Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-28, 18:51   #2971
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nowe WoodWicki takie se, dzisiaj po pracy podeszłam do sklepu i wywąchałam wszystkie nowości
Kringlowa dynia z szałwią mi żadnej części ciała nie urwała, szałwii nie czuję tam wcale, nic a nic, a kringlowe dynie po dwóch latach już mi się chyba przejadły, nawet tych, które mam nie chce mi się palić

Kupiłam makaroniki i jeszcze jednego Drwala na zapas, jest miłość
A mnie się ten WW owsiane ciasteczko bardzo spodobał.
Chciałam też kupić makaroniki,ale po dokladnym obwąchaniu świecy coś mnie tam odrzuciło,daj znać jak po rozpaleniu.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 19:13   #2972
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nowe WoodWicki takie se, dzisiaj po pracy podeszłam do sklepu i wywąchałam wszystkie nowości
Kringlowa dynia z szałwią mi żadnej części ciała nie urwała, szałwii nie czuję tam wcale, nic a nic, a kringlowe dynie po dwóch latach już mi się chyba przejadły, nawet tych, które mam nie chce mi się palić

Kupiłam makaroniki i jeszcze jednego Drwala na zapas, jest miłość
Ja mam WW Jolly Gingerbread i własnie go palę i cos sie nie może rozkręcić, tzn wosk cos mnie sie nie chce rozpuścić, ale tez obawiam sie, ze moc nie bedzie zabijać

Kasztanko, a jak te makaroniki z zapachem i mocą ?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Poprawka, moc WW Jolly Gingerbread jest spoko , pachnie jak pierniczki
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 19:36   #2973
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A mnie się ten WW owsiane ciasteczko bardzo spodobał.
Chciałam też kupić makaroniki,ale po dokladnym obwąchaniu świecy coś mnie tam odrzuciło,daj znać jak po rozpaleniu.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ja mam WW Jolly Gingerbread i własnie go palę i cos sie nie może rozkręcić, tzn wosk cos mnie sie nie chce rozpuścić, ale tez obawiam sie, ze moc nie bedzie zabijać

Kasztanko, a jak te makaroniki z zapachem i mocą ?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Poprawka, moc WW Jolly Gingerbread jest spoko , pachnie jak pierniczki
Jutro będę palić makaroniki, na razie dalej męczę Drwala Chciałam też przetestować w końcu Ebony & oak i Autumn night, bo zwłaszcza ten drugi na sucho szalenie mi się podoba Idealny męski zapach.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 21:15   #2974
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja dzisiaj szaleję, najpierw paliłam tumbler YC Red Velvet (tak jak nie znoszę ciastkowo/jedzeniowych zapachów, tak ten lubię), potem paliłam jakąś cedrową świecę DW home (często świece tej marki są w Tk maxxach), a teraz Wedding Day (próbuję zdenkować:P)

Jutro sobie wysprzątam i odpalam woski. Idealna sobota.

WW chyba nie będę brać w ciemno, obejrzę je kiedyś na żywo przy okazji, nie uciekną w sumie. To może zamówić kilka kostek GC? :P
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 21:18   #2975
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj szaleję, najpierw paliłam tumbler YC Red Velvet (tak jak nie znoszę ciastkowo/jedzeniowych zapachów, tak ten lubię), potem paliłam jakąś cedrową świecę DW home (często świece tej marki są w Tk maxxach), a teraz Wedding Day (próbuję zdenkować:P)

Jutro sobie wysprzątam i odpalam woski. Idealna sobota.

WW chyba nie będę brać w ciemno, obejrzę je kiedyś na żywo przy okazji, nie uciekną w sumie. To może zamówić kilka kostek GC? :P
Ja Red velvet za bardzo nie czuję.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 21:32   #2976
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Makaroniki z YC są lekkie, ale wyczuwalne, na pewno to nie jest killer. Przyjemny zapach, jak dla mnie lepszy niż smak makaronikow
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 21:36   #2977
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Makaroniki z YC są lekkie, ale wyczuwalne, na pewno to nie jest killer. Przyjemny zapach, jak dla mnie lepszy niż smak makaronikow
Smak to przereklamowane nic specjalnego
Jutro będę palić i chyba wrzucę od razu pół tarty
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-29, 09:33   #2978
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczynki, jestem trochę rozczarowana Under the Oaks i Wildest Dream

