Arafatka:D - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 13:26   #1471
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Arafatka:D

a ja sobie dzisiaj zupełnie nieplanowo kupiłam biało granatową arafatkę ;D podoba mi sie i mam gdzies czy ją noszą 2 osoby czy 2 tysiące osob :P
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:31   #1472
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Arafatka:D

a ja chciałam prosić o radę ^^.
jaki kolor arafatki kupić? mam granatową kurtkę i czarne buty ;>.
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:31   #1473
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Arafatka:D

pod wzgledem pierwotnego znaczenia arafatki tez rozowa mi odpowiada. nie mam zamiaru sie solidaryzowac z zadnych z narodow wschodu, pilnowac czy kolor ktory nosze nosili zwolennicy ktorejs strony. rozowej nikt nie nosil, problem z glowy
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 15:10   #1474
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Arafatka:D

Black x) Kasia
ja bym wzięła którąś z tych. Czerwona i niebieska są fajne.
http://www.allegro.pl/item336391034_...ow_syria_.html


Bo te drugie miałam i są kiepskiej jakości
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 18:12   #1475
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Arafatka:D

Ja po części się zgadzam z Black x) Kasią. Nawet nie przeszkadzają mi różowe arafatki, ktoś ma taki styl, lubi różowy ( ale wszystko w umiarze) , niech nosi różową, nie chodzi o to, że nie lubie tego koloru, raczej nie ma kolorów których bym nie lubiła. Ale tak jak pisze, wszystko w umiarze więc jak ktoś lubi różowy to niech nie obwiesza się nim od stóp do głów, bo wygląda to dziwnie. Nie mam, też zamiaru ściągać swojej arafatki ze względu, że wszyscy w niej chodzą. Ale ktoś kto pisał o byciu originalnym, miał rację, arafatka to część mojego stylu, i może i czułam się przez nią oryginalna, dlatego teraz denerwuje mnie, że wszyscy chodzą w arafatkach. Nie lubię rzeczy które są zbyt popularne, dlatego tak mnie to denerwuje. Dziwnie by ludzie wyglądali jak by nosili to samo, dlatego denerwuje mnie, że arafatki teraz noszą wszyscy.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 19:21   #1476
katrina_
Raczkowanie
 
Avatar katrina_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 290
GG do katrina_
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja po części się zgadzam z Black x) Kasią. Nawet nie przeszkadzają mi różowe arafatki, ktoś ma taki styl, lubi różowy ( ale wszystko w umiarze) , niech nosi różową, nie chodzi o to, że nie lubie tego koloru, raczej nie ma kolorów których bym nie lubiła. Ale tak jak pisze, wszystko w umiarze więc jak ktoś lubi różowy to niech nie obwiesza się nim od stóp do głów, bo wygląda to dziwnie. Nie mam, też zamiaru ściągać swojej arafatki ze względu, że wszyscy w niej chodzą. Ale ktoś kto pisał o byciu originalnym, miał rację, arafatka to część mojego stylu, i może i czułam się przez nią oryginalna, dlatego teraz denerwuje mnie, że wszyscy chodzą w arafatkach. Nie lubię rzeczy które są zbyt popularne, dlatego tak mnie to denerwuje. Dziwnie by ludzie wyglądali jak by nosili to samo, dlatego denerwuje mnie, że arafatki teraz noszą wszyscy.
O właśnie z ust mi to wyciągnęłaś No ale nie którzy tu nie umieją tego zrozumieć .. pozdrowienia dla nich :P

AnCcik pasowała by według mnie standardowa , granatowo-czarna była by super , czarna
__________________

Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
ciała i duszy ...







katrina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 19:28   #1477
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Arafatka:D

no jak niektorzy niepotrafia tego zrozumiec skora sama DJA... to napisala? a zdaje sie ze do niej ta wypowiedz kierujesz
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 20:00   #1478
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Arafatka:D

