Czy on do niej coś czuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 12:21   #1
maanma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 109
Unhappy

Czy on do niej coś czuje?


Jestem z facetem od kilku lat, on zawsze był czuły na kobiecą urodę i musiałam się z tym pogodzić, ale teraz jestem już zazdrosna. Mamy wspólną znajomą, jest atrakcyjna,też ma chłopaka. Lubimy się spotykać, kumplujemy się. Ale od jakiegoś czasu czuję zazdrość o nią, ponieważ mój facet bardzo ją polubił a ona jego. Często rozmawiają na gadu-gadu,zobaczyłam przypadkiem jak pisał, żeby do niego przyjechała(w czasie gdy ja byłam w pracy). Od zawsze robi do niej jakieś uśmiechy, aluzje, prawi komplementy na temat jej figury.Gdy razem tańczą na jakiejś imprezie, jest szybki taniec , a po chwili on ją przytula. Mówi do niej "cześć laska", a ostatnio powiedział jej, że jest z niej "taka fajna dziewczyna"a jej chłopakowi wyznał, że ma "za***istą dziewcznę".Nie wiem co mam o tym myśleć ale tak mnie to wkurza, że...Ona robi wrażenie jakby była zadowolaona z tego wszystkiego ,ale nie podejmuje flirtu z nim i jest jakby trochę zmieszana, może ze względu na swojego faceta. Gdy z nim próbuję o tym rozmawiać, zawsze się wymiga, że to tylko żarty.
Co o tym sądzicie???Czy coś do niej czuje?
__________________
Maanma

Edytowane przez maanma
Czas edycji: 2008-03-25 o 12:47
maanma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:32   #2
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Napewno jest pod jej ogromnym urokiem...Bardzo mozliwe też, że czuje coś do niej skoro tak ją adoruje. Bo co to za ciąge powtarzanie jaka to ona "zaj..." Może on sobie nie zdaje sprawy, jaką przykrośc Ci tym robi. Na Twoim miejscu już dawno z nim pogadałabym, co mają znaczyc te gatki
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:33   #3
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

musisz z nim o tym pogadać. wymiguje sie? nie pozwól na to powiedz mu ze cie to dreczy ze ci to nie pasuje zwiazek powinno sie budowac na zaufaniu
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:14   #4
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

niestety wyglada to nieciekawie
jak zajety facet tak adoruje jakas panne moze byc poczatkiem czegos\
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:17   #5
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
niestety wyglada to nieciekawie
jak zajety facet tak adoruje jakas panne moze byc poczatkiem czegos\

też tak uważam
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:20   #6
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Ja bym nie pozwolila na tego typu teksty ze strony mojego TZta do innej babki. Powiedz mu, ze nie zyczysz sobie tego typu sytuacji, ze on chwali kolezanke a nie wlasna babke. Pogadaj z nim na powaznie, powiedz, ze zle sie czujesz jak tak sie zachowuje
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:27   #7
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

hmm a moze widzi jak reagujesz i to Go jeszcze bardziej nakreca, aby komplementowac 'tamta'?
Swoja droga, mysle ze spokojna, rzeczowa rozmowa powinna sie odbyc. Tylko nie rob mega awantury, podejdz do tego 'na zimno' (wiem,ze latwo sie mowi).
Zdaje sie, ze Twoj Tz jest pod Jej urokiem. Co nie znaczy, ze to nie minie.
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 13:36   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Nie podobałoby mi się takie zachowanie faceta w moim związku... Niepokojące, wygląda jakby ją po prostu podrywał.
Nie wiem czy coś do niej czuje czy nie, ale na pewno zachowuje się nie w porządku wobec Ciebie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:16   #9
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Cytat:
Napisane przez maanma Pokaż wiadomość
Gdy z nim próbuję o tym rozmawiać, zawsze się wymiga, że to tylko żarty.
To powinno być zastanawiające. Musisz konkretnie i jasno powiedzieć, że jest Ci przykro i że nie życzysz sobie takich zachowań. To Ciebie ma wielbić to Ty masz być dla niego najpiękniejszą i to Ty masz być na pierwszym miejscu. Mógł powiedzieć raz czy dwa, że to miła dziewczyna i na tym koniec! Rada: twarda i jasna rozmowa, szczerość na pierwszym miejscu bez wymigiwania się.

