Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-02, 22:13   #3661
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez stefanBatory Pokaż wiadomość
Fajnie te kobiety miały. Nie?
Nie napisałam, że znalazłam sobie idealne miejsce do życia, tylko o tym, że podejścia do seksualności potrafią być naprawdę różne i że w tamtych czasach kobiety w Sparcie i tak miały więcej praw.

Cytat:
Napisane przez stefanBatory Pokaż wiadomość
Ciężko mówić o poliandrii jeśli ojcostwa praktycznie nie było. Jaka jest zatem rola takiego męża? To jak seks bez zobowiązań z kobietą, która wychowuje nie wiadomo czyje dzieci. Mi by w sumie pasowało. Porucham sobie i nie biorę odpowiedzialności za dziecko. Tak, dla facetów to bardzo praktyczne. Jeśli dla Ciebie to uprzywilejowanie to spoko. Mogę zostać Twoim mężem
Rolą mężów jest utrzymanie domostwa.
"Dzieci i kobiety mogę w małżeństwie poliandrycznym liczyć na opiekę ze strony kilku ojców. Oprócz tego antropolodzy zauważają jeszcze inne korzyści: <<więcej mięsa, ponieważ jest więcej dorosłych łowców, mniejsze prawdopodobieństwo złego traktowania przez zalotników i mniejsze prawdopodobieństwo brutalnego traktowania ze strony męża, ponieważ drugi mąż jest w razie potrzeby pod ręką>>

Odnośnie poliandrii na Cejlonie badacz uniwersytetu w Sydney pisze: <<Jest kilka oczywistych powodów, dla których przypuszcza się, że poliandria na Sri Lance jest korzystna dla kobiet. Ze względu na wagę męskiej pracy w rolnictwie, dwóch mężów sprawniej niż jeden zapewnia lepszy standard życia potomstwu. Co więcej, w poliandrię wbudowane jest zabezpieczenie przeciwko chorobie i śmierci męża w okresie wychowywania dziecka (...)>>".


Przy okazji - Twoja wypowiedź ukazała olbrzymią różnicę w postrzeganiu świata przez cywilizację zachodu a niektóre inne kultury. Skoro dziecko nie jest Twoje, to automatycznie uznałeś, że nie będziesz dbał o nie, nie będziesz się nim przejmował, w końcu nie Twoje - to nie Twój problem. Tam to działa inaczej. W większości takich kultur (a może nawet i we wszystkich) nie ma nawet sierocińców, bo nie ma dzieci, którymi nikt się nie opiekuje (czyli w naszej kulturze tak zwanych dzieci niczyich).


Kilka innych ciekawostek:

O życiu przedmałżeńskim Nyinbów z Nepalu: "Nawiązują relacje przedmałżeńskie głównie po to, by uprzyjemniać sobie życie. Takie relacje są zwykle krótkie. Dosyć często chłopcy i dziewczęta mają po kilka romansów jednocześnie, rzekomo, aby polepszyć swoje szanse małżeńskie (...). Zwróćmy uwagę, że zarzut o rozwiązłość dotyczy sytuacji, gdy dziewczyna ma już więcej niż trzech kochanków naraz (...). Dziewczyna, która ma więcej niż trzech kochanków [równocześnie], jest łatwo oskarżana o promiskuityzm, a chłopiec o frywolność i lekkomyślność."

"Todowie zamiast uważać cudzołóstwo za niemoralne - co raczej zakładałem, a co do czego się myliłem - posiadają ideę łączenia niemoralności raczej z mężczyzną nie chcącym mieć wspólnej żony z innymi. Bycie kashtvainol, czyli nie chcącym dzielić się partnerką, było jednym z powodów, z którego człowiek po śmierci miał trudności z przejściem w zaświaty".

"W społeczności Nyinbów z Nepalu opowiada się historie, których morał przestrzega przed popadaniem w miłość wyłączną: jedna kobieta - jeden mężczyzna, w miłość, która w oficjalnej kulturze europejskiej od czasów XIX wieku nazywana jest romantyczną.
Para, która nie zwracając uwagi na innych ślubuje sobie wyłączność i wierność do śmierci postrzegana jest jako opętana przez złe duchy. Zwraca się ciągle uwagę na to, że taka para źle kończy. Prawdą jest, że takich par jest bardzo niewiele. A jeśli się zdarzają, to ich życie w tamtejszym kontekście, bez wsparcia społecznego, jest na dłuższą metę nieciekawe i raczej nieudane".

