Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-07, 18:49   #1381
Anettt87
Zadomowienie
 
Avatar Anettt87
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 179
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Hej! Przepraszam za tak długa nieobecność, ale nie jestem w stanie póki co czasowo ogarnąć forum. Ale wrócę, jak tylko z synciem opanujemy w końcu technikę karmienia i mama będzie miała okazję spać trochę więcej, niz 3 godziny na dobę
Anettt87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 19:13   #1382
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 2 926
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
My zaczynamy od maja starania o drugie jeśli wszystko będzie ok
Ulala szybciutko, kciuki trzymam już na zaś
My chcemy 2-3 lata poczekać i chcielibyśmy 3 dzieci.
aleksandramaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 19:44   #1383
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;68368891]ja też
Wreszcie będzie mogła się wypowiadać po ciąży o aktywności ciężarnych a nie jak jakiś czas temu była w ddtvn... ani w ciąży nie była a występowała jako ''ekspertka'' Ciekawa jestem czy wyda nowy poradnik pt. ''Formy aktywności dla ciężarnych'' [/QUOTE]
A bo ona wspolpracuje i promuje taka jedną dziewczynę, która doradza jak wrocic do formy po porodzie. I jak cwiczyc w ciąży.
Niby mogłaby ta dziewczyna występować w tv, ale wiadomo nazwisko Lewandowska przyciagnie wieksza rzeszę telewidzow.

Jeju, przeczytałam opis porodu. I to dla mnie byl najgorszy scenariusz, ze jednak skonczy się cc. I to prawda kiedys to by wlozyli kleszcze i okrecili dziecko. Podobno to tez jest niezly koszmar....
Dlatego nie dziwię się, że masz zle wspomnienia. Jednak po sobie wiem, że szybko sie zapomina.


Tak jak Was czytam, to przy obu porodach mialam podana oxy. Jednak drugi porod byl dla mnie lepszy, bo nie bedac znieczulona o wiele lepiej czułam co mam robic i dzieki poloznej przy partych nie czulam w ogole bólu.


Współczuję jelitowki. Ja podaję male ilości elektrolitow, wodę i rumianek. Mięta podraznia i lepiej jej unikac.
Dobry tez jest napar z suszonych jagod.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Ech, ja mam problem bo chcialabym miec trzecie dziecko i małą roznice wieku, ale nie jestem gotowa na kolejna ciąże. I nie wiem co robic z praca. Bo taka dluga przerwa nie bardzo mi odpowiada.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 20:00   #1384
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Pokaż wiadomość
My chcemy 2-3 lata poczekać i chcielibyśmy 3 dzieci.
Ja myślę z rok odczekać i rozpocząć staranka. Bardzo chcę mieć drugie dziecko i mam wielką nadzieję że będzie mniej problemów z zajściem niż teraz.

Mały przed chwilą zasikał pępek. Zmieniałam pieluszkę no i poszła fontanna na brzuch. Obmyłam dokładnie octaniseptem, mam nadzieję że tam nic złego się nie podzieje
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 20:39   #1385
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość

My już po ekspresowej wizycie położnej. Starsza babka, gdzieś po 70-tce ale bardzo miła. Pooglądała Leona, kikut jeszcze min 3-4 dni posiedzi, ale jeszcze jest ładny więc spoko. Tylko ta wielka klamra jak do opakowania z makaronem działa na nerwy :/
Przykoksił na 3900! ponas 300g w 10 dni. 1
Mnie pooglądała, ponoć wszystko wygląda "pięknie" ale będę się goić do 4 tyg, tak mnie synuś załatwił :/
Póki szwy się nie rozpuszczą to będzie bolało :/

:
ja właśnie czytam ze wy z tymi klamrami a nam klamrę zdjęli przy wyjściu ze szpitala

brawa dla Leona, ładnie koksi
moja przykoksiła ponad 200g w 4 dni

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Może pampersy albo za małe albo za duże?? Albo z inną marką spróbuj. Mi przy Danielu pampers przeciekal jak miałam za małe pieluszki i teraz Jasper zaczął 8 tydzień i już w 3ach śmiga.

