Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-23, 11:38   #3181
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
Haha, Szalony

ja też lubię

PikPik brawa dla Rafka

eeeeeej, właśnie teraz mi wychodzi, że ostatni raz sukienkę miałam na chrzcinach we wrześniu ... nawet nie zwróciłam na to wczesniej uwagi :O a full makeup mam w każdą sobotę i niedzielę ja się strasznie lubię malować, sprawia mi przyjemność mizianie się cieniami po powiekach ;D dlatego staram się trenować gdy tylko mam na to dużo czasu, w dodatku w trakcie Krzysiowych drzemek nauczyłam się robić kreskę malować moje usta a nigdy nie umialam tych dwóch rzeczy robić dobrze a na codzień różnie - albo nic, albo krem, podkład, puder, tusz do rzęs i tyle. I rozświetlacz bo ostatnio odkryłam do czego służy rozświetlacz i spodobalo mi się więc się nim miziam jak tylko mam puder

Arka Dumela też mi się bardzo podoba
a bawią się Wasze dzieci garnuszkiem na klocuszki? Bo jeszcze nie mamy i się zastanawiam czy kupować czy nie. Mamy sorter takie wiaderko z fp i Ślimak sorter też z fp i Krzyś na razie umie wyciągać klocki lub wysypywać, gryźć elementy oczywiście też umie, a poza tym nie bardzo się bawi tymi sorterami. Ciekawe kiedy zacznie czaić o co chodzi
Ja mejkap robię sobie w niedziele co by u tesciowej na kawie się prezentować cienie lubię ale praktycznie nie uzywam bo mam opadajacą powiekę i i tak nic nie widać ust też nie maluję bo ich nie mam a rozświetlacz to jest super sprawa! też lubię
[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72161871]Zaczęłam z chodakowska - perfect body. Fajny program bo z przerwami, moim zdaniem super dla początkujących. Teraz czasem robię Skalpel, wczesniej nie dawałan rady 😉 w lipcu jedziemy nad morze i wskakuje w bikini!!! Muszę wyrobić brzuch, uda i dupcie 😂

Jakiego kremu pod oczy uzywasz?
Ja nie tyle mam cienie co po prostu worki pod oczami. Cienie bym korektorem potraktowała i luz, ale z tymi workami nic nie mogę zrobić. I tak są. Może jak się kiedyś wyspie to znikną... O ile to kiedyś nastąpi 😂[/QUOTE]
Teraz mam z tej serii AA "energia mlodości" ale srednio go lubię. Najbardziej mi odpowiadał taki z Nivea
https://www.nivea.pl/shop/q10-plus-k...796710108.html
Albo ten z Ziai
http://m.ceneo.pl/13492087
tylko spotkać go nie mogę ostatnio

Wyszlyśmy na spacer, po 5 minutach się rozlało na maxa. Wrócilyśmy, wrzucilam makaron do gotowania a tam słonce swieci pewnie zanim ugotuję kluchy i się ubierzemy znowu się rozpada...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 13:10   #3182
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Honciu podziwiam ze chce Ci się tak wychodzić wracać wychodzić. Ja jak już przebrne przez ubieranie szykowanie i wychodzenie to co by się nie działo- spaceruje. A jak już się poddam i wrócę to już nie dam rady drugi raz. Jak będzie ciepło to będzie super! Będzie można powiedzieć: idziemy na dwór i po prostu wyjść: D nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 13:38   #3183
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

australia jaki śmieszny dziwoląg! No i cena fajna! Ciekawe czy dobrze się sprawuje, muszę poszukać jakichś opinii

Kuchenka to tak chyba jakoś na 2. urodziny. Iga właśnie z tej okazji dostała. Ciekawe czy Ignaś będzie chciał czy będą rządzić samochody. Samochodów to jeszcze u nas nie było, bo Igor nigdy tymi sprawami niezainteresowany

Tak miszka, po starszakach już nic nie mam poza pchaczem. Ignaś lubi się nim bawić już od dawna.

