Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-01, 13:32   #331
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
Ty to wszystkie zabawki mu chowasz cwaniara jedna no i w tym roku masz gotowe prezent po co nowe kupować

Gitary nie wybrałam dostanie moją z dzieciństwa cos w tym stylu https://www.google.pl/search?q=gitar...xBUE9UI2TJM%3A tylko moja biała i stara jak ja wyciągnę, wymyje to zrobię zdjęcia
Chować bo tyle tego leży że przejść nie można a jaka radość jest przy wymianie zabawek
Kurcze ale Ci fajnie ze masz tyle skarbów z dzieciństwa
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 21:08   #332
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Kochana Pradip zyczymy Ci wspanialych Swiat Bozego Narodzenia! Buziaki dla Kubusia
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 13:26   #333
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Kochana Pradip zyczymy Ci wspanialych Swiat Bozego Narodzenia! Buziaki dla Kubusia
I ja Wam wszystkim małym i dużym składam najlepsze życzenia a Kuba z racji że nie umie śpiewać kolęd to świątecznie śpiewa sto lat
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 19:07   #334
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Prad już końcówka świąt, ale mam nadzieję, że byly bardzo spokojne, radosne i rodzinne. Przepraszam, że dopiero piszę ale jakoś nie mialam chwili, żeby wejść na forum
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 18:34   #335
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

[1=e49b640a255e4f36f4ca038 9c216c83b5b764891_6122d6f 2c8cf5;68960176]Prad już końcówka świąt, ale mam nadzieję, że byly bardzo spokojne, radosne i rodzinne. Przepraszam, że dopiero piszę ale jakoś nie mialam chwili, żeby wejść na forum [/QUOTE]
Chyba mi Twoich życzeń zabrakło bo niestety takie nie były...
Spoko ja tak wczoraj o Was myślałam że w natłoku wszystkiego nawet smsa Ci nie napisałam... Jak pierwsze święta Julka? A Igusia wpuściła Mikołaja?

Jak Wasze maluchy? (sorry ale pewnie nigdy nie uwierzę że nasze dzieci już są takie duże...) Zadowolone z prezentów?
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 20:17   #336
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

A co tam się wydarzylo u was w święta? Mi ostatnio roztrzaskal się telefon i stracilam wszystkie kontakty

U nas święta ok, Iga wystraszyla się mikolaja, ale prezentami byla zachwycona stwierdzla, że oszaleje od prezentów A Julianke jeszcze nie kuma o co chodzi, ale minę mial zadowoloną

U nas zaczyna się okres okazywania uczuć przez Igę malemu, co zazwyczaj się kończy placzem Julego

A co tam u was? Jak Kubuś? Zadowolony z prezentów? Ostatnio oglądalam w klubie zdjęcia, Jaki on już duży chlopiec, śliczny jest
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 21:03   #337
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

[1=e49b640a255e4f36f4ca038 9c216c83b5b764891_6122d6f 2c8cf5;68995436]A co tam się wydarzylo u was w święta? Mi ostatnio roztrzaskal się telefon i stracilam wszystkie kontakty

U nas święta ok, Iga wystraszyla się mikolaja, ale prezentami byla zachwycona stwierdzla, że oszaleje od prezentów A Julianke jeszcze nie kuma o co chodzi, ale minę mial zadowoloną

U nas zaczyna się okres okazywania uczuć przez Igę malemu, co zazwyczaj się kończy placzem Julego

A co tam u was? Jak Kubuś? Zadowolony z prezentów? Ostatnio oglądalam w klubie zdjęcia, Jaki on już duży chlopiec, śliczny jest [/QUOTE]
Oj dużo by pisać generalnie z Tżem na ścieżce wojennej do tego wigilia u nas wiec wszystko na mojej głowie a do tego sztuczny uśmiech...
Kubek bardzo zadowolony choć najbardziej cieszyła go obecność obu babć, dziadka i siostrzenic Tża bo to tyle osób do popisywania się
W zeszłym roku młody się bał Mikołaja ale w tym już nie z tym że u nas w domu go nie było i to Kuba rozdawał wszystkim prezenty
Oj rosną te dzieci nie wiadomo kiedy...
Wrzuć filmik braciszka i siostrzyczki

