O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-25, 23:10   #541
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

2 lata temu o tej porze bawiłam się na swoim weselu 😀😀o mamo kiedy to było 😊 idę spać, dobranoc i dzień dobry 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 06:38   #542
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry !

Witamy się w 30 tc.

mysia1986 jak Ty Kochana możesz tak mówić? Jesteś najlepszą mamą na świecie dla Marcelka ! Robisz dla niego wszystko jak potrafisz najlepiej. To jest Twoje pierwsze dziecko - uczysz się, uczycie się siebie nawzajem. Kosztuje Cię to masę stresu i nerwów- to jest zrozumiałe ! A jak to dziecko - wyczuwa to i inaczej reaguje. Ty absolutnie nic sobie nie wyrzucaj! Oszalałaś ?! Z czasem będzie tylko lepiej a Ty będziesz spokojniejsza Trzymam za Was mocne kciuki !
Zaraz ja będę taka obsrana i to podwójnie a Ty będziesz mnie stawiała do pionu

RudaEwcia25 nosz kurde mogła dać znać dzień wcześniej że jest chora :p no to widzę że zakupy Wam się udały i ja i ja spoznienione ale z serducha wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy! Oby Wasza miłość nadal była tak piękna 💖

PannaMagda nasz dr house poradził mi co mam zrobić żeby choć ciut zniwelować te jego dolegliwości po lekach ( dzięki Gianka ) no i zobaczymy czy to coś pomoże. Ty jestem psiara jeszcze większa niż ja to rozumiesz a jak tam z K ?

arletka1313 faktycznie u Was aktywnie. Nie dość że swoje dzieci masz to jeszcze od siostry pożyczasz oby otulacz Wam pomógł i Hanula pięknie spała ! Ja też zamówiłam już- żeby może do szpitala dzieciaki miały. Zobaczymy. Jak po szczepieniu ?

b a r b a r a ale czemu od razu in vitro ? Posuplementujcie się, niech tż o siebie zadba, sprawdzicie za jakiś czas wyniki i będzie dobrze. Macie dwie piękne cory to i tym razem się uda. Tylko bez nerwów. Kreski to chyba na teście nie na cieście

89migotka takie strzały to ja do tej pory mam ale mnie to zwroty długo męczyły same z siebie , dobrze że Ty tak nie masz. Tak - u siostry też dziewczynka mama moja zwariowała do tej pory sami chłopcy a tu będzie miała dwie wnuczki znów będzie po sklepach buszowala

U mnie noc znów taka sobie . Mam tak od jakiegoś czasu że jak się przebudzę to już kaplica. A dziś przebudzilam się po północy a sprawdzenie pulsu i koniec - czyli spałam 2 h. Zasnelam na chwilę po 4 i po 5 znów serducha. O tyle się naspałam. Poza tym tż balował - znów jest na wyjeździe sluzbowy i teraz mieli integrację do 2:30. Ja rozumiem to wszystko itd ale trochę mi przykro . Ja wiem że to jego nowa praca , musi ludzi poznać a gdzie poznać lepiej niż na takich imprezach ? Ja wiem też że on tego potrzebuje - ale mnie ten szpital czasem przytłacza. Sama cały czas bo tż właśnie nie ma , nie ma do kogo gęby otworzyć bo na salę dorzucają mi takie łaski na chwilę i one zaraz do porodu. Wczoraj jeszcze miała mnie koleżanka odwiedzić - ma 4 min spacerkiem do szpitala . Mówiła że będzie ok 17 bo na 20 jest umówiona z drugą koleżanką. Mówię super. A ona mi pisze o 19:30 jak tu do mnie dojechać! Wtf ?! To się wkurzyłam i nie odpisałam. Między czasie mój brat cioteczny był na chwilę u mnie przywiózł mi wodę i takie tam to z nim chwilę pogadałam. Jak odpisałam koleżance o 20 to napisała że sorry ale ona już jedzie do tej drugiej koleżanki . Trudno. Ale to było niefajne.

Miłego dnia !
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 07:42   #543
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hejo

Rudasku spóźnione ale prostoz serca płynące zyczenia kolejnych wielu lat w milosci Pamietam ten dzien jak dzis bylo w cholere zimno ale cudownie. W sumie.. dla mbie to też był początek nowego życia wtedy..
Jak sie dzisiaj czujecie??

Mili w szpitalu to nie spanie. Obce srednio mile miejsce. Kolezanka czad dzisiaj sama przyjemność Cię czeka - drugi zastrzyk

Basiu ja bym nie prorokowalsod razu takuch drastycznych srodkow tylko poczekała na opinie androloga. Glowa do gory!

Magda pacnij pacnij i ja Ciekawa jestem jak z Twoim chlopem sytuacja wez no rzuc jakies szczegoly no

Arletko i jak po szczepieniu?

W konu ladna pogoda!!!
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 08:42   #544
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

mysia1986 drugi zastrzyk był wczoraj ja już swoją dawkę dostałam teraz tylko leżenie a mojego łóżka mogę bardzo długo nie zobaczyć. Zaraz Wam napisze na fb
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 09:31   #545
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej
A my się witamy w 22tc Ja już po wizycie u stomatologa. Na szczęście nic do leczenia nie mam kamienia też niewiele było, ale przy okazji usunęła to co było Córa od rana daje o sobie znać Jutro do ginekologa i pewnie będziemy odstawiac dupka bo wszystko wskazuje na to, że te "twardnienia" to mała się wypina A w poniedziałek do L. na połówkowe.

