Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-16, 19:10   #3271
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Nie wkurzasz się, że trzeba aż polerować, żeby jakoś wyglądała chociażby po tym jak kapnie woda, bo inaczej są zacieki? ja dostawałam szału.

Ja nic nie musze polerowac. Myje gabka, wycieram recznikiem papierowym i lsni. Bez zaciekow itp.
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2017-03-16 o 19:28
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 08:26   #3272
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

co do dekoracji znalazłam jeszcze dekomotyw. Ładne rzeczy maja
Kupiłam bieżnik i jaki on ma intensywny kolor zastanawiam sie czy domowic poszewki na naroznik z tego samego materiału..

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2017-03-17 o 08:27
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 09:06   #3273
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez kocham_lato Pokaż wiadomość
Dziewczyny, planuje srebrną płytę grzewczą do białej kuchni, piekarnik też srebrny wybierać? Żeby to miało ręce i nogi
tak
my mamy wszystkie sprzety takiego samego koloru

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 21:58   #3274
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

My tez sprzęt w jednym kolorze. Tylko zlew jest kontrastowy al e u nas to akurat nie rzuca się w oczy
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 10:53   #3275
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

dodałam fotki do klubu
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 12:39   #3276
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Jak wejde na komputer zobacze
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 09:56   #3277
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Kami w końcu weszłam do klubu i powiem ci, ze macie pięknie
Ciekawa jestem jak salon urządziliście
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 14:45   #3278
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Kami ja tez ogladalam. Super macie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 16:54   #3279
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Dzieki dziewczyny do salonu jeszcze troche ale znalezlismy chlopaka ktory od jutra bedzie te dwa zamkniete pokoje gipsowac

jeszcze troche przed nami tak liczymy ze sie uda w maju/ czerwcu wprowadzic.

pomyslu na salon tak na razie brak, mamy tylko kolor scian, dywan, zaslony i lampe podlogowa.. :/ pokoj duzy bo az jakies 20m2..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 17:02   #3280
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

my wybieramy sie do ikei i juz robie liste. Mysle nad meblami do salonu. W zasadzie duzo nie zmienimy, kupimy tylko jakiś regał/szafkę i cos na sciane, jakąś półkę. Dojdzie jeszcze fotel do kompletu, ktory wam pokazywałam tylko nie mogę tz zmobilizowac zeby zamowił ;/ I juz mysle nad kolorami ścian. Strasznie cegla mi sie podoba tylko nie mamy gdzie jej dać. Sciana z tv jest za duza, a polowe jak zrobimy to bedzie glupio wyglądać. Skosy zostają białe. sciana na schodach pojdzie w kolor, chcialabym ciemny jakiś i na tym białe ramki zdjęciami, ale obawiam sie czy nie bedzie za ciemno, bo tam okna nie ma i jest teraz ciemno.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 19:19   #3281
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

my do ikei na razie nie.. ale teraz ide sprzatnac kuchnie i powkladam tam juz wszystko i zrobie liste czego brakuje i pewnie w pepco dokupie

bylismy w brw ale zaden naroznik nas nie urzekl..


no z cegla to tam ciezko u Ciebie dac.. jedyne na ta duza by pasilo.. ale z drugiej strony czy nie za duzo..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 20:20   #3282
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

My bylismy w sobote w Ikei, ale bardziej poogladac meble ktore wybralam na str internetowej, sprawdzic jak wygladaja na zywo mialam tam tez wybrana lampe do sypialni, ale na zywo wyglada paskudnie :-/
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 09:23   #3283
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
my do ikei na razie nie.. ale teraz ide sprzatnac kuchnie i powkladam tam juz wszystko i zrobie liste czego brakuje i pewnie w pepco dokupie

bylismy w brw ale zaden naroznik nas nie urzekl..


no z cegla to tam ciezko u Ciebie dac.. jedyne na ta duza by pasilo.. ale z drugiej strony czy nie za duzo..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
My się naszukaliśmy narożnika. BRW tez nas niczym nie urzeklo ale ponoc jakoś słaba. W końcu znaleźliśmy nie u siebie.
Na całej ścianie tez moim zdaniem cegla to za dużo. Zobacze jakie meble kupimy i moze pomysli się jakoś po czesci zrobić.

