Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-12, 20:46   #3391
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mój mówi, że do końca lutego jeszcze daje sobie luz a od 1 marca sie stresuje
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 20:50   #3392
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Szkoda, że nie mozna a dużo się naczytalam o skutkach takich porodów:/ ale wiadomo, życie i zdrowie dzidzi najważniejsze. napisałam w planie porodu, że jeśli nie jest to konieczne to chcialabym uniknąć obydwu metod. modlę się tez, żebym wytrzymała bez zzo...

Marlenya mój TŻ tak samo zdziczal no to ciekawe co tam jutro u Ciebie powiedzą. ja wizyta w piątek. To się wtedy zacznie 36 tc u nas. Jenyy teraz to już leci nam z górki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 21:34   #3393
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Matkapolka urodziła dzisiaj z "naszych" marcowek ;-)

A co do odchodzenia wód i jazdy do szpitala, to z kolei czytałam że przy dodatnim GBS i odejściu wód trzeba do szpitala się udać w ciągu godziny. To samo jak są skurcze to nie siedzieć do ostatniej chwili w domu - cokolwiek to znaczy i skadkolwiek mam wiedzieć czy to już jest blisko czy nie A właśnie mam dodatni GBS i to zaburza mój pierwotny plan siedzenia jak najdłużej w domu :-(
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 21:56   #3394
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Laili ja jestem na grupie FB "Marcóweczki 2017"


Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 21:59   #3395
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

To inna grupa na fb niż ta z wizażu


Kurcze ale emocje dochodzą jak coś się zaczyna dziać 😆 ja o ile wcześniej się nic nie wydarzy mam się zgłosić na cesarke 9 marca a tp z usg mam 23 zostały niecałe 4 tyg
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 22:14   #3396
malinka1984
Zakorzenienie
 
Avatar malinka1984
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 769
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Tak tak inna,wiem bo ja na wizażowych FB nie jestem.
Anoxa szybko.Ja mam termin 22.03 i chciałabym sn zobaczymy czy się uda.
__________________
20.06.2009
2014 to będzie Nasz rok
28.07 beta >1560 Cudzie trwaj
23.08.14 Bąbelek ma już 2cm
27.10.14 Synuś całe 230 gram
Tp 31.03.2015

Edytowane przez malinka1984
Czas edycji: 2017-02-12 o 22:16
malinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 22:27   #3397
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej dziewczyny.witam sie w 38 tc ja wczoraj mialam schizy ze sie zaczyna bo nagle biegunki dostalam.odrzucilam jelitowke,bo zawsze wtedy wymiotuje,jestem oslabiona i zoladek mnie boli a wczoraj nic z tych rzeczy.z tego wszystkiego ogolilam nogi i pachy i zrobilam stopy.mialam w planach umycie glowy ale w koncu nie zrobilam tego.na dodatek bolal mnie dolny odcinek kregoslupa i maly cos sie slabo ruszal.juz sama nie wiedzialam czy mam skurcze,czy to jelita.w koncu doszlam do wniosku ze poczekam na ruchy malego,bo codziennie licze i jesli ich nie bedzie to jedziemy na ip.Jednak ruchy byly to poszlam spac.w nocy kolo 2 znowu musialam leciec do lazienki i dostalam dreszczy.okazalo sie ze mam 38 stopni.stwierdzilam ze to jednak jelitowka tym bardziej ze bole nie staly bardziej regularne.tak sie zestresowalam ze wyparzylam smoczek,nakladki na brodawki i pokazalam mezowi co ma zabrac ze soba dla synka na wyjscie ze szpitala
Dzisiaj caly dzien spedzilam w lozku bo bylam oslabiona.temp.spadla do 37.4 ald zbic jej nie moge.
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 22:30   #3398
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Antena, dużo zdrówka :-* Jakby Ci znowu skoczyła temperatura i nie przechodziła to jedź na ip, niech zbijają... Dobrze że Maleństwo się rusza
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 23:15   #3399
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kurde biedna Antena a może to rzeczywiście jakieś oznaki, że poród niedaleko.u mnie niby brzuch się obniża, a mały i tak zbombardowal mi kopniakami wątrobę i żołądek. Chyba w akcie zemsty zjadłam zupę i od razu drugie danie. Jak jem wolniej i mniejsze porcje to jest spokojniejszy
Malinka ja z 23.03 i tez marze o naturalnym. Damy rade
Anoxa emocji dużo, bo teraz to już po kolei może zacząć łapać. U mnie jeszcze daleko, ale i tak już żyje tym wszystkim
spokojnej nocy dziewuszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 05:58   #3400
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Jedna Mama sie melduje dzis pare minut po 9 urodzilam sliczna i zdrowa Coreczke wybaczcie ale w nocy zero snu wiec na dluzsza wypowiedz nie liczcie na razieod poczatku lezy u mnie na cycu i ladnie ciagnie wiec spokojnie jest poki co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję!!!!!!!!
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 07:39   #3401
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Antena, szczerze współczuję. Jak się teraz czujesz?
Almat, czy mogłabyś dać sprawdzony link do zrobienia królika? Kto wie co jeszcze uda mi się stworzyć... Do literek zamówiłam haczyki z Tesy. Jeśli nie będą się trzymać na ścianie to gwoździki jakieś małe wbiję i zawiążę na nich może kokardki, żeby nie było ich widać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20170212_12_55_32_Pro.jpg (85,0 KB, 60 załadowań)
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-13, 07:48   #3402
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Youan, GRATULACJE Kiedy wychodzicie?

