Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-06, 16:52   #3991
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Carolinessa Pokaż wiadomość
U mnie też PKK nie chcieli, ale zastanawiam się czy wszystko dobrze zrobiłam, bo jak wchodzę na stronę info-car (nie żebym liczyła na odbiór na dniach, ale chciałam zobaczyć jak to wygląda) , to jest napisane po wpisaniu moich danych, że PKK zostało pobrane przez WORD dopiero. Także zastanawiam się o co chodzi.

No to super dzień mamy, tyle nas zdało!

Ja to jestem z siebie podwójnie dumna, bo mam gorączkę i ledwo żyję. Ale adrenalina zrobiła swoje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie wyświetla się to samo po wpisaniu danych więc chyba tak powinno być Trzeba będzie sprawdzić za kilka dni, czy coś się zmieniło
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 17:18   #3992
Eveek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 30
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Wszystkim które dzisiaj zdały -

GRATULUJE !!!!! I zazdroszcze

Ja zdałam dzisiaj za 1 podejsciem Teorie bez jazdy. Placilam tylko za teorie bo chcialam pocwiczyc łuk . Macie jakies dobre rady... zeby zdac praktyke jak jak Wy Szczesciary
Eveek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 19:03   #3993
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Eveek Pokaż wiadomość
Wszystkim które dzisiaj zdały -

GRATULUJE !!!!! I zazdroszcze

Ja zdałam dzisiaj za 1 podejsciem Teorie bez jazdy. Placilam tylko za teorie bo chcialam pocwiczyc łuk . Macie jakies dobre rady... zeby zdac praktyke jak jak Wy Szczesciary
Jedyna rada jaka mi przychodzi do głowy to nie myśleć ze obok siedzi egzaminator ja momentami czułam jakbym jechała sama i sama siebie pilnowala żeby jeździć tak jak trzeba i ogólnie nie polecam siedzieć chwilę przed egzaminem w poczekalni, bo tam patrząc na tych wszystkich przerazonych ludzi bałam się jeszcze bardziej, wolałam stać 10 min na mrozie, serio a co do technicznych rzeczy to wiadomo trzeba patrzeć na znaki, pamiętać o kierunkowskazach, znaki stop i strzałka warunkowa no i uważnie słuchać co egzaminator mówi

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 20:03   #3994
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Eveek Pokaż wiadomość
Wszystkim które dzisiaj zdały -

GRATULUJE !!!!! I zazdroszcze

Ja zdałam dzisiaj za 1 podejsciem Teorie bez jazdy. Placilam tylko za teorie bo chcialam pocwiczyc łuk . Macie jakies dobre rady... zeby zdac praktyke jak jak Wy Szczesciary
Gratulacje, jedna część już za Tobą

Moim zdaniem połowa sukcesu to spokój Trzeba starać się nie myśleć o tym, że to egzamin, tylko podchodzić do tego jak do kolejnej jazdy z nowym instruktorem. Mnie momentami pomagało też mówienie do siebie Oczywiście nie non stop, ale zdarzało mi się, że powtórzyłam po egzaminatorze polecenie albo skomentowałam manewr, który aktualnie wykonywałam. I trzymać się zasady, że jeśli czegoś nie jesteś pewna tj. czy zdążysz przejechać przez pasy zanim pieszy na nie wejdzie/dasz radę zjechać ze skrzyżowania nie wymuszając pierwszeństwa/masz miejsce żeby wjechać na rondo etc. to lepiej nie ryzykować tylko zatrzymać się i przeczekać w odpowiednim miejscu I jeśli nagle znajdziesz się np. na jakimś wielopasmowym skrzyżowaniu, gdzie nie będziesz w 100% pewna jak jechać, patrz w miarę możliwości jak jadą samochody przed Tobą. To wydaje się banalne, ale mnie sporo czasu zajęło zanim poczułam się pewnie wjeżdżając na takie duże skrzyżowania i przestałam dopytywać mojego instruktora jak powinnam w danej sytuacji jechać
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 20:12   #3995
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

lianeska, już się kuruję, na spokojnie. Jak adrenalina opadła po egzaminie, to poczułam się fatalnie.

