związek z introwertykiem.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-30, 13:03   #1
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375

związek z introwertykiem..


... podczas, gdy sama jesteś ekstrawertyczką (lub ambiwertyczką, jeśli nie wiesz, w którą stronę jest Ci bliżej).

Macie jakieś doświadczenie w tej materii? Uznałam, że to całkiem ciekawy temat. Sama jestem w takim związku i wiele razy słyszałam, że może do siebie nie pasujemy, może on to, może on tamto. Chociaż to banalne i oczywiste, trochę czasu zajęło mi dojście do tego, że nasze osobowości różnią się właśnie w taki sposób i nie mogę go traktować tak jakbym to ja stała po tej drugiej strony.

Akurat nie jestem z tych osób, które wierzą, że partnerzy muszą być podobni, lubić te same rzeczy itd. Oczywiście trzeba mieć "coś" wspólnego, ale z czasem doszłam do tego, że lubię fakt, iż musimy dotrzeć do siebie, czasami odpuścić, poznać coś nowego, zmienić coś innego. Niekiedy kończy to się kłótnią czy łzami, ale nie jestem przekonana, czy mogłabym się czuć szczęśliwsza w związku, w którym wszystko dzieje się samo. Nie zrozumcie mnie źle, nie popieram wiecznych kłótni, niedopasowania. Na pewno domyślacie się co mam na myśli
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 13:31   #2
LadyBlood
Raczkowanie
 
Avatar LadyBlood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 245
Dot.: związek z introwertykiem..

W moim przypadku to ja byłam tą stroną introwertywną. Mój partner był kompletnym ekstrawertykiem. Na początku to się sprawdzało, byliśmy jak ogień i woda(mówię tu o temperamencie), uzupełnialiśmy się. Ale po jakimś czasie ta relacja zaczęła mnie po prostu męczyć. Mój partner był bardzo żywiołowy, towarzyski, spontaniczny, ale też wybuchowy i choleryczny. Jego temperament zaczął mnie przytłaczać. Jego towarzystwo męczyło mnie przeokropnie. Jeśli chodzi o mnie, preferuje teraz związki z osobami o podobnym usposobieniu. Ale w moim przypadku partner nie tylko był ekstrawertyczny, ale też choleryczny i myślę, że ten choleryzm był największą przeszkodą.
Mam koleżankę, towarzyska, energiczna, wszędzie jej pełno, 100 pomysłów na minutę i uwielbiam ją, ale wiem, że nie wytrzymałabym z nią 24h
__________________
"Wszyscy będziemy się śmiać z pozłacanych motyli"
LadyBlood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 13:35   #3
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: związek z introwertykiem..

Nie, nie wierzę w powodzenie, bo ja w kompromisy nie wierzę. Tym bardziej, gdy czytam o lzach i kłótniach
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 13:58   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: związek z introwertykiem..

Jako osoba raczej introwertyczna nigdy nie zwiazalabym sie z ekstrawertykiem.

Ekstrawertycy mnie mecza.

Nie wierze, ze zwiazek ekstrawertyka z introwertykiem ma szanse na powodzenie, tym bardziej jesli pojawiaja sie klotnie z placzem.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 14:07   #5
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: związek z introwertykiem..

Ja jestem introwertykiem i nie polecam związku z takimi osobami. Mam bardzo duże problemy z okazywaniem uczyć, zbyt często jestem za poważny, w sumie to nawet nie potrafię się tak cieszyć jak inni ludzie gdy np. coś wygrają, mi by było po prostu miło w takiej sytuacji i bym się uśmiechnął i to tyle. W sumie to trochę dziwne, bo akurat poczucie humoru mam, ale nie potrafię się cieszyć z małych rzeczy, a z wielkich to mogę się co najwyżej uśmiechać.

Z drugiej strony też nie jestem jakimś ponurakiem z depresją, po prostu czy jest dobrze czy źle to mam niewielkie wahania nastroju.