Oj szkoda telefonu i tych kontaktów u mnie też wszystko po kolei sie psuje... Najpierw podłapałam wirusa w laptopie i wszystkie dane straciłam, potem tablet zaczął się psuć a dzień przed świętami telefon stwierdził że nie będzie się łączył z wifi i muszę go odesłać do naprawy
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 08:35   #338
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Pradip - tak sobie ciagle obiecuje ze usiade spokojnie na kompie i napisze i wiecznie cos .. postaram sie jednak cos w najblizszych dniach naskrobac. A co u was?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 22:41   #339
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Pradip - tak sobie ciagle obiecuje ze usiade spokojnie na kompie i napisze i wiecznie cos .. postaram sie jednak cos w najblizszych dniach naskrobac. A co u was?
Bardzo się będę cieszyła jak Ci się uda coś skrobnąć

U nas leci dzień za dniem. Ja od świąt jestem w jakimś dołku. Końcówkę roku spędziliśmy w szpitalu z młodym i pomimo że już nic się nie dzieje to ja albo bym warczała albo płakała Nie mam pomysłu co zrobić na dzień babci i dziadka więc olewam temat. Kubal pomimo że jest kochany to działa mi na nerwy bo wciąż jest tylko "nie" na wszystko a szczególnie na "idz zrób siku" i wciąż popuszcza w majty.... ehh jakaś wypluta jestem...
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 20:52   #340
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Prad a co się stalo Kubusiowi, że byliście w szpitalu? Ja po świętach też mialam chore dzieci, Iga przez 5 dni temp. 38, a Julian niesamowity katar ale odpukać już są zdrowi. Z tym nie to pewnie taki ma czas i niedlugo mu przejdzie. Musisz to przetrzymać Myślalaś o przedszkolu dla Kuby? Ja mam zamiar Igę puścić, tylko się zastanawiam po feriach, czy dopiero od września. Z jednej strony już teraz bym ją puścila, ale z drugiej strasznie mi szkoda tego naszego wspólnego czasu. Tym bardziej, że jak pójdę do pracy to już nie będziemy mialy możliwości spędzać tyle pięknych chwil ze sobą...
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 23:11   #341
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Pradip - ojej a co Kubusiowi było?
U nas powoli i bez większych nowości. Kacper chodzi do przedszkola, a my pracujemy i tak się kręci. Kacper dalej uwielbia buszować wieczorami i po nocach a jeszcze do tego zrobił się straszny niejadek. I każdy kęs muszę walczyć z godzinę. Cwany się zrobił i na wszystko ma odpowiedź. Teraz w lutym jedziemy na kilka dni do mnie do domu tylko z Kapim i liczymy że będzie troszkę śniegu A tak ogólnie to u nas święta i sylwester bardzo spokojnie. Na wigilii jak zwykle byliśmy u znajomych (przeważnie my i jeszcze 2 pary - razem się trzymamy i spędzamy święta), a sylwestra spędzaliśmy sami w domu. Kacper poszedł spać gdzieś ok 1.30 i wcale nie chciał bo przecież on jeszcze musi się pobawić, potańczyć itd.
U nas jest problem bo Kacprowi ściągnęliśmy pieluszkę już tez w przedszkolu (bo poza nocą to już w ogóle ich nie używaliśmy, a co do przedszkola to też za długo to ciągnęliśmy ale to ze względu na jego wielki strach przed publicznymi toaletami, panicznie boi się suszarek). Więc raz pójdzie do toalety a drugi już zsika się w majtki. Jak za mocno coś go zajmie (a zwłaszcza gra) to też się zdarzy. Czytaliśmy w necie opinie psychologów i to jest normalne. Wczoraj jeszcze rozmawiałam z koleżanką i jej synek jak był zbyt mocno zajęty zabawą albo szkoda mu było odchodzić od zabawek (czy w domu czy w przedszkolu) to też mu się zdarzało i nawet przedszkolanka mówiła, że to bardzo częste u chłopców - mam nadzieję, że to cie pocieszy
A jak sytuacja z mężem?

Ewelika - ja bym się chyba wstrzymała do września bo i Julek podrośnie. Niestety chcesz czy nie - Iga co chwilkę coś przyciągnie z przedszkola ... ale to takie moje zdanie, wiadomo że ty zrobisz jak będzie wam lepiej
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-15, 13:53   #342
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Właśnie nie wiadomo co Kubie było... We wtorek rano zwymiotował, był senny i apatyczny, wieczorem wszystko ok ale gorączka prawie 38 stopni. W środę rano temperatura przekroczyła 40 stopni więc pojechaliśmy do szpitala. Pobrali mu krew i mocz i nas zatrzymali. Dopiero w czwartek rano przyszła do mnie lekarka i powiedziała że poprzedniego dnia miał krotnie przekroczone normy sepsy i pomimo ze teraz już spada to ona chce nas zatrzymać i przenieść do izolatki. Myślałam że tam oszaleję szczególnie że zbiliśmy mu już temperaturę i tylko kupy były rzadkie ale nawet nie kazali tego zbadać. W piątek wymusiliśmy kolejne badanie krwi pomimo że lekarka stwierdziła że be sensu robić w tak krótkim odstępie czasowym i że najwyżej jutro wyjdziemy ale wyniki wyszły już bliskie normom i w końcu nas wypuściła. Więc tak naprawdę wiem że nic nie wiem...

