Sierpniówki 2017 ♥ cz.3 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-22, 06:00   #2671
judis
Zadomowienie
 
Avatar judis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Dzień dobry

hemoroidy... czy któraś z Was ma z tym problem? bo ja się wczoraj przekonałam że chyba mam

powstał wpis matki prawnik o prawach na porodówce http://matkaprawnik.pl/twoje-prawa-na-porodowce-cz-ii/
może się przyda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez judis
Czas edycji: 2017-03-22 o 06:30
judis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 06:38   #2672
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Dobry


Nie nadrobie
Ktoras pytala o czerwony wozek, czekajac na synka kupilam wlasnie czerwony wozek, nie wiem czemu tylko dziolchy moglyby w nim jezdzic Czerwonymi autamivtez jezdza faceci
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 06:56   #2673
magdazar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 199
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Witam z rana, dziś córcia zaszalała i dała mi pospać aż do 6:10 😜
Ja dla córci mam czerwoną spacerówkę i Synuś też będzie nią jeździć.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
magdazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 06:59   #2674
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Dzien doberek

Nie nadrobie, tym bardziej ze na tel czasami jakiejs strony nie chce mi wyswietlic.

Dzisiaj znowu pogoda do dupy po jednym ladniejszym i cieplejszym dniu.



CC wnioskujac z opisu to ja mialam identyczny albo bardzo podobny wozek jak Ty ☺ Pozniej sobie jeszcze fotke obczaje.

Na szczescie male daje mi pospac w nocy, ale wieczorami to moglabym co 5 min do toalety latac. A ze mamy wspolne wc i lazienke to musze toczyc o nia boje z mezem. Bo dla faceta to niezrozumiale, ze mozna tak czesto korzystac z kibelka. Uwaza, ze to moj wymysl i nauczylam podswiadomie swoj tylek do tego. 😬 Ach ci faceci.
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:05   #2675
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Witam w środę 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:16   #2676
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez judis Pokaż wiadomość
Dzień dobry

hemoroidy... czy któraś z Was ma z tym problem? bo ja się wczoraj przekonałam że chyba mam

powstał wpis matki prawnik o prawach na porodówce http://matkaprawnik.pl/twoje-prawa-na-porodowce-cz-ii/
może się przyda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serenely, podepniesz na pierwszy post??
Cytat:
Napisane przez magdazar Pokaż wiadomość
Witam z rana, dziś córcia zaszalała i dała mi pospać aż do 6:10 😜
Ja dla córci mam czerwoną spacerówkę i Synuś też będzie nią jeździć.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
O, jaka kochana
Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Witam w środę 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hejooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:38   #2677
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Witam się i ja

Cytat:
Napisane przez judis Pokaż wiadomość
Dzień dobry

hemoroidy... czy któraś z Was ma z tym problem? bo ja się wczoraj przekonałam że chyba mam

powstał wpis matki prawnik o prawach na porodówce http://matkaprawnik.pl/twoje-prawa-na-porodowce-cz-ii/
może się przyda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi podczas porodu wylazły skubańce. Potem około tygodnia mnie męczyły i spokój od tamtej pory.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Wracając do kolorów, dla chłopca, dla dziewczynki.
Ostatnio robiłam zamówienie w aptece internetowej (Apteka gemini - bardzo fajna, tania ia ma mnóstwo rzeczy dla mamy przed porodem i po, no i dla bobasków)

Kupiłam między innymi szczoteczkę - zapomniałam podać kolor, a że wysyłają losowo to Grzesio od wczoraj zęby szoruje różową :P
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 07:49   #2678
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez judis Pokaż wiadomość
Dzień dobry

hemoroidy... czy któraś z Was ma z tym problem? bo ja się wczoraj przekonałam że chyba mam

powstał wpis matki prawnik o prawach na porodówce http://matkaprawnik.pl/twoje-prawa-na-porodowce-cz-ii/
może się przyda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodałam link.

Mi gin dał już tabletki na ukrwienie na zaś właśnie w tym celu. Pisałam o nich - Cyclo3Forte. A zewnętrznie to maść, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że one to są g* warte... Zmiana diety jest bardziej skuteczną pomocą na takie dolegliwości. W ciąży nie wiem nawet jak ten temat ugryźć.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 07:54   #2679
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

witam porannie
wczoraj przy okazji załatwiania spraw w Bydgoszczy zawitałam do sklepu z większym wyborem wózków. okazało się, że nie ma wózka, który podobałby mi się bezwarunkowo nie widzę tego zakupu
wczoraj zrobiłam wszystko co zamierzałam, zobaczymy z jakim efektem
dziś młodsza i średnia mają konkurs piosenki, muszę o 11 pojechać ze strojami i prześpiewać z nimi przed wyjściem na scenę w piątek to samo z najstarszą ale w sobotę będę leżeć
judis ja mam i już się przyzwyczaiłam
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 08:08   #2680
nyna91
Raczkowanie
 
