Lipcówki 2017 ❤ cz. 3 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-20, 21:23   #3541
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Anna Paula ja nie kupuję nie będę synowi robić łóżka księżniczki hehe

A ja księżniczkę będę mieć wiec łóżko tez musi mieć ksiezniczkowe
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:23   #3542
elaweronika
Rozeznanie
 
Avatar elaweronika
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 589
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
elaweronika mogę wyedytować jak chcesz ja mam to gdzieś ile ważę zawsze można schudnąć przecież poza tym musi być jakaś równowaga w przyrodzie i na wątku wsród tych chudzielców
Nie, nie edytuj . Masz rację nie może być samych chudzielcow. Więc chyba nie mam się czego wstydzić .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez elaweronika
Czas edycji: 2017-03-20 o 21:25
elaweronika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:28   #3543
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez elaweronika Pokaż wiadomość
Ja póki brałam tabletki anty waga była w miarę w normie, jak je odstawiłam hormony zaczęły szaleć chyba. Ja o tarczycy dowiedziałam się przy badaniach niecały miesiąc przed zajściem w ciążę. Może gdybym wiedziała wcześniej.

Ja też planuje wrócić do ćwiczeń. U mnie super kiedyś sprawdził się Kinect i gra nicke trener czy jakoś tak na Xbox 360.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja jak brałam pixy to miałam różnie przy jednych tyłam przy innych waga w normie ale nie ukrywam ,że ja dużo jem i lubię naszą kuchnię kluchy ,mięsa ,sosy treściwe zupy no to piwko nieszczęsne ;/ ale tarczyca robi swoje tu już trzeba się pilnować ... nie martw się schudniemy do jesieni za to jesteśmy wysokie

emmos dzięki za miłe słowa przydadzą się !
a na torta ciekawe czy będę miała siłę chciałam jakiegoś wypasionego zrobić zobaczymy

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
A ja księżniczkę będę mieć wiec łóżko tez musi mieć ksiezniczkowe
no właśnie chociaż może powinnam o czymś pomyśleć żeby małemu księciuniowi nie było przykro
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:32   #3544
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Gratuluje zakupu auta! Jaki model wybraliście?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Renault scenic II

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Hej

Mąż zrobił mi śniadanko do łóżka szkoda, że zaraz muszę wstać do pracy

Anusia dobrze, że sytuacja juz w miarę opakowana i z maleństwem wszystko Ok! Trzymam za szybkie wyjście i powrót do zdrowia

Mała mam nadzieje, że twardnienia ustaną i ząb przestanie bolec

Orangemisia masz jakis patent zeby pieczeń była miękka i soczysta? nigdy nie robiłam ale chce spróbować właśnie
Gratuluje zakupu auta! jaki?

Cashmere Twój synek to ranny ptaszek oby mój był śpiochem po rodzicach


My wczoraj byliśmy w sklepie z wózkami i oglądaliśmy nowe anexy. Co prawda ze sporta był tylko brzydki kolor No ale pani pozwoliła nam przymierzyć złożony stelaż do bagażnika, mieści sie bez problemu i o dziwo jeszcze cos wejdzie oczywiście sam stelaż. Gondola tez sie zmieści ale wtedy nic innego sie nie zmieści dzisiaj albo jutro jedziemy zobaczyć roany i podejmiemy ostateczna decyzje




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie mam żadnego patentu. Zawsze robię ją w piekarniku w worku. Zazwyczaj wychodzi miękka,ale sucha(ja taką lubię).

[QUOTE=darietta;72048286]
Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Ja po wczorajszym dniu ciągle leżąc już mam dość... :/ to dla mnie najwieksza udreka wrr... ale dalej odpoczywam i zobaczymy jak dziś będzie.

Mała tak na pocieszenie ja zaczynam 4 tydzień lezakowania i jedyną atrakcją był dla mnie wyjazd do lekarza chłonełam wszystko nawet tatę prosiłam żeby jechał wolniej co bym oczy nacieszyła. A w ciągu dnia jedyny spacer jaki mam to do wc.

