Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-08, 14:19   #121
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
nie chce Cię straszyć, ale jest dokładnie to samo co u mnie oni musieli coś popitolić, bo na naklejkach na folii jest czarny a powkładali te kolorowe! ja już wysmarowałam im mail

Czyli pewnie się ktoś rypnął przy pakowaniu i możliwe, ze w ogóle czarnych nie mieli :/ nie wierze ze nikt tego nie zauważył, info w zamówieniach tez sie pewnie samo nie zmieniło :/ mam nadzieje, ze moje jutro dotrze juz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 14:30   #122
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
kurcze... zamówiłam sobie bluze kenzo h&m i zmaiast czarnej przyszła w jakieś zielone/niebieski centki gdyby któraś z Was szukała to mam do jutra na zbyciu XS
Kurde
Też zamówiłam czarną...... Moja już czeka w domu. Zobaczę co przyszło wieczorem jak wrócę. Jak będzie to wielokolorowe paskudztwo to się wścieknę
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 14:33   #123
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Czyli pewnie się ktoś rypnął przy pakowaniu i możliwe, ze w ogóle czarnych nie mieli :/ nie wierze ze nikt tego nie zauważył, info w zamówieniach tez sie pewnie samo nie zmieniło :/ mam nadzieje, ze moje jutro dotrze juz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może im czarnych brakło i teraz wysyłają te niebieski a nuż sobie ktoś zostawi
powiem Wam, ze spodziewałam sie lepszej jakości tych bluz w ubiegłym roku rzeczy Balmain, np. marynarka czy kurtka skórzana były mega pięknie wykonane i porządne, a te bluzy liche
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 14:36   #124
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
może im czarnych brakło i teraz wysyłają te niebieski a nuż sobie ktoś zostawi
powiem Wam, ze spodziewałam sie lepszej jakości tych bluz w ubiegłym roku rzeczy Balmain, np. marynarka czy kurtka skórzana były mega pięknie wykonane i porządne, a te bluzy liche
Też mi się tak wydawało po zdjęciach Ale zamówiłam, żeby nie żałować później, a jakąś bluzę koniecznie potrzebuję... Generalnie jednak z nastawieniem, że będzie zwrot. Oj ciekawa jestem co na mnie w domu czeka
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 14:40   #125
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydawało po zdjęciach Ale zamówiłam, żeby nie żałować później, a jakąś bluzę koniecznie potrzebuję... Generalnie jednak z nastawieniem, że będzie zwrot. Oj ciekawa jestem co na mnie w domu czeka
ja z takich porządniejszych bluz mam ralpha laurena i to sa solidnie wykonane rzeczy
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 14:43   #126
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
ja z takich porządniejszych bluz mam ralpha laurena i to sa solidnie wykonane rzeczy
I taka by mi się pewnie przydała, bo ja w bluzach nie chadzam, potrzebuje mieć jedną porządną w szafie na wyjazdy i tyle
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 14:45   #127
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
I taka by mi się pewnie przydała, bo ja w bluzach nie chadzam, potrzebuje mieć jedną porządną w szafie na wyjazdy i tyle
mozesz jeszcze nad CK pomyśleć, tez są bardzo ok
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-08, 14:50   #128
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
mozesz jeszcze nad CK pomyśleć, tez są bardzo ok
Masz rację Na razie jestem ciekawa co tam mam w domu
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 15:01   #129
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Kurde
Też zamówiłam czarną...... Moja już czeka w domu. Zobaczę co przyszło wieczorem jak wrócę. Jak będzie to wielokolorowe paskudztwo to się wścieknę

Daj znac koniecznie, moze jeszcze jest nadzieja
Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
może im czarnych brakło i teraz wysyłają te niebieski a nuż sobie ktoś zostawi

powiem Wam, ze spodziewałam sie lepszej jakości tych bluz w ubiegłym roku rzeczy Balmain, np. marynarka czy kurtka skórzana były mega pięknie wykonane i porządne, a te bluzy liche

A znów oryginalne bluzy kenzo są na żywo świetne, wspominałam tu kiedyś ze widziałam dziewczynę w takiej


W temacie, odebrałam dzisiaj mój pierwszy Zarowy zakup od daaaawna (sukienki na wesele kupionej z przymusu sytuacji nie liczę) - tę spódnicę studio i jest piękna, tylko... Muszę ją wkładać przez głowę. Ona nie ma zamka, rozwiązuje się te tasiemki po bokach i wtedy sie lekko rozszerza, ale widać na mój tyłek to za mało. Poza tym rozmiar jak najbardziej Ok i dzięki tasiemkom można idealnie dopasować do figury.

