NOUBA - profesjonalny makijaż - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-21, 22:35   #211
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dostałam zestaw czterech kolorów różu (cztery małe kółeczka w opakowaniu)

robiłam zdjęcia, ale w sztucznym świetle i kolory są przekłamane - zrobię jutro w naturalnym świetle to wkleję
Łazienkę sprzatam jestem w oparach domestosa, wybacz powolne myślenie

A jakbyś tak w 2 słówkach opisała kolorki? Matko nie moge tego odpuścić sobię, no nie mogę...
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 22:57   #212
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

hmmm...ciekawe czy u mnie się jakieś fajne cienie ostały, chyba jutro zajdę do Douglasa i najpierw sobie gratisy obejrzę, a potem zastanowię się nad zakupem w sumie od dawna mam chrapkę na jedna paletkę
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 12:52   #213
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Łazienkę sprzatam jestem w oparach domestosa, wybacz powolne myślenie

A jakbyś tak w 2 słówkach opisała kolorki? Matko nie moge tego odpuścić sobię, no nie mogę...

oto mój wczorajszy zakup i gratis

ale teraz mam wątpliwości czy to są róże

wyglądają jak pudry brązujące, ale na pudełku jest napisane "blush on bubble"

z resztą same oceńcie

kolor 41 : złoto-rudy, zdecydowanie najbardziej lśniący z tych czterech

kolor 42 : patrząc na niego przychodzi mi do głowy tylko jedno: rudo-ceglasty, bardziej matowy od poprzednika

kolor 43 : łagodniejsza wersja 42 (bardziej stonowany kolor, też raczej matowy

kolor 44 : kolor najbardziej ze wszystkich wpada w czerwono-bordowy, też lśniący jak 41

na zdjęciach kolory dość wiernie oddane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1113.jpg (116,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1115.jpg (120,6 KB, 143 załadowań)
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 13:33   #214
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Róże róże

Szkoda że takie ciepłe odcienie Ale i tak bardzo fajny gratis moim zdaniem
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 16:04   #215
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Róże róże

Szkoda że takie ciepłe odcienie Ale i tak bardzo fajny gratis moim zdaniem

w sumie to zawsze miło jest dostać gratis
nie miałam do wyboru odcieni, ale ja i tak wybrałabym ciepłe odcienie

na pewno dzięki temu przy następnych zakupach zwrócę uwagę na róże, bo są bardzo fajne - mimo małych rozmiarów nie zrobiłam sobie kolorowych placków na policzkach

żałuję tylko, że nie przyjrzałam się zestawom (cień + eyeliner w cenie samego eyelinera), a teraz nie pojadę do Douglasa tylko po to by je obadać, bo w sklepach szaleją dzikie tłumy
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 14:18   #216
viikii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

mam prosbe, czy ktoras z was moglaby mi przeslkac probki podkladu nawilzajacego???nie jest on na moja kieszen, ale gdyby okazal sie dobry, postaralabym sie zdobyc na niego pieniadze. Niestety w dauglasie nie dostalam probki, a bardzo chcialabym go najpierw wyprobowac...
viikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:56   #217
Wiktoriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Witajcie
Interesuje mnie mała poczwórna paletka cieni wypiekanych Nouby. NIESTETY U MNIE NA WSInie moge jej dostać.Czy ktoś z Was wie jaka jest cena tej paletki i czu mozna ja kupić w necie?
Wiktoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 21:42   #218
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
sypane w zbliżeniach, ale najpiękniej wygladają roztarte, w pudełeczkach nie ma efektu
Szminki- jedna wpadajaca w czerwień, druga róz opalizujący na brąz, konturówka i rodzynek- paleta czwórek.

To na razie tyle, z pewnością "rodzinka" będzie się niebezpiecznie powiększać
czy możesz mi powiedzieć co to za kolor cienia który zaznaczyłam zieloną ramka??
dodam że z Nouby czaję się na podkład zntystresowy oraz na cienie double bubble, ale wciąż brak mi odwagi wypróbować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9343%20%28Large%29.JPG (100,8 KB, 74 załadowań)
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 22:40   #219
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
czy możesz mi powiedzieć co to za kolor cienia który zaznaczyłam zieloną ramka??
dodam że z Nouby czaję się na podkład zntystresowy oraz na cienie double bubble, ale wciąż brak mi odwagi wypróbować
Jest to sypaniec nr 350. Bardzo ładny nasycony czekoladowy brąz z lekko złotawą poswiatą. Fotka jest troszke przyciemniona.

