Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-24, 09:34   #3901
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cześć mamuśki To która rodzi następna ? Coś czuję, że pora na Ciebie Pantera

Carla kurcze może Ty się jednak oczyszczasz przed porodem ? Coś długo Cię trzyma...

Ja się witam w 37 tygodniu, zaktualizowałam foty brzucha w klubie
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 11:38   #3902
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A to u mnie dzisiaj 40 tc.
Interewcia, jak tam u Ciebie? Miałam pytać, po cc dają morfinę????????
Asia, ładny brzusio
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 11:45   #3903
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

No juz będzie 6ty dzień nic mnie nie boli, tylko niskie ciśnienie i osłabienie przez to, że tak mało jem.nie wiem już co mi jest, dzisiaj mam kryzys, bo znowu musze tą papkę gotować.nie wiem czy to się organizm oczyszcza, bo ja raptem max raz dziennie idę na kibelek, a czytałam, że przy oczyszczaniu to niby się lata.ale wiadomo, co organizm to może inaczej.jestem zła na siebie, że przedtem tak to jedzenie mieszalam, że teraz mam za swoje.

Następne w kolejności to chyba są dziewczyny z cc jakoś na dniach?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 11:59   #3904
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Chyba ja sie pisze na ten weekend !) jakis dzwiny blogi spokoj mnie ogarnal, a bobas dziwnie spokojny jakby zbieral sily ! Kto wie co z tego wyjdzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 12:20   #3905
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kajusia, Marlenya to co w parze w ten weekend rodzicie?

Carla skad moglas wiedziec ze Ci zaszkodzi cos? Nie ma co sie obwiniac a z oczyszczaniem nie wiem- jak mi poszly wody to doszlam do ubikacji i tylko wtedy sie "oczyscilam" nic wczesniej nie bylo

Ciekawe po jakim czasie sie wstapia kosci... bo na razie nie wchodze w swoje najwieksze jeansy :/ tzn na razie nie planuje chodzic w nich bo przy ranie to raczej slabe polaczenie ale sie zalamie jak sie nie wstapie xD bo juz nie kupie wiekszych- zawsze mialam szerokie biodra itp a teraz to zostanie mi chyba juz tylko sklep "puszysta dama"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 13:43   #3906
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Carla a masz mozliwosc kupic w UK smecte?i bierz koniecznie jakis.probiotyk i elektrolity zebys sie nie odwodnila.
Younan ja mozna powiedziec ze mieszcze sie w jedne jeansy sprzed ciazy.w biodrach jest ok,ale za to w brzuchu ciasno...
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 14:02   #3907
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

elektrolity piję po każdej wizycie w toalecie, dużo wody i dalej ten kleik. zdałam sie na położną, a smecte jakos poki co odpuscilam. ale moze masz racje, jak tak dlugo mnie trzyma, to trzeba zadzialac.smecta to chyba tylko z polskiej apteki internetowej albo przez ebaya, jak dzisiaj zamowie, to przyjdzie po weekendzie, dlatego najpierw wysle jutro TŻta do polskiego sklepu. tam mają różne leki, moze akurat bedzie. ehh, czuje sie taka bezradna, ani wyjsc, ani zakupy zrobic, ani pogotować... głupio mi, ze TŻ zmeczony po pracy musi wiekszosc za mnie robic sorki, ze tak sobie narzekam, wiem, ze moje zmartwienie to zadna tragedia, ale jakos tak mi smutno dziś. też wam tak dni się ciągną?
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 14:10   #3908
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
A to u mnie dzisiaj 40 tc.
Interewcia, jak tam u Ciebie? Miałam pytać, po cc dają morfinę????????
Asia, ładny brzusio
Mi lekarz mówił o jakimś leku na "p" ale kurcze zapomniałam nazwy

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
No juz będzie 6ty dzień nic mnie nie boli, tylko niskie ciśnienie i osłabienie przez to, że tak mało jem.nie wiem już co mi jest, dzisiaj mam kryzys, bo znowu musze tą papkę gotować.nie wiem czy to się organizm oczyszcza, bo ja raptem max raz dziennie idę na kibelek, a czytałam, że przy oczyszczaniu to niby się lata.ale wiadomo, co organizm to może inaczej.jestem zła na siebie, że przedtem tak to jedzenie mieszalam, że teraz mam za swoje.

