Mamusie wrześniowe 2017 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-27, 11:58   #1591
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Juka ja wychodzę z założenia że mogę zmienić to co ode mnie zależy a reszta i tak się stanie. więc nie wierzę w zwiedzanie i inne takie, że nie należy nic kupować itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 12:05   #1592
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
U nas też słońce i piękna pogoda. Dzisiaj byłam na wizycie. Dziecko fika jak szalone. Nie udało się zrobić żadnych pomiarów, bo skakalo z taką energią.

Z mniej przyjemnych rzeczy, to muszę zażywać luteine, bo mam spietą macice, a najgorsze, że mogę mieć toksoplazmoze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Piona!Ja też nadal muszę brać.Nienawidzę tego smaku ale lekarz powiedział że dzięki niej jestem chroniona i nic się nie wydarzy.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
Juka ja wychodzę z założenia że mogę zmienić to co ode mnie zależy a reszta i tak się stanie. więc nie wierzę w zwiedzanie i inne takie, że nie należy nic kupować itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie no ja też w to nie wierzę.Tylko tak każdy mi gada że jeszcze nie ma się co cieszyć bo różnie może być.Dobija mnie toPuszczam to mimo uszu no ale..
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 12:14   #1593
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Witam w poniedziałek
My kącik dla malucha urządzamy w sypialni, wolę być na początku obok. Ja mam wizytę i prenatalne za tydzień, nie mogę się doczekać

Dziewczyny, dajcie znać po wynikach pappa, chociaż wiem, że będzie dobrze

A ja się pocieszam, że skoro mam takie silne mdłości i wymioty, to znaczy że mam wysoki poziom progesteronu i ciąża jest silna. Nie wiem czy jest w tym jakas zależność i sens, ale nie gaście mnie jeśli nie ma

Czuć wiosnę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 12:26   #1594
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez poli230 Pokaż wiadomość
Witam w poniedziałek
My kącik dla malucha urządzamy w sypialni, wolę być na początku obok. Ja mam wizytę i prenatalne za tydzień, nie mogę się doczekać

Dziewczyny, dajcie znać po wynikach pappa, chociaż wiem, że będzie dobrze

A ja się pocieszam, że skoro mam takie silne mdłości i wymioty, to znaczy że mam wysoki poziom progesteronu i ciąża jest silna. Nie wiem czy jest w tym jakas zależność i sens, ale nie gaście mnie jeśli nie ma

Czuć wiosnę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi tak lekarz powiedział że bardzo złe samopoczucie świadczy o silnej ciąży.Po luteinie czułam się jeszcze gorzej.Od kilku dni już jest lepiej więc hormony ewidentnie się normują.CzućJa właśnie wychodze na spacer i połazić po sklepach.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 12:36   #1595
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

to ja pocieszę te co nie mają objawów: moja ciąża wg lekarza też mocna 😂. Może oni tak wszystkie pocieszają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 12:53   #1596
ajakasia
Raczkowanie
 
Avatar ajakasia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 478
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez maluchna30 Pokaż wiadomość
Nie żegnaj się !!! Nadzieja umiera ostatnia. Ja wciąż wierzę, że będzie dobrze.

Kochana, jaki ten świat mały...
Rozmawiałyśmy dziś rano pod przedszkolem

Gratuluję Ci z całego serca i ściskam mocno kciuki, dziękuję też za miłe słowa - tutaj, na forum
ajakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 13:00   #1597
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Rudaska no ten Twój sposób wcale nie jest taki głupi
ja korzystam z kalkulatorów, chociaż dzidzia niby jest o tydzień starsza i wg Happy Baby 14tc to nadal 1 trymestr więc już nic nie rozumiem
I dzięki za pocieszenie, bo u mnie też 0 objawów

Myk hahaha nasi faceci to się z nami mają ja wczoraj wymyśliłam sobie galaretkę z truskawkami, a w ogóle to największą ochotę mam ostatnio na lody

Marttb trzymam kciuki za nasze pappy, oby wszystko było ok

Blekitnams
ta toksoplazmoza wyszła Ci z badania krwi?
Najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porządku