Avatar nyna91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 247
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez judis Pokaż wiadomość
Dzień dobry

hemoroidy... czy któraś z Was ma z tym problem? bo ja się wczoraj przekonałam że chyba mam

powstał wpis matki prawnik o prawach na porodówce http://matkaprawnik.pl/twoje-prawa-na-porodowce-cz-ii/
może się przyda
Cześć

Mi zaczęły wychodzić gdzieś z miesiąc, może półtorej temu. Trochę zmieniłam dietę i zaczęłam z powrotem pić zieloną herbatę, którą odstawiłam na 1 trymestr. I jest ok, nic nie piecze, nie swędzi i nie boli.
Wpis mega przydatny, właśnie czytam
nyna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 08:11   #2681
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Dzień doberek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 08:15   #2682
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
A w jakich wozkach jeździlyscie jako niemowlęta ?
Ja chyba w jakimś brązowym (bleee) ale nie mam fotek, bo rodzice nie mieli wtedy aparatu

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Ej znów mamy genialne zdjęcie w miniaturce w aplikacji
To chyba moja wina

Cytat:
Napisane przez we00 Pokaż wiadomość
Ja miałam błękitny wózek chicco. Tata z Niemiec przywiózł. Mój brat do tej pory jak jest temat wózków to wypomina że najlepszą furą w okolicy jeździłam.
Lansowałaś się od małego

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
A jak to jest z tym twardym podłożem? Synek mojej szwagierki 11 kwietnia skończy 9 miesięcy i nawet nie siada samodzielnie, nie raczkuje... Leży tylko na brzuchu w pozycji foczki, obraca się na plecy i z powrotem i od kilku dni stara się odpychać rączkami do tyłu...Uświadomiłam sobie, że nigdy nie jest kładziony na podłodze. Zawsze na łóżkach.
A zgłaszali to pediatrze?
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 08:24   #2683
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Dzień dobry i kciuki za dzisiejsze wizyty
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 08:28   #2684
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez judis Pokaż wiadomość
powstał wpis matki prawnik o prawach na porodówce http://matkaprawnik.pl/twoje-prawa-na-porodowce-cz-ii/
może się przyda
Dzięki za link

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Na szczescie male daje mi pospac w nocy, ale wieczorami to moglabym co 5 min do toalety latac. A ze mamy wspolne wc i lazienke to musze toczyc o nia boje z mezem. Bo dla faceta to niezrozumiale, ze mozna tak czesto korzystac z kibelka. Uwaza, ze to moj wymysl i nauczylam podswiadomie swoj tylek do tego. 😬 Ach ci faceci.


Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Kupiłam między innymi szczoteczkę - zapomniałam podać kolor, a że wysyłają losowo to Grzesio od wczoraj zęby szoruje różową :P


Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
witam porannie
wczoraj przy okazji załatwiania spraw w Bydgoszczy zawitałam do sklepu z większym wyborem wózków. okazało się, że nie ma wózka, który podobałby mi się bezwarunkowo nie widzę tego zakupu
wczoraj zrobiłam wszystko co zamierzałam, zobaczymy z jakim efektem
dziś młodsza i średnia mają konkurs piosenki, muszę o 11 pojechać ze strojami i prześpiewać z nimi przed wyjściem na scenę w piątek to samo z najstarszą ale w sobotę będę leżeć
judis ja mam i już się przyzwyczaiłam
Ale masz urwanie głowy

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Dzień dobry i kciuki za dzisiejsze wizyty
Oooo 2 połówkowe dzisiaj mamy


U mnie pierwsza noc z rogalem Ostatnio często byłam jakaś taka połamana, a po tej nocce w końcu mi przeszło Za to mężowi było niewygodnie, nie wyspał się i od rana miał muchy w nosie Skończyło się to ostrą sprzeczką i musiałam sobie sama śniadanie zrobić
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 08:30   #2685
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Mój rogal dzisiaj w nocy nie zdał roli. Jakiś niewygodny był. :-/ Może wyleżany za bardzo już.

trzymam i poczytam relacje później wieloryb idzie do wody
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 08:45   #2686
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Literki faaaaaajne Podoba mi się i czcionka i kolorystyka. Fajnie się komponują z resztą, no i ten wielorybek wymiata

A jak to jest z tym twardym podłożem? Synek mojej szwagierki 11 kwietnia skończy 9 miesięcy i nawet nie siada samodzielnie, nie raczkuje... Leży tylko na brzuchu w pozycji foczki, obraca się na plecy i z powrotem i od kilku dni stara się odpychać rączkami do tyłu...Uświadomiłam sobie, że nigdy nie jest kładziony na podłodze. Zawsze na łóżkach.


