Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-02, 17:43   #31
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
To chyba informacje starannie dobrane przez AfD i media im sprzyjające. Dlaczego w tym przeglądzie wiadomości brakuje informacji o tym, ilu zabójstw, gwałtów i rozbojów dopuścili się Niemcy w swoim kraju oraz tego, ile wypadków śmiertelnych spowodowali będąc pod wpływem alkoholu lub przekraczając dozwoloną prędkość?
Nie, przez centro-lewicowy (według niektórych: lewicowy) Die Zeit.

Ale rozumiem, że jesteś z tych, co krzyczą "rasizm" jak się zatrzymuje arabów, którzy molestują kobiety, więc daruję sobie dyskusję z takimi osobami.

Swoją drogą trzeba mieć chorą wyobraźnię, żeby porównywać ataki i terroryzm z wypadkami związanymi z przekraczaniem prędkości albo nawet jazdą po pijanemu.

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2017-01-02 o 17:59
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 19:57   #32
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów...

Tak, bym się bała. Tak, uważam, że twój chłopak ma rację.
Dużo jeżdżę, bo muszę. "Stara Europa" nie wygląda już tak jak kiedyś.

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 20:50   #33
Koci Pazur
Rozeznanie
 
Avatar Koci Pazur
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 823
Dot.: Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów...

Dla mnie teraz podróże do Francji, Niemiec, a także Belgii odpadają. Żałuję, bo chciałabym zobaczyć Paryż, ale nie w takich okolicznościach.

Ja bym się przez cały czas oglądała przez ramię i gdzieś z tyłu głowy miała myśl, że coś może się stać. Na co mi to.
__________________
"W ramach występów artystycznych planuję zaprosić jakiegoś człowieka, co uprawia sport i wtedy on będzie uprawiał sport, a my będziemy z niego szydzić, jak to nie jest świetna zabawa, to nie wiem, co nią jest."

-16kg - 5/8kg to go
Koci Pazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 21:25   #34
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Mój chłopak nie chce jechac do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez raspberry_19 Pokaż wiadomość
A interesuje mnie jak Wy an to patrzycie, czy tez mielibyście jakieś obawy?
Nie. Byłam w Londynie w czasie zamachów w 2005r., przez następne dni normalnie poruszałam się po mieście, jeździłam komunikacją miejską, chodziłam na basen, na zakupy, zwiedzałam. Warto być bardziej ostrożnym, ale nie warto ulegać histerii i rezygnować z normalnego życia.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 21:45   #35
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów...

Nie mieszkam w Paryżu, ale w innym dużym europejskim mieście gdzie co chwilę nagłówki mówią o rozbiciu grupy terrorystów a przy mojej stacji metra stoi Policja z karabinami od roku. No ale do pracy dojeżdżać trzeba codziennie. Więc bez przesady.

Ps moja przyjaciółka ma faceta rodowitego paryzanina i latają tam średnio raz na dwa miechy. Teraz też.

I terroryzm terroryzmem, wczoraj u mnie na dzielni była strzelanina, miejscowych, nie żadnych Arabów. Tego to się dopiero przestraszyłam.

Edytowane przez 201805170918
Czas edycji: 2017-01-02 o 21:49
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 22:11   #36
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów...

Byłam na święta w Strasburgu i kontrole są rzeczywiście zaostrzone. Przed wejściem do centrum miasta policjanci sprawdzają zawartość toreb i plecaków, każą rozpinać płaszcze, oświetlają twarz ludziom wieczorem.
Sporo patroli żołnierzy z bronią.
Nie czułam się zagrożona, ja tam w ogóle wychodzę z założenia, że jak coś ma się stać, to się stanie, a kiedyś umrzeć trzeba
Chociaż przykro było na myśl o tym co się stałą z tą naszą Europą Dodam, że już na samym wejściu do miasta (w drodze od dworca do hotelu) mieliśmy nieprzyjemność być świadkami bójki - jakaś banda napadła na faceta i ostro go tłukli. Dużo jest żebraków na ulicach, bezdomni leżą w barłogach. No smutne.
Najgorsze doświadczenia w tej podróży mam z lotniska we Frankfurcie nad Menem gdzie to przez okropną, obcesową celniczkę (czy kto tam stoi za tymi bramkami) zostałam dokładnie i dość niedelikatnie przeszukana. Kazała stanąć w rozkroku i rozłożyć ręce na boki, po czym obmacała mnie z tyłu i z przodu, odchyliła mi spodnie z tyłu i zajrzała za nie , kazała ściągnąć buty i dokładnie obmacała mi całe nogi, stopy aż do koniuszków palców. Było to obrzydliwe, bo baba była okropna w obejściu, traktowała mnie jak worek kartofli. Doświadczyłam tych masaży pomimo tego, że na tamtym lotnisku jest taka bramka/skaner, w której się staje, rozstawia nogi, ręce zakłada nad głowę i jest się prześwietlanym na monitorze z góry na dół - i tak właśnie byłam prześwietlona. Także milutko.
Trochę mi się odechciało poróży, mówiąc szczerze.

