Miranda Kerr i inne tematy część IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-08, 07:51   #181
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Ekhm, a ja chcę się oficjalnie przyznać, że dokupiłam sobie ten jasnoszary sweterek... Ale wiecie co? Jestem zadowolona z zakupów i w ogóle nie żałuję wydanych pieniędzy. Ostatnio udało mi się kupić sweterki z wełny merynosowej z Benettona i teraz te z Cubusa też z nienajgorszym składem - wszystko za sprawą Waszych pozytywnych opinii. Efekt jest taki, że kolekcja moich swetrów znacznie się powiększyła i w dodatku o takie rzeczy, które - mam nadzieję - będę nosiła dłużej niż zwykle, więc czego tu żałować?

Zauważyłam, że XS-ka w Cubusie to tak jakby rozmiar S, ale akurat w przypadku swetrów w ogóle mi to nie przeszkadza, bo nieco luźniejszy sweter i tak fajnie się prezentuje np. w połączeniu z dopasowanymi spodniami
Ha!
Ja mam dwa kolory i wg mnie one nie trzymają rozmiaru W paski jest nieco mniejszy, rdzawy jest ciut obszerniejszy. Ale one dla mnie są jakby oversize'owe i idealnie pasują do trapezowej spódnicy czy innego dopasowanego dołu, więc ogółem rozmiar się broni. Jęsli by ktoś szukał dopasowanego XS, to go tam nie znajdzie = rękawy są luźne i ogólnie cały sweterek jest luźny.

Ja też właśnie jestem zadowolona z tych zakupów, bo swetrów mi bardzo brakowało, szczególnie ciepłych na taką pogodę!!
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Teo dasz radę ja byłam świadiem i też byłam przerażona, a potem wszystko super się udało.
Muszę..

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Oglądałam ten zachwalany przez was model online i czerwony bardzo mi się spodobał , dobrze maytha że napisałaś o tej rozmiarówce, bo jeśli ta XS to bardziej S to ja się utopię więc wstrzymuję się z kliknięciem online.
No i znowu mój odwieczny problem z rozmiarówką
Też polecam przymierzyć XS i to więcej niż jeden kolor, bo jak pisałąm wyżej, nieco się różnią między sobą...
Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Pink, najlepiej wybierz się do stacjonarnego Cubusa i przymierz sobie któryś sweterek w rozmiarze XS, bo mimo, że nie jest to taka "malutka XS", to według mnie naprawdę świetnie leży na ciele, być może Tobie też przypadnie do gustu. Ta czerwień faktycznie jest przepiękna, taka soczysta i nieco jaskrawa i właśnie w takich odcieniach czerwieni czuję się najlepiej

Maytha, do czego nosisz lub będziesz nosić ten czerwony sweter? Mi chyba tylko pasuje do tego czarna/brązowa trapezowa spódnica z ekoskóry, jakoś nie pasują mi do tego jeansy.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 09:46   #182
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
A kręcenie hula-hop też możemy zaliczyć do aktywności fizycznej? Odnalazłam w domu swoje stare kółeczko i pomyślałam, że fajnie by było wrócić do kręcenia. Gdy byłam nastolatką, to regularnie kręciłam hula-hop czytając przy tym książki albo oglądając filmy i seriale. Oczami wyobraźni widzę nawet siebie sprzed paru lat kręcącą kółeczkiem, czytającą repetytorium maturalne z geografii - jak widać multitasking już wtedy nie był mi obcy
Jak najbardziej tak zresztą to świetny pomysł - hula-hop super modeluje sylwetkę, także maytha jak masz możliwość i umiejętności to kręcenie hula jest świetnym pomysłem
A tak z ciekawości zdawałaś maturę z geografii? Mogę zapytać jaki zawód wykonujesz?

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Pink, najlepiej wybierz się do stacjonarnego Cubusa i przymierz sobie któryś sweterek w rozmiarze XS, bo mimo, że nie jest to taka "malutka XS", to według mnie naprawdę świetnie leży na ciele, być może Tobie też przypadnie do gustu. Ta czerwień faktycznie jest przepiękna, taka soczysta i nieco jaskrawa i właśnie w takich odcieniach czerwieni czuję się najlepiej
Jeśli mi się uda to jak najbardziej mam zamiar się wybrać do sklepu i przymierzyć. Niestety w moim mieście w żadnym Cubsie nie ma już czerwonej XS więc będę musiała bazować na innych kolorach.
Maytha a mogłabyś porównać wielkość tego sweterka z Cubusa do tego z Bennettona?