Ewelika to też miałaś kiepski koniec roku. Myślę nad przedszkolem ale u nas to dopiero w marcu zaczyna się cała biurokracja a i tak mam wątpliwości czy od września się dostanie :/
Miałaś wrzucić zdjęcia albo filmik maluchów
Co Julek już robi? Jak Iga lubi spędzać dzień? Miałaś do nas przyjechać w grudniu...

Małgoś u nas właśnie tak to wygląda że Kuba nie chce się oderwać od zabawy i dopiero jak popuści to krzyczy że szybko
Ile Kacperek teraz waży? U nas różnie z jedzeniem albo wsuwa jak odkurzacz albo na samych mandarynach by żył :/
Kapi boi się suszarek? Kuba wciąż boi się każdej zabawki która sama cokolwiek robi

I jeszcze garść pytań
Szczepicie dzieciaki przeciwko ospie?
Jakie brzuszki mają Wasze maluchy bo Kuba pomimo że przypomina pająka to brzuch ma dalej jak piłka która to miała zniknąć jak tylko dziecko zacznie chodzić
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 23:17   #343
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Pradip - o matko! Wspolczuje stresu. Wiadomo skad to sie przyplatalo?
Nawet nie chce myslec co przezylas..
Ciesze sie ze juz w normie

Kacper to maluszek. Nadal wazy 13.5kg. Pupe i nozki ma szczuplutkie ale brzuszek tez jeszcze lekko wystaje ale powoli mu spada. Wszystkie spodnie mu leca z tylka. A ile wazy Kubus i ile ma cm?

Co do ospy to nie szczepie. Wole zeby przeszedl ja jako dziecko.

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2017-01-15 o 23:19
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 08:46   #344
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Pradip - o matko! Wspolczuje stresu. Wiadomo skad to sie przyplatalo?
Nawet nie chce myslec co przezylas..
Ciesze sie ze juz w normie

Kacper to maluszek. Nadal wazy 13.5kg. Pupe i nozki ma szczuplutkie ale brzuszek tez jeszcze lekko wystaje ale powoli mu spada. Wszystkie spodnie mu leca z tylka. A ile wazy Kubus i ile ma cm?

Co do ospy to nie szczepie. Wole zeby przeszedl ja jako dziecko.
Nie ma pojęcia skąd. W Wigilię nie chciał nic jeść ale nie zwróciłam na to uwagi, w pierwszy dzień świąt byliśmy na kilkukilometrowym spacerze a którym młody cały czas biegał i myślałam że go przewiało ale to chyba jednak z brzuszka było więc może przez mandarynki które sam sobie obierał i mógłby jeść bez opamiętania? Nerwy były straszne nie powiem i nawet jak siedziałam w tym szpitalu patrzyłam na niego godzinami to o Was myślałam jak Kapi był taki maleńki i miał też tyle tych rurek...
Kuba normalnie ważył około 14kg a teraz schudł do 12 i też wszystko z niego leci właśnie co do wzrostu to nie wiem bo według lekarzy ciągle ma 93 cm ale według mnie coraz wyżej mi dostaje i ciuchy też mu większe kupuje

Nic nie napisała w końcu o Waszym przyjeździe. U nas teraz jest śnieg i chętnie bym go dla Was zatrzymała Tak bez okazji przylatujecie? Na długo?
Pytałaś o męża... Od świąt niestety nie jest dobrze. Tzn nie kłócimy się ale nie możemy się jakoś porozumieć

Ale szczepionka na ospę nie opóźnia jej tylko łagodzi. A u Was jest ona popularna?

