Brak oświadczyn i... brak seksu - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-16, 12:54   #301
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Brak oświadczyn i... brak seksu

Ponadto autorka już zniknęła.
Nie odpisuje.
Zapewne dlatego, że nasze wypowiedzi są "niewygodne" .
Podejrzewam, że dalej będzie to ciągnąć na siłę w kierunku ślubu.
Jak dla mnie watek się skończył bo bez autorki to już nie ma sensu.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 18:35   #302
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Brak oświadczyn i... brak seksu

Odnośnie pierwszego posta autorki wątku... Ja myślę, że on zwleka, bo nie wie czy jesteś "tą jedyną", nie czuje, że chce się z Tobą ożenić i wciąż zadaje sobie to pytanie: "dokąd to zmierza". Dlatego alergicznie reaguje na niewygodne pytania o oświadczyny, czuje presję itd.

słusznie, że czuje presję określenia się. Tak czy nie. Lepiej wiedzieć, niż być dziewczyną przez kolejne pięć lat, po czym się rozstać.
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 09:11   #303
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Brak oświadczyn i... brak seksu

Cytat:
Napisane przez ciasteczkoowypotwor Pokaż wiadomość
Poza tym ja was bardzo przepraszam. Może w tym tkwi moja wina, że jak na moje "kochanie, nie mam dzisiaj ochoty" facet reaguje fochem i nie jest w stanie się do mnie najzwyczajniej w świecie po prostu przytulić tylko ostentacyjnie idzie spać na kanapę, to nie jestem skora do rozmów. Sorry. Nie jestem dmuchaną lalką bez uczuć. I jeśli on w przypadku braku seksu czuje się odtrącony, to ja po takim zachowaniu również mam do tego prawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ciasteczkoowypotwor Pokaż wiadomość
Spadło, bo zamiast kochać się codziennie kochaliśmy się 2-3 razy w tygodniu. Dla niego to już było coś niepokojącego, więc poszłam zmienić tabletki. Krótko po tym była afera z mieszkaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------


No ok. Ale od lipca on zmienił pracę na dużo lepszą, a ja dostałam umowę o pracę. Wydawało mi się, że parę postów temu o tym pisałam, ale jeśli nie, to ok. Teraz nasza sytuacja finansowa jest nieporównywalnie lepsza niż wtedy.
Poza tym pożyczka od jego rodziców nie do końca była spowodowana brakiem pieniędzy, a raczej tym, że skoro zadeklarowali pomoc, to Tż się do nich po nią zwrócił. Tak po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Nie będę cytować teraz wszystkiego, więc odpowiem ogólnie.
Chcę za niego wyjść, bo go kocham. I do niedawna wydawało mi się, że jesteśmy w kwestii ślubu zgodni. I uważam, że rzadki seks nie jest argumentem przeciw, tylko czymś nad czym powinniśmy RAZEM pracować. Ja już mu mówiłam, że staram się z tym coś zrobić, ale jego wieczne fochy i zgryźliwość mi tego nie ułatwiają. Wręcz przeciwnie, bo jeśli jest dla mnie cały dzień wredny, to choćbym połknęła całą paczkę tabletek na libido, to do seksu się nie zmuszę. On to przyjmuje do wiadomości, przez parę dni jest w porządku, idziemy do łóżka. Potem jest jakaś przerwa (tak naprawdę wystarczy tydzień) i on znowu zaczyna zrzędzić. I koło znowu się zamyka.
Do tego potem dochodzi taka sytuacja jak ta z mieszkaniem i on w twarz rzuca mi stwierdzeniem, żebym niczego się po nim nie spodziewała w kwestii zaręczyn. Bo nie. I każda moja próba kontynuacji tematu kończy się tym, że on "odczuwa presję". Co więc waszym zdaniem mam w takiej sytuacji czuć? Raczej nic dziwnego, że moje libido spada jeszcze bardziej. I że potem to ja robię się złośliwa i mu dogaduję, kiedy ktoś zadaje nam pytanie kiedy ślub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jest związek to jest jakieś bagno. Czytam i nie wierzę, że autorka jest tak zaślepiona, że widzi tylko to co chce widzieć. Padło tutaj już tyle dobrych , sensowych rad, dziewczyny napisały już wszystko...ale no co? autorka go kocha, to nic, że czuję się jak lala do dmuchania, to nic ,że facet wali focha za fochem jak dziewczyna nie ma na zawołanie rozłożonych nóg, no nic. Przecież oświadczyny i pierścionek załatwią wszystko W ostatnim czasie to już kolejny wątek o tym samym. Biedna, nieszanowana, dziewczyna którą facet ma gdzieś czeka, upomina się o pierścionek. Trupów w szafie nie zliczy nikt. Ale to nic, przecież najważniejsza jest miłość i przecież po slubie wszystko się zmieni
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 14:19   #304
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Brak oświadczyn i... brak seksu

Autorko co tam u Ciebie?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 23:30   #305
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Brak oświadczyn i... brak seksu

Ciekawa jestem, ile osób dotarło do postu Autorki, w którym pisze o tekstach faceta na temat "dawania mu".
Naprawdę Autorko, warto rozwalać sobie zdrowie tabletkami dla kogoś, kto tak podchodzi do sprawy...?
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 23:34   #306
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Brak oświadczyn i... brak seksu

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, ile osób dotarło do postu Autorki, w którym pisze o tekstach faceta na temat "dawania mu".
Naprawdę Autorko, warto rozwalać sobie zdrowie tabletkami dla kogoś, kto tak podchodzi do sprawy...?
Dla nikogo nie warto sobie rozwalać zdrowia...
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 00:34:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.