Under the Oaks takie jakies dziwne drewno , zas w Wildest Dream irytuje mnie jasmin i konwalia, ktore mi przypominają konserwowego ogórka Moc tez nie powala jak na gąski

No nic, poźniej bede testowac Italian winter i Frozen in Time i zobaczymy

I jeszcze jedna poprawka poprawki co do WW, moc do doopy: popachnialo 2 godziny i koniec
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 11:09   #2979
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jestem trochę rozczarowana Under the Oaks i Wildest Dream

Under the Oaks takie jakies dziwne drewno , zas w Wildest Dream irytuje mnie jasmin i konwalia, ktore mi przypominają konserwowego ogórka Moc tez nie powala jak na gąski

No nic, poźniej bede testowac Italian winter i Frozen in Time i zobaczymy

I jeszcze jedna poprawka poprawki co do WW, moc do doopy: popachnialo 2 godziny i koniec
To już mi się odechciało Under the oaks i Wildest dreams.

A co do WW, to one jak dla mnie wszystkie mają taką słabą moc, dlatego już niczego z tej firmy nie kupuję.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 13:13   #2980
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jestem trochę rozczarowana Under the Oaks i Wildest Dream

Under the Oaks takie jakies dziwne drewno , zas w Wildest Dream irytuje mnie jasmin i konwalia, ktore mi przypominają konserwowego ogórka Moc tez nie powala jak na gąski

No nic, poźniej bede testowac Italian winter i Frozen in Time i zobaczymy

I jeszcze jedna poprawka poprawki co do WW, moc do doopy: popachnialo 2 godziny i koniec
No to dobrze,ze nie kupilam Under the oaks,Wildest dream jeszcze nie palilam,ale obawiam się,że "dzieki" Tobie bede czula tego ogórka
Z WW uwielbiam First crush w starej wersji.
A wczoraj mój przecudowny kot postanowił sobie przeskoczyć przez stół,przewrócił mi kominek i przecudowny caramel butter wylał się pięknie na cały stół Na szczeście goosy są na tyle miękkie,że zeskrobałam i spowrotem wrzuciłam do kominka

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 15:52   #2981
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To już mi się odechciało Under the oaks i Wildest dreams.

A co do WW, to one jak dla mnie wszystkie mają taką słabą moc, dlatego już niczego z tej firmy nie kupuję.
Naprawde nic specjalnego z WW mam 4 ulubione i tylko te kupuję

Al, ale!! Dziewczynki zakochałam sie w .... Vintage Christmas Colonial Boshe, jakie cudo i jaka moc na zimno pachnie mydełkowo, kremowo ale po rozpaleniu do te perfumowanej nuty dochodzi cudny zapach choinki i jest odlot

Ide polowac na inne coloniale

Sweet Sunday, jak na zimno nie czujesz ogóra, to i na ciepło go nie poczujesz ja nie lubie jasminu i konwalii i to chyba dlatego. Kolejny wosk dla mamusi
__________________
No excuses!

Edytowane przez dembi
Czas edycji: 2016-10-29 o 15:54
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-29, 18:27   #2982
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Naprawde nic specjalnego z WW mam 4 ulubione i tylko te kupuję

Al, ale!! Dziewczynki zakochałam sie w .... Vintage Christmas Colonial Boshe, jakie cudo i jaka moc na zimno pachnie mydełkowo, kremowo ale po rozpaleniu do te perfumowanej nuty dochodzi cudny zapach choinki i jest odlot

Ide polowac na inne coloniale

Sweet Sunday, jak na zimno nie czujesz ogóra, to i na ciepło go nie poczujesz ja nie lubie jasminu i konwalii i to chyba dlatego. Kolejny wosk dla mamusi
Choinki mnie nie kuszą na szczęście

