Mamy majowe 2017 cz. IV - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-02, 11:49   #1201
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez anita7 Pokaż wiadomość
Tak prawda że praca nad sobą jaką włożyć musi alkoholik jest ogromna a mądre wsparcie rodziny nieocenionym wsparciem terapii ☺

Ja też dzwoniłam dziś do szkoły rodzenia i już miejsc nie ma 😕 ale babeczka zapisała sobie nr do mnie bo może ktoś zrezygnuje a właściwie wystarcz ze zrezygnuje jakiś Pan współtowarzyszący. Od 20 lutego się u mnie zaczyna a kolejny kurs w kwietniu to już za późno

Emilka
Poka łowy ciuszkowe ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, no w kwietniu już trochę późno.. U mnie zaczyna się 7 lutego a później jakoś też tak z początkiem marca. Myślę że w marcu jeszcze nie za późno ☺
Może akurat zwolni się miejsce albo znajdziesz jakąś inną alternatywę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 11:50   #1202
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

A tak jeszcze w temacie, to jestem ciekawa waszego zdania. Jezeli ktos jest alkoholikiem, zneca sie nad rodzina fizycznie i psychicznie, i nie chce sie leczyc to co powinna zrobic rodzina? Leczyc siebie i trwac w tym koszmarze, bo to choroba, czy myslec o sobie? Bo mozna mowic raz, drugi, piaty.. ale trwac w tym tyle lat? Zmuszenie kogos do terapii sadownie w przypadku bardzo agresywnego osobnika moze zagrazac bezpieczenstwu tej osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 11:55   #1203
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
A tak jeszcze w temacie, to jestem ciekawa waszego zdania. Jezeli ktos jest alkoholikiem, zneca sie nad rodzina fizycznie i psychicznie, i nie chce sie leczyc to co powinna zrobic rodzina? Leczyc siebie i trwac w tym koszmarze, bo to choroba, czy myslec o sobie? Bo mozna mowic raz, drugi, piaty.. ale trwac w tym tyle lat? Zmuszenie kogos do terapii sadownie w przypadku bardzo agresywnego osobnika moze zagrazac bezpieczenstwu tej osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że kilka razy owszem można dać szansę ale jeżeli trwa to latami a sytuacja zamiast się polepszać to się pogarsza hmm.. w takim wypadku już ciężko żeby ktoś z tego wyszedł wtedy trzeba odpuścić, myśleć o sobie i dzieciach, nie można przecież żyć w takim cierpieniu, być skazanym na to, najbardziej odbija się to na dzieciach wtedy lepiej odejść. Alkoholizm jest ciężki. Jednym się udaje wyjść z tego a inni do końca życia piją i w końcu z przepicia umierają. Temat rzeka.. często właśnie jest tak ze ktoś upadnie bardzo nisko i dostanie kopa w tyłek.. np trafiając do szpitala bądź jak wykryją lekarze jakąś chorobę. Wtedy chyba łatwiej takiej osobie się pozbierać i stanąć na nogi, przestać pić.
Najważniejsze... to ta osoba MUSI CHCIEĆ i robić wszystko w dobrym kierunku. Bo chcieć a nic z tym nie robić.. no cóż to tak się nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez talusiax33
Czas edycji: 2017-02-02 o 12:20
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 11:59   #1204
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Marta - wow gratuluję wygranej ale masz szczęście! Mama na pewno szczęśliwa
Jak to zrobiłaś? 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję. A konkurs jest na stronie Auchan
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Idę robić placuszki bananowe mam 5 bananów i już prawie przejrzały to będą słodziutkie placuszki

Wysłane z Lumia za pomocą Tapatalk
Właśnie zjadłam talerz placków.

Współczuję dziewczyny przeżyć związanych z alkoholizmem. W mojej rodzinie kiedyś dziadek pił i moja mama wyprowadziła się od swoich rodziców mając 16 lat. Ale jak już się urodzilam to przestał, a z tego co wiem miał wybuchowy charakter.

Za to tz miał gorzej. Dziadek i ojciec. Ale jego tata od kilku lat nie pije ani kropli. Za to dzieciństwo miał nieciekawe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:06   #1205
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Ufff, nadrobiłam Was - byłam zawieźć zwolnienie do pracy. Do Lidla wysłałam Tz, ale już nic nie było! Same resztki

Szał z tymi cenami OC!!! My zapłaciliśmy 1000 zł za jedno auto, ale pierwszy raz odpuscilśmy AC. Ale mamy taniej, bo właśnie pod teścia jesteśmy podpięci, a on ma spore zniżki.