Mili o to Twoja mama przeszczęśliwa, że będą dwie wnuczki Koleżanka się popisała :/ Gdybym miała trochę bliżej to ja bym odwiedziła Ciebie. A na M. się nie złość

Basia dieta, spacery, witaminy i powinno się poprawić

Ruda dobrze, że tylko dwa razy. Ciekawe jak teraz będzie
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 09:52   #546
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam się i ja . Dziś troszkę pospalismy

Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
Dzień dobry !

Witamy się w 30 tc.

mysia1986 jak Ty Kochana możesz tak mówić? Jesteś najlepszą mamą na świecie dla Marcelka ! Robisz dla niego wszystko jak potrafisz najlepiej. To jest Twoje pierwsze dziecko - uczysz się, uczycie się siebie nawzajem. Kosztuje Cię to masę stresu i nerwów- to jest zrozumiałe ! A jak to dziecko - wyczuwa to i inaczej reaguje. Ty absolutnie nic sobie nie wyrzucaj! Oszalałaś ?! Z czasem będzie tylko lepiej a Ty będziesz spokojniejsza Trzymam za Was mocne kciuki !
Zaraz ja będę taka obsrana i to podwójnie a Ty będziesz mnie stawiała do pionu

RudaEwcia25 nosz kurde mogła dać znać dzień wcześniej że jest chora no to widzę że zakupy Wam się udały i ja i ja spoznienione ale z serducha wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy! Oby Wasza miłość nadal była tak piękna 💖

PannaMagda nasz dr house poradził mi co mam zrobić żeby choć ciut zniwelować te jego dolegliwości po lekach ( dzięki Gianka ) no i zobaczymy czy to coś pomoże. Ty jestem psiara jeszcze większa niż ja to rozumiesz a jak tam z K ?

arletka1313 faktycznie u Was aktywnie. Nie dość że swoje dzieci masz to jeszcze od siostry pożyczasz oby otulacz Wam pomógł i Hanula pięknie spała ! Ja też zamówiłam już- żeby może do szpitala dzieciaki miały. Zobaczymy. Jak po szczepieniu ?

b a r b a r a ale czemu od razu in vitro ? Posuplementujcie się, niech tż o siebie zadba, sprawdzicie za jakiś czas wyniki i będzie dobrze. Macie dwie piękne cory to i tym razem się uda. Tylko bez nerwów. Kreski to chyba na teście nie na cieście

89migotka takie strzały to ja do tej pory mam ale mnie to zwroty długo męczyły same z siebie , dobrze że Ty tak nie masz. Tak - u siostry też dziewczynka mama moja zwariowała do tej pory sami chłopcy a tu będzie miała dwie wnuczki znów będzie po sklepach buszowala

U mnie noc znów taka sobie . Mam tak od jakiegoś czasu że jak się przebudzę to już kaplica. A dziś przebudzilam się po północy a sprawdzenie pulsu i koniec - czyli spałam 2 h. Zasnelam na chwilę po 4 i po 5 znów serducha. O tyle się naspałam. Poza tym tż balował - znów jest na wyjeździe sluzbowy i teraz mieli integrację do 2:30. Ja rozumiem to wszystko itd ale trochę mi przykro . Ja wiem że to jego nowa praca , musi ludzi poznać a gdzie poznać lepiej niż na takich imprezach ? Ja wiem też że on tego potrzebuje - ale mnie ten szpital czasem przytłacza. Sama cały czas bo tż właśnie nie ma , nie ma do kogo gęby otworzyć bo na salę dorzucają mi takie łaski na chwilę i one zaraz do porodu. Wczoraj jeszcze miała mnie koleżanka odwiedzić - ma 4 min spacerkiem do szpitala . Mówiła że będzie ok 17 bo na 20 jest umówiona z drugą koleżanką. Mówię super. A ona mi pisze o 19:30 jak tu do mnie dojechać! Wtf ?! To się wkurzyłam i nie odpisałam. Między czasie mój brat cioteczny był na chwilę u mnie przywiózł mi wodę i takie tam to z nim chwilę pogadałam. Jak odpisałam koleżance o 20 to napisała że sorry ale ona już jedzie do tej drugiej koleżanki . Trudno. Ale to było niefajne.

Miłego dnia !
Brawo za 30 tc . Kolezanka się schowała nie ładnie . Jak bym mogła to bym Cię odwiedziła . Na Tza się nie gniawaj. Niewiele pospalas. Odpoczywaj dziś . Wiem ze szpitalu to nie można odpocząć ale próbuj .

z tym in vitro to pewnie dlatego bo szans nie widzą . Nie wiem . Próbujemy dalej tż się nie chce poddać tak łatwo bez walki . Bierze witaminy , spaceruje , diete teraz wprowadza wiec widać ze się stara . Tak dwie kreski miały być na teście a nie na cieście

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hejo

Rudasku spóźnione ale prostoz serca płynące zyczenia kolejnych wielu lat w milosci Pamietam ten dzien jak dzis bylo w cholere zimno ale cudownie. W sumie.. dla mbie to też był początek nowego życia wtedy..
Jak sie dzisiaj czujecie??

Mili w szpitalu to nie spanie. Obce srednio mile miejsce. Kolezanka czad dzisiaj sama przyjemność Cię czeka - drugi zastrzyk

Basiu ja bym nie prorokowalsod razu takuch drastycznych srodkow tylko poczekała na opinie androloga. Glowa do gory!

Magda pacnij pacnij i ja Ciekawa jestem jak z Twoim chlopem sytuacja wez no rzuc jakies szczegoly no

Arletko i jak po szczepieniu?

W konu ladna pogoda!!!
Poczekamy na decyzje ale i tak się nie poddamy. Dziś wstałam z nowymi siłami .




Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Hej
A my się witamy w 22tc Ja już po wizycie u stomatologa. Na szczęście nic do leczenia nie mam kamienia też niewiele było, ale przy okazji usunęła to co było Córa od rana daje o sobie znać Jutro do ginekologa i pewnie będziemy odstawiac dupka bo wszystko wskazuje na to, że te "twardnienia" to mała się wypina A w poniedziałek do L. na połówkowe.

Mili o to Twoja mama przeszczęśliwa, że będą dwie wnuczki Koleżanka się popisała :/ Gdybym miała trochę bliżej to ja bym odwiedziła Ciebie. A na M. się nie złość

Basia dieta, spacery, witaminy i powinno się poprawić

Ruda dobrze, że tylko dwa razy. Ciekawe jak teraz będzie
Brawo za tygodnie . Trzymam kciuki za ginka . I super że nie ma nic do leczenia u stomatologa .




Dzięki dziewczyny za wsparcie

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 11:10   #547
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mili robaczku moj trzymaj sie tam mama Twoja to musi byc przeszczesliwa
A Ty tam odpoczywaj bo jak sie blizniaki urodza to bedziesz miala wiecej zajec na M. sie nie denerwuj . Takie poczatki w pracy
Pytanko mam bo nie wiem czy pisalas, bedziesz miala jakas pomoc po porodzie ? Mama/tesciowa ?

Mysia :pacnelaMysieWJejPieknaLe petynke:
Gluptasie Ty ! Ja sie dziecmi opiekowalam a jak mi pokazali jak mam H. Trzymac to oszalalam z niewiedzy, potem jak sie M. Urodzila i miala dwa dni zapytali sie czy chce ja potrzymac ja oczywiscie ze tak a potem sobie uswiadomilam ze tak malego dziecka jeszcze nie trzymalam!


A pytacie jak z K. Nie mam na razie na co narzekac gra w gry, ale chyba sie stara klasc ze mna do lozka wczoraj poszlismy osobno bo film ogladal a ja juz bylam tak spiaca ze bylo mi bez roznicy. Wymienil mi zarowke w aucie, jedziemy w listopadzie na Teneryfe (chyba !)


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 11:16   #548
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

basiu pewnie walczcie, tz ma racje ze potrzebny jest tylko 1 plemniczek, wiec spokojnie, bierzcie witaminki i sie cieszcie sexem!

mili nie dziwie ci sie ze ci przykro, ja bardzo nie lubie szpitali, ale wiadomo ze jak mus to mus. jeszcze pare takich nocek i w dzien bedziesz ze zmeczenia sama zasypiała.

mysia u was ładna pogoda???zazdroszcze, u nas rano słońce wyszło, ale zaraz sie schowało i jest zimno, niby spacer zaliczyłysmy, ale powiem szczerze ze zmarzłam.
Po szczepieniu ok, ano goraczki, ani gorszego samopoczucia nie było, lekki odczyn sie robi na raczce tylko.

migotko dentysta w ciazy???wow!ja to bym w zyciu nie poszła!

Kolejna nocka z pobudkami co chwile, masakra! kiedy ona wiecej pospi??
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 11:54   #549
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Heh... i znowu musialam nadrabiac. Ale juz jestem na biezaco

Migotka Gratuluje pierwszych ruchow. I dobrze, ze wszystko prawie w porzadku.

Mysia Domyslam sie, ze jest Ci ciezko. Wiem, ze mam zerowa wiedze o tym co przechodzisz. Ale pamietam, ze podobnie dziewczyny tu tez kiedys pisaly. Byly wzloty i upadki. Wierze w Ciebie!

Basia Moze jednak bez IVF sie obejdzie. Tez to dziwne takie, macie dwojke dzieci przeciez. No bo zeby sie TZtowi tak drastycznie pogorszylo w krotkim czasie, dziwne troche. Walczcie dalej, a badania nasienia warto ponowic po 3 miesiacach.

Ruda To juz 2 lata

Ja bylam w Polsce, wszystko ogarniete jak wiecie z FB.
Plecy w koncu odpuscily, ale umieralam dlugo. Juz sie balam czy to jakas przepuklina. Jest juz dobrze, zaliczylam juz rower w poniedzialek (pewnie ostatni w tym sezonie ), wczoraj byla joga i czuje sie swietnie.
TZ wrocil w sobote, takze caly czas sobie poswiecamy. I generalnie jest slodko-pierdzaco. Dzisiaj idziemy na wizyte do gina, zeby dal skierowanie na badania krwi. A w piatek pierwszy zastrzyk .
Strasznie zle dzis spalam, znowu mam problemy ze snem. Myslalam ze to tylko latem tak. Nie wiem co jest, nie chce juz brac tabletek na sen bo nie wiem jak one wplywaja na jajeczka. Dzis musze kupic nowe korki do uszu, stare juz nie wyciszaja.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 13:00   #550
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Arletka, a dlaczego byś nie poszła? W ciąży tymbardziej trzeba zadbać bo wiadomo, że w tym czasie zęby są bardziej podatne na próchnicę i do tego często się robią stany zapalne dziąseł. Dobrze, że po szczepieniu ok

Yss dobrze, że plecy w końcu odpuscily A może te problemy ze snem są przez emocje?
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 13:00   #551
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, mam s domu 4dzieci i psa. Nigdy więcej.

Mili juz 30 tc? Ale super, czas leci. Doskonale rozumiem ze Ci przykro, znam to. Cała ciążę sama i w drugiej tez się na to zanosi 😢koleżanka do odstrzalu.