Wiecie co?
Tak naprawdę nie jest chyba do ciężkiej cholerki ważne kto co nosi, tylko jaki jest!
Mam koleżanki, które chodzą na dyskoteki, wiem że ubierają sie wyzywająco, ale nie są jakimiś głupimi pannami tylko fajnymi i mądrymi dziewczynami!
Więc nie oceniajcie kogoś po kolorze arafatki. Jeśli nawet tyle osób je nosi, was to denerwuje to i tak nie jesteście w stanie stwierdzić kto wie a kto nie wie co ona oznacza.
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:30   #1479
dzikoscmegoserca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Arafatka:D

Zgadzam się że nie można oceniać ludzi po wyglądzie. Ostatnio zrobiłam taką miniankiete dlaczego nosisz arafatke, co ona oznacza? Większość uważała że nosi arafatke bo jest fajna i że jakaś tam chusta nie może niczego oznaczać. Szok. Trace wiare w ludzi.
__________________
miłość przyjaźń muzyka
dzikoscmegoserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:34   #1480
Black x) Kasia
Raczkowanie
 
Avatar Black x) Kasia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 80
GG do Black x) Kasia
Dot.: Arafatka:D

black- bubu i tu też bym musiała Ci przyznać rację

Dzięki mathilda, zabiorę którąś z tej aukcji. Mają jeszcze u mnie plus za ten poradnik Aa i trochę dziwnie sie jakby boje zabrać tą zieloną, w ogóle to planowałam zakup arafatki khaki. Myślę, że czułabym się w niej (zielonej) trochę nieswojo i hm mniej poważnie. Bo jednak "kolorowe arafatki" zawsze mi się nie bardzo kojarzyły. Musze jeszcze trochę to przemyśleć...
Do końca aukcji jest jeszcze na szczęście 11 dni, mam trochę czasu.

Są jeszcze jakieś zdania, porady co do mojej sprawy - wyboru koloru?
Z góry dziękuję no i proszę
__________________
"Chciałaby być kimś kim nigdy nie był nikt inny,
Zatrzymać wiatr,
I cofnąć czas potem zacząć od nowa".
Black x) Kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 21:10   #1481
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez dzikoscmegoserca Pokaż wiadomość
Zgadzam się że nie można oceniać ludzi po wyglądzie. Ostatnio zrobiłam taką miniankiete dlaczego nosisz arafatke, co ona oznacza? Większość uważała że nosi arafatke bo jest fajna i że jakaś tam chusta nie może niczego oznaczać. Szok. Trace wiare w ludzi.
a czy Ty wiesz wszystko o świecie i co wszystko oznacza? Jak ktoś nie nosił arafatki przed tym bum to trudno się dziwić że nie wie o niej nic, bo zobaczył ją w sklepie jako modny dodatek a nie coś co ma jakąś ideologię.
Zwykły towar. W dzisiejszych czasach zresztą wszystko jest na sprzedaż
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 01:26   #1482
Agresja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
GG do Agresja
Dot.: Arafatka:D

Czyli mnie też musicie objechać bo zaczęłam nosić arafatkę w trakcie tej 'mody'? ;P No ciekawe... Wyobraźcie sobie, że dzięki kilku życzliwym osobom i google, wiem co ona znaczy...

Nie lubię, kiedy ktoś ocenia ludzi po wyglądzie [w tym przypadku po kolorze arafatki...]. Więc jeśli jestem punkówą [jeśli xD] i coś mi odwali i ubiorę się cała na różowo i wtedy mnie spotkacie [niektóre z Was ;P] to weźmiecie mnie za plastik? ;D

Nawet jeśli nie podoba mi się czyjś styl to uwagi próbuje zachować dla siebie... Chcę być tolerancyjna.

Katrina, napisałaś:
Cytat:
Tylko , że pośród tej chmary arafatek nie ma co jej nosić , bo i tak nie wiadomo kto tak naprawdę wie co to w ogóle jest arafatka
I teraz powiedz mi, skoro dla Ciebie arafatka ważna jest z powodu tego co symbolizuje, co do cholerki obchodzi Cię co myślą INNI? Grunt, że Ty wiesz

Cytat:
Co do DJADKJGU Twoje wypowiedzi nie są już wymianą poglądów tylko jechaniem tych co nie tolerują różowych i innych chustek ... Więc zastanów się najpierw co piszesz .... Bo to się robi chamskie
No sorry, ale to co Ty piszesz jest chamskie. Nie pasi Ci, że ona krytykuje Ciebie, ale kiedy Ty jedziesz po ty, którzy noszą różowe arafatki to jest dobrze, tak?