Cytat:
Napisane przez maanma Pokaż wiadomość
Ona robi wrażenie jakby była zadowolaona z tego wszystkiego ,ale nie podejmuje flirtu z nim i jest jakby trochę zmieszana, może ze względu na swojego faceta.
Może jej się to podobać w końcu mimo, że jest ze swoim chłopakiem to dalej wzbudza zainteresowanie u innych. Ale ważne jest, że jak napisałaś nie podejmuje flirtu, co dobrze o niej świadczy.
Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:26   #10
maanma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 109
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Wiele razy mówiłam mu, że jest mi przykro gdy On tak się zachowuje. Ale to nic nie daje, tu mi mówi, że tylko mnie kocha, a zawsze zachwycał się innymi kobietami. Tak jak mówiłam samo podziwianie jeszcze mi tak nie przeszkadzało, ale już takie przytulanie się i mówienie jaka ona jest fajna (niby pod względem charakteru, tak mi wytłumaczył) przeszkadza mi. Zwłaszcza ,że mnie nazywa niekiedy "zołzą" i dawno mi nie powiedział, że mam ładne to czy tamto w przeciwieństwie do tej koleżanki. Dlatego się zastanawiam czy faktycznie tak jak mówi tylko ją lubi czy coś więcej...
__________________
Maanma
maanma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:31   #11
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

zapytaj sie go czemu toba sie nie zachwyca tak jak tamta
ciekawe jak on czulby sie gdyby byl na twoim miejscu
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 15:37   #12
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Głupia sytuacja.... A to, że pod Twoją nieobecnośc pisał do niej, żeby do niego przyjechała to już w ogóle przegięcie. Skoro rozmawiałas z nim i to nie pomogło to ja naprawdę nie wiem co powinnaś zrobic, ale na pewno nie akceptowac tego. Może powiedz mu stanowczo, że po prostu sobie tego nie życzysz i koniec....
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:07   #13
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Zdecydowanie nie zgadzaj się na taką sytuację! To TY jesteś jego dziewczyną i to CIEBIE ma adorować, uwielbiać, prawić komplementy. Nie zgadzaj się na takie akcje, że kiedy ona pojawia się na horyzoncie Ty idziesz w odstawkę.
Moim zdaniem Twój chłopak poważnie przystawia się do tej laski i chętnie by z nią coś teges Obserwuj go, pogadaj z nim i spróbuj popracować nad Waszym związkiem, żeby stał się głębszy, bardziej zaangażowany. Jeśli będzie się temu opierał to wyjdzie fakt, że teraz trwa w zawieszeniu. Bo mnie naprawdę wygląda na to, że Ty już idziesz w odstawkę ale nie chce być sam i dlatego będąc z Tobą urabia sobie kolejną panienkę, żeby potem zgrabnie przeskoczyć z kwiatka na kwiatek...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:13   #14
pysia126
Przyczajenie
 
Avatar pysia126
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 22
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Nigdy nic nie wiadomo,co facet naprawde czuje,ale lepiej dmuchac na zimne niz na gorace.Skoro jak z nim rozmawiasz na ten temat,i on mowi,ze to tylko "zarty" popros go by nie zachowywal sie tak,bo cie tym rani...jezeli nie zmieni swego postepowania....rob to samo,tylko ze wstosunku co do jego kumpli...chwal fryzure..cialo,buzke i oczka...czyn by czul sie zazdrosny strasznie o Ciebie,moze wtedy zrozumie.
__________________
Pysia126
pysia126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:14   #15
maanma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 109
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Mnie się wydaje, że nie zrobilby tego koledze, bo to jego dobry kumpel.
__________________
Maanma
maanma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:16   #16
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Cytat:
Napisane przez maanma Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że nie zrobilby tego koledze, bo to jego dobry kumpel.

