Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-11, 19:24   #2341
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Ja sprzatam codziennie rano jak mała ma pierwszą drzemkę, wtedy ogarniam ciuchy z kanapy, łóżko w sypialni , ładuję zmywarkę, zamiatam mieszkanie. Potem na drugiej drzemce ogarniam obiad i włączam pranie. Mam czas na kompa, spacer, jedynie co to moje dziecko zawsze się budzi kiedy mam coś zjeść jakiś radar ma chyba
Wydaje mi się że jestem poprostu dobrze zorganizowana bo od pierwszego dnia byłam sama i musiałam sobie poradzić
a ja sie przyznaje, że jestem po prostu leniwa

Justyna, jak sobie bedziesz radzić jak mała przejdzie na jedną drzemkę w ciągu dnia?
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 19:28   #2342
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

albo będę głodna albo będę miała syf
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 19:35   #2343
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Ja sprzatam codziennie rano jak mała ma pierwszą drzemkę, wtedy ogarniam ciuchy z kanapy, łóżko w sypialni , ładuję zmywarkę, zamiatam mieszkanie. Potem na drugiej drzemce ogarniam obiad i włączam pranie. Mam czas na kompa, spacer, jedynie co to moje dziecko zawsze się budzi kiedy mam coś zjeść jakiś radar ma chyba
Wydaje mi się że jestem poprostu dobrze zorganizowana bo od pierwszego dnia byłam sama i musiałam sobie poradzić
Ja tez nie narzekam siedzac w domu
Moj syn nie daje mi zbyt dlugo zajmowac sie jedna rzecza, wiec gotowanie na tym cierpi, ale rano tez zawsze cos sprzatam, piore, prasuje itp.
Tez jestem od poczatku sama, ale to tak kompletnie, bo my tu nikogo nie mamy, wiec nawet gdybym chciala, to nie moge od synka 'odpoczac'
Ale nie jest zle ciesze sie kazda chwila z synkiem, bo tak szybko rosnie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
snufey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 19:47   #2344
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
jak nie ma TŻa to ja robie mini toaletke - przecieram młodego płatkami kosmetycznymi zamoczonymi w przegotowanej wodzie a potem normalnie go balsamuje itd
ja chyba nie miałabym tak pewnej ręki jak TŻ, żeby trzymać Julka nad wodą i go nie utopić



---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------


ja odpuściłam. Piore tylko kiedy już muszę, a sprzątam prawie w ogóle. Twierdze, że mały jeszcze nie raczkuje, więc odkurzacz jest odpalany tylko raz w tygodniu
a żaluzji jeszcze od przeprowadzki ani razu nie umyłam
do tej pory nikt nie umarł od tego brudu, więc po co mam się przemęczać...?
Ja też nie szaleje z odkurzaczem :P
A co do kąpieli to my mamy wiaderko i na początku we dwójkę ogarnialiśmy a ostatnio robiłam z krochmalem sama bo mała już tak fajnie głowę trzyma, że tylko asekuruje a tak to siedzi a ja drugą ręką myję

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
a ja sie przyznaje, że jestem po prostu leniwa

Justyna, jak sobie bedziesz radzić jak mała przejdzie na jedną drzemkę w ciągu dnia?
Iza już ogarnia chyba dzień i noc bo do 18 to tylko takie drzemki ma po 20 minut, więc no cóż, dziś obiadu nie było, gary też nie pozmywane, bo musiałam się uczyć :P

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
albo będę głodna albo będę miała syf
Syf lepszy :P
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 19:56   #2345
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
a ja sie przyznaje, że jestem po prostu leniwa