Honcia ja też mam opadającą powiekę. Nie lubię jej bardzo. Moja mama ma straszną, mam nadzieję że taką jak ona to będę miała w wieku co najmniej 80 lat
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 14:04   #3184
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Australio jak byś mogła mnie dopisać:
TP 17.06 Łucja 27.06 (3430g, 53cm) SN

Ł. parę dni temu wreszcie się uruchomiła i zaczyna raczkować. Wczoraj pierwszy raz wstała!
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 15:00   #3185
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72161871]Zaczęłam z chodakowska - perfect body. Fajny program bo z przerwami, moim zdaniem super dla początkujących. Teraz czasem robię Skalpel, wczesniej nie dawałan rady 😉 w lipcu jedziemy nad morze i wskakuje w bikini!!! Muszę wyrobić brzuch, uda i dupcie 😂

Jakiego kremu pod oczy uzywasz?
Ja nie tyle mam cienie co po prostu worki pod oczami. Cienie bym korektorem potraktowała i luz, ale z tymi workami nic nie mogę zrobić. I tak są. Może jak się kiedyś wyspie to znikną... O ile to kiedyś nastąpi 😂[/QUOTE]
E, Chodakowskiej nie lubię, musiałabym głos wyłączyć, bo jakoś mi na nerwy działa

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Honciu podziwiam ze chce Ci się tak wychodzić wracać wychodzić. Ja jak już przebrne przez ubieranie szykowanie i wychodzenie to co by się nie działo- spaceruje. A jak już się poddam i wrócę to już nie dam rady drugi raz. Jak będzie ciepło to będzie super! Będzie można powiedzieć: idziemy na dwór i po prostu wyjść: D nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak tak, ja też na to czekam! A teraz na dodatek taka pogoda, że ja 5 minut się zastanawiam co tu ubrać...

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
australia jaki śmieszny dziwoląg! No i cena fajna! Ciekawe czy dobrze się sprawuje, muszę poszukać jakichś opinii

Kuchenka to tak chyba jakoś na 2. urodziny. Iga właśnie z tej okazji dostała. Ciekawe czy Ignaś będzie chciał czy będą rządzić samochody. Samochodów to jeszcze u nas nie było, bo Igor nigdy tymi sprawami niezainteresowany

Tak miszka, po starszakach już nic nie mam poza pchaczem. Ignaś lubi się nim bawić już od dawna.

Honcia ja też mam opadającą powiekę. Nie lubię jej bardzo. Moja mama ma straszną, mam nadzieję że taką jak ona to będę miała w wieku co najmniej 80 lat
Opinii za dużo nie ma, a jak są to pozytywne. W sumie coraz bardziej mi się to podoba Na razie byłoby pewnie bardziej jako pchacz, a potem do jeżdżenia, czy to w domu, czy na dworzu. Jakaś babka która zamieściła recenzje na youtube twierdzi, że kółka jak nowe, mimo że dużo używane przez dziecko. A i widzę, że teraz można go dostać nawet za 75 zł.
Na kuchenkę to i tak na razie miejsca nie mamy, dopiero jak zrobimy z sypialni pokój Marysi, to można zacząć o takich rzeczach myśleć, ale to pewnie jeszcze kilka miesięcy zanim dojdzie do metamorfozy pokoju

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Australio jak byś mogła mnie dopisać:
TP 17.06 Łucja 27.06 (3430g, 53cm) SN

Ł. parę dni temu wreszcie się uruchomiła i zaczyna raczkować. Wczoraj pierwszy raz wstała!
Dopisuję

Super! No to koniec spokoju, mamo...
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 16:23   #3186
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Honciu podziwiam ze chce Ci się tak wychodzić wracać wychodzić. Ja jak już przebrne przez ubieranie szykowanie i wychodzenie to co by się nie działo- spaceruje. A jak już się poddam i wrócę to już nie dam rady drugi raz. Jak będzie ciepło to będzie super! Będzie można powiedzieć: idziemy na dwór i po prostu wyjść: D nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ee tam my zarzucamy kurtkę na plecy, dla M czapka i jesteśmy gotowe spacerujemy na bezludziu więc outfit jest nieistotny wózek stoi w garazu więc wjazd i wyjazd bez problemu
Dziś wychodziłyśmy w sumie 3razy
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
australia jaki śmieszny dziwoląg! No i cena fajna! Ciekawe czy dobrze się sprawuje, muszę poszukać jakichś opinii

