Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-23, 06:50   #4921
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Princesika, gratulacje! Ladnie wytrzymałas faze skurczow w domu. Chyba, ze u Ciebie to byla az taka szybka akcja?

Ciekawe jak tam Pikdaria


U mnie cisza, zero dalszych oznak zbliżającej sie godziny zero
Bezsenność mnie złapała, wiec jutro będę padnieta.

Witch, super, ze to byl falszywy alarm



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieee, skurcze bolesne zaczelam o 7 ale nie chcialam jechac od razu do szpitala wiec wyczekiwalam w domu. Jednak za dlugo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 07:25   #4922
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Princesika gratulacje! Jak udalo Ci się tyle wytrzymać w domu odpoczywajcie a w wolnej chwili opisz nam jak było i jak sobie radzicie
Ja właśnie jestem w drodze na ktg, mąż zdrowieje więc trzymajcie kciuki by coś się zaczynało ruszać z tym moim porodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 07:52   #4923
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Sonia za kupę!

Kajusia, oby się nie powtórzyly te wymioty :-(

Interewcia, no ciągle coś u Was. Trzymam kciuki żeby to jednorazowe było.

Witch wydzielina z pępka, to normalne, może szykuje się do odpadniecia...

Younan wszystkie Ci tu mocno kibicujemy :-*

Asia pepowina ma ok 1cm. Nie przeszkadza. My kaftanikow nie mamy w ogóle. Ciągle w body lub spiochach chodzimy i jest ok.

Siempre ja polecam mleko z czosnkiem i miodem.

A ma któraś problem z odparzeniami? Tzn ja się zastanawiam czy u mnie to odparzenie czy po prostu skóra schodzi... Nie ma już żadnego zaczerwienienia ani nic. Pupę po kupię myjemy sama wodą, smaruje linomagiem zielonym. No i wietrzymy z 30 minut raz dziennie. A skóra schodzi w głupim miejscu bo ciężko to wietrzyc - pachwiny i pod jajkami.
Mi położna kilka razy mówiła że jak czymś smaruję to żeby omijać pachwine bo mocno później się wysuszaja i skóra schodzi. Nawet pudrem jak smaruję to żeby omijać

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Wiecie co mi się ciśnie na usta teraz - nie miał człowiek problemów to zrobił sobie dziecko To takie z przymróżeniem oka oczywiście,bo i tak mimo niepokoju bym tej swojej kruszyny na nic nie zamieniła. Tylko każda z nas wypakowanych juz, ma co dzień jakies zmartwienie jak nie rzadka kupa to jej brak, jak nie katarek to odparzenie, jak nie pępek to jakiś lekarz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama zawsze mówi kto ma pszczoły ten ma miód kto ma dzieci ten ma smród i coś w tym jest i tak na serio to urz do końca życia będziemy się o coś martwić związanego z dziećmi

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Aż wątek nabrał tempa jak się większość mam rozpakowała cieszę się bo będziecie nas instruowac co i jak
To krociutki ten pępek, myślałam że dłuższy jest ten kikut

Witch trzymam kciuki żeby Was neurolog uspokoił!

A pielęgnacja pępka octaniseptem powinna się odbywać raz dziennie po kąpieli czy częściej psikacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz pępek miał jak odpadl niecały 1 cm a psikalam octanisept em dwa razy rano i po kąpieli

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
My juz po wizycie. Mąż wogole przyjechał cały przestraszony,bo ze panie z rejestracji narobiły takiego ambarasu jak zobaczyły nasze skierowanie. Dwa dni nie odbierały telefonu a dzisiaj pytały Męża dlaczego tak późno z tym przychodzi. Pani doktor nas przyjęła bez kolejki, zbadała Mała i uspokoiła ze wszystkie odruchy ma dobre i nic nie wskazuje na żadne porażenie. Jedynie co to ma najwyraźniej jeden mięsień słabszy ten przy kąciku ust. Dostaliśmy skierowanie do poradni rehabilitacyjnej za maj i neurolog ponownie za 3 msc dla pewności jeszcze. Takze uff z jednej strony strachu dzisiaj napędziły a z drugiej dobrze ze juz to sprawdzone jest.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super kamień z serca

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja z kolei dzisiaj jakoś padam i wszystko mnie boli. Sąsiedzi jeszcze wpadli wieczorem. Teraz Młoda śpi od godzinki i ja też juz pod kołdra. Trzeba zbierać siły na jutro