Dzwoniłam też do mojej szkoły rodzenia że niestety nie dam rady korzystać z zajęć ale czy mogę liczyć na wizyty patronazowe położnej którą wybrałam po porodzie i dowiedziałam się że polożna będzie do mnie przyjeżdżać teraz i ze sie ze mną skontaktuje od kiedy zaczynamy. Bede miała indywidualne spotkania u moich rodziców w domu.
Super,że położna będzie do ciebie przyjeżdżać. Zawsze to jakaś atrakcja i dodatkowa wiedza

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Gratuluję
Małe czy duże?
Średnie Wózek powinien się zmieścić

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Załącznik 6979611Załącznik 6979616Załącznik 6979621

Kolory też jednak fajne cena świetna, w zestawie spiworek, folie przeciwdeszczowe i moskitiera.
Torbe kupimy inną, adaptery do fotelików maxi cosi, cybeks, recaro itp ok 89 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo fajny wózek. Kolory bardzo mi się podobają Ma fajną,dużą spacerówkę.
Do mnie jednak nie przemawiają piankowe koła. Ciekawe jak się sprawdzają w nim te pompowane.
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:39   #3545
elaweronika
Rozeznanie
 
Avatar elaweronika
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 589
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
ja jak brałam pixy to miałam różnie przy jednych tyłam przy innych waga w normie ale nie ukrywam ,że ja dużo jem i lubię naszą kuchnię kluchy ,mięsa ,sosy treściwe zupy no to piwko nieszczęsne ;/ ale tarczyca robi swoje tu już trzeba się pilnować ... nie martw się schudniemy do jesieni za to jesteśmy wysokie

emmos dzięki za miłe słowa przydadzą się !
a na torta ciekawe czy będę miała siłę chciałam jakiegoś wypasionego zrobić zobaczymy

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



no właśnie chociaż może powinnam o czymś pomyśleć żeby małemu księciuniowi nie było przykro
Ja też różnie po różnych, ale ostatnie 2 lata brania miałam bardzo dobrze dobrane i ani nie tylam i dobrze się czułam . Ja też uwielbiam makarony i ziemniaki 💗

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
Renault scenic II
Super, duże fajne auto . My mamy scenica i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mało pali (dizel), wygodnie się bardzo jeździ. No i wózek w bagażniku bez problemu się zmieści .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elaweronika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:42   #3546
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

W makaszce znowu promocja IMG_1490046068.962758.jpg

Ja się zastanawiam jak się zabezpieczać po porodzie. Można brać piguły? A może spiralę założyć
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:44   #3547
elaweronika
Rozeznanie
 
Avatar elaweronika
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 589
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam jak się zabezpieczać po porodzie. Można brać piguły? A może spiralę założyć
Też ostatnio o tym myślałam, ale nie wiem zupełnie jak to jest, tym bardziej, że chce karmić piersią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elaweronika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 21:44   #3548
zuzannaem
Przyczajenie
 
Avatar zuzannaem
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Imię jeszcze nie wybrane, dopiero od czwartku wiemy, że będzie to dziewczynka Malutka miała w czw 441g przy 22t3d. Chyba jest wstydliwa, bo zasłaniała twarz ręką, przez co nie udało się zrobić ładnego zdjęcia No ale może jest mały postęp, bo na poprzednim usg zasłaniała się dwoma rękoma

Mam 30 lat, jestem programistką. Chodzę jeszcze do pracy, mam nadzieję, że na początku kwietnia się to zmieni. Mam zamiar poprosić o zwolnienie na następnej wizycie, ale nie rozmawiałam o tym jeszcze z lekarzem. Czuję się dobrze, tylko "piłka" coraz większa i zaczyna się robić ciężko

A na zgagę mi pomagają wiśnie - mam w zamrażarce, wyciągam 2-3 i albo zjadam po prostu, albo wrzucam je do szklanki wody, żeby się rozmroziły i dopiero wtedy zjadam. Miałam co prawda tylko takie lekkie pieczenie, nie wiem jak poradzą sobie z czymś silniejszym.

Edytowane przez zuzannaem
Czas edycji: 2017-03-20 o 21:49
zuzannaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:52   #3549
elaweronika
Rozeznanie
 
Avatar elaweronika
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 589
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Zuzannaem gratuluję córeczki . Może na następnym USG się odsłoni . To Twoja pierwsza ciąża?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elaweronika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:54   #3550
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez elaweronika Pokaż wiadomość
Też ostatnio o tym myślałam, ale nie wiem zupełnie jak to jest, tym bardziej, że chce karmić piersią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez chcę karmić piersią
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 22:24   #3551
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Oj ciężki dzień i wieczór... mama.ma.mieć zabieg koronografii :/ średnio mi się to widzi, martwię się musiałam teraz iść do.niej szykować jej.torebę i jakieś rzeczy i dokumenty, zeby lekarze mieli wglad, bo.nic nie.miała i szwagier zawiózł... staram się nie denerwować, na razie sie udaje...