Używacie może pieluszek z lidla? Tz kupił przy okazji i nie wiem jak z chlonnoscia. Przy starszym ich używałam od nr 5 i było ok ale teraz są jakieś inne, takie mega cienkie i boję się ze dwójki mogą nie trzymać ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja używałam z lidla 1
skończyłam właśnie paczkę pampers zielonych i tych lidlowych (używałam na zmianę dla porównania) i powiem Ci że moim zdaniem wcale ale to wcale nie są gorsze i nie są cienkie , u nas sprawdzają się dobrze
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 20:48   #1386
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
Moja np. Zaczela jesc troche rzadziej niz do tej pory... Takze moze zaraz to sie unormuje i czasem porcje sa mniejsze niz do tej pory nie je juz tam zachlannie i sie az tak nie zapowietrza ulewa troche mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to mam nadzieję, że i u nas sie to powoli unormuje
Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Hej.
Jestem dumna z mojej corci, bylysmy na długim spacerze 1,5h i wytrzymała bez krzyku i płaczu i dalej śpi w wózku sobie. Wczoraj miałyśmy pierwsza wizytę u pediatry i dostalam dla małej krem do wykupienia na te krosty na twarzy bo powiem Wam że strasznie ją wysypalo aż mi smutno na nią patrzeć jak wygląda to biedne moje dziecko. Mam nadzieję że ten krem coś da albo przynajmniej złagodzi te krosty.
Z dobrych rzeczy to Hania przybrała i w końcu waży 3,5kg więc jest postęp i wiem że ją nie glodze ale niestety jednak za namową położnej wprowadziłyśmy 2 butelki mm. Musiałam bo nie przybrała mi przez 3 dni a nawet 20 g miała mniej a teraz w ciągu 5 dni przybrala 300 g. Jest szansa że jak będzie tak przybierać to będę dawać 1 butelkę a później spróbujemy znów na samej piersi być.
Co do pampkow to my już 2 używamy jedynki mi się skończyły więc zobaczylam jak pasują dwójki i są ok więc już mniejszych nie kupuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za wagę! i kciukasy za szybkie karmienie wyłącznie UU

Cytat:
Napisane przez domek_z_piernika Pokaż wiadomość
Jagódka przykoksiła na 4315 (w 4 tygodnie z 2900) i nadal używamy jedynek. Ale kończę opakowanie i chyba kupię Dady 2. Z dady byliśmy bardziej zadowoleni niż z białych pampersów. A skoro jeszcze do tego są tańsze to już w ogóle nie ma co szaleć muszę obczaić tę promocję o której mówicie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
pięknie przykoksiła!
Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
Nie dało się chyba nie słyszeć ;-)
yyy a ja nie słyszałam

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakby choroby było mało to jeszcze dostałam okres. Tak nagle bez zapowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość

My zawsze chcieliśmy tak 4/5 lat jak już starszej potrafi wszystko kolo siebie zrobić 😛
Dokładnie tak jak my Zawsze mówiłam, że jak Lila skończy 5 lat i tak się stało
Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
ja właśnie czytam ze wy z tymi klamrami a nam klamrę zdjęli przy wyjściu ze szpitala
My mamy taką wielgachną! jeszcze trzeba ją dziwacznie bandażem zawijać Mam nadzieję, że szybko nam ten pępek odpadnie
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 21:08   #1387
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
a to nie od suchego powietrza glutki? moja takie cos ma rano i wieczorem. zakrapiam sol fizjo klade na brzuszek zeby zlecialo i odciagam na koniec i jest okej wtedy
Nie sądzę w mieszkaniu mamy tak akurat, codziennie pranie schnie w pokoju więc dodatkowo nawilża. Tą sól masz w takich ampułkach i ją dajesz do nosa?



