moj sposób na pozbycie sie zbędnego tłuszczyku ;) oceniajcie !!!! podrawiam ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-03, 14:16   #1
mademoiselle
Raczkowanie
 
Avatar mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 107
Thumbs up

mój sposób na sukces !!!!!!!


hej dziewcyny . sluchajcie, do lata nie daleko, wiec postanowilam pocwiczyc troche, poprostu wziac sie za siebie, zeby w lato nie ryczec z powodu spodniczek (wszyscy noszą , maja super nogi tylko ja nie) ćwicze od nie dawna (2 tyg) ale ja widzę poprawę naprawde świetnie sie z tym czuję ! wiec do roboty !! moj przepis na "sukces" to

Basen 2 razy w tyg
ja sie na poczatku wstydzilam ,wachalam sie czy isc czy nie , ale wkoncu sie przelamalam i powiem wam zie ine zaluje, kompleksow na basenie zupelnie brak, jak sie popatrzy na te babcie co przychodzą w kostiumach przyciasnych

codzienne ćwiczenia
moj zestaw to : wykroki z hantelkami, przysiady pelne z hantelkami, martwy ciąg i brzuszk....i oglnie wszystko z hantelkami( ja mam takie małe 3 kg)wszystko robieę w trzech seriach po 15 powtórzeń oprócz brzuszków przy 15 brzuszkach sie wcale nie mecze wiec robię 30 z hantelkami(a to juz spory wysilek ,ale o to mi chodzi wlasnie tutaj ) aaa i skakanka 5 min

Masaż
na początku stosowałam masaż z kawą ale bałam ze sie rury tymi fusami pozapychają i zmienilam wieć :masuję posladki uda i brzuch, na gąbkę (koniecznie musi być szorstka) nakladam trochę plynu do kąpieli i masuję tak kazdę z wyzej wymienionych czesci ciala po 5 min powiem tak : efekt super, napatrzec sie na nnogi nie mogłam, a jakie były milusie, tzn teraz cakly czas są, jednym słowem ten masaz super sprawa po masazu nakladam jak się wytre recznikiem nakladam krem ujędniający Q10 ujędrniający z nivea, Boskość

pozatym, jesli chce mi się cos slodkiego, to zapycham się jabłakiem staram sie jescze jak nan mniej slodyczy , zastepuje je owocami i warzywami , chociaz nieraz ciezko sie powstrzymac jak u mnie na stole lezą karmelkowe krówki

słodkie napoje zamienilam na wodę mineralną niegazowaną, w ciagu dnia staram sie wypijac okolo poltorej butelki zwyklą herbatkę zamienilam na zieloną, a zwykle soki zamienilam na jednodniowe marchewkowe

nie dojadam miedzy posilkami i nie napycham (bo niewiem czy wiecie ale wiadomosc ze jestesmy najedzone dociera do mózgu dopiero po 20 minutach hehe wkonu ma sie w szkole zasady zywienia

wydaję sie duzo tego ,ale guzik prawda!! trzeba poprostu sobie to weszystko roplanowac mam nadziej ze przyda sie coz s tego

piszcie czy jest ok? czy moze byscie cos zmieniły ) pozdrawiam serdecznie !!

wybaczcie za literówki

kurcze cos maly tutaj ruch !!!
__________________
"Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadają myśli
.
Myślą to co pomyśleć powinni.."

____
zakochana bez pamięci. <3 !

moja Twórczość...fotografia :roll eyes:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253485

Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2008-03-03 o 14:47 Powód: post pod postem
mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:14   #2
Ticzereq
Raczkowanie
 
Avatar Ticzereq
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 54
Dot.: mój sposób na sukces !!!!!!!

Witam

Po pierwsze chciałabym Ci pogratulować samozaparcia do ćwiczeń którego ja niestety nie posiadam

Po drugie bardzo ładny planik miejmy nadzieje że wszystko sie potoczy bez większych wpadek i zmienisz swoje nawyki żywieniowe na stałe

Po trzecie mam małą prosbe jak bycs mogła cos więcej o sobie napisac np. Ile masz wzrostu, kg?

