Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-09, 20:41   #301
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ej ej ja tez jeszcze kp! Może jeszcze trochę pociągnę jak mi psychika nie siądzie wydaje mi się, ze dużo z nas jeszcze kp. Lunus i Słonik chyba tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 20:45   #302
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Mój dzieć od kilku dni jak beczy to krzyczy "Mamma!", rozwala mnie to na łopatki.

Tak z innej beczki to zrobiłam wczoraj pierwsze dwa zlecenia od lipca (jestem tłumaczem), ależ to było odświeżające, poczułam się znowu jak pełnoprawny członek społeczeństwa a nie tylko cyc
Tak jak mój a jak kicha krzyczy aaa kuuu jak się denerwuje krzycz ejjjaaa ejaaa ejjj i tak wczoraj wrzeszczał na całą przechodnie a obok drugi chłopczyk tak samo myślałam, że padnę ze śmiechu

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez 28Justyna89 Pokaż wiadomość
Bo ja kupiłam Philips avent i kurczę jak wstawiam zimną wodę i wyciągam żeby zrobić mleko to woda ma 29 stopni:/
Ja mam podgrzewacz nuk thermo rapid jest super polecam
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 20:50   #303
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Ej ej ja tez jeszcze kp! Może jeszcze trochę pociągnę jak mi psychika nie siądzie wydaje mi się, ze dużo z nas jeszcze kp. Lunus i Słonik chyba tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ty jesteś twardy zawodnik - dasz radę zgadza się Lunus i Słonik również tylko cyckowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 20:59   #304
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ale Wam dziewczyny kp zazdroszczę! Tzn. ja też niby kp, ale jest to pot krew i łzy... no i pół na pół z mm..

pannazwanny, hahah mojej też ostatnio przy płakaniu wychodzi "mama" rozczulające (mimo, że wiem, że to nieświadome).

bzyczek, może się jeszcze nie poddawaj! Może się jeszcze temat rozkręci... ja też myslałam niedawno, że to już koniec kp, bo podawałam coraz wiecej mm.. a ku mojemu zdziwieniu romans z laktatorem trwa i ma się całkiem nieźle

odnośnie smoczków lovi, to my mimo skończonych 4 m, cały czas używamy tych 0-3. Są najlepsze, zarówno te uspokajające i do butli.
Rozważam zakup elektrycznego laktatora używanego... co o tym sądzicie? Czy mimo wyparzenia będzie to higieniczne? Boli mnie wydanie 200-300 zł..
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 21:04   #305
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Sandra, ja nie jestem dobrym miernikiem na trwałość rzęs, ponieważ wyszła mi alergie i 4 dni po założeniu mecze sie z opuchniętymi, swędzącymi i zaropialymi powiekami. Przed ciaza (bez alergii) uzupełniałam co 3tyg, a teraz od 19.01 to ja juz dwa razy byłam. Tyle,ze mowie, mam alergie, stosuje maści i czekam na odczulanie wiec w sumie cieżko mi stwierdzić czy wypadają przez alergie czy przez odżywkę. Od nst miesiąca odstawię juz odzywke i zobaczę czy tez tak szybko wypadną. Może Twoja kosmetyczka ma racje. Ja byłam równy tydzien temu i juz słabo wyglądają, ale to przez opuchnięte powieki pewnie, trzymało mnie tym razem dwa dni.

Co do brzucha, myślałam,ze mam duży, ale twój jest naprawdę konkretny. Czy to skóra?

Megilla, wszystkiego najlepszego dla Klary z okazji trzech miesiecy zycia

EveryGirl, ja w trakcie mojej krótkiej kariery kp miałam właśnie taki problem. Liczne guzki w piersi, a laktator nic nie odciągał. Była u mnie położna i stwierdziła początek zapalenia. Chodziłam cały czas z kapusta w staniku, a odciągać próbowałam pod gorącym prysznicem. Przed odciąganie ciepła woda, a po zimne okłady z kapusty. Jak przeszlo to niestety skończyła sie moja przygoda z kp. Udało mi sie uniknąć zapalenia.
Doczytałam,ze juz działasz. U mnie do razu nie przeszło, trwało kilka dni.
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 21:06   #306
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Wontrubka tez rozważałam zakup używanej medeli i do tego nowe wymiennie części ale jak to policzylam to wyszło cenowo podobnie. W końcu zamówiłam canpol. Zobaczymy. Jutro ma być. Mi po całym dniu ściągania tylko po karmieniu wychodzi 140 ml czyli malutko. Robię zapasy póki co.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 21:16   #307
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Ale Wam dziewczyny kp zazdroszczę! Tzn. ja też niby kp, ale jest to pot krew i łzy... no i pół na pół z mm..

