Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-21, 16:36   #1231
piekielkoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1 858
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Ja mam do kupienia pieczywo śledzie i owoce. Cała resztę juz mam i bardzo mnie to cieszy. Juz jest totalne szaleństwo w sklepach a jutro i w piątek będzie zatrzęsienie. Pieczywa mam zamiar kupić więcej i zamrozić żeby we wtorek z domu nie wychodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gdy będziesz chciała przestać, przypomnij sobie dlaczego zaczynałaś ....
piekielkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 07:15   #1232
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Ja mam do kupienia pieczywo śledzie i owoce. Cała resztę juz mam i bardzo mnie to cieszy. Juz jest totalne szaleństwo w sklepach a jutro i w piątek będzie zatrzęsienie. Pieczywa mam zamiar kupić więcej i zamrozić żeby we wtorek z domu nie wychodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś po południu planuję sklepy, jutro bazarek, w wigilie pieczywo.
Na święta nie mam jeszcze nic. Prawie nic. Mam tylko plan.

Mój prezent (dla mnie ) przyszedł tydzień temu, ale musialam odesłać. Idzie drugi, jest w moim mieście, już wczoraj jechał do paczkomatu, ale nie było miejsc i wrocił do oddziału inpostu. Mam nadzieję ze ktoś swoją paczkę odbierze i moja tez bedzie do odbioru.
Reszta prezentów jest.
Czekam jeszcze na przesyłki ijak przyjda przed swiętami to miło, a jak nie to nic, bo i tak mam już wystarczajaco prezentów dla wszystkich.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 07:25   #1233
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Ja dziś po południu planuję sklepy, jutro bazarek, w wigilie pieczywo.
Na święta nie mam jeszcze nic. Prawie nic. Mam tylko plan.

Mój prezent (dla mnie ) przyszedł tydzień temu, ale musialam odesłać. Idzie drugi, jest w moim mieście, już wczoraj jechał do paczkomatu, ale nie było miejsc i wrocił do oddziału inpostu. Mam nadzieję ze ktoś swoją paczkę odbierze i moja tez bedzie do odbioru.
Reszta prezentów jest.
Czekam jeszcze na przesyłki ijak przyjda przed swiętami to miło, a jak nie to nic, bo i tak mam już wystarczajaco prezentów dla wszystkich.
Szkoda ze prezent nie był dobry. Źle mi się wydaje czy to Ty pisałaś że u Ciebie w rodzinie nie ma prezentów?

A w ogóle dziewczyny jakie miałyście życzenia prezentowe na święta? Czego sobie życzyłyście od Mikołaja 😊?
Ja mam też jeszcze bardzo dużo pracy 😣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 07:30   #1234
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Szkoda ze prezent nie był dobry. Źle mi się wydaje czy to Ty pisałaś że u Ciebie w rodzinie nie ma prezentów?

A w ogóle dziewczyny jakie miałyście życzenia prezentowe na święta? Czego sobie życzyłyście od Mikołaja 😊?
Ja mam też jeszcze bardzo dużo pracy 😣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, prezenty miały być tylko dla dzieci.
na mikołaja tylko dzieci dostały na swoje poduszki. ucieszyli się i od razu pobiegli do naszej sypiaolni zobacyzć co nam mikołaj zostawił. U nas nic. Dzieci zaskoczone i pytały czy byliśmy niegrzeczni ze nam nic nie dał?
chyba już pisałam o tym
dlatego dla dorosłych uzyteczny drobiazg typu kawa/herbata/słodycz/ pachnidło
a ja dla siebie akurat torebkę, bo i tak miałam w planach kupić, to akurat pod choinke ją podłożę
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 09:11   #1235
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Faktycznie chyba już pisałaś ☺wypadło mi to z głowy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 10:15   #1236
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez piekielkoo Pokaż wiadomość
Ja mam do kupienia pieczywo śledzie i owoce. Cała resztę juz mam i bardzo mnie to cieszy. Juz jest totalne szaleństwo w sklepach a jutro i w piątek będzie zatrzęsienie. Pieczywa mam zamiar kupić więcej i zamrozić żeby we wtorek z domu nie wychodzić
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest świetny pomysł!!
Ja już dzisiaj pojadę do pierkarni i kupię chleb do zamrożenia. Rzadko tam kupuję bo jest mi nie po drodze, a mają dużo lepszy chleb niż w sieci Hert, gdzie robię zakupy regularnie.

