Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-25, 08:11   #3931
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja wczoraj chyba miałam pierwsze skurcze przepowiadające, choć pewna do końca nie jestem Najpierw w sklepie mnie złapało takie silniejsze kłucie w kroczu,a potem w domu brzuch zaczął od góry twardnieć. Początkowo myślałam,że to tylko Mała się wypina tak boleśnie,ale puściło na chwilę i powtórzyło się jeszcze kilka razy. Wzięłam ciepły prysznic w międzyczasie i przeszło. Dobrze,że w poniedziałek wizyta
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 08:16   #3932
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Meldujemy sie w dwupaku sama ten porod sobie wkrecam i moze sie wykreci. Cala noc slabo spalam bo ciagle myslalam czy to juz ! A objawow nie mam co ta moja glowka sobie wymyslila tzn wczoraj po zblizeniu z TZ czuje jakby caly czas takie bole miesiaczkowe ale nic poza tym. Skyrczy brak

Milego dnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 08:54   #3933
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

kajusia czapkę na angielskim ebayu,bo też wychodziła za grosze, a dostawa w parę dni. troche balam sie ryzykowac z tym aliexpressem czy w miare szybko dojdzie. ciezko mi jest jakos temu portalowi zaufac. nawet jakbym miala cos dla siebie szukac, to nie wiem jak to z rozmiarami, bo jak to z chin idzie to m0ja przedciążowa M to pewnie u nich XXXL, więc się troche boje. pewnie zamowie niebawem cos dla sprawdzenia, ale zeby cos wiecej kupowac to chyba raczej spasuje. moze poszukaj jeszcze na innych stronkach.
bóle bioder? a to nowość dla mnie. mnie tylko w krzyżu czasem coś poboli jak za długo w jednej pozycji. ale to chyba juz ten moment kiedy miednica sie rozchodzi i stąd te biodra zapewne?
marlenya ja nie moge sie doczekac az bede tak pilnowac "czy to juz". ale ile bysmy nie sprawdzaly i kontrolowaly, to i tak na pewno nie przegapimy objawów mam nadzieje, heh.
witch czyli coś tam juz sie dzieje. ciało małymi krokami się przygotowuje. odpoczywaj
pantera no fakt ta pogoda nie sprzyjała nam na ładne sesje. bylam zawiedziona, bo tak mi sie marzył jakis plener. kolezanki maja takie piekne fotki z wiankami, w polu,nad morzem. no cudne ale nadrobimy z dzieciaczkami. i potem jak juz bedziemy super fit z drugiej strony nie bylo nam dane chodzić z brzucholkiem w upałach, wiec z dwojga złego może i lepiej
a babom w ciąży to nie dogodzisz ja choćby cos bylo dobrze, to i tak jest trochę źle, bo przeciez nie moze być idealnie.byłoby za nudno
siempre to działaj tam z tymi fotkami póki jeszcze nie rozpakowana. i pochwal się brzuszkiem
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 10:05   #3934
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Siedze sobie własnie i patrze przez okno i mysle, ze:
1. pada snieg
2. Dzis wystawa zwierzat zoopark w Lublinie
3. Jest sobota
4. Tż pojechał do swoich rodziców ponad 40km od nas z Kacprem- mają wrócic wieczorem
I dotarło do mnie, ze dokładnie w tych samych okolicznościach (tylko 09.03) urodziłam KAcperka;p;p Bać się, czy nie?;p

Jak ktos ma chęć, czas i energie to tutaj jest opis mojego porodu sprzed 4 lat;p (Uwaga długi i szczegółowy;p)

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0ostcount=4349
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 10:29   #3935
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Carla - racja, babie nie dogodzisz :-D

Witch - ciekawe jak te skurcze, szybko je masz w sumie.

Marlenya u mnie też po zbliżeniu nic się nie dzieje, może czesciej brzuch jest twardy, ale jakoś nie sądzę żeby to coś dawało. Poskakalam jeszcze dzisiaj na łóżku (jak na piłce, której nie mam :-P), porobilam przysiady, niedługo idę na spacer...