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ha!
Ja mam dwa kolory i wg mnie one nie trzymają rozmiaru W paski jest nieco mniejszy, rdzawy jest ciut obszerniejszy. Ale one dla mnie są jakby oversize'owe i idealnie pasują do trapezowej spódnicy czy innego dopasowanego dołu, więc ogółem rozmiar się broni. Jęsli by ktoś szukał dopasowanego XS, to go tam nie znajdzie = rękawy są luźne i ogólnie cały sweterek jest luźny.

Też polecam przymierzyć XS i to więcej niż jeden kolor, bo jak pisałąm wyżej, nieco się różnią między sobą...
Ja właśnie upatrzyłam sobie ten czerwony sweterek do trapezowej brązowej spódnicy z eko skóry
(Teorema chyba masz taką samą bo kupiłam w zeszłym roku na wyprzedaży po twoich zachwytach ). Tylko ja mam bardzo malutką talię, duże wcięcie więc jeśli te sweterki są takie bardziej oversizeowe to nie wiem czy będą się na mnie mega chudzinie z patyczkowatymi rękami dobrze układać - no nic muszę przymierzyć i się okaże.
Mam ogromną chęć na coś w czerwonym kolorze, a ten sweterek ma super cenę.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Maytha, do czego nosisz lub będziesz nosić ten czerwony sweter? Mi chyba tylko pasuje do tego czarna/brązowa trapezowa spódnica z ekoskóry, jakoś nie pasują mi do tego jeansy.
Pytanie co prawda nie do mnie, ale taka czerwień fajnie wygląda z ciemnym denimem
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-08 o 10:23
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 20:51   #183
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Maytha, do czego nosisz lub będziesz nosić ten czerwony sweter? Mi chyba tylko pasuje do tego czarna/brązowa trapezowa spódnica z ekoskóry, jakoś nie pasują mi do tego jeansy.
Udało Ci się kupić?
Uważam, że do jeansów jak najbardziej pasuje, zarówno do ciemnych, jak i jasnych, przy czym ja jasnych jeansów raczej nie noszę zimą, więc to zestawienie będzie musiało poczekać na cieplejsze dni Mam też jasnoszare spodnie, które z czerwienią powinny całkiem dobrze się prezentować. Poza tym - tak jak i Ty - zamierzam nosić ten sweterek do czarnej trapezowej spódnicy, a oprócz tego mam w swojej szafie trapezową spódnicę o nietypowym wzorze (mix krat, nie wiem jak to sensownie opisać ) i jakoś tak spodobało mi się zestawienie jej z tym czerwonym swetrem.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Jak najbardziej tak zresztą to świetny pomysł - hula-hop super modeluje sylwetkę, także maytha jak masz możliwość i umiejętności to kręcenie hula jest świetnym pomysłem
A tak z ciekawości zdawałaś maturę z geografii? Mogę zapytać jaki zawód wykonujesz?


Zgadza się, zdawałam maturę z geografii, ale jakby to ująć... nigdy nie interesowałam się żadną dziedziną geografii i nawet nie lubiłam tego przedmiotu w szkole, po prostu poszłam na łatwiznę Obecnie pracuję w branży elektronicznej, to tak w dużym skrócie - szczegółów wolałabym nie pisać tutaj na wątku

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Jeśli mi się uda to jak najbardziej mam zamiar się wybrać do sklepu i przymierzyć. Niestety w moim mieście w żadnym Cubsie nie ma już czerwonej XS więc będę musiała bazować na innych kolorach.
Maytha a mogłabyś porównać wielkość tego sweterka z Cubusa do tego z Bennettona?
Przyłożyłam oba sweterki do siebie i wygląda na to, że długość mają tę samą, a ten z Cubusa jest o ok. 5 cm szerszy w talii i rękawy też ma o parę centymetrów dłuższe. Jeśli bardzo Ci zależy na dokładnym zwymiarowaniu, to daj znać, miara pójdzie w ruch i już nie będzie żadnych wątpliwości
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 08:29   #184
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dziewczyny jak można to ja bym prosiła wymiary XS sweterka (oczywiście jeśli ktoś może)
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 08:46   #185
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hello!

Pszczółka Maja sobie lata. O! O! O! Zbiera nektar gdzieś na kwiatach...

Melduję, że:

1. byłam jedyną kobietą w spodniach (i dobrze się z tym czułam)
2. muzyka była... różna. Największym pozytywnym zaskoczeniem było wykonanie przez zespół Move in the right direction. Niestety, sporo było też disco polo. A kiedyś myślałam, że tylko starsze pokolenie lubi tego słuchać i do takiej muzyki się bawić. O naiwności!