acha koledze, a Tobie może tak robić???
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:16   #17
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Nie wiem ale skoro rozmowy tutaj nie pomagają to chyba powinnaś sobie odpuścić. Zajmij się sobą, zrób sobie nową fryzurkę, kup ciuch-jednym słowem zrób coś dla siebie-i nie po to żeby on miał cię skomplementować ale żebyś sama poczuła się atrakcyjniejsza. Twój Tż musi zrozumieć, że znasz swoją wartość i że nie owa koleżanka ale TY jesteś extra babką a sam jest wybrańcem losu, że może z tobą być. Nie zabiegaj o jego pochwały, uwagę to nic nie da-tacy są już faceci, bardziej kręci ich coś niedostępnego, świeżego. Ale uwaga "stara" dziewczyna też może wprowadzić odrobinę świeżości i intrygować swojego tż na bieżąco
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:21   #18
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Cytat:
Napisane przez maanma Pokaż wiadomość
Wiele razy mówiłam mu, że jest mi przykro gdy On tak się zachowuje. Ale to nic nie daje, tu mi mówi, że tylko mnie kocha, a zawsze zachwycał się innymi kobietami. ..
jezeli zawsze zachwycal sie innymi kobietami to Twoj problem maanma ma szersze ramy i nie sprowadza sie tylko do tej konkretnej sytuacji i do tej konkretnej dziewczyny. widocznie ten typ tak ma. skoro rozmowa (jak sama mowisz) nic nie daje to albo zaakceptujesz fakt ze taki jest i bedziesz plakala w poduche do konca zycia albo uciekaj jak najszybciej bo wierz mi wiekszosc facetow nigdy by tak nie postapila bo takie zachowanie jest nieuczciwe i wstretne.
nie wiem czy Twoj tz cos czuje do tej dziewczyny. ale pewne jest to ze bardzo mu sie musi podobac skoro szuka z nia kontaktu nie zwazajac na to ze i ona i on sa w zwiazku. a swoja drogą w jakim celu zaprasza ja do siebie do domu i to w czasie gdy ciebie nie ma? az tak bliskie sa ich kontakty? a co na to wszystko chlopak tej dziewczyny? dla mnie to cala sytuacja jest grubymi nicmi szyta i na Twoim miejscu natychmiast bym zareagowala.
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:24   #19
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Nie ważne czy on coś do niej czuje czy nie ważne jest to,że widać ona mu się podoba i on ją ewidentnie podrywa.
Może to kobieciarz i ma taki sposób bycia ale ja bym nie tolerowała czegoś takiego w moim związku- to Ty jesteś jego dziewczyną wiec podrywanie koleżanki i komplementowanie jej jest nie fair.

Można raz czy drugi powiedzieć jej komplement ale jeśli on robi to cały czas i jeszcze proponuje jej spotkanie za twoimi plecami to jest coś nie tak.
W związku to Ty powinnaś być na pierwszym miejscu i to Ty powinnaś mu się najbardziej podobać. Nie jestem pewna czy w tym wypadku tak jest niestety.
Ja bym nie wytrzymała i pewnie miałabym ataki zazdrości co zniszyłoby i związek i przyjaźń z adorowaną koleżanką.. ja w związku nie uznaję konkurencji dlatego nie tolerowałabym czegoś takiego.