Mnie strasznie denerwuje takie gadanie "nie kupuj, bo wszystko się może zdarzyć". To przepraszam bardzo kiedy mam np. kupić wózek? Po porodzie? Jak czasami się czeka po kilka tygodni plus wietrzenie itp.
Moim zdaniem lepiej być dobrej myśli, ja czekam na płeć i pewnie będę szaleć z zakupami
Na razie mamy ślub na głowie, ale już nie całe 3 tygodnie i będzie po wszystkim wtedy będę mogła szaleć z zakupami dla maluszka
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 13:08   #1598
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
to ja pocieszę te co nie mają objawów: moja ciąża wg lekarza też mocna 😂. Może oni tak wszystkie pocieszają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie.. To co napisalam to trochę może zdołować te dziewczyny, ktore nie mają objawów. Przepraszam. Ale to tylko moje subiektywne myśli i u Was też na pewno wszystko jest i będzie dobrze!

Poza tyn wszystkie musimy wierzyć, że będzie dobrze!

Ja chcę poznać płeć i zacznę szaleć do końca czerwca chcę kupić większość rzeczy. Moim zdaniem do porodu, a nawet do 36 tyg wszystko powinno być gotowe, jakby bobas chciał pojawić się wcześniej. A poza tym nie wyobrażam sobie lażenia po sklepach w te wakacyjne upały. Chociaż sklepy klimatyzowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 13:11   #1599
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Rudaska no ten Twój sposób wcale nie jest taki głupi
ja korzystam z kalkulatorów, chociaż dzidzia niby jest o tydzień starsza i wg Happy Baby 14tc to nadal 1 trymestr więc już nic nie rozumiem
I dzięki za pocieszenie, bo u mnie też 0 objawów

Myk hahaha nasi faceci to się z nami mają ja wczoraj wymyśliłam sobie galaretkę z truskawkami, a w ogóle to największą ochotę mam ostatnio na lody

Marttb trzymam kciuki za nasze pappy, oby wszystko było ok

Blekitnams
ta toksoplazmoza wyszła Ci z badania krwi?
Najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porządku


Mnie strasznie denerwuje takie gadanie "nie kupuj, bo wszystko się może zdarzyć". To przepraszam bardzo kiedy mam np. kupić wózek? Po porodzie? Jak czasami się czeka po kilka tygodni plus wietrzenie itp.
Moim zdaniem lepiej być dobrej myśli, ja czekam na płeć i pewnie będę szaleć z zakupami
Na razie mamy ślub na głowie, ale już nie całe 3 tygodnie i będzie po wszystkim wtedy będę mogła szaleć z zakupami dla maluszka
Tak, tokso wyszła z badań krwi. Znaczy ten 1 współczynnik miałam dodatni. A drugi watpliwy, ale na granicy z dodatnim. Dzisiaj miałam pobierana krew na awidność i to potwierdzi czy zakażenie było niedawno czy trwa teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 13:58   #1600
maluchna30
Zadomowienie
 
Avatar maluchna30
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 915
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ajakasia Pokaż wiadomość
Kochana, jaki ten świat mały...
Rozmawiałyśmy dziś rano pod przedszkolem

Gratuluję Ci z całego serca i ściskam mocno kciuki, dziękuję też za miłe słowa - tutaj, na forum
Asia no nie wierzę!!! Kurde masakra!!! Przykro mi kochana, ale nie trać nadziei. Moją historię z ciążą też znasz. Wszystko może się zdarzyć i to na plus. Będzie jeszcze dobrze. Zobaczysz kochana!!!
__________________
OLA 04.02.2013 r. 2500 g, 48 cm
HANIA 19.08.2017 r. 2800 g, 51 cm
maluchna30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 17:06   #1601
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Tak, tokso wyszła z badań krwi. Znaczy ten 1 współczynnik miałam dodatni. A drugi watpliwy, ale na granicy z dodatnim. Dzisiaj miałam pobierana krew na awidność i to potwierdzi czy zakażenie było niedawno czy trwa teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kurde, nie fajnie, oby już było po zakażeniu

blond princeska - też trzymam kciuki dzwoniłam do kliniki upewnić się czy są wyniki, no i nie ma jeszcze, muszę czekać na telefon od nich.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

mam trochę doła- pisałam że robimy mamie imprezę niespodziankę na 50-te urodziny, dzisiaj konczylismy zapraszać gości i już doszły mnie słuchy że ktoś obgaduje, że 'nie chciałby takiej niespodzianki', już się zastanawiam czy to zwykła zawiść czy może faktycznie kiepski pomysł...
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 18:18   #1602
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Witam, u mnie też dzisiaj czuć było wiosnę. Chciałabym, żeby taka pogoda była już cały czas


