Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 12:54   #331
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Ciekawski90 Pokaż wiadomość
Ej ale jak używasz DIFFERIN to stosujesz coś jeszcze do tego... ? Bo samo DIFFERIN nie pomoże... bo ten krem ma na celu przyśpieszyć złuszczeniu się starszej warstwy naskórka... Lekarz mówi że ma na celu minimalnemu wygładzeniu cery... A czy jakieś tam właściwości dużo lecznicze trądziku ma to nie wiem... Mam nadzieję że mi pomoże... Ja jeszcze oprócz DIFFERIN i KLINDACIN T stosuje tabletki TETRALYSAL 2 tabletki dziennie: 1 rano druga wieczorem... Ale mam robić tak tylko do czwartku a potem po jednej...
no tak najpierw bralam antybiotyki doustne i caly czas biore hormony, poza tym stosuje acne derm i bactroban na ropne zmiany ale jakos poprawy nie widac a wydaje mi sie ze jest gorzej nawet ;/
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 14:17   #332
Ciekawski90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 174
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Jak czytam tutaj opinie na temat tego kremu to większość osób ma go używać nie co dziennie leczy co jakiś czas np. 3 razy w tyg lub podobnie... Mi lekarz kazał tego używać codziennie na noc... ale teraz od dziś mam palenie twarzy pod oczami... Mam nadzieję że to nic strasznego... Może chociaż wypali syfy xD
__________________


Ciekawski90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 14:52   #333
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

no mi np kazal codziennie
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 15:10   #334
foxy_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
no mi np kazal codziennie
a o filtrach ochronnych coś Ci mówił??
foxy_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 16:47   #335
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

nie nic nie mowila tylko kazala stosowac maseczki nawilzajace
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:51   #336
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Exclamation differin -pytanko

przepisała mi go dermatolog ale po przeczytaniu watku na temat tego kremu zrezygnowałam z uzywania go. zastanawia mnie czemu wiele osob pisze ze mialo po tym kremie wysyp pryszczy? w jaki sposob ten krem ma to powodowac? czytałam tez ze kremy z kwasami powoduja wysypy, i ze to takie oczyszczenie cery a potem niby sie poprawia. dla mnie to jakis pic na wode ale moze ktos mnie uswiadomi...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:58   #337
Ciekawski90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 174
Dot.: differin -pytanko

Ja tego używam od 6 dni i jestem pozytywnie nastawiony... Nie mam z tego kremu dodatkowego wysypu... Chodź od dziś strasznie mnie paliła skóra pod oczami... ale da się wytrzymać... Do tego stosuje punktowo żel Klindacin T i efekt jak dla mnie jest fajny... Bo jak nałożę Diferrin i po wyschnięciu (10 min) nakładam punktowo Klindacin T to pryszcz rano wcale nie jest mniejszy a wręcz mi się wydaje mniejszy i nie bolesny jak na niego nacisnę ^^ Bo go wysuszyło przez noc ^^

A Differen ma na celu pomóc szybciej złuszczy skórę...w tym celu górna partia naskórna złuszcza się i z w warstwie podstawowej tworzą się nowe komórki nowego naskórna ^^ (Ha! Uczyłem się tego dziś ^^) I to wygładza minimalnie cerę : ))
__________________


Ciekawski90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 22:05   #338
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
differin -pytanko

moja mama pracuje w aptece i poprosilam zeby sie wypytała kolezanek magistrów na temat tych wysypow po differinie itp. to powiedzialy ze nie slyszały zeby cos takiego sie dzialo....

