przedłużanie włosów- część II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 18:01   #1801
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Skoro przedłużałaś wczoraj i jak rozumniem, naturalnymi prsotymi to może były dopiero co chemicznei wyprostowane ( chociaż słowiany nie powinny być...) i póki co źle łapią skręt. Ale napardę, najpierw je umyj, potem zakręć, a na razie jeszcze się nie ma co martwić.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:19   #1802
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość
Czy Wy tez tak macie?? przedluzylam sobie wlosy slowianskimi i dzisiaj probowalam je zakrecic na lokowke a one prawie nie chca sie krecic!!! Robi mi sie tylko maly wywijas na koncowce ale o skrecie takim jak powinien byc po uzyciu lokowki 38 mm nie ma mowy!!!.
Blagam wypowiedzcie sie!!!!
Czy przyczyna moze byc ze wlosy byly wczesniej (wczoraj) prostowane na prostownicy i nie myte przed kreceniem?? Nie chce mi sie wierzyc i zaczynam podejrzewac najgorsze!!!! POMOCY!!!!!!

Niew chce cie martwic, ale pewnie ktos ci wcisnal najtańsze azjaty jak słowiany. Poniżej opisze zaraz całą historię....

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
widzialam pare stron wczesniej twoje wlosy na clipy, jak sie sprawdzaja? to naturalne czy syntetyki? i moglabys podac strone z jakiej je kupilas? bylabym zainteresowana dlugimi prostymi
str 42 vanessa podala linka do moich wlosów.
Syntetyki




Dobra dziewczynki, ja tylko na chwile bo jestem w połowie montowania MOICH NOWYCH WŁOSÓW KOLOR 22!!!

Dostalam dzisiaj od allegro potwierzenie rejestracji Postanowiłam nie magazynowac więcej włosów, tylko jak chde nowe, będe sprzedawać stare, bo strzele bankruta ale do rzeczy...

Byłam dzisiaj w sklep-włosy, PANI W WARKOCZYKACH miła jak nigdy
Popytałam sie o wszystko co mi wpadło do głowy, np
-Papilator jak robi włosy na warkoczyki/metoda japońska to nie używają kleju, ale owijaja koncówkę warkoczyka syntetykami i zgrzewają zgrzewarką, reszte syntetyków i naturalne puszczają wolno
- Przychodzi do nich wiele klientek, kupuja włosy azjatyckie na tasmie. OBCINAJĄ z tasmy i sprzedają na allegro jako slowiany albo indian. Tak samo robia fryzerki przedłużające włosy we wrocławiu "dziewiczymi słowianami"
- Nie ma LaTrend na tasmie (to juz wiedziałam...) syntetycznych

Kupiłam włosy La Trend syntetyk kolor 22 w kitce, do tego mikroringi i montuje to na klipsach
Mama próbowała mi dzisiaj to zszyć na maszynie, tzn wszyc wlosy na taśme, ale maszyna do szycia wciągała włosy.
Zrobiłam juz połowe. KOLOR JEST DLA MNIE IDEALNY!!!!

Dobra dziewczyny,
podnieciłam się jak palacze holandią ale same wiecie jak jest fajnie meic nowe ZARABISTE włosy
Zrobie foty, jak skoncze

Aha i jutro ide znowu do fryzjera, po więcej jasnych pasemek.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 18:27   #1803
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Od kilku dni siedzę i przeglądam w internecie różne zdjęcia włosków 1b i zupełnie się załamałam. Bo chyba dla kazdego ten kolor włosów oznacza coś innego. Więc jak tu wysłać ( w dodatku włoski zamawiam z Tajlandii znowu) zamówienie, jak kompletnie neiwiem, co dostanę? Oto przykłady różnych 1b:
http://www.allegro.pl/item328074004_...a_pasemka.html
Ten akurat taki, jak ja potrzebuję ( to ten drugi od prawej)

http://www.allegro.pl/item328074004_...a_pasemka.html
Tu ktoś dał takie zdjęcie, że nic nie widać

http://www.allegro.pl/item325926115_...remy_hit_.html
Tu są trochę ciemniejsze od moich, ale nie wyglądałoby to bardzo nienaturalnie ... Chyba

http://www.allegro.pl/item327559191_...losy_test.html
Tu sa trochę jaśniejsze niż moje z kolei.

