Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 20:33   #1021
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

hehe Marcix... Boskie 20 kilo

Ja dzisiaj stoje sobie w autobusie i jadę na uczelnie, zadowolona, bo na 15 i nie trzeba bylo rano wstawać. Tłum w autobusie, że heja. No nic, więc nie siadam by sie babcie mnie się nie czepiały. Stoje nad jednym wolnym siedzeniem. Podchodzi do mnie starszy pan (okolo 70 lat) i mówi "siadaj, siadaj tutaj". Ja na niego gały "O co mu chodzi- myśle- przeciez ja mam 20 lat", ale żeby nie było, że nie jestem miła i w ogóle to odpowiadam: "Nie dziękuje. Ja postoje. Młoda jestem to mi nie zaszkodzi" i piękny uśmiech. Patrze na ludzi w ogoło, a oni na mnie oczy jak pięcio złotówki. Żal, ale on nie mówił tego do mnie tylko do swojej 70-letniej żony!!
Ja w okno z burakiem na twarzy i udawałam, ze wszystko jest ok. Zong
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 22:23   #1022
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ja w sobote robilam porzadki troche i zachcialo mi sie czyscic boazerie, wiec w przedpokoj ukleklam sobie i jade z koksem, czyszcze i czyszcze, psikam szmatke prontem i myje , brud nie chcial zejsc i w pewnym momencie ocknelam sdie, ze nie mam pronta w reku tylko odswiezacz powietrze;]- dlatego nie moglam doczyscic

innym razem zamiast lakieru do wlosow uzylam wlasnie owego pronta ;]
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:58   #1023
Navelle
Przyczajenie
 
Avatar Navelle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

hehehe świetne ) Ja aż takich fajnych sytuacji nie mialam:
Kiedyś razem z koleżankami byłyśmy w Empiku, i wyszłam z niego razem z plastikowym koszykiem. Dziwiłam się dlaczego goni mnie ochroniarz...
Kolejne-w sylwestra tego roku obudziłam się mocno "zmęczona" :P i w trakcie kąpieli umyłam włosy płynem do higieny intymnej... Na dodatek pytałam sama siebie: "hmmm dlaczego to tak słabo się pieni??" :P tak to jest jak się nie myśli haha
Navelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:32   #1024
zuza12111
Przyczajenie
 
Avatar zuza12111
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Kiedyś moja mama poleciła mojej siostrze dokończyć gotowanie zupki pomidorowej. Dzień wcześniej przygotowała wywar, kazała jej tylko koncentrat pomidorowy dodać i wrzucić dwa woreczki ryżu. Mama wraca z pracy miesza zupkę, a tam jak chciała:pływają w całości dwa woreczki ryżu Moja siostrzyczka nie wpadła na pomysł żeby ten ryż wysypać
__________________
_________________________

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=236583 ciuszki


proszę odpisujcie w moich wątkach. Dzięki
zuza12111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:07   #1025
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Mi kiedyś mama kazała pozmywać naczynia. Gdy już wszystko pozmywałam mama wchodzi do kuchni i pyta: "A gdzie jest rosół?". Okazało się, że z rozpędu wylałam ugotowaną przez nią zupę i umyłam dokładnie garnek...
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:17   #1026
Agusia^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