Wypaliłam całe makaroniki i szału nie ma
Ciastka jak ciastka, moc średnia, zapach też
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 20:30   #2983
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dembi w Wildest Dream ten efekt kiszonki, to połączenie czarnej porzeczki z jaśminem
Ja najbardziej czuję tą porzeczkę,która rzeczywiście moze kojarzyć się z tym kiszonym ogórkiem Jak dla mnie może być,jednak masz rację,że tą kiszonką zalatuje A po ubytku wosków widziałam,że był najczęściej kupowany i babka w mydlarni mówiła mi,że poszło jej najwięcej świec Wildest Dream.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 20:31   #2984
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Dembi w Wildest Dream ten efekt kiszonki, to połączenie czarnej porzeczki z jaśminem
Ja najbardziej czuję tą porzeczkę,która rzeczywiście moze kojarzyć się z tym kiszonym ogórkiem Jak dla mnie może być,jednak masz rację,że tą kiszonką zalatuje A po ubytku wosków widziałam,że był najczęściej kupowany i babka w mydlarni mówiła mi,że poszło jej najwięcej świec Wildest Dream.
Eeeee... fuj?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 21:33   #2985
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Eeeee... fuj?
Im dłużej palę,tym gorzej Jednak i tak nic nie przebije gąskowego Cranberry Vanilla,to była istna kocia kuweta jak paliłam ten wosk to od razu poleciałam zmienić kotu piasek i dopiero po tym skumałam,ze to ten wosk,masakra

Nie, no musiałam zgasić ten kominek i przewietrzyć pokój,bo sobie coraz bardziej podkręcałam tą kiszonkę.

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2016-10-29 o 21:43
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 08:47   #2986
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja Red velvet za bardzo nie czuję.
Nigdy nie miałam RV w formie wosku, więc nie wiem, ale ten pilar daje radę pod względem mocy, nawet w większym pomieszczeniu.


Z projekcji WW też byłam raczej zadowolona, ale testowałam dopiero 3 zapachy z tych co mam, to może dobrze trafiłam...albo mam inne standardy.

A ktoś wie jak ten słony karmel z WW ma się do Yankee? I kiedy nowe Kringle? :3
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 09:29   #2987
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Witajcie. Wybaczcie, ze ja dziś tak ni z gruchy ni z pietruchy. Jestem swiecoholikiem jak Wy, choć ostatnio nie udzielam się tyle na wątku. Należę również do facebookowej grupy miłośników pachnących dobroci. Przychodzę dziś ostrzec Was przed sklepem internetowym iCandle. Nie wiem czy kupowalyscie tam kiedykolwiek i czy byliście zadowolone, ale to co wyprawiają teraz przechodzi wszelkie granice. Sklep sprzedaje swiece, których nie posiada. Oszukanych jest już sporo osób, w tym ja. Mam nadzieję, ze odzyskam swoje pieniądze. Osoba z grupy na FB, która napisała do nich na profilu facebookowym iCandle została zablokowana, sklep uniemożliwił takze ocenianie go na tym portalu społecznościowym.

Jeśli ostrzege choć jedną z Was i unikniecie przykrych przepraw z tym sklepem będę sie naprawdę cieszyć. Sporo osób aktualnie czeka na paczki od iCandle, które nie wiadomo czy kiedykolwiek zostana nadane(podają nieistniejące numery nadania), jak również na zwrot pieniędzy i chociażby jakikolwiek kontakt (telefoniczny czy mailowy) którego sklep równiez unika.

Pozdrawiam Was i życzę pachnącej niedzieli oraz zawsze udanych zakupów.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 10:07   #2988
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Dembi w Wildest Dream ten efekt kiszonki, to połączenie czarnej porzeczki z jaśminem
Ja najbardziej czuję tą porzeczkę,która rzeczywiście moze kojarzyć się z tym kiszonym ogórkiem Jak dla mnie może być,jednak masz rację,że tą kiszonką zalatuje A po ubytku wosków widziałam,że był najczęściej kupowany i babka w mydlarni mówiła mi,że poszło jej najwięcej świec Wildest Dream.
Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Im dłużej palę,tym gorzej Jednak i tak nic nie przebije gąskowego Cranberry Vanilla,to była istna kocia kuweta jak paliłam ten wosk to od razu poleciałam zmienić kotu piasek i dopiero po tym skumałam,ze to ten wosk,masakra