A powiedzcie jeszcze czy Wasze dzieci tez tak uwielbiają sikać podczas zmiany pieluszki? Dokładnie po zdjęciu zabrudzonej a przed założeniem nowej?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też często siusia rzymskie zmianie pieluchy wydaje mi się że to może być dlatego że im się chłodno robi jak są rozebrani

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Heloool. My juz po. Dzisiaj urodzil się Leos. Do szpitala dojechalam z 8 cm rozwarciem wiec moje ukochane znieczulenie odeszlo w zapomnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Ja ostatnio czasu nie mambo weekendy staramy się spędzić rodzinnie a w tyg też jest co robić bo pranie sprzątanie obiad itd w dzień czasem się zdrzemne godzinę z Zosia. Zosia puki co jest grzeczna je i śpi czasem ma dwie godz aktywności praktycznie nie płacze.
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 08:27   #4924
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Gratulacje dla nowej mamusi ☺
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 08:27   #4925
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Princesika gratulacje!ja z kikutem nic nie robilam.dopiero jqk odpadl to przemylam pepek octaniseptem zeby pozbyc sie resztek krwi z zakamarkow.u mnie Tymus cos ostatnio marudny.nie chce spac w dzien ani w lozeczku ani w wozku tylko na rekach.nic nie moge przez to zrobic.
Dziewczyny czy to mozliwe ze 5 tytodni po porodzie dostalam miesiaczki?w jeden dzien mialam plamienie jakby konczylo sie juz oczyszczac a na drugi dzien krew sie pojawila...
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 08:32   #4926
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mój mały rano miał świeżą krew w pieluszce. Dzwoniliśmy po kartke, zabrali nas do szpitala, przebadali go, zrobili usg, uznali że chyba powodem tego jest mleko.
W sobotę zmieniliśmy na Hippa z probiotykami i wydawało nam się, że jest lepsze bo mały nie miał zaparć po nim.
Teraz wracamy do Bebilonu.
Mamy go obserwować, na szczęście w domu a nie w szpitalu.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 09:11   #4927
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ojejku Interewcia straszne to co piszesz. Dobrze że nie zostaliście w szpitalu. Na zwykłym bebilonie jesteście? Mam koleżankę u której było podobnie, była krew w kupce i przyczyną była nietolerancja laktozy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 09:34   #4928
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Ojejku Interewcia straszne to co piszesz. Dobrze że nie zostaliście w szpitalu. Na zwykłym bebilonie jesteście? Mam koleżankę u której było podobnie, była krew w kupce i przyczyną była nietolerancja laktozy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na początku pił Bebilon ale specjalny dla wczesniaków. Potem wybraliśmy Nan1 bo u starszego byliśmy zadowoleni z tego mleka. Niestety miał po nim zaparcia. Położna poleciła nam Hippa z probiotykami. Kupki były fajne, a po paru dniach pojawiła się krew. Dziś kazali kupić zwykły Bebilon. Zobaczymy co będzie po nim
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 09:39   #4929
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kurcze intrewcia mam ndzieje ze wszystko sie unormuje.Tymek po zwyklym bebilonie mial problemy z brzuszkiem i zmienilismy na bebilon pro comfort.jak na razie jest ok ale ja karmie tez piersia.przepajasz dziecko jesli dajesz mm?podobno trzeba a ja nie wiedzialam i moze stad problemy u Tymka...
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 09:46   #4930
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Princessika - gratulacje! Ładnie poszło


Antena jak maluszek ma 5 tyg to pasuje, żeby miał teraz skok rozwojowy. Może dlatego taka przylepa. Co do okresu, chyba możliwe...

Interewcia jak dobrze ze jednak nic poważnego, tylko mleko. Dobrze że przebadali na wszystkie strony. Oby to mleko okazało się lepsze.

Anoxa chętnie bym ominęła pachwiny, ale tam jest właśnie cała tragedia. I niestety na pewno nie są to pozostałości mazi plodowej. Od urodzenia poza pierwsza doba jest kapany codziennie.

U nas mały wczoraj piewszy raz spał 4h ciągiem A potem najadl się w 5 minut z cyca i spał kolejne 2.5 :-D
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 10:07   #4931
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witch dzieci siusiaja tak bo im zimno u nas jest tak ze pielucha juz rozlozona, gotowa obok a na tej starej zmieniam wiec istnieje spora szansa ze uda mi sie jednej z nich uzyc w razie awarii choc u nas taka sytuacja zdarzyla sie moze 3 razy poza tym nie czarujmy sie Ksiezniczki nie sikaja pod siebie... bez potrzeby

Princesika gratulacje niech zdrowo rosnie i przesypia nocki
Anoxa pachwin nigdy nie smarowalam a i tak mam tam troche naskorka ale tylko w jednej... dziwne

Antena takue uroki pologu- nie sadze ze to miesiaczka tylko raczej kolejna czesc pologu...