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
A w ogóle dziewczyny jakie miałyście życzenia prezentowe na święta? Czego sobie życzyłyście od Mikołaja 😊?
Ja mam też jeszcze bardzo dużo pracy 😣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My w tym roku nie robimy sobie z Tż prezentów. Postanowiliśmy przeznaczyć kasę z prezentów na coś do domu.

Za to zamówiłam sobie na urodziny w lutym pojemnik do dłuższego przechowywania mięsa .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 10:26   #1237
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Szkoda ze prezent nie był dobry. Źle mi się wydaje czy to Ty pisałaś że u Ciebie w rodzinie nie ma prezentów?

A w ogóle dziewczyny jakie miałyście życzenia prezentowe na święta? Czego sobie życzyłyście od Mikołaja ?
Ja mam też jeszcze bardzo dużo pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Co przyniesie to będzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 10:27   #1238
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
A w ogóle dziewczyny jakie miałyście życzenia prezentowe na święta? Czego sobie życzyłyście od Mikołaja 😊?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My w tym roku z mężem robimy sobie niespodzianki. Co rok zawsze mówiliśmy co chcemy i to było kupowane, zabrakło mi jednak tej magii świąt Jednak na poczatku grudnia powiedzieliśmy sobie co chcemy, no i tak ja mam książki, mąż hantle. Dodatkowo jednak będzie niespodzianka pod naszą małą choinką

A dziewczyny zapomniałam Wam napisać - pierniczki alpejskie nie wyszły, totalna klapa! Tak więc wczoraj zaliczyliśmy 3 sklepy żeby kupić coś słodkiego dla każdego. Czemu aż trzy? Bo wyobraźcie sobie nigdzie nie mogłam znaleźć czegoś ze świątecznym akcentem w rozsądnej cenie. Bo jednak super pralinki markowe w małym pudełeczku za 25 złotych to dla mnie za dużo, biorąc pod uwagę że osób na taki upominek mam 7. Te pierniczki byłyby super, no ale klęska nastąpiła.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 11:31   #1239
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Witajcie,
mogę dołączyć?
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 12:04   #1240
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
My w tym roku z mężem robimy sobie niespodzianki. Co rok zawsze mówiliśmy co chcemy i to było kupowane, zabrakło mi jednak tej magii świąt Jednak na poczatku grudnia powiedzieliśmy sobie co chcemy, no i tak ja mam książki, mąż hantle. Dodatkowo jednak będzie niespodzianka pod naszą małą choinką

A dziewczyny zapomniałam Wam napisać - pierniczki alpejskie nie wyszły, totalna klapa! Tak więc wczoraj zaliczyliśmy 3 sklepy żeby kupić coś słodkiego dla każdego. Czemu aż trzy? Bo wyobraźcie sobie nigdzie nie mogłam znaleźć czegoś ze świątecznym akcentem w rozsądnej cenie. Bo jednak super pralinki markowe w małym pudełeczku za 25 złotych to dl a mnie za dużo, biorąc pod uwagę że osób na taki upominek mam 7. Te pierniczki byłyby super, no ale klęska nastąpiła.



ja w tym roku idę na kulinarną łatwiznę, tzn. nie zamierzam niczego nie robić, ale ułatwiam sobie życie i to mi się podoba nie bawię się w żadne pierniki i nie wiadomo co, tylko robię w większości rzeczy, przy których nie trzeba stać przy garach no, w każdym razie nie trzeba ich piec. A z rzeczy do pieczenia, to mam wybrane tylko takie przepisy, w których nie ma jakiegoś ubijania na parze czy czegoś w ten deseń. Zero komplikacji, jestem zmęczona i nie chce mi się.
I ona, niestety ja się przekonałam, że nawet głupiego Mikołaja z czekolady do paczki dla chrześniaka wcale nie jest tak prosto kupić za rozsądne pieniądze Dlatego staram się takie rzeczy kupować poza sezonem.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 12:20   #1241
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

A ja jak zwykle przed świętami się rozkładam na całego, mam takie dreszcze, że po porannych zakupach wróciłam do chaty i wlazłam pod kołdrę i dzwoniłam zębami chyba ze 2 godziny... Teraz wstałam, pranie 1/3, piekę szynkę, jeszcze dzisiaj keksy, pierniki i nadziewany schab.... Jutro prasowanie, sałatka jarzynowa i dalej porządki.... Lecę dopakowywać ostatnie prezenty póki chłopa i dziecia nie ma...
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 13:02   #1242
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
Witajcie,
mogę dołączyć?
witamy