Twarde podłoże ma mega znaczenie bo od niego dziecko może się skutecznie odpychać i ćwiczyć. Na miękkim jest mu o wiele trudniej. My jak sie okazało w piątek na kursie neurorozwojowym popełniliśmy sporo błędów pielęgnacyjnych przy Julku, cieszę sie ze teraz mam wiedze, bedzie mniej stresu
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 08:56   #2687
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Witam się i ja



Mi podczas porodu wylazły skubańce. Potem około tygodnia mnie męczyły i spokój od tamtej pory.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Wracając do kolorów, dla chłopca, dla dziewczynki.
Ostatnio robiłam zamówienie w aptece internetowej (Apteka gemini - bardzo fajna, tania ia ma mnóstwo rzeczy dla mamy przed porodem i po, no i dla bobasków)

Kupiłam między innymi szczoteczkę - zapomniałam podać kolor, a że wysyłają losowo to Grzesio od wczoraj zęby szoruje różową :P
Adas tez ma pare ☠☠☠☠☠☠☠ różowych i nie robi z tego powodu zadnego ALE
Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
witam porannie
wczoraj przy okazji załatwiania spraw w Bydgoszczy zawitałam do sklepu z większym wyborem wózków. okazało się, że nie ma wózka, który podobałby mi się bezwarunkowo nie widzę tego zakupu
wczoraj zrobiłam wszystko co zamierzałam, zobaczymy z jakim efektem
dziś młodsza i średnia mają konkurs piosenki, muszę o 11 pojechać ze strojami i prześpiewać z nimi przed wyjściem na scenę w piątek to samo z najstarszą ale w sobotę będę leżeć
judis ja mam i już się przyzwyczaiłam
Trzymam kciuki za dziewczynki!!
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki za link











Ale masz urwanie głowy

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



Oooo 2 połówkowe dzisiaj mamy


U mnie pierwsza noc z rogalem Ostatnio często byłam jakaś taka połamana, a po tej nocce w końcu mi przeszło Za to mężowi było niewygodnie, nie wyspał się i od rana miał muchy w nosie Skończyło się to ostrą sprzeczką i musiałam sobie sama śniadanie zrobić
Powiedz mu ze udowodniono, ze sprzeczki z meza prowadza do znaczego zmniejszenia piersi u zon
Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Twarde podłoże ma mega znaczenie bo od niego dziecko może się skutecznie odpychać i ćwiczyć. Na miękkim jest mu o wiele trudniej. My jak sie okazało w piątek na kursie neurorozwojowym popełniliśmy sporo błędów pielęgnacyjnych przy Julku, cieszę sie ze teraz mam wiedze, bedzie mniej stresu
Czy zechcialabys sie ppdzielic info jakie bledy popelniliscie, czy to zbyt prywatna sprawa dla Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:05   #2688
Smadziorek
Raczkowanie
 
Avatar Smadziorek
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 92
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Czytałam o tych waszych snach i mi się dziś śniło ze jadłam obiad z Trumpem .. i ze jadł jak swinia i go z salonu wyprosilam hahaha

Czy macie zachcianki jedzeniowe zgadzając się z zabobonami ze kwaśna to chłopak a słodkie dziewczynka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam się z pracy
ja mam zachcianki na słodkie i lekarz mi powiedział ze na 80% synek

Ja mam nadzieje ze do do wózka Bebetto nice mam spacerówkę, dokupię gondolę bo widziałam ze są na alegro.
Dzisiaj mój maż jedzie na delegację na 3 dni i chyba mamusię sprowadzę sobie na noc a co
miłego dnia



Edytowane przez Smadziorek
Czas edycji: 2017-03-22 o 09:17
Smadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:07   #2689
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Hej no kciuki za wizyty

Wczoraj szybko dałam, dzisiaj od rana sprzątanie, pranie i gotowanie. Musze szybko wszystko dzisiaj ogarnąć. Córkę coś bierze, hmmm.pewnie za długi byl ten nasz wczorajszy spacer, potem kilka godzin na powietrzu bawiliśmy sie i graliśmy w piłkę wiec chyba skończy sie to lekarzem jutro... No zobaczymy jak sprawa sie rozwinie.

