Praca w Wojasie - wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-30, 12:07   #1
Weronkapi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 28

Praca w Wojasie - wasze opinie


Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenia z pracą w wojasie? Zastanawiam się czy nie wysłać cv. Szukam pracy od teraz tak mniej więcej do wakacji. Nie mam żadnego doświadczenia ale szybko się uczę
Weronkapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 12:27   #2
cocobee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 195
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

z tego co wiem to w wojasie nie potrzebujesz doświadczenia. Jak masz głowę na karku i to pokażesz i będziesz się szybko uczyć to nie powinno być problemu
cocobee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 17:29   #3
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

Nie wiem czy Wojas to dobry pomysł. Mają dość drogie obuwie w porównaniu z obleganym CCC czy Deichmann, przez co zawsze gdy obok przechodzę świeci u nich pustkami albo jeden do dwóch klientów na krzyż. Zanudziłabym się tam przez 12 h, bo pewnie głównie po tyle sie tam siedzi. A usiąść nie możesz i ile można układać buty, które już dawno są od linijki w magazynie i na półkach?
W pewnym sensie jest to przewaga, bo nie musisz ciągle latać i poprawiać towaru po klientach a dostawy pewnie też mniejsze i łatwiejsze do ogarnięcia. Ale tak jak pisałam, może to się wiązać z ewentualną nudą.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 20:51   #4
AnetteC
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 23
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

Pamiętaj że praca ekspedientki to nie tylko spacerowanie po sklepie, żebyś się nie zdziwiła. W wojasie chyba ogólnie warunki dobre bo pracowała tam jakiś czas moja kuzynka i nie narzekała. Mogę wypytać o szczegóły jak chcesz
AnetteC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 23:27   #5
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Wojas to dobry pomysł. Mają dość drogie obuwie w porównaniu z obleganym CCC czy Deichmann, przez co zawsze gdy obok przechodzę świeci u nich pustkami albo jeden do dwóch klientów na krzyż. Zanudziłabym się tam przez 12 h, bo pewnie głównie po tyle sie tam siedzi. A usiąść nie możesz i ile można układać buty, które już dawno są od linijki w magazynie i na półkach?
W pewnym sensie jest to przewaga, bo nie musisz ciągle latać i poprawiać towaru po klientach a dostawy pewnie też mniejsze i łatwiejsze do ogarnięcia. Ale tak jak pisałam, może to się wiązać z ewentualną nudą.

Dokładnie to samo chciałam napisać.
Zależy od charakteru. Niektórym to pasuje że mało robią, inni z kolei wolą mieć choćby i nawał roboty, byle się nie nudzić. Ja należę do tych drugich więc takie oferty omijam z daleka

Ale słyszałam dobre opinie o tej firmie.
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 09:47   #6
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

Praca spoko z tego co wiem od koleżanek. Kasa w porządku, zniżki na buty. Jeszcze zależy na jakiego kierownika trafisz no ale to w każdej pracy ryzyk fizyk
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 13:23   #7
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość

Dokładnie to samo chciałam napisać.
Zależy od charakteru. Niektórym to pasuje że mało robią, inni z kolei wolą mieć choćby i nawał roboty, byle się nie nudzić. Ja należę do tych drugich więc takie oferty omijam z daleka

Ale słyszałam dobre opinie o tej firmie.
Choć też nie mogłabym być w takim CCC gdzie co chwilę musiałabym sprzątać od nowa to samo. Lata temu miałam jeden dzień próbny i podziękowałam. Co zaczęłam jedną półkę to przychodził tłum i wszystko rozpiździlał a przede mną było takich półek pół sklepu. I nie było, że sobie poukładam pudełka jak leci w rządku. Musiały być ułożone zygzakiem w konkretnym kierunku rozmiarami, kolorami i modelami.
Więc i tak źle i tak niedobrze

Wojas ma tę przewagę, że oni wystawiają chyba tylko po jednej parze na sklepie a cała magia dzieje się na zapleczu.
Klient tam nie wchodzi i nie wtrynia się w kompetencje.

Edytowane przez AylarLi
Czas edycji: 2016-12-31 o 13:25
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-31, 13:34   #8
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
Wojas ma tę przewagę, że oni wystawiają chyba tylko po jednej parze na sklepie a cała magia dzieje się na zapleczu.
Klient tam nie wchodzi i nie wtrynia się w kompetencje.
Sielanka Szlag mnie zawsze trafiał na tych januszy, co przychodzą do sklepu żeby sobie coś przekopać, bo przecież taka ekspedientka, co ona tam robi, stoi za kasą, niech ruszy tyłek

Wie ktoś, ile w takim Wojasie można zarobić? Najniższą krajową plus premie?
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 13:11   #9
Malinova89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

temat stary, ale moim zdaniem trochę się zmieniło w wojasie na plus pracuję już ponad roku i nie narzekam. Jeśli chodzi o pieniądze to jest podstawa + premia. Plany sprzedażowe wysokie, ale da się zrobić tyle, że cała ekipa musi na to pracować, dlatego tak wiele od niej zależy. Ja trafiłam dobrze i wszyscy strzelamy do jednej bramki, ale wiem, że są sklepy gdzie walczą ze soba, a to już znacznie utrudnia robienie wyników. Ogólnie mogę polecić, szczególnie studentkom
Malinova89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 15:10   #10
Zakreconaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 8
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

Praca dla młodej dziewczyny wg mnie bardzo fajna. Kontakt z ludźmi, można dobre pieniądze zarobić. Jak masz pojęcie o modzie to naprawdę na spokojnie możesz złożyć CV. Wielkim atutem jest elastyczny grafik, więc można równolegle studiować. Najpierw martwiłam się sprzedażówkami, bo trochę mnie straszyli, ale okazało się że nie ma tragedii :P
Zakreconaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 13:53   #11
katarzyna_marcinkiewicz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

Pracowałam w Wojasie, niedługo bo niedługo, ale dobrze wspominam ten czas. Miałam zgrany fajny zespół, miłą kierowniczkę. Ogólnie wszystko na plus, nie było się do czego przyczepić.
katarzyna_marcinkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-03, 19:35   #12
Gazzzowana
Wtajemniczenie
 
Avatar Gazzzowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 388
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

Byłam na rozmowie kilka miesięcy temu jak naszła mnie chęć zmiany pracy.. No, ale niestety... Jak usłyszałam, że oferują 2000 brutto nawet po okresie próbnym to zrezygnowałam Chciałam zmienić pracę na spokojniejszą, w mniejszym sklepie i miałam świadomość tego, że wynagrodzenie pewnie będzie mniejsze, ale nie sądziłam, że aż tak... I to w dużym mieście.
Gazzzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 10:41   #13
ElizAmi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 8
Dot.: Praca w Wojasie - wasze opinie

wojas bardzo zaczął dbać teraz o pracowników, chyba zaczęli słuchać głosu ludu, bo poprawiło się podejście do nas i wprowadzają usprawnienia, które wynikają z sugestii pracowników. z wypłatami to nigdy nie było problemu, wiec tu jest bez zmian klask i:
ElizAmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-09 11:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.