A jak z mową Kacperka? Który język woli?
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 10:31   #345
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Oby wiecej nie bylo takich przygod ze szpitalem...
Dla mnie Kapi tez sie zatrzymal ze wzrostem ale ciuchy tez wieksze juz musze kupowac wiec nie wiem jak to jest

Jedziemy tylko na 5 dni. Udalo mi sie poprzestawiac dni wolne wiec nawet urlopu nie biore. Lecimy tylko do mnie, rodzice zasponsorowali nam lot Tz nie chcial leciec bo on nie przepada za lataniem wiec odpocznie w domku. Nam niestety wyjazdy do Pl nie kojarza sie z odpoczynkiem bo wiecznie jest cos do zalatwienia. W sumie bez okazji lecimy bo najblizszy wyjazd do pl dopiero we wrzesniu. Szwagierka rodzi koncem czerwca i chca tz-ta na chrzestnego wiec musimy leciec we wrzesniu.

Szczepionka na ospe "chroni" przez ok 10 lat wiec potem trzeba powtarzac, albo mozna zachorowac ale tak jak mowisz przejdzie sie lagodniej. Nie, nie jest to popularna szczepionka tutaj.

Kacper gada jak najety. Mam wrazenie ze ma duzy zasob slow. Tylko czesto mowi bardzo szybko i przez to mniej wyraznie no i nie wymawia "r". Wymysla takie rzeczy, ze czasem sie za glowe lapiemy. Oglada po polsku i po angielsku, jednak polski w mowie zdecydowanie rzadzi bo i my tylko po polsku do niego mowimy choc czesto wrzuca ang slowka. Ostatnio jednak jak chwilke sie bawi sam to slyszalam ze gada do siebie po ang. Sporo rozumie ale nad mowa po ang musi jeszcze popracowac, mam nadzieje ze od kwietnia jak bedzie chodzil 5 dni w tyg to mu to pomoze.

Wspolczuje sytuacji z mezem.. a to o cos poszlo czy tak samo z siebie? Mam nadzieje ze szybko sie dogadacie. Trzymam za was kciuki!
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 13:37   #346
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Oby wiecej nie bylo takich przygod ze szpitalem...
Dla mnie Kapi tez sie zatrzymal ze wzrostem ale ciuchy tez wieksze juz musze kupowac wiec nie wiem jak to jest

Jedziemy tylko na 5 dni. Udalo mi sie poprzestawiac dni wolne wiec nawet urlopu nie biore. Lecimy tylko do mnie, rodzice zasponsorowali nam lot Tz nie chcial leciec bo on nie przepada za lataniem wiec odpocznie w domku. Nam niestety wyjazdy do Pl nie kojarza sie z odpoczynkiem bo wiecznie jest cos do zalatwienia. W sumie bez okazji lecimy bo najblizszy wyjazd do pl dopiero we wrzesniu. Szwagierka rodzi koncem czerwca i chca tz-ta na chrzestnego wiec musimy leciec we wrzesniu.

Szczepionka na ospe "chroni" przez ok 10 lat wiec potem trzeba powtarzac, albo mozna zachorowac ale tak jak mowisz przejdzie sie lagodniej. Nie, nie jest to popularna szczepionka tutaj.

Kacper gada jak najety. Mam wrazenie ze ma duzy zasob slow. Tylko czesto mowi bardzo szybko i przez to mniej wyraznie no i nie wymawia "r". Wymysla takie rzeczy, ze czasem sie za glowe lapiemy. Oglada po polsku i po angielsku, jednak polski w mowie zdecydowanie rzadzi bo i my tylko po polsku do niego mowimy choc czesto wrzuca ang slowka. Ostatnio jednak jak chwilke sie bawi sam to slyszalam ze gada do siebie po ang. Sporo rozumie ale nad mowa po ang musi jeszcze popracowac, mam nadzieje ze od kwietnia jak bedzie chodzil 5 dni w tyg to mu to pomoze.

Wspolczuje sytuacji z mezem.. a to o cos poszlo czy tak samo z siebie? Mam nadzieje ze szybko sie dogadacie. Trzymam za was kciuki!
oby...

Dobre i 5 dni napewno będzie ogrom radości a rodzice Tża nic nie mówią bo chyba nie dacie rady się też z nimi spotkać?
A teraz też macie co załatwiać? Mam nadzieję że śnieg wytrzyma do Waszego przylotu

Podpytuję o język bo my jesteśmy w szoku jak Kuba łapie słówka od dziadka po angielsku i bardzo żałujemy że spędzili ze sobą tylko kilka godzin w ciagu kilku dni :/

Kubek dziwnie mówi wszystko zależy od zlepku liter np umie powiedzieć "K" ale w wyrazach mówi t ewentualnie h. Teraz jest na etapie literak i to tak fajne brzmi jak krzyczy to jest t jak tata to jest m jak mama to jest ka jak tuba

z mężem to się juz przed świętami zaczęło, potem nas szpital pogodził ale że temat nie zakończony to się tak ciągnie...
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 21:37   #347
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
oby...