Następne w kolejności to chyba są dziewczyny z cc jakoś na dniach?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W poniedziałek startuje grupka cc
Stresujecie się dziewczyny? Bo ja bardzo Od wczoraj mnie ten stres trzyma - już się kończy piątek, weekend strzeli i już będę siedziała na IP

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
elektrolity piję po każdej wizycie w toalecie, dużo wody i dalej ten kleik. zdałam sie na położną, a smecte jakos poki co odpuscilam. ale moze masz racje, jak tak dlugo mnie trzyma, to trzeba zadzialac.smecta to chyba tylko z polskiej apteki internetowej albo przez ebaya, jak dzisiaj zamowie, to przyjdzie po weekendzie, dlatego najpierw wysle jutro TŻta do polskiego sklepu. tam mają różne leki, moze akurat bedzie. ehh, czuje sie taka bezradna, ani wyjsc, ani zakupy zrobic, ani pogotować... głupio mi, ze TŻ zmeczony po pracy musi wiekszosc za mnie robic sorki, ze tak sobie narzekam, wiem, ze moje zmartwienie to zadna tragedia, ale jakos tak mi smutno dziś. też wam tak dni się ciągną?
Myślę że TŻ to rozumie Jesteśmy już na końcówce, mamy prawo mieć różne dolegliwości Współczuję problemów, ale może to faktycznie organizm przed porodem się czyści
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 14:20   #3909
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

TeQiba, bardzo się stresuję. Właśnie pisałam już, że dziś mi się śnił poród. Ja to już bym wolała wytrzymać do tego poniedziałku niż np. w nocy w weekend jechać. I wcale nie wiadomo czy teraz nasza kolej, przed nami cały weekend, wiele może się zdarzyć
Marlenya, moja jest taka spokojna już od niedzieli. Chyba zbiera siły.
Carla, a czy Ty czasem nie zaczęłaś brać jakiegoś magnezu czy czegoś w tym stylu i może stąd ta biegunka? Narzekaj ile potrzebujesz, my Cię rozumiemy
Zdaje się, że interewcia pisała o morfinie. I jak tu po tym karmić? Znaczy wiem, że zanim się wstanie i przystawi dziecko do piersi to te leki częściowo się wydali, ale mimo wszystko... Skoro mam siarę to bardzo liczę na to, że nie będę musiała czekać 2-3 dni na pokarm.
Dziewczyny, a Wy trochę nie przesadzacie z tą figurą? Dopiero co dzieci urodziłyście, dajcie sobie trochę czasu
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 14:26   #3910
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kajusia ja sie po prostu boje ze juz sie nie wstapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 14:54   #3911
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