Klementyna super opis! Lubię takie długie :-D W sumie mimo mocnych bóli, poród chyba całkiem dobrze wspominasz?
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 10:32   #3936
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

klementyna no historia się czasem lubi powtarzać nieźle, że taki zbieg okoliczności. a to by było ciekawe jakby się sprawdziło.
ja mam nadzieje, ze nie powielę porodu mojej siostry, która przenosiła 2 tygodnie. biedna. ale całe szczeście maluch duży i zdrowy.
a opis porodu pochłonęłam raz-dwa. rzeczywiście wyczerpujący w sumie i tak w miarę sprawnie wam to poszło. też chce TŻta przy porodzie. powiedzialam mu tylko, ze ma się nade mną nie litować, bo ja wtedy jeszcze większą ofiarę z siebie robię i myślę, że mam najgorzej na świecie, dlatego ma mnie dobitnie motywować.
śnieg pada? ale fajnie. tutaj szaro i buro. liczę, że jak się nasz bobasek urodzi, to juz cieplej bedzie
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 11:26   #3937
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Klementyna super opis

Marlenya w 1 fazie mialam takie uczucie jak na okres uczucie bo bol to nie bylz takim uczuciem doszlam do 4cm rozwarcia wiec jeszcze nic straconego

U nas dzis slonce <3 Dzis w nocy wybudzalam Mala 50 minut na jedzenie... ale mamy juz 2 tyg czyli normalne mleko, zoltaczka ladnie schodzi (nie jechalam jej badac bo na oko jest lepiej), Mala zrownala juz dawno wage urodzeniowa wiec dobrze przybiera wiec w pn bede z polozna gadac o wydluzaniu przerw w karmieniu w nocy gdyby nie zoltaczka to juz bym mogla- pytalam pielegniarke laktacyjna ale wtedy nie wiedzialam o zoltaczce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-25, 11:52   #3938
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
klementyna, Almat, kajusia dzięki za troskę teraz w weekend to nic nie zdziałam, bo dział maternity przyjmuje tylko porody i z sytuacją zagrażającą życiu przez IP. dlatego spróbuje dostac jutro tą smecte i zaczne od tego, a jak sie nie poprawi, to w poniedzialek na kroplówke do szpitala podjade, przy okazji moze sprawdzą co tam sie dzieje.
i super Almat, że już wydobrzałaś. jeszcze parę tygodni przed nami. zaciskamy nogi i niech siedzą bobasy. w sumie za tydzien juz chyba u mnie bedzie ciąża donoszona. bo jak to jest, donoszony jak sie konczy 37 tc czy 38 tc?
interewcia nareszcie zobaczyłaś malucha po przerwie.no i ważne, że zagrożenie minęło. świetne wieści! i z tą ośmiorniczką no mega milusio
Sonia gratki za malucha, że minął mu bunt i się ustawił w pozycji startowej będziesz miała szansę na sn mój ponoc już dawno czeka jak rakieta do wystrzału, heh. taki wariat

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Leili 3 litry teraz juz na pewno dziennie w siebie wciskam. woda schodzi nam jak szalona. też wam tak maluszek torpeduje żebra i żołądek? rozpycha się jak może.
Mi w nocy takie dicho zrobił prawie całą noc łaziłpo swoim apartamencie.... aż mnoe brzuch bolał i tylko modliłam się żeby nic się nie zaczynało bo jestem wykończona😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Dobrze że jednak nie mam tego cc bo na ostatnim USG wyszło że jest malutka, 2 tyg młodsza niż wynika z terminu misiaczkowego, więc byłoby za wcześnie. Niech siedzi i rośnie, wyjdzie kiedy będzie gotowa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w którym tygodniu miałaś robione usg i ile ważyła? Ja teraz idę w środę i typ będzie skończony 37

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 11:58   #3939
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja jeszcze dwa tygodnie i mogę rodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 12:02   #3940
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Klementyna super opis, fajnie sie czyta i odrazu jakis taki obraz tego porodu mi sie w glowie ukladal! Tak jakbym byla tam z Toba

Youan to mowisze ze nie wszystko stracine juupi

Co dziennie szukam utwierdzenia ze dzien extea do rodzenia ze super mam samopoczucie, ze slonko swieci, ze pada snieg i ladnie na dworze, ze super zachod slonka, ze fajna data itp zamierzam tak do konca robic odrazu fajne samopoczucie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 12:07   #3941
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
witch czyli coś tam juz sie dzieje. ciało małymi krokami się przygotowuje. odpoczywaj
Odpoczywam. Rano pojechałam na badania,a potem jak stanęłam w kuchni tak dopiero kończę Mężowi zachciało się bigosu a mi rogalików drożdżowych - nieskromnie powiem,że przepyszne wyszły

