BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-16, 08:10   #4681
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez Daisy30 Pokaż wiadomość
Posciel od bohoboco kupilam przeceniona z 99 na 40zl. Zaskoczona bylam tylko tym, ze jedna zewnetrzna strona poscieli jest czarna a druga wzorzysta. Wiec wiadomo jak na czarnej satynie ladnie widac klaczki. Zwlaszcza jak sie ma takiego kumpla: Załącznik 6746506
dzieki, dobra cena.
ja lubie czarną pościel, miałam kiedyś prześcieradło, niestety syn się bał jej i jak przychodził do mojego łózka, to płakał w nocy

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez weepwill Pokaż wiadomość
Dziękuję za info Kochana akurat dzisiaj tam będę, to może jeszcze coś się trafi fajnego. Wyprzedaż jest do dzisiaj
kobieta powiedziała, ze mają dużo tego, ale nie doprecyzowała [na pewno piwo]
Zapisz
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 08:40   #4682
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez Daisy30 Pokaż wiadomość
Posciel od bohoboco kupilam przeceniona z 99 na 40zl. Zaskoczona bylam tylko tym, ze jedna zewnetrzna strona poscieli jest czarna a druga wzorzysta. Wiec wiadomo jak na czarnej satynie ladnie widac klaczki. Zwlaszcza jak sie ma takiego kumpla: Załącznik 6746506
Na szaro:
Ja mam dwa psy i trzy koty. Bawełna satynowa sprawdza się najlepiej. Powierzchnia jest na tyle gładka, że dość łatwo strzepnąć kłaczki.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 08:44   #4683
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Dziewczyny do każdej B poszło info o zamówieniu świeżaków? Wybieram się dziś do swojej, mam dwa pełne albumy i od razu bym zamówiła.

Swoją drogą ciekawi mnie jak będą dzwonić do klientów i informować a ponadto jak będą je wydawać. Będą musieli mieć chyba specjalne paczki z zamówieniami z nazwiskiem itp i tak wydawać haha
Nie umiem sobie tego wyobrazić
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 08:45   #4684
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

To jest satyna bawelniana...Tej blyszczacej nie lubie bo daje dziwne uczucie chlodu.

Edytowane przez Daisy30
Czas edycji: 2016-11-16 o 08:47
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:01   #4685
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;6758916 1]Wkurzyly mnie najbardziej swiezaki.siostrzenica chciała maskotkę , ja jej obiecałam i nie moglam dac chociaż latalam po wszystkich biedrach. A teraz weź się zapisuj. Chcę swiezaka zdobyć i podarować na świętą, ale nie mam gwarancji ze do świąt będzie.[/QUOTE]

Sorry, ale jeśli zamierzałaś zrobić z tego prezent świąteczny, to po prostu trzeba było kupić, a nie wygłupiać się w zbieranie w ramach promocji, gdzie z góry wiadomo, ze może być coś limitowane.
W moim odczuciu i tak zrobili krok w stronę klienta. Mogli śmiało zasłaniać się regulaminem, a tak teraz zbiorą do 4.12 informację o tym ile potrzeba i pewnie zamówią u producenta konkretną ilość, po to aby potem im nie zostawało. Jest to normalne działanie biznesowe.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:12   #4686
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;6758878 6]Znów przestanę robic zakupy w biedrze i przerzuce się na lild i simply nie lubie jak ktos robi ze mnie debila. Te ich promocje to dramat. Do biedry to tylko pójdę po prawdziwą okwazje.
Co do odnoszenia towaru przez ochronę to ponoć kierownik za to ochrzanial naszego ochroniarza bo powinien pilnować[/QUOTE]


Bez przesady...z tym odczuciem robienia z Ciebie debila i dramatycznymi promocjami. Ja akurat B za te spore przeceny uwielbiam, zwlaszcza ze sa ukryte. Dzieki temu ciagle udaje mi sie cos upolowac.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Sorry, ale jeśli zamierzałaś zrobić z tego prezent świąteczny, to po prostu trzeba było kupić, a nie wygłupiać się w zbieranie w ramach promocji, gdzie z góry wiadomo, ze może być coś limitowane.

W moim odczuciu i tak zrobili krok w stronę klienta. Mogli śmiało zasłaniać się regulaminem, a tak teraz zbiorą do 4.12 informację o tym ile potrzeba i pewnie zamówią u producenta konkretną ilość, po to aby potem im nie zostawało. Jest to normalne działanie biznesowe.