Dziewczyny, napisałam, że idę jako osoba towarzysząca, nic nie wspominałam o mężu , a Wy szybciutko dodałyście dwa do dwóch i teraz muszę to rozwijać

Tak, mój mąż jest nauczycielem, ja zresztą też, ale nigdy nie uczyliśmy dzieci (to kompletnie nie dla nas), on uczy młodzież w szkole średniej, a ja studentów.

Cytat:
Napisane przez maytha
Zgadza się, zdawałam maturę z geografii, ale jakby to ująć... nigdy nie interesowałam się żadną dziedziną geografii i nawet nie lubiłam tego przedmiotu w szkole, po prostu poszłam na łatwiznę Obecnie pracuję w branży elektronicznej, to tak w dużym skrócie - szczegółów wolałabym nie pisać tutaj na wątku
Zrobiłam tak samo.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 09:31   #186
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Zgadza się, zdawałam maturę z geografii, ale jakby to ująć... nigdy nie interesowałam się żadną dziedziną geografii i nawet nie lubiłam tego przedmiotu w szkole, po prostu poszłam na łatwiznę Obecnie pracuję w branży elektronicznej, to tak w dużym skrócie - szczegółów wolałabym nie pisać tutaj na wątku
Ja bardzo nie lubiłam geografii dlatego się zapytałam, bo dla mnie po prostu matura z tego przedmiotu byłaby ogromną męczarnią

Maytha co do sweterka to jeśli znajdziesz chwilkę i możesz zmierzyć to będę wdzięczna, zwłaszcza że Malinowa też prosi. Chociaż jak piszesz, że ten z Cubusa jest aż 5 cm szerszy w talii od tego z Bennettona to na mnie chyba będzie za duży

Cat czyli dobrze się bawiłaś? ale o muzyce disco polo na studniówce to ja pierwsze słyszę trochę szok dla mnie. No to mocno dziwne mają gusta obecne nastolatki.

A w imprezowym temacie to Miranda pojawiła się na after party magazynu InStyle po tegorocznych Złotych Globach
The Golden Globes InStyle After Party 2017:
źródło: JustJured
szczegóły stylizacji:
suknia od August Getty

buty Giuseppe Zanotti
kopertówka Jimmy Choo
biżuteria Hearts on Fire
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 09:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 09:41   #187
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille
Cat czyli dobrze się bawiłaś? ale o muzyce disco polo na studniówce to ja pierwsze słyszę trochę szok dla mnie. No to mocno dziwne mają gusta obecne nastolatki.
Nie najgorzej, ale nie będę ukrywać, że bawiłabym się lepiej, gdyby było więcej rockowych i popowych kawałków (tym bardziej, że dziewczyna z zespołu miała naprawdę kawał głosu).

Uważam, że dużo lepszym rozwiązaniem byłby DJ, który puszczałby klubową muzykę. Albo zespół, który nie ma w repertuarze disco polo.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille
No to mocno dziwne mają gusta obecne nastolatki.
Myślę, że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Bo gusta muzyczne nastolatki mają bardzo różne. Przekrój jest duży, od hip hopu poprzez rock, metal aż do disco polo, jak się okazuje.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 11:39   #188
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Uważam, że dużo lepszym rozwiązaniem byłby DJ, który puszczałby klubową muzykę. Albo zespół, który nie ma w repertuarze disco polo.
jak ja przypominam sobie własna studniówkę to my mieliśmy DJ, a studniówka odbywała się w wynajętym lokalu, myślałam że w dzisiejszych czasach to już standard jeśli chodzi o studniówkę

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Myślę, że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Bo gusta muzyczne nastolatki mają bardzo różne. Przekrój jest duży, od hip hopu poprzez rock, metal aż do disco polo, jak się okazuje.
Nie miałam tego na myśli, tylko za moich czasów (a przynajmniej w mojej szkole) nikt disco polo nie słuchał. I nie słyszałam o studniówce z taką muzyką w innych szkołach. Stąd moje zdziwienie
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 11:55   #189
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
jak ja przypominam sobie własna studniówkę to my mieliśmy DJ, a studniówka odbywała się w wynajętym lokalu, myślałam że w dzisiejszych czasach to już standard jeśli chodzi o studniówkę