Migocia a Ty już 22tc jak mi te wasze ciążę szybko lecą 😊 juz trzymam kciuki za wizyty ✊✊✊


Yss ciesze się ze plecy juz nie bolą 😊i ze u was wszystko dobrze 😊

U nas słonko świeciło a teraz znowu brzydko się robi 😡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 16:43   #552
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

yss zazdroszczę roweru, ja na wiosnę może wreszcie cos kupię i pojeżdżę.

migotko dla mnie dentysta to okropny stres, boję się niemiłosiernie, i tym bardziej w ciąży bym nie poszła, właśnie przez ten strach. ze trzeba chodzić to ja wiem, mam do leczenia jeszcze ze 2 zęby, no ale póki Hania mała to się raczej nie wybiorę.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 18:14   #553
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ehh napisałam sie i mi zezarlo posta

Takze wszystko przeczytalam ale nie chce mi sie jeszcze raz pisac. Bylam na zakupach, zezarlam loda a teraz ide kąpać Marcela. Tz jutro jedzie w delegacje i wroci pewnie pozno w nocy.

Milego wieczoru
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 22:45   #554
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobranoc 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 07:07   #555
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, Kostek jeszcze śpi. Ja mam paznokcie od rana. A tak mi się wstać nie chcialo ze szok.

Mysia kciuki za dzisiaj,na pewno sobie super poradzisz z Marcelkiem✊✊

Migociu i za was dzisiaj kciuki bo to wizyta przecież ✊✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 07:35   #556
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej.

Ale sie wyspalismy dzisiaj. Mlody byl grzrczny nie plakal pobudki o polnocy i 4 na jedzenie. Od 6.30 sobie gaworzyl po swojemu, o 8 zaczal marudzic ale utulony do cyca zasnął i juz spi w swoim wyrku. Straszny cycoholik z niego, pomijam juz jedzenie wystarczy Godo cycka przytulic chwila i kima

Arletko wczorsj to pogoda byla ładna jak w domu siedzialam. Jak wyszlam zrobilo sie wietrznie i pochmurno. Dzisiaj pogoda wuglada podobnie.

Migotko swietnie ze zeby zdrowe mnie zaraz po urodzeniu Marcela zab na dole po lewej stronie bolesnie reagował na zimno i ciepło. Trwalo to dobre 2 tygodnie juz mialam isc do dentysty ale przeszlo

Magda niech sobie chlopina gra poki moze moj jakos juz nie gra teraz, woli spac Zbowu wakacje!!! Ale fajowo! My tez w czerwcu nad morze. W koncu obiecalismy mlodemu jak byl jeszcze w brzuszku

Yss zazdro aktywności. Czekam az Marcelowi sie rytm dnia i nocy wyreguluje i ja będę bardziej zywa i pochasam z Mel B czy inna jakas. Kochana powodzenia z zastrzykami! Duzo sily dla Ciebie Oby hormony byly laskawe dla ciala i ducha

Dobra lece pod prysznic poki mam chwile
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 08:32   #557
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Wizyta i fizjo mnie tylko zdolowala. Z malym ok. Pępek jej sie nie podoba bardzo. Radzi zaklejac plastrem, bo jest tak wystający ze nie daj boze jakies jelito tam wejdzie czy cos. Zasugerowała ze problemy brzuskowe mogs byc wlasnie przez to. Czekamy do ush brzuszka i sie okarze co tam jest. Z mlodym na chwile obecna ok. Mamygo troche stopowac z podnoszeniem glowy bo robi to za wysoko. No i pokazywała nam jak podnosić nosic ubierac dziecko. Wszysrko ☠☠☠☠a robie inaczej i wg tego co ona pokazywala kompletnie zle. Oczywiscie nic takiego nie powiedziała ale jak ona mi pokazywala a jak ja mowilam ze robię to kompletnie co innego. No i u mnie przede wszystkim za duzo nerwow i za szybko wszystko. Ona wszystko wolno ze spokojem.. tylko ze to ja od x czasu ealcze z jego brzuchem swoim zmeczeniem i najzwyczajniej w swiecie czasem nie msm ani sily ani cierpliwosci zeby w tski sposob jak ona pokazala go u biersc podnosić itp. Ciesze sie ze tam poszliśmy ale od powroru do domu mam dola ze jestem chujowa matka. Patrzac na nia i na to co robi z malym i dodatkowo on nie protestowal w wiekszosci przypadków był spokojny czuje sie jak kupa bo mi z regulu sie drze przy ubieraniuczy innycj czynnościach.
Moze glupie moze ja jestem glupia sle zwylam sie po tym, czuje ze moje dziecko przy własnej matce nie czuje sie bezpiecznie.
Mysiu i ode mnie naleza Ci sie baty.Duzo dzieci nie lubi sie ubierać,płacze.Pamietam ze Dominik tez tak miał.Dla Marcelka jestes najlepsza mama na swiecieDopiero sie poznajecie,Tobie buzuja hormony.Bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie moje badania ok bo prolaktyna 8.92 ( mieści się w normie )
Ale tak troszkę popytalam dr. Co i jak może androlog zlecić ale powiedziała żeby się przygotować ze mogą się wyniki nie poprawić tza i będzie potrzebne in vitro ( na to się chyba nie zdecydujemy jednak )
Ale na koniec pielęgniarka powiedziała ze zaprasza na kolejną wizytę sprawdzająca u mnie ( czyli za rok ) lub jak zobaczymy dwie kreski na cieście ciążowym .

Lekarza z Wanessa mam na 15 . ale pewnie dam Wam znać wieczorem , bo nie mam internetu w tel . Telefon mi się w sobotę zawalił




Kochana a ja uważam że jesteś cudowna mama

Wow to już 2 lata . Wszystkiego najlepszego


Oby Hania spokojnie spala po szczepieniu



Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
Wiesz dla mnie tak jak dla dziewczyn dziwne to in vitro?Macie 2 dzieci,wiec tym bardziej.Tz sie stara wyluzujcie sie i bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
2 lata temu o tej porze juz się bawiłam na weselu 😀😀😀 ale czad.