http://www.allegro.pl/item327086471_...naturalne.html
A tu sa o dwa tony jasniejsze od moich i wyglałabym strasznie

Ech, łatwo nei ejst, jak ktoś chce zamawiać blond, to odcienie ma do wyboru do koloru i bardzo konkretnie nazwane, a te czernie sie po macoszemu traktuje...
w.g. mnie to pierwsze zdjęcie najlepiej oddaje różnice w kolorze.

napweno każda firma ma inne nasycenie koloru.wszystktko zależy od grubości włosa.jesli są to syntetyki to różnica jest minimalna 1B od 1.
jak pisałam wcześniej to kolory na chłopski rozum opisuję tak

1B- to kolor naturalny czarny-tak jak bozia stworzyła.najlepiej widać to u cyganek ,lub tajek.swoje włosy dofarbować można ciemnym brązem.
1-farbowany czarny o głębokim nasyceniu,ale nie granatowy.ma inny połysk.swoje włosy dofarbować czarnym odcieniem

jeśli te zamówione przez ciebie to naturalne włoski to można podfarbować farbą.ja tak zrobiłam .bo moje były naturalne -6(brązowe),a ja lubię o odcieniu machoniu-czyli machoniowy brąz.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:14   #1804
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Tak, ja zamawiam naturalne włosy. Chciałabym trafić, bo swoich naturalnych włosów nie farbuję i nie chciałabym zaczynać, póki nie będę zmuszona. Odpada też zamawianie na allegro, bo tam są albo słowiany, które mi nie pasują, albo z koleii azjaty po takiej chemicznej przeróbce, że już mało to ma wspólnego z naturalnym włosem. A ja chce znowu dziewicze azjaty, najlepiej tajskie, bo właśnie Tajką jestem i wtedy struktura pasuje. Więc trochę w ciemno muszę sie na kolor zdecydować...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:14   #1805
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Ech, łatwo nei ejst, jak ktoś chce zamawiać blond, to odcienie ma do wyboru do koloru i bardzo konkretnie nazwane, a te czernie sie po macoszemu traktuje...
Z blondami jest taki problem, że często kolorystyka się różni. Czasem 613 jest jasne i platynowe, czasem to samo 613 jest żółte.
Kiedyś od 1 sprzedawcy kupowałam 3 razy po 20 pasemek koloru 8.
To był chyba 4greathair. W trzech partiach kolor był całkiem różny.
SZOK. Zostało mi jeszcze 7 klipsów .... yhhh.
Ten 22 LaTrend jest bossski
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:19   #1806
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Aha. No ja właśnie tego typu problem mam teraz z tymi czerniami... Czyli z każdym kolorem włosów łatwo nie jest...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:23   #1807
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Tak, ja zamawiam naturalne włosy. Chciałabym trafić, bo swoich naturalnych włosów nie farbuję i nie chciałabym zaczynać, póki nie będę zmuszona. Odpada też zamawianie na allegro, bo tam są albo słowiany, które mi nie pasują, albo z koleii azjaty po takiej chemicznej przeróbce, że już mało to ma wspólnego z naturalnym włosem. A ja chce znowu dziewicze azjaty, najlepiej tajskie, bo właśnie Tajką jestem i wtedy struktura pasuje. Więc trochę w ciemno muszę sie na kolor zdecydować...
powiem tak.mam w rodzinie romów ,ale mój naturalny kolor to ciemny brąz ,do pasemek to kolor 4.mam jasniejszy kolor,bo moja mama to blądynka,a ojciec ma właśnie czarne naturalne tak jak 1B.pomieszały się geny i wyszło 4.nigdy nie dobierzesz idealnie,bo niefarbowane włosy ją jaśniejsze na koncach-od słońca,a ciemniejsze od skóry-zdrowe.
ja polegam na improwizacji.jeśli włosy są mninimalnie różnokolorowe,to moje z doczepianymi też takie są.maznełam farbą trochę po "taśmach "i zrobiły się refleksy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 19:23   #1808
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[quote=anastazjaa;6965517]Niew chce cie martwic, ale pewnie ktos ci wcisnal najtańsze azjaty jak słowiany. Poniżej opisze zaraz całą historię....