Jedziemy dzisiaj wieczorem na ciasto do Katarzyny więc mała pewnie w domu zostanie z babcią... Mamy dzisiaj notariusza bo kupujemy działki i juz na samą myśl, że będę tam musiała siedziec i słuchać tych odczytów to mi sie odechciewa... No cóż trafiła sie okazja więc kupujemy, a dom hmmm nie wiem kiedy uda nam sie ocieplić he he konto będzie puste niebawem

Wysłane za pomocą mTalk

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Smadziorek Pokaż wiadomość
Witam się z pracy a ja mam zachcianki na słodkie i lekarz mi powiedział ze na 80% synek
Ja w pierwszej często jadłam słodkie i to ilości hurtowe i dziewczynka była

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 09:11   #2690
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki za link


U mnie pierwsza noc z rogalem Ostatnio często byłam jakaś taka połamana, a po tej nocce w końcu mi przeszło Za to mężowi było niewygodnie, nie wyspał się i od rana miał muchy w nosie Skończyło się to ostrą sprzeczką i musiałam sobie sama śniadanie zrobić
Martoolka, a gdzie kupiłaś rogala? Też o nim myślę, ale wybór jest taki duży, a ja nie bardzo wiem, jakimi kryteriami mam się kierować przy zakupie, bo nie mam doświadczenia z takimi poduchami...

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej no kciuki za wizyty

Wczoraj szybko dałam, dzisiaj od rana sprzątanie, pranie i gotowanie. Musze szybko wszystko dzisiaj ogarnąć.

Wysłane za pomocą mTalk
Ja sobie postanowiłam, że dziś się wezmę z kolei porządnie za sprzątanie, bo zawsze to odkładam. Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu, bo powoli bajzel mi się robi w mieszkaniu
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:14   #2691
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Martoolka, a gdzie kupiłaś rogala? Też o nim myślę, ale wybór jest taki duży, a ja nie bardzo wiem, jakimi kryteriami mam się kierować przy zakupie, bo nie mam doświadczenia z takimi poduchami...



---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------







Ja sobie postanowiłam, że dziś się wezmę z kolei porządnie za sprzątanie, bo zawsze to odkładam. Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu, bo powoli bajzel mi się robi w mieszkaniu
Ja z racji tego, że córka tak chce mi "pomagać" to codziennie sprzątam, a z nią wszystko dwa razy dłużej sie robi...

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:19   #2692
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja z racji tego, że córka tak chce mi "pomagać" to codziennie sprzątam, a z nią wszystko dwa razy dłużej sie robi...

Wysłane za pomocą mTalk
Hehe znam to. A mój najbardziej chętny jest do czyszczenia kibelka... prysznica...tam gdzie w sumie chce by się daleko trzymał.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:19   #2693
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej no kciuki za wizyty

Wczoraj szybko dałam, dzisiaj od rana sprzątanie, pranie i gotowanie. Musze szybko wszystko dzisiaj ogarnąć. Córkę coś bierze, hmmm.pewnie za długi byl ten nasz wczorajszy spacer, potem kilka godzin na powietrzu bawiliśmy sie i graliśmy w piłkę wiec chyba skończy sie to lekarzem jutro... No zobaczymy jak sprawa sie rozwinie.

Jedziemy dzisiaj wieczorem na ciasto do Katarzyny więc mała pewnie w domu zostanie z babcią... Mamy dzisiaj notariusza bo kupujemy działki i juz na samą myśl, że będę tam musiała siedziec i słuchać tych odczytów to mi sie odechciewa... No cóż trafiła sie okazja więc kupujemy, a dom hmmm nie wiem kiedy uda nam sie ocieplić he he konto będzie puste niebawem

Wysłane za pomocą mTalk

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------



Ja w pierwszej często jadłam słodkie i to ilości hurtowe i dziewczynka była

Wysłane za pomocą mTalk
Ojj pamiętam jak w zeszłym roku nam sie obczyscilo konto po zakupie dzialki, ponad 2 tys mkw więc troche poszło.
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Martoolka, a gdzie kupiłaś rogala? Też o nim myślę, ale wybór jest taki duży, a ja nie bardzo wiem, jakimi kryteriami mam się kierować przy zakupie, bo nie mam doświadczenia z takimi poduchami...

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



Ja sobie postanowiłam, że dziś się wezmę z kolei porządnie za sprzątanie, bo zawsze to odkładam. Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu, bo powoli bajzel mi się robi w mieszkaniu
CC
Ja swoj akurat kupiłam na allegro, ale wiem ze ty lubisz bardziej designerskie rzeczy moj jest zwykły, ma dwie strony, ale bardzo wygodny1490174326436.jpg
Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja z racji tego, że córka tak chce mi "pomagać" to codziennie sprzątam, a z nią wszystko dwa razy dłużej sie robi...