A na podkład się nie czaj, tylko kupuj. Ja już znalazłam ideał i póki co nie mam zamiaru zmieniać. Własnie w środe kupuje kolejna tube.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 09:27   #220
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Jest to sypaniec nr 350. Bardzo ładny nasycony czekoladowy brąz z lekko złotawą poswiatą. Fotka jest troszke przyciemniona.

A na podkład się nie czaj, tylko kupuj. Ja już znalazłam ideał i póki co nie mam zamiaru zmieniać. Własnie w środe kupuje kolejna tube.
dzięki piękne
chyba się przełamię i kupię
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 09:54   #221
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Jest to sypaniec nr 350. Bardzo ładny nasycony czekoladowy brąz z lekko złotawą poswiatą. Fotka jest troszke przyciemniona.

A na podkład się nie czaj, tylko kupuj. Ja już znalazłam ideał i póki co nie mam zamiaru zmieniać. Własnie w środe kupuje kolejna tube.
ojej a gdybyś jeszcze mogła mi poweidziec jaki jest numer tego zaznaczonego na czerwono (może wkleic zdjątko roztartego na ręce) to byłabym w siódmym niebie
czy on jest matowy czy perłowy??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9343%2520%2528Large%2529.JPG (103,6 KB, 23 załadowań)
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 19:10   #222
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

A na podkład się nie czaj, tylko kupuj. Ja już znalazłam ideał i póki co nie mam zamiaru zmieniać. Własnie w środe kupuje kolejna tube.
możesz coś więcej napisać o tym podkładzie? do jakiej cery, jak konsystencja i na czym polega ta "antystresowość"
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 19:24   #223
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
ojej a gdybyś jeszcze mogła mi poweidziec jaki jest numer tego zaznaczonego na czerwono (może wkleic zdjątko roztartego na ręce) to byłabym w siódmym niebie
czy on jest matowy czy perłowy??
To jest nr 119. Biel opalizujaca na delikatny róż. Fotki zrobie pojutrze.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
możesz coś więcej napisać o tym podkładzie? do jakiej cery, jak konsystencja i na czym polega ta "antystresowość"
Juz wcześniej w wątku pisałyśmy o tym podkładzie.
Konsystencja kremowa, ładna kolorystyka, pięknie stapia się ze skórą, a antystresowość polega na tym, ze wizualnie cera jest wygładzona i wypoczęta, jakby młodsza.
Ja dużo przetestowałam podkładów i szukałam ideału dla siebie......juz znalazłam
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 07:19   #224
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
To jest nr 119. Biel opalizujaca na delikatny róż. Fotki zrobie pojutrze.



Juz wcześniej w wątku pisałyśmy o tym podkładzie.
Konsystencja kremowa, ładna kolorystyka, pięknie stapia się ze skórą, a antystresowość polega na tym, ze wizualnie cera jest wygładzona i wypoczęta, jakby młodsza.
Ja dużo przetestowałam podkładów i szukałam ideału dla siebie......juz znalazłam
A jaką masz cerę? Boje się czy nie wchodzi w pory? Czy efekt jest pudrowy, czy taki bardziej satynowy?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 15:53   #225
kathny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

witam, czy mozecie polecić cienie Nouba Spice Gold nr 153 i 38? Czy ktoś je ma? jakim pędzielkiem je nakladać?
kathny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 07:29   #226
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

w olsztyńskim Douglasie jest przecena Nouby -30 % na kosmetyki z zimowej kolekcji - kupiłam wczoraj podwójne cienie z 89 zł na 62 zł
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 19:10   #227
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

z kosmetyków nouby posiadam obecnie cienie Double Bouble(rożowo-rożowe), tusz do rzęs wydłużający (gratis), podkład antystrsowy nr4 oraz brązer Earth Powder nr1
kupiłam je na wolnocłówce w Amsterdamie i cenowo wyszła 1/3 tego co trzeba by było zapłacić w Polsce
jeśli chodzi o podkład to jest boski, nie znam lepszego, a używałam już Photogenic oraz Teint Idole Lancome, Intervene Elizabeth Arden (leży w kosmetyczce bo się dorwałam właśnie do Nouby), czy Skinflash Diora
świetnie dobrane kolory - mam 4, planuję jeszcze zakupić 5 na lato
bardzo dobre krycie bez efektu maski, długo się trzyma, nie ściera

cienie są bardzo ładne, trwałe, kolory intensywne, łatwo dają się wycieniować, kolorki które sobie kupiłam prześliczne (21), jednak trochę się rozmazują po całym dniu, nawet nałożone na baze art deco, na razie więc maziam się Diorem, ale są zdecydowanie lepsze od IsaDory czy Loreala, które kiedyś były dla mnie nie do przebicia