Kingaluna - współczuję Ci, bo wiem co to znaczy - najgorzej wspominam okres gimnazjum. Teraz jest ok, ale pewnych rzeczy się nie zapomina.
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:09   #1206
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Byłam w lidlu i z biustonoszy zostały same 90c wiec sobie odpuściłam szukanie po innych. Kupie sobie gdzieś stacjonarnie, bo mi jedna babka poleciła sklep w okolicy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:12   #1207
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
A tak jeszcze w temacie, to jestem ciekawa waszego zdania. Jezeli ktos jest alkoholikiem, zneca sie nad rodzina fizycznie i psychicznie, i nie chce sie leczyc to co powinna zrobic rodzina? Leczyc siebie i trwac w tym koszmarze, bo to choroba, czy myslec o sobie? Bo mozna mowic raz, drugi, piaty.. ale trwac w tym tyle lat? Zmuszenie kogos do terapii sadownie w przypadku bardzo agresywnego osobnika moze zagrazac bezpieczenstwu tej osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie odpowiedzialność za dzieci jest najważniejsza - spokój i bezpieczeństwo. Jeśli terapia nie przyniosła skutku, cykle nawracają, to trzeba odciąć się. Tylko najczęściej jest już syndrom DDA, pojawia się uzależnienie od alkoholika i dlatego ludzie trwają.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 12:15   #1208
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Wlasnie wyszlam z wanny i szykuje sie na wizyte matkobosko jak juz ciezko oporzadzic sie ta na dole az strach myslec co bedzie dalej po wizycie zajrze do lidla bo jest duzy nowy kolo gabinetu ale interesuja mnie tylko staniki z ciuszkow dzieciecych nic mnie nie urzeklo, poza tym jestem przeciwniczka zwierzat w cyrku i nie podoba mi aie ten motyw

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzisiaj, odezwe sie jak juz bede po

A ja wroce bede smazyc placki ziemniaczane bo mam straszna ochote

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:26   #1209
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

IDĘ SPRZĄTAĆ 😃😃 ciekawe co z tego wyjdzie.
A dziś na obiad mielone, buraczki na ostro i ziemniaczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:30   #1210
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Talusia, pomyślimy z tym autem. Ja je ogromnie lubię, dla mnie jest mega wygodne, ja osobiście nie dojrzalam do zmiany samochodu kocham ten mocno mimo że mnie wkurzył tymi awariami a mój mąż zmienia ciągle zdanie, dzisiaj powiedzial ze daje mu jeszcze jedną szansę

Melka, niestety moja siostra tkwi w tym związku... Albo "związku". Jeździ do szwagra, sprząta mu, raz na rok malowanie robi, ogarnia wszystko a jak już ogarnie to on ją wygania i się awanturuje... Szkoda mi jej ale no nie chce się odciąć, to jej decyzja. Swego czasu nawet się z kimś spotykała ale chyba nic z tego nie wypaliło. Nie chciałam być wścibska.



Kurcze, znowu mi się brzuch spina.

Wysłane z Lumia za pomocą Tapatalk
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:36   #1211
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Aniu magnez i odpocznij sobie.

Tak bardo bym chciała już wiosnę. U koleżanki w Niemczech ponad 10 stopni i słoneczko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 12:47   #1212
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Aniu to dajcie mu ostatnia szansę 😀 jakkolwiek to brzmi. Może już nie zrobi Wam psikusa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:52   #1213
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Aniu to dajcie mu ostatnia szansę 😀 jakkolwiek to brzmi. Może już nie zrobi Wam psikusa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby oby

Dziewczyny czy Wy się rejestrowałyście może na tych klubach znanych marek? Ja właśnie na hipp się zarejestrowałam i tam dają naklejkę na szybę do auta "z nami jedzie ....." i personalizują Już zamówiłam dla naszej Asieńki
A czy może która z Was w bebiklubie się zarejestrowała? I dostała już paczkę z termoforem? Bo ja jeszcze nie
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:52   #1214
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Umieram. Ja nigdy nie choruję. Złapałam jakiś syf i teraz będę umierać przez następne kilka dni, odwołałam już wizytę u ginekologa, a miałam dzisiaj mieć, udało mi się przełożyć na za tydzień...

