"Rolnik szuka żony" - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-25, 08:26   #4741
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Zaznaczyłam, że nie lubię gotować, a wyszedł mi Szymon i "Gotowanie dla ukochanej osoby sprawia cię wielką przyjemność."
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 09:32   #4742
Amaranta16
Raczkowanie
 
Avatar Amaranta16
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 250
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Mnie Łukasz. Odetchnęłam z ulgą, bo w przypadku Zbigniewa lub Marka, to bym się pół dnia zastanawiała, gdzie ja popełniłam błąd w swoim życiu.
__________________
Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto...
Amaranta16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 09:55   #4743
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Mi wyszedł Szymon. Na początku się zdziwiłam, ale poza wiarą to się o dziwo wszystko zgadza.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 10:43   #4744
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
a ja nie zaznaczałam że lubię żarty na temat seksu a i tak mi on wypadł, załamka w postaciach z bajek nie zaznaczyłam pszczółki a i tak pierwsze zdanie że jestem jak ona
Ja też pszczółki nie zaznaczyłam
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 13:38   #4745
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Mnie wyszedł Zbyszek.
Widziałam, że niektóre pytania są po chamsku odzwierciedleniem charakteru któregoś uczestnika i chyba tak było, że wszystkie B to chyba Szymon (lub były wymieszane, nie pamiętam). Więc mogłyście zaznaczyć, że się czerwienicie na temat seksu i lubicie czereśnie ale i tak Zbyszek wychodził.
Co do odcinka:
Jestem raczej mocno rozczarowana. Synowa Zbyszka, Jagoda, wypowiadała się, że Bogusia za dużo mówi i czasami rzeczy, które nie pasują do sytuacji. Taka maleńka szpilka na oczach 6mln Polaków dla niej. Ale Zbyszek pokazany w ostatnim odcinku wbił całej swojej rodzinie trzy siekiery między oczy.
Marek, coś mi się wydaje, zrobi największy szoł jaki telewizja widziała. Z własnej woli, z własnych powodów, odrzuci Beatę. Nie wiedząc o jej przeszłości (chyba). Wciśnie jej kij w oko w jej pychę i pewność siebie I bardzo dobrze. Pewnie wybierze Anię, odwalą na pokaz jakieś wizyty no i tyle
Łukasz jak był tak i jest sympatyczny, ale Patrycja coraz mniej mi się podoba. Takie przytrzymane wyrośnięte dziecko. Lepsza byłaby Ania, ale między nimi nie pykło. Z Patką nie dogada się na dłuższą metę. Będzie miło jakiś czas i tyle.
Szymon będzie miał bardzo trudny wybór, ale wydaje mi się, że wybierze Ulę. Marysia jest za bardzo zapatrzona w niego, Ula jest bardzo obrotna a Kasia to zbyt dystyngowana diwa co Szymon sam podkreślał.
A Monika spadła u mnie niżej niż Zbyszek. Bo Zbyszek jest jaki jest od samego początku, a Monika w sumie ośmiesza się. Wyśmiała kandydatów przed telewizją, ciagle tylko nawala jaka to ona zaradna i trzeba za nią biegać. Tomek chciał, ale mu się odechciało, ona ma pretensje i odwraca kota ogonem.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 13:59   #4746
loversy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Patrycja pokazała sie ze złej strony oby Łukasz jej nie wybrał. A co do reszty to każdy z nich coś kręci i szuka nie wiadomo czego
loversy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 14:07   #4747
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez bold12 Pokaż wiadomość
Mi też wyszła Monika, a celowałam na Szymona


W awatarze to jesteś Ty czy Anja Rubik?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 14:53   #4748
Szymon507
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 26
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Jak ktoś ma tyle gęsi co minionków, to pozostanie sam.
Szymon507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 16:45   #4749
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Marek, coś mi się wydaje, zrobi największy szoł jaki telewizja widziała. Z własnej woli, z własnych powodów, odrzuci Beatę. Nie wiedząc o jej przeszłości (chyba). Wciśnie jej kij w oko w jej pychę i pewność siebie I bardzo dobrze. Pewnie wybierze Anię, odwalą na pokaz jakieś wizyty no i tyle
Myślę, że u Beaty nie tylko jej przeszłość może być problematyczna dla ewentualnego przyszłego partnera.
Niestety, ona ma niepełnosprawne dziecko. Nie każdy chciałby się związać z kobietą (a kobieta z mężczyzną) z dzieckiem, w dodatku z dzieckiem autystycznym.
Myślę, że może być to dosyć silny powód na "nie" i jej uroda oraz figura nic tutaj nie pomogą.