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Witch - ciekawe jak te skurcze, szybko je masz w sumie.
Położna mówiła,że właśnie tak mogę się zacząć 36-37 tc. Póki co to jednorazowa sytuacji, zobaczymy jak będzie dalej. No i co na wizycie wyjdzie w poniedziałek

Ja z alieexpres zamówiłam ostatnio kilka rezczy dla małej Tiulówkę na sesję, jakieś grzechotki, zawieszki do smoczka, skarpetki i opaskę. To już drugie czy trzecie moje zamówienie takie zbiorcze i się do tej pory nie zawiodłam
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-25, 12:07   #3942
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Mi w nocy takie dicho zrobił prawie całą noc łaziłpo swoim apartamencie.... aż mnoe brzuch bolał i tylko modliłam się żeby nic się nie zaczynało bo jestem wykończona😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------


A w którym tygodniu miałaś robione usg i ile ważyła? Ja teraz idę w środę i typ będzie skończony 37

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
37tyd1d waga z pierwszego odczytu 2550. Lekarce się nie spodobała bo ponad 2 tyg różnicy wyszło i najmniejszy wymiar jeszcze raz zmierzyła i z 2 pomiaru waga 2800.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 12:20   #3943
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Sonia, hmm ja miałam 2 tyg temu 2700 wagę malucha, a to był 37/38 tc i nikt nie mówił że mały bobas...

Ja się boję alliexpresu :-P
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 12:23   #3944
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witch a w miarę jakościowo dobre te rzeczy z aliexpress przyszły i na czas?
Tez bym chciała coś pogotowac, ale przy moich obecnych dolegliwościach niestety nie dam rady.dzisiaj TŻ będzie robił gołąbki i pierogi do zamrożenia.a sama mialam to robic... cos tam mu pomogę, ale zapachy jedzenie powodują mdłości, wiec nie za wiele zdzialam.
A rogaliki drożdżowe z gotowego ciasta czy sama robisz?
Sonia to kurcze ja nawet nie wiedziałam, że tak duży może być ten błąd w pomiarze jak taka różnica z dwóch odczytów.
Szkoda, że nie ma takich urządzeń, które powiedzą kiedy się zacznie a przydałoby się.
Dzisiaj kończymy 36 tc, jutro zaczynamy 37 tc, wiec siempre tez za dwa tyg moge śmiało bobasa wyganiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 12:35   #3945
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A ja z aliexpress mam mase ☠☠☠☠☠☠☠ek ! Polecam obudowy do tel, skarpetki, torby jakies zamawialam, poszewki na poduszki itp baaardzo dobre jakosciowo szook. Ja mam bzika bo mam buldoga francuskuego i w PL strasznie malo rzeczy jest z ich motywem aaa tam ogrom i to jeszcze w smiesznej cenie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 12:39   #3946
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
Klementyna super opis, fajnie sie czyta i odrazu jakis taki obraz tego porodu mi sie w glowie ukladal! Tak jakbym byla tam z Toba

Youan to mowisze ze nie wszystko stracine juupi

Co dziennie szukam utwierdzenia ze dzien extea do rodzenia ze super mam samopoczucie, ze slonko swieci, ze pada snieg i ladnie na dworze, ze super zachod slonka, ze fajna data itp zamierzam tak do konca robic odrazu fajne samopoczucie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😀jesteś mistrzem.... chyba też muszę takie podejście zacząć mieć... motylki, wróbelki i te sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
37tyd1d waga z pierwszego odczytu 2550. Lekarce się nie spodobała bo ponad 2 tyg różnicy wyszło i najmniejszy wymiar jeszcze raz zmierzyła i z 2 pomiaru waga 2800.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Laura też urodziła synka coś koło 2500 w 37. Ciekawa.jestem ile mój bo na ostatnim usg wyszedł niby w normie ale malutki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 12:50   #3947
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Sonia, hmm ja miałam 2 tyg temu 2700 wagę malucha, a to był 37/38 tc i nikt nie mówił że mały bobas...

Ja się boję alliexpresu :-P
Mi wyszło że dziecko odpowiada 35 tyg ciąży. Na początku też się tym nie przyjmowałam bo mniejsze dziecko - łatwiej urodzić, ale po tym co pisała Laura to jednak stwierdziłam że niech lepiej jeszcze siedzi i dojrzewa.