Cytat:
Napisane przez anniiiiaaaaa Pokaż wiadomość
co do imion to tez myślałam początkowo o Zosi i Leonie ale wybraliśmy: Michalinke i Franka
U nas jak będzie dziewczynka to będzie Gloria a do chłopca podoba mi się Franek. Mamy już dwóch synów Kamil i Tobiasz.


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
u mnie też zawsze rządziły słone przekąski, chipsy, orzeszki, kabanoski a teraz jem same batony, dzisiaj na śniadanie wciągnęłam rurki czekoladowe
A ja przed ciążą bardzo lubiłam słodkie a teraz na słodycze nie mogę patrzeć. Jem co chwilę ogórki kiszone
__________________
17.09.2006 KAMIL
14.01.2012 TOBIASZ



07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
10.10.2016[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:25   #1603
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Co do wczorajszej dyskusji to my też niestety wynajmujemy mieszkanie i na razie nie chcemy myśleć o kupnie, bo w ostatnim czasie strasznie poszły w górę mieszkania w naszym rejonie.
Teraz wynajmujemy na 3 piętrze i szczerze nie wyobrażam sobie wnoszenia wózka
Chcieliśmy wynająć coś niżej, ale albo cena jest z kosmosu, albo właściciele najlepiej żeby płacić im pełno kasy i w ogóle w tym mieszkaniu nie przebywać a dzieci i psy to już w ogóle nie wchodzą w grę

PS. nie wiem gdzie macie to słońce, u mnie nadal jest paskudnie
Nie wolicie mieć swojego i je spłacać zamiast płacić komuś xxxx za wynajem?

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
I doszła mi nowa ciążowa dolegliwość - metaliczny posmak w ustach Normalnie jakbym kawał dobrego metalu zjadła...
Ja od 3 dni mam kwaśno w ustach bleeee :/


Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Jest to jakieś ułatwienie z tym liczeniem Ja przyznaję się bez bicia, że ciągle używam kalkulatora na necie Odejmuje jeden dzień (bo niby z usg -1 dzień) i coś tam niby wiem
A co w tym złego, mój gin wyliczał datę porodu przez stronę int

Cytat:
Napisane przez poli230 Pokaż wiadomość
A ja się pocieszam, że skoro mam takie silne mdłości i wymioty, to znaczy że mam wysoki poziom progesteronu i ciąża jest silna. Nie wiem czy jest w tym jakas zależność i sens, ale nie gaście mnie jeśli nie ma
Tak, to prawda
Ciocia farmaceutka mi powiedziała, że to dobrze jak jest niedobrze
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:32   #1604
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Mi się wydaje że z tym dobrze, ze jest niedobrze wcale nie oznacza że jak jest dobrze to jest niedobrze każdy organizm inaczej reaguje

będziecie chodziły do szkoły rodzenia? jeśli tak to same czy z partnerami?
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:40   #1605
maluchna30
Zadomowienie
 
Avatar maluchna30
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 915
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Dziewczyny czy któraś z was jest alergiczką? Ja jestem i właśnie od nocy mam dziwnie nos zatkany.😒 Mam uczulenie na trawy, zboża, drzewka itp. Alergia nabyta, nie wrodzona.