Marek o jej przeszłości pewnie już teraz wie, więc ma kolejny argument (o ile faktycznie jej nie wybrał ).
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 16:48   #4750
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość


Myślę, że u Beaty nie tylko jej przeszłość może być problematyczna dla ewentualnego przyszłego partnera.
Niestety, ona ma niepełnosprawne dziecko. Nie każdy chciałby się związać z kobietą (a kobieta z mężczyzną) z dzieckiem, w dodatku z dzieckiem autystycznym.
Myślę, że może być to dosyć silny powód na "nie" i jej uroda oraz figura nic tutaj nie pomogą.

Marek o jej przeszłości pewnie już teraz wie, więc ma kolejny argument (o ile faktycznie jej nie wybrał ).
Uroda?
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 17:18   #4751
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: "Rolnik szuka żony"

A ja dalej nie mogę pojąć co taka kobieta jak Kasia robi u Marka Przecież to dwa różne światy... Przeciwieństwa się przyciągają? Eeee no nie ogarniam tego
palomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 18:47   #4752
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Uroda?
Według Marka jest najładniejszą kandydatką
Moim zdaniem ładna nie jest
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 20:27   #4753
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Całkiem fajnie montuje filmy syn Marka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo fajnie montuje; )
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 10:04   #4754
Amaranta16
Raczkowanie
 
Avatar Amaranta16
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 250
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Monika bardzo mnie zaskoczyła swoim wyznaniem. Myślałam, że kompletnie nie jest zainteresowana żadnym z kandydatów i jakby mogła, to by ich już dawno stamtąd odesłała.

Tyle, ze w tych swoich zalotach, to mi przypomina Zbigniewa. Zamiast delikatnego flirtu, takie końskie zaloty.
__________________
Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto...
Amaranta16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 21:16   #4755
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"

I co myślicie o wyborach rolnikach?
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 21:20   #4756
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Szymon - masakra matka zadecydowała ... wyeliminowała dziewczynę która mogła Szymona oderwać od matczynego cyca, wskazała na uległą i spokojną Marysię. Po prostu załamka.

Marek - przewidywany wybór. Wybrał żeby "doholować" kandydatkę do końca programu.

Monika - jak wyżej.

Zbychu - też spodziewałem się że wybierze Irenę, i chyba dobrze.

Łukasz - było do przewidzenia. Ania była za spokojna dla niego.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 21:21   #4757
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Na profilu Rolnika na FB wojny a tutaj taka cisza
To może ja zacznę.
Markowi chyba było ewidentnie przykro. Ja rozumiem, że ten jego burdel jest nie do zniesienia, ale w sumie to tylko Beata nie mówiła o tym, a reszta tylko o tym. Ania prawie się rozpłakała, gdy ją wybrał, ale oboje wiedzą, że na nakręceniu kilku odcinków się skończy. Więc jej reakcja to daleka od ideału.
Łukasz wybrał źle, on już to wie.
Zbyszek był do przewidzenia. Szkoda że aż tak go nerwy zjadły. Ale Bogusia to mnie szczerze zaskoczyła, że spodziewała się, że wybierze ją.
Szymon myślę, że wybrał dobrze. Ula jest super, ale Marysia też bardzo pasuje do niego i do tego młodsza.
Monika zaskoczyła mnie pozytywnie, ładnie pożegnała Robcia, Robcio też mega miły. Trochę sztywna rozmowa z mamą i Tomkiem, ale widać od razu, że jak tylko kamery nie są centralnie przy twarzy ale gdzieś dalej to czują się dobrze ze sobą. Monika sama wyciąga ręce do Tomka.

Myślę, że Łukasz po programie odnowi znajomość z Anią. Zbyszek i Irenka się rozejdą szybko. Szymon z Marysią może być szczęśliwy. Monika i Tomek też. A Marek będzie żył jak wcześniej.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 21:21   #4758
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Szkoda mi było Uli, bo myślałam, że to ją wybierze Szymon. Natomiast pozostałe wybory niczym mnie nie zaskoczyły
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 21:29   #4759
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Szymon- Slaby psychicznie. Serce podpowiadało Ula, a on wybrał Marysię, bo mama mu tak wskazała. Facet ma 30 lat


Łukasz- U żadnego uczestnika dotychczas nie widziałam tylu emocji na twarzy podczas ogłaszania decyzji. Wybrał sercem, chwała mu za to, ale on nic z Patrycją nie ugra, ona to zwykła trzpiotka.