swietny watek xD xD szkoda, ze wczesniej go nie zauwazylam xD to moze tez dodam cos od siebie xD
1. ostatnio szukalam czegos w szafie, a ze nie moglam otworzyc jej do konca bo hamowalo krzeszlo to wsadzilam do niej glowe i nagle pomyslalam o czyms innym i zamknelam ja razem z moja glowa w srodku xD tzn nie do konca of kors < o dziwo<lol>> xD
2. Dzisiaj jak szlam przez korytarz w szkole, jadlam i gadalam z kolega tzn on mowil, ja sluchalam. Opowiadal mi cos, a ze to byla smieszna historia to 'prychnelam' i jkas czesc jedzenia wyleciala przed jakas panne siedzaca na lawce xD swoja droga to biedna xD it's disgusting xD
3. Siedzialam niedawno nad zeszytem z chemii a przy okazji na kompie. Piłam kawe i nagle zapomnialam ze pije bo zafascynowalo mnie cos na necie i odlozylam kubek od buzi ale nie pomyslalam o tym, ze caly czas ja pije i wylalam na zeszyt i moj zeszyt z chemii jest teraz zalany w 4 tylnie czesci ciala xD
__________________
Zawsze jak wychodzę z Wizażu czuję jak wpływa we mnie fala pomysłów i inspiracji^^ ciekawe dlaczego
Agusia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:18   #1027
Agusia^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ahh oczywiscie dwie rozne skarpetki to u mnie codziennosc, juz nie pamietam kiedy mialam pare skladajaca sie z dwoch takich samych ;P
__________________
Zawsze jak wychodzę z Wizażu czuję jak wpływa we mnie fala pomysłów i inspiracji^^ ciekawe dlaczego
Agusia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 18:50   #1028
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ostatnio u teściów...chciałam pomóc zrobić herbatę i wlałam wrzątek do...pustego uchwytu od szklanki...(zapomniałam włożyć szklankę). Oczywiście w pierwszej chwili nie zajarzyłam i myslałam, ze szklanka pękła...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:41   #1029
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Jesteście niemożliwe

Ja za to niczego nieświadoma poszłam dzisiaj do sklepu. Chcę otworzyć drzwi. Nie da się. Ale przecież babka tyle co otwierała to o co chodzi zamknęła mi je przed nosem czy coś?! Próbuję dalej. Nic. Zaczęłam się szarpać, kopać walić w te drzwi, aż w końcu ktoś podszedł i mi z wielkiej łaski otworzył. Okazało się, że trzeba było pociągnąć w drugą stronę Cóż.. W końcu blondynka jestem
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 18:46   #1030
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

#Kiedyś w przedszkolu poszłam do łazienki, podwijam sukienkę, ściągam rajstopki...A GDZIE MOJE MAJTKI?! xD Pamiętam jak się wtedy przestraszyłam, że je zgubiłam czy coś XD
#W Panoramie w Poznaniu, tam w drugiej części, jest chemiczne czyszczenie odzieży. Przy wejściu są takie trzy szybki, w których jest kolorowa woda z jakimiś bąbelkami. Jak byłam mała, to te szybki tak mnie zafascynowały, że zbliżałam się do nich coraz bardziej, aż w końcu BUM! I Madzia odbiła się od szyby z miną wyrażającą bezgraniczne zdumienie ^^
#/Znam z opowieści./ Miałam jakieś 3 lata. Tata nauczył mnie nowego słowa: gira. W niedzielę poszliśmy do kościoła, a ja wybiegłam na środek, śpiewając "Gira, gira, giraaaa" XD
__________________
Keep calm and yoga on.

KLIK! - źródło wszelkiego rodzaju inspiracji

Edytowane przez Flagelle
Czas edycji: 2008-03-22 o 19:15
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 19:49   #1031
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Hahahaha ale sie uśmiałam czytając wasze opowieści

Ja np.

1. Wychodziłam kiedyś ze ciucholandu, mają w nim takie wielkie niebieskie torby jak były kiedyś w IKEACH, zapłaciłam za ciuszki i wychodzę. Przeszłam już przez ulice i jakoś tak ludzie na mnie dziwnie patrzą. Ja nic, cały czas idę, wstąpiłam do kiosku kupić bilety wiec wyciągam portfel z torebki a tam moja ręką tonie w ogromnej niebieskiej torbie..... Kilka osob w śmiech a ja szybko torbe zwinełam i schowałam...nie oddałam do sklepu...