Paraliżujący strach jest moim zdaniem przesadzony, ale są inne niewygody teraz w podróżowaniu, można być z deka upokorzonym.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-01-02 o 22:15
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 08:50   #37
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Mój chłopak nie chce jechac do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez love_wizaz Pokaż wiadomość
Nie i mnie itytowaloby takie trzęsienie portkami. Bez przesady w Paryżu może się coś wydarzyć tak samo jak i w Barcelonie, w Warszawie jak i w Pradze. Po co sobie głowę nabijać.
Weź nie kpij, że prawdopodobieństwo zamachu terrorystycznego jest takie samo w Warszawie/Pradze jak w Paryżu. Chyba w innym świecie żyjemy. ACZKOLWIEK nie wolno też dać się zwariować. Przecież ludzie tam mieszkają i jakoś normalnie (w miarę) funkcjonują.
Ja osobiście na jakiś czas jednak odpuściłbym takie najbardziej zapalne miejsca właśnie typu Paryż czy Bruksela. Jest tyle innych pięknych miast w Europie (Praga, Budapeszt, Wiedeń, Mediolan), że naprawdę nie ma co się na siłę pchać tam, gdzie jest ostatnio "najgoręcej".
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 09:22   #38
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mój chłopak nie chce jechac do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Weź nie kpij, że prawdopodobieństwo zamachu terrorystycznego jest takie samo w Warszawie/Pradze jak w Paryżu.
Dlaczego uważasz, że to kpina? Bo jeszcze się u nas nic na taką skalę nie zdarzyło? Zamieszki, zgony w wyniku awantur z ogólnie pojętymi obcokrajowcami już są. Sporą naiwnością jest według mnie podejście "w Polsce jest bezpiecznie". Nigdzie nie jest.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:31   #39
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Mój chłopak nie chce jechac do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to kpina? Bo jeszcze się u nas nic na taką skalę nie zdarzyło?
A to nie jest wystarczający argument?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Zamieszki, zgony w wyniku awantur z ogólnie pojętymi obcokrajowcami już są.
Ty rozróżniasz pijacką awanturę od ataku terrorystycznego? A poza tym to taką retoryką trochę strzelasz sobie w stopę, bo to jakby nie było obcokrajowiec zamordował Polaka, a nie na odwrót. (Tak, wiem, że tamten to nie był żaden wielki patriota, tylko zwykły sebix, ale od wymierzania kar jest sąd, a karą za kradzież na pewno nie jest śmierć)

A tak w ogóle to, po pierwsze, nigdzie nie napisałem, że w Polsce jest bezpiecznie (nigdzie na świecie nie jest w 100% bezpiecznie), a po drugie, jeśli biorąc pod uwagę kilka ostatnich lat nadal twierdzisz, że w Warszawie jest tak samo niebezpiecznie jak w Paryżu to skończmy rozmowę, bo mamy bardzo różne pojmowanie rzeczywistości.
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:37   #40
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mój chłopak nie chce jechac do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
A to nie jest wystarczający argument?
Dla mnie nie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:39   #41
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów...

Uważam, że nie ma sensu dać się zwariować i że prawdopodobieństwo zginięcia w zamachu jest pewnie dużo mniejsze niż zginięcia w wypadku komunikacyjnym.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 09:42   #42
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Mój chłopak nie chce jechac do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dla mnie nie.
To oświeć wszystkich dlaczego uważasz, że prawdopodobieństwo zamachu terrorystycznego w Warszawie jest takie samo jak w Paryżu, POMIMO tego, że w Warszawie nic takiego nie miało miejsca od kilkudziesięciu lat, a w Paryżu kilkukrotnie w ciągu ostatnich kilku lat?

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;69212656]Uważam, że nie ma sensu dać się zwariować i że prawdopodobieństwo zginięcia w zamachu jest pewnie dużo mniejsze niż zginięcia w wypadku komunikacyjnym.[/QUOTE]

100% racji.
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:47   #43
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów...