Monika- Robert dobrze ją podsumował. W ogóle zaskoczył mnie pozytywnie w tym odcinku Robcio, wydaje mi się, że Monice i Tomkowi nie wyjdzie.


Zbigniew- To było do przewidzenia. Dziwnie zaczął od Irenki. Bogusia zaskoczona, ciekawe czym


Marek- Wybrał awaryjnie bo musiał. To się nie uda. Nie wiem skąd taka pewność u Beaty. A może i wiem
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-30, 21:31   #4760
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Na profilu Rolnika na FB wojny a tutaj taka cisza
To może ja zacznę.
Markowi chyba było ewidentnie przykro. Ja rozumiem, że ten jego burdel jest nie do zniesienia, ale w sumie to tylko Beata nie mówiła o tym, a reszta tylko o tym. Ania prawie się rozpłakała, gdy ją wybrał, ale oboje wiedzą, że na nakręceniu kilku odcinków się skończy. Więc jej reakcja to daleka od ideału.
Łukasz wybrał źle, on już to wie.
Zbyszek był do przewidzenia. Szkoda że aż tak go nerwy zjadły. Ale Bogusia to mnie szczerze zaskoczyła, że spodziewała się, że wybierze ją.
Szymon myślę, że wybrał dobrze. Ula jest super, ale Marysia też bardzo pasuje do niego i do tego młodsza.
Monika zaskoczyła mnie pozytywnie, ładnie pożegnała Robcia, Robcio też mega miły. Trochę sztywna rozmowa z mamą i Tomkiem, ale widać od razu, że jak tylko kamery nie są centralnie przy twarzy ale gdzieś dalej to czują się dobrze ze sobą. Monika sama wyciąga ręce do Tomka.

Myślę, że Łukasz po programie odnowi znajomość z Anią. Zbyszek i Irenka się rozejdą szybko. Szymon z Marysią może być szczęśliwy. Monika i Tomek też. A Marek będzie żył jak wcześniej.
Konkluzja 100 procentowa
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 21:31   #4761
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Łukasz od razu po wyborze wiedział że źle wybrał. Patrycja znowu pokazała się jak półgłówek nieumiejący sklecić jednego zdania w pobliżu męskich gaci
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 21:43   #4762
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 21:51   #4763
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Na pytanie "Spodziewałaś się" Patrycja odpowiedziała" Nie"
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 21:53   #4764
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 22:05   #4765
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"

No Szymon i Łukasz to pojechali mocno...
Szymon powinien wybrać Ulę, ale z Marysią też może mu się udać. W sumie z każdą mogłoby mu się udać, bardzo fajne dziewczyny.
Agnieszka od Łukasza zakończyła z klasą. Zresztą ona nie ma powodu by płakać, fajna dziewczyna, znajdzie kogoś poza programem. Ani szkoda bardzo, Łukasza zresztą też, widać, że było 50/50 i gdyby wybrał Anię tak samo żałowałby decyzji o odesłaniu Patrycji.
Zbyszek to tam wiecie, było oczywiste, że Irenkę wybierze. Bogusia to tam wiecie, za bardzo się tam mądrzyła i nie byłoby dobrze tam.
U Marka i Moniki wybory były tylko dlatego, że musieli kogoś wybrać. Monika raczej nie chciała żadnego. Ania nie chciała zostać wybrana.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 22:14   #4766
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Na profilu Rolnika na FB wojny a tutaj taka cisza
To może ja zacznę.
Markowi chyba było ewidentnie przykro. Ja rozumiem, że ten jego burdel jest nie do zniesienia, ale w sumie to tylko Beata nie mówiła o tym, a reszta tylko o tym. Ania prawie się rozpłakała, gdy ją wybrał, ale oboje wiedzą, że na nakręceniu kilku odcinków się skończy. Więc jej reakcja to daleka od ideału.
Nie do końca się zgadzam, myślę że nastawienie Ani i Kasi było inne niż Beaty, bo to one siedziały później z Markiem po ognisku i usłyszały coś, czego Beata nie usłyszała. Zastanawiam się, co Marek im powiedział - mam wrażenie, że może oświadczył im, że nie szuka tak naprawdę partnerki w miłości, ale partnerki do prowadzenia gospodarstwa.