Dokladnie. B to jedyny sklep ktory ma tak szczegolne podejscie do klienta. W regulaminie jest zapis: do wyczerpania zapasu. Zapas sie wyczerpal a oni go uzupelniaja z dbalosci o klienta. Dziwie sie, ze ludzie nawet to krytykuja. Faktycznie maruderzy niech ida do Lidla..
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:19   #4687
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Te duże żele 400 ml też rabatuje? Mały 250 ml kupiłam z rabatem a wczoraj znalazłam dołożone duże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161115_190347.jpg (94,0 KB, 147 załadowań)
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 09:21   #4688
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez Daisy30 Pokaż wiadomość
Bez przesady...z tym odczuciem robienia z Ciebie debila i dramatycznymi promocjami. Ja akurat B za te spore przeceny uwielbiam, zwlaszcza ze sa ukryte. Dzieki temu ciagle udaje mi sie cos upolowac.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------




Dokladnie. B to jedyny sklep ktory ma tak szczegolne podejscie do klienta. W regulaminie jest zapis: do wyczerpania zapasu. Zapas sie wyczerpal a oni go uzupelniaja z dbalosci o klienta. Dziwie sie, ze ludzie nawet to krytykuja. Faktycznie maruderzy niech ida do Lidla..
Daisy30, ale niektórzy nie mają na tyle czasu i cierpliwości, żeby śledzić internet, jeździć po różnych biedronkach i szwędać się po sklepie wygrzebując różne "skarby" z pudeł i koszy. We mnie czasami odzywa się łowca skarbów i sobie odwiedzę ze dwie, góra trzy biedronki w poszukiwaniu, ale normalnie to też wolę tradycyjne obniżki, a nie polowania na jednorożce. I rozumiem, że ktoś może być wkurzony z tego powodu. Ja też się czasami denerwuję. Taka jest natura ludzka, że jak ktoś inny coś wygrzebie i pochwali się tym, to zazdrość się odzywa w nas i frustracja jak tego samego nie dorwiemy. Marketingowcy właśnie z tego korzystają przy robieniu takich akcji.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:29   #4689
kathiee
Zadomowienie
 
Avatar kathiee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 394
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Sorry, ale jeśli zamierzałaś zrobić z tego prezent świąteczny, to po prostu trzeba było kupić, a nie wygłupiać się w zbieranie w ramach promocji, gdzie z góry wiadomo, ze może być coś limitowane.
W moim odczuciu i tak zrobili krok w stronę klienta. Mogli śmiało zasłaniać się regulaminem, a tak teraz zbiorą do 4.12 informację o tym ile potrzeba i pewnie zamówią u producenta konkretną ilość, po to aby potem im nie zostawało. Jest to normalne działanie biznesowe.
No chyba przystopuj trochę ;-)
Pozwól każdemu decydować i nie osądzaj.

Ja np. jak robię prezenty świąteczne, mam z góry założone co kupię i szukam tej rzeczy w promocji. Ze mnie też zrobisz sknerę?

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Byłam wczoraj w B w Olkuszu, gdzie przy kasie stało jeszcze kilka kartonów piwa Tsingtao, na dodatek na nich była przyklejona kartka z informacją, że bez karty Moja Biedronka kosztują ileśtam, a z karta moja biedronka 1,12 zł.
Tak samo było na cydrach.

Kupiłam jeszcze wody smakowe frugo, wyszły po 80 gr. i przyprawy kibica po 45 gr.
kathiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:34   #4690
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Sorry, ale jeśli zamierzałaś zrobić z tego prezent świąteczny, to po prostu trzeba było kupić, a nie wygłupiać się w zbieranie w ramach promocji, gdzie z góry wiadomo, ze może być coś limitowane.
W moim odczuciu i tak zrobili krok w stronę klienta. Mogli śmiało zasłaniać się regulaminem, a tak teraz zbiorą do 4.12 informację o tym ile potrzeba i pewnie zamówią u producenta konkretną ilość, po to aby potem im nie zostawało. Jest to normalne działanie biznesowe.
Nie zbieralam tego dziadostwa. Zaczęłam jak sie dowiedziałam ze dziecko chce. Powini mieć maskotki skoro naklejki wydają. Wiedziałam od początku ze zrobią dzieciakom wodę z mózgu. A swizakow było tyle ze sie przesypywaly i nagle zabraklo a kasjerki zapewniały ze bedzie dostawa.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Co do promocji to lubię i jestem lowcam ale ta jest nieudana. Wiele rzeczy nie wchodzi a kazda trzeba sie dopytywac a potem buracko zostawiać przy kasie. Nie cierpie tego. Nie zadroszcze nikomu zdobyczy sama troche sie oblowilam. Ale powinni to tak zrobic żeby nie utrudniać pracy kasjerkom
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:44   #4691
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
czasem nie zmienili producenta?
Fifor. Z 4 mce temu były ok.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Fakt szkoda dzieci. Liczuły na pluszaka a tu brakło

