Mamusie i staraczki z UK - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-11, 16:52   #1021
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Ah chyba ,ze tak. Ja pierwsza wizytę miałam w 8tyg a wcześniej u Gp tylko ale nie czekałam długo bo w7 dopiero sie dowiedziałam o ciąży


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie podejrzewałaś ciąży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 16:56   #1022
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Nie :p miewałam 103 dniowe cykle nawet wiec serio nawet do głowy mi nie przyszło:p szczególnie ze nawet miałam kilka tyg wcześniej robione usg i krew i brak owu niby :p do tego wyniki tz były nędzne , i czekałam sobie do grudnia na wizytę w klinice niepłodności nic nie podejrzewając . Test zrobiłam tak przypadkiem i bezmyślnie bo szczerze poddałam sie juz wtedy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 17:03   #1023
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Ja pierwsza wizytę miałam w 9tym jakoś z położna cos koło tego ale dość późno xx

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Nie :p miewałam 103 dniowe cykle nawet wiec serio nawet do głowy mi nie przyszło:p szczególnie ze nawet miałam kilka tyg wcześniej robione usg i krew i brak owu niby :p do tego wyniki tz były nędzne , i czekałam sobie do grudnia na wizytę w klinice niepłodności nic nie podejrzewając . Test zrobiłam tak przypadkiem i bezmyślnie bo szczerze poddałam sie juz wtedy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kochanie wyślę Ci mój nr na priv
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 17:04   #1024
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 17:06   #1025
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Dostałam list ze szpitala że mam spotkanie z położna 9 marca

No rewelacja

Inna położna z rejonu ma się widzieć ze mną wcześniej koło 8tc czy za 2 tygodnie

A ja pewnie wcześniej i tak sama pójdę na to usg.....tak myślę że nie w przyszłym tygodniu...bo w czwartek mi wybije równe 7 tygodni...więc jak pójdę jeszcze w następnym tygodniu to już będzie 7plus....prawie 8
Wtedy będzie wszystko Dobrze widać i dzidzie i serce (żeby tylko wszystko było na miejscu)

Będzie musi być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wszystko jest na swoim miejscu i wszystko jest dobrze. A co do przypadków to chyba zaczynaja sie przyglądać jeśli ktoś poroni 3x ale nie jestem pewna Ty miałaś to tylko raz i napewno więcej sie nie zdarzy!

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajnie ze tez będziecie mieli synka
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 17:08   #1026
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Niemiewałam 103 dniowe cykle nawet wiec serio nawet do głowy mi nie przyszło:p szczególnie ze nawet miałam kilka tyg wcześniej robione usg i krew i brak owu nibydo tego wyniki tz były nędzne , i czekałam sobie do grudnia na wizytę w klinice niepłodności nic nie podejrzewając . Test zrobiłam tak przypadkiem i bezmyślnie bo szczerze poddałam sie juz wtedy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale coś musiało Cie do tego testu skłonić jednak
Piersi czy siku?

A ile się staraliscie a ogóle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 17:11   #1027
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Dziewczyny dziękuję! Skoro tak mówicie tak musi być 😊 uspokoiłam się. Pamiętam jak mówiła, że wyśle te wyniki. Chociaż do wglądu. Wiecie jak to jest, kiedy wszystkie koleżanki z Polski pytają o wyniki, skany, badania prenatalne itp obcykane w słownictwie medycznym, a ja odpowiadam że "nie wiem" albo że "chyba tak" 😂 one zszokowane opieką medyczną w Anglii, a dla mnie to pierwsza ciąża i dodatkowo w UK... jestem totalnie zielona 😅
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 17:17   #1028
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję! Skoro tak mówicie tak musi być 😊 uspokoiłam się. Pamiętam jak mówiła, że wyśle te wyniki. Chociaż do wglądu. Wiecie jak to jest, kiedy wszystkie koleżanki z Polski pytają o wyniki, skany, badania prenatalne itp obcykane w słownictwie medycznym, a ja odpowiadam że "nie wiem" albo że "chyba tak" 😂 one zszokowane opieką medyczną w Anglii, a dla mnie to pierwsza ciąża i dodatkowo w UK... jestem totalnie zielona 😅


Moja tez i szczerze? Nie narzekam co ma byc to bedzie i tyle
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 17:24   #1029
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Moja tez i szczerze? Nie narzekam co ma byc to bedzie i tyle