Nie miałam tego na myśli, tylko za moich czasów (a przynajmniej w mojej szkole) nikt disco polo nie słuchał. I nie słyszałam o studniówce z taką muzyką w innych szkołach. Stąd moje zdziwienie
Hmm, to pewnie wynikało z tego, że ten zespół obskakuje głównie wesela (a na polskich weselach króluje disco – tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie chodzę za często). Więc jadą już z jednym repertuarem
Na mojej studniówce też na szczęście tego nie było, ale nie ma się co oszukiwać: disco polo jest bardzo mocno zakorzenione w polskiej kulturze, ta muzyka ma mnóstwo zwolenników, także w Chinach

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Co do miejsca – to ta też odbywała się w lokalu; było „na bogato”, w drogim lokalu a' la dworek. Czy to dobrze? Uczniom się podobało, ale koszt całej imprezy mógł być zaporowy dla niektórych uczniów z biedniejszych rodzin. Gdyby zorganizować tę imprezę na sali gimnastycznej, jak to się kiedyś odbywało, to na pewno byłoby taniej i skromniej no i myślę, że może więcej uczniów by się zapisało (bo tutaj nie wszyscy).
Co do muzyki to to jest bardzo indywidualna sprawa – jedni zamawiają DJ-a, inni wolą zespół.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 14:49   #190
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Właśnie to przeczytałam i zagotowało się we mnie.

http://wyborcza.pl/duzyformat/7,1272...-odprawia.html
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 08:12   #191
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dziewczyny, zmierzyłam ten sweter i ma 43 cm szerokości i 12 cm szerokości rękawa. Nie jest "profilowany" w talii.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-10, 12:23   #192
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Teo, kupiłaś już tę kurtkę dla córki?

Byłam dziś w TK i mieli sporo ciuchów na wyprzedaży, także dla dzieci. Kupiłam dla Młodej świetną narciarską za 35 zł (cena oryginalna 375 zł).
Powinna być dobra jeszcze za rok.
A! I widziałam bardzo efektowną sukienkę by Ted Baker, po dużej przecenie za 170 zł, ale to była XS, więc na Was, ja się nie wcisnę
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 15:48   #193
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

A ja mam pytanie do Teo i Cat (chyba tylko wy jesteście mamusiami) informowałyście w jakiś oryginalny sposób mężów o tym czy po prostu mowilyscie ?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 17:11   #194
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Jak najbardziej
Ja właśnie upatrzyłam sobie ten czerwony sweterek do trapezowej brązowej spódnicy z eko skóry
(Teorema chyba masz taką samą bo kupiłam w zeszłym roku na wyprzedaży po twoich zachwytach ). Tylko ja mam bardzo malutką talię, duże wcięcie więc jeśli te sweterki są takie bardziej oversizeowe to nie wiem czy będą się na mnie mega chudzinie z patyczkowatymi rękami dobrze układać - no nic muszę przymierzyć i się okaże.
Mam ogromną chęć na coś w czerwonym kolorze, a ten sweterek ma super cenę.
Mi tez pasuje ten mój bordowy do brązowej zarówki A w paski do tej czarnej


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Udało Ci się kupić?
Niestety nie, mam bordowy. CZerwony jest już chyba tylko online, ale przesyłka to 25 zł, więc nie kupuję.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Nie najgorzej, ale nie będę ukrywać, że bawiłabym się lepiej, gdyby było więcej rockowych i popowych kawałków (tym bardziej, że dziewczyna z zespołu miała naprawdę kawał głosu).

Uważam, że dużo lepszym rozwiązaniem byłby DJ, który puszczałby klubową muzykę. Albo zespół, który nie ma w repertuarze disco polo.


Myślę, że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Bo gusta muzyczne nastolatki mają bardzo różne. Przekrój jest duży, od hip hopu poprzez rock, metal aż do disco polo, jak się okazuje.
U mnie leciała lekko rockowa, nawet Metallica była! Ale disco zawsze grają, i na weselach, i na studniówkach....
Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Teo, kupiłaś już tę kurtkę dla córki?

Byłam dziś w TK i mieli sporo ciuchów na wyprzedaży, także dla dzieci. Kupiłam dla Młodej świetną narciarską za 35 zł (cena oryginalna 375 zł).
Powinna być dobra jeszcze za rok.
A! I widziałam bardzo efektowną sukienkę by Ted Baker, po dużej przecenie za 170 zł, ale to była XS, więc na Was, ja się nie wcisnę
Napisałam w PW.
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Teo i Cat (chyba tylko wy jesteście mamusiami) informowałyście w jakiś oryginalny sposób mężów o tym czy po prostu mowilyscie ?
Ja po prostu pokazałam test... a mąż nie wiedział nawet, co to jest (). Nie jestem romantyczna, plus wiem, że dla mojego męża typowe kupowanie małych bucików czy innych gadżetów dla noworodków jest dziwne -- dla mnie też Musiałam czekać całe 2 dni z nowiną, bo mąż był na wyjeździe, nie chciałam mówić przez telefon.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 23:52   #195
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Hello!