tusz mnie mile rozczarował po tym co przeczytałam tutaj, daje delikatny, dzienny efekt, bez żadnych spektakularnych rezultatów

brązer - ok, posiada delikatnie rozświetlające drobinki (ale nie brokatowe), niestety jest nietrwały i łatwo można przesadzić z jego ilością i narobic sobie plam, w tym wypadku zdecydowanie wolę Elizabeth Arden czy Guerlain

szykowałam się też na cienie sypkie, ale niestety ich nie było

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-05-12 o 14:55
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:05   #228
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
w olsztyńskim Douglasie jest przecena Nouby -30 % na kosmetyki z zimowej kolekcji - kupiłam wczoraj podwójne cienie z 89 zł na 62 zł
Dzięki Tobie i ja kupiłam, piękne perłowe - dzisiaj pierwszy dzień testów.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 05:50   #229
britney188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 50
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

mam prosbe do was kochane ,nie mam jak sie teraz dotac do douglasa obecnie jestem na wsi i\a bardzo mi zalezy czy ktora z was moglaby zobaczyc po ile teraz sa te cienie?


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19658 tak bardzo mi zalezy
britney188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 10:22   #230
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Cytat:
Napisane przez britney188 Pokaż wiadomość
mam prosbe do was kochane ,nie mam jak sie teraz dotac do douglasa obecnie jestem na wsi i\a bardzo mi zalezy czy ktora z was moglaby zobaczyc po ile teraz sa te cienie?


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19658 tak bardzo mi zalezy
89 zł. Dzisiaj u mnie w Łodzi jest noc zakupów w Galerii, w Douglasie pewnie będzie -20% zniżki, mogę Ci kupić.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 10:26   #231
britney188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 50
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

pakosta bylo by mi milo ,mysalam ze jest w promocji za 68zl bo dziewczyny powyzej pisaly chyba ze ta promocja juz nie obowiazuje ,jakby byla prommocja na wszystkie kosmetyki to chcialabym jeszcze szachownice z cilinque w odiceniu golden bronze ,zaraz zadzwonie od oduglasa i sie spytam o wszystko dziekuje za p rpopzycje
britney188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 10:56   #232
britney188
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 50
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

pakosta dozwnilam do galeri ludzkiej i nie maja tego odciena cienia jaki bym chciala maja tlyko nr58 ogolnie nie maja rowniez szchownicy ,chyba im sie asortyment skonczyl ale dzieki za checp omocy
britney188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:12   #233
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Kolekcja wiosna/lato 2008 - Lovely

LOVELY to pełne blasku i kolorów przedstawienie najnowszych trendów w makijażu. Postawiono w niej na kolorystykę dominującą już w modzie i makijażu lat ’80. Dominują naturalne, oliwkowe zielenie i delikatne brązy, ożywione intensywnymi, energetycznymi akcentami turkusu i czerwieni. Kolory najnowszej kolekcji odzwierciedlają pobudzenie i świeżość sezonu wiosenno-letniego oraz przywołują budzącą się do życia naturę. Nouba po raz kolejny zaskakuje bogactwem i pięknem barw oraz innowacyjnymi produktami, a na nadchodzący sezon proponuje pięknie rozświetlony, pełen kolorów i połysku wyrafinowany makijaż.

Kolekcja Nouba Lovely to sprawdzone produkty marki zaprezentowane w nowych wersjach kolorystycznych uzupełnione całkiem nowymi propozycjami. Lovely to:
Sześć cieni podwójnych Double Bubble. Najbardziej innowacyjna formuła i piękne wiosenne kolory. Cienie te nie zawierają talku, dlatego mają miękką i kremową konsystencję. Łatwo się nakładają, perfekcyjnie przylegają i utrzymują się przez wiele godzin.

Pomadka Millebaci to niepowtarzalna, jedyna pomadka w płynie. Niezastąpiony kosmetyk o wyjątkowej trwałości. Cieniutka warstwa pełna czystego koloru, pięknie kryje usta, nie ściera się, nie daje uczucia ciężkości i nie klei ust. W kolorze ostrej czerwieni.

Pomadka do Ust – nawilżająca, klasyczna pomadka bogata w wyselekcjonowane składniki ochronne i pielęgnujące usta. Ma gładką konsystencję, rozprowadza się równomiernie, długo się trzyma na ustach i i pozostawia jedwabiste wykończenie. W kolorze ostrej czerwieni.