- Przychodzi do nich wiele klientek, kupuja włosy azjatyckie na tasmie. OBCINAJĄ z tasmy i sprzedają na allegro jako slowiany albo indian. Tak samo robia fryzerki przedłużające włosy we wrocławiu "dziewiczymi słowianami"

Anastazjaa, a nie jest tak, ze Azjatyckich nie mozna farbowac i traktowac na goraca prostownica i innymi? Bo jezeli tak jest to moje byly prostowane prostownica i nic sie z nimi nie stalo.... (jeszcze)

Powiem szczerze, ze wkurzajace jest oszustwo nagminnie stosowane przez rozne fryzjerki. Kurcze jakie niskie jest to, ze nie mozna absolutnie nikomu ufac. Nawet jezeli bardzo by sie chcialo. Bylam w zakladzie gdzie robia tylko Racoonem. Pani mnie zapewniala, ze wlosy beda slowianskie. Po jednym dniu nie jestem tego pewna wcale a wcale.

Racoon Polska tlumaczy sie, ze sprzedaje swoje wlosy tylko do zakladow.Nie mozna od nich wyciagnac informacji na czym polega widoczna golym okiem roznica w wygladzie wlosow. Informacje na stronie sa zdawkowe. Odpowiedzieli mi na moje pytanie podajac mi adresy zakladow gdzie bede mogla zrobic przedluzanie. Smiechu warte!

Jestem ogromnie wkurzona bo wydalam kupe kasy. Do tego efekt nie jest taki jaki myslalam ze bedzie - wydaje mi sie ze wlosow jest malo. Az szkoda slow!
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:33   #1809
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Z blondami jest taki problem, że często kolorystyka się różni. Czasem 613 jest jasne i platynowe, czasem to samo 613 jest żółte.
Kiedyś od 1 sprzedawcy kupowałam 3 razy po 20 pasemek koloru 8.
To był chyba 4greathair. W trzech partiach kolor był całkiem różny.
SZOK. Zostało mi jeszcze 7 klipsów .... yhhh.
Ten 22 LaTrend jest bossski
Czekamy z utęsknieniem na zdjęcie
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:44   #1810
madziulatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Kurczę dziewczyny mam problem, kupiłam dziś sobie włosy własnie nr 8. Ale zAnim je kupiłam sprzedawca sam stwierdził, że mam 3 odcienie brązu na swojej głowie, nigdy nie farbowane ani nic i tu jest problem - farbować moje włosy do przedłużanych czy mieć cyrk na głowie? Trochę szkoda mi ich farbować.... POMÓŻCIE!
madziulatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:07   #1811
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość

Anastazjaa, a nie jest tak, ze Azjatyckich nie mozna farbowac i traktowac na goraca prostownica i innymi? Bo jezeli tak jest to moje byly prostowane prostownica i nic sie z nimi nie stalo.... (jeszcze)
Można farbować i robic to co z naturalnymi, ale ponieważ to azjaty, to są 1. poddawane bardzo mocnej obróbce chemicznej
2. to są "ciężkie włosy", nie jest latwo je kręcić je tak jak typowo słowiańskie. Nie sa podatne na tego typu zabiegi.
Mamy na forum tutaj Tajkę więc może potwierdzić

