Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-01, 07:55   #2911
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Z tymi tekstami na temat brzucha i wyglądu to chyba wszystkie mamy podobnie. Ja byłam niedawno w mojej pracy z L4 to koleżanka mnie podsumowała, że chyba trojaczki będę miała. A jak w domu przymierzałam szlafrok i koszule do szpitala, to moja mama rzuciła tekst : za chwile to się do niczego nie zmiescisz 😕
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 08:40   #2912
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ogolnie mam tak samo, ze denerwuja mnie te teksty bo naprawde bardzo ciezko mi jest z akceptacja swojego ciala ale tak naprawde na maksa. A teraz czytajac Was nawet sie smieje pod nosem ze to zabawne jest dzieki dziewcZyny za zlapanie lekkiego dystansu do tego tematu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 08:54   #2913
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej, wczoraj wyszłam ze szpitala,brzuch twardnieje nadal chociaz jakby mniej...mała 2200 waży ja 34 tydzień. Porobili badania, odoczełam, stęskniłam się za chłoopakami, nasłuchałam i naoglądałam historii połozniczo- porodowych i wróiłam

Jak zawiozłam L4 do pracy ostatnio to kadrowa do mnie: Jejku jakas Ty gruba, a sekretarka: Ty chyba blizniaki tam masz, bo niemożlwie miec taki brzuch;p Ale mnie to nie rusza...niestety zdaje sobie sprawe, ze eujstem wielka....cała...podwójne gardłow, bułki na plecach i wielki tyłek i uda.... Uprałam rezniki, koszule, szlafrok i jutro od nowa pakowanie;p
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 09:14   #2914
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

To dobrze ze juz w domku jestes !

Ps. Wlasnie "wyprasowala" przescieradlo z gumka na materac ! Tego nie da sie zrobic dobrze, a jak juz sie z tym uporalam to chowajac do szafki i tak pogniotlam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 09:58   #2915
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

marlenya111 ja mam dwie lewe ręce do prasowania, więc takie prześcieradełka na gumce tylko parą potraktowałam ubranka było fajnie prasować, bo się napatrzeć na nie nie mogłam. no ale już mam zrobione.

klementyna1 cieszę się, że już jesteś w domku! no i córcia ładnie rośnie. mój miał taką wagę w 32tc, więc spokojnie, pewnie nie wyglądasz jeszcze jak ja. jestem godzillą po cichu liczę, że urodzę 2 tyg wcześniej, bo tak rozwój dziecka na to wskazuje albo po prostu wielkie to bobo będzie.

interewcia ja już sie w mój szlafrok nie mogę zawiązać

Almat wiem, że ludzie tylko tak żartują i czasem sama potrafiłam się z tego śmiać, ale hormony jednak robią swoje i różnie się to odbiera. zwłaszcza przy końcu ciąży kiedy rzeczywiście dźwigamy nasze bobasy i wyglądamy jakbyśmy połknęły piłkę. no i racja, czasem ludzie mogliby się jednak ugryźć w język.

83kajusia czasem też aż się boję spojrzeć w lustro. twarz jak buła i przez to włosy układam ze sto razy, żeby lepiej to wyglądało, ale prawda już mało co pomaga. ale co tam, zaczął się luty, bliżej jak dalej, wyskoczą bobasy i będziemy mogły się zająć i nimi i sobą, to wtedy nam zlecą te kg.

aaa zapomniałabym, pojawiają mi się pierwsze rozstępy. wlewałam w siebie przez miesiące hektolitry BioOilu i nie skupilam sie za bardzo na boczkach z tyłu, bo nieznacznie sie tylko powiekszyly, a zaczęły mi tam się kropeczki pojawiać zwiastujące rozstępy trochę smuteczek, ale no wiadomo, trzeba było się z tym liczyć...
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 10:05   #2916
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny już niedługo !

Ja mimo niewielkiego brzucha (wszyscy mówią, że wyglądam na 6 mc, choć ostatnio widzę, że rośnie szybciej) to też już czuję się ciężko, więc nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było gdybym miała większy brzuch. Dokuczają mi plecy w nocy, wczoraj cały dzień leżałam, bo trochę rozkłada mnie przeziębienie i dziś mimo, że też nie najlepiej się czuję to wstałam z łóżka, bo zwyczajnie nie dam rady leżeć, boli mnie ciało i każda pozycja jest niewygodna

A w ogóle to dużo już przytyłyście?U mnie 12,5 kg, 33 tc. Ciekawa jestem ile kg można zgubić już na wyjściu ze szpitala...