E: no i te białe pudełka studiowe faktycznie bardzo fajne, sztywne i porządne, na pewno je jakoś wykorzystam
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez steam_engine
Czas edycji: 2016-11-08 o 15:03
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 15:33   #130
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

szybko dostalyscie to kenzo
moja bluza niewiadomo gdzie
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 15:50   #131
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

No odpakowałam pudło i czekała na mnie czarnulka jeszcze nie wiem, czy ją zostawię (uprzedzam pytania, jakby co wędruje do siostry), ale najprawdopodobniej tak Materiał ma bardzo przyjemny, milutki. Wzięłam rozmiar S i jest ok. Wydaje mi się, że do auta na jakieś wyjazdy, czyli w celu w jakim ją kupiłam - fajnie się nada. Generalnie gdyby była za stówę to bym się nie zastanawiała Najważniejsze jednak, że właściwa sztuka do mnie trafiła
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-08, 15:52   #132
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
No odpakowałam pudło i czekała na mnie czarnulka jeszcze nie wiem, czy ją zostawię (uprzedzam pytania, jakby co wędruje do siostry), ale najprawdopodobniej tak Materiał ma bardzo przyjemny, milutki. Wzięłam rozmiar S i jest ok. Wydaje mi się, że do auta na jakieś wyjazdy, czyli w celu w jakim ją kupiłam - fajnie się nada. Generalnie gdyby była za stówę to bym się nie zastanawiała Najważniejsze jednak, że właściwa sztuka do mnie trafiła
miałaś szczęście
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 15:54   #133
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
No odpakowałam pudło i czekała na mnie czarnulka jeszcze nie wiem, czy ją zostawię (uprzedzam pytania, jakby co wędruje do siostry), ale najprawdopodobniej tak Materiał ma bardzo przyjemny, milutki. Wzięłam rozmiar S i jest ok. Wydaje mi się, że do auta na jakieś wyjazdy, czyli w celu w jakim ją kupiłam - fajnie się nada. Generalnie gdyby była za stówę to bym się nie zastanawiała Najważniejsze jednak, że właściwa sztuka do mnie trafiła

A powiedz mi proszę, co masz w szczegółach zamówienia na stronie? Czarna czy ta dwukolorowa?
I co do rozmiaru to jaki nosisz na codzień? Ja zamówiłam XS bo to bluza męska i jak sie okaże ze mam dobrą bluzę a rozmiar za mały to tez nie bedzie dobrze. Chociaż czuje cos, ze pewnie mi tą drugą wysłali, możliwe ze tylko z tymi XS'kami był problem :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 16:01   #134
Molaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Molaaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 997
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

szykuje mi się 18 w rodzinie i zupełnie nie mam pomysłu co kupić... wolałabym uniknąć kiczowatych prezentów z podtekstem itp. jedyne co przychodzi mi do głowy to perfumy, polecicie coś dla młodego chłopaka?
Molaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 16:13   #135
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
A powiedz mi proszę, co masz w szczegółach zamówienia na stronie? Czarna czy ta dwukolorowa?
I co do rozmiaru to jaki nosisz na codzień? Ja zamówiłam XS bo to bluza męska i jak sie okaże ze mam dobrą bluzę a rozmiar za mały to tez nie bedzie dobrze. Chociaż czuje cos, ze pewnie mi tą drugą wysłali, możliwe ze tylko z tymi XS'kami był problem :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W szczegółach zamówienia mam wszystko ok Na miniaturce zdjęcia widnieje czarna bluza Na co dzień u góry noszę w większości przypadków S i tu też taką zamówiłam, bo wolałam żeby wypadła ciut większa niż za mała W okolicach talii mogłaby być ciut mniejsza, ale to w końcu bluza

Ale teraz się zorientowałam że nie mówimy o tej samej bluzie Wy piszecie o tej z niebiesko-zielonymi literkami? A ja o czerwonych z falbanką przy dekolcie

