Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-30, 10:50   #2371
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Mam jedno pudło na kolorówkę, pudło na pielęgnacje i osobno trzymam azjatyckie, pudło na perfumy.
Niekiedy mnie coś najdzie na coś nowego, to kupuję. Nie przesadzam z ilością, kupuję bardziej na bieżąco.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 10:57   #2372
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Dzien dobry w niedzielę

Martusia przepiękna komódka i przepiękne zbiory Ja nie mam swoich skarbów w jednym miejscu ale dla moich stosunków z mężem tak niech pozostanie.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:01   #2373
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam moje dno najbardziej sie ciesze z wykończenia pudru Burberry nigdy więcej tego pomarańczowego badziewia

Załącznik 6714561Załącznik 6714566

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zawartości szuflad komódki
To tylko część reszta w łazience i kosmetyczce

Załącznik 6714571Załącznik 6714576Załącznik 6714581Załącznik 6714586

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostałabym zawału z takimi zbiorami jednak dobrze mi z moim denkowaniem

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jak Ty to robisz? Zadroszczę - przejrzałam zapasy i nawet nie chcę się przyznawać ile mam zupełnie nowych rzeczy, których chętnie bym się pozbyła Omijam stacjonarną S na wszelki wypadek Bez macanka nie ma kupowanka, więc online w ciemno raczej nie klikam

Ile kosztuje w S ten nowy Angel?
Wrzuć co masz na wydaniu, może masz coś ciekawego

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ten http://www.selfridges.com/GB/en/cat/selfridges-eclectic-little-luxuries-advent-calendar-2016_340-84010339-TGB05236/?_$ja=tsid:32619|prd:2714 45&cm_mmc=AFFIL-_-AWIN-_-271445-_-0RpXOIXA500&utm_source=Af filiates&utm_medium=27144 5&utm_term=na&utm_content =na&utm_campaign=na jest piękny i prawie sama dobroć, ale prawie 5 stówek za 25 miniaturek nie dam
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:02   #2374
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po prostu na bieżąco sprawdzam co mi pasuje co nie. Z nowości to najczęściej zbywam podkłady, kiedy po 2-3 użyciach okazuje sie ze jednak nie to, wtedy na all idzie i tam w sumie szybko schodzą podkłady nowości w miare tez. Kulki tez szybko. Za to cienie juz niekoniecznie. Raz na jakieś pol roku sprawdzam czy sa jakieś cienie, róże, brazery , etc których. Je używałam w tym czasie i jesl tak to zbywam, bo raczej nie użyje skoro tyle leżały. A po co trzymac zeby sie starzały - lepiej zbyć poki przydatność maja w porządku.
Ja nie klikam okazji ciagle ani mini zamówień etc. Przeważnie klikam to co potrzebuje tylko. Zasami jakas nowość, limitke etc. A teraz i tak mniej nic kiedys.

Po 475 zeta jest.
Chyba się zainspiruję Też staram się już nie klikać czegoś niepotrzebnego, bo dają fajne gratisy, jest super promo itp. Po co mi te gratisy jak i tak nie jestem w stanie ich zużyć
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:03   #2375
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Nie wiem jak Wy to robicie, ze udaje się Wam zebrać te wszystkie opakowania, gratuluje denek.
Ja, jesli tylko uda mi się coś wykończyć, to opakowanie wyrzucam i cieszę się, że mogę wyciagnąć coś z zapasów.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:05   #2376
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zawartości szuflad komódki
To tylko część reszta w łazience i kosmetyczce

Załącznik 6714571Załącznik 6714576Załącznik 6714581Załącznik 6714586

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczęka mi opadła. Przy Tobie to ja nic nie mam.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:09   #2377
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy to robicie, ze udaje się Wam zebrać te wszystkie opakowania, gratuluje denek.
Ja, jesli tylko uda mi się coś wykończyć, to opakowanie wyrzucam i cieszę się, że mogę wyciagnąć coś z zapasów.
Ja mam taką reklamówkę schowaną żeby Tż się ze mnie nie śmiał i tam wszystko gromadzę. Jak się coś skończy to idzie do reklamówki, a nowe z zapasów wędruje do użytku Fajnie jest potem na koniec miesiąca jak się patrzy ile człowiek zużył

Reklamówkę mam schowaną przed Tż, bo jak kiedys zobaczył te śmieci to stwierdził, że jestem jak jakaś Zośka Kartoniara
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 11:09   #2378
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Witam się ponownie po bardzo długim czasie Pewnie mnie nie pamiętacie bo wypadłam z obiegu jakieś 10 wątków temu Ale dzielnie podczytywałam po czasie

Teraz zmieniam stanowisko pracy to może uda mi się być na bieżąco o ile mnie przygarniecie z powrotem?
Kosmetyków nadal mam po kokardę chociaż nie z S i D ( nie moje progi )
Nie jestem też Grażynką biznesu