Jeszcze jedno pytanie. Ma któraś z was minusową grupę krwi? Ja mam. Po pierwszym porodzie nie dostałam antyngenu D czy jakoś tak to się nazywa i boję się teraz konfliktu serologicznego. Lekarz proponuje mi zastrzyk z antyngenem w 28 tc, ale on 300 zł kosztuje. Pewnie i tak go kupię dla spokojnego sumienia. Jest jeszcze szansa że moja Ola ma też minusową grupę krwi i wtedy konflikt mi nie grozi. Muszę zbadać jej grupę.
__________________
OLA 04.02.2013 r. 2500 g, 48 cm
HANIA 19.08.2017 r. 2800 g, 51 cm
maluchna30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:47   #1606
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że z tym dobrze, ze jest niedobrze wcale nie oznacza że jak jest dobrze to jest niedobrze każdy organizm inaczej reaguje

będziecie chodziły do szkoły rodzenia? jeśli tak to same czy z partnerami?
ja nie bo już raz byłam, chodziłam sama jako jedyna. Ale mąż potem ogarniał bo mu mówiłam co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:49   #1607
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość

będziecie chodziły do szkoły rodzenia? jeśli tak to same czy z partnerami?
Mam zamiar się zapisać i mam nadzieję, że mój mąż będzie ze mną, przynajmniej na kilku zajęciach


Cytat:
Napisane przez maluchna30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was jest alergiczką? Ja jestem i właśnie od nocy mam dziwnie nos zatkany.😒 Mam uczulenie na trawy, zboża, drzewka itp. Alergia nabyta, nie wrodzona.
Ja tak samo, ale póki co, odpukać, nie mam żadnych objawów. Aż się boję, co będzie jak się zacznie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:54   #1608
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że z tym dobrze, ze jest niedobrze wcale nie oznacza że jak jest dobrze to jest niedobrze każdy organizm inaczej reaguje

będziecie chodziły do szkoły rodzenia? jeśli tak to same czy z partnerami?
Nie no pewnie, że tak. Nie ma reguły że tylko te które mają mdłości i wymioty mają silne ciąże

Pewnie, że tak. Już jestem zapisana
Oczywiście z mężem.
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 22:41   #1609
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Nie wolicie mieć swojego i je spłacać zamiast płacić komuś xxxx za wynajem?



Ja od 3 dni mam kwaśno w ustach bleeee :/




A co w tym złego, mój gin wyliczał datę porodu przez stronę int



Tak, to prawda
Ciocia farmaceutka mi powiedziała, że to dobrze jak jest niedobrze
Pewnie, że wolimy ale jeszcze rok temu cena za m2 była dużo niższa i teraz nam się po prostu nie opłaca. Dodatkowo odlozona kasa poszła nam teraz na ślub wiec mielibyśmy problem z wkładem własnym plus umowa narzeczonego na najnizsza krajowa niewiele nam pomaga . Ogólnie mówiąc w najbliższym czasie nie mamy możliwości kupna mieszkania, ale na pewno w ciągu najbliższych 2 lat będziemy chcieli coś kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że z tym dobrze, ze jest niedobrze wcale nie oznacza że jak jest dobrze to jest niedobrze każdy organizm inaczej reaguje

będziecie chodziły do szkoły rodzenia? jeśli tak to same czy z partnerami?
Ja bym chciała chodzić i raczej z partnerem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Tak, tokso wyszła z badań krwi. Znaczy ten 1 współczynnik miałam dodatni. A drugi watpliwy, ale na granicy z dodatnim. Dzisiaj miałam pobierana krew na awidność i to potwierdzi czy zakażenie było niedawno czy trwa teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jeżeli będzie dodatni to co się wtedy robi? Trzymam kciuki, aby to było jakieś stare zakażenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 07:31   #1610
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Czyli jestem w drugim trymestrze 13t4d

u mnie też zawsze rządziły chipsy a ostatnio tylko slodkie, wczoraj w sklepie myślałam że nie wytrzymam i chciałam podkreśc i zjeść jedno ciastko na wagę, ale bałam się że mnie ochrona złapie i zjadłam na szybko 7day'sa i ptasie mleczko karmelowe kupilam no i zapachy mnie strasznie męczą, a mięsa od początku ciąży nie tykam

blond princeska też mam jutro wyniki pappy
Dla Ciebie również gratulacje wejścia w II trymestr

O kurczę Aż taka zachcianka w sklepie, co te dzieciaczki z nami robią

za wyniki!