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Czekamy z utęsknieniem na zdjęcie
Padam na pysk Zrobiłam 6 klipsów po 4-5 grubych pasemek na każdym. Z 1 paczki włosów zostało mi jakies 1/3. Zalożylam juz te włosy i było fajnie. Jutro dokoncze reszte, BO MAM WOLNE! Zaraz ide spac, ale słowo daje, wrzuce fote

Cytat:
Napisane przez madziulatek Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny mam problem, kupiłam dziś sobie włosy własnie nr 8. Ale zAnim je kupiłam sprzedawca sam stwierdził, że mam 3 odcienie brązu na swojej głowie, nigdy nie farbowane ani nic i tu jest problem - farbować moje włosy do przedłużanych czy mieć cyrk na głowie? Trochę szkoda mi ich farbować.... POMÓŻCIE!
Jak kupiłaś w pasemkach to nie ma tragedii. Będziesz miała mocny balejaż.
Tylko wg mnie 8 to nie jest brąz. Dziaisja nawet widziałam we włosy sklep 10, którą pomyliłam z 8. Ja 8 określam jako mysi blond-szatyn. Taka szara mysza.

Ide spać, bo dzisiaj miała długi dzień. Dziewczyny, jak macie do mnie jakies pytania, to piszcie na forum, bo na priva musze odpowiadać po kolei kazdej to samo.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 20:45   #1812
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Zgadza się, aztyckie włosy zazwyczaj wolno łapią skręt i nie trzymają go długo - maksymalnie 3-4 godziny. Więc zakręcenie sobie azjtyckich włosów na imprezę nie jest najlepszym pomysłem, chyba, że planujecie wyjście Kopciuszka.

Edytowane przez Teje
Czas edycji: 2008-03-20 o 20:46 Powód: literówki
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 22:01   #1813
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

tak MADZIULEK.kolor 8 to naturalny szatyn.jeśli nigdy nie farbowałaś włosów i zawsze będziesz miała kilkukolorowe,bo zdrowe od skóry są ciemniejsze,a końce są jaśniejsze od słońca.
powiem tak trudno dofarbować włosy do koloru 8 farbą,bo jeśli trafisz to potem wymywają się i mają dziwny odcień zieleni (zielonkawy odcień)
skoro twoje włosy są z odcieniami to pomieszaj dwa kolory najlepsze wyjście,lub wizyta u fryzjera-stonuje kolor włosów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 23:16   #1814
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Zgadza się, aztyckie włosy zazwyczaj wolno łapią skręt i nie trzymają go długo - maksymalnie 3-4 godziny. Więc zakręcenie sobie azjtyckich włosów na imprezę nie jest najlepszym pomysłem, chyba, że planujecie wyjście Kopciuszka.
Ale sie zmartwilam... Naprawde jestem dobita!
Najsmieszniejsze jest to, ze mam umowiona wizyte u tej samej fryzjerki ktora robila mi przedluzanie na sobote. Ide na wesele i chce miec te wlosy zakrecone. Miala troche dziwna mine jak powiedzialam jej ze chce miec miekkie loki. Teraz rozumiem dlaczego... Nawet cos baknela o lekko zakreconych i zebym wczesniej przyszla bo to dluzej potrwa. Kurcze, ze moje lampy nie zapalily mi sie wczesniej!!!!
Czy mialyscie takie sytuacje??? Czy klotnia w zakladzie cos daje???
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 06:49   #1815
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja tez mam Azjaty- przynajmniej na to wychodzi i powiem ci ze baaaarzdo trudno je zakręcić!!!!
dwa razy przeczeszesz i stają sie proste-DOSŁOWNIE
Najgorsze jest to ze nie powinno sie ich kręcić na piankę i inne wspomagacze bo zawiera alkohol i niszczy włosy :/
Według mnie powinnaś włosy zaraz po myciu zawinąć na papiloty i trzymać na głowie przez cala noc.
co do AVANTI - jak najbardziej!!!!
jeśli płaciłaś za dobry gatunek a wcisnęli Tobie lipę to pewnie ze powinnaś sie domagać zwrotu kasy
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 06:50   #1816
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość
Ale sie zmartwilam... Naprawde jestem dobita!
Najsmieszniejsze jest to, ze mam umowiona wizyte u tej samej fryzjerki ktora robila mi przedluzanie na sobote. Ide na wesele i chce miec te wlosy zakrecone. Miala troche dziwna mine jak powiedzialam jej ze chce miec miekkie loki. Teraz rozumiem dlaczego... Nawet cos baknela o lekko zakreconych i zebym wczesniej przyszla bo to dluzej potrwa. Kurcze, ze moje lampy nie zapalily mi sie wczesniej!!!!
Czy mialyscie takie sytuacje??? Czy klotnia w zakladzie cos daje???
Nie udowodnisz jej jakie to są włosy. Nie ma takiej opcji.
Wg mnie powinnaś zakręcic sobie włosy NA NOC na wałki. Sama lokowka sobie z tym nie poradzi.
Teje masz jakies sprawdzone metody na loki?