Dzisiaj chyba w końcu się ogarnę i kliknę zamówienie w Aptece Gemini, jeszcze raz wszystko sprawdzę i niech przychodzi bo czas torbę spakować.
Zadzwoniłam rano do męża, a ten mi mówi, że pierwszy raz poczuł taki niepokój, że dzwonię bo się zaczęło
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 10:07   #2917
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej dziewczyny można do Was dołączyć ?
Byłam do tej pory na wątku kwietniówek ale odeszłam wyszła niemiła sytuacja ...
do tego dowiedziałam się właśnie że będę miała cesarkę pod koniec marca
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 10:30   #2918
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia_28w patrzac po mojej Mamie mozna wrocic ze szpitala z waga... -28kg serio tyle przytyla w 1 ciazy a wracajac do domu miala 0.5kg wiecej niz przed ciaza tyle ze ja potem zgubilo jedzenie przy karmieniu- nie radzila sobie z nawalem itp i karmienie zaczynala od dwoch cukierkow na raz dla siebie poprzednio przytylam ponad 20kg i szybko wrocilam do wagi sprzed (nie tak szybko jak moha Mama) teraz mam 24 na plusie (35w3d) i watpie ze zejdzie tak szybko choc mam plan ambitny zejsc z tego chocby to mialo zajac rok lub dwa ... teraztak mowie- zobaczymy co bedzie po tyle ze ja nie mam wyjsciowej wagi 55 jak co niektore z Was Szczesciary ale co tam, bedzie co ma byc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 10:37   #2919
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Asia_28w patrzac po mojej Mamie mozna wrocic ze szpitala z waga... -28kg serio tyle przytyla w 1 ciazy a wracajac do domu miala 0.5kg wiecej niz przed ciaza tyle ze ja potem zgubilo jedzenie przy karmieniu- nie radzila sobie z nawalem itp i karmienie zaczynala od dwoch cukierkow na raz dla siebie poprzednio przytylam ponad 20kg i szybko wrocilam do wagi sprzed (nie tak szybko jak moha Mama) teraz mam 24 na plusie (35w3d) i watpie ze zejdzie tak szybko choc mam plan ambitny zejsc z tego chocby to mialo zajac rok lub dwa ... teraztak mowie- zobaczymy co bedzie po tyle ze ja nie mam wyjsciowej wagi 55 jak co niektore z Was Szczesciary ale co tam, bedzie co ma byc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Youan zbieram szczękę z podłogi
Piszesz, że te 20 szybko zgubiłaś- szybko znaczy miesiąc, 3 miesiące ?
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 10:45   #2920
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Czesc meniaa94

Youan zarazilas mnie optymizmem !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 11:03   #2921
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia_28w wiesz co to bylo 5 lat temu ale tak raczej 1-2 miesiace kp plus restrykcyjne przestrzeganie diety bo balam sie kolekpotem sie ogarnelam z tym strachem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 11:11   #2922
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny!

Jak któraś nie zdążyła jeszcze zakupić chusty, to na fb little frog jest -20% na jeden wzór - słoneczny agat.

A wpisując komentarz pod postem na ich fb można jedną wygrać
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 11:27   #2923
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
CAMA07 witajcie jakie imie wybraliscie ?

Co do szpitala to u mnie wlasnie tak jest 2h kontakt skora do skory chyba ze do szycia wezma na chwile zwazyc ale z tata i znowu oddadza i pojaza jak karmic. A w przypadku CC to robia wszystko zeby kontakt skory do skoru mial tata
Witaj, w sprawie imienia jeszcze nas nie oświeciło, jest kilka typów, ale nastawiłam się na to, że zobaczę na kogo będzie wyglądała
Ooo widzę, że masz dobre szpitalne opinie, a gdzie rodzisz?

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
Kochana rodziłam na Żelaznej w Wawie i tam po porodzie naprawde się nor spieszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie lekarze i znajomi sieją postrach, że na Żelaznej jest taki tłum rodzących teraz, że bardzo często odsyłają rodzące do innych szpitali z powodu braku miejsc - i tego się boję, a lekarza prowadzącego nie mam z Żelaznej, więc nie będę traktowana priorytetowo

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
CAMA07 witaj marcowa mamusio
no standardy są różne w różnych szpitalach, to fakt. ja mam nadzieję, że też nie będą robić problemu i pierwsze chwile spędzimy trochę dłużej razem
Hej , jak tylko wszystko pójdzie bez komplikacji, to będę o to się upominała, gdyby postanowili inaczej.

