Jestem w ciąży z byłym facetem - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-19, 22:35   #151
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Powiedzialam mu o telefonie jego siostry wkurzył się bardzo i spytałam czy on ma wątpliwości co to tego ze to jest jego dziecko. Powiedział ze absolutnie nie ma a z siostra porozmawia.
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 06:42   #152
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Tigrey Pokaż wiadomość
Powiedzialam mu o telefonie jego siostry wkurzył się bardzo i spytałam czy on ma wątpliwości co to tego ze to jest jego dziecko. Powiedział ze absolutnie nie ma a z siostra porozmawia.
no i dobrze, prosto, szybko, szczerze, konkretnie i na temat - bez utrudniania sobie życia

swoją drogą ja bym pewnie zaproponowała badania tak czy siak żeby raz na zawsze uciąć temat - oczywiście tylko dla was, a nie żeby siostrze machać świstkiem przed nosem
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 16:55   #153
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Tigrey Pokaż wiadomość
Powiedzialam mu o telefonie jego siostry wkurzył się bardzo i spytałam czy on ma wątpliwości co to tego ze to jest jego dziecko. Powiedział ze absolutnie nie ma a z siostra porozmawia.
Historia zaczyna się układać, to wspaniale! Siostra nie ma prawa się wtrącać w jego życie, a telefon do Ciebie jest poniżej pasa. Jak miała jakieś obiekcje - powinna to z nim przedyskutować.

Nie wiem czy jej chodziło o wrobienie w dziecko, że niby on nie jest ojcem, czy że specjalnie "zaciążyłaś". Ja bym tak czy owak zrobiła badania genetyczne - dla rodziny, jesli byłyby wątpliwości, a co do drugiego tematu, to on tak samo Cię "wrobił" w dziecko, jak Ty jego
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:39   #154
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Paulaaa81 Pokaż wiadomość
Historia zaczyna się układać, to wspaniale! Siostra nie ma prawa się wtrącać w jego życie, a telefon do Ciebie jest poniżej pasa. Jak miała jakieś obiekcje - powinna to z nim przedyskutować.

Nie wiem czy jej chodziło o wrobienie w dziecko, że niby on nie jest ojcem, czy że specjalnie "zaciążyłaś". Ja bym tak czy owak zrobiła badania genetyczne - dla rodziny, jesli byłyby wątpliwości, a co do drugiego tematu, to on tak samo Cię "wrobił" w dziecko, jak Ty jego
No oczywiście że on nie jest ojcem, to jest to wrobienie. Dowiadywałam się testy genetyczne kosztują od 2000 wzwyż, ale pewnie dobrze by było zrobić dla spokoju, mimo że on mówi że nie ma wątpliwości

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
no i dobrze, prosto, szybko, szczerze, konkretnie i na temat - bez utrudniania sobie życia

swoją drogą ja bym pewnie zaproponowała badania tak czy siak żeby raz na zawsze uciąć temat - oczywiście tylko dla was, a nie żeby siostrze machać świstkiem przed nosem
Ja już poruszyłam temat badań ,on powiedział że badania nie są mu potrzebne nie ma wątpliwości i żebym dała spokój. Ja pewna jestem ale tak bym chętnie zrobiła ale boję się że może tracić do mnie zaufanie skoro rozmowa była a ja znów od nowa.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie nie dała rady tego przemilczeć. Przy okazji porozmawiacie o tej kwestii, bo jednak jest dość istotna.
Nie przemilczałam , ale dziewczyny sugerują badania genetyczne. Byłoby to zamknięcie tematu na zawsze, ale ja jestem pewna a on nie ma wątpliwości. I znów mam następny mętlik. Jestem osobą silną i zdecydowaną ale ta ciąża robi ze mnie słabeusza płaczliwego nie mogącego podjąć jednoznacznej decyzji

Edytowane przez Tigrey
Czas edycji: 2017-02-20 o 19:24
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 19:57   #155
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Rodzinie jego się nie dziwie że myśli że go wrabiasz, bo pzeciez oni nie zaglądali Ci do łóżka i nie wiedzą co robiłaś a czego nie robiłaś ze swoim ec facetem.