Interewcia wspolczuje! Wy to faktycznie macie pecha tule mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 10:33   #4932
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej, kto urodzil?
Zdazylam sie zorientowac, ze princesika. Gratulacje!
Ktos jeszcze? U nas wszystko zgodnie z planem CC 22.03.2017 g 11:10, 4160g szczescia mierzace 57 cm Odpoczywamy. Cos wiecej napisze juz z domu. Trzymam kciuki za nierozpakowane!
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 10:44   #4933
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja z kolei dzisiaj jakoś padam i wszystko mnie boli. Sąsiedzi jeszcze wpadli wieczorem. Teraz Młoda śpi od godzinki i ja też juz pod kołdra. Trzeba zbierać siły na jutro

A powiedzcie jeszcze czy Wasze dzieci tez tak uwielbiają sikać podczas zmiany pieluszki? Dokładnie po zdjęciu zabrudzonej a przed założeniem nowej?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żeby tylko sikały....U nas idzie po 20 pieluch na dobe i mimo, ze jak tylko zobacze, ze kupe psztylnie to zmieniam mamy odparzoną dupinę;( nivea sos i alatran nie pomaga, zamowilam dzis sudocrem...
Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Heloool. My juz po. Dzisiaj urodzil się Leos. Do szpitala dojechalam z 8 cm rozwarciem wiec moje ukochane znieczulenie odeszlo w zapomnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybka akcja?Czekamy na szczegóły
Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Mój mały rano miał świeżą krew w pieluszce. Dzwoniliśmy po kartke, zabrali nas do szpitala, przebadali go, zrobili usg, uznali że chyba powodem tego jest mleko.
W sobotę zmieniliśmy na Hippa z probiotykami i wydawało nam się, że jest lepsze bo mały nie miał zaparć po nim.
Teraz wracamy do Bebilonu.
Mamy go obserwować, na szczęście w domu a nie w szpitalu.
o masz Ci los... kciuki za szybki powrót do normalnosci!
Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Witch dzieci siusiaja tak bo im zimno u nas jest tak ze pielucha juz rozlozona, gotowa obok a na tej starej zmieniam wiec istnieje spora szansa ze uda mi sie jednej z nich uzyc w razie awarii choc u nas taka sytuacja zdarzyla sie moze 3 razy poza tym nie czarujmy sie Ksiezniczki nie sikaja pod siebie... bez potrzeby

Princesika gratulacje niech zdrowo rosnie i przesypia nocki
Anoxa pachwin nigdy nie smarowalam a i tak mam tam troche naskorka ale tylko w jednej... dziwne

Antena takue uroki pologu- nie sadze ze to miesiaczka tylko raczej kolejna czesc pologu...

Interewcia wspolczuje! Wy to faktycznie macie pecha tule mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja mam jakąs plebejkę;p bo sika i nie tylko gdzie popadnie;p
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 11:39   #4934
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pikdaria, gratulacje! Duży bobas!
Interewcia, biedna. Ty to się nastresujesz Dobrze, że wszystko w porządku. Nie martw się, zła passa kiedyś musi się skończyć.
Asia, i jak po ktg?
Carla? Co z Tobą? Co taka cisza?
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 11:47   #4935
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Coś mi się zdaje że Carla rodzi

Interwcia o rany ale się nastresujecie trzymam kciuki za poprawę!

Ja byłam rano na ktg. Nic ciekawego
..rozwarcie na palec, mam wyganiac małą. Kolejne ktg we wtorek, potem w czwartek i wtedy już mnie chyba zostawią w szpitalu...

Pikdaria gratuluję!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 12:03   #4936
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pikdaria gratulacje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 12:18   #4937
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Też cos czuje, ze Carla na porodowce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Interewcia nie mozecie sobie znalezc innego hobby? Liczba smutkow w Waszym przypadku naprawde jest duza. Dobrze, ze kazda karta w końcu sie odwraca!