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
Sonia to kurcze ja nawet nie wiedziałam, że tak duży może być ten błąd w pomiarze jak taka różnica z dwóch odczytów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po 36 tyg te pomiary mogę być mniej dokładne. Błąd w wadze +/-400g więc sporo.

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
😀jesteś mistrzem.... chyba też muszę takie podejście zacząć mieć... motylki, wróbelki i te sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------


Laura też urodziła synka coś koło 2500 w 37. Ciekawa.jestem ile mój bo na ostatnim usg wyszedł niby w normie ale malutki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie zapamiętam Laurę bo podobne terminy mamy, koniec 37 tyg 2700 i niby w terminie a dzieciaczek jeszcze nie do końca sobie radzi poza brzuszkiem.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 13:14   #3948
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Biegnę się pochwalić dobrymi wiadomościami
Z małym jest lepiej. Lekarz mówił, że przejechał do nich z bardzo dużą infekcją ale robią mu badania co 12godzin i widać, że infekcja się zmniejsza więc utrafili z leczeniem. Jeszcze trzy dni będzie dostawał ten antybiotyk, a potem jak już nie będzie infekcji to będą próbować odłączać dotlenianie, otworzą inkubator i będzie się przyzwyczajał do normalnych warunków.
Mleko dostaje prosto do brzuszka, ale może dziś już będą próbować przez smoczek

No i najważniejsze :
Pozwolili mi dziś otworzyć okienko w inkubatorze i mogłam go chwile głaskać, dotykać, mówić do niego. A on otwierał oczy, rozglądał się i nagle zrobił się bardzo spokojny ❤
Pierwszy raz dostał dziś smoczek jak płakał i tak go zaraz ciągnął, że aż pielęgniarka się śmiała. Odruch ssania ma więc może mleczko z butelki po trochu może będzie pił.

Widać, że jest z nim lepiej 😍
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 13:28   #3949
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Interewcia -super wiadomości!!
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-25, 13:29   #3950
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Świetny news interewcia! fajnie, że maluszek może juz poczuć mamusie blisko. No to jeszcze chwila i będziecie się razem tulic. Leczenie postępuje, czyli wszystko na dobrej drodze!
Tak mówicie o tych pomiarach to ciekawe dopiero co się u mnie wykluje po tych przestarzalych metodach mierzenia i stwierdzeniu, że bobo juz ponad 3 kg w 36 tc.
Marlenya mój TŻ uwielbia buldogi francuskie zawsze jak widzi jakiegoś to zaczyna śpiewać ta piosenkę z facetów z czerni co ten piesek śpiewał haha nie wiem czy kojarzysz scenkę.
Sonia tez chciałam tak szybko i najlepiej mniejsze bobo, bo wydaje się, że pójdzie łatwiej, ale widzę, że z maluszkami, którym się pospieszylo jest trochę problemów i stresu, dlatego teraz tez twierdzę, że lepiej niech sobie siedzi. A ja poczekam i będę miała więcej czasu na narzekanie
A zamawiala któraś z was z aliexpressu ubrania dla siebie? Chodzi mi o rozmiary czy się zgadzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez carla2607
Czas edycji: 2017-02-25 o 13:51
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 13:42   #3951
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
Witch a w miarę jakościowo dobre te rzeczy z aliexpress przyszły i na czas?
Tez bym chciała coś pogotowac, ale przy moich obecnych dolegliwościach niestety nie dam rady.dzisiaj TŻ będzie robił gołąbki i pierogi do zamrożenia.a sama mialam to robic... cos tam mu pomogę, ale zapachy jedzenie powodują mdłości, wiec nie za wiele zdzialam.
A rogaliki drożdżowe z gotowego ciasta czy sama robisz?

Jakościowo super, jeszcze się nie zawiodłam. Zamawiałam i pędzle do makijażu i szalik, obudowy do telefonu,lightboxa do pokoju Małej. Jedne rzeczy przychodziły po 2tyg a inne po miesiącu, wiec mieścili się zawsze w terminie podanym na aukcji.