Eveek, ja myślę, że to po prostu trzeba przeżyć. Poradzić Ci tylko mogę, przetłumaczenie sobie, że jak nie tym razem to kolejnym, to trochę uspokaja i podejdź do tego z nastawieniem, że jak zdam, to będzie super, a jak nie to trudno, podejdziesz jeszcze raz.
Najlepszym sposobem jest obczajenie tras egzaminacyjnych, wtedy wiadomo czego się spodziewać i gdzie być, ale to już leży w obowiązkach instruktora. Ja nabrałam trochę większej pewności siebie po wykupieniu dodatkowych godzin i co tu ukrywać, dużo mi to dało. A szczególnie dzisiaj rano dwie, przed egzaminem. Podjechałam z instruktorem zobaczyć kto dzisiaj jeździ na Hyundaiu. Przerobiliśmy trasy, które są najbardziej prawdopodobne i już tylko ode mnie zależało, żeby nie spartaczyć z nerwów. Bo wszystko szło mi super, a instruktor mówił, że mam ogromne predyspozycje do prowadzenia auta. Ale nerwy robią swoje i popełniłam dwa błędy, których bym się w życiu nie spodziewała po sobie. Ale na szczęście za drugimi próbami było ok.
Pierwszy (i dzięki Bogu ostatni) raz podchodziłam do praktyki, więc dobrze się przygotowałam z całej procedury, wiesz, żeby nie być zaskoczoną.

Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to śmiało pytaj.
Kiedy masz praktyczny?






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 06:43   #3996
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

No to dobra passa oby trwała jak najdłużej dziewczyny! Ale coś w tym jest, chyba naprawdę Mikołajowi to się worek z prawkami rozpruł w tym roku Gratuluje wszystkim pozytywnych wyników!

A co można polecić Eveek hm... jak np. ktoś Ci ustępuje pierwszeństwa to mów o tym, że ten i tamten mnie przepuszczają no to jadę. Ale nie mów tego tak jakbyś się pytała egzaminatora, tylko takie o stwierdzenie, żeby egzaminator widział że myślisz na drodze i wiesz co robisz.
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 07:30   #3997
Margolciia
Raczkowanie
 
Avatar Margolciia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 164
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Udało mi sie dzisiaj w koncu zdac za 6 razem w Warszawie na odlewniczej. Juz tracilam nadzieje, czulam sie tragicznie chcialo mi sie plakac i wymiotowac jak juz tam siedzialam ten 6 raz, na górce mi zgasl ale to byl naszczescie moj jedyny blad przez caly egzamin Jezdzilam z kobieta egzaminatorem i mimo, ze wczoraj instruktor mnie troche nastraszyl, ze ta kobieta ma slabe opinie to bylo wszystko ok, podobalo mi sie to, ze przy kazdym poleceniu mówiła "proszę" np "proszę skręcić w prawo" pierwszy raz egzaminator zwracal sie do mnie z taka kulturą. Miałam egzamin o 6 rano i polecam te godzine, maly ruch, zero pieszych, nie ma opóźnień o tej godzinie i nie trzeba sie stresowac kilka godzin tylko od razu po przebudzeniu jade i po godzinie mam to za sobą Aż nie mogę w to uwierzyć, byłam załamana tym że to już 6 raz, ale wczoraj po 2h jazd doszkalających instruktor powiedział mi, że bede dobrym kierowcą i że szczerze we mnie wierzy, co bardzo mi pomoglo
Margolciia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 08:41   #3998
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
Udało mi sie dzisiaj w koncu zdac za 6 razem w Warszawie na odlewniczej. Juz tracilam nadzieje, czulam sie tragicznie chcialo mi sie plakac i wymiotowac jak juz tam siedzialam ten 6 raz, na górce mi zgasl ale to byl naszczescie moj jedyny blad przez caly egzamin Jezdzilam z kobieta egzaminatorem i mimo, ze wczoraj instruktor mnie troche nastraszyl, ze ta kobieta ma slabe opinie to bylo wszystko ok, podobalo mi sie to, ze przy kazdym poleceniu mówiła "proszę" np "proszę skręcić w prawo" pierwszy raz egzaminator zwracal sie do mnie z taka kulturą. Miałam egzamin o 6 rano i polecam te godzine, maly ruch, zero pieszych, nie ma opóźnień o tej godzinie i nie trzeba sie stresowac kilka godzin tylko od razu po przebudzeniu jade i po godzinie mam to za sobą Aż nie mogę w to uwierzyć, byłam załamana tym że to już 6 raz, ale wczoraj po 2h jazd doszkalających instruktor powiedział mi, że bede dobrym kierowcą i że szczerze we mnie wierzy, co bardzo mi pomoglo

Gratulacje!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 09:56   #3999
Lovealot
Raczkowanie
 
Avatar Lovealot
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Tak jakoś wiedziałam, że jak wejdę dziś na ten wątek to będą same pozytywy Gratuluję dziewczynyJutro o 9 kolej na mnie
__________________

"Live fast, die young
Bad girls do it well"
Lovealot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 10:36   #4000
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Margolciia gratuluję!


