierzyłam, że pazur będzie się trzymał - miałam go naderwanego przy linii uśmiechu dokładnie do połowy paznokcia.
Przy drugim mani tego samego pazurka potraktowałam już mniej hojnie bazą i też się trzyma.
Za 2 tygodnie przy robieniu nowego mani myślę że już na tyle mi paznokieć odrośnie, że będę mogła go spiłować poniżej tego klejenia.
Jestem nadal w szoku, że takie cuda można z pazurkami robić
Żałuję, że tak późno odkryłam hybrydy.
A co do bazy, to z chęcią bym przetestowała EB z NN.
No ale zanim skończę proteinową, to jeszcze pewnie duuużo czasu minie.
Czy komuś już się udało ją skończyć (małe opakowanie) i mógłby powiedzieć, na ile mu wystarczyła?
Mama Tosi jak chcesz to ja mam jeszcze trochę tej bazy i mogę Ci odlać na jeden set wypróbujesz sobie i porównasz do proteinowej
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 10:08   #3810
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Mama Tosi jak chcesz to ja mam jeszcze trochę tej bazy i mogę Ci odlać na jeden set wypróbujesz sobie i porównasz do proteinowej
Już piszę PW
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.