Błyszczyk do ust Sweet Kiss w dwóch nowych wyjątkowych kolorach: ciepłego brązu i oliwki. Błyszczyk o przedłużonej trwałości, nadaje intensywny połysk. Jedwabista konsystencja wzbogacona olejkami zmiękczającymi usta oraz drobnymi perłowymi pigmentami wyzwala połyskujące refleksy. Idealna konsystencja sprawia, że błyszczyk nie klei się.

Puder w kompakcie rozświetlający - niezwykły rozświetlający puder prasowany z błyszczącymi drobinkami. Transparentny i niewidoczny, nadaje skórze blask i naturalny kolor. Dostępny w dwóch odcieniach.

Diamentowy pył – to produkt w formie drobniutkich kryształowych pigmentów. Można go nakładać na oczy, policzki i usta. Światło i blask niezwykłego letniego makijażu. Efekt końcowy jest jak dotknięcie światła i sprawia, że cały makijaż jest intrygujący i pełen wdzięku.

Kremowy nabłyszczacz do całego ciała – to eksplozja czystego koloru, kremowej konsystencji wzbogacona w mikrokuleczki pereł. Innowacyjny kosmetyk - nabłyszczacz “all-over” nadaje połysk i czysty błyszczący kolor. Stworzony w 3 magicznych odcieniach.



Podobają mi się te jaśniejsze zielenie, widziałyście już tą kolekcję w sklepach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lovely_big.jpg (37,9 KB, 113 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 12:07   #234
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

jestem ciekawa pudru rozświetlającego, ale w Douglasie w Olsztynie jeszcze nie widziałam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 21:13   #235
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

Dziś po raz pierwszy, tak na trochę na próbę, kupiłam kolorówkę Nouba w postaci: sypki cień nr 34, balsam do ust Sweet lips nr 426, eyeliner 31-niebieski i eyeliner 23-miedzianobrązowy mocno brobinkowy, kosmetyki są extra i jestem b. zadowolona z zakupu, zwłaszcza, że za całość zapłaciłam 8Euro
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 18:14   #236
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
czy cienie firmy nouba...

a dokladnie chodzi mi o nouba double buble mozna dostac gdzies w sklepie internetowym czy tylko i wylacznie w douglasie??? .Obecnie jestem po operacji i nie moge nigdzie wychodzic a zalezy mi na cieniach ....moze ktos sie orientuje gdzie w siecie mozna je kupic albo po ile sa teraz w douglasie/sephorze??
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 19:03   #237
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: czy cienie firmy nouba...

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
a dokladnie chodzi mi o nouba double buble mozna dostac gdzies w sklepie internetowym czy tylko i wylacznie w douglasie??? .Obecnie jestem po operacji i nie moge nigdzie wychodzic a zalezy mi na cieniach ....moze ktos sie orientuje gdzie w siecie mozna je kupic albo po ile sa teraz w douglasie/sephorze??
Pytanie nadaje sie na wątek o kolorówce Nouba. Wyszukiwara jest bardzo pomocna
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 19:34   #238
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: NOUBA - profesjonalny makijaż

a dokladnie chodzi mi o nouba double buble mozna dostac gdzies w sklepie internetowym czy tylko i wylacznie w douglasie??? .Obecnie jestem po operacji i nie moge nigdzie wychodzic a zalezy mi na cieniach ....moze ktos sie orientuje gdzie w siecie mozna je kupic albo po ile sa teraz w douglasie/sephorze??
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 18:26   #239
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: czy cienie firmy nouba...

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
a dokladnie chodzi mi o nouba double buble mozna dostac gdzies w sklepie internetowym czy tylko i wylacznie w douglasie??? .Obecnie jestem po operacji i nie moge nigdzie wychodzic a zalezy mi na cieniach ....moze ktos sie orientuje gdzie w siecie mozna je kupic albo po ile sa teraz w douglasie/sephorze??
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki. Wątek nt. kosmetyków Nouba już istnieje.

Łączę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 18:33   #240
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: czy cienie firmy nouba...

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
a dokladnie chodzi mi o nouba double buble mozna dostac gdzies w sklepie internetowym czy tylko i wylacznie w douglasie??? .Obecnie jestem po operacji i nie moge nigdzie wychodzic a zalezy mi na cieniach ....moze ktos sie orientuje gdzie w siecie mozna je kupic albo po ile sa teraz w douglasie/sephorze??
Z mojej korespondencji (chyba sprzed roku) z dystrybutorem wynikało, że podpisali z Douglasem umowę na wyłączność i nie mogli nawet zrobić sklepu internetowego z kosmetykami Nouby, ale jest nadzieja na przyszłość bo brali taką możliwość pod uwagę. Niestety, w sieci ich wciąż nie ma - chyba że na Allegro pojedyncze sztuki od osób prywatnych.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.