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
aaa zapomniałabym, pojawiają mi się pierwsze rozstępy. wlewałam w siebie przez miesiące hektolitry BioOilu i nie skupilam sie za bardzo na boczkach z tyłu, bo nieznacznie sie tylko powiekszyly, a zaczęły mi tam się kropeczki pojawiać zwiastujące rozstępy trochę smuteczek, ale no wiadomo, trzeba było się z tym liczyć...
U mnie to samo, na boczkach z tyłu czerwone punkciki i kreseczki się pojawiły, też smuteczek. Podobno łatwiej jest to opanować póki czerwone, np stosować dermoroller - ale to chyba raczej dopiero po porodzie... Ja masuję ostrą gąbką i wcieram częściej specyfik na rozst.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:04   #2924
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witam nowa mamusie

Też mnie wkurzają komentarze. Nawet moja mama nie może się powstrzymać, najbardziej przeżywa jaki mam duży brzuch, kiedy ona miała taki malutki...
Jakbym ja musiała mieć taki sam :/ Dodatkowo ja wcale nie uważam, że jest duży, tym bardziej różne gadanie mnie wkurza. W ogóle co za różnica czy duży czy mały, mniejszy od czyjegoś... Bez sensu, toć każdy jest inny.

Ja przytyłam na razie ok. 13 kg.

Klementyna super że wyszlas!!

Dzisiaj wzięłam się za walkę z kurzem i jestem ciekawa na ile wystarczy.... Zaczęłam od umycia okien i framug, ale tylko w środku. Zostały mi półki itp. No i mycie podłogi na koniec. Już mi się nie chce, a to tylko pokój jeden :-P
Nie ogarniam tego jak u nas się kurzy, mieszkamy przy ruchliwej ulicy, dodatkowo kopca z kominów i jest dramat :-(
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:16   #2925
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cama07 ja rodze w gliwicach :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:54   #2926
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

ja nie wiem ile, bo się nie ważę ale wstawię fotkę. a co tam
a jak tam wasze piłeczki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k2.jpg (59,7 KB, 63 załadowań)
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:59   #2927
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny, trochę mi lepiej jak poczytałam, że też macie podobne rozterki Znaczy, że nie jestem jakaś dziwna
Witajcie nowe Mamy!
U mnie ok. 14-15 kg na plusie. Jutro idę do szpitala na gbs i test Manninga czy jakoś tak, to może też mnie zważą. Waga mi padła w domu.
Pantera, podziwiam Cię, że zachciało Ci się takich porządków. Ja już kompletnie niczego nie mogę. Nawet jak umyję ze dwa garnki ręcznie to chodzić później nie mogę. Ale fakt, że mam taki syf w domu jak nigdy. Gdzie nie spojrzę tam coś do roboty i też mnie to podkręca. Na lampach kurz, kwiaty by trzeba umyć, o oknach to nawet nie wspomnę. U nas piec z podłogówką, do tego pies w domu to wyobraźcie sobie jaki burdel. No i z dworu się nosi, nie to co w bloku, że najgorsze na klatce zostaje.
Klementyna, to ile Cię w sumie trzymali? Miałaś jakieś "ciekawe" badania?
W Biedronce znowu pieluchy w promocji. Tak sobie właśnie oglądałam w ofercie Lidla biustonosze do karmienia, które mają być od jutra, ale najmniejszy obwód 85. Trochę dużo jak dla mnie.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:00   #2928
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Carla ładna piłeczka ! Ja cyknę fotkę w piątek z okazji rozpoczęcia 34 tc

Dziewczyny nie miałyście pomysłu by założyć wątkowy klub, w którym mogłybyśmy się bez obaw dzielić zdjęciami naszych brzuszków i później maluszków ?
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:23   #2929
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ehh sliczny brzusio u mnie to jak juz kiedys pisalam calosc to 3drzwiowa szafa z widokiem na taras

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 14:54   #2930
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wzięłam się za walkę z kurzem i jestem ciekawa na ile wystarczy.... Zaczęłam od umycia okien i framug, ale tylko w środku. Zostały mi półki itp. No i mycie podłogi na koniec. Już mi się nie chce, a to tylko pokój jeden :-P
Nie ogarniam tego jak u nas się kurzy, mieszkamy przy ruchliwej ulicy, dodatkowo kopca z kominów i jest dramat :-(
Obstawiam, że starczy na tydzień

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
ja nie wiem ile, bo się nie ważę ale wstawię fotkę. a co tam
a jak tam wasze piłeczki?
Pięknie wyglądasz!