Nie, no musiałam zgasić ten kominek i przewietrzyć pokój,bo sobie coraz bardziej podkręcałam tą kiszonkę.
czyli porzeczka + jaśmin = kiszonka

Ale tak, prawda, ja oddam mamie ten wosk, ona lubi jasmin, chyba

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Witajcie. Wybaczcie, ze ja dziś tak ni z gruchy ni z pietruchy. Jestem swiecoholikiem jak Wy, choć ostatnio nie udzielam się tyle na wątku. Należę również do facebookowej grupy miłośników pachnących dobroci. Przychodzę dziś ostrzec Was przed sklepem internetowym iCandle. Nie wiem czy kupowalyscie tam kiedykolwiek i czy byliście zadowolone, ale to co wyprawiają teraz przechodzi wszelkie granice. Sklep sprzedaje swiece, których nie posiada. Oszukanych jest już sporo osób, w tym ja. Mam nadzieję, ze odzyskam swoje pieniądze. Osoba z grupy na FB, która napisała do nich na profilu facebookowym iCandle została zablokowana, sklep uniemożliwił takze ocenianie go na tym portalu społecznościowym.

Jeśli ostrzege choć jedną z Was i unikniecie przykrych przepraw z tym sklepem będę sie naprawdę cieszyć. Sporo osób aktualnie czeka na paczki od iCandle, które nie wiadomo czy kiedykolwiek zostana nadane(podają nieistniejące numery nadania), jak również na zwrot pieniędzy i chociażby jakikolwiek kontakt (telefoniczny czy mailowy) którego sklep równiez unika.

Pozdrawiam Was i życzę pachnącej niedzieli oraz zawsze udanych zakupów.
Dzięki Ja na szczescie nic z tego sklepu nie zamawiam

Ale jakieś dziewczyny kiedys cos zamawiały i były zadowolone


Palę drugi raz Vintage Christmas i jest nadal moc

W salonie zas polecial fireflies Frozen in Time: jezeli ktos lubi miętowe zapachy to to bedzie wasz ulubieniec. Podobny do peppermint cocoa KC tylko tu bardziej czuc mięte. Wrzuciłam 1/3 fireflies`a i moc zadowalająca. Mnie nie zachwycił

Następnie bede testowac Italian Winter i Snow coered Bridge a wieczorkiem odpalam w koncu Tumblera KC First Snow
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 12:25   #2989
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Witajcie. Wybaczcie, ze ja dziś tak ni z gruchy ni z pietruchy. Jestem swiecoholikiem jak Wy, choć ostatnio nie udzielam się tyle na wątku. Należę również do facebookowej grupy miłośników pachnących dobroci. Przychodzę dziś ostrzec Was przed sklepem internetowym iCandle. Nie wiem czy kupowalyscie tam kiedykolwiek i czy byliście zadowolone, ale to co wyprawiają teraz przechodzi wszelkie granice. Sklep sprzedaje swiece, których nie posiada. Oszukanych jest już sporo osób, w tym ja. Mam nadzieję, ze odzyskam swoje pieniądze. Osoba z grupy na FB, która napisała do nich na profilu facebookowym iCandle została zablokowana, sklep uniemożliwił takze ocenianie go na tym portalu społecznościowym.

Jeśli ostrzege choć jedną z Was i unikniecie przykrych przepraw z tym sklepem będę sie naprawdę cieszyć. Sporo osób aktualnie czeka na paczki od iCandle, które nie wiadomo czy kiedykolwiek zostana nadane(podają nieistniejące numery nadania), jak również na zwrot pieniędzy i chociażby jakikolwiek kontakt (telefoniczny czy mailowy) którego sklep równiez unika.