Co do wagi t o ja należę to tych ciężkich osób, chociaż nie czuje się duża to.jestem spora... i pomimo niskiego wzrostu ( 157 cm) ważę dużo od 59-62 najlepiej sie czuję przy wadze 57-57 kg... mam sporo mięśni, jestem zbita, wiec tak to tłumaczę, pomimo płaskiego brzucha i małych rozmiarów góry, nadrabiam mocnymi nogami i waga duża, a nawet za duża po za tym jestem łasuchem, ale raczej odżywiamy sie fit z wagą akurat nie zawalczę i częściej używam centymetra po prostu... od kontuzji kolan w ogóle urosłam trochę. Ale sport to.moja pasja, więc sie nie martwię, będę miała znowu kiedyś swój kaloryferek

Wiecie jak z telefonu dodać filmik??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 05:32   #3552
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez zuzannaem Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Podczytuję Was prawie od samego początku, więc chyba najwyższy czas się ujawnić
Spodziewam się swojego pierwszego dziecka, córeczki. Termin mam na 19 lipca.

Przygarniecie mnie?
Cześć, gratuluję.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Agg_s - nie orientuję się, ile można czekać na taki posiew, ale rzeczywiście bardzo długo. Męcz ich, niech dają wyniki





No ja przy 50kg nawet z brzuchem nie czułabym się grubawo, a ważę już na bank ponad 60g (ostatni pomiar miesiąc temu 59,4kg)




oby mamie jak najszybciej się poprawiło!


należą wam się ogromne brawa za zaradność


3mam kciuki, żeby już więcej TSH nie skakało. Dobrze, że zadzwoniłaś do tego lekarza


śliczne!


ech, no jak mogli zgubić próbkę, ja bym była bardzo zła jakbym miała ponownie jechać

Dziewczyny, ślicznie wam dziękuję za komentarze, zwłaszcza, że moje poczucie jest dalekie od bycia sexi

Wróciłam z zajęć ze szkoły rodzenia - było o profilaktyce nietrzymania moczu, robiłyśmy też ćwiczenia na mięśnie dna miednicy i mięśnie wspomagające. Wcześniej się w temat nie wgłębiałam, więc dużo nowej dla mnie wiedzy i nie zdawałam sobie sprawy z tego, że to aż tak istotne.
Do domu wróciłam z wilczym głodem - dopiero po ogromnej kolacji żołądek mi się uspokoił.

Przewinął się temat pieniędzy. Ja obecnie jestem na takim etapie, że cieszę się z tego co mam i wolę ograniczać potrzeby niż więcej zarabiać, zwłaszcza, jeśli byłoby to kosztem wolnego czasu, który dla mnie jest bezcenny.
W ogóle kiedyś wydawało mi się, że dążenie do zarabiania jest jakąś taką niekwestionowaną powinnością. Pamiętam, ze natknęłam się na demotywator z pytaniem czy wolisz żyć skromnie, ale tak, że na wszystko ci starcza i mieć czas na hobby, przyjaciół i rodzinę, czy może pracować po 12h i zarabiać kupę kasy i wówczas bez wahania byłam za opcją nr 2.
W poprzedniej pracy właśnie po te 12h pracowałam, tam np szefowa potrafiła pisać maile o 3 w nocy a potem od 6 być na nogach i w ogóle poświęcenie się pracy było czymś takim normalnym. W aktualnej pracy odetchnęłam i dzięki temu, że tu było zupełnie inne podejście (np. kierownik po 16tej nie dzwonił, to był już czas dla ciebie i było to często podkreślane) i ja się zmieniłam. Hobby jeszcze bardziej spotęgowało to, że praca przestała być priorytetem.