Pszczółka Maja sobie lata. O! O! O! Zbiera nektar gdzieś na kwiatach...

Melduję, że:

1. byłam jedyną kobietą w spodniach (i dobrze się z tym czułam)
2. muzyka była... różna. Największym pozytywnym zaskoczeniem było wykonanie przez zespół Move in the right direction. Niestety, sporo było też disco polo. A kiedyś myślałam, że tylko starsze pokolenie lubi tego słuchać i do takiej muzyki się bawić. O naiwności!
Ale chyba mimo wszystko dobrze się bawiłaś, co?

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napisałam, że idę jako osoba towarzysząca, nic nie wspominałam o mężu , a Wy szybciutko dodałyście dwa do dwóch i teraz muszę to rozwijać

Tak, mój mąż jest nauczycielem, ja zresztą też, ale nigdy nie uczyliśmy dzieci (to kompletnie nie dla nas), on uczy młodzież w szkole średniej, a ja studentów.
Kiedyś na jakimś wątku zobaczyłam żartobliwy podpis jednej użytkowniczki o "CSI Wizaż" (coś w tym stylu), więc w tym wypadku można śmiało stwierdzić, że zadziałało wizażowe CSI i wszystko wywęszyło

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Właśnie to przeczytałam i zagotowało się we mnie.

http://wyborcza.pl/duzyformat/7,1272...-odprawia.html
Przeczytałam artykuł, ale nie chcę skomentować tego oficjalnie, bo moja wiadomość z pewnością zawierałaby za dużo wulgaryzmów i zdecydowanie miałaby zbyt negatywny wydźwięk...
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 13:16   #196
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny, no kiedy ten mróz wreszcie odpuści

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zmierzyłam ten sweter i ma 43 cm szerokości i 12 cm szerokości rękawa. Nie jest "profilowany" w talii.
Dzięki Teo chyba najlepiej jednak zmierzyć na sobie i sprawdzić jak się układa. Z ciekawości zmierzyłam moje sweterki z Bennettona i szary ma ok 40 cm szerokości, a biały już taki bardziej model dopasowany 37 cm więc jednak chyba Cubus nie byłby dla mnie. Zresztą przesyłka ze sklepu online droga.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Kiedyś na jakimś wątku zobaczyłam żartobliwy podpis jednej użytkowniczki o "CSI Wizaż" (coś w tym stylu), więc w tym wypadku można śmiało stwierdzić, że zadziałało wizażowe CSI i wszystko wywęszyło
dobre.
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 10:10
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 15:59   #197
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Oj też bym chciała już wiosnę i ciepło. Zimę powinnam spędzać w jakiś ciepłych krajach, ale przynajmniej miło gdzieś wyjechać. W tym roku z wakacji chyba bedziemy musieli zrezygnować, ale podróż poślubna też będzie na pewno super

Ja też zrezygnowałam z zakupu sweterka, zdecyduje się jednak na coś z lepszym składem chociaż ten jest bardzo ładny.


Ja dzisiaj, spedzam wieczór w domowym spa, przeglądam próbki papeterii i oswajam się z niespodziankami 2017.
To będzie dobry rok dziewczyny. Musi być!
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 20:41   #198
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha
Ale chyba mimo wszystko dobrze się bawiłaś, co?
Nie najgorzej, momentami całkiem nieźle (np. kiedy się futrowałam różnymi przysmakami ), ale generalnie nie przepadam za takimi imprezami i zresztą zawsze je odpuszczamy. W tym roku musieliśmy iść, bo mąż jest wychowawcą klasy maturalnej.
Zdecydowanie wolę imprezy w wąskim gronie znajomych.