Pozdrawiam Was i życzę pachnącej niedzieli oraz zawsze udanych zakupów.
Ja już pisałam na grupie, że czekam na przesyłke wysłana rzekomo we środę, a wg statusow w piątek. Koleżanka zamówiła też we środę i nie dostała jeszcze nawet numeru przesyłki

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
czyli porzeczka + jaśmin = kiszonka

Ale tak, prawda, ja oddam mamie ten wosk, ona lubi jasmin, chyba



Dzięki Ja na szczescie nic z tego sklepu nie zamawiam

Ale jakieś dziewczyny kiedys cos zamawiały i były zadowolone


Palę drugi raz Vintage Christmas i jest nadal moc

W salonie zas polecial fireflies Frozen in Time: jezeli ktos lubi miętowe zapachy to to bedzie wasz ulubieniec. Podobny do peppermint cocoa KC tylko tu bardziej czuc mięte. Wrzuciłam 1/3 fireflies`a i moc zadowalająca. Mnie nie zachwycił

Następnie bede testowac Italian Winter i Snow coered Bridge a wieczorkiem odpalam w koncu Tumblera KC First Snow
Kusi ten frozen in time, brzmi jak mój zapach Daj znać, czy Twój tumbler pachnie.

Ja dziś chyba odpale słynną Nape, zobacze o co tyle zachodu
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 13:27   #2990
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Frozen in Time palone drugie raz staje sie bardziej mietowo waniliowe i zaczyna mnie sie podobać

Niestety, kolejny bad news: Italian Winter prawie w ogóle nie czuć najpierw wrzucilam 1/3 fireflies`a i po godzinnym spacerze wrocilam do domu i zero zapachu. Teraz dorzuciłam jeszcze kawalek, czyli ogolnie poł fireflies`a i leciutko cos czuc, a na zimno pachniał mi tak ślicznie

Dam znac co z tumblerem
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 16:02   #2991
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Hej, można dołączyć?


właśnie siedzę przy apple cider donut od kringle, tak się przytulnie zrobiło w mieszkaniu
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 16:07   #2992
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Frozen in Time palone drugie raz staje sie bardziej mietowo waniliowe i zaczyna mnie sie podobać

Niestety, kolejny bad news: Italian Winter prawie w ogóle nie czuć najpierw wrzucilam 1/3 fireflies`a i po godzinnym spacerze wrocilam do domu i zero zapachu. Teraz dorzuciłam jeszcze kawalek, czyli ogolnie poł fireflies`a i leciutko cos czuc, a na zimno pachniał mi tak ślicznie

Dam znac co z tumblerem
Mój fireflies Sparkling snow też słabiutko czuć
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 17:17   #2993
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Plotkarrra Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?

właśnie siedzę przy apple cider donut od kringle, tak się przytulnie zrobiło w mieszkaniu
No pewnie, witaj


Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Mój fireflies Sparkling snow też słabiutko czuć
Ale i tak jest mocniejszy od Italian Winter zas Frozen in time daje radę. Jutro przetestuje Snow covered bridge i mam nadzieje, ze cos bedzie bo jak na razie to te nowe gąski doopy nie urywaja

Co do Tumblera to go pieknie czuć Nie tak mocno jak dwuknotowa świeca White Woods, ale jest spoko, ładnie czuć i ładnie się pali
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 19:28   #2994
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Smak to przereklamowane nic specjalnego
Jutro będę palić i chyba wrzucę od razu pół tarty
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Choinki mnie nie kuszą na szczęście

Wypaliłam całe makaroniki i szału nie ma
Ciastka jak ciastka, moc średnia, zapach też
Tak jest, ja palę teraz 1/3 i generalnie czekam aż tealight się wypali, żeby już nie marnować. Sam zapach ma potencjał, niestety moc kiepska.

Wypali się i wrzucam na ruszt Cherry Cheescake, to czuć bardzo, kwaskowatość ze słodyczą
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 19:36   #2995
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
No pewnie, witaj




Ale i tak jest mocniejszy od Italian Winter zas Frozen in time daje radę. Jutro przetestuje Snow covered bridge i mam nadzieje, ze cos bedzie bo jak na razie to te nowe gąski doopy nie urywaja

Co do Tumblera to go pieknie czuć Nie tak mocno jak dwuknotowa świeca White Woods, ale jest spoko, ładnie czuć i ładnie się pali
To chyba mój tumbler jest po prostu pechowy jak się w końcu wkurze to go pociacham na kawałki i będę palić w kominku

U mnie od trzech godzin Napa i powiem tylko tyle- mam ten wosk od sierpnia i zwlekalam tak długo bo czułam w kościach, że się to skończy straszna chęcią świecy
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 20:19   #2996
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Ja już pisałam na grupie, że czekam na przesyłke wysłana rzekomo we środę, a wg statusow w piątek. Koleżanka zamówiła też we środę i nie dostała jeszcze nawet numeru przesyłki
Ja zamówiłam 18.10 i nawet numeru nadania nie mam czekam juz na zwrot gotówki, którego zarządalam. Mogę się tylko cieszyć ze zamówiłam jedna mała swiece z Village i koszt to niecałe 70 zł z wysyłka.