Dobrze, że zmieniłaś podejście. Szkoda życia

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
No właśnie dzwoniła, ze skończyli badania i ja zostawiają, coś jest nie tak z wynikami
Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez Gosiutka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za komplementy

nie mam pojęcia ale buźki znowu nie chciała pokazać

nie mogłam sie dzis opanować i kupiłam sukienke ( chyba któraś z Was już ją wrzucała)



trzymam kciuki żeby było wszystko ok..

Masakra z tymi wynikami co piszecie ;/
Śliczna!

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Mała wiem, że sie martwisz ale z mama na pewno wszystko bedzie dobrze

Zuzannaem witaj przygarniamy


Gosiutka śliczna sukienka

My wróciliśmy z zakupów i mam nowe sorbety do kolekcji - limonka i porzeczka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sorbetowa taedio

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
A ja księżniczkę będę mieć wiec łóżko tez musi mieć ksiezniczkowe
Nie będę mieć falbanki

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
W makaszce znowu promocja Załącznik 6980696

Ja się zastanawiam jak się zabezpieczać po porodzie. Można brać piguły? A może spiralę założyć
Ja tak jak wcześniej, plastry.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 05:40   #3553
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Cześć, gratuluję.











Dobrze, że zmieniłaś podejście. Szkoda życia







Trzymam kciuki!







Śliczna!







Sorbetowa taedio







Nie będę mieć falbanki







Ja tak jak wcześniej, plastry.

Plastry tez kiedyś miałam i byłam zadowolona. Ciekawe czy przy karmieniu można ich używać. Starsze koleżanki z pracy mówią ze z drugim dzieckiem po porodzie szybko się zachodzi
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 06:00   #3554
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Plastry tez kiedyś miałam i byłam zadowolona. Ciekawe czy przy karmieniu można ich używać. Starsze koleżanki z pracy mówią ze z drugim dzieckiem po porodzie szybko się zachodzi
Ja nigdy nie brałam nic innego. O tabletkach bym ciągle zapominala.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 06:04   #3555
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

M

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 06:14   #3556
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez zuzannaem Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Podczytuję Was prawie od samego początku, więc chyba najwyższy czas się ujawnić
Spodziewam się swojego pierwszego dziecka, córeczki. Termin mam na 19 lipca.

Przygarniecie mnie?
Hej

Cytat:
Napisane przez Gosiutka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za komplementy



nie mam pojęcia ale buźki znowu nie chciała pokazać



nie mogłam sie dzis opanować i kupiłam sukienke ( chyba któraś z Was już ją wrzucała)







trzymam kciuki żeby było wszystko ok..



Masakra z tymi wynikami co piszecie ;/

Śliczna sukienka
Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
No widzisz wszystko jest możliwe!
Jutro będę dzwonic i szukać mojej próbki

Przygarniemy, przygarniemy!

A co do wiosny to dzisiaj jest pierwszy dzień astronomicznej wiosny a jutro kalendarzowej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to juz wszystko jasne z ta wiosną

Cytat:
Napisane przez elaweronika Pokaż wiadomość
To nieco pocieszające . A wyedytowalam swój post bo się zawstydzilam swej wagi. Ach te kompleksy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie treningi siłowe nauczyły, ze waga niewiele mówi. Zresztą mam porównanie zdjęciowe siebie po 2mcach treningu i wadze 49,9kg i po roku treningu z wagą 54kg (wzrost 163) - po roku miałam mniej w udach, mniej w pępku, w talii zdecydowanie mniej tkanki tłuszczowej. Jedynie w bicepsie miałam wiecej


Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
A ja księżniczkę będę mieć wiec łóżko tez musi mieć ksiezniczkowe
Moja będzie dresiarą

[QUOTE=orangemisia;7207565 6]Renault scenic II





Niestety nie mam żadnego patentu. Zawsze robię ją w piekarniku w worku. Zazwyczaj wychodzi miękka,ale sucha(ja taką lubię).



Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość

Super,że położna będzie do ciebie przyjeżdżać. Zawsze to jakaś atrakcja i dodatkowa wiedza





Średnie Wózek powinien się zmieścić





Bardzo fajny wózek. Kolory bardzo mi się podobają Ma fajną,dużą spacerówkę.

Do mnie jednak nie przemawiają piankowe koła. Ciekawe jak się sprawdzają w nim te pompowane.
Fajne auto i powinno wam sie wygodnie jeździć.