Madziu mało pisze bo Kostek nadal giluje wiec u nas raczej spokojnie 😀

Arletko czuje się ok ale śpiączki mnie czasem łapią, wczoraj było mi niedobrze ale spoko. Jest ok póki co 😊 mam nadzieje ze nie będzie ekscesow po szczepieniu .

Basiu in vitro? Czy ona nie przesadza ?

Migociu tak miałam z Kostkiem w ciąży, 2 razy rzyganko a tak to nudności, masakra.

Dziewczynki dziękuję za życzenia 😀😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewciu wszystkiego najlepszego z okazji rocznicyKolejnych takich rocznic pełnych miłosci

Pamietam te 2 lata te emocje przy komputerze
Cytat:
Napisane przez MiliTu Pokaż wiadomość
Dzień dobry !

Witamy się w 30 tc.

mysia1986 jak Ty Kochana możesz tak mówić? Jesteś najlepszą mamą na świecie dla Marcelka ! Robisz dla niego wszystko jak potrafisz najlepiej. To jest Twoje pierwsze dziecko - uczysz się, uczycie się siebie nawzajem. Kosztuje Cię to masę stresu i nerwów- to jest zrozumiałe ! A jak to dziecko - wyczuwa to i inaczej reaguje. Ty absolutnie nic sobie nie wyrzucaj! Oszalałaś ?! Z czasem będzie tylko lepiej a Ty będziesz spokojniejsza Trzymam za Was mocne kciuki !
Zaraz ja będę taka obsrana i to podwójnie a Ty będziesz mnie stawiała do pionu

RudaEwcia25 nosz kurde mogła dać znać dzień wcześniej że jest chora no to widzę że zakupy Wam się udały i ja i ja spoznienione ale z serducha wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy! Oby Wasza miłość nadal była tak piękna 💖

PannaMagda nasz dr house poradził mi co mam zrobić żeby choć ciut zniwelować te jego dolegliwości po lekach ( dzięki Gianka ) no i zobaczymy czy to coś pomoże. Ty jestem psiara jeszcze większa niż ja to rozumiesz a jak tam z K ?

arletka1313 faktycznie u Was aktywnie. Nie dość że swoje dzieci masz to jeszcze od siostry pożyczasz oby otulacz Wam pomógł i Hanula pięknie spała ! Ja też zamówiłam już- żeby może do szpitala dzieciaki miały. Zobaczymy. Jak po szczepieniu ?

b a r b a r a ale czemu od razu in vitro ? Posuplementujcie się, niech tż o siebie zadba, sprawdzicie za jakiś czas wyniki i będzie dobrze. Macie dwie piękne cory to i tym razem się uda. Tylko bez nerwów. Kreski to chyba na teście nie na cieście

89migotka takie strzały to ja do tej pory mam ale mnie to zwroty długo męczyły same z siebie , dobrze że Ty tak nie masz. Tak - u siostry też dziewczynka mama moja zwariowała do tej pory sami chłopcy a tu będzie miała dwie wnuczki znów będzie po sklepach buszowala

U mnie noc znów taka sobie . Mam tak od jakiegoś czasu że jak się przebudzę to już kaplica. A dziś przebudzilam się po północy a sprawdzenie pulsu i koniec - czyli spałam 2 h. Zasnelam na chwilę po 4 i po 5 znów serducha. O tyle się naspałam. Poza tym tż balował - znów jest na wyjeździe sluzbowy i teraz mieli integrację do 2:30. Ja rozumiem to wszystko itd ale trochę mi przykro . Ja wiem że to jego nowa praca , musi ludzi poznać a gdzie poznać lepiej niż na takich imprezach ? Ja wiem też że on tego potrzebuje - ale mnie ten szpital czasem przytłacza. Sama cały czas bo tż właśnie nie ma , nie ma do kogo gęby otworzyć bo na salę dorzucają mi takie łaski na chwilę i one zaraz do porodu. Wczoraj jeszcze miała mnie koleżanka odwiedzić - ma 4 min spacerkiem do szpitala . Mówiła że będzie ok 17 bo na 20 jest umówiona z drugą koleżanką. Mówię super. A ona mi pisze o 19:30 jak tu do mnie dojechać! Wtf ?! To się wkurzyłam i nie odpisałam. Między czasie mój brat cioteczny był na chwilę u mnie przywiózł mi wodę i takie tam to z nim chwilę pogadałam. Jak odpisałam koleżance o 20 to napisała że sorry ale ona już jedzie do tej drugiej koleżanki . Trudno. Ale to było niefajne.

Miłego dnia !
Gratuluje 30 tcJuz tak blisko i przytulisz maluszki
Jezeli w szpitalu uwazaja ze tak bedzie bezpieczniej dla was dobrze ze zostajecie

Co do tzta rozumiem ze Ci przykro
Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Hej
A my się witamy w 22tc Ja już po wizycie u stomatologa. Na szczęście nic do leczenia nie mam kamienia też niewiele było, ale przy okazji usunęła to co było Córa od rana daje o sobie znać Jutro do ginekologa i pewnie będziemy odstawiac dupka bo wszystko wskazuje na to, że te "twardnienia" to mała się wypina A w poniedziałek do L. na połówkowe.