o dziwo na zadnych tych kremach nie pisze ze powoduja wysypy czy jakis tam wyciaganie wszystkiego na wierzch, jedynie na aknemycinie plus byla taka informacja
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-03-05 o 21:30 Powód: post pod postem
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 23:08   #339
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

czytajac wasze opisy to jestem przerazona, ja rowniez stosuje differin dermatolog kazal mi smarowac co 2 dzien ale nic nie mowil o tym wszystkim co wy piszecie (chyba bede musiala sobie powaznie z nia porozmawiac widze ze tylko kasa sie liczy dla niej, a tak dobra prywatna przychodnia :-/ ) wiem ze sama nie przeczytalam dokladnie ulotki ale ona nic mi nie powiedziala dokladnie o tym leku nie sadzilem ze on ma takie zastosowanie, uzywam go juz 2 miesiace i wsumie jedna strona jest ok ale druga masakra a przytym biore diane. Do tego mam 3 az kremy effacklark, cicaplast i purifying, ten pierwszy jest na rano a dwa pozostale na noc juz sama niewiem czy to dobry zestaw moze wy mi cos poradzicie
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:48   #340
junikat
Przyczajenie
 
Avatar junikat
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 26
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

No i ja od wczoraj dołączyłam do grona uzytkowników Differinu. Dodam, ze nigdy nie miałam problemów z cerą..... to cholerstwo zaczeło mnie trapic od konca grudnia - dermatolog twierdzi, ze jest to spowodowane duzym stresem zwiazanym z przebytą niedawno operacją (nie bede sie wdawac w szczegóły) - to mogło tez rozstroic gospodarke hormonalną.
Póki co po pierwszym uzyciu nic sie nie działo - nie szczypało i nie podrazniało - a to juz u mnie sukces. Dodatkowo po godzinie od nałozenia Differinu mam smarowac twarz Diacnealem. Mam tez łykac antybiotyki przez 1,5 tyg. No i obowiązkowo badania hormonalne! Mam nadzieje, ze ta cala kuracja mi pomoze.
Innym tez zycze sukcesów!
junikat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 19:59   #341
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Differin - kto przeżył wielki wysyp?????? [!!!]

Foxy_lady, na Twoim przykładzie po raz kolejny widać, że lekarze mają różne opinie na ten sam temat heh. Twoja dermatolog nie kazała Ci stosować żadnych filtrów, mimo, że używasz differin, a moja wręcz nie pozwalała mi wychodzić na dwór bez ochrony, a w okresie letnim zabroniła wystawiać buźkę na słońce nawet na minutę i nawet, jak nie nakładałam na nią już żadnych leków. Oczywiście nie stosowałam się tak dokładnie do tych rad, bo jak można się chociaż chwilkę nie poopalać jak słoneczko tak ładnie świeci No ale fakt faktem, wszystkie moje derm co do ochrony przeciwsłonecznej były zgodne.
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 21:24   #342
Ciekawski90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 174
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

No po Differenie lepiej stosować jakieś filtry(chociaż ja nie stosuje) bo to po prawie tygodniu stosowania już zaczyna pracować u mnie... Znaczy że zaczyna złuszczać naskórek... i zaczyna trochę szczypać w okolicach oczów... A do tego jak przyjdzie wiosna a co z tym słoneczko i przygrzeje w buźkę to może skończyć się podrażnieniem ^^
__________________


Ciekawski90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 21:31   #343
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: differin -pytanko

Jest już wątek na temat differinu Łączę
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:34   #344
Madzia9211
Raczkowanie
 
Avatar Madzia9211
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: differin