Justyna, jak sobie bedziesz radzić jak mała przejdzie na jedną drzemkę w ciągu dnia?
Ja tez ostatnio doszlam do takiego wniosku, ze len ze mnie sie zrobil, bo tak to narzekam, ze nie mam czasu zeby cos zrobic, a jak maly spi 2 godziny to leze i przegladam facebooka, wizaz i youtube po raz setny...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
snufey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 20:03   #2346
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Ja tam sie ciesze z tego siedzenia w domu niedługo wiosna to już w ogóle bedzie fajnie
ja tam tez chce byc z malym do momentu przedszkola czyli jakies 2.5 /3 latka bedzie mial

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 20:34   #2347
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Ja sprzatam codziennie rano jak mała ma pierwszą drzemkę, wtedy ogarniam ciuchy z kanapy, łóżko w sypialni , ładuję zmywarkę, zamiatam mieszkanie. Potem na drugiej drzemce ogarniam obiad i włączam pranie. Mam czas na kompa, spacer, jedynie co to moje dziecko zawsze się budzi kiedy mam coś zjeść jakiś radar ma chyba
Wydaje mi się że jestem poprostu dobrze zorganizowana bo od pierwszego dnia byłam sama i musiałam sobie poradzić
U mnie podobnie Wgl mam wrazenie, ze potrafie sie lepiej zorganizowac z dzieckiem niz w czasie ciazy sama ze soba Dzis w miedzy czasie zajmowania sie mala posprzatalam dom, sciagnelam suche pranie, nastawilam i wywiesilam nowe, ugotowalam zupe i zrobilam hybrydy jeszcze sie zdrzemnelam po drodze
Ale ja to ogolnie mam taka przypadlosc, ze im wiecej mam na glowie tym lepiej sobie radze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-11, 20:37   #2348
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
ja tam tez chce byc z malym do momentu przedszkola czyli jakies 2.5 /3 latka bedzie mial

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Zazdroszcze takiej mozliwosci ja za rok do pracy... Niestety kredyt sam sie nie splaci byl planma drugie dziecko ale nie wiem...
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 20:42   #2349
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Ja tez staram się robić wiele rzeczy jak tylko młoda przymknie oko na chwile.
U nas najbardziej hałaśliwy jest tz i o to również była kłótnia.
Bo np krzyczy ze mam spac jak mała śpi ale chyba przy tym myśli ze porządek w domu i obiad to przychodzą krasnoludki i robią. A jak nie zrobię obiadu to kwaśna mina ze nie ma.
Dziś zrobiłam ogorkową to stwierdził że śmierdzi starymi skarpetkami (robiłam z przecieru ogórkowego ze sloika) i on nie będzie jadl. A narobiłam cały gar na dwa dni bo lubimy.
I za cholerę nie zrobię mu teraz kilka dni obiadu. Niech się nauczy ze se kurna nie wybrzydza. Nie dość że nie mam kiedy iść do sklepu to jeszcze zrobisz i zle.
Wkurza mnie marnotrawstwo pieniędzy na produkty spozywcze. Ja teraz mam 80% najniższej krajowej wiec boli mnie to, że straciłam 30zl na zupę (dużo mięsa w środku bo lubimy) a on kurde nie je. I to ze jednego dnia coś lubi a za tydz juz mówi ze nedobre chociaż zrobione jest tak samo i z tych samych składników.

Tz drze tez ryja ze nie ma ciuchow na trening. Ale nie pomyśli o tym żeby p jednym treningu wstawić pranie żeby miał ciuchy na następny dzien. Pier... nie piore. Niech sobie sam robi skoro ja wszystko robie zle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2017-01-11 o 20:43
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 20:53   #2350
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Zazdroszcze takiej mozliwosci ja za rok do pracy... Niestety kredyt sam sie nie splaci byl planma drugie dziecko ale nie wiem...
ja bym chciala, tez mamy kredyt i wszystko zalezy od tego jak bedziemy stac finansowo, niechcialabym wrocic do pracy po 11h i jeden weekend wolny..
no i nie chce malego z tesciowa zostawic..