2. Innym raz wchodzę do Tesco....i na wejściu "Dzień Dobry" Ludzie popatrzyli na mnie....i nikt nawet nie odpowiedział...myślałam ze to mały osiedlowy sklepik do którego zawsze chodzę.

3. byłam w szpitalu po wpis do indexu, założyłam te wstrętne obuwie ochronne i weszłam na oddział. Wpis uzyskałam wiec biegiem na autobus. Wsiadłam ze spokojem, wszyscy na mnie lampy. Ja nic, patrze w niebo Zwolniło się przede mną miejsce, wiec siadłam sobie wygodnie, zakładam nogę na nogę a tam.....zielone flizelinowe bambosze!! Zastanawiałam sie czy je ściągnąć czy zostawić....oczywiście wszyscy czekali na moja rekcję

4. wchodzę do autobusu, ja zamyślona, pełno ludzi no i mówię " Dzień Dobry" wszyscy na mnie, potem na siebie i zaczęli wyciągać bilety bo myśleli ze kontrola
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 20:08   #1032
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
2. Innym raz wchodzę do Tesco....i na wejściu "Dzień Dobry" Ludzie popatrzyli na mnie....i nikt nawet nie odpowiedział...myślałam ze to mały osiedlowy sklepik do którego zawsze chodzę.
4. wchodzę do autobusu, ja zamyślona, pełno ludzi no i mówię " Dzień Dobry" wszyscy na mnie, potem na siebie i zaczęli wyciągać bilety bo myśleli ze kontrola
Genialne
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:25   #1033
esia8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam gdzie wszystkie zabawki, kwiaty, zwierzęta i moje sny.
Wiadomości: 93
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

hihihihi

1.Kiedyś poszłam do szkoły i...Czemu ja mam w ręku makulaturę a mój Tata czemu ma plecak w domu?To była akcja...

2.Kiedyś zasnęłam w ciuchach i nie założyłam piżamy.Mamusia mnie przebrała.Rano budzę się i coś mi przeszkadza w spodenkach...
Okazało się że z oknem(gdzie wisiały spodenki)leciał jakiś ptaszek i akurat
zrobił w spodenki...


3.Moja mamusia jak spała po nocce.Chcąc ją obudzić bo już dłuuuuugo śpi mówię:Co jest śpioszku? a moja Mami:no wiesz jak się pobiera krew...
po dwóch minutkach znowu:Co jest śpioszku? a Mami: jak bandażujesz bandażem elastycznym...
hihi
__________________
Szumią liście na wietrze,
Kwiaty śmieją się do mnie.
Lekkie zdaje się być powietrze,
A ja cieszę się ogromnie.

Biegnę przez pola, zboża,
Radości nie ma końca,
I jeśli taka wola Boża,
Powędruję aż do słońca.

Jestem Ciocia Isia! Czekaj Sara Helena już ja Cię rozpieszczę

esia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 10:24   #1034
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja
Talking Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez malutka 166 Pokaż wiadomość
mój tata umył sobie głowę odżywką sunsilk (została po parze z szamponem samiutka) i dziwił się że się nie pieni jak mi to potem opowiedział to popłakałam się ze śmiechu ona była strasznie śliska i taka tłustawa (miała nawilżać)
mój tato umył sobie głowę płynem do higieny intymnej na półce stało dużo, różnych butelek, to se umył, pierwsza z brzegui też się dziwił czemu to sie tak dziwnie pieni, jak nigdy
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:42   #1035
Agusia^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

moj mama umyła sobie twraz płynem do higieny intymnej xD juz nie mowiąc o tym, że ciagle probuje umyc glowe odzywka do wlosow xD
__________________
Zawsze jak wychodzę z Wizażu czuję jak wpływa we mnie fala pomysłów i inspiracji^^ ciekawe dlaczego
Agusia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:57   #1036
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Agusia^^ Pokaż wiadomość
moj mama umyła sobie twraz płynem do higieny intymnej xD juz nie mowiąc o tym, że ciagle probuje umyc glowe odzywka do wlosow xD
Z myciem twarzy płynem do H.I to wcale nie zły pomysł. Jak brakło mi żelu do mycia twarzy to właśnie myłam płynem do H.I i były super efekty
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:53   #1037
Agusia^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