Myślę, że ekstrawertyk męczyłby się ze mną strasznie i długo byśmy nie pociągnęli
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 14:21   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Ja jestem introwertykiem i nie polecam związku z takimi osobami. Mam bardzo duże problemy z okazywaniem uczyć, zbyt często jestem za poważny, w sumie to nawet nie potrafię się tak cieszyć jak inni ludzie gdy np. coś wygrają, mi by było po prostu miło w takiej sytuacji i bym się uśmiechnął i to tyle. W sumie to trochę dziwne, bo akurat poczucie humoru mam, ale nie potrafię się cieszyć z małych rzeczy, a z wielkich to mogę się co najwyżej uśmiechać.

Z drugiej strony też nie jestem jakimś ponurakiem z depresją, po prostu czy jest dobrze czy źle to mam niewielkie wahania nastroju.

Myślę, że ekstrawertyk męczyłby się ze mną strasznie i długo byśmy nie pociągnęli
Cechy, ktore podales, nie swiadcza o introwertyzmie. Introwertyzm to cos innego.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 14:31   #7
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: związek z introwertykiem..

wg. wiki jestem introwertykiem.
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 14:38   #8
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
wg. wiki jestem introwertykiem.

Napisali o Tobie na wikipedii? Hoho szacun
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 14:41   #9
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: związek z introwertykiem..

Jestem w taki związku i jest on bardzo szczęśliwy.
Ja jestem introwertykiem, czyli energię ładuję w samotności i wydatkuję w towrzystwie. TŻ odwrotnie, i potrzeba mu do szczęścia dużo kontaktów z ludzmi.
Nigdy nie było między nami żadnych spięć w tym temacie. Bo i dlaczego? On chce, to wieczorem wychodzi na piwo/koncert/whateva, ja chcę to zostaję w domu z kompem i książką. Każdy żyje tak, jak mu pasuje i robi to, co go uszczęśliwia.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 14:43   #10
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: związek z introwertykiem..

Według cech którymi jest opisane pojęcia introwertyzmu.
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 15:03   #11
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: związek z introwertykiem..

Może faktycznie, to zabrzmiało jak gdyby odbywały się w moim związku kłótnie z płaczem, ale nie miało to mieć tak złego wydźwięku.

Kłótnie (w sensie nieporozumień, a nie awantur) się zdarzają. Są związki, gdzie są kłótnie i jest dobrze, są też takie, gdzie kłótni nie ma i jest źle. To nie przesądza o czymkolwiek. Mam taką naturę, że wolę od razu przegadać problem, a mój introwertyk chce się w tej chwili oddalić, pobyć sam, nie rozmawiać, gdy problem jest "świeży". Wtedy zdarzają się sprzeczki, ale po prostu musiałam się nauczyć pójść na kompromis- przegadamy problem, ale nie teraz i też nie za 100 lat.

Płacz- jako osoba dość emocjonalna zdarza mi się płakać. Czasami, bo nie rozumiem, źle zrobiłam. Tak po prostu.

Chciałabym powiedzieć, że od razu potrafiłam być idealna, wiedziałam jak się zachować, kiedy się wycofać, kiedy podejść bliżej, ale nie- nie wiedziałam. Uczyłam się, ale myślę, że warto. Dla mnie to nie jest niedopasowanie, tylko osobiste wyzwanie. Nie uważam, że jeśli partner mnie kocha, to nie powinien próbować niczego we mnie zmieniać, bo to się wyklucza. Niech zmienia, sam też się zmienia, w końcu robimy to dla siebie. Jednak to moje podejście Rozumiem, że dla niektórych z Was to może bez sensu i niepotrzebne.
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 15:05   #12
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Może faktycznie, to zabrzmiało jak gdyby odbywały się w moim związku kłótnie z płaczem, ale nie miało to mieć tak złego wydźwięku.

Kłótnie (w sensie nieporozumień, a nie awantur) się zdarzają. Są związki, gdzie są kłótnie i jest dobrze, są też takie, gdzie kłótni nie ma i jest źle. To nie przesądza o czymkolwiek. Mam taką naturę, że wolę od razu przegadać problem, a mój introwertyk chce się w tej chwili oddalić, pobyć sam, nie rozmawiać, gdy problem jest "świeży". Wtedy zdarzają się sprzeczki, ale po prostu musiałam się nauczyć pójść na kompromis- przegadamy problem, ale nie teraz i też nie za 100 lat.