Ja waże obecnie 64kg a było 78 mam 170cm i mam zamiar schudnąć do wakacji do jakiś 53-55 (chodzi mi bardziej o wygląd niz wage)

Mam strasznei dziwny typ budowy bo mam strasznie drobne kości a tłuszczu na tym jeszcze od chol......y.

Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki
Ticzereq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:06   #3
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: mój sposób na sukces !!!!!!!

rowniez gratuluje samozaparcia...ja narazie zaczynam od diety...ale w miedzy czasie troszke skakam na skakance i krece hula hopem,chce jeszcze dodac troszke brzuszkow,a basen moze raz w tygodniu...
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:52   #4
mademoiselle
Raczkowanie
 
Avatar mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 107
Dot.: mój sposób na sukces !!!!!!!

mam 170cm wzrozstu i 56 kg wagi obaczymy na ile tego samozaparcia mi starczy jak narazie zbieralam sie od stycznia i swierdzilam ze teraz trza by bylo wziac sie a siebie na dobre, eby pozniej nie rwyc w lat o ] pozdrawiam )
__________________
"Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadają myśli
.
Myślą to co pomyśleć powinni.."

____
zakochana bez pamięci. <3 !

moja Twórczość...fotografia :roll eyes:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253485
mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:04   #5
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: mój sposób na sukces !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle Pokaż wiadomość
mam 170cm wzrozstu i 56 kg wagi obaczymy na ile tego samozaparcia mi starczy jak narazie zbieralam sie od stycznia i swierdzilam ze teraz trza by bylo wziac sie a siebie na dobre, eby pozniej nie rwyc w lat o ] pozdrawiam )

to z czego ty sie chcesz odchudzac??
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:52   #6
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: mój sposób na sukces !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle Pokaż wiadomość
mam 170cm wzrozstu i 56 kg wagi obaczymy na ile tego samozaparcia mi starczy jak narazie zbieralam sie od stycznia i swierdzilam ze teraz trza by bylo wziac sie a siebie na dobre, eby pozniej nie rwyc w lat o ] pozdrawiam )
samozaparcie=super
waga 56kg do wzrostu 170cm=niczego wiecej nie chciec

chcesz sie odchudzac????
z czego moja droga????
czy moze poprawic kondycje????
__________________
3 dzień-a6w
2 dzień bez podjadania
mój cel:48kg do końca czerwca
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 18:09   #7
mademoiselle
Raczkowanie
 
Avatar mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 107
hmm moze nie chodzi tutaj o odchudzanie takie ze wsytskiego :P poprostu chcę sie pozbyć cellulitu i ładnie wymodelowac brzuch tylke mi starczy ;p jest jedna rzecz która tez bym chciala poprawic w wyglądzie ale na to trzba poczekac ;D od ćwiczen niestety piersi nie rosną :P

Ja waże obecnie 64kg a było 78


gratuluję dużo się pozbyłas kg

aaa jeszcze zapomnialam dopisac ;] e chce tych wstrtnych boczkow sie pozbyc, co wystająze spodni nie ładnie )
__________________
"Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadają myśli
.
Myślą to co pomyśleć powinni.."

____
zakochana bez pamięci. <3 !

moja Twórczość...fotografia :roll eyes:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253485

Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2008-03-04 o 02:52 Powód: post pod postem
mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 22:41   #8
mademoiselle
Raczkowanie
 
Avatar mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 107
Lightbulb moj sposób na pozbycie sie zbędnego tłuszczyku ;) oceniajcie !!!! podrawiam ;)

hej dziewcyny . sluchajcie, do lata nie daleko, wiec postanowilam pocwiczyc troche, poprostu wziac sie za siebie, zeby w lato nie ryczec z powodu spodniczek (wszyscy noszą , maja super nogi tylko ja nie) ćwicze od nie dawna (2 tyg) ale ja widzę poprawę naprawde świetnie sie z tym czuję ! wiec do roboty !! moj przepis na "sukces" to