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Molaaa Pokaż wiadomość
szykuje mi się 18 w rodzinie i zupełnie nie mam pomysłu co kupić... wolałabym uniknąć kiczowatych prezentów z podtekstem itp. jedyne co przychodzi mi do głowy to perfumy, polecicie coś dla młodego chłopaka?
Dla dziewczyny byłoby łatwiej w moim przypadku coś wybrać. Z mężczyznami często-gęsto sama mam problem, jeśli nie są mi jakoś bliscy. Może ma jakieś pasje, hobby? I coś w rym kierunku?
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 17:17   #136
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Daj znac koniecznie, moze jeszcze jest nadzieja



A znów oryginalne bluzy kenzo są na żywo świetne, wspominałam tu kiedyś ze widziałam dziewczynę w takiej


W temacie, odebrałam dzisiaj mój pierwszy Zarowy zakup od daaaawna (sukienki na wesele kupionej z przymusu sytuacji nie liczę) - tę spódnicę studio i jest piękna, tylko... Muszę ją wkładać przez głowę. Ona nie ma zamka, rozwiązuje się te tasiemki po bokach i wtedy sie lekko rozszerza, ale widać na mój tyłek to za mało. Poza tym rozmiar jak najbardziej Ok i dzięki tasiemkom można idealnie dopasować do figury.

E: no i te białe pudełka studiowe faktycznie bardzo fajne, sztywne i porządne, na pewno je jakoś wykorzystam
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Podoba mi się ta spódnica do czego chcesz ją nosić?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 17:36   #137
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez Molaaa Pokaż wiadomość
szykuje mi się 18 w rodzinie i zupełnie nie mam pomysłu co kupić... wolałabym uniknąć kiczowatych prezentów z podtekstem itp. jedyne co przychodzi mi do głowy to perfumy, polecicie coś dla młodego chłopaka?
Jeśli nie chcesz dawać pieniędzy to może jakaś karta podarunkowa do sklepu z rzeczami, które lubi/którymi się interesuje?
Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
W szczegółach zamówienia mam wszystko ok Na miniaturce zdjęcia widnieje czarna bluza Na co dzień u góry noszę w większości przypadków S i tu też taką zamówiłam, bo wolałam żeby wypadła ciut większa niż za mała W okolicach talii mogłaby być ciut mniejsza, ale to w końcu bluza

Ale teraz się zorientowałam że nie mówimy o tej samej bluzie Wy piszecie o tej z niebiesko-zielonymi literkami? A ja o czerwonych z falbanką przy dekolcie

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------



Dla dziewczyny byłoby łatwiej w moim przypadku coś wybrać. Z mężczyznami często-gęsto sama mam problem, jeśli nie są mi jakoś bliscy. Może ma jakieś pasje, hobby? I coś w rym kierunku?
Noooo my o tej drugiej mówimy
Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
Podoba mi się ta spódnica do czego chcesz ją nosić?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że do swetrów (klasycznych i oversize), można nawet do jakiejś bluzy przymierzyć. Na pewno nada się też bardziej formalnie do koszuli wpuszczonej do środka, czy chociażby zwykłego topu. Jednak moim faworytem jest zestaw z luźnym swetrem i kozakami za kolano. Muszę otworzyć szafę i pomyśleć, póki co założyłam ją tylko na 10 sekund sprawdzić, czy rozmiar ok. Ona jest bardziej zimowa, bo to w końcu wełna i ja bez grubszych rajstop nie dam rady jej nosić (lekko drapie), więc pewnie skończy się tak jak opisałam wyżej
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 18:48   #138
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Czy któraś z Was ma puchową kurtkę z Zary? Chcę kupić drugą kurtkę zimową. Posiadam już kurtkę z piórami, w której jest mi bardzo ciepło zimą. Nie widzę w tym roku takiej kurtki w ofercie, dlatego zastanawiam się czy ten poliestrowy puch będzie działał tak samo, czy będzie mi w takiej kurtce chłodniej. Która lepsza - z poliestrem czy z piórami? Czy któraś z Was miała obie i może porównać która cieplejsza? Potrzebuję czegoś naprawdę ciepłego. Chciałam kupić tę z futrem od środka, jednak spotkałam się już z wieloma opiniami, że jest to kurtka przejściowa, absolutnie nie na zimę. Zastanawiam się też nad kurtką z barankiem od środka.
W załączniku przesyłam dwie kurtki o których mowa.