Na all świeżak jabłko już ponad 100 zł na licytacji osiągnął. Chodliwe te zabawki.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 09:50   #4692
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;67593511]Daisy30, ale niektórzy nie mają na tyle czasu i cierpliwości, żeby śledzić internet, jeździć po różnych biedronkach i szwędać się po sklepie wygrzebując różne "skarby" z pudeł i koszy. We mnie czasami odzywa się łowca skarbów i sobie odwiedzę ze dwie, góra trzy biedronki w poszukiwaniu, ale normalnie to też wolę tradycyjne obniżki, a nie polowania na jednorożce. I rozumiem, że ktoś może być wkurzony z tego powodu. Ja też się czasami denerwuję. Taka jest natura ludzka, że jak ktoś inny coś wygrzebie i pochwali się tym, to zazdrość się odzywa w nas i frustracja jak tego samego nie dorwiemy. Marketingowcy właśnie z tego korzystają przy robieniu takich akcji.[/QUOTE]


Ja dziele sie informacjami wlasnie w tym celu, zeby zaoszczedzic chodzenia innym. Ostatnio chlopak dzieki mojej informacji na pepper.pl kupil za darmoszke (200zl rabatu) 25 sztuk LED zarowek o ktorych wam pisalam. Wole takie bledy systemowe (historyczna buratta) niz planowane promocje ktorych w B i tak jest multum. W B zasada jest prosta. Po kilku miesiacach towar czesto sprzedawany jest za 1/3 wartosci. Wystarczy wzrokiem wylapac cos pojedynczego i jest duza szansa na super cene. Tym bardziej gdy mamy B kolo domu.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Krem z aktualnej promo 50% (Vevey) bardzo dobrze sie wchlania i rozprowadza. Ja polecam.
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:50   #4693
adikadik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 7
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez Daisy30 Pokaż wiadomość
Ja dziele sie informacjami wlasnie w tym celu, zeby zaoszczedzic chodzenia innym. Ostatnio chlopak dzieki mojej informacji na pepper.pl kupil za darmoszke (200zl rabatu) 25 sztuk LED zarowek o ktorych wam pisalam. Wole takie bledy systemowe (historyczna buratta) niz planowane promocje ktorych w B i tak jest multum. W B zasada jest prosta. Po kilku miesiacach towar czesto sprzedawany jest za 1/3 wartosci. Wystarczy wzrokiem wylapac cos pojedynczego i jest duza szansa na super cene. Tym bardziej gdy mamy B kolo domu.
Czy te zarowki lyknal we Wro? <zazdro>
adikadik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:50   #4694
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Dziewczyny do kiedy można się zapisać na swiezaki? Do 20.11? Muszę zostawić album przy zapisie? Brakuje mi jeszcze kilkunastu naklejek, mogę się zapisać już czy dopiero jak będę mieć komplet?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 09:53   #4695
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez adikadik Pokaż wiadomość
Czy te zarowki lyknal we Wro? <zazdro>

Nie pytalam gdzie. Ale wazne, ze mu sie informacja przydala.
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:03   #4696
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez kathiee Pokaż wiadomość
No chyba przystopuj trochę ;-)
Pozwól każdemu decydować i nie osądzaj.

Ja np. jak robię prezenty świąteczne, mam z góry założone co kupię i szukam tej rzeczy w promocji. Ze mnie też zrobisz sknerę?
Nie osądzam. Po prostu uważam, że jeśli zakłada się, że chce się kupić konkretny prezent, to nie powinien liczyć na losowość uzależnioną akcją marketingową danego sklepu (nikt nie gwarantował, ze każdy dostanie, wręcz było zapisane to w regulaminie, że maskotki są do wyczerpania zapasów). I jest to zupełnie coś innego niż szukanie promocji po to aby kupić coś co się założyło najtaniej.