Dobre i 5 dni napewno będzie ogrom radości a rodzice Tża nic nie mówią bo chyba nie dacie rady się też z nimi spotkać?
A teraz też macie co załatwiać? Mam nadzieję że śnieg wytrzyma do Waszego przylotu

Podpytuję o język bo my jesteśmy w szoku jak Kuba łapie słówka od dziadka po angielsku i bardzo żałujemy że spędzili ze sobą tylko kilka godzin w ciagu kilku dni :/

Kubek dziwnie mówi wszystko zależy od zlepku liter np umie powiedzieć "K" ale w wyrazach mówi t ewentualnie h. Teraz jest na etapie literak i to tak fajne brzmi jak krzyczy to jest t jak tata to jest m jak mama to jest ka jak tuba

z mężem to się juz przed świętami zaczęło, potem nas szpital pogodził ale że temat nie zakończony to się tak ciągnie...
Teściowie nic nie mówią, bo mają wpaść z wizytą na 3 dni... do tego jeszcze szwagierka z dzieckiem... a myślałam, że jednak troszkę odpoczne, a tu będzie jak zwykle albo i gorzej. Z załatwień to może zrobie Kapiemu badanie krwi takie ogólne i sobie też. Do fryzjera chciałam pójść bo się zapuściłam totalnie pod tym względem i dentysta mnie czeka. Jeszcze mi przez przypadek wypadła impreza na 10 lat od ukończenia studiów (tak, tak... brzmi staro!) i bardzo chciałabym pójść...

to może puszczaj Kubusiowi bajki po angielsku,jak już jakies ogląda? coś na pewno więcej złapie

Kapi miał to samo z zamienianiem literek i nie tylko z "K", ale to przechodzi

Kochana, mam nadzieję, że w końcu sobie wszystko wyjaśnicie z mężem. Nie ma szans na szczerą rozmowę?

Prad, w jakie rejony Hiszpanii wy latacie? Murcii?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 20:15   #348
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Teściowie nic nie mówią, bo mają wpaść z wizytą na 3 dni... do tego jeszcze szwagierka z dzieckiem... a myślałam, że jednak troszkę odpoczne, a tu będzie jak zwykle albo i gorzej. Z załatwień to może zrobie Kapiemu badanie krwi takie ogólne i sobie też. Do fryzjera chciałam pójść bo się zapuściłam totalnie pod tym względem i dentysta mnie czeka. Jeszcze mi przez przypadek wypadła impreza na 10 lat od ukończenia studiów (tak, tak... brzmi staro!) i bardzo chciałabym pójść...

to może puszczaj Kubusiowi bajki po angielsku,jak już jakies ogląda? coś na pewno więcej złapie

Kapi miał to samo z zamienianiem literek i nie tylko z "K", ale to przechodzi

Kochana, mam nadzieję, że w końcu sobie wszystko wyjaśnicie z mężem. Nie ma szans na szczerą rozmowę?

Prad, w jakie rejony Hiszpanii wy latacie? Murcii?
Małgoś to faktycznie będziesz miała co robić Już zaraz będziecie w kraju )))
Oj i mi przydałby się fryzjer ale jak zwykle nie mam pomysłu i odwagi...

Dzięki za uspokojenie z zamienianiem liter od 3 dni Kuba potrafi powiedzieć Kuba ale jak nawija to z przyzwyczajenia cały czas mówi Tuba i nie wiem czy go poprawiać czy poczekać bo to K to też sam sobie wyćwiczył, przyszedł i powiedział "Mamo jestem Kuba"

Bajki nadal go nie interesują. Aktualnie katuje nas piosenką Bla Bla Bla Gigi Dagostino tzn ludek sobie chodzi i śpiewa a Kuba biega w kółko i drze się paraparapara

Z mężem niestety nie ma szans na rozmowę. Teściowa znów namieszała, we mnie coś się przelało, mąż daje ciała i tak się mijamy od dłuższego czasu aż wybuchnie afera i któreś trzaśnie drzwiami...