Mój prezent w paczkomacie. uff dla każdego coś już jest.
czy prezent dla psa to bedzie przegięcie?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 13:23   #1243
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
witamy

Mój prezent w paczkomacie. uff dla każdego coś już jest.
czy prezent dla psa to bedzie przegięcie?
Jeżeli był grzeczny to można mu kupić smakołyk 😀 w końcu zwierzęta przemawiają ludzkim głosem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 13:41   #1244
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Jeżeli był grzeczny to można mu kupić smakołyk 😀 w końcu zwierzęta przemawiają ludzkim głosem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no własnie smakołyki mam kupione
na codzień nie dostaje więc na swięta chyba moge mu dać
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 14:39   #1245
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Jestem taka biedna Niech już się święta skończą
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 14:51   #1246
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Lilith890502 witaj

lwia paszcza bardzo dobry pomysł, ja z tymi pierniczkami to tak na szybko wymysliłam, normalnie robie takie które znam i zawsze mi wychodzą. Trzeba jejedak zrobić minimum 2-3 tygonie wcześniej żeby nie były twarde jak kość. W tym roku jednak byłam w szpitalu i teraz zostało mi tylko spróbować zrobić te alpejskie. Bardzo polecała mi siostra, no ale mnie nie wyszły.

scarlett26 widzę że kucharzysz na całego

ZamyslonaRoztargniona gdybym miała zwierzaka napewno dałabym mu prezent pod choinkę

Ilsa Lund jesteś biedna w znaczeniu że zmęczona czy wypompowana z kasy?

Już mogę powiedzieć, że wydałam na święta zdecydowanie więcej niż planowałam
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 14:58   #1247
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Lilith890502 witaj

lwia paszcza bardzo dobry pomysł, ja z tymi pierniczkami to tak na szybko wymysliłam, normalnie robie takie które znam i zawsze mi wychodzą. Trzeba jejedak zrobić minimum 2-3 tygonie wcześniej żeby nie były twarde jak kość. W tym roku jednak byłam w szpitalu i teraz zostało mi tylko spróbować zrobić te alpejskie. Bardzo polecała mi siostra, no ale mnie nie wyszły.

scarlett26 widzę że kucharzysz na całego

ZamyslonaRoztargniona gdybym miała zwierzaka napewno dałabym mu prezent pod choinkę

Ilsa Lund jesteś biedna w znaczeniu że zmęczona czy wypompowana z kasy?

Już mogę powiedzieć, że wydałam na święta zdecydowanie więcej niż planowałam
Jest sposób na pierniki, żeby były miękkie, do puszki z piernikami wkładamy cząstkę jabłka, jeżeli chcesz je zrobić na szybko to trzeba więcej tego jabłka tam dodać, powinny być dobre 😊gdybyś dziś je zrobiła do soboty powinny się zrobić miękkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 14:59   #1248
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

I ona - tematycznie, czyli spłukana Teraz póki remontujemy to zaproponowałam żeby się nie pogubić żeby żyć z mojego konta więc fundowałam też wszystkie prezenty dla naszych rodzin
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:02   #1249
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Jest sposób na pierniki, żeby były miękkie, do puszki z piernikami wkładamy cząstkę jabłka, jeżeli chcesz je zrobić na szybko to trzeba więcej tego jabłka tam dodać, powinny być dobre 😊gdybyś dziś je zrobiła do soboty powinny się zrobić miękkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żebym ja taka wiedze wcześniej posiadała
Teraz już wszystko kupione, a i inne rzeczy są do roboty.
Natomiast dobrze wiedzieć, dzięki za ten patent

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
I ona - tematycznie, czyli spłukana Teraz póki remontujemy to zaproponowałam żeby się nie pogubić żeby żyć z mojego konta więc fundowałam też wszystkie prezenty dla naszych rodzin
No ten czas (remontowania) trzeba przeczekać. Wiem jak to jest, sama to przechodziłam. Wydawało mi się że na wszytsko mam kase a jednak co chwila cos wypadało. Mocno zaciskaliśmy wtedy pasa.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 15:03   #1250
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
A ja jak zwykle przed świętami się rozkładam na całego, mam takie dreszcze, że po porannych zakupach wróciłam do chaty i wlazłam pod kołdrę i dzwoniłam zębami chyba ze 2 godziny... Teraz wstałam, pranie 1/3, piekę szynkę, jeszcze dzisiaj keksy, pierniki i nadziewany schab.... Jutro prasowanie, sałatka jarzynowa i dalej porządki.... Lecę dopakowywać ostatnie prezenty póki chłopa i dziecia nie ma...
To Ty lepiej się kuruj zamiast walczyć w kuchni .