pannazwanny, hahah mojej też ostatnio przy płakaniu wychodzi "mama" rozczulające (mimo, że wiem, że to nieświadome).

bzyczek, może się jeszcze nie poddawaj! Może się jeszcze temat rozkręci... ja też myslałam niedawno, że to już koniec kp, bo podawałam coraz wiecej mm.. a ku mojemu zdziwieniu romans z laktatorem trwa i ma się całkiem nieźle

odnośnie smoczków lovi, to my mimo skończonych 4 m, cały czas używamy tych 0-3. Są najlepsze, zarówno te uspokajające i do butli.
Rozważam zakup elektrycznego laktatora używanego... co o tym sądzicie? Czy mimo wyparzenia będzie to higieniczne? Boli mnie wydanie 200-300 zł..
Wiesz co, nie mam już takiego ciśnienia jak przy starszaku, że do 7 mca nic nie podałam tylko kp. Póki mam pokarm to daje cyca, w nocy mi wygodniej, mimo częstych pobudek wole dać cyca na śpiocha niż szykować butle. Zawsze też trochę dłużej pokarmie jeszcze. Laktatora nienawidzę i już swój oddałam. Plan minimum wykonałam, jak dotrwam do 6m to będzie ok, jak nie to rozpaczac nie będę.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 21:18   #308
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja też tylko kp, co biorąc pod uwagę straszne początki jest fajne. Po narkozie nie miałam pokarmu, wymęczyłam go laktatorem, potem młody nie umiał ssać bo był karmiony mm, wreszcie się udało karmić ale tylko na leżąco w kapturkach, brodawki bolały półtora miesiąca, a teraz to już bułka z masłem... Raz na 3h dostawiam, jeden cyc, drugi cyc, razem maks 10-15 minut i spokój na 2,5h. A mały ostatni raz dostał mm jak miał 2 tygodnie. Ale laktatorem idzie mi coraz gorzej więc pewnie jeszcze mu się trafi.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 21:19   #309
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Mary też na cycku tylko 🐻

Śpi od 21, ciekawe... Dobranoc!
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 21:36   #310
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
Sandra, ja nie jestem dobrym miernikiem na trwałość rzęs, ponieważ wyszła mi alergie i 4 dni po założeniu mecze sie z opuchniętymi, swędzącymi i zaropialymi powiekami. Przed ciaza (bez alergii) uzupełniałam co 3tyg, a teraz od 19.01 to ja juz dwa razy byłam. Tyle,ze mowie, mam alergie, stosuje maści i czekam na odczulanie wiec w sumie cieżko mi stwierdzić czy wypadają przez alergie czy przez odżywkę. Od nst miesiąca odstawię juz odzywke i zobaczę czy tez tak szybko wypadną. Może Twoja kosmetyczka ma racje. Ja byłam równy tydzien temu i juz słabo wyglądają, ale to przez opuchnięte powieki pewnie, trzymało mnie tym razem dwa dni.

Co do brzucha, myślałam,ze mam duży, ale twój jest naprawdę konkretny. Czy to skóra?

Megilla, wszystkiego najlepszego dla Klary z okazji trzech miesiecy zycia

EveryGirl, ja w trakcie mojej krótkiej kariery kp miałam właśnie taki problem. Liczne guzki w piersi, a laktator nic nie odciągał. Była u mnie położna i stwierdziła początek zapalenia. Chodziłam cały czas z kapusta w staniku, a odciągać próbowałam pod gorącym prysznicem. Przed odciąganie ciepła woda, a po zimne okłady z kapusty. Jak przeszlo to niestety skończyła sie moja przygoda z kp. Udało mi sie uniknąć zapalenia.
Doczytałam,ze juz działasz. U mnie do razu nie przeszło, trwało kilka dni.

Ja właśnie byłam 19.01 na rzęsach i sypią się strasznie nawet chwilę temu jak robiłam wieczorną toaletę masakra po prostu kolejne uzupełnienie mam za 2 tygodnie bo ta co mi je robi jest na urlopie jak pójdę to zapewne nic już nie będzie na oczach efekt ładny szkoda, że na krótko używasz/używałaś kremów pod oczy? bo ja odstawiłam ze względu na te całe oleje ale skóra mimo młodego wieku już nie jest taka ładna więc intensywnie myślę czy smarować chociaż lekko czy nie

A to sadło to chyba skóra cieszcie się, że nie widzicie jakie mam dziury nie rozstępy tylko kanały normalnie kompleksy to mam mega 22 lata a wyglądam jak po 5 dzieci takie zniszczone ciało ba moja teściowa po 5 lepiej wygląda żadne cuda nic nie dają a na laser szkoda mi kasy bo trzeba bardzo dużo zabiegów i powierzchnia duża bo od cycków do kolan... nigdy w życiu nie pójdę już na basen spale się ze wstydu
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 21:38   #311
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja też kp nadal.