Ja bym pojechała. Leciałam do Turcji na wakacje jakoś w trakcie różnych zamachów. Nawet już w czasie moich wakacji był zamach w Ankarze. Co prawda byłam dalej, ale jednak była to Turcja. I bardzo się cieszę, że poleciałam, bo nikt mnie nie zabił, a ja straciłabym szansę na fajne wakacje :P Chociaż miałam myśl, że może jednak nie lecieć. Mój brat mi poradził "Leć. Jak zginiesz to z fajnymi wspomnieniami" hahahaha
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:48   #44
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mój chłopak nie chce jechac do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
To oświeć wszystkich dlaczego uważasz, że prawdopodobieństwo zamachu terrorystycznego w Warszawie jest takie samo jak w Paryżu, POMIMO tego, że w Warszawie nic takiego nie miało miejsca od kilkudziesięciu lat, a w Paryżu kilkukrotnie w ciągu ostatnich kilku lat?
Uważam po prostu, że "bo się jeszcze nie zdarzyło" to za mało, żeby czuć się bezpiecznie gdziekolwiek w dzisiejszych czasach i tyle. Tak się składa, że mam prawo do takich poglądów. Tak się też składa, że Ty post wyżej napisałeś o zakończeniu dyskusji ze mną.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:49   #45
WŁADCZYNI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów...

Nie, nie pojechałabym teraz do Paryża. Ani to frajda bo wszędzie sprawdzają torby i plecaki, chodzi policja (? Wojsko?) z długą bronią, ani bezpiecznie - mnóstwo imigrantów śpi na ulicach. Byłam dwa lata temu i było koszmarnie, teraz jest jeszcze gorzej.
WŁADCZYNI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:55   #46
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Mój chłopak nie chce jechac do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Uważam po prostu, że "bo się jeszcze nie zdarzyło" to za mało, żeby czuć się bezpiecznie gdziekolwiek w dzisiejszych czasach i tyle
Nadal nie odpowiedziałaś na pytanie, ale w sumie już nie oczekuję odpowiedzi, także luz.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tak się składa, że mam prawo do takich poglądów.
Nigdzie nie twierdziłem, że nie masz.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tak się też składa, że Ty post wyżej napisałeś o zakończeniu dyskusji ze mną.
Napisałem "JEŚLI uważasz...", więc moją dalszą dyskusję z Tobą tym uwarunkowałem. Widzę, że jednak tak uważasz, więc tym samym, owszem, dyskusję kończę.
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:57   #47
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Nie, przez centro-lewicowy (według niektórych: lewicowy) Die Zeit.

Ale rozumiem, że jesteś z tych, co krzyczą "rasizm" jak się zatrzymuje arabów, którzy molestują kobiety, więc daruję sobie dyskusję z takimi osobami.

Swoją drogą trzeba mieć chorą wyobraźnię, żeby porównywać ataki i terroryzm z wypadkami związanymi z przekraczaniem prędkości albo nawet jazdą po pijanemu.
Absolutnie nie uważam, że zatrzymanie Araba, który popełnia przestępstwo to rasizm. Rasizmem jest za to sugerowanie, że wszystkie przestępstwa popełnione danego dnia/tygodnia w jakimś kraju, np. w Niemczech, zostały popełnione przez Arabów. Oczywiście, że Arabowie molestują seksualnie kobiety. Ale należy pamiętać, że Niemcy, Polacy i przedstawiciele każdej innej narodowości też molestują seksualnie kobiety.

Zabicie drugiego człowieka jest zabiciem go, niezależnie czy robi się to w imię miłości do boga, czy w imię miłości do alkoholu, czy też w imię miłości do adrenaliny. Nie wiem, dlaczego uważasz porównanie tych czynów porównanie za niestosowne. Różnią się one tylko "narkotykiem", który wprowadził danego człowieka w stan zaślepienia, w którym opory moralne przestają istnieć.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 12:16   #48
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Mój chłopak nie chce jechac do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
I ma rację. Sama ani do Paryża, ani do Berlina i do paru innych miejsc bym się teraz nie wybierała. Byłam w tych miastach lata temu i wiem, że teraz nie jest już tak, jak kiedyś. Chcesz gdzieś jechać z chłopakiem? Piękna jest Chorwacja, Portugalia i tam względny spokój. A w Paryżu po tych słynnych zamachach udaremniono w 3 miesiące aż 16 prób kolejnych. Chcesz ryzykować? O obecnie planowanych zamachach w Europie, w tym we Francji Interpol ostrzega za wywiadem USA od 3 miesięcy. Także wiesz, żyje się raz. Ostrożność nie zawadzi.
Popieram koleżankę. Też bym nie pojechała do Paryża. A poza tym, byłam tam 3 lata temu i wcale mnie nie powaliło, Wieża Eiffela to wielki metalowy kloc i tyle
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 12:22   #49
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Mój chłopak nie chce jechac do Paryża przez terrorystów...