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
Juka ja wychodzę z założenia że mogę zmienić to co ode mnie zależy a reszta i tak się stanie. więc nie wierzę w zwiedzanie i inne takie, że nie należy nic kupować itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo Ale oczywiście już usłyszałam, żeby NIC nie kupować, a co lepsze - żeby zostawić WSZYSTKO mężowi na czas porodu To ja bym chyba musiała miesiąc rodzić, żeby biedny to wszystko ogarnął, a i tak pewnie nie dałby całkiem rady - ja sama jestem zielona w tym, co kupić, a on

Ale i tak mam lepszego hita od mojej kochanej babci Jej wybaczam, bo ma już 82 lata i w tym wieku, to może się różnie już myśleć W każdym razie babcia się mnie pytała, czy nasza kotka będzie z nami mieszkać, jak urodzę, bo ona czytała, że kiedyś kot udusił dziecko... ogonem No prawie spadłam z krzesła, jak mi to mówiła

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Myk hahaha nasi faceci to się z nami mają ja wczoraj wymyśliłam sobie galaretkę z truskawkami, a w ogóle to największą ochotę mam ostatnio na lody
Lody Już wiem, po co wyślę następnym razem Męża do sklepu

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Tak, tokso wyszła z badań krwi. Znaczy ten 1 współczynnik miałam dodatni. A drugi watpliwy, ale na granicy z dodatnim. Dzisiaj miałam pobierana krew na awidność i to potwierdzi czy zakażenie było niedawno czy trwa teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, żeby to było jakieś starsze zakażenie!

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość

mam trochę doła- pisałam że robimy mamie imprezę niespodziankę na 50-te urodziny, dzisiaj konczylismy zapraszać gości i już doszły mnie słuchy że ktoś obgaduje, że 'nie chciałby takiej niespodzianki', już się zastanawiam czy to zwykła zawiść czy może faktycznie kiepski pomysł...
Nie przejmuj się tym totalnie, nie dogodzisz wszystkim. Czasem jest to zwykły nietakt albo usposobienie człowieka, który nie może czegoś nie skrytykować, bo nie byłby sobą A Twoja Mama na pewno się ucieszy!

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
A co w tym złego, mój gin wyliczał datę porodu przez stronę int
W zasadzie to nic U mnie łatwo z tego korzystać, bo mała różnica OM/USG, a cykle równiutkie po 28 dni Przy odchyleniach kalkulator byłby bezużyteczny

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że z tym dobrze, ze jest niedobrze wcale nie oznacza że jak jest dobrze to jest niedobrze każdy organizm inaczej reaguje

będziecie chodziły do szkoły rodzenia? jeśli tak to same czy z partnerami?
Cudownie powiedziane!

Co do szkoły rodzenia mam mieszane uczucia. Myślę. I na razie jeszcze nie wiem, czy chodzić, czy nie chodzić
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 07:47   #1611
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

hej dziewczyny, jak dziś nastroje?
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 07:49   #1612
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Ja tak samo Ale oczywiście już usłyszałam, żeby NIC nie kupować, a co lepsze - żeby zostawić WSZYSTKO mężowi na czas porodu To ja bym chyba musiała miesiąc rodzić, żeby biedny to wszystko ogarnął, a i tak pewnie nie dałby całkiem rady - ja sama jestem zielona w tym, co kupić, a on

Ale i tak mam lepszego hita od mojej kochanej babci Jej wybaczam, bo ma już 82 lata i w tym wieku, to może się różnie już myśleć W każdym razie babcia się mnie pytała, czy nasza kotka będzie z nami mieszkać, jak urodzę, bo ona czytała, że kiedyś kot udusił dziecko... ogonem No prawie spadłam z krzesła, jak mi to mówiła



Lody Już wiem, po co wyślę następnym razem Męża do sklepu

Co do szkoły rodzenia mam mieszane uczucia. Myślę. I na razie jeszcze nie wiem, czy chodzić, czy nie chodzić
No mój też na pewno by ogarnął zakupy pewnie poszedłby do pierwszego lepszego smyka i powiedział Pani, że potrzebuje WSZYSTKIEGO, już widzę ten rachunek
Ja też jestem zielona w tym co trzeba kupić dla maleństwa, w końcu ten okres ciąży po to też jest, aby się na wszystko przygotować

Babcia wygrała mnie jeszcze nikt nie zapytał co zrobimy z psem
Ale podobno warto powiedzieć, że oddamy do schroniska, a jak się urodzi drugie dziecko to te pierwsze też oddamy