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 21:19   #1388
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Karolina doczytałam o problemach u was, ale widzę że już lepiej , zdrówka dla całej rodzinki

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez domek_z_piernika Pokaż wiadomość
Jagódka przykoksiła na 4315 (w 4 tygodnie z 2900) i nadal używamy jedynek. Ale kończę opakowanie i chyba kupię Dady 2. Z dady byliśmy bardziej zadowoleni niż z białych pampersów. A skoro jeszcze do tego są tańsze to już w ogóle nie ma co szaleć muszę obczaić tę promocję o której mówicie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja dady jeszcze nie próbowałam, ale np. pampersy te premium 1 wydają mi się dużo większe od lidlowych 1 i zielonych pampersów 1

póki co te premium chyba są przy duże

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakby choroby było mało to jeszcze dostałam okres. Tak nagle bez zapowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
okres się zwykle nie zapowiada
a tak serio to już w sumie to się nie orientuję ale może u Ciebie to już akurat

ja z kolei się martwię bo w piątek będę dopiero dwa tygodnie po porodzie a ze mnie już na prawdę mało leci, na brązowo jakby końcówka okresu, nie wiem czy tak powinno być
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 21:22   #1389
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Geosmina dokladnie w ampulkach, 1-3 krople i maluch na brzuszek. Czesto sama tez zawartosc wykicha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 21:33   #1390
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
My zaczynamy od maja starania o drugie jeśli wszystko będzie ok
o wow! gratuluję decyzji

my na pewno chcemy drugie ale jeszcze nie wiemy kiedy

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
W sumie dobrze, ze mam to już z głowy. Od jakiś 2h nie wymiotuje to wieczorem spróbuję wziąć pierwszą pigułkę, bo szczerze tęsknię za bliskością z tz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też bardzo tęsknię za bliskością z Teżetem
a chyba jeszcze bardziej tęsknię za normalnym funkcjonowaniem, za sprawnością bo wciąż ciężko mi zrobić wiele rzeczy, rana ciągnie, kręgosłup napitala .....

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

dziewczyny mam pytanie odbekujecie maluchy po jedzeniu ???

ja niby próbowałam ale nic oprócz rozbudzenia z tego nie wychodzi i kończy się tak ze na nowo muszę usypiać i na nowo cyc

w sumie śpi na boczku to nie martwię się nawet jakby jej się ulało, ale sama nie wiem już co z tym bekaniem

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------



no to wszystko nadrobiłam jak fajnie znów być na bieżąco
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 21:57   #1391
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 2 926
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. IX Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
ja właśnie czytam ze wy z tymi klamrami a nam klamrę zdjęli przy wyjściu ze szpitala

brawa dla Leona, ładnie koksi
moja przykoksiła ponad 200g w 4 dni
Nam też zdjęli klamrę przy wyjściu. Całe szczęście, bo bym się tego cholerstwa bała

Ale nam rosną dzieciaczki
aleksandramaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 22:36   #1392
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
ja z kolei się martwię bo w piątek będę dopiero dwa tygodnie po porodzie a ze mnie już na prawdę mało leci, na brązowo jakby końcówka okresu, nie wiem czy tak powinno być
Po pierwszej ciąży też strasznie krótko ze mnie leciało bo niecałe 3 tygodnie jakoś. Teraz też nie ma tego mega dużo ale od dłuższego czasu tylko pomarańczowy śluz krwi dawno nie było

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
Geosmina dokladnie w ampulkach, 1-3 krople i maluch na brzuszek. Czesto sama tez zawartosc wykicha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokropiłam i tak jakby się trochę przeplukalo bo była mega ta flegma. Odciagam jak się da aapiratorem ale to siedzi głębiej 😞 i jak spokojna jest albo śpi to luźno oddycha całe szczęście dopiero jak zaczyna fukać i się prężyć to ją dusi. Nie wiem czy dziś zasnę przez to

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
o
ja też bardzo tęsknię za bliskością z Teżetem

]dziewczyny mam pytanie odbekujecie maluchy po jedzeniu ???D
Jejku ja też już taka jestem stęskniona normalnego seksu zresztą mąż też ...