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
I ma rację. Sama ani do Paryża, ani do Berlina i do paru innych miejsc bym się teraz nie wybierała. Byłam w tych miastach lata temu i wiem, że teraz nie jest już tak, jak kiedyś. Chcesz gdzieś jechać z chłopakiem? Piękna jest Chorwacja, Portugalia i tam względny spokój. A w Paryżu po tych słynnych zamachach udaremniono w 3 miesiące aż 16 prób kolejnych. Chcesz ryzykować? O obecnie planowanych zamachach w Europie, w tym we Francji Interpol ostrzega za wywiadem USA od 3 miesięcy. Także wiesz, żyje się raz. Ostrożność nie zawadzi.
O właśnie. A o tym praktycznie się nie mówi. Tam służby bezpieczeństwa muszą pracować non stop na najwyższych obrotach. Ciekawe tylko kiedy znowu popełnią jakiś błąd i nie zdołają w porę zareagować...
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 13:36   #50
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Mój chłopak nie chce jechać do Paryża przez terrorystów...

Też bym się bał, teraz na zachodzie jest dzicz, względnie bezpieczna jest tylko Europa Centralna i Portugalia, bo tam nie ma muzułmanów. Choć Kaczyński przyjmuje 12.000 rocznie wahabitów z rosyjskiej czeczenii i pewnie pierwszy zamach w Polsce dokona rosyjski czeczen. Tak było w Turcji.

Tak, widziałem kiedyś mapę świata i centrum europy jest bezpieczniejsze niż USA, Włochy, Niemcy i reszta świata.

Kto przyjmuje pseudouchodźców ten ma fale gwałtów, mordów, zamachy i społeczeństwa równoległe.
Kto ich nie przyjmuje ma spokój i wiele uratowanych istnień przed gwałtami, mordami i zamachami. Niestety kaczyński przyjmuje czeczenów z rosji, więc i u nas szykują się zamachy. Z kolei kretyn petru chce przyjmować gigantyczne ilości arabów (kilkadziesiąt tysięcy) rocznie.

Najbardziej rozbawia mnie krytyka Ewy Kopacz za zgodę na przyjęcie tych kilku tysięcy muzułmanów. A ona wynegocjowała, że Polska przyjmie tylko ludzi z dokumentami tożsamości, wiedząc cynicznie, że araby dokumentów tych nie posiadają. Dzięki niej nie musimy przyjmować nikogo a i tak nie złamiemy ustaleń.

Merkel powinna była powiedzieć Niemcom, że z nielegalnymi imigrantami (tym są po opuszczeniu turcji) przyjdą zamachy, ale to koszt, który muszą ponieść by pomóc.

Raport niemieckiej policji 800.000 nielegalnych imigrantów popełniło w ciągu zeszłego roku 200.000 przestępstw, w tym 1400 molestowań, w tym 400 gwałtów. Do tego ataki na dzieci na basenach.

Państwo islamskie nie jest jedno jest ich pełno, przykład z Maroka do 2014 roku jeżeli dziewczynka została zgwałcona, to musiała wyjść za mąż za gwałciciela. Egipt 95% dziewczynek ma wycinane łechtaczki. W Iranie jest legalne kamienowanie kobiet, zgwałcona kobieta musi znaleźć 4 męskich świadków gwałtu. To są "kultury" gwałtu na dzieciach i kobietach. Demografia arabska zrobi swoje i demokratycznie będą uchwalać swoje średniowieczne, barbarzyńskie zwyczaje w Belgii a potem w całej eurabii. Zamachy będą raz w tygodniu niedługo.

Polska potrzebuje wypełnić imigrantami lukę demograficzną i powinniśmy brać ludzi z Chin i Wietnamu. Wyjdziemy na tym cywilizacyjnie o wiele lepiej niż eurabia zachodnia.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2017-01-03 o 14:02
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-03 14:36:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.