Cytat:
Napisane przez Lovealot Pokaż wiadomość
Tak jakoś wiedziałam, że jak wejdę dziś na ten wątek to będą same pozytywy Gratuluję dziewczynyJutro o 9 kolej na mnie
Oby dobra passa trwała i jutro
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 10:40   #4001
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziewczyny, w ile dni po egzaminie zmienił wam się status na stronie info-car? U mnie ostatnia aktualizacja jest jeszcze z października czyli wtedy gdy zapisywałam się na teorie, a od wczoraj cisza. Nie wiem czy tak powinno być zwłaszcza że jak dzwoniłam do urzędu to mówili mi, że termin odbioru prawa jazdy to około 7 dni..

Cytat:
Napisane przez Margolciia Pokaż wiadomość
Udało mi sie dzisiaj w koncu zdac za 6 razem w Warszawie na odlewniczej. Juz tracilam nadzieje, czulam sie tragicznie chcialo mi sie plakac i wymiotowac jak juz tam siedzialam ten 6 raz, na górce mi zgasl ale to byl naszczescie moj jedyny blad przez caly egzamin Jezdzilam z kobieta egzaminatorem i mimo, ze wczoraj instruktor mnie troche nastraszyl, ze ta kobieta ma slabe opinie to bylo wszystko ok, podobalo mi sie to, ze przy kazdym poleceniu mówiła "proszę" np "proszę skręcić w prawo" pierwszy raz egzaminator zwracal sie do mnie z taka kulturą. Miałam egzamin o 6 rano i polecam te godzine, maly ruch, zero pieszych, nie ma opóźnień o tej godzinie i nie trzeba sie stresowac kilka godzin tylko od razu po przebudzeniu jade i po godzinie mam to za sobą Aż nie mogę w to uwierzyć, byłam załamana tym że to już 6 raz, ale wczoraj po 2h jazd doszkalających instruktor powiedział mi, że bede dobrym kierowcą i że szczerze we mnie wierzy, co bardzo mi pomoglo
Super, gratulacje Wczoraj był szczęśliwy dzień

Cytat:
Napisane przez Lovealot Pokaż wiadomość
Tak jakoś wiedziałam, że jak wejdę dziś na ten wątek to będą same pozytywy Gratuluję dziewczynyJutro o 9 kolej na mnie
Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze Daj koniecznie znać, jak będziesz już po
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 10:47   #4002
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w ile dni po egzaminie zmienił wam się status na stronie info-car? U mnie ostatnia aktualizacja jest jeszcze z października czyli wtedy gdy zapisywałam się na teorie, a od wczoraj cisza. Nie wiem czy tak powinno być zwłaszcza że jak dzwoniłam do urzędu to mówili mi, że termin odbioru prawa jazdy to około 7 dni..


Kolejnego dnia po zdanym egzaminie
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 12:48   #4003
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w ile dni po egzaminie zmienił wam się status na stronie info-car? U mnie ostatnia aktualizacja jest jeszcze z października czyli wtedy gdy zapisywałam się na teorie, a od wczoraj cisza. Nie wiem czy tak powinno być zwłaszcza że jak dzwoniłam do urzędu to mówili mi, że termin odbioru prawa jazdy to około 7 dni..

Ja dzisiaj sprawdziłam i zmieniło się na ostatni etap. Ale wczoraj miałam to samo co Ty, więc nie ma co się martwić.
Nie mogę się już doczekać dostania tego prawka do rąk.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 13:04   #4004
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Kolejnego dnia po zdanym egzaminie
Cytat:
Napisane przez Carolinessa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj sprawdziłam i zmieniło się na ostatni etap. Ale wczoraj miałam to samo co Ty, więc nie ma co się martwić.
Nie mogę się już doczekać dostania tego prawka do rąk.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny za informację, w takim razie czekam (nie)cierpliwie Ja już uż się nie mogę doczekać, kiedy będę mogła wsiąść za kółko
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 14:59   #4005
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Carolinessa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj sprawdziłam i zmieniło się na ostatni etap. Ale wczoraj miałam to samo co Ty, więc nie ma co się martwić.
Nie mogę się już doczekać dostania tego prawka do rąk.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie dziś przerażenie wzieło że ..to już, już koniec i teraz będę sama musiała sobie radzić, nie będzie obok tż miał hamulca

dziewczyny jak zacząć jeździć? tzn lepiej na krótkie odcinki po mieście czy odrazu na głęboką wodę ?...