my tez mamy w planach drugie ale czy podolamy finansowo...,
Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 21:08   #2351
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
mi też się podoba to siedzenie w domu. Byłam zmęczona już tym zapierdzielem sprzed porodu. Codziennie milion zajęć, jak nie na jednej uczelni, to na drugiej. I tylko co drugi wolny weekend. Teraz przy maluszku czuje, że odpoczywam. I psychicznie i fizycznie

ja odpuściłam. Piore tylko kiedy już muszę, a sprzątam prawie w ogóle. Twierdze, że mały jeszcze nie raczkuje, więc odkurzacz jest odpalany tylko raz w tygodniu
a żaluzji jeszcze od przeprowadzki ani razu nie umyłam
do tej pory nikt nie umarł od tego brudu, więc po co mam się przemęczać...?
Ja tez miałam wczesniej zapierdziel bo będąc w ciazy do 6 miesiąca chodziłam do pracy, ciagnelam budowę i wszystko w domu typu sprzątanie, pranie, gotowanie. Po przeprowadzce jak się ogarnęlismy przez miesiąc jeszcze leżałam na kanapie i to juz dało mi odetchnąć (choć wiadomo jak to się odpoczywa z brzuchem ) i juz zaczęłam sie nudzić.
Jesli chodzi o sprzątanie to ja niestety mecze sie w bałaganie. Tylko jak jest porządek to odpoczywam. TZ mowi ze jestem jak Monk . Ciagle cis znajdę do sprzątania.

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Ja sprzatam codziennie rano jak mała ma pierwszą drzemkę, wtedy ogarniam ciuchy z kanapy, łóżko w sypialni , ładuję zmywarkę, zamiatam mieszkanie. Potem na drugiej drzemce ogarniam obiad i włączam pranie. Mam czas na kompa, spacer, jedynie co to moje dziecko zawsze się budzi kiedy mam coś zjeść jakiś radar ma chyba
Wydaje mi się że jestem poprostu dobrze zorganizowana bo od pierwszego dnia byłam sama i musiałam sobie poradzić
Moje dziecko od 10 do wieczora rzadko spi wiecej niz 15 minut jednym ciągiem. Poza tym przez to ulewanie ja sie boje go odłożyć do łóżeczka zaraz po jedzeniu i isc np robic obiad. Boje sie ze mu sie uleje i sie zakrztusi. Dzisiaj był kochany to nawet zrobiłam hennę i wydepilowalam nogi Pranie, zmywarkę to juz ogarniam nawet z nim na rękach

Mi najbardziej przeszkadza ten brak mobilności. Bo przeciez nie pojade wszędzie z takim maluszkiem

Edytowane przez mademoiselle_m
Czas edycji: 2017-01-11 o 21:10
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-11, 23:46   #2352
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Ostatnio na maxa zaniedbalam wozaz. Pierwsza strona dalej nie zaktualizowana. Sory! Od tygodnia gdy wrocilam ze szpitala naqet laptopa nie odpalilam. Czytam was caly czas. Wiem co u kogo slychac ale jakos mnie opuscila wena do pisania z wami. Poswiecam sie w 100%Lilianie. Korzystam z tego, ze przebywam 24h na dobe z tz i malenka.
Jak moge to odpoczywam bo tz pomaga mi poki co ze wszystkim w domu. Nadal uczymy sie byc rodzicami. Smialam sie, ze nie bede prala dzien w dzien no bo co ja mialabym prac? A tu Liliana co rusz to uleje, to osiusiabody czy pajaca.

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
co tam dzis odwalil?

szalona

u mnie bedzie 5 wizyt, ale powinno byc 6

ja mam za to tak swietna polozna ze najchetniej bym chciala zeby przychodzila non stop co tydzien
i bylabym tez spokojniejsza ze z Julusiem wszystko ok
i jest tak pozytywnie gadatliwa, ze czas mi max szybko z nia leci
Ja mam polozna raz w tyg. Do tego jeszcze wizyty z tzw. Health visotor u siebie w domu.