Albo myślenie zupełnie odwrotne od panującego u nas:
"Możliwości seksualne przeciętnych mężczyzn są z natury mniejsze niż przeciętnych kobiet. Jeden mężczyzna może zaspokajać kobietę wtedy, gdy ta dopasowuje do niego swoje potrzeby i zapewnia mężczyznę - z różnych powodów osobistych, społecznych, kulturowych - że on jeden jej wystarcza. Kobieta rozbudzona seksualnie w normalny sposób, tj. zgodnie z własną naturą, od wczesnej młodości nie krępująca swojej seksualności, raczej nie może być w pełni zaspokojona przez jednego mężczyznę".
Zapisz
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:16   #3662
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

To nie usprawiedliwia puszczalstwa
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:28   #3663
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
To nie usprawiedliwia puszczalstwa
Znowu zaczyna
A co Ci tak na tym zalezy?

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2016-11-02 o 22:32
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:30   #3664
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Szkoda, zwłaszcza na komentowanie tego że ktoś komuś coś wmawia
Wolałam spożytkować zaoszczędzoną energię na zumbie :brokul
Ja też wieczorem spożytkowałam energię na skakanie
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:31   #3665
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

White_Dove,

olewaj go już
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:34   #3666
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
White_Dove,

olewaj go już
Przyczepił sie do tego puszczalstwa. Moze szuka usprawiedliwienia dla siebie bo sumienie go gryzie
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:35   #3667
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Ostatnia rodzina podobno dobra brat był! Na Inferno nie warto isc. Planuje isc na "Przełęcz ocalonych"! Nie moge sie doczekać "Rings" w 2017!
U siebie widziałam rozpiskę z filmem "Służąca" i "Wszystkie nieprzespane noce". Nawet gdybym miała iść sama, to pójdę, szczególnie, że to pojedyncze seanse w ramach dkf.
"Ostatnią rodzinę" warto zobaczyć. Dobry film.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 22:37   #3668
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Przyczepił sie do tego puszczalstwa. Moze szuka usprawiedliwienia dla siebie bo sumienie go gryzie
Co masz na myśli? Jeżeli chodzi o te sprawy to akurat wszystko przede mną
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:40   #3669
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Co masz na myśli? Jeżeli chodzi o te sprawy to akurat wszystko przede mną
To daj juz spokoj. Jesli nie chcesz byc z dziewczyna która luzniej do tego podchodzi to po prostu poznaj ją wczesniej. Nikt Ci nie kaze z nią być. Oho! To dlatego taki przewrażliwiony na punkcie partnerow seksualnych kobiety.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:43   #3670
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
To daj juz spokoj. Jesli nie chcesz byc z dziewczyna która luzniej do tego podchodzi to po prostu poznaj ją wczesniej. Nikt Ci nie kaze z nią być. Oho! To dlatego taki przewrażliwiony na punkcie partnerow seksualnych kobiety.
Ale co z tego skoro może mnie oszukać? Chociaż czasami czytając posty to bardziej się wstydzić dziwictwa niż luźnego podejścia do tych spraw.
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:46   #3671
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Ale co z tego skoro może mnie oszukać? Chociaż czasami czytając posty to bardziej się wstydzić dziwictwa niż luźnego podejścia do tych spraw.
Zalezy kogo pytasz No dziewictwo to studentki raczej bardziej ukrywają niz gimnazjalistki A o prawiczkach nie wspomne Ci to w ogole nie mówia u nich to w liceum a teraz pewnie juz w gimnazjum to juz wstyd Miałam kolezanke co w wieku 16-17 lat mówiła "jestem dziewica i jestem z tego dumna" Ale wyczyn normalnie haha tym bardziej że to było takie srodowisko że mało 15 latek zaczynało już.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2016-11-02 o 22:50
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 22:47   #3672
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

No popatrz jak ten świat poszedł do przodu.
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:48   #3673
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, jak facet poznany w internecie (z którym długo gadałam i nie było tematów tabu) zapytał mnie, kiedy ostatnio z kimś spałam, a na podobne pytanie odpowiedział: "tak dawno, że już nie wiem nawet kiedy. Ale może jeszcze umiem".
Zawsze żartobliwie odpowiadam, że ja codziennie z kimś śpię. Jest jeden taki, na imię ma Jasiek i wymiary 40x40 Zwykle po drugiej stronie widzę coraz większy wytrzeszcz oczu i zonka na twarzy. A pyta głównie jeden czy dwóch znajomych, typowych ru***czy, goniących za wszystkim co nie zdąży uciec albo nie zabije ciętą ripostą. Ostatnio gagatek aż musiał sobie rękoma pomóc, żeby zobrazować tych 40 cm i uznał, że niezłe mam potrzeby, więc mu odpowiedziałam, coś w stylu, że on ich nie zaspokoi, nie ma szans. Drugi znajomy stał obok, więc miał niezły ubaw.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:53   #3674
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