Cytat:
Napisane przez Molaaa Pokaż wiadomość
szykuje mi się 18 w rodzinie i zupełnie nie mam pomysłu co kupić... wolałabym uniknąć kiczowatych prezentów z podtekstem itp. jedyne co przychodzi mi do głowy to perfumy, polecicie coś dla młodego chłopaka?
Jak wolisz dać prezent niż gotówkę to zgadzam się z dziewczynami - kup coś związanego z jego zainteresowaniami. Jeżeli ich nie ma, bo czasem też tak bywa, to proponuję zegarek, karnet do kina, może coś z grouponu? Swego czasu szukałam prezentu dla lubego i znalazłam kilka fajnych opcji. Nie wiem czy mogę przesłać link, co by nie reklamować, zatem tylko napiszę, że w zależności od regionu Polski można natrafić na fajne atrakcje. Jeżeli jest kłopot z dojazdem to po prostu dorzuć pieniądz na bilet pkp i tyle. W internecie można znaleźć takie atrakcje jak przejażdżka czołgiem, ''wejdź w wirtualną rzeczywistość" - czyli zabawa z goglami wizyjnymi, wejściówki na termy... Coś na pewno znajdziesz co chłopaka zainteresuje. A może jakaś gra na konsolę? Dowiedz się co lubi, wtedy łatwiej będzie pomóc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5070204506_2_2_1.jpg (83,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8073247711_1_1_1.jpg (48,1 KB, 15 załadowań)
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 18:53   #139
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma puchową kurtkę z Zary? Chcę kupić drugą kurtkę zimową. Posiadam już kurtkę z piórami, w której jest mi bardzo ciepło zimą. Nie widzę w tym roku takiej kurtki w ofercie, dlatego zastanawiam się czy ten poliestrowy puch będzie działał tak samo, czy będzie mi w takiej kurtce chłodniej. Która lepsza - z poliestrem czy z piórami? Czy któraś z Was miała obie i może porównać która cieplejsza? Potrzebuję czegoś naprawdę ciepłego. Chciałam kupić tę z futrem od środka, jednak spotkałam się już z wieloma opiniami, że jest to kurtka przejściowa, absolutnie nie na zimę. Zastanawiam się też nad kurtką z barankiem od środka.

W załączniku przesyłam dwie kurtki o których mowa.







Jak wolisz dać prezent niż gotówkę to zgadzam się z dziewczynami - kup coś związanego z jego zainteresowaniami. Jeżeli ich nie ma, bo czasem też tak bywa, to proponuję zegarek, karnet do kina, może coś z grouponu? Swego czasu szukałam prezentu dla lubego i znalazłam kilka fajnych opcji. Nie wiem czy mogę przesłać link, co by nie reklamować, zatem tylko napiszę, że w zależności od regionu Polski można natrafić na fajne atrakcje. Jeżeli jest kłopot z dojazdem to po prostu dorzuć pieniądz na bilet pkp i tyle. W internecie można znaleźć takie atrakcje jak przejażdżka czołgiem, ''wejdź w wirtualną rzeczywistość" - czyli zabawa z goglami wizyjnymi, wejściówki na termy... Coś na pewno znajdziesz co chłopaka zainteresuje. A może jakaś gra na konsolę? Dowiedz się co lubi, wtedy łatwiej będzie pomóc

Nie oglądałam w tym roku jeszcze kurtek zimowych w Zarze ale jedno mogę Ci powiedzieć, kurtka z wypełnieniem naturalnym zawsze bedzie cieplejsza niz ta z wypełnieniem sztucznym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-08, 19:14   #140
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Nie oglądałam w tym roku jeszcze kurtek zimowych w Zarze ale jedno mogę Ci powiedzieć, kurtka z wypełnieniem naturalnym zawsze bedzie cieplejsza niz ta z wypełnieniem sztucznym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko czy ta różnica jest aż tak duża? Hmm.. Przyznam, że denerwuje mnie strasznie, że te pióra wychodzą od środka. Z zewnątrz nic takiego się nie dzieje, tylko od wewnątrz. Później na ubraniach mam pióra No i nie wygląda to estetycznie gdy idę z rozpiętą kurtką, albo ściągam ją gdzieś w gościach, a tam jakbym kurę oskubała. Tylko co z tego jak ma być ciepło
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 19:52   #141
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Tylko czy ta różnica jest aż tak duża? Hmm.. Przyznam, że denerwuje mnie strasznie, że te pióra wychodzą od środka. Z zewnątrz nic takiego się nie dzieje, tylko od wewnątrz. Później na ubraniach mam pióra No i nie wygląda to estetycznie gdy idę z rozpiętą kurtką, albo ściągam ją gdzieś w gościach, a tam jakbym kurę oskubała. Tylko co z tego jak ma być ciepło
Spora
jestem strasznym zmarźlakiem i mam także puchówkę z Zary (akurat nic z niej nie wychodzi) i to nie jest regułą czemu raz te pióra wychodzą (szczególnie po praniu jest dramat z tym) a a w innym egzemplarzu o podobnym składzie, nie.
Polecam puchówki z Espritu i Monnarii, mam też z tych sklepów i też nic nie wychodzi. Odradzam z Tatuum, bo bardzo wychodzą
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 19:59   #142
scarabeuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 247
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Molaaa