Mili o to Twoja mama przeszczęśliwa, że będą dwie wnuczki Koleżanka się popisała :/ Gdybym miała trochę bliżej to ja bym odwiedziła Ciebie. A na M. się nie złość

Basia dieta, spacery, witaminy i powinno się poprawić

Ruda dobrze, że tylko dwa razy. Ciekawe jak teraz będzie
Gratuluje 22 tcNo i widze ze mała juz dokazuje

Co u nas.Wczoraj zaczeliśmy 14 tc.Jutro ide na dokonczenie badan prenantalnych,mam nadzieje ze młode juz wszystko pokaze.
Dominis super,taki ostatnio kochany chłopczyk z niego
Ja leze cały czas.Powiem wam ze wiem ze to dla dobra maleństwa ale czasem juz łapie doły z tego leżenia...

Dzis mamy z tztem 9 rocznice slubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 08:48   #558
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Iza wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 😀 nie dziwie się ze się dolujesz, leżenie non stop to nic przyjemnego 😢 trzymam kciuki za badania ✊✊✊

Mysia ciesz się ze lubi cyca i nie macie z tym problemów, pamiętam jak Kluska walczyła o karmienie 😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 09:29   #559
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej laski

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Heh... i znowu musialam nadrabiac. Ale juz jestem na biezaco

Migotka Gratuluje pierwszych ruchow. I dobrze, ze wszystko prawie w porzadku.

Mysia Domyslam sie, ze jest Ci ciezko. Wiem, ze mam zerowa wiedze o tym co przechodzisz. Ale pamietam, ze podobnie dziewczyny tu tez kiedys pisaly. Byly wzloty i upadki. Wierze w Ciebie!

Basia Moze jednak bez IVF sie obejdzie. Tez to dziwne takie, macie dwojke dzieci przeciez. No bo zeby sie TZtowi tak drastycznie pogorszylo w krotkim czasie, dziwne troche. Walczcie dalej, a badania nasienia warto ponowic po 3 miesiacach.

Ruda To juz 2 lata

Ja bylam w Polsce, wszystko ogarniete jak wiecie z FB.
Plecy w koncu odpuscily, ale umieralam dlugo. Juz sie balam czy to jakas przepuklina. Jest juz dobrze, zaliczylam juz rower w poniedzialek (pewnie ostatni w tym sezonie ), wczoraj byla joga i czuje sie swietnie.
TZ wrocil w sobote, takze caly czas sobie poswiecamy. I generalnie jest slodko-pierdzaco. Dzisiaj idziemy na wizyte do gina, zeby dal skierowanie na badania krwi. A w piatek pierwszy zastrzyk .
Strasznie zle dzis spalam, znowu mam problemy ze snem. Myslalam ze to tylko latem tak. Nie wiem co jest, nie chce juz brac tabletek na sen bo nie wiem jak one wplywaja na jajeczka. Dzis musze kupic nowe korki do uszu, stare juz nie wyciszaja.
Ciesze ze że Tż już wrócił a może problemy ze snem mają coś wspólnego z nerwami . Dobrze ze odpuściły bóle . Trzymam kciuki za wizytę .

Yss to nie tak ze jemu się drastycznie wyniki pogorszyły . Jakieś 8 lat temu miał badania i już wtedy miał źle wyniki . Ale o nich zapomnieliśmy i działaniem z Wanessa . A teraz postanowiliśmy sprawdzić czy wszystko ok . A za niecałe 2 miesiące powtórzy my wyniki ( to już będzie wtedy 3 miesiące )


Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, mam s domu 4dzieci i psa. Nigdy więcej.

Mili juz 30 tc? Ale super, czas leci. Doskonale rozumiem ze Ci przykro, znam to. Cała ciążę sama i w drugiej tez się na to zanosi 😢koleżanka do odstrzalu.


Migocia a Ty już 22tc jak mi te wasze ciążę szybko lecą 😊 juz trzymam kciuki za wizyty ✊✊✊


Yss ciesze się ze plecy juz nie bolą 😊i ze u was wszystko dobrze 😊

U nas słonko świeciło a teraz znowu brzydko się robi 😡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana oszczędzaj się
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Ehh napisałam sie i mi zezarlo posta

Takze wszystko przeczytalam ale nie chce mi sie jeszcze raz pisac. Bylam na zakupach, zezarlam loda a teraz ide kąpać Marcela. Tz jutro jedzie w delegacje i wroci pewnie pozno w nocy.

Milego wieczoru
Kochana dacie radę

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej.

Ale sie wyspalismy dzisiaj. Mlody byl grzrczny nie plakal pobudki o polnocy i 4 na jedzenie. Od 6.30 sobie gaworzyl po swojemu, o 8 zaczal marudzic ale utulony do cyca zasnął i juz spi w swoim wyrku. Straszny cycoholik z niego, pomijam juz jedzenie wystarczy Godo cycka przytulic chwila i kima

Arletko wczorsj to pogoda byla ładna jak w domu siedzialam. Jak wyszlam zrobilo sie wietrznie i pochmurno. Dzisiaj pogoda wuglada podobnie.

Migotko swietnie ze zeby zdrowe mnie zaraz po urodzeniu Marcela zab na dole po lewej stronie bolesnie reagował na zimno i ciepło. Trwalo to dobre 2 tygodnie juz mialam isc do dentysty ale przeszlo

Magda niech sobie chlopina gra poki moze moj jakos juz nie gra teraz, woli spac Zbowu wakacje!!! Ale fajowo! My tez w czerwcu nad morze. W koncu obiecalismy mlodemu jak byl jeszcze w brzuszku

Yss zazdro aktywności. Czekam az Marcelowi sie rytm dnia i nocy wyreguluje i ja będę bardziej zywa i pochasam z Mel B czy inna jakas. Kochana powodzenia z zastrzykami! Duzo sily dla Ciebie Oby hormony byly laskawe dla ciala i ducha

Dobra lece pod prysznic poki mam chwile
Pięknie przespal . Oby tak dalej .