Kuchenka to tak chyba jakoś na 2. urodziny. Iga właśnie z tej okazji dostała. Ciekawe czy Ignaś będzie chciał czy będą rządzić samochody. Samochodów to jeszcze u nas nie było, bo Igor nigdy tymi sprawami niezainteresowany

Tak miszka, po starszakach już nic nie mam poza pchaczem. Ignaś lubi się nim bawić już od dawna.

Honcia ja też mam opadającą powiekę. Nie lubię jej bardzo. Moja mama ma straszną, mam nadzieję że taką jak ona to będę miała w wieku co najmniej 80 lat
No moja mama też ma masakryczną wręcz nie widać u niej ruchomej części powieki i oczy ma już takie malutkie przez to moglam odziedziczyć oczy po ojcu z piękną czarną oprawą, ale nie! Matka ma kijowe powieki to i ja mam
Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Australio jak byś mogła mnie dopisać:
TP 17.06 Łucja 27.06 (3430g, 53cm) SN

Ł. parę dni temu wreszcie się uruchomiła i zaczyna raczkować. Wczoraj pierwszy raz wstała!
Brawo dla Łucji ruszacie na podbój sypialni, salonu, kuchni i łazienki
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 18:35   #3187
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hani dziś wyszła górna jedynka, a Zosi pierwsza piątka 😂
😌🔫
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 19:15   #3188
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72178686]Hani dziś wyszła górna jedynka, a Zosi pierwsza piątka 😂
😌🔫[/QUOTE]
Brawo dla siostrzyczek cóż za synchronizacja
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 20:01   #3189
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Gratulacje dla Łucji: *

Ojej, dla nas to cała wyprawa, bo jak ubieram F to od razu pampersa zmienię a to równa się gonienie to żeby go ubrać, później nie chce zakładać spodni, od bluzy się wyrywa, czapkę zdejmuje, zanim to wsadze do wózka to jestem upocona, ja się ubieram ekspresowo, wychodzimy zjezdzajac wózkiem po schodach, bo tej kolubryny nie radzę dźwigać. Ehhh nie ma lekko.
Dzanet brawo dla dziewczyn za ząbki

Dziewczyny, proszę Was o mnóstwo mocnych kciukasow. Dużo mocno. Jest domek, oby nam chciała właścicielka wynająć. Nic nie mówię bo znów zapesze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 20:03   #3190
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72178686]Hani dziś wyszła górna jedynka, a Zosi pierwsza piątka 😂
😌🔫[/QUOTE]
Woo hoo, to się zgrały agentki

U nas dziś na szczęście dzień trochę mniej marudny Był kawaler w odwiedzinach (miesiąc starszy od M.), ogólnie fajnie, na zmianę ślinili klocki, więc to jakby randka była
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 20:07   #3191
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Australio jak byś mogła mnie dopisać:
TP 17.06 Łucja 27.06 (3430g, 53cm) SN

Ł. parę dni temu wreszcie się uruchomiła i zaczyna raczkować. Wczoraj pierwszy raz wstała!
Ignaś miał dokładnie taką samą wagę jak Łucja

No to teraz uruchom tryb oczy dookoła głowy

honcia u mnie też taka lipa z dziedziczeniem. Ja dostałam cerę naczynkową, opadającą powiekę i trochę za duży nos, a mój brat nic z powyższych

Ignaś miał dzisiaj 1 drzemkę od 12:00 do 13:30. Próbowałam go położyć wcześniej na pierwszą ale mi zwiewał. Potem koło 17. trochę marudził, więc poszliśmy się karmić. Zamknął oczy na dosłownie 5 sekund i już po spaniu.
Teraz śpi już od 19:30 i meliśmy już jedną pobudkę. Miałam nadzieję, że jak zaśnie wymęczony to pośpi z 5 godzin ale byłam naiwna się okazuje