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie miałyście pomysłu by założyć wątkowy klub, w którym mogłybyśmy się bez obaw dzielić zdjęciami naszych brzuszków i później maluszków ?
Część z nas chyba zapisała się na ten wątek FB.


Kajusia, Ty chyba kupowałaś leżaczek 3w1 Tiny Love, jeśli dobrze kojarzę. Możesz doradzić na co zwrócić uwagę? Jestem umówiona na sobotę na ewentualny zakup.
250zł za model z budką, więc cena nie najniższa, ale z drugiej strony te z budką są trochę droższe. Mam spory balkon (18m2), więc chciałabym małego wystawiać latem na niego żeby sobie spał na powietrzu i dlatego ten daszek by mi się przydał jako dodatkowa ochrona przed słońcem/wiatrem.




Dziewczyny, powoli wszystkie mamy już wszystko gotowe. Podliczałyście ile wydałyście na rzeczy związane z pojawieniem się dziecka, ciążą, porodem?
__________________
27.03.2017

Edytowane przez Almat
Czas edycji: 2017-02-01 o 14:59
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:19   #2931
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powoli wszystkie mamy już wszystko gotowe. Podliczałyście ile wydałyście na rzeczy związane z pojawieniem się dziecka, ciążą, porodem?
Ja nie podliczam,bo mi i tak wyjdzie dużo w porównaniu do innych ze względu na leki, które biorę. A jeszcze doliczyć wydatki związane w ogóle z zajściem w ciążę to Gdzieś kiedyś widziałam wpis na blogu odnośnie tego jak najtaniej przejść ciążę czy coś w ten deseń. Tyle,że każda ciąża jest inna
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:45   #2932
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat nie probuje liczyc bo po co mi sie stresowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:48   #2933
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mi wyszło że zamknelismy się mniej więcej w 2.5 tys. Z tym że nie liczę łóżeczka i rzeczy do niego, bo kupuje to moja mama...
Wózek używany, fotelik samochodowy też, bo od siostry męża mamy... Ciuszki niemal wszystkie dostaliśmy też, nie było na co aż tak wydawać. I tak w sumie sporo jakoś :-D

W sumie może faktycznie założymy klub? Wiem że cześć jest na fejsie, ale w większości osoby z fcb tutaj się nie udzielają. A fajnie będzie potem obejrzeć fotki maluszków
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:50   #2934
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja kupiłam ten leżaczek Tiny Love używany ale bez daszku. Z tego co oglądałam używki to te plastikowe elementy, które łączą stelaż w niektórych leżakach były popękane. No i mój niestety chwieje się jak rusza się go na boki. Mój mąż był po niego i nie zauważył tego. Także poruszaj nim we wszystkie strony przed zakupem
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:54   #2935
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hm ja tak na szybko licząc to jakieś 4 tysiące (łącznie z 3 płatnym usg) , nie licząc kosztów starań.

Ja jestem za klubem tylko musiałabyś my ustalić jakieś warunki dostępu do niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:59   #2936
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat, ja nie kupowałam tego leżaczka. To ktoś inny. Jeśli chodzi o koszty to ja podliczyłam przed chwilą i wyszło mi trochę ponad 2800 zł. Nie tak źle. Ale ta kwota obejmuje tylko badania, wizyty i leki od ok. 8 tc, bez akcesoriów porodowych i dla dziecka. Wcześniej mam wszystko w kopercie "in vitro". Tam już nie jest tak różowo (3 procedury), ale nie skarżę się i nie żałuję. Jestem przeszczęśliwa, że się udało A najgorsze z tego wszystkiego były przeżycia psychiczne, pieniądze to mały Pikuś Na dziecko też niewiele wydaliśmy. Nie podliczałam, ale skoro ani jednego ciuszka nie kupiłam, wózek za 300 zł, fotelik, wanienka, przewijak dostałam ... Nie mogę narzekać
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 16:41   #2937
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja chyba wolę tego nie podliczać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Ale kupowałam na bieżąco w każdym miesiącu coś i dlatego tak nie odczułam. Wszystko od podstaw, dostaliśmy tylko pare ciuszków używanych i leżaczek resztę sami.