Basen 2 razy w tyg
ja sie na poczatku wstydzilam ,wachalam sie czy isc czy nie , ale wkoncu sie przelamalam i powiem wam zie ine zaluje, kompleksow na basenie zupelnie brak, jak sie popatrzy na te babcie co przychodzą w kostiumach przyciasnych

codzienne ćwiczenia
moj zestaw to : wykroki z hantelkami, przysiady pelne z hantelkami, martwy ciąg i brzuszk....i oglnie wszystko z hantelkami( ja mam takie małe 3 kg)wszystko robieę w trzech seriach po 20 powtórzeń oprócz brzuszków przy 20 brzuszkach sie wcale nie mecze wiec robię 40 z hantelkami(a to juz spory wysilek ,ale o to mi chodzi wlasnie tutaj ) aaa i skakanka 5 min

Masaż
na początku stosowałam masaż z kawą ale bałam ze sie rury tymi fusami pozapychają i zmienilam wieć :masuję posladki uda i brzuch, na gąbkę (koniecznie musi być szorstka) nakladam trochę plynu do kąpieli i masuję tak kazdę z wyzej wymienionych czesci ciala po 5 min powiem tak : efekt super, napatrzec sie na nnogi nie mogłam, a jakie były milusie, tzn teraz cakly czas są, jednym słowem ten masaz super sprawa po masazu nakladam jak się wytre recznikiem nakladam krem ujędniający Q10 ujędrniający z nivea, Boskość

pozatym, jesli chce mi się cos slodkiego, to zapycham się jabłakiem staram sie jescze jak nan mniej slodyczy , zastepuje je owocami i warzywami , chociaz nieraz ciezko sie powstrzymac jak u mnie na stole lezą karmelkowe krówki

słodkie napoje zamienilam na wodę mineralną niegazowaną, w ciagu dnia staram sie wypijac okolo poltorej butelki zwyklą herbatkę zamienilam na zieloną, a zwykle soki zamienilam na jednodniowe marchewkowe

nie dojadam miedzy posilkami i nie napycham (bo niewiem czy wiecie ale wiadomosc ze jestesmy najedzone dociera do mózgu dopiero po 20 minutach hehe wkonu ma sie w szkole zasady zywienia

wydaję sie duzo tego ,ale guzik prawda!! trzeba poprostu sobie to weszystko roplanowac mam nadziej ze przyda sie coz s tego

piszcie czy jest ok? czy moze byscie cos zmieniły ) pozdrawiam serdecznie !!

aa ważę 54 i mam 171 cm wzrostu, nie liczą u mnie się kilogramy tylko poprosstu chce pozbyc sie celulitu i boczkow, oraz chce udoskonalic swoj brzuch

a teraz pytanie: co sądicie o moim planie zajęc? czy mienily byscie cos ? czy wsystko ok ? pozdrawiam i proszę o odpowiedzi !!!!!!
__________________
"Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadają myśli
.
Myślą to co pomyśleć powinni.."

____
zakochana bez pamięci. <3 !

moja Twórczość...fotografia :roll eyes:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253485
mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 23:26   #9
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: moj sposób na pozbycie sie zbędnego tłuszczyku ;) oceniajcie !!!! podrawiam ;)

Moim zdaniem jest ok =).Tylko dlaczemu tak dużo hantli - no chyba,że zależy Ci bardzo na mięśniach - ?.Myślę,że fajnie będzie jak dorzucisz jakiś aerobik,hula-hop..e.t.c,powinno pomóc.Poszukaj też na Fitnessie,tam napewno znajdziesz fajne wątki x)
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 04:40   #10
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: moj sposób na pozbycie sie zbędnego tłuszczyku ;) oceniajcie !!!! podrawiam ;)

a możesz mi wytłumaczyć PO CO ZAKŁADASZ 2X TEN SAM MWĄTEK?????
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 06:49   #11
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: moj sposób na pozbycie sie zbędnego tłuszczyku ;) oceniajcie !!!! podrawiam ;)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle Pokaż wiadomość
mam 170cm wzrozstu i 56 kg wagi obaczymy na ile tego samozaparcia mi starczy jak narazie zbieralam sie od stycznia i swierdzilam ze teraz trza by bylo wziac sie a siebie na dobre, eby pozniej nie rwyc w lat o ] pozdrawiam )
no ja mam 170cm i 78 kg i jesli ty masz o 20 kg mniej to sie zastanow. bo ja nie wyobrazam sobie mnie 20kg chudszej. ale generalnie dieta i plan dobry