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Woo hoo, to się zgrały agentki

U nas dziś na szczęście dzień trochę mniej marudny Był kawaler w odwiedzinach (miesiąc starszy od M.), ogólnie fajnie, na zmianę ślinili klocki, więc to jakby randka była


---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Łucji: *

Ojej, dla nas to cała wyprawa, bo jak ubieram F to od razu pampersa zmienię a to równa się gonienie to żeby go ubrać, później nie chce zakładać spodni, od bluzy się wyrywa, czapkę zdejmuje, zanim to wsadze do wózka to jestem upocona, ja się ubieram ekspresowo, wychodzimy zjezdzajac wózkiem po schodach, bo tej kolubryny nie radzę dźwigać. Ehhh nie ma lekko.
Dzanet brawo dla dziewczyn za ząbki

Dziewczyny, proszę Was o mnóstwo mocnych kciukasow. Dużo mocno. Jest domek, oby nam chciała właścicielka wynająć. Nic nie mówię bo znów zapesze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wynalazłaś pusty czy się pani ogłaszała?
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 20:12   #3192
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dobry wieczór dziecko śpi, więc mam chwilkę dla siebie

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72141911]Sliweczka zlozylam papiery tylko do jednego przedszkola, bo tylko to jedno jest w mojej wiosce. Nie uśmiecha mi się ją wozic do innego miasta. Nabór uzupełniający jest w czerwcu, mam zamiar jeszcze raz wtedy uderzyć

Dziewczyny normalnie zawstydzilyscie mnie pielelęgnacją twarzy! Ja po trzydziestce, a uzywam tylko wody różanej z avonu i kremu na noc 😎 rano podkład, puder i w drogę... Kupie sobie chociaż ten żel micelarny z biedry
Skórę mam ok, tylko straszne worki pod oczami i zmarszczki pod oczami też juz wychodzą. Hanul ostatnio rzadko kiedy śpi dłużej niż do 6 😣 zwykle juz od 5 próbuje mnie dobudzic. Piszcie więcej jak debacie o siebie, może w końcu się zmobilizuje. Ćwiczyć tez mi ciężko było zacząć, a teraz normalnie to polubilam 😁

Hania dziś skończyła 9 MC i z tej okazji dala mi pospac do 6:12 😍 ale w nocy pobudki co godzina. Wychodzi piaty ząbek[/QUOTE]

Kup kup jest na prawdę super jak za takie pieniądze!

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
Lena obecnie używam kremu BB z Eveline ale nie wiem czy jest jeszcze w sprzedaży. Jak byłam we wrześniu w Polsce to nigdzie nie mogłam go znaleźć. Wcześniej Nivea young z lekkim podkładem ale używałam go latami i w końcu mnie zapchał. Moze dlatego, ze ja już dawno youn nie jestem 😜 I rozstaliśmy się.
Ten Eveline bardzo mi odpowiada bo jest kolor bardzo jasny

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------


Pisałam właśnie Lenie, że Eveline na bardzo jasny odcień i.np.mi bardzo on odpowiada

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Agusia poszalałaś z robotą 👏
Ja tylko podłogi pomyłam
.


Śliweczko, a ja z kolei lubię się wyszykowac na eleganta. Kiedyś nie lubiłam a od jakiegoś czasu bardzo. Fryzjer, makijaż i strój 💕


Mój Starszak miał dzisiaj bliskie spotkanie z ogrodzeniem.
Wyszedł na rower i miał czekać na nas.
Za chwilę był płacz i wrócił z rozwaloną i zakrwawioną wargą.
Zderzył się z płotem 😕
Teraz ma wargę jak celebrytka po nieudanej operacji plastycznej 😲
eee.. dziś za to nic nie zrobiłam..

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!
Ja od 7. na nogach pomimo że Ignaś spał do 7:30...
Starszaki mają na różne godziny do szkoły ale któryś ma zawsze na 8 rano niestety

Ignaś ostatnio tak doi w nocy, że rano pieluszka waży chyba z 5 kg. Niedawno był już czas, że mniej pił, a teraz znowu prawie cały czas.