Dzis Kuba zrobił mi po raz pierwszy scenę przy ludziach. Musieliśmy podjechać około 7 przystanków autobusem i byliśmy bez wózka. Kuba koniecznie chciał stanąć w miejscu dla wózków a ja posadziłam go na siedzeniu bo autobus szarpał i zaraz oboje wylądowalibyśmy na podłodze a ten w ryk. Zaczął płakać, krzyczeć, rzucać się. Najpierw do niego mówiłam, że rozumiem ale nie można, że trzeba się rozebrać, że coś tam ale że on wrzeszczał tylko głośniej to posadziłam go na siłę na kolanach i trzymałam jego ręce i nogi żeby nie bił i nie kopał mnie i innych. Oczywiście zaraz pojawił się jakiś gawron i zaczyna Kubę zagadywać co wywołało tylko jeszcze głośniejszy krzyk. Poprosiłam żeby zostawiła Kubę to wyjęła różaniec... Po raz pierwszy było mi wstyd i zastanawiałam się czy nie wysiąść wcześniej. Ja mokra, on mokry, wszyscy się patrzą... Uspokoił się pół przystanka przed końcem trasy. Wzięłam go za rękę, wyszliśmy z autobusu, stanęliśmy a przystanku i mówię mu że nie będziemy teraz rozmawiać bo oboje jesteśmy mokrzy i zaraz będziemy chorzy ale bardzo źle się zachował i jest mi bardzo przykro a Kuba jak gdyby nigdy nic "No źle się zachowałem" i uśmiech od ucha do ucha bo przecież już jest grzeczny...
Czy Wasze maluchy umieją odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego?
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 10:07   #349
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Pradip - z fryzjetem to u mnie juz nie o odwage chodzi a zaniedbanie... mam takie odrosty ze szkoda gadac.

Co do literek czy wymowy slow (bo zdarza mu sie miec problem z dluzszym wyrazem) to ja Kapika poprawiam tzn teraz bo kiedys z tymi literkami zostawilam do pewnego stopnia. Kacper czasami sam prosi zeby go nauczyc poprawnie wymawiac wyraz. Wiec dzielimy na sylaby, cwiczymy dzwiek tej literki, jak wiem ze dana sylabe umie w innym zdaniu to mowimy i zaraz ladnie powtarza.

Ahhh te tesciowe...
Nic mi w koncu nie napisalas na jakie lotnisko i jaki rejon Hiszpanii latacie? Czy to Murcja?

Oj z tymi dziecmi... jeszcze pewnie nie raz nas niemile zaskocza.. co zrobic. Wiesz ze niektorzy takie wrzaski maja na co dzien, ja jednak tez nie przyzwyczajona.
Czasami mi cos tam Kapi wytlumaczy dlaczego to zrobil a czasami jak pytam czemu to zrobil to mowi "bo zrobilem"...

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

A ja sie nabawilam jakiejs alergii... oczy w kacikach czasem tak mnie swedza ze mam ochote je wydrapac
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 12:40   #350
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Pradip - z fryzjetem to u mnie juz nie o odwage chodzi a zaniedbanie... mam takie odrosty ze szkoda gadac.

Co do literek czy wymowy slow (bo zdarza mu sie miec problem z dluzszym wyrazem) to ja Kapika poprawiam tzn teraz bo kiedys z tymi literkami zostawilam do pewnego stopnia. Kacper czasami sam prosi zeby go nauczyc poprawnie wymawiac wyraz. Wiec dzielimy na sylaby, cwiczymy dzwiek tej literki, jak wiem ze dana sylabe umie w innym zdaniu to mowimy i zaraz ladnie powtarza.

Ahhh te tesciowe...
Nic mi w koncu nie napisalas na jakie lotnisko i jaki rejon Hiszpanii latacie? Czy to Murcja?

Oj z tymi dziecmi... jeszcze pewnie nie raz nas niemile zaskocza.. co zrobic. Wiesz ze niektorzy takie wrzaski maja na co dzien, ja jednak tez nie przyzwyczajona.
Czasami mi cos tam Kapi wytlumaczy dlaczego to zrobil a czasami jak pytam czemu to zrobil to mowi "bo zrobilem"...

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

A ja sie nabawilam jakiejs alergii... oczy w kacikach czasem tak mnie swedza ze mam ochote je wydrapac
Przypomniałam sobie że pytałaś o Hiszpanie w momencie klikania wyślij i już nie dopisałam My latamy do Alicante i stamtąd mamy jeszcze około 70km

Ja też mam straszne odrosty właśnie tzn teraz to one już wyglądają jakbym specjalnie tak pofarbowała ale mój naturalny zrbił się już taki smutny ze powinnam je znów rozjaśnić.

