przedłużanie włosów- część II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 13:50   #2071
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziewczyny to moze zaskocze was ale latrend sa tez na tasmie.. rozmawialam z babka z aukcji o ktorej pisalam juz wyzej monobraid na tasmie latrend i one sa w orginalnym opakowaniu, tyle ze te wlosy nie sa produkowane caly czas jak te luzem tylko w seriach co pare miesiecy i dlatego nie sa tak popularne zwlaszcza w polsce tez mi sie nie chcialo w to wierzyc ale skoro sa zapakowane firmowo to chyba babka by nie sciemniala jak myslicie??
Nie zaskoczysz, jest duzo włosów syntetyków LaTrend na tasmie. Ale nie ma wśrod nich zadnych jasnych kolorow. Najjaśniejszy to 27 613.
Ale jak ktoś na allegro pisze, że sprzedaje oryginalne LaTrend mono na tasmie, to mi sie smiac chce. Nie ma mono LaTrend na tasmie i od ponad roku u LaTrend nie widziałam czegoś takiego. Żadne syntetyki na tasmie nie mają bnazwy "monobraid". Wlosy "podobne" znajdziesz na serwisie alibaba.
Nie ma co ukrywac, że LaTrend duzo ciagnie z Chin i byc moze znajdziesz wlosy jak mono na taśmie, ale nie będa one sygnowane jako LaTrend. Zresztą w Chinach podrabiają nawet oryginalne mleko dla maluchów (z tego powodu w Chinach oficjalnie zmarło 19 noworodkow w 2005 roku wskutek niedozywienia)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:13   #2072
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny by rozwiac swoje watpliwosci co do tego jakie rodzaje wlosow i w jakiej formie oferuje Latrend zajrzyjcie na ich strone internetowa - http://www.latrend.com/

tylko najsmieszniejsze jest to ze ja na ich stronie profibre nie znalazlam

a monobraid sa tu http://www.latrend.com/Braiding4.html# --> ewidentnie na tasmie to one nie sa
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:23   #2073
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny by rozwiac swoje watpliwosci co do tego jakie rodzaje wlosow i w jakiej formie oferuje Latrend zajrzyjcie na ich strone internetowa - http://www.latrend.com/

tylko najsmieszniejsze jest to ze ja na ich stronie profibre nie znalazlam

a monobraid sa tu http://www.latrend.com/Braiding4.html# --> ewidentnie na tasmie to one nie sa
tez sie dziwiłam że profibre nie ma Ale Polska to piękny kraj, może ktos je produkuje pod Warszawą
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:25   #2074
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny pomóżcie mi.może ktoś zna sposób jak to zgrać na płyte
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:25   #2075
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem.byłam u mojej fryzjerki,żeby umówić się na przedłużanie,a ona mówi,że jeszcze tej metody nie robiła.ZONK.
myślę sobie,dam jej link do strony co mam od was,niech się baba podszkoli.ona mówi,że nie ma netu.myślałam ,że padne.co robić jak mam to zgrać na płytę z YOU TUBE.pomocy plis
ja odkad mam program realplayer to mogę sciagc filmiki z you tube. po prostu zamiast windows playera sciagnelam sobie real playera. kiedys weszlam na you tube, najechalam przypadkiem myszka na filmik i pojwil mi sie taki prostokącik z napisem download. no i tym sposbem dowiedzialam sie ze moge sciagc pliki z you tube. zapisujesz na kompie i potem juz wiadomo
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:29   #2076
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: przedłużanie włosów- część II