Płacz- jako osoba dość emocjonalna zdarza mi się płakać. Czasami, bo nie rozumiem, źle zrobiłam. Tak po prostu.

Chciałabym powiedzieć, że od razu potrafiłam być idealna, wiedziałam jak się zachować, kiedy się wycofać, kiedy podejść bliżej, ale nie- nie wiedziałam. Uczyłam się, ale myślę, że warto. Dla mnie to nie jest niedopasowanie, tylko osobiste wyzwanie. Nie uważam, że jeśli partner mnie kocha, to nie powinien próbować niczego we mnie zmieniać, bo to się wyklucza. Niech zmienia, sam też się zmienia, w końcu robimy to dla siebie. Jednak to moje podejście Rozumiem, że dla niektórych z Was to może bez sensu i niepotrzebne.

No dla mnie jest bez sensu i niepotrzebne
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 15:07   #13
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
wg. wiki jestem introwertykiem.
Żadna z cech, które wymieniłeś nie jest podana w artykule o introwersji na wiki .

Związek introwertyka z ekstrawertykiem na dłuższą metę chyba będziesz męczyć ich oboje. Trochę sobie tego nie wyobrażam, ale na 100% nie mogę powiedzieć, że się nie uda .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 15:08   #14
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Według cech którymi jest opisane pojęcia introwertyzmu.
Oczywiście możesz być introwertykiem, ale to, co opisałeś, wcale o tym nie świadczy.
Ja jestem introwertyczką, ale to co ty opisałeś mnie nie dotyczy.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 15:21   #15
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
Żadna z cech, które wymieniłeś nie jest podana w artykule o introwersji na wiki .

Związek introwertyka z ekstrawertykiem na dłuższą metę chyba będziesz męczyć ich oboje. Trochę sobie tego nie wyobrażam, ale na 100% nie mogę powiedzieć, że się nie uda .
Może i męczy, ale raczej osoby na całkowicie przeciwnych końcach skali, i moim zdaniem inne cechy charakteru maja tu więcej do powiedzenia.
Strasznie się demonizuje te ''-wertyczności'', większość osób prezentuje cechy obu.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 15:39   #16
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Może i męczy, ale raczej osoby na całkowicie przeciwnych końcach skali, i moim zdaniem inne cechy charakteru maja tu więcej do powiedzenia.
Strasznie się demonizuje te ''-wertyczności'', większość osób prezentuje cechy obu.
Pewnie, że tak Także prezentuje cechy z obydwu obozów, jednak bliżej mi w jedną ze stron, aniżeli gdzieś pomiędzy. Nie należy się zbytnio przywiązywać do tych pojęć, ale mogą pomóc w zrozumieniu drugiego człowieka.
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 16:11   #17
Hurin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 65
Dot.: związek z introwertykiem..

Cechy mojego charakteru, wykonywany zawód i szereg innych rzeczy idealnie pasują do typu perfekcyjnego melancholika. Jestem w związku z kobietą, która przejawia cechy energicznego choleryka. Na pewno nie jest to łatwe, szczególnie na początku. Nam pomaga to, że żyjemy razem, ale każde z nas ma swoich znajomych, swoje pasje - nie stanowimy związku, w którym przebywa się z partnerem 24 godziny na dobę. Jeżeli chodzi o obowiązki domowe, to w każdą niedzielę przygotowuję "plan tygodnia" w formie tabelki. Uzgadniamy, kto kiedy sprząta, kto karmi psa, kto grabi liście w ogrodzie. Początkowo ten pomysł nie spotkał się z entuzjazmem ze strony mojej drugiej połówki, ale aktualnie sama przyznaje, że takie rozwiązanie ma sporo plusów.