Lilith890502 witaj

Ja dzisiaj zrobiłam drugie zakupy w Tesco za min. 250 zł i tym razem zaoszczędziłam aż 64 zł. Tak to można kupować . W sumie w tym miesiącu w Tesco zrobiłam zakupy za ponad 560 zł z czego tak naprawdę kosztowały mnie mniej niż 450 zł . No i mam z głowy na pół roku (do następnych kuponów). Mam tylko nadzieję, że kolejnym razem nie przyjdą znowu do mnie bony na zakupy powyżej 250 zł bo nie chce mi się robić w sklepie stacjonarnie takich zakupów .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:04   #1251
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Żebym ja taka wiedze wcześniej posiadała
Teraz już wszystko kupione, a i inne rzeczy są do roboty.
Natomiast dobrze wiedzieć, dzięki za ten patent

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------



No ten czas (remontowania) trzeba przeczekać. Wiem jak to jest, sama to przechodziłam. Wydawało mi się że na wszytsko mam kase a jednak co chwila cos wypadało. Mocno zaciskaliśmy wtedy pasa.
😊stary sprawdzony patent babci, wiele wizażanek też go stosuje, przyda się na przyszłość 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:14   #1252
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Terha poszalałaś

zgryzota patenty babć są najlepsze!

Ja będe jutro przygotowywać wigilię na sobotę. 24. ide do pracy. Mąż ogarnie tylko ugotowanie uszek i makaronu żeby był świeży. Reszte wole zrobić sama hehe

Jesteście w stanie podsumować już ile wyniosą Was święta? Tak łacznie - jedzenie, prezenty, przejazdy itp?
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:29   #1253
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Jesteście w stanie podsumować już ile wyniosą Was święta? Tak łacznie - jedzenie, prezenty, przejazdy itp?
Nas prezenty wyniosły 570 zł. Do tego robię jedno ciasto (myślę, że koszt z 50 zł),pierogi i uszka, ale nie kupowałam wszystkich produktów, bo farsze robiła mama. Także dość lajtowo .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:39   #1254
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Jesteście w stanie podsumować już ile wyniosą Was święta? Tak łacznie - jedzenie, prezenty, przejazdy itp?
Wole nawet o tym nie myslec
__________________
co jem
czym się smaruję

Edytowane przez moooniek
Czas edycji: 2016-12-22 o 16:19
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:42   #1255
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

750zł prezenty, jedzenie około 170/200zł - składniki na barszcz, pierogi, uszka, krokiety, ryby, sałatki, część rzeczy mam z ogródka, 2ciasta za darmo, składniki mam w domu, ale dojazd 0zł, pieczywo do kolacji wyrób własny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:46   #1256
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

My w tym roku nie robimy sobie prezentów z TZ. W ramach prezentu kupiliśmy sobie wejście do parku trampolin, także będziemy mieć świetna zabawę w przyszłym tygodniu. Zgodnie z moimi postanowieniami i tym, że staram się żyć w miarę minimalistycznie (choć daleko mi żeby nazwać się minimalistka), staram się bardziej inwestować w doświadczenia niż rzeczowe prezenty.

Na święta nic nie przygotowuje, piękne tylko ciasta i robię śledzie, ale to też robię nie tylko od święta

Patrząc na dotychczasowe podsumowanie grudnia w Excelu, wydaliśmy mniej niż w tym samym czasie innych miesięcy. Także jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 18:03   #1257
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
witamy

Mój prezent w paczkomacie. uff dla każdego coś już jest.
czy prezent dla psa to bedzie przegięcie?
przegięcie to by było gdyby nic nie dostał, pewnie był najgrzeczniejszy z Was

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość

scarlett26 widzę że kucharzysz na całego
jak se nie ugotuje to u teściowej na Wigilii nie zjem nic, a u Mamy coś się znajdzie

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
To Ty lepiej się kuruj zamiast walczyć w kuchni .