Fajnie że Kapi tak sam garnie się do nauki Ja na co dzień nie poprawiam tak bardzo Kuby i na rajstopy dalej mówi stopki a na skarpetki tepki choć najbardziej mi się chyba podoba jak mówi że kto psi zamiast śpi Mam nadzieję że dla mojej przyjemności nie robię mu tym krzywdy ale jak rozmawiałam w zeszłym tygodniu z logopedą to podobno do 3 lat to jak najbardziej normalne i dopuszczalne.

Kuba to chyba w ogóle niedawno przypomniał sobie o buncie dwulatka ale objawiał sie on tylko ciągłym NIE a przy ludziach nigdy nie był nie grzeczny a tu taka afera... Wiem że u niektórych to normalka ale ja się czułam straszliwie...

Kuba nie potrafi odpowiedzieć jak się pytam dlaczego coś tam. Zawsze odpowiada "No dlaczego źle się Kuba zachował? i czeka aż ja odpowiem

Spróbuj sobie czarną herbatę położyć na oczy albo krople nawilżające wpuścić
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:33   #351
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

A jak sie nazywa miejscowosc w ktorej sie zatrzymujecie?
To nie sa okolice Murcii? Bo pamietam ze pisalam ci kiedys o flamingach i sie zastanawiam czy to tam czy nie.
Ja tez rozmawialam z ciocia i ona jest po pedagogice wczesnoszkolnej i tez mowila ze to wszystko jest ok

Mowisz ze krople pomoga? Takie zwykle? Jestem okropnie ciekawa na co to uczulenie...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 20:08   #352
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
A jak sie nazywa miejscowosc w ktorej sie zatrzymujecie?
To nie sa okolice Murcii? Bo pamietam ze pisalam ci kiedys o flamingach i sie zastanawiam czy to tam czy nie.
Ja tez rozmawialam z ciocia i ona jest po pedagogice wczesnoszkolnej i tez mowila ze to wszystko jest ok

Mowisz ze krople pomoga? Takie zwykle? Jestem okropnie ciekawa na co to uczulenie...
To są przedmieścia Torrevieja czyli jakieś 70km od Murcii
Flamingi widujemy po drodze z i na lotnisko ale nie są tak super różowe

Dzięki za poradę cioci

Najpier spróbuj z najzwyklejszymi kroplami bo może nawilżając oko ono samo sobie przeczyści co trzeba chyba że masz już poważniejszy stan to nie ma na co czekać szczególnie że jak przylecicie do Polski to może ci się pogorszyć przez ten nasz nieszczęsny smog...
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 21:39   #353
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
To są przedmieścia Torrevieja czyli jakieś 70km od Murcii
Flamingi widujemy po drodze z i na lotnisko ale nie są tak super różowe

Dzięki za poradę cioci

Najpier spróbuj z najzwyklejszymi kroplami bo może nawilżając oko ono samo sobie przeczyści co trzeba chyba że masz już poważniejszy stan to nie ma na co czekać szczególnie że jak przylecicie do Polski to może ci się pogorszyć przez ten nasz nieszczęsny smog...
ooo znam ze słyszenia i "widzenia" tą miejscowość bo przeglądam teraz booking i szukam czegoś i tak się zastanawiam gdzie się zatrzymać, ale chyba gdzieś bliżej naszego lotniska.

U mnie to uczulenie to przychodzi to odchodzi ale chyba krople sobie jakieś kupie dzięki za radę
aż tak kiepsko z tym smogiem?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 08:19   #354
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
ooo znam ze słyszenia i "widzenia" tą miejscowość bo przeglądam teraz booking i szukam czegoś i tak się zastanawiam gdzie się zatrzymać, ale chyba gdzieś bliżej naszego lotniska.

U mnie to uczulenie to przychodzi to odchodzi ale chyba krople sobie jakieś kupie dzięki za radę
aż tak kiepsko z tym smogiem?
O a lecicie do Hiszpanii? Torrevieja ma klimat. Strasznie lubię tamtejszą promenadę i port i molo no i oczywiście wesołe miasteczko i tam jest jeden z największych bazarków w okolicy tylko pab z Waszym irlandzkim piwem się popsuł :/

To może Ty na jakieś miejsce jesteś uczulona bo na kosmetyk to byś się zorientowała?
Teraz już podobno lepiej z tym smogiem ale kilka dni temu na wyższych piętrach czuć było po prostu spalenizną
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 19:00   #355
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Tak, mamy zamiar i mam nadzieje ze nasze wakacje sie udadza. Tylko my chcemy troche bardziej na poludnie obok Murcii (okolice lotniska San Javier).