włosy na taśmie silikonowej tape on-tape off,czy któraś z Was miała może przedłużane tą metodą.
Jakiej szerokości jest taśma silikonowa,czy jest miękka czy raczej sztywna,czy jest ona razem z klejem,jak długo nosi się włosy,czy silikon nie odparza skóry głowy,czy klej nie uszkadza naszych włosów,czy ta metoda nadaje się do cienkich,rzadkich włosów?
z góry dziękuję za odpowiedzi
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:06   #2077
milejdi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 97
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja miałam przedłużanie na tulejki,włosy 50 cm.Przedłużone włosy to bardzo fajna sprawa,ale oczywiście ma swoje minusy.Zdjęłam je po około 2 miesiącach,ponieważ założyłam je z myślą żeby dać odpocząć moim włosom : nie prostować ich,układać w inny sposób,ponieważ wiadomo,że z długich włosów można wyczarować fajne rzeczy bez prostownicy.Moje włosy mają skłonność do falowania i kręcenia i często było tak,że zwyczajnie moje włosy odznaczały się od tych przedłużonych.A po 2 niestety żadna metoda nie jest idealna.Przedłużałam 100 pasm,a w przeciągu tych 2 miesięcy wyczesało mi się około 10.
milejdi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 17:21   #2078
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Izabella24 Pokaż wiadomość
włosy na taśmie silikonowej tape on-tape off,czy któraś z Was miała może przedłużane tą metodą.
Jakiej szerokości jest taśma silikonowa,czy jest miękka czy raczej sztywna,czy jest ona razem z klejem,jak długo nosi się włosy,czy silikon nie odparza skóry głowy,czy klej nie uszkadza naszych włosów,czy ta metoda nadaje się do cienkich,rzadkich włosów?
z góry dziękuję za odpowiedzi
Kiedyś pytałam o to w tym wątku ale żadna tego nie próbowała. Przypuszczam że ta metoda wcale nie jest taka rewelacyjna jak reklamują. Szerokość- z tego co pamiętam nie szersza niż 1cm. Na resztę pytań nie potrafię odpowiedzieć. Myślę że albo taśma będzie się szybko odklejać jak normalne doczepianie taśmy na kleju (chyli metoda na ok 2-3 tygodnie) albo będą ogromne problemy przy ściąganiu tego. Chociaż nie próbowałam to myślę że są lepsze metody. Jak spróbujesz to daj znać jak się sprawuje
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:36   #2079
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Nie wiem ile lalek Barbie Ewa Minge napadła, ale powinna przerzucić się na nieco lepsze syntetyki....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg minge.jpg (43,6 KB, 103 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:45   #2080
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Hmmm, czy można przedłużyć grzywkę, używając swoich własnych włosów, obciętych z innego miejsca na głowie?
Myślę, że teoretycznie jest to możliwe, pod warunkiem, że przedłużasz ultradźwiękami, że masz lekko kręcone włosy ( na prostych będzie widać złącza), że zostawisz z każdej strony po kosmyku nieprzedłużonych włosów, które będa to maskować, i przede wszytskim, że znajdziesz świetnego, bardzo doświadczonego fryzjera, który Ci to zrobi.

A co do tego zdjęcia - ja myślałam, że to lalka. naprawdę...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:50   #2081
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
A co do tego zdjęcia - ja myślałam, że to lalka. naprawdę...
Nie to czolowa Polska projektantka znana w calej Europie. Notabene Donetella tez kiepsko wygląda w przedlużonych wlosach....
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 18:07   #2082
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Izabella24 Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki,
mam pytanie,czy kupowała któraś z Was włosy naturalne firmy socap (szukałam na wątku ale nic nie znalazłam).Włosy są dość drogie chciałabym się dowiedzieć,czy warte są tej ceny (najtańsze pasemko ok.7 zł.)
Mialam wlosy Socap , przedluzalam w Niemczech u fryzjerki pracujacej tylko i wylacznie na produktach tej firmy. Jak dla mnie rewelacja , jesli chodzi o naturalne. Zreszta nie dosc , ze wlosy byly noszone ponad pol roku to smialo nadaja sie do ponownego uzycia .

Jesli sprzedawca od ktorego masz zamiar kupic te wlosy jest wiarygodny i ma faktycznie wlosy firmy Socap ( nie ukradl tylko nazwy ) to nie masz sie czego bac .Bedziesz zadowolona. Oczywiscie dbac tez trzeba , bo to w koncu naturalny , martwy wlos.


Teje wybacz , ze Cie mecze ale jeszcze chcialabym jedno spytac .
Jakie metody przedluzania wlosow sa popularne w Tajlandii ?
Bywam w okolicach Patayi i kiedys , dziewczyna od masazu znalazla zgrzewy keratynowe w moich wlosach i ...po chwili zbiegly sie wszystkie , ogladajac tak ,jakby nigdy nie widzialy tej metody . Dotykaly , gniotly , ciagnely i bog wie co gadaly.
Zamierzam zapolowac tam na piekne wlosy i jesli sie natkne na przedluzanie , moze z ciekawosci , kto wie ...Dlatego pytam o metode .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 19:02   #2083
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

WOW !!!

