Shih Tzu - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 13:40   #1261
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Karola3 Pokaż wiadomość
Bossie jakie cudeńka te wasze psiaczki Ucałujcie je ode mnie Podrawiam
Karola twój avatar przypomina psa dody no nie wkleje niestety ftek bo tez aparatu nie mam chwilowo a szkoda bo gizmuś już kokardkę nosi i ślicznie w niej wygląda
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 13:43   #1262
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Aduleczek Pokaż wiadomość
Ja czytam ten wątek od początkuAle nie chce mi sie wracac gdzies to tego problemuleniwa jestem ale dziekiJuż wiem jak wstawić fotki więc dziś sie postaram wam go pokazać
Aduleczek pokaż no tego pieseczka, ja tez myślałam o yorku ale po prześledzeniu informacji na temat yorków a shih tzu wybrałam shih tzu, ale yorki też są śliczne i koFFane
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 13:56   #1263
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Shih Tzu

A wkleję troche starszych i nowszych zdjątek Rokusia:P

1. Patrzcie jakiego mam zebraka w rodzinie:P
2. Tutaj jak mu już troszkę włoski odrosły
3. Tak spi z moim chłopakiem:P
4. A tak spi sam.
5. Bieganie z piłeczka po dworku
6. Papugowanie
7. Tutaj troszkę przytulania.
8. A tu standardowo siedzimy z nózka na bok:P

http://www.wizaz.pl/gallery/displayi...741&original=1
http://www.wizaz.pl/gallery/displayi...742&original=1
http://www.wizaz.pl/gallery/displayi...743&original=1
http://www.wizaz.pl/gallery/displayi...744&original=1
http://www.wizaz.pl/gallery/displayi...745&original=1
http://www.wizaz.pl/gallery/displayi...747&original=1
http://www.wizaz.pl/gallery/displayi...748&original=1
http://www.wizaz.pl/gallery/displayi...749&original=1
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 14:21   #1264
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu

evelinest :kurda mola jaki on jest sliczny !!!
Wszystkie SHIH-TZU maja takie same zachowania . Nasza Dolores też np. tak spi wypadajaco z legowiska. Albo jak lezy na naszym luzku to głowa jej zupełnie wisi do pogłogi !! Śmieszne takie kudłacze !! Nie ???
A na fotkach to kolega czy kolezanka - ta jasna ????
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 14:26   #1265
evelinest
Raczkowanie
 
Avatar evelinest
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 380
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez monika733 Pokaż wiadomość
evelinest :kurda mola jaki on jest sliczny !!!
Wszystkie SHIH-TZU maja takie same zachowania . Nasza Dolores też np. tak spi wypadajaco z legowiska. Albo jak lezy na naszym luzku to głowa jej zupełnie wisi do pogłogi !! Śmieszne takie kudłacze !! Nie ???
A na fotkach to kolega czy kolezanka - ta jasna ????
Koleżanka Właśnie mój groźny pies pilnuje podworka i szczeka jakby był wilczurem albo czymś tego pokroju:P Cos mu się jak wychodzi na podwórko chyba wydaje, że Panem jest i musi bronić całego domku:P I jakoś chyba nie zauważa, że jest malutki i śmieszny jak tak "groźnie" szczeka
evelinest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 14:34   #1266
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez evelinest Pokaż wiadomość
Koleżanka Właśnie mój groźny pies pilnuje podworka i szczeka jakby był wilczurem albo czymś tego pokroju:P Cos mu się jak wychodzi na podwórko chyba wydaje, że Panem jest i musi bronić całego domku:P I jakoś chyba nie zauważa, że jest malutki i śmieszny jak tak "groźnie" szczeka
ja nie mam podwórka ale mój skoleji jak słyszy kogoś w przed pokoju tak odważnie szczeka, albo jak domofon usłyszy. ostatnio tak terroryzował mojego chłopaka chrześniaka 2,5 lat że tamten sie bal ruszyć z łóżka tak szczekał mały próbował iść do mamy to gizmo głosniej no poprostu nie da się tego wytlumaczyć to trzeba by bylo widzieć. a najsłodsze u nich to jest to padanie na łopatki napoczątku myslalam że coś nie tak z nim jest nie ma kości czy co ale teraz wiem że ten typ tak ma
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 16:20   #1267
millal
Raczkowanie
 