Na irlandzkie piwko to do nas zapraszam

Ja mam wrazenie ze to albo kurz albo cos w jedzeniu... ale poki lepiej to mam to gdzies
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 18:02   #356
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Tak, mamy zamiar i mam nadzieje ze nasze wakacje sie udadza. Tylko my chcemy troche bardziej na poludnie obok Murcii (okolice lotniska San Javier).

Na irlandzkie piwko to do nas zapraszam

Ja mam wrazenie ze to albo kurz albo cos w jedzeniu... ale poki lepiej to mam to gdzies
O a kiedy planujecie jechać?

Dobrze że już z okiem lepiej

Z racji tego ze nikt już sie niczym nie chwali to ja pochwalę ze Kuba ogarnął swoje imie i już tak ładnie mówi "kocham cie" <3 choć poprzednia wersja "chocham cię" tak samo mnie rozczulała...
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 23:18   #357
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Mamy urlop w czerwcu i tylko wtedy mozemy jechac.

Z oczami to raz lepiej raz gorzej ale az tak mocno juz nie swedza jak kiedys.

Brawa dla Kubusia! Oh przy tym "kocham cie" mozna sie rozplynac

My juz po urodzinach i odwiedzinach mojego brata. Kacper nie odpuszczal wujka na krok. Rano biegl go budzic i mowil " wujku juz jest dzien, wstawaj, wyspales sie przeciez"
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:01   #358
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Mamy urlop w czerwcu i tylko wtedy mozemy jechac.

Z oczami to raz lepiej raz gorzej ale az tak mocno juz nie swedza jak kiedys.

Brawa dla Kubusia! Oh przy tym "kocham cie" mozna sie rozplynac

My juz po urodzinach i odwiedzinach mojego brata. Kacper nie odpuszczal wujka na krok. Rano biegl go budzic i mowil " wujku juz jest dzien, wstawaj, wyspales sie przeciez"
Kurcze ale jestem na siebie zła weszłam dla Kacperka na fb obejrzałam zdjęcie jego smakowitego tortu z przedszkola, napisałam życzenia i Kuba coś zrzucił w kuchni więc wyłączyłam stronę bez wysłania
Kacperku choć wychodzi na to że spóźnione ale i tak najlepsze życzenia wszystkiego najpiękniejszego, najbardziej kolorowego i najsmaczniejszego Bądź zawsze uśmiechnięty i kochany jak jesteś teraz. Buziak od cioci i piątka od Kuby

O fanie że brat był a Wy kiedy jedziecie?

W czerwcu i tak będziecie się smażyć

Hehe jaka przyjemna pobudka Kuba rano idzie do łazienki, zdejmuje piżamkę, robi siku i na golasa woła "Mamo nie psij, ubierz Kubę, słonko już wstało!!!"
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 08:27   #359
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Dziekuje kochana za zyczenia. Kacper to w sumie mial 3 razy urodziny, rozciagniete w czasie wiec jemu to nie przeszkadza ze ktos mu sklada pozniej czy wczesniej

Ale jestem wkurzona na ta apke, w ogole nie wyswietla ostatnio powiadomien... wrrr

My juz po wizycie w Pl. Bylo fajnie ale intensywnie jak zwykle wiec chyba nie dane jest mi odpoczac.
Bylo jeszcze dla nas troche sniegu i pomimo tego ze zmrozony to byla zabawa.

Mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z planem i pojedziemy na prawdziwy urlop
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 19:35   #360
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Wszystkie się tu dobrze znamy, o swych sprawach rozmawiamy cz 13 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Dziekuje kochana za zyczenia. Kacper to w sumie mial 3 razy urodziny, rozciagniete w czasie wiec jemu to nie przeszkadza ze ktos mu sklada pozniej czy wczesniej

Ale jestem wkurzona na ta apke, w ogole nie wyswietla ostatnio powiadomien... wrrr

My juz po wizycie w Pl. Bylo fajnie ale intensywnie jak zwykle wiec chyba nie dane jest mi odpoczac.
Bylo jeszcze dla nas troche sniegu i pomimo tego ze zmrozony to byla zabawa.

Mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z planem i pojedziemy na prawdziwy urlop
No to jeszcze raz mu życzę sto lat jak lubi

Opowiedz coś więcej co nowego podłapał Kapi? jak przyjazd teściowej i szwagierki? Jej mała dalej taka dyktatorka? Super że się załapaliście na śnieg u nas dziś taka chlapa i deszcz że zanim doszliśmy na basen to już wyglądałam jakbym była po :/
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 09:19:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.