dzięki dziewczyny
kajusia, myślisz, że to moze wina magnezu? no fakt jakoś chyba ponad miesiąc temu zaczęłam brać przez te skurcze łydek. ale odkad mam biegunke to tylko lykam ten kombos z witaminami ciążowymi, co brałam od początku. no cóż, jakos przejdzie. może...
czytałam też, że wiele kobiet miało taki luźny stolec aż do porodu, bo dziecko się obniża, no i te wszystkie przygotowania przed to powodują. przyczyny mogą być różne. ale co tam, już wam nie będę smęcić tematem, po prostu to zaakceptuje, bo do porodu rzeczywiscie niedaleko.
youan ja kiedys wierzylam, ze po porodzie raz-dwa brzuch opada i jestesmy z powrotem takie slim fit ale wiadomo, potrzeba czasu. ja juz kompletnie nie pamiętam siebie sprzed ciąży. nie pamiętam jak to jest nie mieć brzucha i nadbagażu z przodu. TŻ powiedział, że tak samo juz chyba się przyzwyczail do tego, ale tez nie moze sie doczekac az zaloze cos sexy.no to troche sobie poczeka
tequiba, no wlasnie TŻta dzisiaj przepraszałam, ze się obruszyłam z rana, to mi powiedział, że juz go moje fochy nie ruszają, bo wie, że doskwiera mi ta końcówka ciąży. ale tez widac, ze juz tylko czeka aż bobo wyskoczy, bo tak samo zmęczony.
obym nie była taką zgredzącą mamą
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 15:17   #3912
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
elektrolity piję po każdej wizycie w toalecie, dużo wody i dalej ten kleik. zdałam sie na położną, a smecte jakos poki co odpuscilam. ale moze masz racje, jak tak dlugo mnie trzyma, to trzeba zadzialac.smecta to chyba tylko z polskiej apteki internetowej albo przez ebaya, jak dzisiaj zamowie, to przyjdzie po weekendzie, dlatego najpierw wysle jutro TŻta do polskiego sklepu. tam mają różne leki, moze akurat bedzie. ehh, czuje sie taka bezradna, ani wyjsc, ani zakupy zrobic, ani pogotować... głupio mi, ze TŻ zmeczony po pracy musi wiekszosc za mnie robic sorki, ze tak sobie narzekam, wiem, ze moje zmartwienie to zadna tragedia, ale jakos tak mi smutno dziś. też wam tak dni się ciągną?
Carla ja bym chyba skonsultowała się z lekarzem, bo cos długo ta dolegliwośc trwa.... Przecież musisz sie zdrowo odżywiac, dostarczac maluchowi rozne skłądniki a nie tylko ryż i marchew...Moze tzreba kroplowke jakąs dac po prostu...
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 15:28   #3913
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Carla wiekszosc elektrolitow jest o kant d.. potluc. Mialam w wakacje babcie w bardzo ciezkim stanie, nabawila sie bakterii Clostridium, odwodnienie totalne i lekarze kazali kupic i stosowac ponoc najlepszy na rynku lek Nutramil do picia. Jedna torebka to 300kcal wylacznie potrzebnych skladnikow. Ludzie zyja tylko na tym miesiacami (wtedy 5-7 torebek dziennie). Poczytaj, bo faktycznie jak pisze Youan Ty potrzebujesz diety bogatej w mikroelementy. Tylko pytanie czy to co trafia do Twoich jelit jest w ogole przyswajalne przez organizm? Bo moze rzeczywiscie podłoże tych biegunek jest powazniejsze? Wtedy faktycznie kroplowka dozylnie.
Troche to martwiace

Ja jutro do domu, przeplywy dobre, szyjka mocno zamknieta choc krótka, uff dalej 6tabletek magnezu dziennie plus leżenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 15:39   #3914
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Wybaczcie dziewczyny, że nie piszę ale tak dużo się teraz dzieje.
Byłam u małego. Lekarz mówi, że jest to wrodzone zapalenie płuc. Prawdopodobnie moje ciągłe, nieleczone przeziębienia miały trochę na to wpływ ale tego w sumie nikt nie wie. Dostaje leki, jest stabilny, więc tylko czekać aż leki zwalczą infekcje. Ważne, że nie ma zagrożenia życia.
A z tym moim pokarmem nie jest to takie proste.
Mam odciągac i wylewać, żeby tylko nie stracić pokarmu. A mój pokarm przed podaniem dziecku trzeba przebadać żeby mu nie zaszkodził. Na wyniki czeka się około tygodnia 😐
Wczoraj strawił tylko 15ml przez cały dzień. Dopiero się uczy trawić.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Dostałam taką małą wełnianą ośmiornice, musiałam ją trzymać w rękach, przytulać... A potem dałam mu do inkubatora żeby miał przy sobie mój zapach ❤

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Morfine dostawałam po cesarce.
Ze mną leżała dziewczyna która też była po cesarce, ale miała znieczulenie ogólne, też dostawała morfine, ale wiem, że chyba przez to znieczulenie równe 24 godziny nie mogła karmić.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 16:46   #3915
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Interewcia, wszystko będzie dobrze Na pewno Ci smutno i to rozumiemy, ale z każdym dniem będzie lepiej A dlaczego Twój pokarm musi być zbadany? Miłe z tą ośmiornicą, widzisz, robią co mogą żeby było dla niego jak najlepiej
To mnie zagięłaś z tą morfiną. No nic, w pn się dowiem jak będzie ze mną.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Carla, jeżeli bierzesz ten magnez ok. miesiąca to raczej nie jest powód biegunki. Myślałam, że może zaczęłaś stosować mniej więcej wtedy gdy zaczęły się problemy.
Almat, no widzisz, dobrze że poszłaś. W razie czego będziesz spokojniejsza, a szybko zleciało.
Youan, antena, spokojnie, na pewno dojdziecie do formy. Tego się wszystkie trzymajmy!