Trochę po czasie bo wątek pędzi - co do leczenia zwierzakowych znajd- mój Tż jest wetem i zawsze jak ktoś chce zachować znajdę to kasuje tylko za materiały i to po kosztach, nie bierze za wizytę i swoją pracę,często daje zniżki. Całkiem za darmo się nie da bo by na swoją pensję nie zarobił... Za to zgarnia sam wszystkie znajdy,szuka domu w ostateczności zostają na gospodarstwie.Także jedno jest pewne jak już zamieszkamy razem to pewnie dogonię Miśkę w ilości zwierzaków

Zakupów Wszystkim Wam gratulujeklask i:
i życzę miłej niedzieli
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:10   #2379
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba się zainspiruję Też staram się już nie klikać czegoś niepotrzebnego, bo dają fajne gratisy, jest super promo itp. Po co mi te gratisy jak i tak nie jestem w stanie ich zużyć
Czasami mnie kusi cos owszem, jednak 15 razy sie zastanawiam czy to kaprys czy realna potrzeba. Tak było ostanio z boxami Burberry - miałam ochotę kliknąć i dałam sobie spokoj. Bezludna tez ma w tym swoj udział, ze nie kliknęłam
Generalnie ja widze ze tutaj na watku co chwila ktos klika jakas promo, rzodkiew czy cus, ja nie ostatnio perfumowo i ciuchowo w sumie tylko poszalalam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:11   #2380
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
kusi mnie tylko Clarins i L'occitane, no i the body shop ale niedostępne w pl - znalazłam na Ebayu, na razie mysle
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:14   #2381
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Gratuluję fajnych denek . Brawo dziewczyny .

Dziękuję za dobre słowa o paznokciach. Ale mnie płytki bolą, to szok. Są tak cieniutkie, że prawie ich nie ma. Na szczęście mam je zabezpieczone jakimś nowym serum z Opi. Podobno ładnie regeneruje płytkę.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 11:18   #2382
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
kusi mnie tylko Clarins i L'occitane, no i the body shop ale niedostępne w pl - znalazłam na Ebayu, na razie mysle
A mi się ten podoba: http://www.selfridges.com/GB/en/cat/...0339-TGB05236/

Nie kupuję - mogę sobie sama takie kalendarze zrobić z zapasów Teraz ciągle coś nowego otwieram (więc denka zerowe praktycznie ) i podoba mi się takie testowanie Jeszcze na długo mi starczy nowości

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-10-30 o 11:21
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:18   #2383
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja mam taką reklamówkę schowaną żeby Tż się ze mnie nie śmiał i tam wszystko gromadzę. Jak się coś skończy to idzie do reklamówki, a nowe z zapasów wędruje do użytku Fajnie jest potem na koniec miesiąca jak się patrzy ile człowiek zużył

Reklamówkę mam schowaną przed Tż, bo jak kiedys zobaczył te śmieci to stwierdził, że jestem jak jakaś Zośka Kartoniara


A i odebrałam wczoraj zamówienie z D. z kosmetyczką EL. Kosmetyczka materiałowa, zgrabna w sam raz do torebki. Dwa mini kremiki resilience lift, tusz i niebieskie serum, na kartoniku szmina w odcieniu rebellious rose. To takie info gdyby ktoś się zastanawiał czy odebrać zamówienie z tym giftem
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:25   #2384
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
klask i:


Dziekuje bardzo


[QUOTE=emiliana45;66948361]
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
O, pani !

Wracaj szybko do formy.
Pobędziesz z nami jeszcze trochę i będziesz mieć podobne ilości .





Dziękuje za troskę .Powinna iść do łóżeczka ale uwielbiam Was czytac, więc posiedze jeszcze chwilę .


Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość


A i odebrałam wczoraj zamówienie z D. z kosmetyczką EL. Kosmetyczka materiałowa, zgrabna w sam raz do torebki. Dwa mini kremiki resilience lift, tusz i niebieskie serum, na kartoniku szmina w odcieniu rebellious rose. To takie info gdyby ktoś się zastanawiał czy odebrać zamówienie z tym giftem
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:42   #2385
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:46   #2386
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
klask i:
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:47   #2387
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:48   #2388
emiliana45
Raczkowanie
 
Avatar emiliana45
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 345
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jestem pod wrażeniem .Gdzie mi do Was....
emiliana45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:54   #2389
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
kusi mnie tylko Clarins i L'occitane, no i the body shop ale niedostępne w pl - znalazłam na Ebayu, na razie mysle
Mnie L'occi nie kusi, bo już dawno wyleczyłam się z ich kosmetyków. Ostatnio nawet zmienili formułę olejku migdałowego i to już było moje ostateczne pożegnanie z L'occi. Poza tym, w ich miniaturkach połowa produktu zostaje w opakowaniu, bo są tak twarde, że nie da się ich ścisnąć żeby to wydobyć, odkręcić lub przeciąć też nie

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Gratuluję fajnych denek . Brawo dziewczyny .