Na fejsie dużo dziewczyn jest i tam.na bieżąco jesteśmy i zdjęcia też są częste, ale jak chcecie klub to czemu nie.

Ja już się spakowałam i czekam.... hehe na marzec mam nadzieję😉

Witamy nowe brzuchatki😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 17:32   #2938
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten leżaczek Tiny Love używany ale bez daszku. Z tego co oglądałam używki to te plastikowe elementy, które łączą stelaż w niektórych leżakach były popękane. No i mój niestety chwieje się jak rusza się go na boki. Mój mąż był po niego i nie zauważył tego. Także poruszaj nim we wszystkie strony przed zakupem
Czyli jednak to Ty Obstawiałam właśnie, że jedna z Was ku delikatnemu wskazaniu na Kajusię


Które elementy masz na myśli? I dziękuję, że to piszesz, właśnie o takie rady mi chodziło


Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Ja jestem za klubem tylko musiałabyś my ustalić jakieś warunki dostępu do niego
Może dla tych, które tu się mocno udzielają, mniej więcej wiemy kto to

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Almat, ja nie kupowałam tego leżaczka. To ktoś inny. Jeśli chodzi o koszty to ja podliczyłam przed chwilą i wyszło mi trochę ponad 2800 zł. Nie tak źle. Ale ta kwota obejmuje tylko badania, wizyty i leki od ok. 8 tc, bez akcesoriów porodowych i dla dziecka. Wcześniej mam wszystko w kopercie "in vitro". Tam już nie jest tak różowo (3 procedury), ale nie skarżę się i nie żałuję. Jestem przeszczęśliwa, że się udało A najgorsze z tego wszystkiego były przeżycia psychiczne, pieniądze to mały Pikuś Na dziecko też niewiele wydaliśmy. Nie podliczałam, ale skoro ani jednego ciuszka nie kupiłam, wózek za 300 zł, fotelik, wanienka, przewijak dostałam ... Nie mogę narzekać
Tak, to jednak Interewcia


Czyli rozstrzał w sumie mamy niezły..
Ja sumując w głowie wszystkie koszty (łóżeczko, materac, fotelik samochodowy, przewijak, tetrówki, środki higieniczne dla mnie (w tym te w ciąży) i dziecka, piżamy do karmienia, suplementy w czasie ciąży, poduszka wąż, kocyk, ręcznik itd.) zamykam się w sumie w kwocie 1400zł. Jeśli kupię jeszcze leżaczek i wanienkę to dobiję do 1700zł i chyba tyle.
Ale nie muszę kupować ani jednego ubranka przez najbliższy rok + laktator, podgrzewacz do butelek, śpiworek i wózek dostaliśmy, więc oszczędzam co najmniej drugie tyle.
__________________
27.03.2017

Edytowane przez Almat
Czas edycji: 2017-02-01 o 17:46
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 17:36   #2939
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten leżaczek Tiny Love używany ale bez daszku. Z tego co oglądałam używki to te plastikowe elementy, które łączą stelaż w niektórych leżakach były popękane. No i mój niestety chwieje się jak rusza się go na boki. Mój mąż był po niego i nie zauważył tego. Także poruszaj nim we wszystkie strony przed zakupem
Hej, podczytuje was od jakiegos czasu ale sie nie udzielałam bo jakoś nie mam nic ciekawego do przekazania.
TP na 30.03 synek

A pisze, zeby Cie uspokoić troszke chociaz, interewcia, te leżaczki sa takie gibajace sie od nowości. Dla mnie to był plus w sumie bo mogłam maleństwo delikatnie pokołysać jak chciałam zeby szybciej zasnął. Trzeba sie tez wczytać w instrukcje - tam sa opisane pozycje w jakich leżaczek powinien byc uzywany, raz trzeba podpierać przód, raz tył tymi nóżkami rozkładanymi.
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 17:39   #2940
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Carla ładna piłeczka ! Ja cyknę fotkę w piątek z okazji rozpoczęcia 34 tc

Dziewczyny nie miałyście pomysłu by założyć wątkowy klub, w którym mogłybyśmy się bez obaw dzielić zdjęciami naszych brzuszków i później maluszków ?
Tak na fb jest nas sporo i dużo fot, ale może być i klub

"Ciekawych badań" nie miałam. Kilka reazy dziennnie tętno maluszka, 1 raz dziennie ktg, wymaz z pochwy, krew, mocz, usg i badanie ginekologiczne
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.