Cytat:
Napisane przez maytha
Kiedyś na jakimś wątku zobaczyłam żartobliwy podpis jednej użytkowniczki o "CSI Wizaż" (coś w tym stylu), więc w tym wypadku można śmiało stwierdzić, że zadziałało wizażowe CSI i wszystko wywęszyło


Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz
A ja mam pytanie do Teo i Cat (chyba tylko wy jesteście mamusiami) informowałyście w jakiś oryginalny sposób mężów o tym czy po prostu mowilyscie ?
Tak się (pięknie) złożyło, że o ciąży dowiedziałam się w swoje urodziny . Nie muszę pisać, że był to najwspanialszy prezent urodzinowy, jaki dostałam od życia. Pamiętam, że to była niedziela; rano nasiusiałam na test (haha, mało romantyczne ) i po kilku minutach powiedziałam mężowi, że zostanie tatusiem. To tak w skrócie
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 15:16   #199
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Co u Was ciekawego słychać? Też taka okropna chlapa? Pamiętajcie że jutro już piątek

Rozwaliły mi się dzisiaj botki z Wojasa kupione wiosną, więcej u nich nie kupuję

I muszę się pochwalić bo jestem dumna prawie żoną, mój narzeczony od dzisiaj pisze przed nazwiskiem "dr"
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 17:38   #200
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Co u Was ciekawego słychać? Też taka okropna chlapa? Pamiętajcie że jutro już piątek
Małymi kroczkami zbliżają się moje urodziny Znajomy, który obchodzi swoje urodziny kilka dni po mnie sugeruje, byśmy razem zorganizowali małą imprezkę, ale póki co kompletnie nie mam głowy do tego typu spraw organizacyjnych. Moją głowę zaprzątają teraz głównie sprawy służbowe, gdyż czekam na bardzo ważną dla mnie decyzję i całkiem możliwe, że zostanę o niej poinformowana dopiero z końcem miesiąca...

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Rozwaliły mi się dzisiaj botki z Wojasa kupione wiosną, więcej u nich nie kupuję
Przykro to słyszeć, ja akurat z marką Wojas mam bardzo pozytywne doświadczenia. A co się stało z Twoimi botkami? Jak kupione wiosną, to jak najbardziej powinnaś je zareklamować

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
I muszę się pochwalić bo jestem dumna prawie żoną, mój narzeczony od dzisiaj pisze przed nazwiskiem "dr"
Pogratuluj prawie-mężowi!
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 17:43   #201
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hej.

Jakiś czas temu polecałam thrillery / kryminały Hakana Nessera, szczególnie Samotnych. Żywi i umarli w Winsford, którą właśnie skończyłam czytać, jest, obok Samotnych, moją ulubioną. Bardzo polecam. Bardzo psychologiczna, wielopłaszczyznowa, z nietypowym ujęciem tematu.

Miłego weekendu, Dziewczyny!
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 18:29   #202
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Co u Was ciekawego słychać? Też taka okropna chlapa? Pamiętajcie że jutro już piątek
No nareszcie piątek ja dzisiaj miałam bardzo zabiegany dzień, a wszędzie na ulicach taka breja okropnie się chodzi.
Najbliższe tygodnie, może dłużej, zapowiadają się u mnie bardzo pracowicie.
A teraz spokojny - relaksujący wieczór - małe babskie przyjemności kosmetyczne za mną teraz tylko herbatka i książka ☕ 📖

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
I muszę się pochwalić bo jestem dumna prawie żoną, mój narzeczony od dzisiaj pisze przed nazwiskiem "dr"
super - pogratuluj narzeczonemu

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Rozwaliły mi się dzisiaj botki z Wojasa kupione wiosną, więcej u nich nie kupuję
ja też nie mam dobrych doświadczeń z tą firmą

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Małymi kroczkami zbliżają się moje urodziny Znajomy, który obchodzi swoje urodziny kilka dni po mnie sugeruje, byśmy razem zorganizowali małą imprezkę, ale póki co kompletnie nie mam głowy do tego typu spraw organizacyjnych. Moją głowę zaprzątają teraz głównie sprawy służbowe, gdyż czekam na bardzo ważną dla mnie decyzję i całkiem możliwe, że zostanę o niej poinformowana dopiero z końcem miesiąca...
fajny pomysł z tą wspólną imprezą
Maytha powodzenia w sprawach służbowych, żeby zapadła decyzja taka jaką chcesz usłyszeć
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 15:57   #203
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny!

U mnie nadal wszędzie biało i ślisko na drogach, ale mimo wszystko jest całkiem przyjemnie. Weekend spędziłam na długich spacerach i tak spacerując sobie po parku obserwowałam jaką frajdę mają dzieci kiedy lepią bałwana lub zjeżdżają z górki na sankach - piękny widok Reszta weekendu (w sumie niedużo już go zostało ) stoi pod znakiem zapytania, ale pewnie postawię na nadrabianie zaległości filmowych i serialowych albo po prostu przejrzę cały Internet

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Hej.