Ania: W pewnym momencie zostaliśmy sami, ja Marek i Kasia, kamery odjechały (...) No i tak zaczęliśmy rozmawiać, ta rozmowa dała nam dużo do myślenia, mi i Kasi, wywnioskowałyśmy, że nie do końca intencje Marka są zgodne z założeniami tego programu.

Marek: pogadaliśmy sobie o życiu, może za dużo prawdy gdzieś tam było powiedziane. mam nadzieję, że po tej rozmowie te odczucia są takie jak i moje. czyli nijakie.

Kasia: najbardziej chyba jestem rozczarowana sobą. zawsze sobie powtarzałam, żeby nie być naiwną, a jednocześnie chcąc szanować ludzi i dawać im szansę, to czasami człowiek jest bardzo naiwny.

Myślę, że wybrał Anię żeby mieć później prosty powód, żeby powiedzieć, czemu nie wyszło (bo nie chciała się przeprowadzić).
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 22:21   #4767
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Wg mnie Marek poszedł do programu by zareklamować się ... bo podobno ma też agroturystykę. A więc chodziło tylko o rozgłos celem uzyskania kasy.

Stąd to co zostało powiedziane w programie. No trochę żenada.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 22:31   #4768
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Co do dzisiejszego odcinka:

Zbyszek - zero zaskoczenia, wiadomo było, że wybierze Irenkę. No i oni są siebie warci.

Szymon - szkoda mi kandydatek, bo tu chyba wszystkie dziewczyny były nim zainteresowane, no i Ula będzie musiała się teraz uporać ze złamanym sercem, ale jak dla mnie Szymon i jego rodzina od początku byli dziwni, no i bach...mama podejmująca za syna decyzje o wyborze partnerki.

Marek - poza Beatą moim zdaniem jego kandydatki były najfajniejsze ze wszystkich. Życie z Kasią musi być interesujące, a Ania też jest mądrą kobietą, no i ani one nie chciały by jego za faceta, a i on wie, że to bez szans, więc nic dziwnego, że Ania się nie ucieszyła.

Łukasz - można pisać, że Patrycja jest trzpiotką, ale jego wypowiedzi, że nie wie czy jakby podejmował decyzje trochę później to pewno wybrałby Anię. No ja jej nie zazdroszczę skoro on tak to widzi - ani Patrycji, ani Ani.

Natomiast Monika jak mówiła prowadzącej, że jest ktoś wśród chłopaków - jak mówiła o Tomku to się uśmiechała tak jak zakochana, więc dla mnie przesyła sprzeczne sygnały, ale pojawił się między nimi dotyk, coś bliższego, więc ją odebrałam dziś pozytywniej niż zwykle.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 23:05   #4769
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Marek - związku z tego nie będzie na pewno, jak odmówił Kasi to podejrzewałam że powie że poczuła ulgę, Ania widać że nie była szczęśliwa, a do tego ten filmik porównujący jej reakcję z reakcjami osób z poprzednich edycji zresztą Marek mówił ostatnio że będzie brał pod uwagę to jak wybranka pogodzi się z tym jakby nic z tego nie wyszło, więc pewnie zastanawiał się którą wybrać z tych dwóch, bo wiedział że obydwie tego nie chciały

Zbyszek - od poprzedniego odcinka było pewne że wybierze Irenkę a po dzisiejszych tekstach na temat obu pań chyba nikt już nie miał wątpliwości

Łukasz - no nie wiem czy dobrze wybrał, on sam było widać że miał wątpliwości. ciekawe tylko czy ten fragment pokazany po wyborze był nakręcony już po tym jak im powiedział i się zastanawiał czy nie popełnił błędu, czy może nagrali to jeszcze zanim podjął decyzję tylko tak zmontowali bo im pasowało

Szymon - tu ciężko mi powiedzieć czy dobrze wybrał, bo tak to było pokazane że wszystkie były według mnie na tym samym poziomie. jak powiedział że pytał mamę którą wybrać a później ona się wypowiadała że oby nie Ula, to chyba stwierdziła że Marysia będzie bardziej uległa a tamta by mogła bardziej się jej stawiać. jeśli mialby byc jakiś stały związek z tej edycji to właśnie na nich bym stawiała

Monika - tutaj ciężko mi cokolwiek powiedzieć, nawet na początku jak miała im przekazać którego wybiera, myślałam że Tomek odpada bo tak to zaczęła mówić.
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-30, 23:49   #4770
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-17 14:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.