Wysłane za pomocą mTalk
Ale nie przepedzaj jej ja do tej pory mam pożytek z mojej cierpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:26   #2694
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

Ale masz urwanie głowy

U mnie pierwsza noc z rogalem Ostatnio często byłam jakaś taka połamana, a po tej nocce w końcu mi przeszło Za to mężowi było niewygodnie, nie wyspał się i od rana miał muchy w nosie Skończyło się to ostrą sprzeczką i musiałam sobie sama śniadanie zrobić
dzień jak każdy to się chłop nafochował przejdzie mu śniadania dziecku nie zrobił?
Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dziewczynki!!
dziękujemy
Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Wczoraj szybko dałam, dzisiaj od rana sprzątanie, pranie i gotowanie. Musze szybko wszystko dzisiaj ogarnąć. Córkę coś bierze, hmmm.pewnie za długi byl ten nasz wczorajszy spacer, potem kilka godzin na powietrzu bawiliśmy sie i graliśmy w piłkę wiec chyba skończy sie to lekarzem jutro... No zobaczymy jak sprawa sie rozwinie.
zdrówka dla córeczki!
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:28   #2695
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Ojj pamiętam jak w zeszłym roku nam sie obczyscilo konto po zakupie dzialki, ponad 2 tys mkw więc troche poszło.

CC
Ja swoj akurat kupiłam na allegro, ale wiem ze ty lubisz bardziej designerskie rzeczy moj jest zwykły, ma dwie strony, ale bardzo wygodnyZałącznik 6982691

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JAKA CUDOWNA PIESIA!!! A rogal wygląda fajnie - pod kołdrą w mniejszym stopniu mi zależy na designie, w większym - na wygodnym przesypianiu nocy
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:29   #2696
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
dzień jak każdy to się chłop nafochował przejdzie mu śniadania dziecku nie zrobił?

dziękujemy

zdrówka dla córeczki!
Hahah, śniadania dziecku, doobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:29   #2697
_laurka
Raczkowanie
 
Avatar _laurka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 315
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Dobry


Nie nadrobie
Ktoras pytala o czerwony wozek, czekajac na synka kupilam wlasnie czerwony wozek, nie wiem czemu tylko dziolchy moglyby w nim jezdzic Czerwonymi autamivtez jezdza faceci
Mój Tż mówi że czerwony to strażacki kolor, więc jak najbardziej dla chłopca
Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Dzien doberek

Nie nadrobie, tym bardziej ze na tel czasami jakiejs strony nie chce mi wyswietlic.

Dzisiaj znowu pogoda do dupy po jednym ladniejszym i cieplejszym dniu.



CC wnioskujac z opisu to ja mialam identyczny albo bardzo podobny wozek jak Ty ☺ Pozniej sobie jeszcze fotke obczaje.

Na szczescie male daje mi pospac w nocy, ale wieczorami to moglabym co 5 min do toalety latac. A ze mamy wspolne wc i lazienke to musze toczyc o nia boje z mezem. Bo dla faceta to niezrozumiale, ze mozna tak czesto korzystac z kibelka. Uwaza, ze to moj wymysl i nauczylam podswiadomie swoj tylek do tego. 😬 Ach ci faceci.
Ja też wieczorem bo 5 minut latam. I w nocy przynajmniej 2 razy. Mamy niestety też wolną łazienkę z ubikacją i jak Tż się kąpie chyba dźwięk wody powoduje że zawsze mam potrzebę. Ale na szczęście oboje nie mamy z tym problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_laurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:35   #2698
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Witam. Ja dziś zamówiłam folder jestem w ciąży od mamaginekolog w preorder. Zobaczymy co to będzie warte jak przyjdzie w kwietniu

Z hemoroidami nie mam problemów, ale z zaparciami i owszem. Wydaje mi się, że jest nawet ciut gorzej odkąd biorę to żelazo na receptę. Ale do przeżycia jest.

Jakby mnie ktoś zapytał co dla mnie teraz znaczy ciąża to zaparcia, ból pod żebrami, ból krzyża i okazjonalnie częstsze sikanie
oriane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:38   #2699
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Co do hemoroidow miałam problem przed ciąża, ale czopki wystarczały. Bałam się, że w ciąży cos wyjdzie, ale na razie póki co jest spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 09:39   #2700
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 ♥ cz.3

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
JAKA CUDOWNA PIESIA!!! A rogal wygląda fajnie - pod kołdrą w mniejszym stopniu mi zależy na designie, w większym - na wygodnym przesypianiu nocy
kupowalam comfy corner

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-16 01:17:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.