Moim zdaniem to nie rodzinie powinnaś udowadniać ze Twój facet jest ojcem dziecka. Oni i reszta świata mogą sobie myśleć co chcą , jednak ważne by Twój facet był pewny. Testy bym zrobiła po urodzeniu dziecka bo tak najbezpieczniej i razem z facetem otworzyła u nikomu więcej o testach nie mówiła. Ważne byście Wy wiedzieli co i jak. Rodzinie nie pokazywałabym świstka - bo i po co się im tłumaczyć?
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 20:14   #156
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Rodzinie nie chce nic udawadniać

Edytowane przez Tigrey
Czas edycji: 2017-02-20 o 20:32
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 20:14   #157
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Rodzinie jego się nie dziwie że myśli że go wrabiasz, bo pzeciez oni nie zaglądali Ci do łóżka i nie wiedzą co robiłaś a czego nie robiłaś ze swoim ec facetem.

Moim zdaniem to nie rodzinie powinnaś udowadniać ze Twój facet jest ojcem dziecka. Oni i reszta świata mogą sobie myśleć co chcą , jednak ważne by Twój facet był pewny. Testy bym zrobiła po urodzeniu dziecka bo tak najbezpieczniej i razem z facetem otworzyła u nikomu więcej o testach nie mówiła. Ważne byście Wy wiedzieli co i jak. Rodzinie nie pokazywałabym świstka - bo i po co się im tłumaczyć?
Mój facet jest pewny i z oburzeniem mi powiedział żebym dała spokój z badaniami.
Są testy które wykonuje się od 10 tyg ciąży i są bezpieczne.
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 20:15   #158
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Zrobię te testy , może macie racje

Edytowane przez Tigrey
Czas edycji: 2017-02-20 o 20:33
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 06:16   #159
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Rodzinie jego się nie dziwie że myśli że go wrabiasz, bo pzeciez oni nie zaglądali Ci do łóżka i nie wiedzą co robiłaś a czego nie robiłaś ze swoim ec facetem.

Moim zdaniem to nie rodzinie powinnaś udowadniać ze Twój facet jest ojcem dziecka. Oni i reszta świata mogą sobie myśleć co chcą , jednak ważne by Twój facet był pewny. Testy bym zrobiła po urodzeniu dziecka bo tak najbezpieczniej i razem z facetem otworzyła u nikomu więcej o testach nie mówiła. Ważne byście Wy wiedzieli co i jak. Rodzinie nie pokazywałabym świstka - bo i po co się im tłumaczyć?
Też bym nie robiła żadnych testów. To wy macie być szczesliwi a inni mogą się wypchac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 06:24   #160
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Tigrey Pokaż wiadomość
Mój facet jest pewny i z oburzeniem mi powiedział żebym dała spokój z badaniami.
Porozmawiajcie o tym na spokojnie, ja bym pewnie chciała zrobić, żeby nie było żadnych szans na zasianie ziarenka wątpliwości, ale to zawsze zdążycie zrobić, jeśli on będzie traktował te badania jako wmawianie mu, że Ci nie ufa, to bym dała spokój na razie. To Wasza sprawa, Wasza decyzja.
Jedno jest oczywiste - będziecie się spotykać z komentarzami różnego rodzaju. Od Was zależy jak sobie z nimi poradzicie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 13:53   #161
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Porozmawiajcie o tym na spokojnie, ja bym pewnie chciała zrobić, żeby nie było żadnych szans na zasianie ziarenka wątpliwości, ale to zawsze zdążycie zrobić, jeśli on będzie traktował te badania jako wmawianie mu, że Ci nie ufa, to bym dała spokój na razie. To Wasza sprawa, Wasza decyzja.
Jedno jest oczywiste - będziecie się spotykać z komentarzami różnego rodzaju. Od Was zależy jak sobie z nimi poradzicie.
Jestem osobą która nie potrafi przejść do porządku dziennego jeśli mnie coś gnębi i wieczorkiem wczoraj jasno przedstawiłam sprawę że ja jestem pewna a on nie ma wątpliwości ja chcę wykonać te badania abym spokojnie mogła żyć bez nuty wątpliwości u niego która mogłaby się pojawiać kiedyś bo różnie w życiu bywa. Powiedziałam mu że wykonuje się te badania od 10 miesiąca ciąży są bezpieczne i ja zamierzam je wykonać już kontaktowałam się z laboratorium.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Też bym nie robiła żadnych testów. To wy macie być szczesliwi a inni mogą się wypchac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem że my mamy być szczęśliwi ale czasem nutka wątpliwości może zabierać to szczęście , teraz jej nie ma ale pewna nie mogę być czy gdzieś tam nie przechodzą mu jakieś myśli zwłaszcza jak ktoś będzie chciał mu szpilkę wbić. A tak niech sobie mówią co chcą , on to będzie wiedział na 100 %. Różnie w życiu jest ,są lepsze momenty i gorsze , pojawiają się jakieś problemy i wtedy mogą przyjść mu do głowy różne myśli.
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 13:58   #162
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Ale ciąża trwa 9 miesięcy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 14:05   #163
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ale ciąża trwa 9 miesięcy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem do czego to napisałaś?
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 14:19   #164
Sour
Zadomowienie
 