Zamówiłam pizzę z kurczakiem i do tego cola. Nie mam siły dzisiaj gotować.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:56   #1215
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Mamy majowe 2017 cz. IV

Aniu ja sie rejestrowałam, dostałam paczkę z hippa ale bez imienia bo wtedy nie znałam płci, z bebiklubu termofor doszedł po jakimś miesiącu i jeszcze z bebiko teczkę i mały kocyk sensoryczny taki mini mini :P
Black nie zazdroszczę choroby, to jest chyba najgorsze obyś szybko wyzdrowiała, zdrówka życzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:58   #1216
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Wybraliśmy z mężem ostatecznie wózek, mam nadzieję że już nic nam się nie zmieni 😄
Zjadłam drożdżowke z serem i wypiłam kakauko, teraz mam dużo sił na sprzątanie 😀
1486040320539.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:04   #1217
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Wybraliśmy z mężem ostatecznie wózek, mam nadzieję że już nic nam się nie zmieni
Zjadłam drożdżowke z serem i wypiłam kakauko, teraz mam dużo sił na sprzątanie
Załącznik 6888246

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale piękny wózek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:05   #1218
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Aniu ja sie rejestrowałam, dostałam paczkę z hippa ale bez imienia bo wtedy nie znałam płci, z bebiklubu termofor doszedł po jakimś miesiącu i jeszcze z bebiko teczkę i mały kocyk sensoryczny taki mini mini :P
Black nie zazdroszczę choroby, to jest chyba najgorsze obyś szybko wyzdrowiała, zdrówka życzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie ja z bebiprogramu też teczkę dostałam. Hippa dzisiaj dopiero ogarnęłam a z bebiklubu nie dostałam tej paczki z termoforkiem a podobno świetnie się on sprawdza na kolki, koleżanka mi poleciła.

Black zdrówka!!! dasz radę, kto jak nie Ty!

Talusia, gratuluję wyboru powozu dla księżniczki co to za model?
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:18   #1219
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Dziewczyny strasznie kochane jesteście! Utuliłabym Was wszystkie za takie wspaniałe słowa wsparcia ♡ Czytając Wasze posty łzy same cisnęły się do oczu

Na razie nie wiem co zrobię. Mama mówiła, żebym nie przyjeżdżała, bo szkoda się denerwować. Dowiedziałam się, że tata chce wyjść ze szpitala na własne żądanie czyli już mu lepiej. Po skończonym pobycie w szpitalu ma wskazane od razu jechać na oddział odwykowy celem konsultacji, ale z tego co widzę to pewnie zmienił zdanie.

Może zmieńmy temat na jakiś weselszy. Co macie na obiad? U nas pierogi ze szpinakiem, a ja dopchałam jogurem naturalnym i mandarynkami. Moje dzieciątko szczęśliwie sobie fika po takiej wyżerce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 13:19   #1220
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Ania - bebetto torino tak jak chcieliśmy

Ja nawet nie dostałam tej teczki i zabawki sensorycznej z bebiko, muszę wejść jeszcze na hippa i ogarnąć ten termofor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:23   #1221
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Talusia piekna karoca
Ania ja dostalam z hipp i bebiprogram, musze ogarnac ten bebiklub jeszcze w takim razie jade na wizyte, jak zwykle sie stresuje

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:28   #1222
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Co do OC, to najlepiej wziąć na spółkę z kimś, kto ma pełne zniżki. mi już od roku lecą wyższe zniżki, bo mamy auto z mężem na spółkę, a on ma pełne po tacie. Wtedy partycypujecie w zniżkach i wychodzi o wiele taniej, a przy okazji młodsza stażem osoba dziedziczy zniżki.