Zrekompesowalam sobie w innym sklepie na większych zakupach, a tam nigdy nie wrócę.

Dziewczyny swoją drogą, która ze świec ma nutę karmelizowanego cukru jak Cotton Candy bez zbytnich, zbędnych dodatków? Nie próbowałam słynnych Yankowych pianek(boję się tego dymu), upolowalam niedawno watę. Katuje ja codziennie tak kocham i już sie boję co będzie jak sie skończy
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-31, 08:23   #2997
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
J
Dziewczyny swoją drogą, która ze świec ma nutę karmelizowanego cukru jak Cotton Candy bez zbytnich, zbędnych dodatków? Nie próbowałam słynnych Yankowych pianek(boję się tego dymu), upolowalam niedawno watę. Katuje ja codziennie tak kocham i już sie boję co będzie jak sie skończy
Angel wings YC.
Dembi,zamorduję Cię za tego kiszonego ogóra,paliłam ten Wildest Dream w sobotę wieczorem może przez godzinkę,a wszystko mi nim śmierdzi do teraz,-pościel,firanki,szlafrok, w którym właśnie siedzę. Tak wpłynęłaś mi na podświadomość z tą kiszonką Muszę dziś przewietrzyć chatę i rozpalić jakiegoś powalającego killera,dobrze,ze kupiłam tylko jedną kostkę.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-31, 08:58   #2998
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
To chyba mój tumbler jest po prostu pechowy jak się w końcu wkurze to go pociacham na kawałki i będę palić w kominku

U mnie od trzech godzin Napa i powiem tylko tyle- mam ten wosk od sierpnia i zwlekalam tak długo bo czułam w kościach, że się to skończy straszna chęcią świecy

Tak zrób z tumblerem A opisz Napę


Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Angel wings YC.
Dembi,zamorduję Cię za tego kiszonego ogóra,paliłam ten Wildest Dream w sobotę wieczorem może przez godzinkę,a wszystko mi nim śmierdzi do teraz,-pościel,firanki,szlafrok, w którym właśnie siedzę. Tak wpłynęłaś mi na podświadomość z tą kiszonką Muszę dziś przewietrzyć chatę i rozpalić jakiegoś powalającego killera,dobrze,ze kupiłam tylko jedną kostkę.

Przepraszam ja tez na razie go nie odpalam

Dzisiaj Snow covered Bridge i ... kolejna mięta i cos drzewnego, bardzo podobny do Frozen in Time. Moc zadowalająca (1/3 firefliesa) Ja nie mietowa, wiec mnie nie zachwycił.
Podsumowując nowe gąski : nic mnie nie zachwyciło 1wsciekly

Natomiast zakochałam sie w colonialach i teraz te bede je testować

Co do nowosci:
1. Na Markowych Świecach jest promo na wszystkie woski 25% do 2 listopada

2/ Na PW Cozy Cabin duza swieca jest w promo za 87 zeta

Wszystko mnie kusi bo to juz przeciez listopad wiec moge sobie znowu cos kupić

Masakra
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-31, 11:30   #2999
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Przepraszam ja tez na razie go nie odpalam


Podsumowując nowe gąski : nic mnie nie zachwyciło 1wsciekly
Wybaczam
Mnie tak naprawdę spodobał się Auburn lake,a to dziwne,bo męskich bardzo nie lubię.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-31, 13:16   #3000
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała coś zamawiać to pamiętaj - kod rabatowy friend i masz 20% off

Ja zaraz cisnę po zapasik Witches Brew, kupiłam dwa samplery i mnie oczarował (a może zaczarował, albo rzucił na mnie DOBRY urok)

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------



Słyszałam że te nowe wood wicki takie se, ale sama nie próbowałam ..
Czy na rzeczy przecione również ten rabat na kod wchodzi?
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 13:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.