Avatar Sour
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z łóżka
Wiadomości: 1 695
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Tigrey Pokaż wiadomość
Powiedziałam mu że wykonuje się te badania od 10 miesiąca ciąży
Pomylilas sie w poście, na pewno chodziło o 10 tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fall seven times, stand up eight.
Sour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 14:41   #165
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Sour Pokaż wiadomość
Pomylilas sie w poście, na pewno chodziło o 10 tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pomyliłam się
http://ojcostwoprenatalne.pl/ojcostwo-w-czasie-ciazy/
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 14:45   #166
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Tigrey Pokaż wiadomość


Piękna czytaj uważniej. Napisalas w 10 MIESIĄCU!
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 15:00   #167
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;71161096]Piękna czytaj uważniej. Napisalas w 10 MIESIĄCU![/QUOTE]

ok 10 tygodniu
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 19:59   #168
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Tigrey Pokaż wiadomość
ok 10 tygodniu
Nie denerwuj się , chodziło mi właśne o to co napisałaś żeby nie było tego ziarnka niepewności...
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-21, 21:38   #169
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się , chodziło mi właśne o to co napisałaś żeby nie było tego ziarnka niepewności...
Dobrze napisałaś ,właśnie w sytuacjach trudniejszych bo życie to nie bajka może się niepewność pokazywać

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Kuję żelazo póki gorące ,jutro popołudniu jesteśmy umówieni ,chce mieć to za sobą.

Przyszły tata bronił się nie chciał ale postawiłam sprawę jasno , że potrzebuje tego aby być spokojną i nie denerwować się np docinkami jego siostry czy innych bo może się ktoś jeszcze złośliwy znajdzie.
Dziewczyny utwierdziłyście mnie że dobrze robię.

Edytowane przez Tigrey
Czas edycji: 2017-02-21 o 22:59
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-22, 22:33   #170
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Jesteśmy po pobraniu krwi , wynik za dwa tygodnie.

Mój Tż nie może zrozumieć po co zrobiłam ten test. Był zły i powiedział że czuł się tam jak gdyby chciał obalać ojcostwo jak jakiś nie dowiarek. Trochę pokłóciliśmy się , oj ci faceci.
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 22:51   #171
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Tigrey Pokaż wiadomość
Jesteśmy po pobraniu krwi , wynik za dwa tygodnie.