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Kolejnego dnia po zdanym egzaminie
ja dziś dostałam info iż za 10dni będzie do odbioru
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 15:17   #4006
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dla mnie będzie dziwnym wsiąść do samochodu, jak obok nie będzie nikogo. Bo przecież zawsze był instruktor. Zobaczymy. Mam nadzieję, że mnie to nie przerośnie i dam radę.
Swoją drogą, jak wolicie jeździć? Z radiem czy bez? Bo ja na przykład koniecznie muszę z muzyką, nie lubię ciszy w samochodzie. A jak będę jeździć sama to już w ogóle. :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 15:29   #4007
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

z muzyką chociaż na początku ze stresu będzie to dla mnie obojętne haha
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 07:50   #4008
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

mnie na egzaminie strasznie brakowało radia, zawsze przy nim jeździłam z instruktorem a tu taka cisza
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 08:07   #4009
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
mnie dziś przerażenie wzieło że ..to już, już koniec i teraz będę sama musiała sobie radzić, nie będzie obok tż miał hamulca

dziewczyny jak zacząć jeździć? tzn lepiej na krótkie odcinki po mieście czy odrazu na głęboką wodę ?...

To zależy Mi bardzo pomogła wycieczka po mieście, pod wieczór - mały ruch, ale wybrałam się w takie tereny, osiedla, których wcześniej nie znałam Trasę dłuższą też miałam zaliczoną kilka dni później. Najlepiej rozpocząć od krótkich tras, ale nie skupiać się tylko na nich, bo jak się przyzwyczaisz to potem będziesz się obawiała wyjechać poza miasto.
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 09:41   #4010
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez panna_hanna1 Pokaż wiadomość
To zależy Mi bardzo pomogła wycieczka po mieście, pod wieczór - mały ruch, ale wybrałam się w takie tereny, osiedla, których wcześniej nie znałam Trasę dłuższą też miałam zaliczoną kilka dni później. Najlepiej rozpocząć od krótkich tras, ale nie skupiać się tylko na nich, bo jak się przyzwyczaisz to potem będziesz się obawiała wyjechać poza miasto.
ja sobie ubzdurałam,że nie umiem się włączać do jazdy przy szybkich drogach tzn są u nas np wylotówki na Wawę gdzie zapindalają
i trzeba raz, ciach bo inaczej nie włączy się człowiek no i to mnie martwi..albo pod góre duzą są wjazdy i co zrobie jak mi samochod zgasnie albo się stoczy wiem, wiem przeżywam
tak zrobię jak piszesz , odrazu na głęboką wodę bo nawet jak zaczynałam jazdy jeździłam po wioskach a potem był płacz i zgrzytanie zębami po mieście..
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 13:32   #4011
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
ja sobie ubzdurałam,że nie umiem się włączać do jazdy przy szybkich drogach tzn są u nas np wylotówki na Wawę gdzie zapindalają
i trzeba raz, ciach bo inaczej nie włączy się człowiek no i to mnie martwi..albo pod góre duzą są wjazdy i co zrobie jak mi samochod zgasnie albo się stoczy wiem, wiem przeżywam
tak zrobię jak piszesz , odrazu na głęboką wodę bo nawet jak zaczynałam jazdy jeździłam po wioskach a potem był płacz i zgrzytanie zębami po mieście..
Może nie od razu na taką głęboką wodę Jeśli naprawdę nie czujesz się na siłach zmierzyć np. z wylotówką, to poćwicz w mieście jazdę przez kilka dni, jak poczujesz się pewniej i poznasz już samochód dobrze próbuj na wylotówce Ale pamiętaj, najgorsze co możesz teraz zrobić to jazda na pamięć po jednej trasie. Spróbuj np. do sklepu jechać okrężną drogą, najlepiej taką której nie znasz
Jeśli kiedykolwiek na wzniesieniu poczujesz że się auto stacza, lub zgaśnie i stacza - zaciągnij szybko ręczny.
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 14:01   #4012
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja dziś zdałam teorię, uczyłam się tak naprawdę wczoraj 3h i dziś godzinę rano
Zapisałam się na praktykę na przyszły czwartek w Krk, ktoś jeszcze wtedy ma egzamin?
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 14:15   #4013
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Ja dziś zdałam teorię, uczyłam się tak naprawdę wczoraj 3h i dziś godzinę rano
Zapisałam się na praktykę na przyszły czwartek w Krk, ktoś jeszcze wtedy ma egzamin?
oo a w którym oddziale? (pewnie NH bo B ma długie terminy )?