Edytowane przez 83kajusia
Czas edycji: 2017-02-24 o 16:44
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 16:53   #3916
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Interewcia, wszystko będzie dobrze Na pewno Ci smutno i to rozumiemy, ale z każdym dniem będzie lepiej A dlaczego Twój pokarm musi być zbadany? Miłe z tą ośmiornicą, widzisz, robią co mogą żeby było dla niego jak najlepiej
To mnie zagięłaś z tą morfiną. No nic, w pn się dowiem jak będzie ze mną.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Carla, jeżeli bierzesz ten magnez ok. miesiąca to raczej nie jest powód biegunki. Myślałam, że może zaczęłaś stosować mniej więcej wtedy gdy zaczęły się problemy.
Almat, no widzisz, dobrze że poszłaś. W razie czego będziesz spokojniejsza, a szybko zleciało.
Youan, antena, spokojnie, na pewno dojdziecie do formy. Tego się wszystkie trzymajmy!
Może to zależy od szpitala jakie dają potem środki przeciwbólowe.
A pokarm boją się mu podać, bo może się okazać że ja mam jakąś bakterie albo coś i mogło by mu to zaszkodzić bardzo.
Jakoś się mój mąż z nimi nie dogadał z tym pokarmem. Chodziło tylko żeby utrzymać laktacje a nie żeby podawać mu mój pokarm 😐
W ogóle mówiła, że przy wczesniakach i to jeszcze z infekcją bardzo będzie trzeba uważać na moją dietę jeśli będę chciała karmić.
On ma wszystko jeszcze nierozwinięte i długo będzie na wszystko wrażliwy. Bardziej niż zdrowe dzieci, urodzone w terminie.
Więc już zobaczymy jak to będzie.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 17:00   #3917
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Magnez to raczej nie sądzę żeby tak wpływał, ja brałam długo i nic takiego nie miałam. Nie możesz się skontaktować z lekarzem bo to dość długo tym bardziej że jesteś w ciąży i nie powinnaś być odwodniona.

Interewcia
Myślałam że już taki maluszek w tym tygodniu co Ty urodzilaś to już nie będzie miał żadnych problemów... ale dobrze będzie szybciutko wydobrzeje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 17:06   #3918
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
W poniedziałek startuje grupka cc
Stresujecie się dziewczyny? Bo ja bardzo Od wczoraj mnie ten stres trzyma - już się kończy piątek, weekend strzeli i już będę siedziała na IP
W poniedziałkowej grupie CC zostałyście we dwie z Kajusią. U mnie dziecko się odwróciło i będzie jednak naturalnie w bliżej nieokreślonym terminie ale max do 22.03... Dziś byłam na wizycie brak oznak zbliżającego się porodu, tylko we wtorek mam się zgłosić na ktg.

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość

Ja jutro do domu, przeplywy dobre, szyjka mocno zamknieta choc krótka, uff dalej 6tabletek magnezu dziennie plus leżenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że wracasz do domu.

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Może to zależy od szpitala jakie dają potem środki przeciwbólowe.
A pokarm boją się mu podać, bo może się okazać że ja mam jakąś bakterie albo coś i mogło by mu to zaszkodzić bardzo.
Jakoś się mój mąż z nimi nie dogadał z tym pokarmem. Chodziło tylko żeby utrzymać laktacje a nie żeby podawać mu mój pokarm 😐
W ogóle mówiła, że przy wczesniakach i to jeszcze z infekcją bardzo będzie trzeba uważać na moją dietę jeśli będę chciała karmić.
On ma wszystko jeszcze nierozwinięte i długo będzie na wszystko wrażliwy. Bardziej niż zdrowe dzieci, urodzone w terminie.
Więc już zobaczymy jak to będzie.
Na pewno wszystko będzie dobrze, po trochu wszystko nadrobi
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 17:07   #3919
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Magnez to raczej nie sądzę żeby tak wpływał, ja brałam długo i nic takiego nie miałam. Nie możesz się skontaktować z lekarzem bo to dość długo tym bardziej że jesteś w ciąży i nie powinnaś być odwodniona.