Polecam latanie w tunelu aerodynamicznym (latałam świetna sprawa polecam) lub przejażdżka bolidem na torze wyścigowym (mój maż był zadowolony)
scarabeuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 20:21   #143
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Czy sa problemy ze zwrotem na podstawie starych faktur?
Dzis paczki dotarly do sklepu i nie otrzymalam zadnych potwierdzen o dokonanych zwrotach dlatego sie zastanawiam czy stare faktury nadal obowiazuja czy trzeba miec jednak ten elektroniczny bilet
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 20:47   #144
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Tylko czy ta różnica jest aż tak duża? Hmm.. Przyznam, że denerwuje mnie strasznie, że te pióra wychodzą od środka. Z zewnątrz nic takiego się nie dzieje, tylko od wewnątrz. Później na ubraniach mam pióra No i nie wygląda to estetycznie gdy idę z rozpiętą kurtką, albo ściągam ją gdzieś w gościach, a tam jakbym kurę oskubała. Tylko co z tego jak ma być ciepło
Różnica jest odczuwalna, tak samo jak przy swetrach np z wełny i z akrylu. Ogólnie im więcej puchu w wypełnieniu, tym lepiej Z piórami j/w nigdy nie wiadomo.
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 21:00   #145
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Spodobała mi się sukienka z dziecięcego Dla mnie - dla jasności
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 21:53   #146
fuksja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 541
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Spodobała mi się sukienka z dziecięcego Dla mnie - dla jasności
A która?Bo dużo jest naprawdę ładnych.
fuksja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 22:23   #147
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez fuksja123 Pokaż wiadomość
A która?Bo dużo jest naprawdę ładnych.

Taka Nie jest jakaś specjalna, ale mi sie podoba. Większość z Kids jest śliczna, ale często bezkształtna, co kojarzy się z dziecięcym działem, a ta mogłaby spokojnie byc z Trafa albo basicowa, wydaje mi się ImageUploadedByWizaz Forum1478643592.254466.jpg
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 22:44   #148
moniczka1302
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka1302
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 965
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Taka Nie jest jakaś specjalna, ale mi sie podoba. Większość z Kids jest śliczna, ale często bezkształtna, co kojarzy się z dziecięcym działem, a ta mogłaby spokojnie byc z Trafa albo basicowa, wydaje mi się Załącznik 6734921
ja ostatnio widzialam cuuudne swetry na dziale dzieciecym tesaco FF a cena rewelka! Niestety mojego rozmiaru nie było czyli na 165cm, spodnie dresowe na dziecieym maja rewelacyjne, do tego za smieszne pieniadze, a kamizelki futrzane!!

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

a widzialyscie ludowa dla dziewczynek?
http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/dzi...6p4036512.html
mi sie ogromnie podoba ta
http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/dzi...6p3971503.html
__________________
Hania
moniczka1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 23:55   #149
reywen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 20
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez Molaaa Pokaż wiadomość
szykuje mi się 18 w rodzinie i zupełnie nie mam pomysłu co kupić... wolałabym uniknąć kiczowatych prezentów z podtekstem itp. jedyne co przychodzi mi do głowy to perfumy, polecicie coś dla młodego chłopaka?
A może voucher do jakiegoś escape roomu, teraz takie atrakcje są na topie, a do tego chyba dla każdego to fajna zabawa. Albo karnet na strzelnicę.
reywen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 01:35   #150
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

O! Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Nie wiedziałam, że to jest zależne od modelu, myślałam, że wszystkie kurtki tak mają, że pióra wychodzą.

Nie wiedziałam też o różnicy w swetrach. U mnie w szafie wszystko sztuczne.

A czy któraś z Was ma gruby wełniany płaszcz? Daje radę zimą?
Ponawiam też pytanie o "baranka", gdyż jestem ciekawa czy ciepło czy zimno w takim płaszczu.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-09 10:31:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.