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_hanna1 Pokaż wiadomość
Może nie od razu na taką głęboką wodę Jeśli naprawdę nie czujesz się na siłach zmierzyć np. z wylotówką, to poćwicz w mieście jazdę przez kilka dni, jak poczujesz się pewniej i poznasz już samochód dobrze próbuj na wylotówce Ale pamiętaj, najgorsze co możesz teraz zrobić to jazda na pamięć po jednej trasie. Spróbuj np. do sklepu jechać okrężną drogą, najlepiej taką której nie znasz
Jeśli kiedykolwiek na wzniesieniu poczujesz że się auto stacza, lub zgaśnie i stacza - zaciągnij szybko ręczny.
niestety mieszkam przy wylotówkach i w większości by gdzieś jechać trzeba tamtedy, spróbuje jak mowisz- od innej strony łagodniejszej
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 15:29   #4014
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziewczyny, dzisiaj mija drugi dzień od zdanie przeze mnie praktyki, a w Info Car nadal nie zmienił mi się status Powinnam zadzwonić do WORD/urzędu miasta w tej sprawie czy jeszcze poczekać?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 15:40   #4015
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj mija drugi dzień od zdanie przeze mnie praktyki, a w Info Car nadal nie zmienił mi się status Powinnam zadzwonić do WORD/urzędu miasta w tej sprawie czy jeszcze poczekać?
spokojnie jak masz um to zadaj nawyzej pytanie na ich stronie mailowo/przez formularz(ostatnio coraz więcej miast to wprowadza) czy doszło do nich zgłoszenie o wydanie prawka
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2016-12-08 o 15:42
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 17:14   #4016
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
oo a w którym oddziale? (pewnie NH bo B ma długie terminy )?[COLOR="Silver"]
Tak, na Koszykarskiej. Instruktor polecał Balicką, ale ja nie znam tamtych rejonów. Nową Hutę znam dobrze, Kazimierz, Mogilskie, Kotlarskie itd. Ciężko będzie mnie tam zaskoczyć, tymbardziej że dobrych parę lat jeździłam po Krk. Azorów/Bronowic nie znam więc wolałam się tam nie pchać. A że tu terminy krótsze to tylko plus dla mnie
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 18:31   #4017
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziewczyny gratulacje dla wszystkich które zdały egzaminy!
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:38   #4018
Eveek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 30
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Nie wiem kiedy... Bo sie jeszcze nie zapisalam . Musze wykupić sobie z 4godz.i łuk , a u mnie tylko jeden instruktor i w tym tyg.miał fuulll . Mialam przerwe od jeżdżenia 3tyg. Chce spróbować jeszcze w tym roku o ile beda wolne terminy na praktyczny
Eveek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 22:02   #4019
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Tak, na Koszykarskiej. Instruktor polecał Balicką, ale ja nie znam tamtych rejonów. Nową Hutę znam dobrze, Kazimierz, Mogilskie, Kotlarskie itd. Ciężko będzie mnie tam zaskoczyć, tymbardziej że dobrych parę lat jeździłam po Krk. Azorów/Bronowic nie znam więc wolałam się tam nie pchać. A że tu terminy krótsze to tylko plus dla mnie
jak znasz to no problem dasz sobie rade ja chodziłam na kurs to też miałam mieć na NH ale potem zmieniłam na Balicką, tyle,że ja w Krk mieszkam niedawno więc i tak musialam "poznać"wsio, trzymam kciuki
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 06:32   #4020
panna_hanna1
Raczkowanie
 
Avatar panna_hanna1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: O
Wiadomości: 171
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Ja dziś zdałam teorię, uczyłam się tak naprawdę wczoraj 3h i dziś godzinę rano
Zapisałam się na praktykę na przyszły czwartek w Krk, ktoś jeszcze wtedy ma egzamin?
Gratulacje, połowa za Tobą

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
niestety mieszkam przy wylotówkach i w większości by gdzieś jechać trzeba tamtedy, spróbuje jak mowisz- od innej strony łagodniejszej
Trzymam kciuki, będzie dobrze i nim się zorientujesz, jazda nie będzie już stresem a samą przyjemnością
__________________
panna_hanna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.