Mój Tż nie może zrozumieć po co zrobiłam ten test. Był zły i powiedział że czuł się tam jak gdyby chciał obalać ojcostwo jak jakiś nie dowiarek. Trochę pokłóciliśmy się , oj ci faceci.
Nie dziw sie jego reakcji, powiedzial ci stanowczo kilka razy, ze ci wierzy, a ty dalej drazylas temat, szczerze? Ja na jego miejscu poczulabym sie w tym momencie tak, jakbys nie byla do konca pewna jego ojcostwa.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 04:43   #172
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Dokładnie. Moim zdaniem to nie było konieczne. Znów chyba wychodzi twoja niedojrzalosc i bezsensowne upieranie się przy swoim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 07:56   #173
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Tigrey Pokaż wiadomość
Dowiadywałam się testy genetyczne kosztują od 2000 wzwyż, ale pewnie dobrze by było zrobić dla spokoju, mimo że on mówi że nie ma wątpliwości
No i dziwicie sie, że facetowi wydało sie dziwne wydanie 2 kawałków na spokój ducha, kiedy inicjatorka badań jest rzekomo pewna ojcostwa?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 08:12   #174
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Moim zdaniem to nie było konieczne. Znów chyba wychodzi twoja niedojrzalosc i bezsensowne upieranie się przy swoim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie uważam że wykonanie badań jest oznaką niedojrzałości. Fakt że zaszłam w ciążę z nim kiedy byłam w związku z innym facetem budzi niepewność u jego siostry , ona powiedziała wprost " wrabiam go w dziecko" inni na razie nic nie mówią ale może swoje myślą. Zaraz usłyszę co cię interesuje opinia innych , nie nie interesuje mnie ,ale właśnie to ci zainteresowani życiem innych najwięcej mogą namieszać w naszym życiu. Dziś mój TŻ wierzy i mówi że nie ma nuty wątpliwości , chce być ze mną i jest super. Czy czasem nie przychodzi mu do głowy że może to jednak nie jest jego dziecko nie wiem ale wziął to za pewnik.
Jednak życie to nie jest bajka , i chciałabym być do końca życia szczęśliwa i nie mieć większych problemów, jednak różnie bywa. Nie chciałabym gdyby coś było nie tak , usłyszeć że nie wiadomo czy to jego dziecko albo coś mu się odmieni po kilku latach i bedzie chciał sprawdzać . Oj mogłoby to się odbić na psychice dziecka. Ja dmucham na zimne. Bez względu co by się nie wydarzyło to bedzie pewny.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
No i dziwicie sie, że facetowi wydało sie dziwne wydanie 2 kawałków na spokój ducha, kiedy inicjatorka badań jest rzekomo pewna ojcostwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem pewna ale chciałabym żeby on też był tego pewny na 100% .
Siostra jego cały czas sieje ferment do tego wciągnęła mamę, która też powiedziała TŻ o swoich wątpliwościach.
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 08:20   #175
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Tigrey Pokaż wiadomość
Ja nie uważam że wykonanie badań jest oznaką niedojrzałości. Fakt że zaszłam w ciążę z nim kiedy byłam w związku z innym facetem budzi niepewność u jego siostry , ona powiedziała wprost " wrabiam go w dziecko" inni na razie nic nie mówią ale może swoje myślą. Zaraz usłyszę co cię interesuje opinia innych , nie nie interesuje mnie ,ale właśnie to ci zainteresowani życiem innych najwięcej mogą namieszać w naszym życiu. Dziś mój TŻ wierzy i mówi że nie ma nuty wątpliwości , chce być ze mną i jest super. Czy czasem nie przychodzi mu do głowy że może to jednak nie jest jego dziecko nie wiem ale wziął to za pewnik.
Jednak życie to nie jest bajka , i chciałabym być do końca życia szczęśliwa i nie mieć większych problemów, jednak różnie bywa. Nie chciałabym gdyby coś było nie tak , usłyszeć że nie wiadomo czy to jego dziecko albo coś mu się odmieni po kilku latach i bedzie chciał sprawdzać . Oj mogłoby to się odbić na psychice dziecka. Ja dmucham na zimne. Bez względu co by się nie wydarzyło to bedzie pewny.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------



Ja jestem pewna ale chciałabym żeby on też był tego pewny na 100% .
Siostra jego cały czas sieje ferment do tego wciągnęła mamę, która też powiedziała TŻ o swoich wątpliwościach.
Po kilku latach, ba! Nawet po kilku dniach od urodzenia jakby chciał badać to wystarczy trochę śliny dziecka, twojej i jego. Nie robi sie wtedy z krwi. Naplucie na patyczek bo tata poprosił to rzeczywiście trauma dla dziecka hłe hłe hłe(u niemowląt pociera sie delikatnie patyczkiem wewnętrzną część policzka-najczęściej podczas snu i nawet dziecka nie obudzi tym)...a i koszt jedynie 1000pln a nie dwa. No ale zrobiłaś już, kasę wydałaś nie ma co płakać.
Spokoj w ciąży to podstawa.