Avatar millal
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 75
Dot.: Shih Tzu

Sonia rosnie wasze pieseczki cudo
Wazy jakies 3400 ale ciagle robi pod drzwiami tam moze niby ale nie daje znac ze chce na dwór
millal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 18:24   #1268
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Shih Tzu

evelinest sliczny rokus ja sie tez zakochalam w czarno bialych aczkolwiek jasne sa rowniez oryginalne jak wsyztskie shih tzu!
bylam dzis u weterynarza, wazy 1,7kg serduszko ladnie bije temepraturka tez w porzadku ogolny przeglad zostal zrobiony i w poniedz na ostatnie szczepienie
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:32   #1269
Karola3
Raczkowanie
 
Avatar Karola3
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 95
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez denima123 Pokaż wiadomość
Karola twój avatar przypomina psa dody no nie wkleje niestety ftek bo tez aparatu nie mam chwilowo a szkoda bo gizmuś już kokardkę nosi i ślicznie w niej wygląda

Hehe no bo to jest shihtzak Dody Nie miałam jakiego psiaka wstawić,a chciałam shih tzu to wstawiłam Bandziorka
Karola3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:31   #1270
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Karola3 Pokaż wiadomość
Hehe no bo to jest shihtzak Dody Nie miałam jakiego psiaka wstawić,a chciałam shih tzu to wstawiłam Bandziorka

ajj mam słabość do dody więc jej bandziorka rozpoznalam (co nie zmienia faktu że trochę strzelałam ) :P mój gizmuś ma 5 mc i waży 5 kg jak miał 3 mc ważył 3 kg przybywa mu kg na miesiąc aż się boję co będzie za pare lat a tak na serio pamiętacie ile wasze pociechy ważyły??czy 5 kg to dobra waga??
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:48   #1271
olivia_hill
Raczkowanie
 
Avatar olivia_hill
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 177
GG do olivia_hill Send a message via Skype™ to olivia_hill
Dot.: Shih Tzu

Czesc dziewczynkija jak zawsze mam pytanie tym razem dotyczy tego czy wasze pieski gryzą czy połykają w całości,bo ta moja księżniczka łyka wszystko co jej sie da, tylko czasami jak ma ochote to karme pogryzie,ale to rzadko, a potem wymiotuje
olivia_hill jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 20:54   #1272
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Shih Tzu

moze powinnas jej porcjowac i dawac czesciej w mniejszych ilosciach? moja idusia tez tak polykala na pooczatku ale to chyba byla fascynacja tym ze dostala sucha karme
denima,moja idusia ma 11tyg i wazy 1,7kg.. a mi sie wydaje ze ona kuleczka jest
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:27   #1273
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez olivia_hill Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynkija jak zawsze mam pytanie tym razem dotyczy tego czy wasze pieski gryzą czy połykają w całości,bo ta moja księżniczka łyka wszystko co jej sie da, tylko czasami jak ma ochote to karme pogryzie,ale to rzadko, a potem wymiotuje
kiedys na ulicy spotkałam właścicielke shih tzu i mi powiedziała że ta rasa nie gryzie tylko polyka więc mam mu dawać drobno pokrojone jedzonko i faktyczmnie do tej pory tak ma że nie gryzie czasami pogryzie a tak to polyka i często wymiotował tez myślalam że to dlatego że bardzo chciał to zjeść fascynacja jedzeniem dopóki ta kobitka nie powiedziała mi ze jej pies też tak ma
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:29   #1274
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
moze powinnas jej porcjowac i dawac czesciej w mniejszych ilosciach? moja idusia tez tak polykala na pooczatku ale to chyba byla fascynacja tym ze dostala sucha karme
denima,moja idusia ma 11tyg i wazy 1,7kg.. a mi sie wydaje ze ona kuleczka jest
heh zobaczysz później wykąpiesz ją a potem okaze się ze z kuleczki chudy szczurek wyjdzie, ja myslałam ze gizmo jest spasiony i aż się przestraszylam ale jak go wykąpała siersc oklapła to sama skóra i kości
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:29   #1275
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Shih Tzu