Widze Renihair!!!!
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:10   #2084
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

od czasu do czasu czytam pocztę....
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 23:26   #2085
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Reni robiłam u Ciebie rok temu włoski na warkoczyk,rewelacja
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 10:06   #2086
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=89 a te wloski tos juz mial?
i co z tymi
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=88
bo ktos pisal ze mial? jak one sie nosza?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 11:28   #2087
ulik_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czesc dziewczynki.mam pytanie do tych,ktore juz dluzszy czas zajmuja sie przedluzaniem.Własnie odbylam kurs przedluzania wlosow,metoda jaka najbardziej przypadla mi do gustu to na tulejki termokurczliwe,i w zwiazku z tym mam pytanko,czy znacie jakies sklepy internetowe,ktore posiadaja w swojej sprzedazy DOBRE gatunkowo wloski naturalne z koncowka pod ringi?bylabym Wam bardzo wdzieczna,bo sama juz nie daje rady,wszedzie spotykam sie tylko z wloskami na tasmie.Za wiadomosc bede BAAAAARDZO wdzieczna jak cos to czekam na wiadomosc na maila anathema6@wp.pl

p.s.
a do dziewczyn ktore zastanawiaja sie nad przedluzeniem wlosow moge smialo powiedziec,nie wahajcie sie!Sama mam przedluzone wlosy i tak mi sie to spodobalo zewlasnie zainwestowalam w doszolenie siebie w tej metodziemam wlosy naturalne,doczepione na warkoczyki-jedyny minus tej metody - boli jak sie zaplata ;P
ulik_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 11:31   #2088
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Magnac - tych włosów nie znam, ale sklep jak najbardziej polecam

A w ogóle to mi się coś przypomniało - Anastazja ty teraz masz profibre na clipach prawda więc polecam ci, jeśli tego jeszcze nie robiłaś, umyć je kilka razy, mimo że noszone na clipach nie myje się zbyt często, (może być nawet ten gliss kurr różowy z jedwabiem - dobrze im robi) bo one świeżo z paczki wyjęte są dość dziwne w dotyku - takie troche sztywne i chropowate, a jak się je umyje robią się bardzo miłe w dotyku i o wiele lepiej się je nosi. Miałam to napisać jak wspomnialas ze je na clipy wszywasz, ale mam skleroze i dopiero teraz o tym pomyslalam.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 11:52   #2089
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
mam jeszcze pytanko, nie pamietam kto ale ktos pisal o moczeniu wloskow w plynie do plukania, czy to tyczy sie tylko wlosow sztucznych czy tez naturalnych?

zaba dzieki za odpowiedz, a kupowalas od nich juz wlosy? jak tak to jakie? i co o nich powiesz?

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-04-01 o 11:54 Powód: post pod postem, korzystaj z opcji edytowania i multicytowania
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 12:43   #2090
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Magnac - tych włosów nie znam, ale sklep jak najbardziej polecam

A w ogóle to mi się coś przypomniało - Anastazja ty teraz masz profibre na clipach prawda więc polecam ci, jeśli tego jeszcze nie robiłaś, umyć je kilka razy, mimo że noszone na clipach nie myje się zbyt często, (może być nawet ten gliss kurr różowy z jedwabiem - dobrze im robi) bo one świeżo z paczki wyjęte są dość dziwne w dotyku - takie troche sztywne i chropowate, a jak się je umyje robią się bardzo miłe w dotyku i o wiele lepiej się je nosi. Miałam to napisać jak wspomnialas ze je na clipy wszywasz, ale mam skleroze i dopiero teraz o tym pomyslalam.

Dzieki
Teraz wyjezdzam i zostawie je w domu , ale jak wróce w weekend to może je umyje. Teraz niemyte sa spoczko, tylko jak sie je ścicka to "skrzypią" .
Kupiłam tasme i jak wróce to bede chcial je na nią wszyć...
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:02   #2091
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

No właśnie - one dokładnie świeżo wyjęte z paczki i nieumyte skrzypią - idealnie to określiłaś. A jak się je umyje, nałoży odżywkę to gwarantuje - nie będziesz mogła wyjść z podziwu nad nimi - są miękkie, delikatne, już nie skrzypią i co najważniejsze - naprawdę w dotyku są bardzo podobne do ludzkich - jak znajomi je macają to nie wierzą że to syntetyczne włosy
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:19   #2092
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

MACAJA, hehe
Co za okreslenie :P
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:38   #2093
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Profibry są naprawde ok, ja je w październiku przetestowałam przez 2 tygodnie w Egipcie. Przeszły basen, piasek, upał i morze. Tylko klej miałam fatalny
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 18:22   #2094
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

W Tajlandii metodą nr 1 jest taśma doszywana do warkoczyka. Względnie doklejana, ale to rzadko, bo większośc dziewczyn zaczyna przedłużanie już z nieco dłuższych włosów. Ale oczywiście, w Bangkoku możesz przedłużyć i każdą inna metodą. Chociaż keratyna jakoś zupęłnie popularna nie jest.