PikPik brawa dla Rafała Cieszy się?
No właśnie miałam Ci pisać, że można robić zdrowe słodycze w domu. Kup ksylitol i działaj Przepisów w internetach sporo.

Honcia zapomniałam Ci odpisać. kupiłam wczoraj Ignasiowi ten mus i początkowo nie kumał a potem wsysnął prawie cały Niestety nie przełożyło się to na picie ze słomki czy z kubeczka 360 Chyba potrzeba nam więcej czasu

Jakie planujecie dla dzieci prezenty na roczek? W sensie takim, że jak ktoś zapyta co kupić to co mu podrzucicie? Mnie wczoraj Ignasia chrzestna pytała i powiedziałam że nie wiem jeszcze...
O co można by poprosić?
Ja myślałam o stoliku edukacyjnym

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

A ja kooocham szpile, mejkap i sukienki tyle, ze istatni raz miałam na sobie w sierpniu zeszłego roku jak chodziłam do pracy to czasem tak po prostu się stroiłam a teraz... Ehh szkoda gadać

Nudysta mały
Po prostu on już zrobił cialo na bikini czelendż i efektami się chwali

Brawo dla Rafała i ciebie
Zachowanie tża bez komentarza pozostawię...

Próbuj, próbuj w koncu Ignacjo zalapie M wypija w tej chwili kubek (250) wody przez dzień a tydzien temu dopiero zalapala jak pić.

U nas noc jak dawniej, czyli dobry sen i szybkie karmienie 2 razy w nocy mieliśmy burzę z piorunami rano byla ulewa a teraz swieci słońce i jest już 12stopni w marcu jak w garncu doslownie
Ja też!! Kiedyś codziennie full mejkap: podkład, korektor, róz, rozświetlacz, bronzer, kreska, tusz.. a teraz? tylko jak jedziemy gdzies do kogoś to pomaluje rzęsy tuszem i to wszystko.. nawet jak do lekarza jedziemy nie maluję się tęsknię za sukienkami!! nawet zimą je nosiłam eh eh eh......

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72178686]Hani dziś wyszła górna jedynka, a Zosi pierwsza piątka 😂
😌🔫[/QUOTE]

gratki!
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 20:20   #3193
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Łucji: *

Ojej, dla nas to cała wyprawa, bo jak ubieram F to od razu pampersa zmienię a to równa się gonienie to żeby go ubrać, później nie chce zakładać spodni, od bluzy się wyrywa, czapkę zdejmuje, zanim to wsadze do wózka to jestem upocona, ja się ubieram ekspresowo, wychodzimy zjezdzajac wózkiem po schodach, bo tej kolubryny nie radzę dźwigać. Ehhh nie ma lekko.
Dzanet brawo dla dziewczyn za ząbki

Dziewczyny, proszę Was o mnóstwo mocnych kciukasow. Dużo mocno. Jest domek, oby nam chciała właścicielka wynająć. Nic nie mówię bo znów zapesze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Woo hoo, to się zgrały agentki

U nas dziś na szczęście dzień trochę mniej marudny Był kawaler w odwiedzinach (miesiąc starszy od M.), ogólnie fajnie, na zmianę ślinili klocki, więc to jakby randka była
Ulala randevu

U nas przebijają się górne jedynki i dw9jka i z tej okazji M dostala takiego odparzenia, ze aż popołudniu płakała bo ją piekło ehh te zęby...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 20:26   #3194
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Łucji: *

Ojej, dla nas to cała wyprawa, bo jak ubieram F to od razu pampersa zmienię a to równa się gonienie to żeby go ubrać, później nie chce zakładać spodni, od bluzy się wyrywa, czapkę zdejmuje, zanim to wsadze do wózka to jestem upocona, ja się ubieram ekspresowo, wychodzimy zjezdzajac wózkiem po schodach, bo tej kolubryny nie radzę dźwigać. Ehhh nie ma lekko.
Dzanet brawo dla dziewczyn za ząbki