Co do wyprzedaży, to uważam to za porażkę marketingu B. Wydaje mi się, ze osoby, które to wymyślają nie mają zielonego pojęcia co się dzieje na sklepach. Obojętnie gdzie człowiek nie pójdzie, to widać wszechobecny bałagan w postaci nie rozpakowanych na sklepie palet, braku połowy cen, towar który jest nie na swoim miejscu, w pierwszych dniach promocji, często produkty nie mają promocyjnych cenówek, wieczne kolejki. Nie mam tu pretensji do personelu, ale do tych wyżej, bo ewidentnie brakuje im ludzi do obsługi. Wymyślanie w tym momencie akcji, gdzie aby dowiedzieć się, ze coś jest na promocji trzeba lecieć do kasy, jest po prostu bez sensem. To tylko dokładanie pracy kasjerom. Już lepiej jakby zrobili obniżkę np. o 30 - 40% ale dało się to sprawdzić normalnie w czytniku.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:06   #4697
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Wg wytycznych, które dostaliśmy musisz pokazać album cały wyklejony. Do 4 grudnia można zamawiać swiezaki.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

ALbum oddaje się dopiero przy odbiorze maskotki.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:09   #4698
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Fifor. Z 4 mce temu były ok.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Fakt szkoda dzieci. Liczuły na pluszaka a tu brakło

Na all świeżak jabłko już ponad 100 zł na licytacji osiągnął. Chodliwe te zabawki.
Tym bardziej świadczy to o naiwności ludzi. Te same maskotki są na aliexpress za 8-10 dolarów.

Tak a propos - parę dni temu, któraś z Was wrzucała linka do FB, pisząc że to pewnie oszustwo: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska...dronki/red2ss6
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:09   #4699
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Wg wytycznych, które dostaliśmy musisz pokazać album cały wyklejony. Do 4 grudnia można zamawiać swiezaki.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

ALbum oddaje się dopiero przy odbiorze maskotki.
okej, dzieki
a jest szansa ze beda jeszcze dostawy w ogole czy juz raczej nie ma szans?

i rozumiem ze tam gdzie zamowie tam odbiore?
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-16, 10:10   #4700
Eweline21
Przyczajenie
 
Avatar Eweline21
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 28
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez anonietka1984 Pokaż wiadomość
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE DOT. BRAKUJĄCYCH ŚWIEŻAKÓW I NAKLEJEK


Na sklepach, gdzie brakuje naklejek będą się drukowały specjalne kupony (zamiast naklejek), pod warunkiem, że kierownictwo nie zawali i zgłosi brak naklejek.


Jeśli chodzi o świeżaki to trzeba "złożyć zamówienie" na nie na swoim sklepie. Trzeba przyjść na sklep z wypełnionym albumem, zostawić do siebie dane kontaktowe (imię i numer telefonu do kontaktu), jeśli się ma to numer karty moja biedronka i wybrać świeżaka. Zamówienia są zbierane do 4 grudnia. Potem nastąpi zamówienie wszystkich maskotek. Mają być około połowy grudnia. A w razie opóźnień zastrzegli sobie, że do połowy stycznia wszyscy mają dostać upragnione maskotki.

Ufff a już myślałam, że nie odbiorę
Eweline21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:16   #4701
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

W takim razie w sobotę pojadę i zamowie dziecku tego swiezaka. Mam nadzieję ze przed świętami go dostane.
Tez lubie promocje ukryte tylko fajnie jak pod czytnikiem pokazuje cenę jaką mam zapłacić . Wczoraj kasjerka mnie poznała ze wcześniej nabralam rzeczy z wyprzedaży , nawet pytała gdzie leżą. Wielu rzeczy nie wzielam a i tak sporo zostawilam na kasie.

Zaobserwowalam dziwną rzecz. Na kasach po kartonie ptasiego mleczka. Cos jak w rossku że promocyjny towar stoi przy kasie. Tyle ze w biedrze kasjerki nie proponowaly nic. Dziwne. Czyzby nowe wytyczne?
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:19   #4702
anonietka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
okej, dzieki
a jest szansa ze beda jeszcze dostawy w ogole czy juz raczej nie ma szans?

i rozumiem ze tam gdzie zamowie tam odbiore?
Tak, tam gdzie zamowisz tam będziesz odbierać. Album będziesz miała opisany numerem sklepu na którym zamowilas swiezaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anonietka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:20   #4703
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;6759589 1]W takim razie w sobotę pojadę i zamowie dziecku tego swiezaka. Mam nadzieję ze przed świętami go dostane.
Tez lubie promocje ukryte tylko fajnie jak pod czytnikiem pokazuje cenę jaką mam zapłacić . Wczoraj kasjerka mnie poznała ze wcześniej nabralam rzeczy z wyprzedaży , nawet pytała gdzie leżą. Wielu rzeczy nie wzielam a i tak sporo zostawilam na kasie.