Do lekarza chyba i tak dopiero jutro rano pójdę, bo u rodzinnego tylko pediatra dzisiaj przyjmuje.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Ja już mam pełne ale i tak ponad 700 zł zapłaciłam.
Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o takie normalne biustonosze, to pod biustem mam 88 cm, więc rozmiar 80/85 - zależy jaka firma, ale ja generalnie muszę mieć ciasno pod biustem, bo inaczej wszystko by musiały ramiona dźwigać, a jest co

a ten do karmienia z Lidla jest bardzo delikatny i rozciągliwy, więc nawet na noc będzie ok. Myślę że nie ma co brać na wyrost obwodu, no chyba że ktoś jest pewny że dużo przytyje. A jeśli chodzi o miseczki to podczas laktacji piersi są różne, ja w 2-3 dobie miałam nawał i były ogromne, a potem już normalne. Moje doświadczenie mówi że nie ma co przesadzać z rozmiarami bo ja po porodzie od razu byłam bardzo chuda, zleciało mi od razu 10 kg, ale każdy ma inaczej, także trudno radzić.
Właśnie dlatego pytałam, bo jeśli byłaby zanizona rozmiarowka to bym sprobowala, ale ja nosze 75 w obwodzie.
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Talusia a pytałaś o upadek. Nic mnie nie boli, nic mi się nie dzieje
Wczoraj w ogóle chyba z tym chodzeniem przegięłam, dzisiaj się ruszać nie mogę... Tak okropnie mnie boli w okolicach spojenia że nawet mam problem wstać z łóżka. Koniecznie muszę to zgłosić za tydzień na wizycie. Zaczyna mnie to martwić, bo każdy mi mówi, spoko to ciąża, tak bywa, ale nie sądze że aż taki ból to norma...
Aniu uważaj na siebie. A jaki to jest ból? Podbrzusza? Nigdy tego miałam i jakoś nie bardzo to kumam.

Ja już po okuliscie, nie mam przeciwwskazań do porodu naturalnego jeśli chodzi o wzrok.

Kinga a ja uważam, że Twoja mama powinna zabrać tyłek i niech sobie sam radzi a ona w końcu odetchnie. Skoro on całe życie tak funkcjonuje to wg nie nie zasługuje na opieke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:37   #1223
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Talusia piekna karoca
Ania ja dostalam z hipp i bebiprogram, musze ogarnac ten bebiklub jeszcze w takim razie jade na wizyte, jak zwykle sie stresuje

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
Co to za stresowanie się?!

Kingaluna, u nas dzisiaj zupa gulaszowa, co mi się za dużo nagotowało jakiś czas temu i dzisiaj rozmroziłam i mamy obiad gotowy

Mój mąż dzisiaj pierwszy raz odkąd pracuje napił się z kolegami w pracy. Oni to tam równo tankują, on zawsze odmawiał ale wczoraj miał doła, wiadomo, a coś się umówili chyba na picie i mnie zapytał czy pierwszy raz może... Pomysł mi się nie podobał ale raz jeden to i księdzu wolno jak to mówią. Tym bardziej, że on nigdy wcześniej nie pił, nawet jak po weselu flaszki zaniósł czy jak auto kupiliśmy (bo tam na każdą okazję się stawia) to tylko postawił alko a sam się nie dał namówić nawet na kieliszek. No i mam wesoło bo muszę sama auto z warsztatu odebrać bo on się nie nadaje do niczego. Jutro na glukozie to on będzie cierpiał chyba a nie ja

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Aniu uważaj na siebie. A jaki to jest ból? Podbrzusza? Nigdy tego miałam i jakoś nie bardzo to kumam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jest ból podbrzusza, to jest tak jakby wszystkie dolne kości miednicy mnie bolały, w kroku i miejsce gdzie jest spojenie łonowe. Nie wiem do czego to porównać... Może trochę do bólu po zakwasach ale też nie do końca.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:48   #1224
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość

Kinga a ja uważam, że Twoja mama powinna zabrać tyłek i niech sobie sam radzi a ona w końcu odetchnie. Skoro on całe życie tak funkcjonuje to wg nie nie zasługuje na opieke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wiem jak mozna tak powiedziec. Ja mam poprostu inny charakter. Alkoholizm to choroba jak kazda inna. Trzeba to zrozumieć. Facet chce się zmienić, uwazasz ze jeśli odwrócą sie wszystkie osoby od niego to mu pomoże? Wątpię.
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:51   #1225
madzzz91
Raczkowanie
 
Avatar madzzz91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Oby oby

Dziewczyny czy Wy się rejestrowałyście może na tych klubach znanych marek? Ja właśnie na hipp się zarejestrowałam i tam dają naklejkę na szybę do auta "z nami jedzie ....." i personalizują Już zamówiłam dla naszej Asieńki
A czy może która z Was w bebiklubie się zarejestrowała? I dostała już paczkę z termoforem? Bo ja jeszcze nie
Jak się rejestrowalam i dostałam paczkę jakies 2 tygodnie temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzzz91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:55   #1226
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Black -takie pyszności gotujesz ostatnio, że pizza z dowozem się należy zdrowiej szybko!