Jakiś czas temu polecałam thrillery / kryminały Hakana Nessera, szczególnie Samotnych. Żywi i umarli w Winsford, którą właśnie skończyłam czytać, jest, obok Samotnych, moją ulubioną. Bardzo polecam. Bardzo psychologiczna, wielopłaszczyznowa, z nietypowym ujęciem tematu.

Miłego weekendu, Dziewczyny!
Nie czytałam żadnej książki autorstwa Nessera, ale skoro mówisz, że pisze bardzo dobre kryminały, to rozeznam się w temacie, bo taka tematyka jest mi bliska. Póki co, na listę "do przeczytania" dodałam "Człowieka bez psa", zdaje się, że otwiera ona cykl "Inspektor Barbarotti" - warto od tego zacząć?

Ostatnio zarwałam nockę dla thrillera psychologicznego "Siostra" Rosamund Lupton. Niesamowicie wciągnęła mnie ta książka, nie mogłam się oderwać od czytania, polecam!

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
No nareszcie piątek ja dzisiaj miałam bardzo zabiegany dzień, a wszędzie na ulicach taka breja okropnie się chodzi.
Najbliższe tygodnie, może dłużej, zapowiadają się u mnie bardzo pracowicie.
A teraz spokojny - relaksujący wieczór - małe babskie przyjemności kosmetyczne za mną teraz tylko herbatka i książka ☕ 📖
Uwielbiam takie wieczory Co tam sobie zaplanowałaś na taki wieczorek? I jak Ci idzie czytanie "Muzy"?

A jak jesteśmy w temacie babskich przyjemności, to z uwagi na 30% rabat w sklepie internetowym Organique kliknęłam balsam do ciała z masłem shea z serii "Rytuał Kaszmirowy" i krem pod oczy. Dodatkowo, zamówiłam kilka darmowych próbek różnych maseczek do twarzy, także z niecierpliwością czekam na przesyłkę

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Maytha powodzenia w sprawach służbowych, żeby zapadła decyzja taka jaką chcesz usłyszeć
Bardzo dziękuję!
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 10:48   #204
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Mam nadzieję, że miło spedzilyscie weekend i naładowalyscie baterie na cały tydzień

Ja dzisiaj zbieram siły w domu, zaliczyłam omdlenie. Więc podziwiam widoki za oknem i staram się wypoczywać. Sesja tuż tuż więc mam nadzieję, że przetrwam.
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 14:55   #205
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Ostatnio zarwałam nockę dla thrillera psychologicznego "Siostra" Rosamund Lupton. Niesamowicie wciągnęła mnie ta książka, nie mogłam się oderwać od czytania, polecam!
Mam na liście do przeczytania

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie wieczory Co tam sobie zaplanowałaś na taki wieczorek? I jak Ci idzie czytanie "Muzy"?
Czytanie "Muzy" idzie mi trochę wolno, bo za dużo chyba rozpraszaczy wokół mnie a piątkowy wieczorek nic wyszukanego - trochę zabiegów upiększających maseczka z Mazideł, ulubiony peeling z Organique, a potem tylko piątkowy relaksik

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
A jak jesteśmy w temacie babskich przyjemności, to z uwagi na 30% rabat w sklepie internetowym Organique kliknęłam balsam do ciała z masłem shea z serii "Rytuał Kaszmirowy" i krem pod oczy. Dodatkowo, zamówiłam kilka darmowych próbek różnych maseczek do twarzy, także z niecierpliwością czekam na przesyłkę
fajne zakupy. A skąd ty bierzesz te wszystkie rabaty do Organique, ja nic na ich stronie nie widziałam

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zbieram siły w domu, zaliczyłam omdlenie. Więc podziwiam widoki za oknem i staram się wypoczywać. Sesja tuż tuż więc mam nadzieję, że przetrwam.
Malinowa mam nadzieję, że u ciebie wszystko ok. Dbaj o siebie i dużo sił i powodzenia w sesji życzę

I najnowsze newsy i fotki Mirandy

1. Marka Mother Denim podjęła współpracę z Mirandą, która zaprojektuje swoją kolekcję jeansów dla tej marki .
Wcześniej własną kolekcję dla Mother Denim stworzyła Candice Sweneapol - kolekcja okazała się dużym sukcesem. Zobaczymy jak będzie z Randzią. Premiera kolekcji jest wstępnie zapowiedziana na 15 lutego tego roku.

2. - 4. na planie reklamy w Los Angeles 13.01.2017 r.