byle by mial odpowiednie ph i ladnie pachnial xD
__________________
Zawsze jak wychodzę z Wizażu czuję jak wpływa we mnie fala pomysłów i inspiracji^^ ciekawe dlaczego
Agusia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:12   #1038
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Dokładnie
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:49   #1039
danuskahehe
Raczkowanie
 
Avatar danuskahehe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 408
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

na warsztatach plastycznych pomylilam sie i popilam z kubka wode, w ktorej macza sie palce brudne od gliny. Spojrzalam do kubka z herbata malinowa, a tam wszedzie plywaly grudki gliny...
__________________
Do krwi rozdrapię życie,
do szczętu je wyżyję!
danuskahehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 15:30   #1040
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Pamiętam, jak kiedyś szliśmy całą grupą od autobusu do szkoły. Droga zajmuje ok 5 min. Idziemy, żartujemy. Wchodzimy do szatni wszyscy ściągają plecaki, kolega sięga po swój i nagle wrzeszczy:
O cholera, zostawiłem plecak w autobusie!
Cała klasa się z tego śmiała, a on nie pochwalił się czy udało mu się odzyskać plecak.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:59   #1041
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez i'm_weasel Pokaż wiadomość
Od mojej przyjaciółki mąż wrócił do domu pijany ta go nie chciała wpuścić do łóżka to zaczął klęczeć przed łóżkiem i ją błagać..... rano się obudziła a ten biedny w takiej pozycji nadal spał
Genialne hehe
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:16   #1042
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Heh to mi sie ostatnio przytrafiło jak moj kolega pod wpływem procentów sie pomylił w łazience.Nasikał do miski a zwymiotował do kibla.
Pożniej oczywiście ja musiałam posprzątać,bo miał słabą celność i niebardzo udawało mu sie trafić bo sedesu czy miski.

To była ostatnia imprezka u mnie w domu.

Ja juz nie sprzatam po imprezie a koledze sprawiłam manto na następny dzien jak sie obudził

Ale śmieszne było to jak starsznie mu było wstyd i jak mnie przepraszał
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:43   #1043
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

moja siostra w oszklonej szafce trzyma sobie takie rozne prezenty w wiekszosci jest to alkohol... kiedys przychodzi mama do pokoju i sie pyta co to jest w takiej malej ozdobnej buteleczce ja sie patrze a tu pisze szampon po ang.. a mama zrobila wielkie oczy i smiech..... to sie pytam o co chodzi a ona mowi ze myslala ze to jakis alkohol, chciala sprobowac wiec sie napiala :P ale jej dziwnie smakowalo co za kobieta myslalam ze pekne ze smiechu
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:21   #1044
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Mam kolegę w klasie, który ubóstwia Polonezy ( nigdy tego nie zrozumiem, ale cóż, to w końcu płeć z innej planety ). Dzisiaj na religii mówiliśmy o przedstawieniu, w którym gra połowa klasy i na koniec tańczą poloneza. Jedna z dziewczyn wyrwała się i mówi
- Trzeba będzie ławki w tym kościele odsunąć, bo oni się nie zmieszczą jak będą tańczyć.
Na co inny kolega :
- Można przyprowadzić Artura (to ten maniak polonezów) z polonezem
Klasa:

Zaraz po tej sytuacji odwracam się do niego i mówię:
- Jak chcesz to mogę zapytać babci, czy ci poloneza odsprzeda, bo jeszcze ma takiego starocia
- A ile pali?
Na to koleżanka z ławki:
- Z dwie paczki dziennie
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:44   #1045
zuza12111
Przyczajenie
 
