bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-30, 18:32   #31
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

no wyszedl i bez rozjasniania a ten kolorek jest po regularnym stosowaniu wyzej opisanego szamponu
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:34   #32
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

a zamieszczam foty dla niedowiarkowoto wlosy mojej mamy .farba byla robiona jaies 2 mies temu.odrost ok 2,5 cm w kolorze ciemnego blondu.foty sa robione z lampa i bez zeby moc zobaczyc jak to wyglada dokladnej dzis robilam jej kolejna farbe tym samym kolorkiem.......
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bfore1.JPG (67,2 KB, 888 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg before2.JPG (100,4 KB, 604 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg before3.JPG (116,4 KB, 625 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:41   #33
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a zamieszczam foty dla niedowiarkowoto wlosy mojej mamy .farba byla robiona jaies 2 mies temu.odrost ok 2,5 cm w kolorze ciemnego blondu.foty sa robione z lampa i bez zeby moc zobaczyc jak to wyglada dokladnej dzis robilam jej kolejna farbe tym samym kolorkiem.......





......a oto efekt po farbowaniu farba trzymana 45 min od skonczenia nakladaniaodrost pokryl sie fantastycznie moim zdaniem i praktycznie nie ma roznicy miedzy wczesniej farbowanymi a terazi ladnie chwycila farba nawet ten ciemny blond bez ponownego rojasniania reszty wlosow juz wczesniej farbowanychpodkreslam ze nie bawilam sie w pierw nakladanie na odrost,czekanie i pozniej na reszte wlosow tylko od razu calosc tylko zwracalam uwage by najwiecj farby bylo wlasnie przy skorze porostu farba ideal az szkoda ze nie mam krotszych wloskow sama bym sobie tak farbowalaniestety moje wlosy do pasa musza byc traktowane spreyem rozjasniajacym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg after1.JPG (100,3 KB, 669 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg after2.JPG (65,9 KB, 722 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg after3.JPG (68,4 KB, 720 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg after4.JPG (61,8 KB, 505 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg after5.JPG (87,5 KB, 812 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 13:32   #34
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

czy ktos stosowal bardzo jasny blond popielaty ale wersje angielska ??? w anglii sa inne oznaczenia i ta farba u nich nazywa sie nie bardzo jasny a jasny po prostu blond popielaty , kupilam nie te co trzeba , czy ktos stosowal te angielska very light ash blonde excellence creme , jak wychodzi na wlosach blond ale nie popielatych? czy wogole wychodzi , chcialabym stonowac kolor
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:33   #35
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Olkie, przedstawiłaś swoją koleżankę na foto z białymi i żółtymi włosami. To okropieństwo- te żółte i siwe włosy! Wcale to nie przypomina pięknych blond włosów. Dziewczyny, jak wy nie znacie się jeszcze !!!
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:32   #36
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

bo a czego bys bejbe chciala po farbowaniu??????? naturalnych jasnych blond wlosow ? i tak jest to najlepsza farba jaka uzywalam nawet po fryzjerze renomowanym salonie takiego efektu nie bylo poza tym jakbys dokladniej czytala to bys wiedziala ze te zolte wlosy byly po rozjasniaczu joanny a nie po tej farbiewiec madralo zapodaj jakas farbe i do niej fotki co wg Ciebie lepszy efekt daja czekamy........
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:30   #37
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Olkie, ja nikogo nie obrażam na tym forum, a Ty niestety tak uczyniłaś w stosunku do mnie. Napisałam tylko swoje zdanie, że żółty kolor jak i siwy są brzydkie. I nie miałam na myśli Twojej mamy. Wiadomo, że siwe włosy każdy będzie posiadać. Nie rozumiem dziewczyn, które farbują się na żółty blond i siwy. Wiadomo, że nie zawsze to farbowanie może udać się. Oczywiście, że znam o wiele lepszą farbę, która nie powoduje sztucznych włosów. Ale nie doradzam tym osobom, które piszą takie posty, jak Ty.
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 16:49   #38
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
bo a czego bys bejbe chciala po farbowaniu??????? naturalnych jasnych blond wlosow ? i tak jest to najlepsza farba jaka uzywalam nawet po fryzjerze renomowanym salonie takiego efektu nie bylo poza tym jakbys dokladniej czytala to bys wiedziala ze te zolte wlosy byly po rozjasniaczu joanny a nie po tej farbiewiec madralo zapodaj jakas farbe i do niej fotki co wg Ciebie lepszy efekt daja czekamy........