5. z wesela brata Mirandy
wszystkie zdjęcia: Bellazon
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 09:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 15:23   #206
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha
Nie czytałam żadnej książki autorstwa Nessera, ale skoro mówisz, że pisze bardzo dobre kryminały, to rozeznam się w temacie, bo taka tematyka jest mi bliska. Póki co, na listę "do przeczytania" dodałam "Człowieka bez psa", zdaje się, że otwiera ona cykl "Inspektor Barbarotti" - warto od tego zacząć?

Ostatnio zarwałam nockę dla thrillera psychologicznego "Siostra" Rosamund Lupton. Niesamowicie wciągnęła mnie ta książka, nie mogłam się oderwać od czytania, polecam!
Ja też zaczęłam od serii o Inspektorze Barbarottim (bo polecała ją Katarzyna Bonda ). Właśnie w tej serii jest moja ulubiona powieść Nessera, Samotni.
Siostry R.Lupton nie czytałam, zapisuję sobie do listy

Cytat:
Napisane przez maytha
A jak jesteśmy w temacie babskich przyjemności, to z uwagi na 30% rabat w sklepie internetowym Organique kliknęłam balsam do ciała z masłem shea z serii "Rytuał Kaszmirowy" i krem pod oczy. Dodatkowo, zamówiłam kilka darmowych próbek różnych maseczek do twarzy, także z niecierpliwością czekam na przesyłkę
Chyba nigdy nie stosowałam żadnych kosmetyków z Organique.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz
Ja dzisiaj zbieram siły w domu, zaliczyłam omdlenie. Więc podziwiam widoki za oknem i staram się wypoczywać. Sesja tuż tuż więc mam nadzieję, że przetrwam.
Zdrówka!
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 15:26   #207
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dziewczyny dziękuję bardzo, takie dolegliwości występują dość często. Oby minęły pierwsze trzy miesiące i bedzie już lepiej mam nadzieję
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 15:41   #208
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille
I najnowsze newsy i fotki Mirandy
Na 1 zdjęciu jest mało do siebie podobna, nie uważacie?
Z kolei na 5 zdjęciu nie bardzo korzystnie wyszła. Czasem rzuca się w oczy za blisko osadzony nos względem ust. To jest właśnie jedno z takich ujęć.

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję bardzo, takie dolegliwości występują dość często. Oby minęły pierwsze trzy miesiące i bedzie już lepiej mam nadzieję
Czy to jest to, co myślę?
Jeśli tak, to gratulacje!
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 16:00   #209
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hejka.
Mój weekend był dość mało wypoczynkowy, bo mąż na szkoleniu całe 2 dni, a ja z małą rozbrykaną i oczekującą rozrywek. Drugiego dnia tak mi się zmęczyła atrakcjami, że zrobiła histerię i awanturę w galerii handlowej na sto fajerek, po czym zasnęła po powrocie do domu jak kamień na 2 godziny i nie mogłam jej obudzić. (od dawna nie śpi w dzień...)

Byłam parę dni temu u fryzjera i znowu TO zrobiłam, Znowu ściełam grzywkę, znowu jestem strasznie niezadowolona Znowu muszę spinać na bok grzywkę i czekać, aż będę wygladać jak człowiek. Tak uwielbiam grzywki, dlaczego ja nie mogę jej mieć

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Hej.

Jakiś czas temu polecałam thrillery / kryminały Hakana Nessera, szczególnie Samotnych. Żywi i umarli w Winsford, którą właśnie skończyłam czytać, jest, obok Samotnych, moją ulubioną. Bardzo polecam. Bardzo psychologiczna, wielopłaszczyznowa, z nietypowym ujęciem tematu.

Miłego weekendu, Dziewczyny!
Zapisane
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że miło spedzilyscie weekend i naładowalyscie baterie na cały tydzień

Ja dzisiaj zbieram siły w domu, zaliczyłam omdlenie. Więc podziwiam widoki za oknem i staram się wypoczywać. Sesja tuż tuż więc mam nadzieję, że przetrwam.
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję bardzo, takie dolegliwości występują dość często. Oby minęły pierwsze trzy miesiące i bedzie już lepiej mam nadzieję
Co tam, Malinowa?? Gratulować?
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 16:09   #210
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dziewczyny dowiedzialyscie sie jako "4" więc cichosza

I na razie nie będę dziękować za gratulacje, bo to jeszcze bardzo wcześnie i rodzinę poinformujemy dopiero po 12 tygodniu( a planujemy w dniu ślubu), więc trzymajcie kciuki
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-17 16:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.