Ania - identyczny ból miałam po tym moim "biegu" - dokładnie jakby mi się spojenie łonowe rozchodziło - ale na wizycie lekarz powiedział, że jest ok, więc może tak odczuwamy jakieś naciągnięcie więzadeł i mięśni w ciąży?

Ja dzisiaj mam obiad "na cwaniaka" Wpadłam do babci - zrobiła mi mielone I przy okazji dała też dla Tz Więc tylko mu frytki do tego ogarnę i mam obiad jak ta lala
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:56   #1227
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Hej.

Jestem chora. Pięknie. we wtorek tata przywiózł do nas mamę, bo rano zaslabla i nie chciał, żeby była sama w domu... Popołudniu, po pracy, zabrał ją do lekarza i okazało się, że ma zapalenie oskrzeli... A dziś mnie rozłożylo. akurat w dniu, kiedy mam wizytę u gina. Chyba zadzwonię i przełożę. 😩

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
kuruj się kochana

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że coś po południu będzie to te rozmiary idealne dla mnie

Black; Kuruj się , jest taka pogoda, że znów wszyscy chorują, teraz codziennie ciepła woda z miodem, cytryną i imbirem na zabicie zarazków.

Nie wiedziałam jak wysokie są te ubezpieczenia, my samochodu nie mamy i chyba z tego co piszecie nie bardzo chcemy, mimo że oboje z tż mamy już duże zniżki.
Ale skoro mieszkamy w centrum miasta to nie jest nam potrzebne, a dziadkowie powiedzieli, że chętnie po nas przyjadą ( bo rozważaliśmy zakup samochodu).

Wygrałam dla mojej mamy zakupy za 600 zł w Auchan
Mama szczęśliwa
gratki


Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość


Ja upolowałam dwupak body i dwupak spodenek. Staników nawet nie widziałam. Nie jestem typem szperacza i wyszukiwacza Ale ciuszki bardzo fajne. Wzięłam 62/68.
ja upolowałam spodenki szare i zółte w rozmiarze 62/68 to był ostati zestaw spodenek w tym rozmiarze, w dodatku bez opakowania



Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Oby oby

Dziewczyny czy Wy się rejestrowałyście może na tych klubach znanych marek? Ja właśnie na hipp się zarejestrowałam i tam dają naklejkę na szybę do auta "z nami jedzie ....." i personalizują Już zamówiłam dla naszej Asieńki
A czy może która z Was w bebiklubie się zarejestrowała? I dostała już paczkę z termoforem? Bo ja jeszcze nie
ja dostałam paczkę z termoforkiem bardzo szybko, bo po 2 tygodniach mam też ten mini kocyk sensoryczny

Cytat:
Napisane przez kingaluna Pokaż wiadomość
Dziewczyny strasznie kochane jesteście! Utuliłabym Was wszystkie za takie wspaniałe słowa wsparcia ♡ Czytając Wasze posty łzy same cisnęły się do oczu

Na razie nie wiem co zrobię. Mama mówiła, żebym nie przyjeżdżała, bo szkoda się denerwować. Dowiedziałam się, że tata chce wyjść ze szpitala na własne żądanie czyli już mu lepiej. Po skończonym pobycie w szpitalu ma wskazane od razu jechać na oddział odwykowy celem konsultacji, ale z tego co widzę to pewnie zmienił zdanie.

Może zmieńmy temat na jakiś weselszy. Co macie na obiad? U nas pierogi ze szpinakiem, a ja dopchałam jogurem naturalnym i mandarynkami. Moje dzieciątko szczęśliwie sobie fika po takiej wyżerce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chciałam coś napisać odnośnie Twojego wcześniejszego postu, ale.... skoro ma byc weselej to tulę

Byłam dziś na wizycie u swojej gin i dostałam skierowanie na glukozę i na usg 28-32 tydzień