olkie a czy ten kolor perlowy pokryje siwe wlosy ????? bo pofarbowalam sie tym popielatym i wyszedl mocno popielaty bardzo szaro siwy i chce to przykryc jakims chlodnym ladnym blondem
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:42   #39
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

mojej mamie pokrywa rowno ale jak niedawno farbowalas to odczekaj i powyplukuj kolor jakims przeciwlupiezowym
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 17:47   #40
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
Olkie, ja nikogo nie obrażam na tym forum, a Ty niestety tak uczyniłaś w stosunku do mnie. Napisałam tylko swoje zdanie, że żółty kolor jak i siwy są brzydkie. I nie miałam na myśli Twojej mamy. Wiadomo, że siwe włosy każdy będzie posiadać. Nie rozumiem dziewczyn, które farbują się na żółty blond i siwy. Wiadomo, że nie zawsze to farbowanie może udać się. Oczywiście, że znam o wiele lepszą farbę, która nie powoduje sztucznych włosów. Ale nie doradzam tym osobom, które piszą takie posty, jak Ty.
ja obrazam??? nie zauwazylam???? grzecznie poprosilam o podanie nazwy innej lepszej farby i przeczytanie calego watku( naprade to tylko 2 strony) i bys wiedziala dlaczego wosy sa zolte poza Tym nie tylko mi doradzasz a ielu wizazankom ;> jesli uwazasz ze ja obrazilam Ciebie to przeczytaj sobie swoj post i przemysl czy zdanie gdzie piszesz wszystkim wizazankom ze sie nie znaja jest aby napewno dla nas nie obrazliwy. dziekuje za uwage
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 21:02   #41
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a na zniszczone włosy mozna tą farbę ? Bo po ostatniej palette xxl mało mi nie odpadły... I sie boje.. Chyba i tak wybiore pojscie do fryzjera... Odrosty mam ciemny blond i nie wiem co mi je złapie...
Położyłam tę farbę, w takim właśnie odcieniu na włosy połamne mi przez fryzjerkę i naprawdę nic złego się nie stało. Nawet zachowały miękkość. I nie łamały się dalej.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 17:44   #42
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Witaj Olkie Polecę Ci naprawdę fajną farbkę, która u mnie nadawła efekt jasnego i wyglądającego naturalnie blondu. Ja używałam profesjonalnej Voila. Po niej włosy aż błyszczały i wyglądały bardzo naturalnie. Używałam bardzo jasnych złocistych włosów mieszając oxydant 9 i 12% (tej 12% to niewiele), jasnych złotych blondów z 6% wodą, ale aby nie wyszły brzydkie żółte mieszałam do złotego popielaty bądź perłowy. Bardzo jasne blondy popielate mieszałam z odrobiną perłowego. Wtedy uzyskiwłam bardzo naturalne kolory. Farbę nakładałam bardzo oszczędnie na włosy, wtedy wychodzi bardziej naturalnie. Aby kolor nie był sztuczny potrzebna jest dobra farba, która tej sztuczności nie daje, ważny jest sposób aplikacji i oczywiście jeszcze bardzo delikatny balejaż również w tonacji naturalnej. Słyszałam, że bardzo dobre efekty można uzyskać farbą Goldwell i pewnie na nią niedługo skuszę się A jeśli chodzi o mój wcześniejszy post, to nie lubię, jak używa się do mnie słowa mądralko. Mam nadzieję, że mogłam trochę pomóc. Pozdrawiam serdecznie.
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:50   #43
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Mam nadzieję, że widać mój poprzedni post
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 18:33   #44
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