Ja mam tylko jedną uwagę, sama wiem, że trudno jest nie słuchać i nie reagować na zaczepki tych "uprzejmych" , którzy mają zawsze więcej do powiedzenia niż sami zainteresowani, ale dla własnego spokoju przegadaj ten temat z facetem- niech to on odpowiada, nie Ty. W ogóle nie dyskutuj, nawet słowem sie nie odzywaj gdy atakuje Ciebie jego rodzina. Inaczej uznają go za "miękkiego i pod pantoflem" i zaczną ciche podchody przeciwko tobie gdy będzie sam na sam z rodzinką.
Zduście takie zagrywki w zarodku, zero uprzejmości z waszej strony, bo jeśli będziecie starali sie być mili i kulturalnie załatwiać sprawę, albo cokolwiek udowadniać (np.tym testem na ojcostwo) tylko sobie strzelicie w kolano. Znam ludzi którzy potrafili w bardzo podobnej sytuacji nagadać ojcu, ze testy były sfałszowane, że matka ma znajomych w laboratoriach...bla bla bla...glupoty do sześcianu, ojciec na szczęście stał murem za matką swojego dziecka, ale co sie nasłuchał od własnej rodziny to jego.
Lepiej naprawdę ucinać jak najszybciej takie tematy np. Twój partner do matki czy siostry jak zdarta płyta zawsze odp."nie twoja/ wasza sprawa" i tyle. Zero wyjaśnień. Wtedy jest szansa, ze odpuszczą. Jak zaczniecie wyjaśniać, tłumaczyć, coś tam pokazywać...to zawsze znajdą się mądrzejsi.
Jeszcze raz dużo zdrowia i powodzenia!

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2017-02-23 o 08:37
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 09:10   #176
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Po kilku latach, ba! Nawet po kilku dniach od urodzenia jakby chciał badać to wystarczy trochę śliny dziecka, twojej i jego. Nie robi sie wtedy z krwi. Naplucie na patyczek bo tata poprosił to rzeczywiście trauma dla dziecka hłe hłe hłe(u niemowląt pociera sie delikatnie patyczkiem wewnętrzną część policzka-najczęściej podczas snu i nawet dziecka nie obudzi tym)...a i koszt jedynie 1000pln a nie dwa. No ale zrobiłaś już, kasę wydałaś nie ma co płakać.
Spokoj w ciąży to podstawa.

Ja mam tylko jedną uwagę, sama wiem, że trudno jest nie słuchać i nie reagować na zaczepki tych "uprzejmych" , którzy mają zawsze więcej do powiedzenia niż sami zainteresowani, ale dla własnego spokoju przegadaj ten temat z facetem- niech to on odpowiada, nie Ty. W ogóle nie dyskutuj, nawet słowem sie nie odzywaj gdy atakuje Ciebie jego rodzina. Inaczej uznają to za "miękkiego i pod pantoflem" i zaczną ciche podchody przeciwko tobie gdy będzie sam na sam z rodzinką.
Zduście takie zagrywki w zarodku, zero uprzejmości z waszej strony, bo jeśli będziecie starali sie być mili i kulturalnie załatwiać sprawę, albo cokolwiek udowadniać (np.tym testem na ojcostwo) tylko sobie strzelicie w kolano. Znam ludzi którzy potrafili w bardzo podobnej sytuacji nagadać ojcu, ze testy były sfałszowane, że matka ma znajomych w laboratoriach...bla bla bla...glupoty do sześcianu, ojciec na szczęście stał murem za matką swojego dziecka, ale co sie nasłuchał od własnej rodziny to jego.
Lepiej naprawdę ucinać jak najszybciej takie tematy np. Twój partner do matki czy siostry jak zdarta płyta zawsze odp."nie twoja/ wasza sprawa" i tyle. Zero wyjaśnień. Wtedy jest szansa, ze odpuszczą. Jak zaczniecie wyjaśniać, tłumaczyć, coś tam pokazywać...to zawsze znajdą się mądrzejsi.
Jeszcze raz dużo zdrowia i powodzenia!

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Ja wiem że materiałem do badań genetycznych może być nawet szczoteczka do zębów. Mnie chodziło , bo różnie w tym zwariowanym dzisiejszym świecie bywa ,że za kilka lub kilkanaście lat dziecko się dowiaduje że tatuś ma nagle wątpliwości.