Teraz możecie po mnie jechać :P
Do życia trzeba podchodzić optymistycznie, choć to trudne. Positive Vibration^^ Nie obchodzi mnie co myślą o mnie inni xD

W mojej szkole arafatki nie nosi NIKT oprócz mnie. Większość ludzi nie wie nawet co to jest, a jeśli wie jak to się nazywa to nie ma pojęcia co to symbolizuje. I co? Jeśli ktoś sobie kupi arafatkę bo to fajny dodatek do stroju to mam zagryźć, pobić czy coś? A może wytłumaczyć...?

Jejć... Tolerancja ludzie, tolerancja!
Agresja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 03:26   #1483
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
dokładnie tak.
u mnie w mieście jest taka jedna dziewczyna, coraz częściej ją spotykam (pisałam o niej kiedyś) iii im częściej ją spotykam tym bardziej mam ochotę do niej podbiec, zabrać jej tą różową szmatkę, rozerwać ją na strzępy a samej dziewczynie coś zrobić. :P
no wybaczcie, ale mnie to drażni po prostu...
Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
nie nie. Problemy mają ci, którzy "to" noszą.
Przepraszam, że zadam takie pytanie, ale ile masz lat??
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 09:14   #1484
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Ja po części się zgadzam z Black x) Kasią. Nawet nie przeszkadzają mi różowe arafatki, ktoś ma taki styl, lubi różowy ( ale wszystko w umiarze) , niech nosi różową, nie chodzi o to, że nie lubie tego koloru, raczej nie ma kolorów których bym nie lubiła. Ale tak jak pisze, wszystko w umiarze więc jak ktoś lubi różowy to niech nie obwiesza się nim od stóp do głów, bo wygląda to dziwnie. Nie mam, też zamiaru ściągać swojej arafatki ze względu, że wszyscy w niej chodzą. Ale ktoś kto pisał o byciu originalnym, miał rację, arafatka to część mojego stylu, i może i czułam się przez nią oryginalna, dlatego teraz denerwuje mnie, że wszyscy chodzą w arafatkach. Nie lubię rzeczy które są zbyt popularne, dlatego tak mnie to denerwuje. Dziwnie by ludzie wyglądali jak by nosili to samo, dlatego denerwuje mnie, że arafatki teraz noszą wszyscy.
podpisuje się . Też uważałam arafate już od kilku lat jako część mojego indywidualnego stylu
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 11:20   #1485
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
Przepraszam, że zadam takie pytanie, ale ile masz lat??
18. Wiek nie ma tu nic do rzeczy, więc na wstępie mówię: daruj sobie.
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:33   #1486
Black x) Kasia
Raczkowanie
 
Avatar Black x) Kasia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 80
GG do Black x) Kasia
Dot.: Arafatka:D

Ja nosić ją zaczęłam w czerwcu, pierwszy raz właściwie widziałam ją na koncercie reggae. Poczytałam trochę i kupiłam. Wtedy na palcach jednej ręki mogłam policzyć ludzi, których widziałam z arafatka u mnie w mieście. Teraz tutaj, u mnie się zaczął bum. I już mam go dość. W szkole wtedy nosiłam arafatkę tylko i wyłącznie ja, ludzie sie ze nie smiali.
Obecnie coraz więcej ich się pojawiło.
__________________
"Chciałaby być kimś kim nigdy nie był nikt inny,
Zatrzymać wiatr,
I cofnąć czas potem zacząć od nowa".
Black x) Kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:41   #1487
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Arafatka:D

chyba wlasnie w tym samym watku pisalam ze wiek jednak jest wazny w takich sprawach... tez bylam zbuntowana nastolatka i nosilam znak anarchii na szyji (o matko jak mi wstyd teraz ) i sie denerwowalam jak ktos kto nie byl punkowcem nosil moje A, to samo jest z arafatkami, nastolatki bronia swoich 'znakow rozpoznawczych' kto do jakiej grupy przynalezy i kto ma jakie poglady probuja pokazywac, tak zeby nikt nie przeoczyl!
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:58   #1488
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez Agresja Pokaż wiadomość

W mojej szkole arafatki nie nosi NIKT oprócz mnie. Większość ludzi nie wie nawet co to jest, a jeśli wie jak to się nazywa to nie ma pojęcia co to symbolizuje.