Dziękuję za dobre słowa o paznokciach. Ale mnie płytki bolą, to szok. Są tak cieniutkie, że prawie ich nie ma. Na szczęście mam je zabezpieczone jakimś nowym serum z Opi. Podobno ładnie regeneruje płytkę.
Podlinkujesz które? Ja ciągle walczę z dwoma połamanymi paznokciami, nawet Nail Tek nie daje rady

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przy was jestem minimalistką
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 11:54   #2390
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

pokazalabym wam moje flaszki, ale byscie padly z wrazenia ile ich jest
kto ma ig to widział
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:55   #2391
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Ja przy waszych zapasach wygladam jak uboga krewna
Kupilam podklad Catrice HD, ktos mial?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 11:58   #2392
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja przy waszych zapasach wygladam jak uboga krewna
Kupilam podklad Catrice HD, ktos mial?
Gdzie kupilas? Ja ciągle poluje
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 12:00   #2393
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

W hebe gdynia .. kupic ? Tylko jaki kolor? Jeszcze moge podejsc
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 12:01   #2394
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Poka, poka
Właśnie słyszałam różne zdania na temat Insomnii - jedni bardzo chwalą, inni narzekają, że szybko się niszczą. I tak się jeszcze nie zdecydowałam na zakup, a podoba mi się kilka rzeczy. Polecasz coś konkretnego?

A może risk made in warsaw?
nie wiem czy widać co na foto
co do Insomnii - polecam ich kombinezony i sukienki Megan, no i super spodnie dresowe
Są różne materiały, czasem bawełna jest gruba i mięsista, czasem cieńka i wtedy słabsza jakość. Najlepiej je mierzyć przed zakupem.

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
wrzucisz foto
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kicha....zamowilam Burberry - pudeleczko z rozem, szminą i pedzlem..
też je wczoraj zamówiłam

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zawartości szuflad komódki
To tylko część reszta w łazience i kosmetyczce

Załącznik 6714571Załącznik 6714576Załącznik 6714581Załącznik 6714586

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martusia ślicznie masz wszystko poukładane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0088.jpg (102,1 KB, 90 załadowań)
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 12:05   #2395
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Dziewczyny za denka, Martusia pięknie masz poukładane kosmetixy

Ja ciągle myślę o tym breloczku gurelaina z D. i o tych miniaturach co się dodają do podkładu, niech ktoś wybije mi to z głowy
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 12:05   #2396
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Witam

Dzieczyny piękne denka Gratuluję

Mam motywację do wstawienia swojego ;D

Martusia pięknie poukładanie i posegregowane cudowności

Bardzo mi się to podoba

Po obejrzeniu fot waszych zapasów to ja jestem biedak perfumowy bo mam 5 na krzyż i 3 miniatury ale pielęgnacji i kolorówki mam pierdyliard. Może wstawię foto. OOooo wstawię ale tylko nowych bo jak wstwię jeszcze te w użyciu to chyba każecie mi iść na terapię
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 12:05   #2397
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Dostałyście już może zamówienia z Clinique z zeszłego tygodnia? Zdążyłam o nim zapomnieć, do tej pory nawet informacji o wysyłce nie dostałam

Fajny ten zestaw Burberry, na szczęście róży mam multum.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 12:07   #2398
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny za denka, Martusia pięknie masz poukładane kosmetixy

Ja ciągle myślę o tym breloczku gurelaina z D. i o tych miniaturach co się dodają do podkładu, niech ktoś wybije mi to z głowy
Jak da mnie świetny deal tyle guerlainowych rzeczy .....
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 12:09   #2399
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 489
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
nie wiem czy widać co na foto
co do Insomnii - polecam ich kombinezony i sukienki Megan, no i super spodnie dresowe
Są różne materiały, czasem bawełna jest gruba i mięsista, czasem cieńka i wtedy słabsza jakość. Najlepiej je mierzyć przed zakupem.





też je wczoraj zamówiłam



Martusia ślicznie masz wszystko poukładane
wow ile gratisow i to wszystko za jednym razem? No normalnie nie wierze
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 12:10   #2400
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dostałyście już może zamówienia z Clinique z zeszłego tygodnia? Zdążyłam o nim zapomnieć, do tej pory nawet informacji o wysyłce nie dostałam

Fajny ten zestaw Burberry, na szczęście róży mam multum.
MI też się podoba ale mam też multum róży. Clinique fajna oferta ja zamówiełąm nawet dwie takie paczki (chytrus ze mnie) przyjdzie n pewno.

Sephora też już zmieniła dni dostawy kurierem dpd od 1 do 4 roboczych i już nie wysyłają tego samego dnia zamówień złożonych do 14. ;(
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 11:43:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.