Interewcia, ile ubranek na pewno Ci niczego nie braknie, pięknie wszystko masz przygotowane

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość

Noo i nie panikujemy ja wlasnie wracam z urodzin (50tki x2) weesolo bylo i o dziwo rodzinka byla mila i nie dokuczala ze grubasek ze mnie tylko sie interesowali i o mnie dbali
czyli jednak można nie dokuczać

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
U siebie dziś zaobserwowałam siarę. Wiem, że niektóre z Was mają od dawna, ale u mnie to nowość
I co? Nadal leci? U mnie jeszcze nie ma.

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
.
Dziewczyny, potrzebuję inspiracji, jak przyczepić literki do ściany, najchętniej bez wiercenia.
Dziewczyny już napisały jak do ściany możesz. Ewentualnie do sznurka/tasiemki możesz przyczepić i wbić tylko dwa gwózdki (lub na łóżeczku zawiązać tworząc girlandę).

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
Kurde z tego stresu po wczorajszej sytuacji z landlordem dzisiaj oblalam się gorącym mlekiem... ale wszystko w porządku, poleciało na nogi. Poryczalam sobie, polezalam i przeszło. Juz skupiam się w 100% na porodzie i bobasku.

To dobrze się składa, że dopiero teraz zgłaszają jakieś "ale" co do psa, bo przecież czerwiec tuż tuż, więc ta baba chyba tyle wytrzyma.

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
Kajusia tutaj mi położna mówiła, że jak wody będą bezbarwne i czop odejdzie to na spokojnie jeszcze mam siedzieć w domu jeśli dam rade i jak skurcze będą długie co 1-2 min to mam przyjeżdżać. Inaczej mogą odesłać bo jak nie ma przeciwwskazań do wcześniejszego przyjęcia (zielone wody, smolka, częste skurcze itp.) to każą wracać do domu... z jednej strony może dobrze, bo na sam finał pojadę jeśli zdążę ale z drugiej będzie mi brakować tej opieki przedporodowej, bo wiadomo lepiej wiedzieć na bieżąco czy wszystko jest ok.
Moja położna też powtarza, żeby być jak najdłużej w domu i do porodu jechać jak skurcze co 7 min. W międzyczasie w spokoju i własnej łazience się właśnie umyć, ogolić, zrobić lewatywę. Twierdzi, że w szpitalu czas się dłuży i poród dla kobiety jest bardziej męczący.
Będę próbować tak zrobić, ale panikara jestem, więc może nic mi z tych planów nie wyjść


Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy raz zaczęło mnie boleć spojenie
I jak Ci się podoba to fantastyczne uczucie?

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
I pytanie kolejne, bo poprawiam plan porodu - czy można się nie zgodzić na proznociag/kleszcze? Wiem, że używają ich jak mamuśka nie ma siły przeć, dziecko utknie w kanale rodnym i spada tętno, ale przecież równie dobrze mogą zrobić awaryjne cc. Prawda?
To jest ten chwyt Kristellera czy to dwie różne metody ?

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
Ja mam tp 9.03, moj maz jak slyszy ode mnie ze z tp 04.03 i 10.03 wypakowane to nie ogarnia o co chodzi przeciez my mamy jeszcze ponad 3tyg ! Haha

Almat wrocilas z tego blogiego wypoczynku gorskiego ?