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
W makaszce znowu promocja Załącznik 6980696

Ja się zastanawiam jak się zabezpieczać po porodzie. Można brać piguły? A może spiralę założyć
Tabletki przy KP tylko jednoskładnikowe.

Ja nigdy nie brałam hormonów - dla mnie zbyt duza ingerencja w organizm. Cały układ hormonalny jest ze sobą powiązany przez co wprowadzając sztuczny progesteron i estrogeny można spowodować zmianę w pracy tarczycy.

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Oj ciężki dzień i wieczór... mama.ma.mieć zabieg koronografii :/ średnio mi się to widzi, martwię się musiałam teraz iść do.niej szykować jej.torebę i jakieś rzeczy i dokumenty, zeby lekarze mieli wglad, bo.nic nie.miała i szwagier zawiózł... staram się nie denerwować, na razie sie udaje...

Co do wagi t o ja należę to tych ciężkich osób, chociaż nie czuje się duża to.jestem spora... i pomimo niskiego wzrostu ( 157 cm) ważę dużo od 59-62 najlepiej sie czuję przy wadze 57-57 kg... mam sporo mięśni, jestem zbita, wiec tak to tłumaczę, pomimo płaskiego brzucha i małych rozmiarów góry, nadrabiam mocnymi nogami i waga duża, a nawet za duża po za tym jestem łasuchem, ale raczej odżywiamy sie fit z wagą akurat nie zawalczę i częściej używam centymetra po prostu... od kontuzji kolan w ogóle urosłam trochę. Ale sport to.moja pasja, więc sie nie martwię, będę miała znowu kiedyś swój kaloryferek

Wiecie jak z telefonu dodać filmik??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Koronografia brzmi poważnie, ale jest tez bardzo skuteczna i chyba dobrze, ze ja proponują.
Ja mam podobnie z waga, po ćwiczeniach siłowych przybyło mi ok 4kg mięśni i teraz przy wadze 54,5 (moja idealna) sylwetka wymiarowo jest taka jak kiedyś przy 50kg.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 06:24   #3557
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Gosiutka Pokaż wiadomość
Hejo

melduje sie po wizycie, ( 24 tyg +2 d), moje dzieciątko rośnie i ma już ok 780g! teraz dostałam do zrobienia krzywą cukrową ( mam zrobić pomiedzy 24 tyg a 27). Wyniki krwi po żelazie w normie, także narazie odstawiamy.
Mnie też męczy zgaga ;/ . Ruchy niekiedy czuję wyraźnie ( Np. wczoraj było szaleństwo) ale są też dni ciszy, ale lekarz mówi że to normalne w pierwszej ciąży i zeby sie nie martwić.

Dziewczyny ze śląska - w piątek i sob dni anex sport w bocianie w zabrzu - podobno mają być rabaty, ale moze tez byc sporo osób. Mam nadzieję, że może nam się uda wybrać w piątek coś upolować: )

Foteczka
Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
No właśnie dzwoniła, ze skończyli badania i ja zostawiają, coś jest nie tak z wynikami
Będzie dobrze jest pod opieką lekarzy wiedzą co robią!
Cytat:
Napisane przez elaweronika Pokaż wiadomość
Moja waga jest bardzo zmienna. Teraz niestety 8 z przodu
Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
a to spoko to normalnie ważysz bo napisałaś ,że nie pamiętasz kiedy 5 z przodu widziałaś ja już pisałam ,że ostatni raz jak rosłam a mam 183 cm teraz ważę 84 jak ważyłam 68 to byłam patykiem ja lubię siebie jak ważę 73 nie jestem chuda wtedy ale mam cycki i biodra .Przed ciążą ważyłam 77 schudłam 2 kg na początku a teraz mam 84 i żyję też potrafię szybko schudnąć ale tak kocham jeść i gotować ,że ciężko na szczęście rodzimy w lecie i łatwiej dojść do siebie do jesieni dużo ruchu z maluchem świeżych warzyw i owoców nie chcę się tak jeść w upały a dodatkowo mam nadzieje karmić...no i alko nie będę mogła pić a piwko to mój główny grzech :P
Dziewczyny ja też mam 8 z przodu chciałabym wrócić do wagi z przed 5 lat czyli 63 tyle miałam do ślubu i czułam się świetnie. Zawsze mówiłam ze po drugim dziecku odchudzanie i tego się trzymam. Także od lipca dieta😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:01   #3558
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Hej
Ja juz po śniadaniu, zaraz idę pod prysznic a pózniej do pracy

Mała za mamę!