Szczerze polecam!! Mi pomógł i to bardzo!!
__________________
"To jest jak zagadka Sfinksa: dlaczego jest tak dużo wspaniałych niezamężnych kobiet i żadnych wspaniałych wolnych facetów?"
Madzia9211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 15:49   #345
gosiaczek09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez edytka2 Pokaż wiadomość
przegladajac watki natknelam sie na lek o nazwie differin,mozecie mi cos wiecej o nim napisac?mam już dosc tych pryszczy!!!stosowałam benzacne ale go odstawilam bo strasznie wysuszał skóre
ja tez uzywalam ale na przemian z innymi lekami, najlepiej jest sie skonsultowac z lekarzem oprocz tego przemywalam twarz woda z aktywnym wodorem. wody nie mozna kupic ale mozna generatoH01 ktorym robi taka wode. bardzo polecam bardzo mi pomoglo w uzywaniu razem z innymi masciami i kosmetykami a teraz pije go dla zdrowia poniewaz zwykla woda czy oczyszczona czy nie szkodzi a w ogole sie o tym nie mowi. zapraszam do przeczytania..
www.wodazycia.info
gosiaczek09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:19   #346
nieznajoma55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Ciekawski90 Pokaż wiadomość
Jak czytam tutaj opinie na temat tego kremu to większość osób ma go używać nie co dziennie leczy co jakiś czas np. 3 razy w tyg lub podobnie... Mi lekarz kazał tego używać codziennie na noc... ale teraz od dziś mam palenie twarzy pod oczami... Mam nadzieję że to nic strasznego... Może chociaż wypali syfy xD
ja nie jestem ta wiekszością tez tak jak ty stosuje codziennie wieczorem .strsznie mam wysuszoną po differinie skóre .masakra a jak piecze .uhh .stosuje juz ponad 3 miesiące .rezultaty widze troszeczku.a najbardziej takie ze az tyle syfków niewyłazi co wczesniej ale slady jak były tak są.czasemnawet mi się wydaje ze widac dużą poprawe a czasem mysle o matko nie az tak wielką widzę.
nieznajoma55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:11   #347
Ciekawski90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 174
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Mnie to piecze strasznie jak się ogolę... potem umyję twarz mydłem... to ałała... xD Rano tak samo jak mam umyć twarz to aż się boję ; )) Ale po umyciu twarz jest fajnie napięta (bo sucha)...

Ej a na ile wam wystarcza jedno opakowanie 30g? I ile za nie płacicie ?

Bo ja mam prawie 2i pół tygodnia i już mi się kończy... Wydaje mi się że z poczatku przesadzałem z ilością kremu ^^ A płacę 35 zł : ))
__________________


Ciekawski90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 13:58   #348
nina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

a orientujecie sie czy differin mozna stosowac bo zabiegach z kwasami ?
nina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:52   #349
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Ciekawski90 Pokaż wiadomość
Ej a na ile wam wystarcza jedno opakowanie 30g? I ile za nie płacicie ?
Bo ja mam prawie 2i pół tygodnia i już mi się kończy... Wydaje mi się że z poczatku przesadzałem z ilością kremu ^^ A płacę 35 zł : ))
No teraz to nie ukrywam, że się przeraziłam... Mi opakowanie differinu starczyło prawie na całą terapię, czyli na jakieś półtora roku. Tzn. starczyłoby i na więcej, ale kupiłam nowe, bo tamto już się przeterminowało :P Differinu należy nakładać naprawdę cienką warstwę, moja poprzednia dermatolog za każdym razem mnie na to uczulała. Jak nałożysz kremu grubo to efekt leczniczy będzie taki sam, a tylko niepotrzebnie podrażni skórę. Także nie ma co przesadzać
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 18:11   #350
Ciekawski90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 174
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Hoho xD No to trochę jednak przesadziłem... W czwartek się przejdę do lekarza po receptę bo już może Differin starczy mi na góra dwa razy xD W sumie w piątek by minęło 3 tyg. stosowania ale do piątku to mi nie wystarczy...
__________________


Ciekawski90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 16:02   #351
assia1709
Raczkowanie
 
Avatar assia1709
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 182
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez nieznajoma55 Pokaż wiadomość
ja nie jestem ta wiekszością tez tak jak ty stosuje codziennie wieczorem .strsznie mam wysuszoną po differinie skóre .masakra a jak piecze .uhh .stosuje juz ponad 3 miesiące .rezultaty widze troszeczku.a najbardziej takie ze az tyle syfków niewyłazi co wczesniej ale slady jak były tak są.czasemnawet mi się wydaje ze widac dużą poprawe a czasem mysle o matko nie az tak wielką widzę.
Hm..No coz, wiadomo ze kazdy ma inna cere, ale jezeli Differin Cie podraznia to koniecznie idz do dermatologa i popros o zmiane leku. poza tym niestety przekonalam sie na wlasnej skorze, ze lepszym pomyslem byloby kupienie kosmetykow do leczenia tradziku. oczywiscie nie wiem jaki Ty masz tradzik, byc moze tak mocny ze kosmetyki nie sa dobrym pomyslem, ale ja po differinie mam wciaz chora skore, a skonczylam go uzywac jakies pol roku temu. i uzywalam go na pewno krocej niz Ty... moja cera nie toleruje zadnej chemii ani ziol, jedyne czego uzywam do pielegnacji twarzy to woda termalna... moja skora stala sie taka wlasnie po Differinie i nawet lekarz ma z nia problemy. Pozdrawiam )
assia1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 18:46   #352
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