I jutro znowu poniedzialek... jeszcze nie dawno cierpialam ze znowu do pracy a weekend tak szybki zlecial a teraz perspektyka wyspania, sniadaniowej tv i ogolnie co dusza zapragnie
Ja mam dokładnie jak Twój mąż Czy to takie powszechne, że kobiety rodzą naturalnie przed terminem? W końcu Youan urodziła 3 tyg wcześniej, to sporo... chyba czułabym się oszukana hehe



Wróciłam, nawdychałam się bezsmogowego powietrza, wygrzałam kości na słoneczku. Do pełni szczęścia brakowało mi tylko grzańca


To co? Pytanie na śniadanie czy DD TVN?

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.witam sie w 38 tc ja wczoraj mialam schizy ze sie zaczyna bo nagle biegunki dostalam.odrzucilam jelitowke,bo zawsze wtedy wymiotuje,jestem oslabiona i zoladek mnie boli a wczoraj nic z tych rzeczy.z tego wszystkiego ogolilam nogi i pachy i zrobilam stopy.mialam w planach umycie glowy ale w koncu nie zrobilam tego.na dodatek bolal mnie dolny odcinek kregoslupa i maly cos sie slabo ruszal.juz sama nie wiedzialam czy mam skurcze,czy to jelita.w koncu doszlam do wniosku ze poczekam na ruchy malego,bo codziennie licze i jesli ich nie bedzie to jedziemy na ip.Jednak ruchy byly to poszlam spac.w nocy kolo 2 znowu musialam leciec do lazienki i dostalam dreszczy.okazalo sie ze mam 38 stopni.stwierdzilam ze to jednak jelitowka tym bardziej ze bole nie staly bardziej regularne.tak sie zestresowalam ze wyparzylam smoczek,nakladki na brodawki i pokazalam mezowi co ma zabrac ze soba dla synka na wyjscie ze szpitala
Dzisiaj caly dzien spedzilam w lozku bo bylam oslabiona.temp.spadla do 37.4 ald zbic jej nie moge.
Uuu zdrowia!
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 08:45   #3403
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Jedna Mama sie melduje dzis pare minut po 9 urodzilam sliczna i zdrowa Coreczke wybaczcie ale w nocy zero snu wiec na dluzsza wypowiedz nie liczcie na razieod poczatku lezy u mnie na cycu i ladnie ciagnie wiec spokojnie jest poki co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję super że wszystko ok


Udało mi się w końcu zainstalować apke na telefon, powinnam teraz być na bieżąco i się więcej udzielać w końcu mam dużo czasu bo tylko leżę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Ja bym bardzo chciała marzec ale boję się że nie wytrwam. Mała jest strasznie nisko :/ ehh boje się ze to wszystko za wcześnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 09:00   #3404
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Ja myślę żeby już nie wariować i nie kupować dodatkowych rzeczy.
Zaczynamy wpadać w panikę

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

A ja dziś znów układałam i przekładam dziecięce rzeczy









Ależ ubranek i jaki porządek


Próznociąg i kleszcze to się łapie za głwokę dziecka i ciągnie...A ten chwyt to sie wypycha dziecko naciskając na brzuch.... Podobno obie metody można uzywać TYLKO w ostateczności, w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia dziecka. Ale niestety zdarza się (pisały o tym nawet nasze mamusie), że czasem z "wygody" lub "pospiechu" lekarz lub niedaj Boże położna stosuje ten chwyt....podobno wg prawa tylko lekarz może i tylko w sytuacji zagrożenia i po uprzedzeniu rodzącej moze zastosowac ten chwyt. Dlatego uczulcie na to swoich tżtów, bo nasza swiadomośc moze być zaburzona wtedy;p

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

To teraz prosze mnie poinstruowac jak zainstalowac aplikacje wizażowa, bo próbowałam i nie hula...wyląduje na porodówce i nawet nie bede miała jak Wam napisac

Edytowane przez klementyna1
Czas edycji: 2017-02-13 o 08:57
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 09:05   #3405
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat niespecjalne uczucie
A siary też nie mam nic...

Dziewczyny czy na smoczki są jakieś osłonki/etui ? Nie kupowałam smoczka, bo nie wiem czy chcę używać ale dostałam w woreczku smoczek gratis na targach, gdybym chciała go wziąć do szpitala to wiem, że muszę wyparzyć, ale gdzie to potem wsadzić ?:P
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 09:12   #3406
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Są, ja ostatnio kupiłam za 6 zł takie pudełeczko, bo miałam ten sam problem. Akurat było to w sklepie toysRus, ale myślę że w pepco czy jakiejś hurtowni dziecięcej też na pewno będą ;-)

Jejku ja już chce Roberta :'( Męczą mnie jakieś schizowe myśli o okreceniu pepowina czy inne głupoty i nie mogę się opedzic. Wgl jestem strasznie niespokojna od wczoraj/przedwczoraj, bez powodu...