Lili poki co przybiera na wadze 100g tygodniowo ale nie zamierzam dokarmiac mm bo widze, ze sie najada.
Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Z firmy Medela jest butelka, która "udaje" ssanie z piersi. Podobno się sprawdza.


Ja też mam dosyć siedzenia w domu. Jedynymi atrakcjami są spacery i wyjście do sklepu spożywczego.
Z drugiej strony uśmiech synka i jego wodzenie wzrokiem za mną wszystko wynagradza


Jeśli masz jak dojechać w ciągu dnia to wpadaj w odwiedziny do mnie
Mamy ta butle i szczerze polecam. Jest mega! Tz bez problemu raz dziennie karmi nia Liliane mlekiem, ktorym odciagam w nocy gdy mala np. Spi 4h a ja juz po 2h czuje, ze moje piersi eksploduja-tyle mam pokarmu.


Czy tylko moja Liliana jest takim lakomczuszkiem, ze wyskoczyla jej na usteczkach tzw. Ssawka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 02:10   #2353
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Ja chyba mam kryzys,widzę dokładnie ile mleka ściągam,bo używam laktatora.Do tej pory ok 100-120ml przez pół godziny,a dziś 60ml ledwo co przez godzinę się meczylam!Zobaczę ile teraz się uda.Co robić przy tym kryzysie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przetrzymać, tak zalecała nasza położna. 1-2 dni to trwa podobno
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 02:31   #2354
nudnylogin
Rozeznanie
 
Avatar nudnylogin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 958
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Witam sie z nocnego usypiania 🏻pobudka po 5h, czekam az Gwiazda zasnie najgorsze, ze nie chce mi sie w ogole spac i przewalam sie z boku na bok zamiast korzystac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nudnylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 02:45   #2355
ewelinuus
Zadomowienie
 
Avatar ewelinuus
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sadowne
Wiadomości: 1 136
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Ostatnio na maxa zaniedbalam wozaz. Pierwsza strona dalej nie zaktualizowana. Sory! Od tygodnia gdy wrocilam ze szpitala naqet laptopa nie odpalilam. Czytam was caly czas. Wiem co u kogo slychac ale jakos mnie opuscila wena do pisania z wami. Poswiecam sie w 100%Lilianie. Korzystam z tego, ze przebywam 24h na dobe z tz i malenka.
Jak moge to odpoczywam bo tz pomaga mi poki co ze wszystkim w domu. Nadal uczymy sie byc rodzicami. Smialam sie, ze nie bede prala dzien w dzien no bo co ja mialabym prac? A tu Liliana co rusz to uleje, to osiusiabody czy pajaca.



Ja mam polozna raz w tyg. Do tego jeszcze wizyty z tzw. Health visotor u siebie w domu.


Lili poki co przybiera na wadze 100g tygodniowo ale nie zamierzam dokarmiac mm bo widze, ze sie najada.

Mamy ta butle i szczerze polecam. Jest mega! Tz bez problemu raz dziennie karmi nia Liliane mlekiem, ktorym odciagam w nocy gdy mala np. Spi 4h a ja juz po 2h czuje, ze moje piersi eksploduja-tyle mam pokarmu.


Czy tylko moja Liliana jest takim lakomczuszkiem, ze wyskoczyla jej na usteczkach tzw. Ssawka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mojego Szymona tez ta ssawka wyskoczyla i to taka spora

---------- Dopisano o 03:45 ---------- Poprzedni post napisano o 03:44 ----------

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Przetrzymać, tak zalecała nasza położna. 1-2 dni to trwa podobno
Mam nadzieje ze dam rade..
ewelinuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 02:55   #2356
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Ja nie wiedzialam ze ten babelek ma nazwe to w takim razie Julus tez ma ssawke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 03:21   #2357
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez nudnylogin Pokaż wiadomość
Witam sie z nocnego usypiania 🏻pobudka po 5h, czekam az Gwiazda zasnie najgorsze, ze nie chce mi sie w ogole spac i przewalam sie z boku na bok zamiast korzystac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hejka 🙆 my po 6 h a teraz czekam aż zaśnie po przebraniu, kp, przebraniu, kp. I jeszcze chyba kupa idzie bo się wybudza i ciśnie.