moja iducha juz gryzie ladnie,ale tez sie zdarza polykac. je royala ktory jest drobniutki wiec nie wymiotuje.
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:30   #1276
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Shih Tzu

denima ja mialam to samo jak wykapalam ide chudzinek i dokladnie jak szczurek wyglada! deliktanie zwilzylam lepek to najwiekszy z calego ciala. wygladala jak maly potworko-szczurek
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:32   #1277
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
denima ja mialam to samo jak wykapalam ide chudzinek i dokladnie jak szczurek wyglada! deliktanie zwilzylam lepek to najwiekszy z calego ciala. wygladala jak maly potworko-szczurek
heh no ja też tak stwiedziłam a myślalam że go spasłam
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:51   #1278
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Shih Tzu

ja daje idzie jedzonko 3x dziennie bo jak dawalam cztery to srednio chciala jesc. widac ze nie przeszkadza jej to, czasem nawet popoludniu jej sie nie chce tylko kolo 18. nie zaglodze chyba psiaka,co?
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:50   #1279
Smutna_Myszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 350
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez millal Pokaż wiadomość
Sonia rosnie wasze pieseczki cudo
Wazy jakies 3400 ale ciagle robi pod drzwiami tam moze niby ale nie daje znac ze chce na dwór

Hejka, a Ile Sonia ma miesiecy? Moja niunia urodzila sie 15 listopada i wazy 3700 czekam na odpowiedz
Smutna_Myszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 08:24   #1280
Ewelineczka 90
Raczkowanie
 
Avatar Ewelineczka 90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z Kielc
Wiadomości: 115
GG do Ewelineczka 90
Dot.: Shih Tzu

hey dawno mnie tu nie było a moj duffy urusł jak niewiem juz bedzie mial 15 kwietnia 4 miesiace a wazy 2800kg mysle ze to nie zbyt duzo prawda???ale wiecie co mnie zadziwilo ze jak wyszka z moim shih tzakiem to on strasznie sie pilnuje chodzi ladnie bez smyczy mimo tego ze jest duzo ludzi dzieci i psow nie odejdzie dalej niz 2 metry i sucha sie strasznie;p wiec jestem z niego dumna przeciez shih tzu to uciekniery przynajmniej tak slyszlam;p a wiecie moj nie ma lupiezu tylko strasznie sie drapie za uszami...dostal ten zastrzyk przeciw ś... cos tam nie pamietam ale nie pomoglo.........pozdrawia m
Ewelineczka 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 12:11   #1281
angel17devil
Przyczajenie
 
Avatar angel17devil
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Question Dot.: Shih Tzu

Mam taki problem że mój piesek wszystko gryzie. ogólnie nie przeszkadza mi to dopóki nie gryzie mnie albo kogoś innego. co mam zrobić żeby gryzł tylko swoje zabawki ?? oczywiście mówię mu że nie wolno i nawet czasami daje mu bardzo lekkiego klapsa ale to i tak nie skutkuje. piesek nie ma jeszcze za bardzo czucia jak gryzie i czasami po prostu to boli. proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam
angel17devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:12   #1282
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Shih Tzu

niestety rosna maluszkom zabki i beda gryzly,musisz jakos wytrzymac. moja idusia powoli sie odzwyczaja.
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:19   #1283
angel17devil
Przyczajenie
 