Może pokaż mu,że też jesteś atrakcyjna- tańcz na imprezach z innymi, ładnie się ubieraj...może on myśli,że ma Cię na zawsze dlatego szuka "świeżego mięska"..może próbować ratować to w ten sposób wzbudzając w nim zazdrość ale zastanów się czy warto bo przecież skoro jemu w głowie inne dziewczyny to czy na pewno chcesz z nim być...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 16:36   #20
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Cytat:
Napisane przez maanma Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że nie zrobilby tego koledze, bo to jego dobry kumpel.

jak faceta pociaga jakas panna jak oszaleje na jej punkcie jest w stanie zrobic wszytsko i niewazne czy bratu koledze przyjacielowi czy wlasnej dziewczynie
niestety taka prawda
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:48   #21
maanma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 109
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Gdy z nim o niej rozmawiam, tłumaczy że mówi tak że jest fajna, bo bardzo ją lubi, a przytula po przyjacielsku. A to, że czasem coś zagada do niej w stylu " ja bym ci zrobił to czy tamto", "to tak na żarty"...szlak mnie trafia
__________________
Maanma
maanma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:51   #22
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Cytat:
Napisane przez maanma Pokaż wiadomość
Jestem z facetem od kilku lat, on zawsze był czuły na kobiecą urodę i musiałam się z tym pogodzić, ale teraz jestem już zazdrosna. Mamy wspólną znajomą, jest atrakcyjna,też ma chłopaka. Lubimy się spotykać, kumplujemy się. Ale od jakiegoś czasu czuję zazdrość o nią, ponieważ mój facet bardzo ją polubił a ona jego. Często rozmawiają na gadu-gadu,zobaczyłam przypadkiem jak pisał, żeby do niego przyjechała(w czasie gdy ja byłam w pracy). Od zawsze robi do niej jakieś uśmiechy, aluzje, prawi komplementy na temat jej figury.Gdy razem tańczą na jakiejś imprezie, jest szybki taniec , a po chwili on ją przytula. Mówi do niej "cześć laska", a ostatnio powiedział jej, że jest z niej "taka fajna dziewczyna"a jej chłopakowi wyznał, że ma "za***istą dziewcznę".Nie wiem co mam o tym myśleć ale tak mnie to wkurza, że...Ona robi wrażenie jakby była zadowolaona z tego wszystkiego ,ale nie podejmuje flirtu z nim i jest jakby trochę zmieszana, może ze względu na swojego faceta. Gdy z nim próbuję o tym rozmawiać, zawsze się wymiga, że to tylko żarty.
Co o tym sądzicie???Czy coś do niej czuje?
Cytat:
Napisane przez maanma Pokaż wiadomość
Wiele razy mówiłam mu, że jest mi przykro gdy On tak się zachowuje. Ale to nic nie daje, tu mi mówi, że tylko mnie kocha, a zawsze zachwycał się innymi kobietami. Tak jak mówiłam samo podziwianie jeszcze mi tak nie przeszkadzało, ale już takie przytulanie się i mówienie jaka ona jest fajna (niby pod względem charakteru, tak mi wytłumaczył) przeszkadza mi. Zwłaszcza ,że mnie nazywa niekiedy "zołzą" i dawno mi nie powiedział, że mam ładne to czy tamto w przeciwieństwie do tej koleżanki. Dlatego się zastanawiam czy faktycznie tak jak mówi tylko ją lubi czy coś więcej...
Cytat:
Napisane przez maanma Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że nie zrobilby tego koledze, bo to jego dobry kumpel.
A Tobie?
Tobie mógłby zrobić coś takiego?

Wygląda na to, że on nie liczy sie z Twoimi uczuciami, bo każdej kobiecie byłoby przykro, gdyby jej facet w tak wyraźny sposób adorował inną kobietę i to w dodatku na jej oczach.
Nie wierzę, że on nie wie, że sprawia Ci tym ból.