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Witam

Mysiu i ode mnie naleza Ci sie baty.Duzo dzieci nie lubi sie ubierać,płacze.Pamietam ze Dominik tez tak miał.Dla Marcelka jestes najlepsza mama na swiecieDopiero sie poznajecie,Tobie buzuja hormony.Bedzie dobrze

Wiesz dla mnie tak jak dla dziewczyn dziwne to in vitro?Macie 2 dzieci,wiec tym bardziej.Tz sie stara wyluzujcie sie i bedzie dobrze

Ewciu wszystkiego najlepszego z okazji rocznicyKolejnych takich rocznic pełnych miłosci

Pamietam te 2 lata te emocje przy komputerze

Gratuluje 30 tcJuz tak blisko i przytulisz maluszki
Jezeli w szpitalu uwazaja ze tak bedzie bezpieczniej dla was dobrze ze zostajecie

Co do tzta rozumiem ze Ci przykro

Gratuluje 22 tcNo i widze ze mała juz dokazuje

Co u nas.Wczoraj zaczeliśmy 14 tc.Jutro ide na dokonczenie badan prenantalnych,mam nadzieje ze młode juz wszystko pokaze.
Dominis super,taki ostatnio kochany chłopczyk z niego
Ja leze cały czas.Powiem wam ze wiem ze to dla dobra maleństwa ale czasem juz łapie doły z tego leżenia...

Dzis mamy z tztem 9 rocznice slubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje 14 tc. Kochana robisz to dla dobra dzidziusia . Odpoczywaj . Kciuki za wizyte , daj znac koniecznie po wizycie . Cieszę ze Dominis grzeczny .
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu




Migotko kciuki


Lecę zrobić hybryde . Nie mogę się doczekać bo mam nowość i już się jaram





Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 09:37   #560
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ruda no ciesze sie. Ja tez latwo nie mialam żeby rozchulac i utrzymac laktacje. Po cc bez dziecka przy piersi ze strachem o jego zycie i zdrowie, wiecznie z laktatorem przy cycku, ciągłym przelewaniu do workow opisywaniu i noszeniu na inny odzial do lodowki. Po wyjsciu ze szpitala wiecznie w torebce laktator odciaganie mleka po kątach w szpitalu i innych miejscach, w domu w nocy to samo. Latwo mi nie bylo. I biorac pod uwage ze srednio chcialam kp jestem z siebie cholernie dumna.

Iza najlepszego!

Pranie zrobilam odkurzylam teraz zjem drugie sniadanie

Jutro mamy powtórkę badania okulistycznego
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2016-10-27 o 09:56
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 10:16   #561
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Iza wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 😀 nie dziwie się ze się dolujesz, leżenie non stop to nic przyjemnego 😢 trzymam kciuki za badania ✊✊✊

Mysia ciesz się ze lubi cyca i nie macie z tym problemów, pamiętam jak Kluska walczyła o karmienie 😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje dziewczyny za zyczenia
Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Hej laski



Ciesze ze że Tż już wrócił a może problemy ze snem mają coś wspólnego z nerwami . Dobrze ze odpuściły bóle . Trzymam kciuki za wizytę .

Yss to nie tak ze jemu się drastycznie wyniki pogorszyły . Jakieś 8 lat temu miał badania i już wtedy miał źle wyniki . Ale o nich zapomnieliśmy i działaniem z Wanessa . A teraz postanowiliśmy sprawdzić czy wszystko ok . A za niecałe 2 miesiące powtórzy my wyniki ( to już będzie wtedy 3 miesiące )




Kochana oszczędzaj się

Kochana dacie radę



Pięknie przespal . Oby tak dalej .


gratulacje 14 tc. Kochana robisz to dla dobra dzidziusia . Odpoczywaj . Kciuki za wizyte , daj znac koniecznie po wizycie . Cieszę ze Dominis grzeczny .
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu




Migotko kciuki


Lecę zrobić hybryde . Nie mogę się doczekać bo mam nowość i już się jaram





Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Ruda no ciesze sie. Ja tez latwo nie mialam żeby rozchulac i utrzymac laktacje. Po cc bez dziecka przy piersi ze strachem o jego zycie i zdrowie, wiecznie z laktatorem przy cycku, ciągłym przelewaniu do workow opisywaniu i noszeniu na inny odzial do lodowki. Po wyjsciu ze szpitala wiecznie w torebce laktator odciaganie mleka po kątach w szpitalu i innych miejscach, w domu w nocy to samo. Latwo mi nie bylo. I biorac pod uwage ze srednio chcialam kp jestem z siebie cholernie dumna.

Iza najlepszego!

Pranie zrobilam odkurzylam teraz zjem drugie sniadanie

Jutro mamy powtórkę badania okulistycznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 11:17   #562
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

magda wow, znowu wakacje???ale fajnie! skąd wy macie na to kase?

mysia super że Marcelek ładnie spał. Moja też juz coś tam gaworzy,jak sie z nią rozmawia to sie cudaśnie uśmiecha! Śpicie dalej w otulaczu? sam sie budzi czy ty go budzisz na cyca??
No hardkor miałaś z karmieniem, ja sobie nie wyobrażam tego, wiecznie odciągać..ale dałaś radę mamuśka!

iza wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy! Super że Domiś grzeczny. No a co do leżenia, no cóż, wiesz że musisz. Nie dziwię sie że dołki łapiesz, zwariować mozna leżeć non stop.