Malował ktoś farbami strukturalnymi sciany?

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
My bylismy w sobote w Ikei, ale bardziej poogladac meble ktore wybralam na str internetowej, sprawdzic jak wygladaja na zywo mialam tam tez wybrana lampe do sypialni, ale na zywo wyglada paskudnie :-/
ja tez z duzo rzeczy zrezygnowalam widząc na żywo O ile meble maja ladne i fajny wybor, bo sa tansze i drozsze to na lampach niccc kompletnie nie wybralam.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 09:55   #3284
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
My bylismy w sobote w Ikei, ale bardziej poogladac meble ktore wybralam na str internetowej, sprawdzic jak wygladaja na zywo mialam tam tez wybrana lampe do sypialni, ale na zywo wyglada paskudnie :-/
oo widzisz to super
a jaka lampa?

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
My się naszukaliśmy narożnika. BRW tez nas niczym nie urzeklo ale ponoc jakoś słaba. W końcu znaleźliśmy nie u siebie.
Na całej ścianie tez moim zdaniem cegla to za dużo. Zobacze jakie meble kupimy i moze pomysli się jakoś po czesci zrobić.

Malował ktoś farbami strukturalnymi sciany?

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------



ja tez z duzo rzeczy zrezygnowalam widząc na żywo O ile meble maja ladne i fajny wybor, bo sa tansze i drozsze to na lampach niccc kompletnie nie wybralam.
moja mama ma z brw i sie trzyma generalnie nam sie podobaly ale w zeszlym roku...

a gdzie kupiliscie?



Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 10:57   #3285
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Wzielismy z takiego salonu co ma różne firmy w ofercie i wybralismy Gawin, nie pamiętam modelu. Fajnie bo mogliśmy sobie wybrać gatunek, obicie i kolor. Różne faktury były , wybór był trudny 😀
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:35   #3286
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

A jakiej wielkości ta ściana, że mówicie o tym, że może być za dużo cegły? Także planuję cegłę w salonie, a jest dość duży.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 17:02   #3287
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

My jedziemy w okolicach świąt do Ikei, po krzesła i inne pierdółki.. Pościel muszę kupić, szklanki..

Cegłę kładę w przedpokoju na jednej ścianie, z drzwiami. Tak że golej cegły będzie że dwa metrynie przepadam za dużą ilością cegły ale tam mi nic nie pasuje a ściana ciągle brudna..a i tz chciał cegłę gdzieś wcisnąć.
Ale nie mogę znaleźć odpowiedniej..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 21:39   #3288
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A jakiej wielkości ta ściana, że mówicie o tym, że może być za dużo cegły? Także planuję cegłę w salonie, a jest dość duży.
Nie wiem dokladnie, musialabym tz pytać, bo nie chce mi sie mierzyc okolo 7 m. Salon ma 8 ale nie pamietam do której sciany.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 07:39   #3289
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

jeszcze jak cegla to fajnie na scianie wyglada tv bo jakies szafki to chyba nie bardzo

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 15:46   #3290
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Zdecydowanie telewizor albo jakieś obrazy Muszę sprawdzić ile mkw ma na projekcie ściana, na którą chcę dać cegłę. Ogólnie myślałam o ścianie za kanapą
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 16:30   #3291
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Hej Znalazłam Was teraz przypadkiem, szukałam już wcześniej podobnego wątku ale musiałam przegapić Będę miała gdzie zaczerpnąć inspiracji i podpatrzeć co, gdzie i jak

Mieszkanie jeszcze nasze nie jest, robimy już solidne przymiarki aby je kupić. Spotkania, maile i telefony z pośrednikiem oraz doradcą. Ale nie możemy go stracić - jest wymarzone i wyśnione, no idealne Co prawda są ogólnie dwa takie mieszkania więc liczymy, że nagle zaraz nie zostanie zero ale ryzyko zawsze jest
Nie oglądaliśmy żadnego innego mieszkania. Żadna oferta nie mierzyła się z tym mieszkaniem
Będziemy mieli 84m2 plus 6m2 loggi czyli nawet można się ganiać Salon, kuchnia z jadalnią (nie w salonie! cudownie!), wc (przerobione na spiżarnie), łazienka, sypialnia, pokój, garderoba... Ruszyć musimy tylko łazienkę bo w niej muszla jest na wejściu wiec trochę dziwnie, i chcemy zabrać z garderoby część na prysznic (będzie też wanna:P). Co nam się też podoba - gdyby nam się znudziło - jadalnia może stać się pokojem