Avatar zuza12111
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Siedzimy kiedyś z psiapsiółą w swoim pokoju w akademiku, ona robi jakieś śmieszne brzuszki na podłodze a ja już w piżamce i dzikiej fryzurze na głowie leżę w łóżku. Nagle otwierają sie drzwi i do naszego pokoju jakby nigdy nic wchodzi pewien przystojniak z naszego piętr,a z pokoju obokKlika namiętnie w klawisze telefonu i siada na rogu mojego łóżka. Mówimy "cześć Arek" a on podnosi głowę i.... , przerażony uciekaza chwilkę pukanie do drzwi, wrócił Arek i bardzo przepraszał za to wtargnięcie, ale pomylił pokoje.
Myślałam że umrę ze śmiechu
__________________
_________________________

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=236583 ciuszki


proszę odpisujcie w moich wątkach. Dzięki
zuza12111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:45   #1046
Divay
Raczkowanie
 
Avatar Divay
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 90
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

hahahha tez miałam kiedyś coś podobnego tyle ze na kolonii i to był nasz animator w samych boxerkach ^^ hahahahha
Divay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:43   #1047
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Moją koleżankę ostatnio bolał brzuch.
Dostała sraczki i poleciało jej w nowiuśieńkie rurki...

Ona to zawsze coś wymyśli.
Byłśmy w domu towarowym gdzie schody są ruchome.
Owe schody prowadziły w dół.
A my miałyśmy dobre humory,więc postanowiłyśmy po tych schodach iść do góry...
Ja już weszłam,jestem na górze,a ona się jeszcze męczy.
Stał koło schodów taki facet starszy[nie stary].
I nagle ,na samym końcu,gdzie robią się te schody jest najtrudniej.
No to ona się męczyła i nagle się potknęła. I się przewróciła,a ten facet jej brawo bił,ja się ze śmiechu zwijałam Myślałam,że już z całych schodów na dół zleci...to by była tragedia ...
Póóźniej jeszcze przez pół godziny miałyśmy podnietę...Wchodziłyśmy do jakiegoś sklepu to co chwila był śmiech i sprzedawca patrzył na nas jak na jakieś naćpane...
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 23:02   #1048
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Smile Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja też kiedyś ładnie dałam..

Miałam kupić 2 kg ziemniaków i chleb.....

I mówię: Poproszę 2 ziemniaki i kilo chleba


Albo wyszłam kiedyś w skarpetkach do sklepu,ale to jest chyba częste ;D

Jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 12:12   #1049
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja ostatnio po zjedzeniu jogurtu łyżeczkę wyrzuciłam do śmieci a kubeczek do zlewu ..
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 14:00   #1050
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ja kiedys na zielonej szkole pomylilam pietra i z impetem wpadlam do "naszego" pokoju. Zatrzymalam sie prawie na 2 koncu pomieszczenia, gdy okazalo sie ze to pokoj wyzej - od chlopcow ze starszej klasy.

Raz lezalam sobie na podlodze na dywanie z moim bylym i uslyszelismy jak po schodach idzie tta (mieszkam w pietrowym domku). chcielismy szybko wstac, ale poplataly nam sie nogi no i juz prawie wpstalam i....padlam spowrotem na ziemnie, uderzajac po drodze o krzeslo. Tata dziwnie sie patrzyl

spadl mi kiedys dlugopis pod lawke na wydziale, a ze mamy rozkladajace sie krzesla i l stoliczki w dziwny sposo, to jakos weszlam pod stoliczek po dlugopi, ale wyjsc juz mi sie nie udalo i meczylam sie 5 minut, nawet kolega nie byl mi w stanie pomoc, bo tego stoliczka nie szlo zlozyc na swenatrz, tylko do wewnatrz, a tam "wewnatrz" bylam ja :P

wiecej grzechow nie pamietam, poza np chronicznym lądowaniem na ulicy podczas zimy :P
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 21:24:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.