Avatar angel17devil
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Shih Tzu

aha rozumiem. dzięki za odpowiedź. no to będę usiała jakoś wytrzymać. pozdrawiam
angel17devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:29   #1284
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez angel17devil Pokaż wiadomość
Mam taki problem że mój piesek wszystko gryzie. ogólnie nie przeszkadza mi to dopóki nie gryzie mnie albo kogoś innego. co mam zrobić żeby gryzł tylko swoje zabawki ?? oczywiście mówię mu że nie wolno i nawet czasami daje mu bardzo lekkiego klapsa ale to i tak nie skutkuje. piesek nie ma jeszcze za bardzo czucia jak gryzie i czasami po prostu to boli. proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam
Moj gizmo tez mnie gryzie ma juz 5 mc i coraz mocniej to robi czasami to siedze z nogami na fotelu bo tylko w ten sposób mnie nie dorwie i ja to robie tak gdy mówię mu dość i to nie skutkuje biorę do do przed pokoju ta rasa nie lubi samotnosci wiec jak po 3 minutach go wpuszcze on jest spokojny gdy to nie skutkuje jeszcze raz tak robie po jakimś czasie pies załapie że jak powiem dość a on dalej będzie mnie gryzł to pójdzie do przedpokoju. wiadomo troszke piszczy ale 3 minuty w samotnosci nic mu sie nie stanie mam nadzieje że ta metoda pomoże. nie robie mu w ten sposób krzywdy
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:49   #1285
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Shih Tzu

denima,to bardzo dobry pomysl.bo nawet jak klapsika dam to spojrzy zdziwiona a potem i tak wraca do gryzienia. nie strasz mnie ze im bedzie starsza tym bardziej bedzie gryzla!
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:53   #1286
arletka87
Raczkowanie
 
Avatar arletka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 54
Dot.: Shih Tzu

To ja myślałam, że moja to grubasek mały ale patrząc na wagę waszych pociech to jest nawet chudziutka 4.04 skończyła 6 miesiecy a wazy 3.35 kg.

Co do gryzienia to Roxi najbardziej lubi moje rece. Nawet kiedy chce ją poprostu pogłaskac rzuca sie do ataku:P naszczescie gryzie troszke lżej niz kiedys Najbardziej na jej zabawie ucierpiała moja maskotka- pamiątka z gór- baranek z dzwoneczkiem :P chyba nie lubi dzwieku dzwonka wiec baranek ma całe wnętrzności na wierzchu
arletka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 15:03   #1287
denima123
Raczkowanie
 
Avatar denima123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 366
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
denima,to bardzo dobry pomysl.bo nawet jak klapsika dam to spojrzy zdziwiona a potem i tak wraca do gryzienia. nie strasz mnie ze im bedzie starsza tym bardziej bedzie gryzla!
jak ja dawałam klapsiki to Gizma to widocznie smyrało bo merdał ogonem i też dalej się bawił. tak samo jak twója. kurcze to mój gizmo grubasek jest przy 5 mc 5 kg duuuużoo
denima123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 15:13   #1288
Ewelineczka 90
Raczkowanie
 
Avatar Ewelineczka 90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z Kielc
Wiadomości: 115
GG do Ewelineczka 90
Dot.: Shih Tzu

a czy wasze pociechy tez sie pilnuja nogi jak wychodzicie na spacer???wiecie ze moj duffy nawet smieci nie zbiera:P
Ewelineczka 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 15:15   #1289
Ewelineczka 90
Raczkowanie
 
Avatar Ewelineczka 90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z Kielc
Wiadomości: 115
GG do Ewelineczka 90
Dot.: Shih Tzu

a i moje tez gryzie pieronek... palce mu najbardziej smakuja.....wczeniej to polbiedy bo prawie zabkow nie mial......a teraz juz ma dosc sporo........
Ewelineczka 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 15:53   #1290
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Shih Tzu

denima to zalezy od psiaka ile wazy, zwlaszcza pieski wiecej niz suczki,takze sie nie martw
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.