A ciasto drożdżowe sama robię. Dziś się przełożyłam do wyrabianie to super mięciutkie wyszły

Ogarnęłam jeszcze z wierzchu łazienkę, odkurzyliśmy i padam. Resztę dnia leżę i nie wstaje. Słonko nam ładnie swieci Okna przydałoby się umyć, ale to muszę popracować nad Mężem. Może za tydzień da się namówić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:25   #3952
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

U mnie okna fatalne, ale wszyscy jesteśmy zakatarzeni więc nie ma co. Też bym zjadła takie rogaliki ale wyrabiać ciasta mi się nigdy nie chce....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:35   #3953
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Interewcia cudne wieści, to teraz już musi być z górki!
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:42   #3954
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Moje okna tak samo katastrofa, ale już po porodzie się za nie zabiorę, bo TŻ dzisiaj pichci w kuchni, to już nie będę mu misji dorzucac.
No co za bobas wiercipieta, upatrzyl sobie jedno miejsce pod zebrami i mnie katuje kopniakami i dobre wieści, nadeszła smecta. Liczę na wybawienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:56   #3955
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Interewcia, coraz lepiej i każdy dzień będzie jeszcze lepszy!
Klementyna, a chciałabyś taki replay? Co do opisu porodu to przeczytałam i jak zwykle wyłam jak bóbr. Zawsze tak ze mną jest, wrażliwa jestem
Marlenya, widzę że teraz Ty masz ciśnienie na poród. Może sobie wywróżysz jak Youan
Witch, takiej mi ochoty na rogalika narobiłaś, że prawie się z mężem pokłóciłam, bo mu się nie chce jechać do sklepu a ja zaczęłam mu robić wyrzuty. Głupia ja.
Co do okien to weźcie nawet nie mówcie. U mnie nawet przed Bożym Narodzeniem nie były myte to sobie wyobraźcie
A ja sobie tak weszłam na zalando i tyle rzeczy fajnych jest przecenionych, ale nie wiem jaki rozmiar zamówić, a jak już się wszystko po porodzie unormuje to pewnie nic ciekawego tanio nie kupię
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 16:04   #3956
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Interewcia cudne wiesc kazdy dzien jest dobrym dniem dla Was super ze mozna zaufac w lekarzy i czuc sie bezpiecznie

Carla piosenke i film kojarze nie da sie zapomniec ! Tylko zeby nie bylo tam jest w roli glownej mopsik a nie bulwiak. Ale bardzo podobne

A ubrania dobrej jakosci ale rozmiary trzeba patrzec po tabelach w cm a nie na S,M,L itd bo ostatnio przyszlo mi XL i to za darmo bo juz minal termin i dostalam zwrot kasy (nie ma z takimi rzeczami problemu) a te XL ja wiadomo teraz sue nie zmiescilam ale kolezance wcisnelam do przymiarki to bez problemu podchodzilo tak jak chcialam tj S-M

Witch noo zrobilas smaczka i kupilam sobie 7daysa troche nie podobne no ale smakowalo

Kajusia ja wczoraj to afere TZ zrobilam ale chyba slusznie bo kupil sobie orEszki solone ziemne, pod koniec naszlo mnie na nie i mowie ze ma mi dac 3szt a on Ze nie ma ! Ja pewna ze sa mowie zeby dal a ten chcial mnie zajac gadka i odwrocic uwage od tych orzeszkow zeby mi nie dac ! Szoook ! Ale wiadomo ze kobieta w ciazy nie odpusci zachciewajki haha i pozniej mowie ze ma mi dac bez gadania te orzeszki. Dal puszke aaa tam jeszcze duzo bylo i sie zdenerwowalam ze mi nie chcial dac ! I zjadlam mu wszystkie nie dajac mu nawet pol. Pozniej sie smielismy z tej sytuacji haha ale normalnie zeby tak babe w ciazy wlasna zone chciec oszukac nooo szok !!

A i potwierdzam mam cisnienie na porod )) tylko Tz mowi zeby jutro dopiero bo jutro biega w zawodach i chce jakis dobry czas wykrecic wiec mowi do brzucha zeby ten sie jeszcze wstrzymal a ja ze niech wylazi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 16:39   #3957
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
Interewcia cudne wiesc kazdy dzien jest dobrym dniem dla Was super ze mozna zaufac w lekarzy i czuc sie bezpiecznie

Carla piosenke i film kojarze nie da sie zapomniec ! Tylko zeby nie bylo tam jest w roli glownej mopsik a nie bulwiak. Ale bardzo podobne