U mnie tez rozwarcie tak prawie na palca (na sile by go lekarz włożył, ale "nie chcial mi tego robic"). L4mam do terminu porodu czyli poniedzialku i gdy zapytalam o kolejne to uslyszalam, ze nie moze mi wystawic co za glupota! Od kiedy tp z OM jest data faktycznego tp...?
Także jesli nie urodze do poniedzialku włącznie to czeka mnie wizyta u internisty, bo jednak macierzynskiego żal juz wykorzystywać.
A kolejna ciąże poprowadze u kogos innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 12:20   #4938
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat co za lekarz:/ mi Poznańska już 6.03 wystawiła zwolnienie aż do 7.04 czyli do 2 tygodnia po terminie z OM.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 12:47   #4939
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera a robicie cos, ze teraz Wam tak fajnie spi czy po prostu samo sie dzieje?
Wasz wczorajszy dzien sielankowo nie brzmial Tzn. na pewno byl przyjemny, ale atrakcji/zajec mieliscie całe mnóstwo, wiec podziwiam, ze Ci siły na to starczylo! Ja od tego polegiwania od 34tc mam wrazenie, ze zflaczalam do reszty i byle aktywność mnie męczy. Az trudno mi uwierzyc, ze można miec czasem tyle energii i góry przenosic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Asia, no i tak powinno byc, bo do 42tc jak akcja sie nie zacznie to porod bedzie sztucznie wywolany, wiec dluzsze L4 potrzebne nie bedzie. A jesli porod nastapi szybciej to automatycznie L4 zostanie skrócone. Przeciez na akcie urodzenia jest data narodzin..
Dlatego juz nawet nie pytalam go o ewentualne L4 dla meza na opieke nade mna.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 12:49   #4940
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Pikdaria, gratulacje! Duży bobas!
Interewcia, biedna. Ty to się nastresujesz Dobrze, że wszystko w porządku. Nie martw się, zła passa kiedyś musi się skończyć.
Asia, i jak po ktg?
Carla? Co z Tobą? Co taka cisza?
Tylko kiedy będzie ten koniec?
Mam ochotę siąść i płakać.
Już nie mam siły.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 13:00   #4941
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Interewcia - trzymaj się, nie wolno Ci się poddawać, to wszystko przejdzie i będzie dobrze

Któraś z Was polecała staniki do karmienia - zapomniałam nazwy a muszę sobie kupić jakiś lepszy, proszę o przypomnienie.

Edytowane przez Sonia11
Czas edycji: 2017-03-23 o 13:01
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 13:18   #4942
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pikdaria gratulacje zdrowka i przespanych nocy

Zaraz sie przeniesiemy na odchowalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 13:32   #4943
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Sonia jeśli chodzi o bezfiszbinowane to Alles Easy Mama (57zł na allegro z przesyłką). Ja mam też z tej firmy model Letizia i wizualnie jest piękny (jeszcze go nie używałam, ale opinie ma b. dobre). Podobno przed wakacjami ma wyjść również w wersji cielistej


Interewcia, teraz to nie możesz się poddawać! Spójrz na to z innej strony... naprawdę dobrze, że to tylko mleko a nie jakieś choróbska.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Pikdaria gratulacje zdrowka i przespanych nocy

Zaraz sie przeniesiemy na odchowalnie
Patrząc na pierwszą stronę to zostałyśmy we trzy (Carla, Asia i ja) lub dwie (jeśli Carla faktycznie rodzi/urodziła). Mało nas już
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 13:55   #4944
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny jest promocja w HM, jakbyscie np ciuszków dla dzieciaków potrzebowały Mi akurat brakowało dresowego kombinezonu na takie pierwsze ciepłe dni, wzięłam jeszcze parę rzeczy i ze 199 zł po kodach rabatowych wyszło mi 113 i darmowa dostawa
Jak macie rzeczy koszyku na min. 150 zł, to wbijacie kod 0052 i odejmuje Wam 20%, następnie usuwacie ten kod i wbijacie 0028 i odejmuje Wam jeszcze 15% i darmową dostawę, następnie znowu usuńcie ten kod i wbijcie jeszcze kod 0044, na 10 procent, to razem naliczy 45 procent rabatu .
Jeśli te kolejne kody nie wchodzą to trzeba wbić jeden, wylogować się, ponownie zalogować, usunąć kod który jest dodany i dodać ten drugi itd. Ja tak miałam, logowałam się 3 razy ale wszystko ładnie naliczyło
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 14:53   #4945
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia jestes lepszym lowca okazji niz ja szacun haha padlam- w zyciu nie wpadlabym na takie kombinowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 15:00   #4946
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Asia jestes lepszym lowca okazji niz ja szacun haha padlam- w zyciu nie wpadlabym na takie kombinowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Youan
nie jestem, też bym na to nie wpadła :P zostałam poinstruowana przez koleżankę
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 15:17   #4947
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pikardia cudownie że maleństwo już przy Was