Remont robimy sami bo Mąż to budowlaniec z wykształcenia. W razie czego mamy też pomoc kolegi. Stan jest deweloperski ale np. ściany są już pięknie wygładzone i pomalowane na biało. Wszystko jest rozprowadzone. Loggia jest na tip-top zrobiona. Na remont dajemy sobie miesiąc - podłogi i łazienka to priorytet. Kuchnie i resztę zrobimy jak już tam wejdziemy.


Widzę o ścianie z cegły. U nas w salonie będzie ściana z drewna. Już jestem po konsultacji z kuzynem-stolarzem - udzielił nam rad co z czym i jak. Też sami to zamontujemy, kwestia kupienia desek i przygotowania ich odpowiednio.

Urządzanie widzę średnio bo mam radar na drogie produkty. Wszystko co mi się podoba okazuje się być za drogie na naszą kieszeń. Mamy już wybraną podłogę, gniazdka (takie to ważne przecież:P), wannę, kuchnie (meble), jakieś sprzęty tak pobieżnie... Robimy sobie wstępny kosztorys na co ile można wydać. Liczę, że tu sobie będę mogła porównać co ile kosztuje i kiedy cena jest przesadzone.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 17:25   #3292
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Sophie, Wasze mieszkanie z opisu brzmi super

Pokaż upatrzone rzeczy. Jaki budżet zakładanie na wykończenie?

My obecnie czekamy na decyzję ws.kredytu, ale też już robimy powoli plany urządzenia mieszkania.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 17:54   #3293
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Sophie, Wasze mieszkanie z opisu brzmi super

Pokaż upatrzone rzeczy. Jaki budżet zakładanie na wykończenie?

My obecnie czekamy na decyzję ws.kredytu, ale też już robimy powoli plany urządzenia mieszkania.
Nie zakładamy budżetu bo po prostu mamy określony budżet i musimy się w tym zmieścić Myślę, że te 20-25tys na początek będzie (zależy od opłat u notariusza i innych po kupnie mieszkania).
Podłoga:
https://www.leroymerlin.pl/podlogi-d...2146,l188.html
Nie wiemy tylko co w łazience, kuchni i jadalni. Ale raczej nie będzie to już nic wymyślnego.

Kontakty, które pewnie będziemy kupować na raty i przez długi czas:
https://www.dobregniazdka.pl/emc-met...efault&start=0

Płyta indukcyjne, bardzo chcę z tą funkcją bez granic a póki co się orientuje to tylko Solgaz coś takiego ma:
http://www.ceneo.pl/36064130?se=gfSs...FUteGQod4WkDHg

Zlewozmywak, pewnie jasny:
https://deante.pl/pl/Polka-Zlewozmyw...-bez-ociekacza

Mam też odpływ pod prysznic no ale to nic specjalnego, liniowy:P Nie żebym go szukała, wpadł przypadkiem:P
http://allegro.pl/czarny-i-bialy-szk...683443547.html

Wannę niby wybrałam ale muszę obejrzeć na żywo bo to wolnostojąca i nie chce by była zbyt głęboka i zbyt duża. Poza tym wanna to wydatek na później, na początek prysznic wystarczy.

Kuchnia w załączniku. Aczkolwiek zastanawiam się czy to dobry pomysł bo kuchnia nie jest super jasna a to ciemne meble. Ale na pewno nie chcemy białej i ta nam wpadła w oko

I nasza inspiracja do ściany Taka namiastka.