A wczoraj mieliśmy gości od 17 do 22, powiem Wam że było super. Dawno u nas nikogo nie było i nawet mi nie przeszkadzało, że na szybko musiałam tworzyć kolacje, bo nie byłam przygotowana, że tak długo będą.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 09:28   #3407
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera dzięki za info !
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 09:39   #3408
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Youan gratuluję!!!
Ale miałaś przeczucie, że niedługo urodzisz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 11:29   #3409
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Youan - Gratulacje.

Antena - oj biedna, i jak zdrowie?

U mnie rzez cały weekend byli goście, rodzice i brat z rodziną. Cały dom ludzi ale na szczęście tacy co pomogą a nie trzeba wokół nich chodzić.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Dziewczyny - koleżanka polecała m do picia herbatę z liści malin, ma przyspieszać akcje porodową bo ma właściwości wzmacniające mięśnie macicy. Słyszałyście o tym, co sądzicie?
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-13, 11:42   #3410
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Antena właśnie tak dzisiaj myślałam o Tobie czy Ci już przEszło czy nie, ja teraz za to w drugą stronę, aż musiałam czopek wczoraj użyć; )
Sonia11 słyszałam o tym i średnio w to wierzę ale w sumie co szkodzi spróbować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 11:44   #3411
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej
Widze, ze u was odwrotnie niz u mnie. Zamiast przyjmować gości to sie gościłam u rodziny
Zbieram sie do szycia tych literek i sie zebrać nie moge.

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Almat niespecjalne uczucie
A siary też nie mam nic...

Dziewczyny czy na smoczki są jakieś osłonki/etui ? Nie kupowałam smoczka, bo nie wiem czy chcę używać ale dostałam w woreczku smoczek gratis na targach, gdybym chciała go wziąć do szpitala to wiem, że muszę wyparzyć, ale gdzie to potem wsadzić ?:P
Sa tez smoczki, które maja same w sobie osłonkę. Takze pytanie, jakich ostatecznie bedziesz uzywac?. My używaliśmy wlasnie takich najzwyklejszych ze stokrotki bo zawsze "przy okazji" mozna było zakupić nowy/ większy itp i one wlasnie miały zatyczkę. One chyba z campolu były, ale reki nie dam uciąć.

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Youan - Gratulacje.

Antena - oj biedna, i jak zdrowie?

U mnie rzez cały weekend byli goście, rodzice i brat z rodziną. Cały dom ludzi ale na szczęście tacy co pomogą a nie trzeba wokół nich chodzić.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Dziewczyny - koleżanka polecała m do picia herbatę z liści malin, ma przyspieszać akcje porodową bo ma właściwości wzmacniające mięśnie macicy. Słyszałyście o tym, co sądzicie?
O liściach słyszałam. Tylko ich nie mozna wczesniej niz przed 37tc bodajże. Moja siostra popijała. Porod miała łatwy. Pewności, czy to kwestia liści, nie ma one sprawiają ze jesteś bardziej elastyczna, mniejsze ryzyko nacięcia, pęknięcia itp....


W KTORYM tc dostawaliście skierowanie na wymaz?
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 11:53   #3412
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kajusia piękne ci te literki wyszły. z różnokolorowych tkanin mega efekt
wczoraj wieczorem z TŻtem oglądałam ONE BORN EVERY MINUTE,bo akurat leciał na angielskiej tv (sam chciał zobaczyć ).
jedna babeczka rodziła w wodzie, druga na łóżku i powiem wam, że nawet się wzruszył. no byłam w szoku. ale powiedział mi, że chyba dopiero do niego to wszystko dociera, bo niby wie, że będzie tatą, ale tak ciężko mu sobie uzmysłowić, że TAM w brzuszku jest mała dzidzia
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 11:59   #3413
asiulek8989
Raczkowanie
 
Avatar asiulek8989
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 218
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny zapisujecie Wasze dzidzie na sesje noworodkowe (takie, na które chodzi się do 14. dnia życia)? Ja bym bardzo chciała, ale boję się jechać z dzieckiem kilka dni po porodzie i wystawiać go na zimno (tym bardziej, że dopiero kilka dni wcześniej wyjdzie się ze szpitala). No i sama nie wiem
asiulek8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 12:09   #3414
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asiulek ja będę sama robić foty. nawet jak nie masz dobrego sprzętu to czasem nawet smartfonem można uzyskać niezły efekt. Wiadomo trzeba trochę poczytać, kupić jakąś wełniana czape czy tiul i się pogimnastykowac przy tym
Ewentualnie znajdź może kogoś kto przyjedzie zrobić takie zdjęcia do Twojego domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 12:09   #3415
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pikdaria Pokaż wiadomość
O liściach słyszałam. Tylko ich nie mozna wczesniej niz przed 37tc bodajże. Moja siostra popijała. Porod miała łatwy. Pewności, czy to kwestia liści, nie ma one sprawiają ze jesteś bardziej elastyczna, mniejsze ryzyko nacięcia, pęknięcia itp....