Dziewczyny, proszę Was o mnóstwo mocnych kciukasow. Dużo mocno. Jest domek, oby nam chciała właścicielka wynająć. Nic nie mówię bo znów zapesze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciukiiiiiiiiiii! Moc kciuków!
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 22:03   #3195
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;72178686]Hani dziś wyszła górna jedynka, a Zosi pierwsza piątka 😂
😌🔫[/QUOTE]
Pocieszające w tym jest to, że jeszcze tylko trzy piątki i z zębami Zosi będziesz miała spokój do zerówki

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Australio jak byś mogła mnie dopisać:
TP 17.06 Łucja 27.06 (3430g, 53cm) SN

Ł. parę dni temu wreszcie się uruchomiła i zaczyna raczkować. Wczoraj pierwszy raz wstała!
Miałyśmy ten sam tp Choć mi wypadało 16, tylko w karcie się pani pomyliła.
Gratulacje dla Łucji Tak btw piękne imię wybraliście,
jaka była geneza tego wyboru?
Pytam, bo moja starsza ma tak na II, po 2 prababciach

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dziecko śpi, więc mam chwilkę dla siebie



Kup kup jest na prawdę super jak za takie pieniądze!



eee.. dziś za to nic nie zrobiłam..



Ja myślałam o stoliku edukacyjnym



Ja też!! Kiedyś codziennie full mejkap: podkład, korektor, róz, rozświetlacz, bronzer, kreska, tusz.. a teraz? tylko jak jedziemy gdzies do kogoś to pomaluje rzęsy tuszem i to wszystko.. nawet jak do lekarza jedziemy nie maluję się tęsknię za sukienkami!! nawet zimą je nosiłam eh eh eh......
C


gratki!
Co Wy macie z tymi sukienkami? Tzn. czemu teraz nie nosicie skoro tak lubicie?
Ja tam noszę, a latem to praktycznie tylko w kieckach chodziłam, żeby mi się rana wietrzyła. A że jam matka karmiącą, to mam trzy czarne kopertowe sukienki z długim rękawem (1 jest 3/4), które tylko ja odróżniam A serio są inne!

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Łucji: *

Ojej, dla nas to cała wyprawa, bo jak ubieram F to od razu pampersa zmienię a to równa się gonienie to żeby go ubrać, później nie chce zakładać spodni, od bluzy się wyrywa, czapkę zdejmuje, zanim to wsadze do wózka to jestem upocona, ja się ubieram ekspresowo, wychodzimy zjezdzajac wózkiem po schodach, bo tej kolubryny nie radzę dźwigać. Ehhh nie ma lekko.
Dzanet brawo dla dziewczyn za ząbki

Dziewczyny, proszę Was o mnóstwo mocnych kciukasow. Dużo mocno. Jest domek, oby nam chciała właścicielka wynająć. Nic nie mówię bo znów zapesze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Się trzymają
Miałam Ci jeszcze pisać o tym kubku. Nasz jest z Canpol i nie cieknie, tzn. zdarzało mi się, szczególnie po wlaniu czegoś ciepłego, ale teraz robimy taki myk, że wlewamy picie, zakręcamy i odwracajmy do góry nogami (wtedy napój z rurki wylatuje i nic nie cieknie). Może i z Waszym zadziała?

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Woo hoo, to się zgrały agentki

U nas dziś na szczęście dzień trochę mniej marudny Był kawaler w odwiedzinach (miesiąc starszy od M.), ogólnie fajnie, na zmianę ślinili klocki, więc to jakby randka była
Nieźle, żeby w tym wieku już ślinę wymieniać? Szaleją te nasze dzieciaki
Fajny ten jeździć wynalazłaś i nawet cena spoko.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

pikPik gratki dla Rafka! Tż przemilczmy. Mi się tylko jedno pytanie nasuwa: Byłaś z młodym u dietetyka?