Edytowane przez Sophie24
Czas edycji: 2017-03-23 o 19:14
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 19:09   #3294
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

To ja również dołączam się do tematu

Ja z moją drugą połówką mamy już umowę przedwstępną u notariusza podpianą. Mieszkanko idealne jak na początek - 48 m2, dwa pokoje, kuchnia łazienka. Co prawda 4 piętro bez windy ale damy radę, młodzi jesteśmy
Kretyd już jest załatwiany, plus wkład własny.

Mieszkanie po remoncie i wygląda super (chcieliśmy kupić mieszkanie do remontu ale po przeliczeniu kosztów, okazało się, że lepiej było dołożyć te kilka tysięcy i wejść na gotowe).

Kuchnia jest urządzona. Brakuje jedynie lodówki.

Mam dylemat z sypialnią i z salonem, tam nie ma nic. W tym sypialni do pomalowania ściany będą. A budżet mały, bo jedynie jakieś 10 tysięcy max.

Macie jakies pomysły?

__________________
Razem od 24.02.2015
Zaręczyny 02.05.2017
Ślub 23.06.2018
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 19:19   #3295
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

To zależy co lubicie Ja w salonie pozbyłabym się tych podwieszanych sufitów i świateł led - nie lubię tego. Pozdzierałabym też wszelkie tapety. Jeśli chodzi o salon to mi się on ogólnie podoba (poza ledami i tapetą) - jest dobrze ustawiony więc myślę, że podobnie bym szukała mebli. Aczkolwiek może jaśniejszych.
W sypialni no to nie wiem bo u nas będzie tylko łóżko i stolik, nie wiem co można tam wstawić więcej. A, no i szafa.
Ale skupiłabym się na początek na łóżku, może kanapie/narożniku a resztę z czasem.

Edytowane przez Sophie24
Czas edycji: 2017-03-23 o 19:31
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 19:27   #3296
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Minimalizm lubimy A tak to ciężko stwierdzić, bo pierwszy raz będziemy się urządzać - wcześniej cały czas wynajem więc wiadomo jak to jest - i to jeszcze kawalerki.
__________________
Razem od 24.02.2015
Zaręczyny 02.05.2017
Ślub 23.06.2018
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 19:33   #3297
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Także usunęłabym podwieszane sufity i tapety. Meble zdecydowanie zmieniłabym na jaśniejsze, ale to głównie dlatego, że nie lubię takich brązów. Z sypialni zrobiłabym ścianę z cegły za łóżkiem, meble i ściany białe
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 19:36   #3298
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Holigula Pokaż wiadomość
Minimalizm lubimy A tak to ciężko stwierdzić, bo pierwszy raz będziemy się urządzać - wcześniej cały czas wynajem więc wiadomo jak to jest - i to jeszcze kawalerki.
Mamy to samo Z tym, że już mamy namiastkę mebli bo tu mieliśmy dwie szafki na krzyż, w łazience za to pusto było. Dokupiliśmy coś. Aczkolwiek mi sie to nie podoba i z czasem zmienimy.
Teraz króluje wszędzie szarość i biel. Ciężko znaleźć coś innego. Przynajmniej w inspiracjach
Teściowa właśnie wyremontowała sobie mieszkanie to ma szaro-biało. Aż nie wiadomo na co patrzeć. Niby minimalizm tak jak my lubimy a jednak nie chciałabym takiego mieszkania.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 19:46   #3299
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Właśnie ja też nie chcę mieć całego mieszkania szaro-białego, dlatego mam nadzieję, że drewno, cegła, jakieś granatowe elementy i stare plakaty na ścianach to jakoś "ocieplą".

Mam stary plakat Rambo z 90 roku, wisiał u mojego taty w garażu, wygląda mega. Przynajmniej nam bardzo podobają się takie rzeczy i będziemy szukać podobnych plakatów.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 19:49   #3300
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Tapety na pewno idą do usunięcia. Dlatego malowanie w sypialni będzie
Meble właśnie nie wiem nawet w jakich odcieniach szukać. I jakich... Mamy dużą szafę w przedpokoju, która starczy nam na nasze ciuchy i inne rzeczy.
__________________
Razem od 24.02.2015
Zaręczyny 02.05.2017
Ślub 23.06.2018
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-16 16:28:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.