Na wakacje zawsze jeździmy osobno i jak na razie kompletnie nam to nie przeszkadza - ja nie wyobrażąm sobie męczących, przeważnie kulkunastogodzinnych wypraw samolotem, z kolei druga strona nie jest zafascynowana łażeniem po Bieszczadzkich wzniesieniach z 25 kilogramowym plecakiem i spaniem wśród studentów w namiocie. Na pewno będzie to problematyczne kiedy pojawią się dzieci, w sumie ten wątek podpowiedział mi, że czas o tym porozmawiać.

Jest kilka kwestii w których nasze odmienne charaktery są pomocne. Ja zbyt łatwo pogrążam się w pesymistycznych rozmyślaniach, przyjmuje to u mnie formę absolutną, tzn. wpływa w negatywny sposób na to, jak funkcjonuję. Zawsze wtedy szczerze rozmawiamy i łatwiej jest mi się z tego wydobyć. Łączy nas perfekcjonizm, ale różni stopień, w jakim wymagamy go od ludzi - ja jestem zdania, że jeśli ktoś wykonuje swoją pracę/rolę społeczną najlepiej jak potrafi, nie szkodząc innym, wszystko jest w porządku. Dziewczyna z kolegi wymaga perfekcji, do której nie każdy jest stworzony. Ostatnio sama stwierdziła, że przy mnie lekko zmieniła poglądy na tę kwestię i nie rani ludzi tak często jak kiedyś.
Hurin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 16:19   #18
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: związek z introwertykiem..

jestem ekstrawertyczką i dłuższe przebywanie z osobami introwertycznymi mnie męczy. związek by nie wypalił, bo nie uznaję w związku czegoś takiego jak `każdy robi sobie co chce`
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 16:59   #19
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Macie jakieś doświadczenie w tej materii? Uznałam, że to całkiem ciekawy temat.
tak, mam doświadczenie w życiu z osobą, której charakter nie jest kopią mojego.
Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Niekiedy kończy to się kłótnią czy łzami
niezależnie od różnic i podobieństw, to jest zawsze alarmujący sygnał.
Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
nie jestem przekonana, czy mogłabym się czuć szczęśliwsza w związku, w którym wszystko dzieje się samo.
jeszcze takiego związku jak żyję nie widziałam, więc chyba nie ma się czego bać
Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Nie zrozumcie mnie źle, nie popieram wiecznych kłótni, niedopasowania. Na pewno domyślacie się co mam na myśli
nie do końca domyślam się, co masz na myśli. mam wrażenie, że spory i spięcia, zakończone w/w łzami, próbujesz zwalić na różnicę charakterów, a nie problemy w komunikacji.