Mauritia odpowiedziałysmy w tym samym czasie
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 07:00   #1817
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny zobaczcie jak kolejna "MISZCZYNI' założyła biednej nieświadomej dziewczynie włosy
Nic tylko- panią fryzjerkę wychłostać

Nie chciałam wstawiać fotki całej fryzury bo laska ma na aukcji info o zakazie kopiowania fotek- heh aż dziw bierze ze nie chce sie pochwalić swoimi umiejętnościami w szerszym gronie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porazka.jpg (16,3 KB, 120 załadowań)

Edytowane przez maurita
Czas edycji: 2008-03-21 o 07:06 Powód: edycja zdjęcia
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:03   #1818
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Maurita jeśli mówisz o tej aukcji http://www.allegro.pl/item327559191_...losy_test.html bo to z niej to zdjęcie, to przeczytaj jeszcze raz cały opis aukcji
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:36   #1819
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

czytałam i wiem ze ta laska tego nie zrobiła tylko po niej poprawiała- ale generalnie chodzi mi o efekt końcowy Pani MISZCZYNI

a w zasadzie to chyba nawet nie poprawiała tylko robiła od nowa, bo jak na moje oko tutaj nawet nie było czego poprawiać :/
wszystko nadawało sie do zdjęcia
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 09:42   #1820
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mam zamiar przedłużyć włosy metodą na mikro ringi i w związku z tym mam kilka pytań.
Jakie włosy są najlepsze? Syntetyczne czy naturalne? Zależy mi na tym, aby były całkowicie proste i możliwie niszczyły się jak najmniej przy prostowaniu moich własnych.

I na koniec, ile potrzebowałabym pasemek by przedłyżuć włosy jak na zdjęciu niżej (chodzi i te długie)

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9063487098568679.jpg (40,0 KB, 30 załadowań)
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:51   #1821
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Przejrzyj cały wątek albo i nawet poprzedni. Kopalnia wiedzy. Uwierz.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:59   #1822
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Wierzę, szukałam ale tego jest strasznie dużo, czasem są pewne niejasności...
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:11   #1823
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

anastazjaa czekamy na zdjęcia!!! Ja się rozchorowałam i moje włoski w pudełeczku leżą... hlip
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:30   #1824
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Carrousel Pokaż wiadomość
Wierzę, szukałam ale tego jest strasznie dużo, czasem są pewne niejasności...
Do takiego przedłużenie to mysle ze potrzeba ci 20-40 pasemek 1 gramowych (waga włosów naturalnych).
Niektórych włosów syntetycznych nie mozna prostować. Wszystkie naturalne można. Jak kupisz żylety z LaTrenda to one będą non stop proste, więc nie trzeba prostowac. Bedziesz musiała uważać jednak na nie, żeby nie dotnąc je prostownicą.
Wydaje mi sie, że przy tej fryzurze mozesz góre swoich prostowac a dołu syntetycznego nie ruszać.


Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
anastazjaa czekamy na zdjęcia!!! Ja się rozchorowałam i moje włoski w pudełeczku leżą... hlip
Mam teraz z nich wysoka kitkę. Zrobiłam tylko częśc na te klipsy, bo nie mam czasu. Ide na 14 do fryzjera na pasemka, więc jak wróce i zamontuje włosy to wrzuce fote.
Ja od tygodnia sie czuje jakby mi MÓSK nie pracował
ZDROWIEJ!
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 12:08   #1825
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Do takiego przedłużenie to mysle ze potrzeba ci 20-40 pasemek 1 gramowych (waga włosów naturalnych).
Niektórych włosów syntetycznych nie mozna prostować. Wszystkie naturalne można. Jak kupisz żylety z LaTrenda to one będą non stop proste, więc nie trzeba prostowac. Bedziesz musiała uważać jednak na nie, żeby nie dotnąc je prostownicą.
Wydaje mi sie, że przy tej fryzurze mozesz góre swoich prostowac a dołu syntetycznego nie ruszać.
Bardzo dziękuję za pomoc
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 12:13   #1826
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazja wogole sobie nie moge wyobrazic jak Ty to zaczepiasz te wloski..microringi na klipsy(na te spinki??)??kurcze no nie moge sobie wyobrazic-pokaz prosze to na fotkach lub wyjasnij plisssssss;p
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 13:46   #1827
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[quote=anastazjaa;6969694]Nie udowodnisz jej jakie to są włosy. Nie ma takiej opcji.
Wg mnie powinnaś zakręcic sobie włosy NA NOC na wałki. Sama lokowka sobie z tym nie poradzi.
Teje masz jakies sprawdzone metody na loki?
/quote]

Piszesz, ze nie udowodnie jej jakie to wlosy. Ale przeciez jutro jak mi sie nie zakreca tzn ona nie bedzie mi ich w stanie zakrecic to odpowiedz jest jasna- to nie sa wlosy slowianskie bo slowianskie poddaja sie zabiegom i powinny sie dobrze skrecac.

Powiedzcie mi ile jestem w stanie nosic azjaty w takim razie w dobrej kondycji?
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 14:08   #1828
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Co do loków: jeśli potrzebuję na trzy godzinny spektakl, to po prsotu proszę o niesuszenie włosków ( kompletnie) i nałożenie lokówki na mokre. A potem dużo lakieru i utrwalacza. Po trzech godzinach loków i tak nie mam. Raz potrzebowąłm na dłużej i jusiałam do tego zrobć klasyczną trwała - ale nie polecam, bo to strasznie niszczy włosy.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 10:11   #1829
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Wrzucam foty swoich wlosow tak jak obiecalam.
Od wczoraj nie moglam wejsc na wizaz! Ciagle jakis blad sie pojawial.

Wlosy marne, bo z 2/3 paczki falowane syntetyki la trend kolor 22.
Bede doszywac jeszcze reszte, ale na razie mi sie nie chce

Aha, kilka fryzur, ie dlatego, ze siedze caly dzien przed lustrem bo jestem zakochana w sobie, tylko lansowalam sie na impreze urodzinowa.
Wszystko ladnie, wszystko pieknie, uczesalam sie, a moj TZ do mnie "w rozpuszczonych wlosach wygladasz jak Mańka" - Cokolwiek to znaczy...


A kolor nie odznacza sie tak jak na zdjęciach. Wszystko w realu wygląda ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (13,2 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (26,1 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (16,2 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (10,2 KB, 163 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 10:21   #1830
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a swoje wlosy jak dlugie masz ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.