My dziś z Okruszkiem byłyśmy na szczepieniu. Płaczu co niemiara przy kluciach, ale w domu żadnych skutków ubocznych.

Mała śpi na noc od 20 dzisiaj i właśnie zaliczamy pierwsze karmienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Roosko
Czas edycji: 2017-02-09 o 21:39
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 21:48   #312
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Mój dzieć od kilku dni jak beczy to krzyczy "Mamma!", rozwala mnie to na łopatki.

Tak z innej beczki to zrobiłam wczoraj pierwsze dwa zlecenia od lipca (jestem tłumaczem), ależ to było odświeżające, poczułam się znowu jak pełnoprawny członek społeczeństwa a nie tylko cyc
Ale super! Zazdroszczę. Ja musiałam na razie odpuścić społeczeństwo. Teraz cyce bardziej potrzebne niż intelekt

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Na pewno ja


Te drugie są większe zdecydowanie.


Ile z Nas karmi tylko piersią, ja, Gosia i kto jeszcze?
Mieszko Gosi jest dużo grzeczniejszy, a Adela jaka mądra! Ładnie mówi pełnymi zdaniami, liczy, zna nazwy owoców I warzyw. No jestem pod wrażeniem
Ja też

Dziękujemy za życzenia
Z okazji miesięcznicy Klara wypiła mleko z butki.

Poza tym, byłam u lekarza i mam przepuklinę pępkową.
Na razie to nic pilnego, ale jak skończę kp to mam zgłosić się na zabieg.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 21:52   #313
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Czyli dużo nas
Moja ostatni raz dostała mm jak miała 3 tyg, cieszę się że teraz kp jest takie proste i szybkie. Ala je regularnie co 2.5-3h i trwa to właśnie góra 10-15 minut. Z reguły krócej niż dłużej.
Śpi od 21, była dziś marudna na koniec dnia, dawno nie miała 4 krótkich drzemek i wieczorem była już strasznie zmęczona. Aż mi jej szkoda było.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 01:20   #314
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Ale super! Zazdroszczę. Ja musiałam na razie odpuścić społeczeństwo. Teraz cyce bardziej potrzebne niż intelekt







Ja też



Dziękujemy za życzenia

Z okazji miesięcznicy Klara wypiła mleko z butki.



Poza tym, byłam u lekarza i mam przepuklinę pępkową.

Na razie to nic pilnego, ale jak skończę kp to mam zgłosić się na zabieg.


Wszystkiego dobrego dla Klarksona
A jak ta przepuklinę odkryłaś ? Ja dalej mam brzuszek i nie wiem czy ćwiczyć go czy dalej jeszcze nie ?

Tak dziękuje za przywołanie i potwierdzam oj szogun tylko na cycku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 05:45   #315
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Moja Janka też tylko na cycku.
Na początku kwietnia lecę do Dublina na koncert.Co prawda zabawie tam tylko jeden dzień,ale będzie musiała do tego czasu zaprzyjaźnić się z butla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 06:00   #316
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Megilla dzięki za wskazówkę co do ćwiczenia z nogami. Ja też je spróbuję. U mnie to nie tyle zwis skórny co brzuchol pilka.

Pochwalę się że wczoraj w godzinę pobiegłam na spaniu małej do Hebe i zajrzalam.do sklepu gospodarstwa domowego i kupilam takie jakby trzy pojemniki jeden na drugim z Krosna. Bylo akurat -30% z 89zł. Cieszę się jak dziecko. Potem wrzucę zdj3cie na insta @sercestaregodomu.
W Hebe kupilam juź dzieciowe Dady pieluchy i chusteczki, Ketoxin na łupież.
Niestety piłki Oball nie było w dzieciowym.sklepie.

Rano o 5 zgrzeszyłam.zamówieniem na saluti.pl. Kupilm kilka rzeczy Tesori di Oriente. Zestawy Białe Piżmo i Jaśmin Jawajski w skład których wchodzą perfumy, żel i świeca. Do tego płyn do kąpieli Białe Piżmo oraz płyn do płukania o tym zapachu. Uwielbiam ten zapach czystego prabia i mydla, bo tak dla mnie pachnie to Białe piżmo
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 06:08   #317
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Lunus, dzięki
Pepek mi wciąż wystaje.