Porozmawiaj z nim, niech Ci wyjaśni: co czuje do Ciebie, a co do niej.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:59   #23
maanma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 109
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Porozmawiaj z nim, niech Ci wyjaśni: co czuje do Ciebie, a co do niej.[/quote]

Gdy z nim o niej rozmawiam, tłumaczy że mówi tak że jest fajna, bo bardzo ją lubi, a przytula po przyjacielsku. A to, że czasem coś zagada do niej w stylu " ja bym ci zrobił to czy tamto", "to tak na żarty"...
__________________
Maanma
maanma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:07   #24
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Cytat:
Gdy z nim o niej rozmawiam, tłumaczy że mówi tak że jest fajna, bo bardzo ją lubi, a przytula po przyjacielsku. A to, że czasem coś zagada do niej w stylu " ja bym ci zrobił to czy tamto", "to tak na żarty"...


nawet jezeli to tylko zarty, to i tak sa nie na miejscu ...!
co za brak kultury i taktu...
czy on nie wie ze cie rani??
nie pozwalaj na takie zachowanie !!

jak facet ktory kocha moze podrywac inna kobiete....
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:14   #25
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Czy on do niej coś czuje?


jestem w szoku. JAK tak można? ja to bym udusiła. nie to, że wymagam bezwzględnego uwielbienia, ale jakieś zasady mieć trzeba. postawiłabym sprawę jasno: jeśli ona jest "lepsza", "ladniejsza" itd to droga wolna . domyslam sie, jak musi być Ci przykro i zarazem głupio przed znajomymi. musisz postawić to na ostrzu noża. powiedzieć, że to Ci nie odpowiada i musi się zmienić dla dobra związku.

a tak btw., to dobrze, że mój to przy znajomych tylko "no jak ja mogę jej nie pragnąć? patrzcie, jaka mam wspaniala kobiete"
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:40   #26
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Cytat:
Napisane przez maanma Pokaż wiadomość
Porozmawiaj z nim, niech Ci wyjaśni: co czuje do Ciebie, a co do niej.
Gdy z nim o niej rozmawiam, tłumaczy że mówi tak że jest fajna, bo bardzo ją lubi, a przytula po przyjacielsku. A to, że czasem coś zagada do niej w stylu " ja bym ci zrobił to czy tamto", "to tak na żarty"...[/quote]

To się w głowie nie mieści... mój facet jakby przy mnie tak do innej mówił dostałby w twarz. i nie miałabym żadnych skrupułów
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:28   #27
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Moja wypowiedź jest nieaktualna
Twój facet zachowuje się beznadziejnie, wierz mi że stać cię na lepszego.
Takie teksty w związku dla mnie oznaczały by koniec.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:57   #28
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

Nienawidzę tego typu facetów Nie rozumiem całkiem ich motywacji... Sprawia im przyjemność sprawiane bólu i przykrości? Niestety, byłam przez pewien czas w podobnej sytuacji i ostatecznie pomogły jakieś "babskie gierki". Na krótko no i nie wytrzymałam. Teraz bym się nawet w nic nie bawiła, tylko oznaczałoby to koniec...Z tego, co pisałaś ten facet taki już ma charakter i nawet jak sytuacja poprawi się, to niewykluczone, że problem wróci. Jeśli Tobie to przeszkadza (a wierze, że tak jest, bo komu by nie?) to zastanowiłabym się nad skończeniem tego związku.
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:46   #29
chmurkaILKA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

w moim związku taka sytuacja nie mogłaby mieć miejsca, od razu bym powiedziała dowidzenia
raz taką pochwałe mogłabym wybaczyć ale myślę że by mi tego niezrobił
ja jestem taka zazdrośnica że nie wytrzymałabym na Twoim miejscu, jak mu się nie podobam to mówię: "szukaj innej, która nacieszy Twoje oko",
szczerze to niewiem czemu jest z kimś kogo niechwali:/
chmurkaILKA24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:51   #30
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Czy on do niej coś czuje?

twoj tz powinien dostac w***** od faceta tej panny zeby sie ocknal
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.