Jak będziesz przedłużała, próbój to zrobić w jakims dużym, nieturystycznym mieście i salonie fryzjerskim ( a nie przy salonie masażu właśnie). I jak się zapytają , jakimi włosami chcesz przedłużać, chcesz naturalne, azjatyckie ( słowanów tam nie mają) ścięte ( czyli dziewicze) i niedostosowane dla Europejek ( róznica jest taka, że tak dostaniesz dziewicze azjaty, a te "dostosowane" to jest włąsnie ten chłam, co go można często na allegro kupić i który skołtuni się po pierwszym myciu.)
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:42   #2095
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

magnac ja wlosow u nich nie kupowalam, ale kupowalam sporo kosmetykow i zawsze bardzo szybko i sprawnie wszystko bylo zalatwiane (dwa dni i paczka jest w domu).

Anastazja - gdyby profibre byly do dupy to bym im wierna nie byla i od grudnia bym ich nie nosila Muszę powiedziec ze moj zwiazek z profibrami jest bardzo udany
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 23:28   #2096
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ulil_P no prawda na warkoczyk są super tylko mało kto je wykonuje
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 00:42   #2097
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witojcie dziewcynkiDawno mnie tu nie bylo.....

Wlasnie zamierzam umyc moje syntetyki na tasmie-nosze na zmiane falowane i krecone i tak juz miesiac.........nawet jakos zyja....Ale chyba przydaloby sie je umyc juz-chociaz boje sie,ze po umyciu sie rozkreca....

Anastazja-podziwiam Cie i to przerabianie wlosow na clipy. Moze moje tez przerobisz ? I mam do Ciebie pytanko-bo chyba dobrze zrozumialam ze bywasz czsem w tym wroclawskim sklepie Mietla? Bywasz?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 12:45   #2098
PATII12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam wszystkich serdecznie!
Mam do was prośbe, poniewaz od jakiegos czasu śledzę temat i na wszystkie swoje wątpliwości odnajduję odpowiedzi, chce sobie przedłużyc włoski i kompletnie nie wiem gdzie to zrobic na stronie w google znalazłam reklame studia 4 i tam był podany nr. tel. potem zupełnie przypadkowo znalazłam na allegro właśnie tą osobę ogłaszającą swoje usługi jak byście mogły zerknąc swoim fachowym i doświadczonym okiem i powiedziec mi co myślicie na ten temat będę bardzo wdzięczna.

http://www.allegro.pl/item316798258_...in_usluga.html

http://www.allegro.pl/item337335828_...ne_lublin.html

pozdrawiam.
PATII12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:18   #2099
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez PATII12 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie!
Mam do was prośbe, poniewaz od jakiegos czasu śledzę temat i na wszystkie swoje wątpliwości odnajduję odpowiedzi, chce sobie przedłużyc włoski i kompletnie nie wiem gdzie to zrobic na stronie w google znalazłam reklame studia 4 i tam był podany nr. tel. potem zupełnie przypadkowo znalazłam na allegro właśnie tą osobę ogłaszającą swoje usługi jak byście mogły zerknąc swoim fachowym i doświadczonym okiem i powiedziec mi co myślicie na ten temat będę bardzo wdzięczna.

http://www.allegro.pl/item316798258_...in_usluga.html

http://www.allegro.pl/item337335828_...ne_lublin.html

pozdrawiam.
ja powiem tak .zdjęcia są super,efekt też.choć jestem realistką i wszędzie doszukuję się haczyków to reklama wykonana profesjonalnie.nie wiem jak materiał i efekt w noszeniu,ale widząc takie zdjęcia skusiłabym się.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:54   #2100
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a ja powiem odnosnie tego drugiego linka z przedluzanie profibrami - patrze na te zdjecia i patrze w lustro na swoje profibre i jakos ineczej sie one ukladaja niz te na tej aukcji. Ale to chyba wynika z tego ze swoje mam mocno cieniowane a na zdjeciach sa one raczej na prosto bez cieniowania zrobione i stad moze jest roznica wizualna. Bo moje przez cieniowanie sie wywijaja we wszystkie strony (no ale mi wlasnie o taki efekt chodzi). Co do samych zdjec - poza jednym czy dwoma nie moge sie do efektu przyczepic - wyglada to naprawde dobrze. Tylko ze zawsze ppozostaje pewne "ale" - zdjecie a rzeczywistosc moga sie roznic.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.