Tez nie narzekam na opiekę tutaj jeżeli musza to reagują
Mi wykryli planceta lakes w 21 tyg i dostałam 2 dodatkowe usg wiec łącznie na nhs mam 5 przez cała ciąże
Dostałam infekcji tez sie mna zajęli i leżałam tydzien w szpitalu, teraz miałam spadek żelaza i na następny dzien po badaniach zadzwonili

A co do pierwszego spotkania z położna to tutaj chyba faktycznie baczniej Ci sie przyglądają jak 3 razy poronisz :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 18:03   #1030
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Alla szczerze to poprostu zrobiłam nie licząc na nic :p został mi ostatni i chciałam go wykorzystać żeby zamknąć rozdział obsesyjnego testowania :p objawów nie miałam wcale :p tzn bolały mnie jajniki ale u mnie to była norma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 18:08   #1031
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Alla szczerze to poprostu zrobiłam nie licząc na niczostał mi ostatni i chciałam go wykorzystać żeby zamknąć rozdział obsesyjnego testowaniaobjawów nie miałam wcaletzn bolały mnie jajniki ale u mnie to była norma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to sie zdziwilas nieźle


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 18:19   #1032
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Dla mnie bez sensu jest porownywanie lekarzy w Polsce a w UK. Nie narzekam na opieke tutaj jezeli chodzi o ciaze ale uwazam tylko, ze w Polsce traktuja wczesna ciaze powaznie, tutaj nie. W 13 tc mialam wypadek w pracy i nie przyjeli mnie na maternity emergency gdyz bylam w 13 tc a nie w 18!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 18:19   #1033
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Alla poleciałam po 4 kolejne hahah


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 18:25   #1034
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7083578 1]Tez nie narzekam na opiekę tutaj jeżeli musza to reagują
Mi wykryli planceta lakes w 21 tyg i dostałam 2 dodatkowe usg wiec łącznie na nhs mam 5 przez cała ciąże
Dostałam infekcji tez sie mna zajęli i leżałam tydzien w szpitalu, teraz miałam spadek żelaza i na następny dzien po badaniach zadzwonili

A co do pierwszego spotkania z położna to tutaj chyba faktycznie baczniej Ci sie przyglądają jak 3 razy poronisz :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ooo widzisz, teraz rozumiem. Wcześniej przejmowałam się, bo to jednak jest stres przy pierwszej ciąży. Teraz już wyluzowalam. Jedynie jak z rozmawiam z koleżankami z PL, one mają tyle pytań a ja nie znam odpowiedzi i się przez to stresuje czy wszystko aby jest ok. Dziękuję, że się podzieliłaś swoim doświadczeniem, otworzyło mi to oczy 😊😘
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 18:32   #1035
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Ooo widzisz, teraz rozumiem. Wcześniej przejmowałam się, bo to jednak jest stres przy pierwszej ciąży. Teraz już wyluzowalam. Jedynie jak z rozmawiam z koleżankami z PL, one mają tyle pytań a ja nie znam odpowiedzi i się przez to stresuje czy wszystko aby jest ok. Dziękuję, że się podzieliłaś swoim doświadczeniem, otworzyło mi to oczy 😊😘
Tutaj ciąże traktuje sie jak cos naturalnego, chyba o to głownie chodzi w razie problemów napewno działają - mi Np przez niedoczynnosc tarczycy dołożyli kolejny skan, tak w razie co, zeby zobaczyć jak misiaczek rosnie. Tak samo przejęli "kontrole" nad moja tarczyca i mam od tego swojego własnego asystenta także bez problemu xx myśle ze możesz byc spokojna a w pl jest mnóstwo badań, szaleństw i ogólnie zamieszanie wiec ja sie trochę cieszę ze mam spokój
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 18:33   #1036
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Dla mnie bez sensu jest porownywanie lekarzy w Polsce a w UK. Nie narzekam na opieke tutaj jezeli chodzi o ciaze ale uwazam tylko, ze w Polsce traktuja wczesna ciaze powaznie, tutaj nie. W 13 tc mialam wypadek w pracy i nie przyjeli mnie na maternity emergency gdyz bylam w 13 tc a nie w 18!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie porównuje lekarzy w Polsce z lekarzami w UK. Jest to moja pierwsza ciąża, jakże mogłabym ją porównać?
Opieka zdrowia jest inna, każdy się tu zgodzi. Lepsza czy gorsza - każdy ma swoją opinię. Chodziło mi o brak jakiegokolwiek kontaktu z kobietami ciężarnymi w UK, a mam dużo świeżo upieczonych mam w PL. One mając doświadczenie z Polski pytają mnie o te wszystkie badania, dane etc. Ja jestem i czuję się kompletnie zielona, bo tu maja inne podejście i tyle.
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 18:44   #1037
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Ja nie porównuje lekarzy w Polsce z lekarzami w UK. Jest to moja pierwsza ciąża, jakże mogłabym ją porównać?
Opieka zdrowia jest inna, każdy się tu zgodzi. Lepsza czy gorsza - każdy ma swoją opinię. Chodziło mi o brak jakiegokolwiek kontaktu z kobietami ciężarnymi w UK, a mam dużo świeżo upieczonych mam w PL. One mając doświadczenie z Polski pytają mnie o te wszystkie badania, dane etc. Ja jestem i czuję się kompletnie zielona, bo tu maja inne podejście i tyle.
W sumie czuje sie tak samo