W KTORYM tc dostawaliście skierowanie na wymaz?
No właśnie tak myślę że zaszkodzić nie zaszkodzi a może i pomoże..
Wymaz chyba po 35 tyg.

Cytat:
Napisane przez asiulek8989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapisujecie Wasze dzidzie na sesje noworodkowe (takie, na które chodzi się do 14. dnia życia)? Ja bym bardzo chciała, ale boję się jechać z dzieckiem kilka dni po porodzie i wystawiać go na zimno (tym bardziej, że dopiero kilka dni wcześniej wyjdzie się ze szpitala). No i sama nie wiem
Mi podobają się takie sesje ale chyba się nie zdecyduje. Myślę żeby zrobić sesje jak już mała będzie siedziała i wtedy zrobić sesje z baratem. Będzie już między nimi interakcja i będą zdjęcia obydwojga.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 12:29   #3416
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Z tymi sesjami to jest tak że chyba często właśnie można to w domu zrobić to chyba najlepsze rozwiazanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 12:36   #3417
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Youan - Gratulacje.

Antena - oj biedna, i jak zdrowie?

U mnie rzez cały weekend byli goście, rodzice i brat z rodziną. Cały dom ludzi ale na szczęście tacy co pomogą a nie trzeba wokół nich chodzić.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Dziewczyny - koleżanka polecała m do picia herbatę z liści malin, ma przyspieszać akcje porodową bo ma właściwości wzmacniające mięśnie macicy. Słyszałyście o tym, co sądzicie?
Gadałam o tym ostatnio z lekarka- mówiła, że jak najbardziej można pic, ale od ok 39 tygodnia wlasnie...ona uważa, ze nie zaszkodzi a pomóc może

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
Kajusia piękne ci te literki wyszły. z różnokolorowych tkanin mega efekt
wczoraj wieczorem z TŻtem oglądałam ONE BORN EVERY MINUTE,bo akurat leciał na angielskiej tv (sam chciał zobaczyć ).
jedna babeczka rodziła w wodzie, druga na łóżku i powiem wam, że nawet się wzruszył. no byłam w szoku. ale powiedział mi, że chyba dopiero do niego to wszystko dociera, bo niby wie, że będzie tatą, ale tak ciężko mu sobie uzmysłowić, że TAM w brzuszku jest mała dzidzia
Ja codziennie porodówke o 11.00 na discavery life oglądam i jak tz ma druga zmiane to sie smieje, ze znów rodzimy;p

Ja na sesje noworodkowa się nie decyduje...boje sie jakos infekcji itp. Pewnie jak mała będzie miała kilka miesiecy zrobimy sobie sesje rodzinną, moze na chrzest młodej może potem
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 12:53   #3418
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

My jesteśmy zapisani na sesję, ale wcześniej chce spróbować samemu zrobić i jeśli wyjdzie coś fajnego, to odwolam fotografa.

Klementyna ja od początku śmigam na apce wizazowej, działa bez zarzutu. Pobieraz, logujesz się. Szukasz wątku i voila 😃 Jak masz jakiś konkretny problem z nią to pytaj.

Co do herbatki myślałam żeby pić, ale jakoś nie mam weny iść do apteki po nią... - To normalnie w aptece dostanę? Choć czytając różne opisy porodów itp to jakoś wątpię żeby cokolwiek działało przyspieszajaca itp :-P Sama nie wiem. Skusilam się jedynie na masaż krocza, który uskuteczniam od jakiegoś czasu i na ćwiczenie mięśni kegla.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 13:06   #3419
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera w niektórych aptekach pewnie jest a jak nie można zamówić, zostaje jeszcze sklep zielarski ciekawa jestem jaki to ma smak, jakby było ok to też bym pila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 13:09   #3420
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja w poprzedniej ciąży piłem napar z liści malin. Teraz nie myślę o przyspieszaniu tylko o tym żebym jak najdłużej wytrzymała w tej ciąży. Najbardziej boję się ze mi wody odejdą za wcześnie :/ nawet boje się wstawać siku zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.