40x40 to mi nawet ciężko sobie wyobrazić XD
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 22:56   #3675
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Zawsze żartobliwie odpowiadam, że ja codziennie z kimś śpię. Jest jeden taki, na imię ma Jasiek i wymiary 40x40 Zwykle po drugiej stronie widzę coraz większy wytrzeszcz oczu i zonka na twarzy. A pyta głównie jeden czy dwóch znajomych, typowych ru***czy, goniących za wszystkim co nie zdąży uciec albo nie zabije ciętą ripostą. Ostatnio gagatek aż musiał sobie rękoma pomóc, żeby zobrazować tych 40 cm i uznał, że niezłe mam potrzeby, więc mu odpowiedziałam, coś w stylu, że on ich nie zaspokoi, nie ma szans. Drugi znajomy stał obok, więc miał niezły ubaw.
Zainspirowałaś mnie Aczkolwiek moja poduszka jest większa, specjalnie zmierzyłam
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 23:01   #3676
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Zainspirowałaś mnie Aczkolwiek moja poduszka jest większa, specjalnie zmierzyłam
Wymiary nieważne, imię ważniejsze. A największego poduszkowego śpiocha, czyli Jaśka każdy kojarzy. Tylko niektórzy zanim zaskoczą joke, zdążą przeanalizować który ze znajomych nosi to imię, tudzież tak się skupią na wymiarach, że przez dobre trzy sekundy nie zdążą zaskoczyć, gdzie tkwi sedno zagadnienia.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 23:09   #3677
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Wymiary nieważne, imię ważniejsze. A największego poduszkowego śpiocha, czyli Jaśka każdy kojarzy. Tylko niektórzy zanim zaskoczą joke, zdążą przeanalizować który ze znajomych nosi to imię, tudzież tak się skupią na wymiarach, że przez dobre trzy sekundy nie zdążą zaskoczyć, gdzie tkwi sedno zagadnienia.
Chichram się w poduszkę, czytając to Muszę jakoś nazwać swoją. Dzięki za poprawienie humoru
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-02, 23:59   #3678
Nevercalled
Przyczajenie
 
Avatar Nevercalled
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Wiem, że to trochę psuje estetykę tematu, ale gdzie w tych czasach spotykacie drogie panie 'menszczyzn'? Chodzi mi tutaj o zwykłych zjadaczy chleba, którzy nie latają po dyskotekach i imprezach.

Świat się zmienił tak szybko, że czasem ciężko za nim nadążyć.

A co do poduszki to im większa tym lepsza. Moja ma jakieś 80/60, ale za to jest porządnie wygnieciona. Nie wiem, czy sypianie z kimś w takim stanie nie jest karalne z urzędu i chyba podpada pod łamanie podstawowych praw poduszek.

Ps. Dzisiaj chyba czuje się kobietą
Nevercalled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 06:06   #3679
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
wiesz a ja wiem z doświadczenia że wykształcenie faceta i ogolnie to nic nie znaczy. Kiedys spotkałam sie 2 razy z facetem ktory studiował dziennie 2 kierunki " Pewnie inteligentny"-pomyślałam. Gadał takie głupoty że aż szczęka mi opadła.
Kurde ja się raz spotkałam z takim,który studiował filozofię, byłam zachwycona, pełna podziwu dopóki na randce nie zaczął sypać non stop cytatami filozofów, po godzinie byłam tak wypruta z energii, że ledwo wróciłam do domu ;p. 2 dni dochodziłam do siebie :P.

Cytat:
Napisane przez Nevercalled Pokaż wiadomość
Wiem, że to trochę psuje estetykę tematu, ale gdzie w tych czasach spotykacie drogie panie 'menszczyzn'? Chodzi mi tutaj o zwykłych zjadaczy chleba, którzy nie latają po dyskotekach i imprezach.
Gry PC

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2016-11-03 o 06:13
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 06:25   #3680
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Emanuelle_Noire, hahaha. Dzięki za poprawę humoru przed pracą.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:06   #3681
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
U siebie widziałam rozpiskę z filmem "Służąca" i "Wszystkie nieprzespane noce". Nawet gdybym miała iść sama, to pójdę, szczególnie, że to pojedyncze seanse w ramach dkf.
"Ostatnią rodzinę" warto zobaczyć. Dobry film.