spoko <peace> widac go
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 12:12   #45
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Chyba lecę po tą farbkę...przymierzam sie już od jakiegoś czasu do farbowania włosów-we wrześniu rozjaśniałam je sprayem z joanny ,w styczniu użyłam castinga świetlisty blond-ten kolorek mi je przyciemnił.Chciałabym otrzymać w miarę naturalny efekt, ale wiem,że to raczej niemożliwe.Chciałabym rozjaśnić włosy o dwa,trzy tony.Myślicie,że to sie uda?Tu są zdjęcia moich włosków:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1211706923
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1211706923
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1211706923
Acha,od razu powiedzcie mi-(nigdy nie farbowałam włosów)-Nie mogę ich myć przez dwa dni,nie mogę dawać na nie lakieru,pianki itd.,ale czy na szampon mogę nałożyć odżywkę?Mam teraz taką manię,może to i dobrze,bo farbowanie nie zniszczy mi ich tak bardzo....
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:34   #46
avacorgan
Raczkowanie
 
Avatar avacorgan
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 135
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Dziewczyny doradźcie ,proszę. Mój naturalny kolor to średni/ciemny brąz. Na włosach miałam parę miesięcy temu robione pasemka, potem na całość jasny popielaty blond z Joanny (farbowane u fryzjera). Kolor oczywiście nie wyszedł blond, tylko jasny brąz. Teraz chciałabym zostać blondynką, Czy na farbowanych jasnobrązowych włosach chwyci mi jasny blond? czy muszę je wcześniej rozjaśniać. Tj nie zależy mi na aż tak jasnym, wystarczy ciemny popielaty blond, ale żeby włosy nie były brązowe.
Boję się, że jak użyję rozjaśniacza to wyjdzie żółtko na głowie
avacorgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 08:38   #47
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Czesc
Ja tez mam pytanie czym rozni sie farba loreal exellence nr 10.24 b.b.j.perłowy blond od loreala preference Z.2 stockholm b.b.jasny perłowy blond.
Mam te druga chce ja uzyc na włosy rozjasnione i boje sie co wyjdzie.Obie farby nazywaja sie tak samo to w czym roznica??
Pozdrawiam
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 14:07   #48
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Zafarbowałam się tym kolorkiem,oto co mi wyszlo:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00382.JPG (119,3 KB, 906 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00377.JPG (144,5 KB, 826 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00374.JPG (138,2 KB, 1264 załadowań)
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 14:25   #49
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Bardzo ładnie, naturalnie. Oczywiście, moim zdaniem.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 18:01   #50
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Zafarbowałam się tym kolorkiem,oto co mi wyszlo:
Bardzo ładny kolor własnie taki chcialabym uzyskac tylko czy po preference Z2 stockholm b.b.jasny blond opalizujacy wyjdzie podobny(w dodatku na rozjasnionych ałosach)hmmm...
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 18:18   #51
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