Cytat:
Napisane przez Ticzereq Pokaż wiadomość
Ja waże obecnie 64kg a było 78 mam 170cm i mam zamiar schudnąć do wakacji do jakiś 53-55 (chodzi mi bardziej o wygląd niz wage)

Mam strasznei dziwny typ budowy bo mam strasznie drobne kości a tłuszczu na tym jeszcze od chol......y.
moze dlatego ze ja mam bardzo grube kosci. oczywiscie ze tluszzu tez mam, no jak bez, jest go w nadmiarze. ale nie do tego stopnia zeby chudnac 20kg!! poza tym nie da sie tego zrobic chyba w ciagu paru miesiecy bez szkody dla ciala?
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 09:00   #12
laetus
Raczkowanie
 
Avatar laetus
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
GG do laetus
Dot.: moj sposób na pozbycie sie zbędnego tłuszczyku ;) oceniajcie !!!! podrawiam ;)

a ja mam 173 i 57 kg
I tez sie odchudzam z nieproporcjonalnej grszuki
Moim zdaniem ten silowy powinnien byc albo z ciezszymi hantelkami np 4 kg ale nie codziennie, przeplatany HIItem np albo aerobami...

Powodzenia i duzo samozaparcia
laetus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 09:55   #13
mademoiselle
Raczkowanie
 
Avatar mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 107
Dot.: moj sposób na pozbycie sie zbędnego tłuszczyku ;) oceniajcie !!!! podrawiam ;)

cerisecerise
uz pisalam ze nie chodzi mi tutaj zeby stracic na wadze ;] ćwiczę bo chce sie pozbyc cellulitu, boczkow, oraz ładnie wyrzeźbić brzuch

laetus
1 hantel ma 3 kg wiec 6 jak dla mnie to juz spore obciązenie :P
jak narazie samo zaparcia mi nie brakuje, otoz polubilam cwiczyc !!

Hei_di
esli chodzi o hula hop to wczoraj wieczorem przytargałam ja z garazu
tylko moim zdaniem jest za lekkie i musze je czyms wypchac, bo takie lekkie male chyba raczej daje

cwiczę od poniedziałku do czwartku w piątek basen, sobota wolna, i niedziela basen
__________________
"Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadają myśli
.
Myślą to co pomyśleć powinni.."

____
zakochana bez pamięci. <3 !

moja Twórczość...fotografia :roll eyes:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253485
mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:05   #14
Klaudusia-13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 38
GG do Klaudusia-13
Dot.: moj sposób na pozbycie sie zbędnego tłuszczyku ;) oceniajcie !!!! podrawiam ;)

Mademoiselle całkowicie Cię rozumiem
Czasem waga jest nieadekwatna do wyglądu
Ja ważę 52 kg przy ponad 170 cm, ale budowa ciała nie jest zbyt prawidłowa ;(

Plan jest bardzo dobry
Może dorzuć jeszcze jakieś rozciąganie
Klaudusia-13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:10   #15
O.N.A
Przyczajenie
 
Avatar O.N.A
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: moj sposób na pozbycie sie zbędnego tłuszczyku ;) oceniajcie !!!! podrawiam ;)

Dziewczyny, ja uważam że waga wcale nie musi być tutaj odnośnikiem. Ja mam 172 cm wzrostu, ważę 65 kg. Dla porównania dodam, że w Orsay kupuję ubrania w rozmiarze 36, gdzie indziej 38. Poprostu mam grube kości. Nie rozumiem osób które patrzą tylko na wagę i chcą mieć taką samą jak inni, bo wcale nie muszą tak samo przy tym wyglądać.
Mademoiselle, Twój plan jest świetny. Żadna drastyczna dieta, tylko ciekawe i rozmaite ćwiczenia Sama chodzę na basen raz w tygodniu i codziennie biegam oraz robię brzuszki. Mam świra na punkcie kaloryferka na brzuchu Życzę wszystkim wizażankom konsekwencji w dążeniu do celu. Dacie rade dziewczyny :P
__________________
Bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego
O.N.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.