Ja wiem ze to może brzmieć okrutnie i wgl ale traktowanie poważnie (BARDZO poważnie) wczesnych ciąż tez ma swoje plusy i minusy. Wiadomo, dla przyszłej matki znaczy wiele ale tak na dobra sprawę, czasami natura po prostu wie lepiej i ma swoj plan. W Polsce sie podtrzymuje ciąże przez co rodzą sie coraz słabsze dzieci, te dzieci rownież pozniej maja dzieci. Przepraszam, jeśli wydaje sie to komuś okrutne... tutaj dewiza jest taka, ze jeśli przetrwa to znaczy ze jest silne i tyle, aczkolwiek myśle ze w niektórych przypadkach mogliby sie trochę postarac tak samo np jak Little- wszystko było przeciwko niej, nagle pojawił sie chłopczyk, który bez problemu juz jest na półmetku także ja uważam ze to nie do końca takie złe xx

Edytowane przez mileena5
Czas edycji: 2017-02-11 o 18:48
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 18:45   #1038
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Tutaj ciąże traktuje sie jak cos naturalnego, chyba o to głownie chodzi w razie problemów napewno działają - mi Np przez niedoczynnosc tarczycy dołożyli kolejny skan, tak w razie co, zeby zobaczyć jak misiaczek rosnie. Tak samo przejęli "kontrole" nad moja tarczyca i mam od tego swojego własnego asystenta także bez problemu xx myśle ze możesz byc spokojna a w pl jest mnóstwo badań, szaleństw i ogólnie zamieszanie wiec ja sie trochę cieszę ze mam spokój
To prawda! Też zacznę doceniać ten spokój, bo w zasadzie o to podczas ciąży chodzi 😊 cieszę, że znalazłam Was bo naprawdę to co piszecie pomaga mi i zaczynam to wszystko rozumieć!! 😘😘
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 18:49   #1039
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
To prawda! Też zacznę doceniać ten spokój, bo w zasadzie o to podczas ciąży chodzi 😊 cieszę, że znalazłam Was bo naprawdę to co piszecie pomaga mi i zaczynam to wszystko rozumieć!! 😘😘
Przyjemność po naszej stronie xx
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 19:52   #1040
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

😁😘😘😘
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 20:10   #1041
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Mamusie i staraczki z UK

Ale sie objadlam aż mały fika koziołki haha
A co do opieki w pl to czasem myśle ze jest przesadna :p a ciąża to prawie choroba i trzeba odrazu iść na l-4 :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki

Edytowane przez LittleAssKicker
Czas edycji: 2017-02-11 o 20:12
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 22:48   #1042
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Ja jak zaszłam w ciąże to tez marudziłam ze tu maja nas w dupie itp ale tz mnie uświadomił ze tyle Brytyjek tu rodzi to czemu ze mna ma byc inaczej.. ?!
I w zasadzie nawet sie cieszę tak jak Milena ze nie ma tu miliona badan itp dzięki temu spie spokojnie :p jak musza to reagują
W Polsce wydaje mi sie ze za bardzo dmucha sie na ciężarne i jak tylko dowiadują sie ze sa w ciazy to biorą L4
Ja mimo to ze mi cieżko i narzekam to nawet sie cieszę ze wciąż pracuje... I bede pracowac prawie do końca dzięki temu czas mi sie tak nie dłuży, nie myśle, nie czytam internetow i jestem w ruchu co podobno ułatwia poród i dojście do siebie po nim
(W zasadzie to mam problem tylko z moim głupim pracodawca )