Zaobserwowalam dziwną rzecz. Na kasach po kartonie ptasiego mleczka. Cos jak w rossku że promocyjny towar stoi przy kasie. Tyle ze w biedrze kasjerki nie proponowaly nic. Dziwne. Czyzby nowe wytyczne?[/QUOTE]

U mnie (tylko w wyprzedażowej) czasem stoją, ale też się nie spotkałam z propozycją. Dla mnie to w sumie lepiej, nie muszę odmawiać. Robiąc zakupy skupiam się na tym co chce kupić, patrzę czy się dobrze nabija i jeszcze pakuje. A jeśli jestem zainteresowana to zawsze mogę zapytać. Nie stanowi to dla mnie problemu.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:31   #4704
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
U mnie (tylko w wyprzedażowej) czasem stoją, ale też się nie spotkałam z propozycją. Dla mnie to w sumie lepiej, nie muszę odmawiać. Robiąc zakupy skupiam się na tym co chce kupić, patrzę czy się dobrze nabija i jeszcze pakuje. A jeśli jestem zainteresowana to zawsze mogę zapytać. Nie stanowi to dla mnie problemu.
Dokładnie. Mnie to w rossie bardzo wkurza.. Zwłaszcza jak na promocji jest jakiś krem z loreala 60 plus a ona mi poleca..

W zabce też jest ta polityka zachęcania.. Ja tego nie znoszę i zazwyczaj mnie to zraza do sieci i mam nadzieję że tego nie wprowadza w biedrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:33   #4705
brunia
Raczkowanie
 
Avatar brunia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Utopia
Wiadomości: 159
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;6759589 1Zaobserwowalam dziwną rzecz. Na kasach po kartonie ptasiego mleczka. Cos jak w rossku że promocyjny towar stoi przy kasie. Tyle ze w biedrze kasjerki nie proponowaly nic. Dziwne. Czyzby nowe wytyczne?[/QUOTE]

a to dziwne,bo u mnie takie kartony ze słodyczami przy kasie stoją juz od dłuzszego czasu,kasjerki nic nie proponują,bo to nie są słodycze po przecenie.Brałam raz ciastka Jeżyki i weszły normalnie,chyba 3.49
brunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:39   #4706
curious82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 156
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Wg wytycznych, które dostaliśmy musisz pokazać album cały wyklejony. Do 4 grudnia można zamawiać swiezaki.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

ALbum oddaje się dopiero przy odbiorze maskotki.

Czyli z dopłatą - za 30 naklejek nie ma szans ? Dobrze rozumiem ?
curious82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:47   #4707
kathiee
Zadomowienie
 
Avatar kathiee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 394
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;6759589 1]W takim razie w sobotę pojadę i zamowie dziecku tego swiezaka. Mam nadzieję ze przed świętami go dostane.
Tez lubie promocje ukryte tylko fajnie jak pod czytnikiem pokazuje cenę jaką mam zapłacić . Wczoraj kasjerka mnie poznała ze wcześniej nabralam rzeczy z wyprzedaży , nawet pytała gdzie leżą. Wielu rzeczy nie wzielam a i tak sporo zostawilam na kasie.

Zaobserwowalam dziwną rzecz. Na kasach po kartonie ptasiego mleczka. Cos jak w rossku że promocyjny towar stoi przy kasie. Tyle ze w biedrze kasjerki nie proponowaly nic. Dziwne. Czyzby nowe wytyczne?[/QUOTE]


U mnie zawsze sa przy kasach jakieś słodycze, ale zawsze te, które są w aktualnej gazetce. Nigdy żadna kasjerka mi nie proponowała.
kathiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:54   #4708
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Co do promocji to lubię i jestem lowcam ale ta jest nieudana. Wiele rzeczy nie wchodzi a kazda trzeba sie dopytywac a potem buracko zostawiać przy kasie. Nie cierpie tego. Nie zadroszcze nikomu zdobyczy sama troche sie oblowilam. Ale powinni to tak zrobic żeby nie utrudniać pracy kasjerkom
mam to samo, pierwsza promocja którą odpuściłam... nie będę robić z siebie i kasjerek idioty, tym bardziej ze można było to inaczej zorganizować
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 10:57   #4709
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Tapetko,podaj mi proszę adres Twojego bloga. Nie mogę znaleźć na telefonie. Z góry dziękuję,

pozdrawiam

Agnieszka
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-16, 11:03   #4710
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLI

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Wg wytycznych, które dostaliśmy musisz pokazać album cały wyklejony. Do 4 grudnia można zamawiać swiezaki.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

ALbum oddaje się dopiero przy odbiorze maskotki.
Cały czyli 60naklejek czy 30 z dopłatą też może być?
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-19 20:24:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.