To ja mam teraz pytanie: co symbolizuje? Chodzi o symbolikę Twoją prywatną czy uogólnioną symbolikę arafatki w zależności od koloru?

Pytam z ciekawości.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:59   #1489
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
18. Wiek nie ma tu nic do rzeczy, więc na wstępie mówię: daruj sobie.
OK, więc lepiej sobie daruje, bo może być nieprzyjemnie
Pozdrawiam
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 14:07   #1490
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez dzikoscmegoserca Pokaż wiadomość
Zgadzam się że nie można oceniać ludzi po wyglądzie. Ostatnio zrobiłam taką miniankiete dlaczego nosisz arafatke, co ona oznacza? Większość uważała że nosi arafatke bo jest fajna i że jakaś tam chusta nie może niczego oznaczać. Szok. Trace wiare w ludzi.

ja siię mniej więcej orientuję co oznacza, ale nosze ją bo mi sie podoba, a nie w ramach jakiegos symbolu..
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:44   #1491
Nattien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 106
Dot.: Arafatka:D

Ja nie rozumiem...dla mnie arafatka nic nie symbolizuje...Mam różową kupioną w camden town w Londynie...kupiona była w grudniu,kilka razy ja włozylem ale mi sie znudziła...:P

Chusta jak chusta nic szczegolnego..nie trzeba sie bulwersowac
Nattien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 15:02   #1492
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez dzikoscmegoserca Pokaż wiadomość
Zgadzam się że nie można oceniać ludzi po wyglądzie. Ostatnio zrobiłam taką miniankiete dlaczego nosisz arafatke, co ona oznacza? Większość uważała że nosi arafatke bo jest fajna i że jakaś tam chusta nie może niczego oznaczać. Szok. Trace wiare w ludzi.
Hmm...ok, to ja teraz również chcę wiedzieć co oznacza dla Ciebie arafatka? Nosisz biało-czarną czyli popierasz Fatah, tak? Zielona - islamski Dżihad? Czerwona - jesteś socjalistką, tak? I to jest dla Ciebie wyznacznik ludzi i Twojej w nich wiary? To ja już wolę, aby ludzie nosili arafatkę i myśleli o niej jak zwykłej chuście niż popierali organizacje terrorystyczne czy demonstrowali nią swą przynależność i poparcie dla skrajnych socjalistów!
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 15:36   #1493
justineee
Przyczajenie
 
Avatar justineee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Arafatka:D

W moim mieście wiele osób nosi arafatki i dziewczyny i chłopcy. Aż trudno je dostać... Ja mam czarno-białą. Noszę ją prawie cały czas. Noszę ją do bluzy z kapturem i kurtki. Wisi mi to co mówią inni. Jak mi się podoba to noszę i nikomu nic do tego. Każdy ma własny styl i własną "potrzebę noszenia arafatki". Dla kogoś to dodatek, dla innych symbol, a inni noszą bo się nie mogą z nią rozstać! W końcu przecież minie wszystkim noszenie arafatki i nadejdzie szał np. tirówek że każdy bd je nosił. Jestem ciekawa ile osób bd wtedy wiernym arafatkom...
Arafatka nie jest oznaką poparcia dla terrorystów, tylko solidaryzowaniem się z Palestyńczykami i jest oznaką buntu przeciwko wojnie w Iraku.
Chcesz - noś
Nie chcesz - nie noś!