Interewcia
Myślałam że już taki maluszek w tym tygodniu co Ty urodzilaś to już nie będzie miał żadnych problemów... ale dobrze będzie szybciutko wydobrzeje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to jest wcześniak.
Termin miałam 23.03, a urodził się 21.02.
I jeszcze do tego infekcja, która też go osłabiła.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 17:43   #3920
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
No to jest wcześniak.
Termin miałam 23.03, a urodził się 21.02.
I jeszcze do tego infekcja, która też go osłabiła.
Jakoś tak już ja przynajmniej miesiąc przed myślałam że ok będzie, ale fakt że ta infekcja cholera dużo nakomplikowała. A Ty już wyszłaś ze szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 17:47   #3921
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Jakoś tak już ja przynajmniej miesiąc przed myślałam że ok będzie, ale fakt że ta infekcja cholera dużo nakomplikowała. A Ty już wyszłaś ze szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, wczoraj wyszłam. Niby powinnam być do dziś, ale ja chciałam iść, a na oddziale brakowało miejsc, więc mi się udało.

Dziś już po wizycie u małego tyle energii dostałam, że dużo rzeczy pozałatwialiśmy z mężem w urzędach.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 18:02   #3922
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Wybaczcie dziewczyny, że nie piszę ale tak dużo się teraz dzieje.
Byłam u małego. Lekarz mówi, że jest to wrodzone zapalenie płuc. Prawdopodobnie moje ciągłe, nieleczone przeziębienia miały trochę na to wpływ ale tego w sumie nikt nie wie. Dostaje leki, jest stabilny, więc tylko czekać aż leki zwalczą infekcje. Ważne, że nie ma zagrożenia życia.
A z tym moim pokarmem nie jest to takie proste.
Mam odciągac i wylewać, żeby tylko nie stracić pokarmu. A mój pokarm przed podaniem dziecku trzeba przebadać żeby mu nie zaszkodził. Na wyniki czeka się około tygodnia 😐
Wczoraj strawił tylko 15ml przez cały dzień. Dopiero się uczy trawić.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Dostałam taką małą wełnianą ośmiornice, musiałam ją trzymać w rękach, przytulać... A potem dałam mu do inkubatora żeby miał przy sobie mój zapach ❤

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Morfine dostawałam po cesarce.
Ze mną leżała dziewczyna która też była po cesarce, ale miała znieczulenie ogólne, też dostawała morfine, ale wiem, że chyba przez to znieczulenie równe 24 godziny nie mogła karmić.
W sumie dobre wieści, grunt że wiedza co jest małemu, podali leki, teraz tylko czekać na efekty i będzie zdrów jak ryba Nie przejmuj się, że mało piszesz, przecież to zrozumiałe.
Super, że dostałaś osmiornice, podobno maluchom to bardzo pomaga.

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
W poniedziałkowej grupie CC zostałyście we dwie z Kajusią. U mnie dziecko się odwróciło i będzie jednak naturalnie w bliżej nieokreślonym terminie ale max do 22.03... Dziś byłam na wizycie brak oznak zbliżającego się porodu, tylko we wtorek mam się zgłosić na ktg.
O ja, ale zmiana :-D Cieszysz się, czy już byłaś mega nastawiona na cc?

Ja idę na ktg w poniedziałek
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:13   #3923
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

klementyna, Almat, kajusia dzięki za troskę teraz w weekend to nic nie zdziałam, bo dział maternity przyjmuje tylko porody i z sytuacją zagrażającą życiu przez IP. dlatego spróbuje dostac jutro tą smecte i zaczne od tego, a jak sie nie poprawi, to w poniedzialek na kroplówke do szpitala podjade, przy okazji moze sprawdzą co tam sie dzieje.
i super Almat, że już wydobrzałaś. jeszcze parę tygodni przed nami. zaciskamy nogi i niech siedzą bobasy. w sumie za tydzien juz chyba u mnie bedzie ciąża donoszona. bo jak to jest, donoszony jak sie konczy 37 tc czy 38 tc?
interewcia nareszcie zobaczyłaś malucha po przerwie.no i ważne, że zagrożenie minęło. świetne wieści! i z tą ośmiorniczką no mega milusio
Sonia gratki za malucha, że minął mu bunt i się ustawił w pozycji startowej będziesz miała szansę na sn mój ponoc już dawno czeka jak rakieta do wystrzału, heh. taki wariat

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Leili 3 litry teraz juz na pewno dziennie w siebie wciskam. woda schodzi nam jak szalona. też wam tak maluszek torpeduje żebra i żołądek? rozpycha się jak może.