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Może faktycznie, to zabrzmiało jak gdyby odbywały się w moim związku kłótnie z płaczem, ale nie miało to mieć tak złego wydźwięku.
a kłótnie z płaczem to coś, co może mieć inny, niż zły wydźwięk?
Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Mam taką naturę, że wolę od razu przegadać problem, a mój introwertyk chce się w tej chwili oddalić, pobyć sam, nie rozmawiać, gdy problem jest "świeży". Wtedy zdarzają się sprzeczki, ale po prostu musiałam się nauczyć pójść na kompromis- przegadamy problem, ale nie teraz i też nie za 100 lat.
czyli problemem nie jest różnica temperamentów, a to, że się nie szanujecie i zmuszacie do rozmowy / milczenia.
Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Płacz- jako osoba dość emocjonalna zdarza mi się płakać. Czasami, bo nie rozumiem, źle zrobiłam. Tak po prostu.
w łzach nie ma nic złego. ale jeśli emocje podczas 'sprzeczek, nie awantur' są tak duże, że płaczesz, to się zastanawiam (z przerażeniem) co Ty awanturą nazwiesz.
Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Uczyłam się, ale myślę, że warto. Dla mnie to nie jest niedopasowanie, tylko osobiste wyzwanie. Nie uważam, że jeśli partner mnie kocha, to nie powinien próbować niczego we mnie zmieniać, bo to się wyklucza. Niech zmienia, sam też się zmienia, w końcu robimy to dla siebie. Jednak to moje podejście Rozumiem, że dla niektórych z Was to może bez sensu i niepotrzebne.
rozumiem naukę, ale traktować związku jako wyzwania bym nie mogła. związek to dla mnie ostoja i 'szczęśliwe miejsce', a nie wyzwanie. nie chciałabym też, żeby ktoś próbował mnie zmieniać - nie podoba mi się taka forma. zmieniać się, ewoluować, dojrzewać - tak. ale to powinny być czynności, które są moją decyzją, a nie efektem presji partnera. i tak, dla mnie to jest bez sensu i nie tylko niepotrzebne, a dyskwalifikujące.
Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak Także prezentuje cechy z obydwu obozów, jednak bliżej mi w jedną ze stron, aniżeli gdzieś pomiędzy. Nie należy się zbytnio przywiązywać do tych pojęć, ale mogą pomóc w zrozumieniu drugiego człowieka.
mam wrażenie, że podstawą jest tu znajomość pojęć z pop-kultury, a nie nauki.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 17:26   #20
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
w łzach nie ma nic złego. ale jeśli emocje podczas 'sprzeczek, nie awantur' są tak duże, że płaczesz, to się zastanawiam (z przerażeniem) co Ty awanturą nazwiesz.
Nie wiem jak u autorki, ale u mnie emocje nie muszą być duże, żeby poleciały łzy.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 17:40   #21
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u autorki, ale u mnie emocje nie muszą być duże, żeby poleciały łzy.
no pewnie, że nie muszą być duże, wystarczy że facet czegoś się nie domyśli, albo zrobi coś nie tak jak ty byś tego sobie życzyła.
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 17:46   #22
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
no pewnie, że nie muszą być duże, wystarczy że facet czegoś się nie domyśli, albo zrobi coś nie tak jak ty byś tego sobie życzyła.
Kolejny wątek, w którym wylewasz swoją frustrację, rzucasz totalne, utarte gdzieś banały, lol Niniejszym nadaję Ci tytuł najbardziej sfrustrowanego użytkownika płci męskiej w ostatnim czasie na wizażu. Gratulacje
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:12   #23
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Kolejny wątek, w którym wylewasz swoją frustrację, rzucasz totalne, utarte gdzieś banały, lol Niniejszym nadaję Ci tytuł najbardziej sfrustrowanego użytkownika płci męskiej w ostatnim czasie na wizażu. Gratulacje
Przecież wy same piszecie takie rzeczy na tym forum. Jedna się rozpłakała, bo chłopak zamiast żółtej waty cukrowej przyniósł niebieską, smak taki sam, tylko niebieski jej się nie spodobał...
Druga rozpłakała się w knajpie, bo nie było buraczków do obiadu...

Niezła hipokryzja od was bije.
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:15   #24
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Przecież wy same piszecie takie rzeczy na tym forum. Jedna się rozpłakała, bo chłopak zamiast żółtej waty cukrowej przyniósł niebieską, smak taki sam, tylko niebieski jej się nie spodobał...
Druga rozpłakała się w knajpie, bo nie było buraczków do obiadu...

Niezła hipokryzja od was bije.
Nie większa niż od Ciebie, gdy sypiesz takimi uogólnieniami jak z rękawa
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:17   #25
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Nie większa niż od Ciebie, gdy sypiesz takimi uogólnieniami jak z rękawa
To poczytaj wątek o fochach i księżniczkowaniu. Tam jest masa tego i to piszą kobiety o samych sobie, a nie osoby trzecie.
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:18   #26
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Przecież wy same piszecie takie rzeczy na tym forum. Jedna się rozpłakała, bo chłopak zamiast żółtej waty cukrowej przyniósł niebieską, smak taki sam, tylko niebieski jej się nie spodobał...
Druga rozpłakała się w knajpie, bo nie było buraczków do obiadu...