Ja chciałam isc na "Ostatnia rodzine" i "Wszystkie nieprzespane noce" i jeszcze jakiś... ooo "Szkoła uwodzenia"

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Co masz na myśli? Jeżeli chodzi o te sprawy to akurat wszystko przede mną


Nie da się tego ukryc

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez elfia4 Pokaż wiadomość
wymiary nieważne, imię ważniejsze. A największego poduszkowego śpiocha, czyli jaśka każdy kojarzy. Tylko niektórzy zanim zaskoczą joke, zdążą przeanalizować który ze znajomych nosi to imię, tudzież tak się skupią na wymiarach, że przez dobre trzy sekundy nie zdążą zaskoczyć, gdzie tkwi sedno zagadnienia.:d




:d

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Nevercalled Pokaż wiadomość
Wiem, że to trochę psuje estetykę tematu, ale gdzie w tych czasach spotykacie drogie panie 'menszczyzn'? Chodzi mi tutaj o zwykłych zjadaczy chleba, którzy nie latają po dyskotekach i imprezach.

Świat się zmienił tak szybko, że czasem ciężko za nim nadążyć.

A co do poduszki to im większa tym lepsza. Moja ma jakieś 80/60, ale za to jest porządnie wygnieciona. Nie wiem, czy sypianie z kimś w takim stanie nie jest karalne z urzędu i chyba podpada pod łamanie podstawowych praw poduszek.

Ps. Dzisiaj chyba czuje się kobietą

A co wczoraj czulas się facetem ?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:23   #3682
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

U mnie w rodzinie najnudniejszy jest 30-paru letni facet który jednocześnie robił dwa kierunki na polibudzie i przez cały okres studiów jego najgorsza ocena to była 3+.

A taki nudziarz, tępota, że jezuu. A ego...jakby był conajmniej jakimś chirurgiem który wyciął 100 guzów xD
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:24   #3683
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Słabo trochę, też nie mam pojęcia gdzie można spotkać fajne dziewczyny :/
Wszędzie sami faceci :/

Edytowane przez Damian666
Czas edycji: 2016-11-03 o 07:29
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:30   #3684
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

ja planuje isc na jestem morderca

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:39   #3685
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja ide na Doktor Strange I <3 marvel movies ; ]

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Słabo trochę, też nie mam pojęcia gdzie można spotkać fajne dziewczyny :/
Wszędzie sami faceci :/
Nawet jak spotkasz już jakieś dziewczyny to z tak odpychająca postawą jaką reprezentujesz wszystkie uciekną w popłochu.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2016-11-03 o 07:48
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:48   #3686
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez stefanBatory Pokaż wiadomość
No nie mów. Jeszcze może na "Java EE ― produkcja oprogramowania"? Miałem na to iść w tym roku z kumplem ale ostatecznie tylko on poszedł.
nad tym, to ja myśle za rok
albo jest kierunek dot. projektowania i baz danych albo big data - no chciałabym je wszystkie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Apropo informatyki i pokrewnych. Zbieram kase na kurs z baz danych

Ja się podstaw baz i zapytań sama nauczyłam, ale dalej wiedzę wolałabym pociągnąc na jakims kursie albo studiach, bo o wiele szybciej, jak ktoś pokaże i wyjaśni, niz się samemu przedzierać przez książki, tutki na yt itp.
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:52   #3687
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;67087226]Ja ide na Doktor Strange I <3 marvel movies ; ]

[/QUOTE]
Ja już byłam. Wizualnie rewelacja
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:55   #3688
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Witam z pracy



Kurde dziś będę musiał trochę popracować a dalej mi się niechce:/ :P
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:56   #3689
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość

Ej dziewczyny wiecie może czy coś ciekawego teraz grają w kinach?
ja bym poszła na Ostatnią Rodzine - Beksiński to od lat mój ulubiony malarz (Obok Salvadora Dalego ) Jak kupię sobie mieszkanie, to marze, żeby jakies reprodukcje jego obrazów powiesic na ścianach

I Doktor Strange - trochę bajka, ale Benedict, Mads i Tilda
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-03, 07:59   #3690
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Uwaga !
Jestem MISZCZEM !
Nadrobiłam chyba z 30 stron


Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta mojego "pana młodszego"
Mamy za sobą już 2 wyjazdy całodzienne, 4 wyjścia wieczorne i codzienne rozmowy na fb
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:09:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.