Edytowane przez carla2607
Czas edycji: 2017-02-24 o 20:44
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:19   #3924
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość

O ja, ale zmiana :-D Cieszysz się, czy już byłaś mega nastawiona na cc?

Ja idę na ktg w poniedziałek
Dobrze że jednak nie mam tego cc bo na ostatnim USG wyszło że jest malutka, 2 tyg młodsza niż wynika z terminu misiaczkowego, więc byłoby za wcześnie. Niech siedzi i rośnie, wyjdzie kiedy będzie gotowa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 20:25   #3925
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Carla, mi tak sporadycznie da kopa w żebro po lewej, bo już za nisko jest i chyba tylko czasem wyprostuje nóżkę
Mam skurcze, ale mało bolesne i nieregularne W każdym razie jak usiądę / położę się to słabną, a tylko wstanę do wc albo kawałek przejdę to się nasilają. Właśnie wyszłam z wanny, umyłam włosy i się ogoliłam, żeby w razie nocnego wyjazdu mieć mniej do zrobienia. Boję się i wolałabym jednak wytrzymać do pn.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 21:08   #3926
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kajusia to leż jak najwięcej, może jeszcze się uspokoi i dasz radę wytrzymać do poniedziałku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-24, 21:33   #3927
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

dasz radę kajusia ale super, tyle tygodni za nami. no i wasz czas dziewczyny powoli nadchodzi
zapomniałam napisać, że dzisiaj mi przyszła czapeczka biało-niebieska zrobiona na drutach z wełny,taka z uszkami królika. będzie do pierwszej sesji cos mi sie za duza wydaje, ale moze uda sie tak zalozyc do zdjęcia, zeby to wyglądało.no zobaczymy. mam już pewien pomysł na jakieś dwa ujęcia w sesji noworodkowej i chyba tylko na tym sie skupie, zeby to wyszło. bo jak bede kombinowac, to tylko wymecze malucha niepotrzebnie. z okresu ciazy mam tak naprawde jedno piękne zdjęcie z brzuszkiem i TŻtem, ktore juz wrzuciłam do ramki. a tak to reszta takich "roboczych: albo selfie. dobrze, że zdazylismy cyknac pare fotek zanim "przestałam wyglądać"
a najwięcej zdjęć to chyba ma nasz pies
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 05:59   #3928
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Carla u nas ze zdjęciami też słabomuszę w końcu sobie zrobić z widocznym brzuszkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 06:59   #3929
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja w sumie poza tymi co sama sobie robię nie mam żadnego w ciąży, aż mi się smutno zrobiło. A nie, mam jedno jak byliśmy w Escape roomie, ale wyszłam na nim jakbym miała +50kg a nie 13 :/ Zimowy czas nie sprzyja fotkom, latem byłoby łatwiej, a paradoksalnie najlepiej się sobie podobam bez ciuchów, bo mam wrażenie że ciuchy robią ze mnie wieloryba :-D

Tz poszedł do pracy, rano było niespodziewane wyganianie, może coś to ruszy...

Jak tam noc? U mnie w sumie nieźle
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 07:36   #3930
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera, może podłogi umyj na kolanach...
U mnie wszystko się rozeszło. W nocy miałam 1 skurcz, który był na tyle silny, że się obudziłam. Za to strasznie bolą mnie biodra jakby kręgosłup nie był wystarczająco wymęczony
Zdjęcia mam też tylko te, które sama sobie robiłam, ale nawet nie chcę innych, bo czuję się za wielka. Żałuję, że sobie nie zrobiłam gdzieś w okolicy 5 m-ca.
Carla, na aluexpres zamówiłaś tę czapkę? Ja nie umiem obsłużyć tej strony Czytałam różne poradniki, ale i tak nie umiem wyszukać tego co chcę. Poza tym strasznie wolno chodzi ta stronka. Wstyd, ale kompletnie nie znam angielskiego. Nie wiem gdzie ja się uchowałam, za to z niemieckim całkiem dobrze.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.