U nas też mały sika i kupa po przebraniu i przed nowa pieluszka. Dzisiaj przy wietrzeniu pupy oberwal tata jednym i drugim :-D Ja dwa razy byłam osikana dzisiaj. Całe szczęście na razie sika tylko przed siebie :-P

Asia za samoistna akcje. Choć ja na wywolywany poród nie narzekam ;-)

Almat co za lekarz :/ totalnie nie rozumiem z jakiej racji ma mieć kobieta macierzyński na dziecko kiedy jeszcze tego babla nie ma... Oby internista Ci wypisal. A jak nie spróbuj w szpitalu zagadać. Mi się udało przy okazji ktg załatwić L4 raz.

Almat sam z siebie tak śpi. Nie używamy żadnych gadżetów typu szumis, biały szum, nic. Jedynie w nocy "robimy noc". Po kąpieli zgaszone światło, cyc i spanie. Przy pobudce nie mówimy nic do niego ew. szeptem, albo "ciiiii", po cichu przewijamy, karmie i lulu do łóżeczka.
Uwierz że my byliśmy wniebowzięci że możemy się ruszyć z domu, a Robert jest spokojny.

Asia nieźle wykombinowane :-D

U nas dzisiaj pediatra była, dała na pupę maść robioną w aptece. Oby pomogła szybko, bo patrzeć nie mogę jak ta skóra schodzi :-(
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 15:21   #4948
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest promocja w HM, jakbyscie np ciuszków dla dzieciaków potrzebowały Mi akurat brakowało dresowego kombinezonu na takie pierwsze ciepłe dni, wzięłam jeszcze parę rzeczy i ze 199 zł po kodach rabatowych wyszło mi 113 i darmowa dostawa
Jak macie rzeczy koszyku na min. 150 zł, to wbijacie kod 0052 i odejmuje Wam 20%, następnie usuwacie ten kod i wbijacie 0028 i odejmuje Wam jeszcze 15% i darmową dostawę, następnie znowu usuńcie ten kod i wbijcie jeszcze kod 0044, na 10 procent, to razem naliczy 45 procent rabatu .
Jeśli te kolejne kody nie wchodzą to trzeba wbić jeden, wylogować się, ponownie zalogować, usunąć kod który jest dodany i dodać ten drugi itd. Ja tak miałam, logowałam się 3 razy ale wszystko ładnie naliczyło
Ooo super,też zamówiłam wzięłam kombinezon tak samo dresowy,jakieś bodziaki i sobie legginsy.Zamiast 160zł zapłaciłam 91zł, rewelacja
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 15:26   #4949
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Sonia jeśli chodzi o bezfiszbinowane to Alles Easy Mama (57zł na allegro z przesyłką). Ja mam też z tej firmy model Letizia i wizualnie jest piękny (jeszcze go nie używałam, ale opinie ma b. dobre). Podobno przed wakacjami ma wyjść również w wersji cielistej


Interewcia, teraz to nie możesz się poddawać! Spójrz na to z innej strony... naprawdę dobrze, że to tylko mleko a nie jakieś choróbska.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------


Patrząc na pierwszą stronę to zostałyśmy we trzy (Carla, Asia i ja) lub dwie (jeśli Carla faktycznie rodzi/urodziła). Mało nas już
Z tym mlekiem to na razie tylko podejrzenia.
A ja myślę, że to może być nietolerancja laktozy. Ale jak się czyta w necie to wszystkie choroby pasują
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 15:33   #4950
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ale nadal nietolerancja laktazy to mniejsze zło. Marne pocieszenie, ale jakiejs deski chwycic sie trzeba, zeby nie zwariowac
Podaliscie juz to nowe mleko? Poprawa powinna byc widoczna od razu?

Asia, dzieki to moze posciel zamówię ciekawe czy wejda te.kody na inne przedmioty.

Z tym l4 uprzedzaly mnie juz kolezanki, ze moga byc jaja, ale naprawdę tego nie rozumiem. Pojde do internisty (zaklepalam wizyte w pon wieczorem), powiem, ze moj gin nie ma terminów/nie ma go. Jak będzie protestowac to zapytam wprost, ze jej zdaniem jutro powinnam isc do pracy jak gdyby nigdy nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.