Edytowane przez justineee
Czas edycji: 2008-03-30 o 16:09
justineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 15:38   #1494
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Hmm...ok, to ja teraz również chcę wiedzieć co oznacza dla Ciebie arafatka? Nosisz biało-czarną czyli popierasz Fatah, tak? Zielona - islamski Dżihad? Czerwona - jesteś socjalistką, tak? I to jest dla Ciebie wyznacznik ludzi i Twojej w nich wiary? To ja już wolę, aby ludzie nosili arafatkę i myśleli o niej jak zwykłej chuście niż popierali organizacje terrorystyczne czy demonstrowali nią swą przynależność i poparcie dla skrajnych socjalistów!
Bardzo trafna uwaga
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:39   #1495
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Hmm...ok, to ja teraz również chcę wiedzieć co oznacza dla Ciebie arafatka? Nosisz biało-czarną czyli popierasz Fatah, tak? Zielona - islamski Dżihad? Czerwona - jesteś socjalistką, tak? I to jest dla Ciebie wyznacznik ludzi i Twojej w nich wiary? To ja już wolę, aby ludzie nosili arafatkę i myśleli o niej jak zwykłej chuście niż popierali organizacje terrorystyczne czy demonstrowali nią swą przynależność i poparcie dla skrajnych socjalistów!
no, a rozowa nic nie znaczy i fajnie
nie chce sie solidaryzowac z zadnymi wschodnimi narodami czy ugrupowaniami ;p

swoja droga tez juz mi sie troche nudzi ta arafatka i coraz rzadziej nosze, pewnie w lecie dopiero zaczne jej czesciej uzywac, jako pareo albo recznika
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:01   #1496
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Arafatka:D

jakies moze pol roku bedac na koncercie zastanawialam sie czy nie kupic arafatki
ale teraz to na pewno bym jej nie kupila, podobnie jak ktos napisal 'bo za duzo osob ja nosi'
i rzeczywiscie teraz stala sie dodtakiem typu 'czaszki' to przykre
rozowe arafatki? ostanio widzialam jakas dziewczyne, prawdopodobnie z gimnazjum ktora miaala taka arafatke. troche zenada
ale mozliwe ze ktos wspomni moje slowa, prawdopodobnie pojawi sie nawał zoltych arafatek
bo przeciez 'zolty teraz tak bardzo w modzie'
....
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:08   #1497
dzikoscmegoserca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
a czy Ty wiesz wszystko o świecie i co wszystko oznacza? Jak ktoś nie nosił arafatki przed tym bum to trudno się dziwić że nie wie o niej nic, bo zobaczył ją w sklepie jako modny dodatek a nie coś co ma jakąś ideologię.
Zwykły towar. W dzisiejszych czasach zresztą wszystko jest na sprzedaż
Właśnie to mnie boli że ludzie myślą wszystko idzie kupić (jeśli się ma kase).
__________________
miłość przyjaźń muzyka
dzikoscmegoserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:33   #1498
anolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Opalenica // Poznań
Wiadomości: 301
Dot.: Arafatka:D

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
chyba wlasnie w tym samym watku pisalam ze wiek jednak jest wazny w takich sprawach... tez bylam zbuntowana nastolatka i nosilam znak anarchii na szyji (o matko jak mi wstyd teraz ) i sie denerwowalam jak ktos kto nie byl punkowcem nosil moje A, to samo jest z arafatkami, nastolatki bronia swoich 'znakow rozpoznawczych' kto do jakiej grupy przynalezy i kto ma jakie poglady probuja pokazywac, tak zeby nikt nie przeoczyl!


podpisuję sie pod tym obiema rękami...
z buntu nastoletniego już wyrosłam (nie żebym była jakś super starą babcią anką)
__________________
RAGDOLLE

blue bicolor
anolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:42   #1499
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Arafatka:D

tak piszecie, ze ludzie ją nosza nieświadomi symboliki, ale mozliwe jest, ze ktos ja kupil bo mu sie podoba i i moze byc kompletnie nieswiadomy tego, że ona cokolwiek symbolizuje, poporstu chusta z fajnym wzorem.. przeciez jak ktos kupuje sobie cos do ubrania to zazwyczaj nie mysli o tym czy te spodnie (skrajny przykład) czy inna rzecz cos symbolizują!
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 20:47   #1500
katrina_
Raczkowanie
 
Avatar katrina_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 290
GG do katrina_
Dot.: Arafatka:D

Oj jejkuś znowu kłótnia :P

Agresjo zacytuj gdzie pojechałam ludzi , którzy noszą różową arafatkę ? Niech sobie ją noszą przynajmniej będzie więcej kolorów na ulicy i ja będę się miała z czego pośmiać
__________________

Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
ciała i duszy ...







katrina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.