---------- Dopisano o 04:21 ---------- Poprzedni post napisano o 04:20 ----------

Aaaa to Roksi też ma ssawkę 😆
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 03:59   #2358
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Moja mala tez ma ssawke Nawet nie wiedzialam, ze to ma nazwe fachowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 04:41   #2359
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

My z TZ od 3 nie spimy. Julek padl o 4 a teraz se siedzimy i gadamy bo zadnemu z nas nie chce sie spac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 05:08   #2360
muffinowe_love
Raczkowanie
 
Avatar muffinowe_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 261
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Jak woziłam mleko do szpitala to miałam tak samo. Wtedy robiłam przerwę np. na zrobienie sobie herbaty i dalej do dzieła. Już mnie to frustrowało i stresowało bo cały czas miałam w myśli, że muszę konkretną ilość ściągnąć, a tu Niestety takie skoki miałam co raz dlatego wtedy najlepiej malucha przystawiać jak najczęściej.


Ja takie zaświadczenie dostałam razem z wypisem ze szpitala dlatego mogłam już się prosto kierować do mopsu to pewnie dlatego, że książeczki ciąży już nie oddają, ale pewnie co region to inne zasady A zapisałaś się już do lekarza?a
Wiecie, że mój lekarz podniósł sobie stawkę po nowym roku


To u nas właśnie robili usg pod tym kontem czy tam w brzuszku wszystko ok. A już myślałam, że może jakiś złoty środek wam zalecili. No nic, czekamy
Ja też już jestem sfrustrowanana.Tylko karmię,przewijam,odciągam ,noszę itd Teraz też.Młody zasnął, a ja na lsktator i heja Marzę o wyjściu,może być nawet do Biedronki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 05:49 ----------

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Ja sprzatam codziennie rano jak mała ma pierwszą drzemkę, wtedy ogarniam ciuchy z kanapy, łóżko w sypialni , ładuję zmywarkę, zamiatam mieszkanie. Potem na drugiej drzemce ogarniam obiad i włączam pranie. Mam czas na kompa, spacer, jedynie co to moje dziecko zawsze się budzi kiedy mam coś zjeść jakiś radar ma chyba
Wydaje mi się że jestem poprostu dobrze zorganizowana bo od pierwszego dnia byłam sama i musiałam sobie poradzić
Podziwiam!Ja muszę się wziąć zmobilizować i lepiej zorganizować nasz dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Ja tez ostatnio doszlam do takiego wniosku, ze len ze mnie sie zrobil, bo tak to narzekam, ze nie mam czasu zeby cos zrobic, a jak maly spi 2 godziny to leze i przegladam facebooka, wizaz i youtube po raz setny...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Skąd ja to znam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
muffinowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 05:20   #2361
ewelinuus
Zadomowienie
 
Avatar ewelinuus
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sadowne
Wiadomości: 1 136
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Nocka minela jako tako za to od 4.30 mały juz przy cycku caly czas ale ja mam wrazenie ze on bawi sie tym cycdm a nie ciagnie...bo mleko normalnie strzyka jak zawsze..to ja nie wiem czy to ten kryzys czy on zaczął sie po prostu bawic.
ewelinuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 06:33   #2362
nudnylogin
Rozeznanie
 