A ubrania dobrej jakosci ale rozmiary trzeba patrzec po tabelach w cm a nie na S,M,L itd bo ostatnio przyszlo mi XL i to za darmo bo juz minal termin i dostalam zwrot kasy (nie ma z takimi rzeczami problemu) a te XL ja wiadomo teraz sue nie zmiescilam ale kolezance wcisnelam do przymiarki to bez problemu podchodzilo tak jak chcialam tj S-M

Witch noo zrobilas smaczka i kupilam sobie 7daysa troche nie podobne no ale smakowalo

Kajusia ja wczoraj to afere TZ zrobilam ale chyba slusznie bo kupil sobie orEszki solone ziemne, pod koniec naszlo mnie na nie i mowie ze ma mi dac 3szt a on Ze nie ma ! Ja pewna ze sa mowie zeby dal a ten chcial mnie zajac gadka i odwrocic uwage od tych orzeszkow zeby mi nie dac ! Szoook ! Ale wiadomo ze kobieta w ciazy nie odpusci zachciewajki haha i pozniej mowie ze ma mi dac bez gadania te orzeszki. Dal puszke aaa tam jeszcze duzo bylo i sie zdenerwowalam ze mi nie chcial dac ! I zjadlam mu wszystkie nie dajac mu nawet pol. Pozniej sie smielismy z tej sytuacji haha ale normalnie zeby tak babe w ciazy wlasna zone chciec oszukac nooo szok !!

A i potwierdzam mam cisnienie na porod )) tylko Tz mowi zeby jutro dopiero bo jutro biega w zawodach i chce jakis dobry czas wykrecic wiec mowi do brzucha zeby ten sie jeszcze wstrzymal a ja ze niech wylazi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobaczymy kogo posłucha Wasze dziecko
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 16:51   #3958
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kajusia ja cały internet przejrzałam i na pinterescie pozapisywalam co fajniejsze ciuszki polecam. Tez chciałam juz teraz zamawiać, ale jednak poczekam, zobaczymy jak mi będzie brzuch opadal i jak szybko wrócę do figury. A wyprzedaże to są co rusz na tych stronach
Marlenya to namieszalam z tymi rasami, ale fakt podobne do siebie i obydwie są cudne ja mam co prawda suczkę kundelka, ale jak kiedyś pomyślimy, żeby sobie drugiego pieska sprawić, to zapewne takiego właśnie.
Ja czekam na pierogi <3 mniaaam!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 18:26   #3959
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mam 11 kg mniej niz na ostatnien wizycie u gin co z tego jak musze zgubic jeszcze 20 albo 25 ale spodziewalam sie ze tak bedzie- jeszcze 4 tyg i zaczynam nierowna walke z Chodakowska dobrze ze kp to jest szansa na jeszcze jakas utrate

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 18:29   #3960
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Biegnę się pochwalić dobrymi wiadomościami
Z małym jest lepiej. Lekarz mówił, że przejechał do nich z bardzo dużą infekcją ale robią mu badania co 12godzin i widać, że infekcja się zmniejsza więc utrafili z leczeniem. Jeszcze trzy dni będzie dostawał ten antybiotyk, a potem jak już nie będzie infekcji to będą próbować odłączać dotlenianie, otworzą inkubator i będzie się przyzwyczajał do normalnych warunków.
Mleko dostaje prosto do brzuszka, ale może dziś już będą próbować przez smoczek

No i najważniejsze :
Pozwolili mi dziś otworzyć okienko w inkubatorze i mogłam go chwile głaskać, dotykać, mówić do niego. A on otwierał oczy, rozglądał się i nagle zrobił się bardzo spokojny ❤
Pierwszy raz dostał dziś smoczek jak płakał i tak go zaraz ciągnął, że aż pielęgniarka się śmiała. Odruch ssania ma więc może mleczko z butelki po trochu może będzie pił.

Widać, że jest z nim lepiej 😍
cudne wieści!
Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Interewcia, coraz lepiej i każdy dzień będzie jeszcze lepszy!
Klementyna, a chciałabyś taki replay? Co do opisu porodu to przeczytałam i jak zwykle wyłam jak bóbr. Zawsze tak ze mną jest, wrażliwa jestem
d:
Pewnie, ze bym chciała Bolało jak cholera, ale poród musi boleć Intensywnie, ale szybko, nie męczyły mnie skurcze nascie godzin, komplikacji nie było Pisze sie na replay Wypiłam dzis pierwsza porcje liści z malin i teraz siedzę i czekam....
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.