Ja Polę odbekuję ale z nią nie ma problemu bo wystarczy ją pionowo przytulić i od razu jest bek jak spod budki z piwem

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 22:39   #1393
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakby choroby było mało to jeszcze dostałam okres. Tak nagle bez zapowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj biedna

Przy Kacprze dostałam po 7 miesiącach i to już mi się szybko wydało. No ale z drugiej strony spodziewałam się tego, bo już 2 posiłki jadł inne niż mleko, ja też rzadziej odciągałam (jak wracałam z pracy to mi się przeważnie nie chciało).
Aż dziw, że teraz jak ściągam 3-4 razy to nie mam.

Napisalam to i przypomniałam sobie, że przecież tabletki biorę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 00:41   #1394
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

A ja karmie mm dlatego wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 00:45   #1395
domek_z_piernika
Zadomowienie
 
Avatar domek_z_piernika
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 508
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Pokaż wiadomość
Ulala szybciutko, kciuki trzymam już na zaś

My chcemy 2-3 lata poczekać i chcielibyśmy 3 dzieci.
To może się zobaczymy w innym wątku

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Nie sądzę w mieszkaniu mamy tak akurat, codziennie pranie schnie w pokoju więc dodatkowo nawilża. Tą sól masz w takich ampułkach i ją dajesz do nosa?



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Też zakrapiam solą, z tej ampułki co mi zostaje po przemywaniu oczek. Zakrapiam przed kąpielą co by rozmiękło, a po kąpieli odciągamy katarkiem

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
Karolina doczytałam o problemach u was, ale widzę że już lepiej , zdrówka dla całej rodzinki

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------





ja dady jeszcze nie próbowałam, ale np. pampersy te premium 1 wydają mi się dużo większe od lidlowych 1 i zielonych pampersów 1



póki co te premium chyba są przy duże

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------





okres się zwykle nie zapowiada

a tak serio to już w sumie to się nie orientuję ale może u Ciebie to już akurat



ja z kolei się martwię bo w piątek będę dopiero dwa tygodnie po porodzie a ze mnie już na prawdę mało leci, na brązowo jakby końcówka okresu, nie wiem czy tak powinno być

To brązowe może się jeszcze utrzymywać nie musi być żywa krew, dwa tygodnie to całkiem spoko
Ja mam w sumie od samego początku plamienia, a nie jakieś wielkie krwawienie. Od pierwszej doby mogłabym na jakichś małych podpaskach jechać, ale za to już 4 tygodnie tak się sączy. Podkłady z belli wykorzystałam na siłę, bo co z tym zrobić. Za to podkłady-podpachy z canpola wsadzam pod prześcieradełko w kołysce i wózku w okolicach głowy, w razie gdyby się ulało. Trudno, moje dziecko śpi z podpaską ale jak zobaczyłam jakie wielkie są te podkłady to normalnie wielkości Jagody były



Sent from my iPhone using Tapatalk
domek_z_piernika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 02:56   #1396
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Sen jest dla slabych, od 24 wojujemy. Mala teraz przysypia ale oczywiscie na rekach bo jak odkladam to jej sie to bardzo nie podoba... I jadla dopiero co i nie chce odbic.maly dran jeden...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 03:05   #1397
kaga90
Zadomowienie
 
Avatar kaga90
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ja myślę z rok odczekać i rozpocząć staranka. Bardzo chcę mieć drugie dziecko i mam wielką nadzieję że będzie mniej problemów z zajściem niż teraz.

Mały przed chwilą zasikał pępek. Zmieniałam pieluszkę no i poszła fontanna na brzuch. Obmyłam dokładnie octaniseptem, mam nadzieję że tam nic złego się nie podzieje
Nic się nie stanie kiedyś leczono rany moczem