Avatar nudnylogin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 958
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Pierwsza kupa po same pachy zaliczona juz myslalam ze z tego nie wybrniemy haha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nudnylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 07:11   #2363
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

ej to Olo tez ma ssawke

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

ja zauwazylam ze jeden cyc mam trochu mniejszy

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 07:53   #2364
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez nudnylogin Pokaż wiadomość
Pierwsza kupa po same pachy zaliczona juz myslalam ze z tego nie wybrniemy haha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie przeszlam to pierwszy raz! Kupa po szyje! Jak moja Lili to zrobila to nie wiem. I to u nas w lozku sie zalatwiala. Na szczescie na przescieradle tylko mala plamka i materac ocalony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:04   #2365
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Ja tez staram się robić wiele rzeczy jak tylko młoda przymknie oko na chwile.
U nas najbardziej hałaśliwy jest tz i o to również była kłótnia.
Bo np krzyczy ze mam spac jak mała śpi ale chyba przy tym myśli ze porządek w domu i obiad to przychodzą krasnoludki i robią. A jak nie zrobię obiadu to kwaśna mina ze nie ma.
Dziś zrobiłam ogorkową to stwierdził że śmierdzi starymi skarpetkami (robiłam z przecieru ogórkowego ze sloika) i on nie będzie jadl. A narobiłam cały gar na dwa dni bo lubimy.
I za cholerę nie zrobię mu teraz kilka dni obiadu. Niech się nauczy ze se kurna nie wybrzydza. Nie dość że nie mam kiedy iść do sklepu to jeszcze zrobisz i zle.
Wkurza mnie marnotrawstwo pieniędzy na produkty spozywcze. Ja teraz mam 80% najniższej krajowej wiec boli mnie to, że straciłam 30zl na zupę (dużo mięsa w środku bo lubimy) a on kurde nie je. I to ze jednego dnia coś lubi a za tydz juz mówi ze nedobre chociaż zrobione jest tak samo i z tych samych składników.

Tz drze tez ryja ze nie ma ciuchow na trening. Ale nie pomyśli o tym żeby p jednym treningu wstawić pranie żeby miał ciuchy na następny dzien. Pier... nie piore. Niech sobie sam robi skoro ja wszystko robie zle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to masz dwojke dzieciorow w domu...

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Ta ssawka to ten babelek na gornej wardze??
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:13   #2366
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

A to my tez mamy ssawke juz pare razy schodzila mu z tego skorka


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
snufey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:16   #2367
ewelinuus
Zadomowienie
 
Avatar ewelinuus
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sadowne
Wiadomości: 1 136
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Dziewczyny czy ja mogę podać Szymonowi butelke z moim mlekiem podczas tego kryzysu?
ewelinuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:17   #2368
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cud , prawdziwy cud. Mała spała od 22.30 do 5. Do 6 jadła i nadal spi. Mam wrażenie że wczoraj miałam więcej pokarmu, oby Ola się najadała i rosła. Jestem pozytywnie nastawiona. Dziś jedziemy do Piły na usg bioderek. Chrzciny robimy w najbliższą sobote.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:20   #2369
nudnylogin
Rozeznanie
 
Avatar nudnylogin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 958
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Wlasnie przeszlam to pierwszy raz! Kupa po szyje! Jak moja Lili to zrobila to nie wiem. I to u nas w lozku sie zalatwiala. Na szczescie na przescieradle tylko mala plamka i materac ocalony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to piona 🤚🏻 u nas bodziak i pajac do prania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nudnylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 09:18   #2370
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja mogę podać Szymonowi butelke z moim mlekiem podczas tego kryzysu?
tak, ale najpierw podaj piers chociaz sprobuj

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Cud , prawdziwy cud. Mała spała od 22.30 do 5. Do 6 jadła i nadal spi. Mam wrażenie że wczoraj miałam więcej pokarmu, oby Ola się najadała i rosła. Jestem pozytywnie nastawiona. Dziś jedziemy do Piły na usg bioderek. Chrzciny robimy w najbliższą sobote.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

my w lutym jedziemy

to ladnie Ci spala


ja mam dzis kolede takze pogadam z ksiedzem na temat chrztu

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-01 11:50:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.