Ja nigdy nie brałam hormonów i po porodzie tez nie zamierzam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:06   #3559
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Ja tam diet nie stosuję tylko odpowiednie do trybu życia odżywianie, skonczylam kurs trenera personalnego, raptem.kilka razy układałam diety kobietom po ciąży, ale zauważyłam, że słabo się to sprawdza jeśli oczekują, że to tylko chwilowe, bo potem wraca wszystko, miałam też klientki, które w ogole od razu powiedziały, że ćwiczyć nie będą! wiec liczyły na dietę cud... da sie, serio, ale myślę, że warto bardziej długoterminowo to dla siebie robić niż tylko na "sezon letni" - bo macie spokój i zdrowie juz na lata... ja miałam juz forme życia, i dopadła mnie kontuzja. Ukochane sztangi, crossfit , bieganie na długie dystanse poszły precz na długo, sylwetka sie pogorszyła pomimo aktywnego stylu życia i dobrej diety, wiec widzę ile dobrego.robi regularny ruch i treningi... poszukajcie czegoś swojego, na pewno cos jest

Dziewczyny... ponawiam pytanie czy wiecie jak dodać filmik z telefonu?

I dzień dobry


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2017-03-21 o 07:08
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 07:26   #3560
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Mała niestety nie mam pojęcia, chyba, że chcesz dodać z youtube, wtedy jest zakładka.


Zuzannaem - witamy
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:32   #3561
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Hej dziewczyny ale musiałam was nadrobić. Dużo chciałam odpusać ale już nie pamiętam co komu.

Zapadło mi w głowie o tych dzieciach co morelle pisałaś masakra.

Witam nową lipcóweczke.

Mała Zdjęcia wózka super. My jak kupiliśmy to mąż przejął i prowadził az do domu ( bo odkupilismy od malzenstwa kilka ulic od nas) i musiał sprawdzić sam. Smialismy się ze to są nasze pierwsze cztery kółka.

A tak poza tym nadal lezymy. Niestety nie mam opcji lezenia na lezaku jak sie cieplo zrobi. Bo rodzice oraz my w bloku mieszkamy. A u rodziców zostanę az do porodu. Mąż w weekend majowy chce wziąć urlop to wtedy mnie przetransportuja do mnie do domu i chociaz tydzien tam bede. I moje swirki zobacze.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:39   #3562
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Darietta a kiedy masz kolejną wizytę? Może Cię wtedy podniosą na duchu
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:44   #3563
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Oj ciężki dzień i wieczór... mama.ma.mieć zabieg koronografii :/ średnio mi się to widzi, martwię się musiałam teraz iść do.niej szykować jej.torebę i jakieś rzeczy i dokumenty, zeby lekarze mieli wglad, bo.nic nie.miała i szwagier zawiózł... staram się nie denerwować, na razie sie udaje...

Co do wagi t o ja należę to tych ciężkich osób, chociaż nie czuje się duża to.jestem spora... i pomimo niskiego wzrostu ( 157 cm) ważę dużo od 59-62 najlepiej sie czuję przy wadze 57-57 kg... mam sporo mięśni, jestem zbita, wiec tak to tłumaczę, pomimo płaskiego brzucha i małych rozmiarów góry, nadrabiam mocnymi nogami i waga duża, a nawet za duża po za tym jestem łasuchem, ale raczej odżywiamy sie fit z wagą akurat nie zawalczę i częściej używam centymetra po prostu... od kontuzji kolan w ogóle urosłam trochę. Ale sport to.moja pasja, więc sie nie martwię, będę miała znowu kiedyś swój kaloryferek

Wiecie jak z telefonu dodać filmik??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
widziałam jesteś laseczka ale fajnie bo masz zajawkę na ćwieczenia i zdrowe jedzenie a ja niekoniecznie o ile jem wydaje mi się w miarę zdrowo bo niczego w mojej diecie nie brakuje tak oprócz intensywnego sprzątania i tego ,że dużo chodzę to nie bardzo inaczej spalam kalorie, zawsze dużo na rowerze jeździłam na wiosnę do pracy i z powrotem ale teraz nie można no i pracy już nie mam

kciuki za mamkę

[QUOTE=xzora;72078521]Hej




Śliczna sukienka


O, to juz wszystko jasne z ta wiosną



Mnie treningi siłowe nauczyły, ze waga niewiele mówi. Zresztą mam porównanie zdjęciowe siebie po 2mcach treningu i wadze 49,9kg i po roku treningu z wagą 54kg (wzrost 163) - po roku miałam mniej w udach, mniej w pępku, w talii zdecydowanie mniej tkanki tłuszczowej. Jedynie w bicepsie miałam wiecej