Nie dowiedziałam się ile waży ani ile mierzy mój mały, wiem że serduszko ładnie pracuje i że wszystko jest w porządku
Także tyle o
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 14:02   #1228
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Właaaśnie miałam pytać - idziecie na jakieś jeszcze poważniejsze USG w III trymestrze? Bo mi na połówkowym powiedział, że nie widzi wskazań - chyba, że mam ochotę to zaprasza
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 14:18   #1229
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
To nie jest ból podbrzusza, to jest tak jakby wszystkie dolne kości miednicy mnie bolały, w kroku i miejsce gdzie jest spojenie łonowe. Nie wiem do czego to porównać... Może trochę do bólu po zakwasach ale też nie do końca.
Aniu - mam identycznie już od grudnia i niestety to wcale nie mija, wręcz nasiliło się bo wcześniej czasami przechodziło a teraz już cały czas.... A w jakich sytuacjach najczęściej odczuwasz ten ból? Ja jak zakładam nogę na nogę, ubieram się i wtedy staję na jednej nodze, przekręcam się w łóżku z boku na bok, wsiadam/wysiadam z auta lub po prostu chodzę - muszę robić małe kroczki żeby nie bolało.

Na dzisiejszej wizycie rozmawialam o tym z ginką, powiedziała że dobrze by było skonsultować się z neurologiem/ortopedą. powiedziała też że po porodzie powinno to ustąpić. Z tym że Internety mówią że po porodzie sn wręcz może się pogorszyć i jest to wskazanie do cc martwi mnie to bardzo


Kingaluna - współczuję Ci. Chyba w każdej rodzinie jest jakiś alkoholik.... mojej siostry mąż był, jest i będzie alkoholikiem. Nie mam wiary w alkoholików, był już milion razy na leczeniu a zawsze wracał i pił. Koszmar dla siostry i dwójki ich dzieci. Kochana nie jedź do taty - niech on najpierw się zmieni, poprawi, niech odbędzie ten odwyk, wróci i jeśli wytrwa w trzeźwości, to dopiero wtedy się z nim spotkaj, jeśli oczywiście będziesz miała na to ochotę. Teraz to nie ma najmniejszego sensu, szkoda Twoich nerwów i ewentualnego rozczarowania.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Poza tym po wizycie OK, szyjka ok 4 cm, badana tylko na fotelu.
USG nie miałam, posłuchałyśmy serduszka tylko.
Ciśnienie ok, waga od początku ciąży +3,5 kg, ginka mówi że książkowo. A aplikacja "moja ciąża" krzyczy na mnie że mam niedowagę, że powinnam przytyć 8-10 kg, chyba ich nieco poniosło

martwi mnie to spojenie łonowe, jak Wam wyżej napisałam no i mam lekką anemię, wyniki krwi poniżej dolnej granicy, ale nie mocno. Mam brać Tardyfenol-Fol. Pytanie do dziewczyn, które biorą ten lek - kiedy najlepiej - przed, w trakcie czy po posiłku?
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 14:22   #1230
anita7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 605
Dot.: Mamy majowe 2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
A tak jeszcze w temacie, to jestem ciekawa waszego zdania. Jezeli ktos jest alkoholikiem, zneca sie nad rodzina fizycznie i psychicznie, i nie chce sie leczyc to co powinna zrobic rodzina? Leczyc siebie i trwac w tym koszmarze, bo to choroba, czy myslec o sobie? Bo mozna mowic raz, drugi, piaty.. ale trwac w tym tyle lat? Zmuszenie kogos do terapii sadownie w przypadku bardzo agresywnego osobnika moze zagrazac bezpieczenstwu tej osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Absolutnie należy przerwać toksyczny układ. Dlatego ja pisałam że ważne jest aby członkowie rodziny- osoby wspoluzaleznione uczęszczała na terapię ponieważ nieświadomie szkodzą sobie i alkoholikowi. Należy poznać wszystkie fakty na temat alkoholizmu i stosować je w praktycznym życiu. Najgorsze jest to że dewiacja jest po obu stronach zwyczajnie pomagamy alkoholikowi poprzez unikanie przez niego odpowiedzialności, poprzez to że dajemy wiarę w kolejne obietnice których nie spełnia. Nieskuteczne zaś jest prawienie kazań, wykładów, wylewanie alkoholu itp. Skuteczne są konsekwencje. To jest temat na pisanie habilitacji ale w skrócie bierność to najgorsza decyzja jaką można podjąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-05 21:42:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.