Badania są tylko dla nas i nikomu nie zamierzamy coś udawadniać i pokazywać.

Edytowane przez Tigrey
Czas edycji: 2017-02-23 o 09:12
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 09:54   #177
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

To tym bardziej ja nie rozumiem... dla was? Po co skoro oboje jesteście pewni wyniku...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 11:06   #178
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Tigrey Pokaż wiadomość
Ja nie uważam że wykonanie badań jest oznaką niedojrzałości. Fakt że zaszłam w ciążę z nim kiedy byłam w związku z innym facetem budzi niepewność u jego siostry , ona powiedziała wprost " wrabiam go w dziecko" inni na razie nic nie mówią ale może swoje myślą. Zaraz usłyszę co cię interesuje opinia innych , nie nie interesuje mnie ,ale właśnie to ci zainteresowani życiem innych najwięcej mogą namieszać w naszym życiu. Dziś mój TŻ wierzy i mówi że nie ma nuty wątpliwości , chce być ze mną i jest super. Czy czasem nie przychodzi mu do głowy że może to jednak nie jest jego dziecko nie wiem ale wziął to za pewnik.
Jednak życie to nie jest bajka , i chciałabym być do końca życia szczęśliwa i nie mieć większych problemów, jednak różnie bywa. Nie chciałabym gdyby coś było nie tak , usłyszeć że nie wiadomo czy to jego dziecko albo coś mu się odmieni po kilku latach i bedzie chciał sprawdzać . Oj mogłoby to się odbić na psychice dziecka. Ja dmucham na zimne. Bez względu co by się nie wydarzyło to bedzie pewny.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------



Ja jestem pewna ale chciałabym żeby on też był tego pewny na 100% .
Siostra jego cały czas sieje ferment do tego wciągnęła mamę, która też powiedziała TŻ o swoich wątpliwościach.
Ale on też jest pewien. Skup się na swoim i jego szczęściu a nie na ludziach którzy wam źle życzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 12:26   #179
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ale on też jest pewien. Skup się na swoim i jego szczęściu a nie na ludziach którzy wam źle życzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amen!
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-23, 13:58   #180
Tigrey
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 65
Dot.: Jestem w ciąży z byłym facetem

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;71215351]To tym bardziej ja nie rozumiem... dla was? Po co skoro oboje jesteście pewni wyniku...[/QUOTE]

Już ci tłumaczę Ja jestem pewna on mi ufa więc uwierzył na słowo , bo jednak byłam w tym czasie w związku z kimś innym. I wszystko byłoby ok i, gdyby nie jego rodzina z wielkimi wątpliwościami , nie pomyślałabym o badaniach .
Poszłam do poradni genetycznej i tam napotkałam panią psycholog, z która ponad godzinę rozmawiałam i to ona utwierdziła mnie w przekonaniu ,że dobrze by było takie testy wykonać. Podała mi proste przykłady tego typu że czasami jesteśmy bardzo pewni czegoś ,jednak jeśli znajdzie się kilka osób które będą to negować zwłaszcza przez długi okres to zasiewają u nas nutę niepewności, która coraz bardziej zaczyna się pogłębiać, w lepszych chwilach utwierdzamy się w przekonaniu że dobrze myślimy w gorszych znów napływają wątpliwości z podwójną siłą.
Pani mówiła że ludzie nie zdają sobie sprawę jak dużo wykonuje się tych testów gdy dzieci mają kilka a nawet kilkanaście lat. Duży jest odsetek mężczyzn którzy przy problemach w związku czy problemach wychowawczych zaczynają mieć wątpliwości co do ojcostwa , co często robią w tak niedelikatny sposób że na tym cierpi psychika dziecka. Nigdy nie wiemy co w życiu naszym się wydarzy. Mówiła że bardzo często panowie którzy nie chcieli badań a była sytuacja jakaś która zasiała ziarnko niepewności byli prze szczęśliwi i umocnieni w przekonaniu jak test był potwierdzający.
Myślę że ten świstek potwierdzający da nam wiele spokoju , i przytyczki jego rodzinki będę mieć w nosie i nie będę się tak denerwować bo to chyba nie wskazane.
Tigrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 18:47:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.