Wróciliśmy z tz z kolacji walentynkowej maz sie śmieje ze mój żołądek nie ma dna bo zjadłam sałatkę, drugie danie i 3 gałki lodów a ja dalej głodna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 00:09   #1043
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Ale sie objadlam aż mały fika koziołki haha
A co do opieki w pl to czasem myśle ze jest przesadna :p a ciąża to prawie choroba i trzeba odrazu iść na l-4 :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Najlepiej to sie położyć w łożku i przez 9 miesięcy leżeć

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7084435 1]Ja jak zaszłam w ciąże to tez marudziłam ze tu maja nas w dupie itp ale tz mnie uświadomił ze tyle Brytyjek tu rodzi to czemu ze mna ma byc inaczej.. ?!
I w zasadzie nawet sie cieszę tak jak Milena ze nie ma tu miliona badan itp dzięki temu spie spokojnie :p jak musza to reagują
W Polsce wydaje mi sie ze za bardzo dmucha sie na ciężarne i jak tylko dowiadują sie ze sa w ciazy to biorą L4
Ja mimo to ze mi cieżko i narzekam to nawet sie cieszę ze wciąż pracuje... I bede pracowac prawie do końca dzięki temu czas mi sie tak nie dłuży, nie myśle, nie czytam internetow i jestem w ruchu co podobno ułatwia poród i dojście do siebie po nim
(W zasadzie to mam problem tylko z moim głupim pracodawca )

Wróciliśmy z tz z kolacji walentynkowej maz sie śmieje ze mój żołądek nie ma dna bo zjadłam sałatkę, drugie danie i 3 gałki lodów a ja dalej głodna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Na zdrówko kochana xx

Fajnie ze sie wybraliście na kolacje z Tz <3 my dzis w sumie cały dzien sie lenilismy
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 15:00   #1044
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Hejka co u was ja nie mogłam zalogować sie na wizaż nie wiem kurde czemu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 15:11   #1045
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
Hejka co u was ja nie mogłam zalogować sie na wizaż nie wiem kurde czemu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej! Juz myślałam ze cos jest z Wami nie tak bo żadna nie pisała nie byłam jeszcze w chester niestety ( przepraszam! A w Liverpoolu bywam ale na krótko i nie mam kiedy isc jak tam dzidziuś ? Jakieś imiona ? u nas 26 tydzien i 1 dzien! W pon mamy skan 3D <3
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 15:14   #1046
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

A dobrze kopie i to juz mocno :p strasznie ruchliwy jest chyba zostanie Alex :p tz bardzo by chciał :p nic nie szkodzi przecież ale super ja tez sie wybieram muszę zabookowAc sobie termin <3 wgl to mam straszne bóle brzucha jak chodzę położna powiedziała ze to normalne ale sama nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 15:16   #1047
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez LittleAssKicker Pokaż wiadomość
A dobrze kopie i to juz mocno :p strasznie ruchliwy jest chyba zostanie Alex :p tz bardzo by chciał :p nic nie szkodzi przecież ale super ja tez sie wybieram muszę zabookowAc sobie termin <3 wgl to mam straszne bóle brzucha jak chodzę położna powiedziała ze to normalne ale sama nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi sie Alex podoba bardzo ładne i skoro taki ruchliwy to bedzie pasować nie martw sie na zapas wariatko skoro to normalne to nie jesteś pierwsza która tak ma xx mój w przeciwieństwie do Twojego to Oaza Spokoju i mały leniuch xd
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 15:17   #1048
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

U mnie dziś 8tc i pierwsze usg w sobotę....umieram ze strachu.

Boję się myśleć cokolwiek.. więc nie myślę...czekam....I zobaczymy
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 15:22   #1049
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
U mnie dziś 8tc i pierwsze usg w sobotę....umieram ze strachu.

Boję się myśleć cokolwiek.. więc nie myślę...czekam....I zobaczymy
Napewno jest wszystko w porzadku <3 za 32 tygodnie około będziesz przytulać swojego maluszka
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 15:23   #1050
LittleAssKicker
Rozeznanie
 
Avatar LittleAssKicker
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 889
Dot.: Mamusie i staraczki z UK

No masz racje mi sie wydaje ze to przemęczenie :p Alla kciuki za scan będzie dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
pcos
2,5roku starań
Cykle : 104,96,39
23.10.2016 - 2kreseczki
LittleAssKicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 17:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.