Ja do szkoły rodzenia chcę chodzić, z tego co czytałam to fajne informacje można wynieść u mnie jest darmowa szkoła rodzenia jeżeli zadeklarujemy wybór położnej i można chodzić od 21 tygodnia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 08:25   #1613
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

blond princeska - u nas ten sam problem, mąż mq najniższą krajową na umowie, niestety ale dużo pracodawców chcę uciekać od płacenia składek. Daj znać jak wyniki pappy

myk - żeby nic nie kupować do porodu to nie słyszałam, skąd ludzie te pomysły biorą u mnie w rodzinie krzyczeli że dopiero w drugim trymestrze zaczyna kompletować się wyprawkę i akurat dla mnie to logiczne - poznaje się płeć i największe ryzyko minęło. Co do kota słyszałam historię że kot udusil niemowlę ale nie wiem czy to po prostu jedna ze słynnych legend opowiadana na całym świecie czy prawda Jednak ludzie mają ograniczone podejście do zwierząt ja ze sto razy słyszałam o tym że powinnam oddać psa, że nie mogę go mieć bo tokso... nie wspomnę o osobach które wpieraja że jak pojawi się dziecko to sama oddam bo się nim znudze

idę do siostry przejrzeć ciuchy bo jej córce, gorzej jak w.marcu okaże się że to chłopak
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 08:31   #1614
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
blond princeska - u nas ten sam problem, mąż mq najniższą krajową na umowie, niestety ale dużo pracodawców chcę uciekać od płacenia składek. Daj znać jak wyniki pappy
u mnie w mieście chyba 3/4 zakładów pracy tak robi
a później jest problem z kredytem.
Ale jestem dobrej myśli, bo jest szansa, że w ciągu roku dostanie inną pracę, super płatną i z umową tylko, że w delegacjach
Trochę się tego boję przy małym dziecku.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 08:51   #1615
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

U mnie humor super bo znowu słoneczko😊 Zjem posprzątam i lecę na spacer.Mój mąż też ma inną umowę ale resztę pieniędzy bierze w formie premii i dzięki temu nie było problemu z kredytem.Mój mąż to w ogóle ma szefa anioła.Szkoda że ja takiego nie miałam i musiałam się zwolnić..
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 09:06   #1616
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

U mnie humor też super. miałam dziś poranek bez dziecka bo tak długo spało 😲😲😲 też zaraz na spacer spadamyale krótkimi młodzież choruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 09:15   #1617
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Ważna jest też umowa na czas nieokreślony.
Ja dostałam pożyczkę po paru miesiącach zatrudnienia, najniższa krajowa ale czas nieokreślony.
A mąż pracował od 5 lat, umowa na czas określony.
Mimo że miał już zaczęty kredyt i chciał dobrać to nie dali mu.


Kolejny dzień z piękną pogodą
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 09:54   #1618
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

U nas dziś brzydko ;( Rano było piękne słoneczko, a teraz chmury i zaraz się rozpada..
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 11:52   #1619
maluchna30
Zadomowienie
 
Avatar maluchna30
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 915
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

Poli230 właśnie zaliczyłam alergologa. Przepisał mi spray do nosa, ale jeszcze się trochę wstrzymam w nadziei że mi się poprawi.😉

U nas też dzisiaj kicha z pogodą. W ogóle jakaś śpiąca chodzę.

Co do szkoły rodzenia to w pierwszej ciąży chodziłam. Super sprawa. Chodziłam sama, bo zajęcia były w godzinach pracy mojego męża. Teraz już nie będę chodziła, bo muszę dziecko z przedszkola odebrać i godziny mi nie pasują.😉

Dziewczyny wam też tak brzuchy wywaliło? 13 Tc a jak w 5 miesiącu.😋
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20170228_10_46_28_Pro.jpg (57,6 KB, 60 załadowań)
__________________
OLA 04.02.2013 r. 2500 g, 48 cm
HANIA 19.08.2017 r. 2800 g, 51 cm
maluchna30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 12:23   #1620
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie wrześniowe 2017

MLUCHNA u mnie 11 tydzień to nic za bardzo nie widać, lekkie zaokrąglenie na dole, ale z tym 5 miesiącem trafiłaś bo ja w pierwszej wyglądałam podobnie😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 11:04:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.