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
kaga90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 03:09   #1398
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Soso- wspolczuje. Ja tak mialam od 17 do 21. O 23 pobudka znow na cyca i teraz od 40 minut znowu wisi i ani mysli spac 😀
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 03:14   #1399
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Jasper od 00:30 do 3 wojowal, godzinę pospal i teraz ciągnie butle. Zabrałam go znowu do nas bo mama do pracy musi wstać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez KarolinaNL
Czas edycji: 2016-12-08 o 03:16
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 03:16   #1400
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Soso- wspolczuje. Ja tak mialam od 17 do 21. O 23 pobudka znow na cyca i teraz od 40 minut znowu wisi i ani mysli spac 😀
Zasnela, nawet udalo sie ja odlozyc do lozeczka, ale zgadnij czy mi sie teraz chce spac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:16 ---------- Poprzedni post napisano o 03:15 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Jasper od 24:30 do 3 wojowal, godzinę pospal i teraz ciągnie butle. Zabrałam go znowu do nas bo mama do pracy musi wstać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A Ty jak sie czujesz? Jak mlody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 03:17   #1401
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
Zasnela, nawet udalo sie ja odlozyc do lozeczka, ale zgadnij czy mi sie teraz chce spac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:16 ---------- Poprzedni post napisano o 03:15 ----------


A Ty jak sie czujesz? Jak mlody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Danielem ok a ja na lekach też ok, troszkę żołądek mnie tylko boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 03:22   #1402
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Jasper od 00:30 do 3 wojowal, godzinę pospal i teraz ciągnie butle. Zabrałam go znowu do nas bo mama do pracy musi wstać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj Jasper glodomorek 😀 Balbina to az sie trzesie nieraz. Dobrze, ze mama przyszla Cie lekko odciazyc. Lepiej sie czujesz?
Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
Zasnela, nawet udalo sie ja odlozyc do lozeczka, ale zgadnij czy mi sie teraz chce spac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:16 ---------- Poprzedni post napisano o 03:15 ----------


A Ty jak sie czujesz? Jak mlody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam polozna kolo 9. Przydaloby sie mieszkanie troche ogarnac. Ale jak kiedy caly czas jest pizama party?
Tyle dobrego,ze ma byc w najblizszych dniach fajna pogoda. To beda fajne, dlugie spacery 😀
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 03:43   #1403
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Oj Jasper glodomorek 😀 Balbina to az sie trzesie nieraz. Dobrze, ze mama przyszla Cie lekko odciazyc. Lepiej sie czujesz?

Ja mam polozna kolo 9. Przydaloby sie mieszkanie troche ogarnac. Ale jak kiedy caly czas jest pizama party?
Tyle dobrego,ze ma byc w najblizszych dniach fajna pogoda. To beda fajne, dlugie spacery 😀
Już lepiej, a Jasper to faktycznie glodomor. Czasem to ledwo oczy otworzy i już się drze jak mała owca mee mee i zjada wszystko co napotka na swojej drodze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 04:30   #1404
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ania lewandowska reklamujaca hedensszolders
Bosheer ja jestem na prawdę do tylu z informacjami to ze będą mię dziecko wiem bo nawet główne wiadomości o tym trąbka ale o szamponie nic mi nie wiadomo.

---------- Dopisano o 05:17 ---------- Poprzedni post napisano o 05:16 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakby choroby było mało to jeszcze dostałam okres. Tak nagle bez zapowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 05:20 ---------- Poprzedni post napisano o 05:17 ----------

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Już o drugiej myślisz?

Jak mnie dzisiaj głowa boli, masakra.
Chyba wezme paracetamol..
Ja chce się jakos inaczej zabezpieczyć niż pigułki. Może coś długoterminowego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja trzy dni bo bolesnym porodzie nie chciałam dzieci więcej ale jak patrzę teraz na moja mała to zmieniła zdanie. W ogóle położna mnie po cieszyła ze miałam szybki poród, ze następny może być szybszy i szkoda ze teraz nie zadziała natura i umeczulam się pod oxy...ja jeszcze nie miałam czasu zagladac w swoją książeczkę ze szpitala ale położna wyczytla ze to mega szybko bylo.

---------- Dopisano o 05:24 ---------- Poprzedni post napisano o 05:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Anettt87 Pokaż wiadomość
Hej! Przepraszam za tak długa nieobecność, ale nie jestem w stanie póki co czasowo ogarnąć forum. Ale wrócę, jak tylko z synciem opanujemy w końcu technikę karmienia i mama będzie miała okazję spać trochę więcej, niz 3 godziny na dobę
Powodzenia !