U nas nocka jakby nieco lepsza. Już sama nie wiem czy Hania się budzi na jedzenie czy poprostu sie wybudza ze snu, w nocy 2 razy obudzona dostała cyca i zamiast go pożądnie wycycolić to zasnęła, aż miałam cyca jak kamień. No i podłączyłam się do laktatora, ale ja albo nie umiem się zdoić albo nie wiem, bo z dwóch cyców poleciało ledwie 40 ml, a po pół godz mała wstała, i sie najadła ze buzią mleczko uciekało.
Zaczynam wprowadzać drzemki o stałych porach w miarę możliwości, bo to jak ona zasypia mnie złości, od rana niewiele śpi, potem popołudniu długo i na noc nie chce zasnąć, i dzisiejsza próba odniosła sukces bo śpi już ponad 2 godz.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 11:28   #563
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Arleta tak spi w otulaczu. Nie wybudzam sam sie budzi. Moj raczej przypadkowo cos mamrocze, usmiechow jeszcze nie ma ta jakich bezposrednio w reakcji na mnie, ale przypadkowe sa. No ale ja musze wziac poprawke na to ze on wczesniak i może wszystko u niego pozniej pojawiać. Zalezy mi tylko na tym zeby sie prawidlowo rozwijal

Plecy mnie paskudnie bola. Teraz leze plackiem na podlodze i normalnie wyc mi sie chcę. Zbieram sie zaraz na spacer
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 12:59   #564
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Miałam okropną noc, budziłam się co chwilę, do tego te pachwiny tak mnie bolą, że chodzę jak połamana. Jeżeli ten ból będzie do końca ciąży to nie wiem jak wytrzymam ;( Boję się, że zrobi mi się rozejscie spojenia łonowego. Do tego w sutach tak mnie rwie, że masakra. Ehh narzekam... Byłam na wizycie, do niedzieli biorę tylko po jednej tabletce dupka, a później całkowite odstawienie. Mam nadzieję, że obejdzie się bez dolegliwości Jedyna dobra wiadomość to taka, że szyjka u mnie się nie skraca.

Arletka, a no tak zapomniałam, że Ty bardzo boisz się dentysty.

Iza wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu! Dużo miłości!

Mysia uwielbiam kiedy posty zżera Dobrze, że dzisiejsza noc należała do tych lepszych, oby więcej takich!
Kciuki za jutrzejsze badanie!

Idę obiad robić. Miłego dnia!
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 14:00   #565
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej !

Iza , Ruda Najlepszego z Okazji Rocznic ślubu 😚

Arletko to Hanulka drugi Natus z tym spaniem 😉Współczuję! Oby otulacz pomógł

Mysiu jesteś super mamuska ! Nie gadaj głupot ! Kciuki za badanie okulistyczne 😚

Basiu będzie dobrze , jestem pewna , ze II zobaczysz ☺
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 14:01   #566
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Hej

Miałam okropną noc, budziłam się co chwilę, do tego te pachwiny tak mnie bolą, że chodzę jak połamana. Jeżeli ten ból będzie do końca ciąży to nie wiem jak wytrzymam ;( Boję się, że zrobi mi się rozejscie spojenia łonowego. Do tego w sutach tak mnie rwie, że masakra. Ehh narzekam... Byłam na wizycie, do niedzieli biorę tylko po jednej tabletce dupka, a później całkowite odstawienie. Mam nadzieję, że obejdzie się bez dolegliwości Jedyna dobra wiadomość to taka, że szyjka u mnie się nie skraca.

Arletka, a no tak zapomniałam, że Ty bardzo boisz się dentysty.

Iza wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu! Dużo miłości!

Mysia uwielbiam kiedy posty zżera Dobrze, że dzisiejsza noc należała do tych lepszych, oby więcej takich!
Kciuki za jutrzejsze badanie!

Idę obiad robić. Miłego dnia!
Ciesze sie ze wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 15:54   #567
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Bry!

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Yss dobrze, że plecy w końcu odpuscily A może te problemy ze snem są przez emocje?
Nie wydaje mi sie. To predzej przez Islandzka pogode. Ciagle wichury za oknem, zmiany cisnienia. Tak mysle....

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Yss to nie tak ze jemu się drastycznie wyniki pogorszyły . Jakieś 8 lat temu miał badania i już wtedy miał źle wyniki . Ale o nich zapomnieliśmy i działaniem z Wanessa . A teraz postanowiliśmy sprawdzić czy wszystko ok . A za niecałe 2 miesiące powtórzy my wyniki ( to już będzie wtedy 3 miesiące )
No to miejmy nadzieje, ze sie i teraz uda. No i kciuki za wyniki!

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Jutro mamy powtórkę badania okulistycznego
Ojoj, pamietam opis z fb. Oby poszlo szybko i sprawnie.

Dzis u nas sloneczko na IS. Moze pojde na rower, tylko musze czekac na wlascicielke mieszkania, bedzie nasza nieszczesna kuchnie ogladac. Nie pamietam czy wam pisalam, ze pekla nam rura i musieli pol kuchni wyciac. No i my tak nadal zyjemy z pol kuchnia, garnki poupychane w salonie.
Koncze wlasnie pacjenta i lece do domu.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 19:24   #568
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysiaku to ogromny powód do dumy 😀😀 bidulek jutro znowu się umeczycie 😢😢

Arletko to Hana ma pomysły 😊

Migocia widzę ze same pieszczoty ciążowe Cię męczą bidulko 😢😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 07:15   #569
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Witam

Ja dzis ide na kontynuacje badan


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Od rana znowu wymiotuje:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 07:56   #570
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry 😊 ale pogoda, zimno i wieje 😡

Iza współczuję wymiotów i mocno trzymam kciuki za badania ✊✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.