A ja mam pytanie odnośnie płukanek-czy one niszczą włosy?Bo chcę zakupić i sprawdzić,jak ten kolor będzie wyglądał,gdy nabierze srebrnego odcienia.Moje naturalne włosy taki miały,więc może będzie to bardziej pasować do mojej karnacji?Co o tym myślicie?
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:43   #52
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Bardzo ładny kolor własnie taki chcialabym uzyskac tylko czy po preference Z2 stockholm b.b.jasny blond opalizujacy wyjdzie podobny(w dodatku na rozjasnionych ałosach)hmmm...
Arzdąc, na tak jasnych, rozjaśnionych włosach on może wyjść po prostu biały. Kiedyś tak miałam.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:45   #53
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie płukanek-czy one niszczą włosy?Bo chcę zakupić i sprawdzić,jak ten kolor będzie wyglądał,gdy nabierze srebrnego odcienia.Moje naturalne włosy taki miały,więc może będzie to bardziej pasować do mojej karnacji?Co o tym myślicie?
Moja była fryzjerka uważała, że one wysuszają włosy ale czy ja wiem? Stosowałam je regularnie i nie działo się nic złego, rzecz jasna odżywiam włosy. A może spróbuj srebrnego szamponu, np. Alfaparf?
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:01   #54
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Arzdąc, na tak jasnych, rozjaśnionych włosach on może wyjść po prostu biały. Kiedyś tak miałam.
A gdybym krocej trzymała w przyszlosci rozjasniacz(tak z 40 minut) i rozjasniała odrosty do złotego blondu a na to te farbke to moze wtedy wyszłoby bardziej naturalnie?
Pozdrawiam
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 21:14   #55
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Teraz ja opiszę moje doświadczenia z 10.21 bardzo bardzo jasny blond perłowy Loreal Excellence. Mój naturalny kolor włosów to średni blond srebrzysty z białawymi pasemkami (mam je od dziecka). Koloryzowałam włosy 9.1 bardzo jasny blond popielaty z Loreal Excellence, ale już znudził mi się ten kolor. Zresztą ja w popielach nie wyglądam dobrze. Twarz zlewa mi z włosami. Na ten bardzo jasny blond popielaty (nie miałam jeszcze odrostów) położyłam mieszankę 10.21 i 9.1. Kolorek wyszedł pięknie, jak na opakowaniu tego perłowego. Wieczorem byłciemniejszy od opakowania farby, ale tak jest zawsze. Niestety kolor ten wypłukał się na zbyt ciepły i zbyt intensywny. Miejscami był nawet pod rudy! Pierwszy raz to mi się zdarzyło, aby kolor wypłukał się na rudo! Tym bardziej tak bardzo jasny blond ! Szkodę naprawiłam farbą Loreal Excellence Supreme 03 super jasny blond popielaty (kolor wyszedł jak na opakowaniu). Nie było mi dobrze w tym odcieniu (nie jest mi dobrze w popieli). Kiedy pojawiły się odrosty położyłam na to farbę profesjonalną Goldwella i w efekcie mam naturalną dziecinną platynę.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:01   #56
szakira
Przyczajenie
 
Avatar szakira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

mam ochote na ta farbke ale boje sie za jasno mi chwyci,tylko w sumie loreal zawsze wychodzi w miare ciemniej skusze sie w nastepnym miesiacu bo narazie robilam perłowym beżem i jest ok ale chcialabym cos jasniejszegotylko boje sie zeby zółte nie wyszly to jest masakra
szakira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:56   #57
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Zafarbowałam się tym kolorkiem,oto co mi wyszlo:

Bardzo ładny kolorek, też bym taki chciała. Ale Loreala ze słowem "perłowy" w nazwie się boję. Kiedyś dawno temu miałam przez to fioletowe włosy Użyłam farby na włosy wcześniej rozjaśniane.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:19   #58
szakira
Przyczajenie
 
Avatar szakira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

izabella boisz sie ze fioletowe ci wyjda a ja ze zółte
szakira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:41   #59
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Ja takze uzywalam kiedys tej farby.TEN POST MNIE ZAINSPIROWAL DO UZYCIA TEJ FARBY Pofarbowalam sobie odrost z balejazem. Efekt - kolor wlosow byl swieeetny kazdy sie mnie pytal co zrobilam i jak go uzyskac. Niestety sama nie umialam go powtorzyc w domu, a fryzjerka zupelnie inny kolor mi zrobila.

A balejaz ktorego pokrylam ta farba byl ciemny blond + braz. Dosc ciemne byly (w porownianiu do tego co teraz mam). A odrost byl lekko rudawy, moze nawet nie lekko Ale zniwelowalam to pasemkami blond. Kolor taki sloneczny. Naprawde swietny, tez zalezy bo nie zawsze wyjdzie i w tym jest problem...

Pozdrawiam Was

Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2009-01-09 o 20:45 Powód: dodanie zdania
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 15:58   #60
szakira
Przyczajenie
 
Avatar szakira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: bardzo bardzo jasny blond perłowy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

robilam wkoncu ta farba wlosy wyszly tak naturalnie ze az dziwnie sie czuje liczylam n acos jasniejszego a one takie blond poprostu żolte nie wyszly robilam na ciemny blond musze jeszce kupic ten szampon o ktorym pisze olkie i zoabzce jak to zrobi wlosy
szakira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.