Blue, gratuluję zakupów. Mam mgiełke białego pizma. Odpręża mnie ten zapach
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 06:12   #318
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Moja mama zawsze wspomina że jak byłam mała to w środku nocy chciałam się bawić i że po jakimś czasie uznała że i tak z tym nie wygra, wstawała w środku nocy, robiła sobie kawę i czytała gazety. No więc synek chyba coś ma po matce bo dziś o 4 uznał że już nie pora na spanie, wreszcie się poddałam z usypianiem, dałam mu grzechotkę z oball, pobawił się pół godziny i zasnął znowu na dwie. Oby to był tylko epizod.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 06:37   #319
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Wczoraj do spania ubralam Igorkowi body+polspiochy. Zawsze spi w pajacykach ale robilam pranie i wszystkie upralam. Jakie bylo moje zdziwienie jak rano sie obudzil w samych bodach haha jak on sobie te spodnie sciagnal to ja nie wiem gdyby maz byl w domu to bym pomyslala ze moze go przebieral i zapomnial ubrac ale byl na noc w pracy u nas dzis nocka 20-6:40
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-10, 06:48   #320
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

A oto i zakup z brzdącem o poranku, kiedy większość dzieciaków śpi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170210_072034.jpg (63,3 KB, 68 załadowań)
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 06:59   #321
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

U nas znowu o 6:20 pobudka. W nocy położyłam się o 0:30 po karmieniu i chyba cztery razy wstawalam. Ledwo żyje..

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:01   #322
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Na pewno ja



Te drugie są większe zdecydowanie.


Ile z Nas karmi tylko piersią, ja, Gosia i kto jeszcze?
Mieszko Gosi jest dużo grzeczniejszy, a Adela jaka mądra! Ładnie mówi pełnymi zdaniami, liczy, zna nazwy owoców I warzyw. No jestem pod wrażeniem
Ja tez tylko kp

Pannazwany mój też już id dawna w żalu wola mmmaaaammmaa


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:01   #323
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja też tylko kp na razie. Przy Bartku nawet lubię to karmienie bo jest regularnie i bez większych problemów, mały je 5 minut i mogę spokojnie wychodzić z domu jak jest najedzony- tylko niestety na krótko. Że starszym kp to była katorga, wisiał na mnie w dzień i w nocy a ja nie umiałam sobie tych karmień uregulować.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:02   #324
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Moja wczoraj wieczorem zasnela po 22... ale nadal śpi 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:12   #325
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Nadrobiłam was!

Morrigan- my juz dawno używamy smoczków 3-6 z lovi jakoś właśnie przed 6 miesiącem bo tamte były dla nas za małe.

Megilla- sto lat dla Klarci! Przypomniało mi soe, ze ja mam do bierzmowania imię Klara ;D a z tymi lewandowskimi to plotki, bo nie wiadomo jakiej płci jest dziecko, nie jest potwierdzone, ze to dziewczynka i gratulacje butli!

Pannazwanny- mój tez mówi "mamamamamama" i ogólnie dużo mówi :p szybko zaczął gaworzyć i nadaje od miesiąca jak wolna Europa i często śmieje soe tez w głos szkoda ze jest leniwy o nie lubi leżeć na brzuchu i nie chce mu sie rak po zabawki wyciągać :p

Sandra- ja dzisiaj robię rzęsy i właśnie boje soe ze szybko zostanę z łysym plackiem :c

U nas nocka zaczęła sie o 20:00 a skończyła o 6:30
Czyli jal zwykle ;p butla w nocy x2, ale nie wiem ile razy wstawałam go poprawić, bo sobie popłakiwał przez sen...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:14   #326
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Megilla o kurczę, a czym ona sie objawia i jest spowodowana?

Ja od kiedy odstawiłam młodego od piersi to z wagi zejść nie moge, a kazdy grzech od razu powoduje jej wzrost ja tez niestety wciaz wygladam jakbym w ciazy była...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:16   #327
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
A oto i zakup z brzdącem o poranku, kiedy większość dzieciaków śpi.




---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Słodka a jaka ciekawa


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:18   #328
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ana nie dziw się że Adela mądra przecież Ci powiedziała że ma 7 lat:p

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:20   #329
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
A oto i zakup z brzdącem o poranku, kiedy większość dzieciaków śpi.
Ohh kinder jajka mmm zjadloby sie

Ja od niedzieli chodze na silownie i takie mam zakwasy ze chodzic nie umiem
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:22   #330
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Marta jak Maja zniosła lot ??? Bo wy już po

My jutro rano i ciekawa jestem jak Miki to zniesie ... mam nadzieje ze dobrze


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-05 21:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.