Moja będzie dresiarą

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
Renault scenic II





Niestety nie mam żadnego patentu. Zawsze robię ją w piekarniku w worku. Zazwyczaj wychodzi miękka,ale sucha(ja taką lubię).





Fajne auto i powinno wam sie wygodnie jeździć.



Tabletki przy KP tylko jednoskładnikowe.

Ja nigdy nie brałam hormonów - dla mnie zbyt duza ingerencja w organizm. Cały układ hormonalny jest ze sobą powiązany przez co wprowadzając sztuczny progesteron i estrogeny można spowodować zmianę w pracy tarczycy.




Koronografia brzmi poważnie, ale jest tez bardzo skuteczna i chyba dobrze, ze ja proponują.
Ja mam podobnie z waga, po ćwiczeniach siłowych przybyło mi ok 4kg mięśni i teraz przy wadze 54,5 (moja idealna) sylwetka wymiarowo jest taka jak kiedyś przy 50kg.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dresiarą dobre, i następny fit lachon
Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Gratuluję!

Będzie dobrze jest pod opieką lekarzy wiedzą co robią!



Dziewczyny ja też mam 8 z przodu chciałabym wrócić do wagi z przed 5 lat czyli 63 tyle miałam do ślubu i czułam się świetnie. Zawsze mówiłam ze po drugim dziecku odchudzanie i tego się trzymam. Także od lipca dieta😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Etusia, Elaweronika to chyba w lipcu się dopiszemy do kolejnego wątku jakiegoś odchudzjaącego ale dobrze ,że jest nas kilka jak to mówią w kupie siła

co do filmików to ja nie wiem
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:48   #3564
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Siedzę wlasnie na glukozie miałam o smaku cytrynowym i weszła jak woda hah najchętniej bym się położyła no ale muszę czekać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:55   #3565
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Darietta a kiedy masz kolejną wizytę? Może Cię wtedy podniosą na duchu
Kolejna wizyta 30.03 co do podniesienia na duchu nie licze bo szyjka ma 1,9 wiec nie ma szans zeby sie wydłużyła no i to rozwarcie na opuszek chodząc działa grawitacja i dziecko naciska za mocno i mogloby się pogorszyć.
Wychodząc ze szpitala szyjka miała 2,2 mojej lekarce po ok 1,5 tygodnia wyszło 1,9 mimo że caly czas leżę.

Dziewczyny mam pytanie czy ta poduszka to jest ten kojec w litere c co pisałyście. Wygodnie się z tego korzysta. Znalazłam ogłoszenie dziewczyna chce odsprzedać za 40 zł i sie zastanawiam.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:59   #3566
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Darietta, to to, tylko sprawdź wypełnienie, podobno styropianowe jest okropnie niewygodne i trzeszczy
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:01   #3567
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Albo ta zapakowana jestza 35 zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 492961192_1_1000x700_poduszka-do-karmienia-poznan.jpg (55,4 KB, 43 załadowań)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:02   #3568
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Darietta, to to, tylko sprawdź wypełnienie, podobno styropianowe jest okropnie niewygodne i trzeszczy
Oki zapytam bo bede musiała podesłać rodziców po to dlatego was podpytuje czy warto.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:05   #3569
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

darietta b.fajna poducha ja mam z ceby pół styropian pół wata i jest spoko styropian bardziej się zbija ale nie trzeszczy i mam tą częśc pod głową zawsze bo się duper dopasowuje
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:05   #3570
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Darietta - to chyba właśnie taka poduszka cena też fajna.
Mam pytanie jak chodzisz lub wcześniej chodziłaś, to czułaś ucisk lub w jakiś sposób szyjkę?


Kurde szkoda, bo chciałam Wam pokazać filmik z kopniakiem mojego serduszka
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 11:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.