---------- Dopisano o 05:30 ---------- Poprzedni post napisano o 05:24 ----------

Dziewczyny a oczka czym i jak przemywacie ? Jest sens tam cos ruszac jeśli na razie nie ma ropy i wszystko wygląda ok ?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 06:25   #1405
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Nadrobiłam widze ze nie tylko ja jestem niezadowolona z pampers, wczoraj to myslałam ze mnie szlag trafi.3 razy Zoche przebierałam bo jedno siku i ciuchy mokre dojrze mam na styk z ciuchami bo bidna pływa we wszystkim to jeszcze przecieka.

Ja też mega tęsknie ze bliskością męża...trzymam sie z daleka od niego bo chodze nabuzowana a tu jeszcze min 2 tyg...

Teczowa ja mam tak samo jak ty.Leci brązowo czaem cos mocniej ale tak ogólnie to na brązowo.

Jetem bez komputera i niemoge edytować pierwszej strony mam nadzieje ze mi wybaczycie

Zocha ma coś z brzuszkiem chociaz wczoraj tfutfu było ok. dzisiaj przychodzi środowiskowa o 13:30 mam nadzieje ze szybko sie uwinie bo juz mam dość wizyt. Wczoraj udało sie załatwić pieniążki dla Zośki, i zmniejszyc o połowe ubezpieczenie samochodowe
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 06:38   #1406
mietowka25
Zakorzenienie
 
Avatar mietowka25
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 112
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Do cholery jak mam wyjść na jakiś spacer skoro jak nie to że pada to właśnie wieje tak że łeb urywa...
mietowka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 06:49   #1407
domek_z_piernika
Zadomowienie
 
Avatar domek_z_piernika
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 508
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Z Danielem ok a ja na lekach też ok, troszkę żołądek mnie tylko boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dobrze, że jest poprawa. Oby tylko Jasper tego paskudztwa nie złapał. Trzymajcie się!


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Bosheer ja jestem na prawdę do tylu z informacjami to ze będą mię dziecko wiem bo nawet główne wiadomości o tym trąbka ale o szamponie nic mi nie wiadomo.

---------- Dopisano o 05:17 ---------- Poprzedni post napisano o 05:16 ----------





---------- Dopisano o 05:20 ---------- Poprzedni post napisano o 05:17 ----------



Ja trzy dni bo bolesnym porodzie nie chciałam dzieci więcej ale jak patrzę teraz na moja mała to zmieniła zdanie. W ogóle położna mnie po cieszyła ze miałam szybki poród, ze następny może być szybszy i szkoda ze teraz nie zadziała natura i umeczulam się pod oxy...ja jeszcze nie miałam czasu zagladac w swoją książeczkę ze szpitala ale położna wyczytla ze to mega szybko bylo.

---------- Dopisano o 05:24 ---------- Poprzedni post napisano o 05:20 ----------



Powodzenia !

---------- Dopisano o 05:30 ---------- Poprzedni post napisano o 05:24 ----------

Dziewczyny a oczka czym i jak przemywacie ? Jest sens tam cos ruszac jeśli na razie nie ma ropy i wszystko wygląda ok ?


Ja robię cały czas solą fizjologiczna mimo że też nic nie ropieje.
I trzymam kciuki za kolejny ewentualny porod


Sent from my iPhone using Tapatalk
domek_z_piernika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 07:28   #1408
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
Do cholery jak mam wyjść na jakiś spacer skoro jak nie to że pada to właśnie wieje tak że łeb urywa...
U mnie to samo
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 07:30   #1409
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
U mnie to samo
u mnie tez, ja w gondole ja wsadzam na jakies 20-30 minut balkon na otwieram i sie wietrzy chociaz troche... nie oplaca mi sie znosic wozka z 2pietra bo i tak pewnie bym w tyl zwrot zrobila i zwiała na chate
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 07:50   #1410
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. XI Listopadowe uparciuchy wciąż w brzuchu ;)

Blue, jak u Ciebie z tymi oczkami? Przemywasz czymś poza solą?
Ja solą przemywam od początku a od wczoraj Mały ma jedno oczko zaropiale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-08 16:01:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.