ile trwa pogorszenie ? (jestem w 10 dniu używania differinu)
Czy stosujecie coś żeby zalagodzic te zmiany ktore sie teraz pojawiają?
To jest straszne (
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:26   #353
nieznajoma55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez assia1709 Pokaż wiadomość
Hm..No coz, wiadomo ze kazdy ma inna cere, ale jezeli Differin Cie podraznia to koniecznie idz do dermatologa i popros o zmiane leku. poza tym niestety przekonalam sie na wlasnej skorze, ze lepszym pomyslem byloby kupienie kosmetykow do leczenia tradziku. oczywiscie nie wiem jaki Ty masz tradzik, byc moze tak mocny ze kosmetyki nie sa dobrym pomyslem, ale ja po differinie mam wciaz chora skore, a skonczylam go uzywac jakies pol roku temu. i uzywalam go na pewno krocej niz Ty... moja cera nie toleruje zadnej chemii ani ziol, jedyne czego uzywam do pielegnacji twarzy to woda termalna... moja skora stala sie taka wlasnie po Differinie i nawet lekarz ma z nia problemy. Pozdrawiam )
powiem szczerze ze jak skoncze to opakowanie co mam to powiem o tym dermatolog.ja teraz az takie trądziku nie mam .nie mam tyle napewno ile niektórzy ze na całej buzi.krem differin stosuje najbardziej po to zeby mi złuszczyłu skóre i blizny po prycholach znikły ale teraz to już sama nie wiem czy działa ten krem wogóle na to bo syfki owszem mniej wychodzą.ale jak juz wyjda to po kremie tak jakby mi się wydaje ze nie schodzą slady.zawsze jak idę do dermatolog to ani jednego pryszcza nie mam a przed i po wizyta od razu mi jakis wyskoczy
nieznajoma55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:31   #354
nieznajoma55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Ciekawski90 Pokaż wiadomość
Hoho xD No to trochę jednak przesadziłem... W czwartek się przejdę do lekarza po receptę bo już może Differin starczy mi na góra dwa razy xD W sumie w piątek by minęło 3 tyg. stosowania ale do piątku to mi nie wystarczy...
jak dla mnie az tak bardzo nie przesadziłeś co ona ci napisała ze na półtora roku jej starczyło chyba ja już całkowicie pogieło na maksa.mi starcza na jakies 1,5 miesiąca oczywiscie w postaci kremu bo raz miałam differin w żelu to na krócej.moze z poczatku przesadziłeś bo 3 tyg to krótko no ale bez przesady na pół tora roku(śmiech) a ogólnie to jaki masz trądzik taki wysyp na całą buzie czy mniejszy .a blizny ci zostają po syfkach?
nieznajoma55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:33   #355
nieznajoma55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Ciekawski90 Pokaż wiadomość
Mnie to piecze strasznie jak się ogolę... potem umyję twarz mydłem... to ałała... xD Rano tak samo jak mam umyć twarz to aż się boję ; )) Ale po umyciu twarz jest fajnie napięta (bo sucha)...

Ej a na ile wam wystarcza jedno opakowanie 30g? I ile za nie płacicie ?