Niezła hipokryzja od was bije.
A czemu od nas? Czemu wrzucasz wszystkie kobiety do jednego worka?
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:25   #27
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Przecież wy same piszecie takie rzeczy na tym forum. Jedna się rozpłakała, bo chłopak zamiast żółtej waty cukrowej przyniósł niebieską, smak taki sam, tylko niebieski jej się nie spodobał...
Druga rozpłakała się w knajpie, bo nie było buraczków do obiadu...

Niezła hipokryzja od was bije.

Cytat:
no pewnie, że nie muszą być duże, wystarczy że facet czegoś się nie domyśli, albo zrobi coś nie tak jak ty byś tego sobie życzyła.


Jedna, druga to faktycznie "NAS" Całe DWIE Kobiety są emocjonalne, mają hustawki nastrojów wiec czasem niektóre tak reagują ale nie przesadzajmy.

Hipokrytami to moge nazwać WAS bo kiedys mój były- hipokryta zrobił to i to... ale jaki to ma sens?? JEDEN to nie wszyscy.
Kosza od jakiejs dostałeś czy co?
Jak ja lubie te posty facetów na wizażu...

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
A czemu od nas? Czemu wrzucasz wszystkie kobiety do jednego worka?
Tak najłatwiej. Poznał 2 wiec zna wszystkie proste.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2016-10-30 o 18:24
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:26   #28
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Kosza od jakiejs dostałeś czy co?
Dziwisz się?
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:32   #29
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: związek z introwertykiem..

Cytat:
Napisane przez LadyBlood Pokaż wiadomość
W moim przypadku to ja byłam tą stroną introwertywną. Mój partner był kompletnym ekstrawertykiem. Na początku to się sprawdzało, byliśmy jak ogień i woda(mówię tu o temperamencie), uzupełnialiśmy się. Ale po jakimś czasie ta relacja zaczęła mnie po prostu męczyć. Mój partner był bardzo żywiołowy, towarzyski, spontaniczny, ale też wybuchowy i choleryczny. Jego temperament zaczął mnie przytłaczać. Jego towarzystwo męczyło mnie przeokropnie. Jeśli chodzi o mnie, preferuje teraz związki z osobami o podobnym usposobieniu. Ale w moim przypadku partner nie tylko był ekstrawertyczny, ale też choleryczny i myślę, że ten choleryzm był największą przeszkodą.
Mam koleżankę, towarzyska, energiczna, wszędzie jej pełno, 100 pomysłów na minutę i uwielbiam ją, ale wiem, że nie wytrzymałabym z nią 24h
Podpinam się. Jestem skrajnym introwertykiem i okropnie męczą mnie ludzie. Ja nie potrafię przebywać z ekstrawertykami, bo się czuję przytłoczona. Kiedy byłam z partnerem 24h - np. wakacje, to dostawałam szału. Dosłownie. Jedno pomieszczenie, domek, jedna łazienka, zero intymności. Dusiłam się.

Jednak wiem, że są introwertycy w stronę tych ekstra... i oni idą na imprezę, bawią się, a potem do domu - spędzają chwilę ze sobą i znów mogą iść do ludzi.

Ja muszę to odchorować i myślę, że jest mi ciężko, bo cała moja rodzina to typowi ekstrawertycy - matka ciągnąca mnie tu i tam, brat tak samo...

Ciężko jest w takim związku intro... + ekstra...
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:50   #30
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: związek z introwertykiem..

Lubię samotność, ale czasami muszę się też wyszaleć. Nie jestem typowym introwertykiem, ale też nie chciałabym non stop przebywać wśród ludzi. Wolę przebywać z ekstrawertykami, bo czuję się bardziej ożywiona, introwertycy mnie trochę nudzą - choć nie powiem czasami można z nimi porozmawiać na fajne tematy, ale zazwyczaj sam na sam. Poza tym z tego co zauważyłam większość skrajnych introwertyków nie akceptuje mojej szalonej osobowości.
Przechodząc do meritum - nie wyobrażam sobie związku z typowym introwertykiem, ale też z osobą, która cały swój wolny czas musi spędzać z grupką ludzi i chodzić na imprezy. Partner musi mieć podobne usposobienie do mojego, w przeciwnym razie jest to męczące.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-31 21:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.