Lilith890502 witaj

Ja dzisiaj zrobiłam drugie zakupy w Tesco za min. 250 zł i tym razem zaoszczędziłam aż 64 zł. Tak to można kupować . W sumie w tym miesiącu w Tesco zrobiłam zakupy za ponad 560 zł z czego tak naprawdę kosztowały mnie mniej niż 450 zł . No i mam z głowy na pół roku (do następnych kuponów). Mam tylko nadzieję, że kolejnym razem nie przyjdą znowu do mnie bony na zakupy powyżej 250 zł bo nie chce mi się robić w sklepie stacjonarnie takich zakupów .
ech, nie mam wyjścia za bardzo

a te kupony nie są co 3 miesiące? mam wrażenie, że częściej je dostaję niż co pół roku

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość

Jesteście w stanie podsumować już ile wyniosą Was święta? Tak łacznie - jedzenie, prezenty, przejazdy itp?
nie dodawałam tego, TŻ podsumuje grudzień na koniec roku i tyle, trudno byłoby mi dodać wszystko, bo pierwszy prezent kupiłam już w styczniu, więc musiałabym szukać po wszystkich miesiącach

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Wole nawet o tym nie myslec
znam ten ból....

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

z wydatków padłam na poczcie - 2 małe paczki krajowe (<2kg), list do Stanów i nieco ponad półkilowa paczka do Niemiec - w sumie 114zł

Ale za to TŻ przyniósł newsa z pracy na koniec roku - nasze modły do Matki Boskiej Pieniężnej zostały wysłuchane

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Zamyślona panierowałaś karpia w jakiejś mące bezglutenowej?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 18:07   #1258
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
a te kupony nie są co 3 miesiące? mam wrażenie, że częściej je dostaję niż co pół roku
Ja mam rozliczenie co pól roku
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 20:20   #1259
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

My mnie więcej wydaliśmy około 400zł na prezenty, na jedzenie i paliwo na wyjazdy pewnie będzie koło 250-300zł

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
[/COLOR]z wydatków padłam na poczcie - 2 małe paczki krajowe (<2kg), list do Stanów i nieco ponad półkilowa paczka do Niemiec - w sumie 114zł

Ale za to TŻ przyniósł newsa z pracy na koniec roku - nasze modły do Matki Boskiej Pieniężnej zostały wysłuchane [COLOR="Silver"]
Co do pierwszego to znam ten ból, my od dwóch lat zaprzestaliśmy wysyłki paczek świątecznych do rodziny z zagranicy. Obie strony stwierdziły, że lepiej dać coś sobie i dzieciom kiedy się widzimy, bo cena paczki często przewyższała jej zawartość. Mówię tu zwłaszcza o wysyłce do USA.

Odnośnie drugiego to gratuluje.
U nas odworotnie, magia świąt jakby się zmniejszyła po powrocie TŻ do domu dziś. Jeśli faktycznie spełni się ten czarny scenariusz od połowy stycznia mąż będzie szukał nowej pracy. Pisałam Wam już o tym że od kiedy ma nowego kierownika to nie mają premi. Wiecie to troche głupie żeby zamiast zarabiać coraz więcej to zarabiać mniej przez jednego człowieka. Dziwne tylko że trwa to już pare miesięcy i jakoś nikt z góry nic z tym nie zrobi. Jeśli sytuacja nie wyklaruje się do połowy stycznia zacznie starania o prace gdzieś indziej. Myślę że będzie kwestią chwili jak znajdzie coś nowego.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 08:09   #1260
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz IV

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
przegięcie to by było gdyby nic nie dostał, pewnie był najgrzeczniejszy z Was

Zamyślona panierowałaś karpia w jakiejś mące bezglutenowej?
Córka twierdzi że nie powinien nic dostać, bo był bardzo niegrzeczny, bo zeżarl jej puzzla ze świnką peppą. Ona układała puzzle na podłodze, pies podszedł, złapał jeden puzzel i skonsumował. próbowała go prośba i groźbą przekonać żeby oddał, ale nie był chętny.

Nie, nie jemy karpia ze względu na malutkie ości.
U nas ryba tylko z piekarnika, bez panierek.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Święta wyjda taniej niż myślałam.
Z tym ze część produktów (np. łososia) kupiłam wcześniej. Ale próbując podsumować to spożywka 200-250zl max (a sama wigilie organizuję i gości mam).

Przejazdy to jakieś groszowe sprawy, bo w obrębie miasta tylko.

Prezenty - też nie wiem ile bo zakupy rozłożone w czasie, do tego skladki w złobku, przedszkolu na prezenty dla pań i dzieci. Myślę że w 300zł się zamknęliśmy ze wszystkim. Może 400zł. Ale część prezentów to rzeczy które i tak musielibyśmy kupić gdyby świat nie było.

W każdym razie mój budżet nie odczuwa świąt.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-23 15:43:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.