Bo ja mam prawie 2i pół tygodnia i już mi się kończy... Wydaje mi się że z poczatku przesadzałem z ilością kremu ^^ A płacę 35 zł : ))
ja płace 39 zł raz zapłaciłam 43 a ogólnie to ja słyszałam ze mydło zatyka pory dlatego ja nie myję twarzy mydłem
nieznajoma55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 10:02   #356
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

ja uzywam differinu od polowy grudnia czyli juz praktycznie 4 miesiace i mam jeszcze ok 1/2 opakowania... to ja nie wiem ile wy tego na twarz kladziecie ! z tego co wiem to tego sie cienka warstwe kladzie a nie szpachle
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 10:08   #357
Ciekawski90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 174
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez nieznajoma55 Pokaż wiadomość
a ogólnie to jaki masz trądzik taki wysyp na całą buzie czy mniejszy .a blizny ci zostają po syfkach?
Otóż mój trądzik już nie jest taki straszny... Teraz jak 2-3 syfy na tydzień wyjdą... I są to tylko zaskórne(których nie da rady wycisnąć)... A odkąd zażywam Tetralysal to nie miałem takiego pryszcza co ma tą białą małą główek którą można łatwo przebić^^ A bez zażywania wcześniej takie coś mi BARDZO często wyskakiwał (więc jakiś efekt jest)

A co do blizn... No niestety kiedyś wyciskałem i mi zostały... Ale nie wiem czy mi się wydaje ale po stosowaniu Differinu są jakby takie bledsze ^^ Bo teraz już nie wyciskam nic a nic więc teraz już mi nie zostają blizny... Mozę jakieś niegroźne przebarwienie bo zaskórniaku który zniknie ^^
__________________


Ciekawski90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:49   #358
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

hej ho

ja też jestem na diferinie -zaczełam kuracje jakiś tydzień temu.
trzy pierwsze dni to była tragedia-skóra piekła, szczypała, cała była w plamki, oczy zaczeły mi łzawić etc... wrrrr. ale zrobiłam dzień przerwy, wziełam się za ostre nawilżanie (kremik bambino^^) i przeszło

moja skóra jest wrażliwa, więc przy nakładaniu kremu, jakiś podkładów, samego differinu nadal szczypie, ale to tylko chwila i przestaje więc już się nie martwie

aktualnie jestem na etapie wysypu-całe to paskudstwo wychodzi mi na wierzch -ale to dobrze, im szybciej to ze mnie wylezie tym lepiej

ah, i ja chcąc nie chcąc zrezygnowałam z podkładów- nakładanie na taką wysuszoną buźke czegokolwiek co nie jest kremem, daje efekt przeciwny do zamierzonego-wygląda to paskudnie. więc co najwyżej miejscowo na całą buźke to tylko kremik -nivea do skóry mieszanej, albo iwostin do trądzikowej

a co do efektów to po tygodniu ciężko coś powiedzieć, ale przebarwienia na policzkach są wyraźnie mniejsze


no i to byłoby na tyle jak narazie, jeśli chodzi o moje spostrzeżenia na temat diferinu. pewnie jeszcze napisze za jakiś czas


ah i mam do was pytanie co robiliście z wysuszoną, łuszczącą się skórą ? jakiś peeling? (oczywiście oprócz nawilżania-bo to to podstawa )
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:44   #359
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
ah i mam do was pytanie co robiliście z wysuszoną, łuszczącą się skórą ? jakiś peeling? (oczywiście oprócz nawilżania-bo to to podstawa )
Po Differinie skóra mi się nie łuszczy, ale po innych środkach owszem. Absolutnie nie peeling, żeby nie dobijać i tak już podrażnionej skóry. Ja po prostu nawilżam, nawilżam i nawilżam.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 23:19   #360
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Ja jest 2 miesiąc na differinie (najpierw zel potem krem). Nie widzę znaczącej poprawy...na początku skóra łuszczyła mi się jak szalona...teraz już tylko miejscowo-odrobinkę. Nawet nałożony podkład nie uwydatnia tych łuszczących się skórek. Czy to możliwe, że differin już na mnie nie działa?
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-24 22:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.