honci i sliweczka współczuję, oby noc była lepsza

Dla odmiany idę juz spać, kolorowych!
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 22:20   #3196
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Cool Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Czytając o tym jak dbacie o siebie aż maseczkę kupiłam
Łucja ma imię z Narnii. Wybraliśmy je z Tżtem dużo przed planowaniem dzieci i tak zostało.
Ł. już przeprosiła się z jedzeniem mam nadzieję, że tak pozostanie bo nie chce wiecznie kp.
Czy tylko my jeszcze bezząbkowi?
Lena trzymam kciuki!
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 22:47   #3197
mloda_mm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Australia TP 23.06. Martyna urodzona 16.06. (3550g,53cm) CC
Dziękuję 😁
Jeszcze tydzień i do Was wracam 😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mloda_mm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 05:39   #3198
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Pocieszające w tym jest to, że jeszcze tylko trzy piątki i z zębami Zosi będziesz miała spokój do zerówki

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------


Miałyśmy ten sam tp Choć mi wypadało 16, tylko w karcie się pani pomyliła.
Gratulacje dla Łucji Tak btw piękne imię wybraliście,
jaka była geneza tego wyboru?
Pytam, bo moja starsza ma tak na II, po 2 prababciach

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------


Co Wy macie z tymi sukienkami? Tzn. czemu teraz nie nosicie skoro tak lubicie?
Ja tam noszę, a latem to praktycznie tylko w kieckach chodziłam, żeby mi się rana wietrzyła. A że jam matka karmiącą, to mam trzy czarne kopertowe sukienki z długim rękawem (1 jest 3/4), które tylko ja odróżniam A serio są inne!

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



Się trzymają
Miałam Ci jeszcze pisać o tym kubku. Nasz jest z Canpol i nie cieknie, tzn. zdarzało mi się, szczególnie po wlaniu czegoś ciepłego, ale teraz robimy taki myk, że wlewamy picie, zakręcamy i odwracajmy do góry nogami (wtedy napój z rurki wylatuje i nic nie cieknie). Może i z Waszym zadziała?

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------


Nieźle, żeby w tym wieku już ślinę wymieniać? Szaleją te nasze dzieciaki
Fajny ten jeździć wynalazłaś i nawet cena spoko.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

pikPik gratki dla Rafka! Tż przemilczmy. Mi się tylko jedno pytanie nasuwa: Byłaś z młodym u dietetyka?

honci i sliweczka współczuję, oby noc była lepsza

Dla odmiany idę juz spać, kolorowych!
Oby faktycznie był spokój do zerowki!
Bo tak apropo dziedziczenia... Obie dziewczyny odziedziczyły po mnie tendencje do alergii, obie maja w związku z tym problemy skórne. Juz wiemy, ze Zosia ma lekką wadę wzroku i musimy się zapisać na badanie wzroku jak skończy 3 lata. Pewnie będzie nosiła okularki- mąż ma spora wadę wzroku. Hania przechyla lekko główkę. Neurolog nie widzi w tym nic na tle neurologicznym, razem z pediatrą stwierdzili, ze być może to tez kwestia wady wzroku.
Także odziedziczyły po nas problemy. Mąż ma jeszcze bardzo słabe zęby, mam nadzieję, że dziewczyny będą zęby miały po mnie! 🙏
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 06:54   #3199
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Czytając o tym jak dbacie o siebie aż maseczkę kupiłam
Łucja ma imię z Narnii. Wybraliśmy je z Tżtem dużo przed planowaniem dzieci i tak zostało.
Ł. już przeprosiła się z jedzeniem mam nadzieję, że tak pozostanie bo nie chce wiecznie kp.
Czy tylko my jeszcze bezząbkowi?
Lena trzymam kciuki!
Ja za to zaczęłam się zastanawiać nad jakimś kremem bb Bo i tak chcę pojechać do Rossmanna ze względu na promocję 2+1 i wziąć Lovelę (chociaż najpierw policzę czy to rzeczywiście taka promocja wyjdzie, bo wydaje mi się, że w Rossmannie droga była)
Cytat:
Napisane przez mloda_mm Pokaż wiadomość
Australia TP 23.06. Martyna urodzona 16.06. (3550g,53cm) CC
Dziękuję 😁
Jeszcze tydzień i do Was wracam 😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie Ty się podziewasz?
Dopiszę Cię jak usiądę do laptopa
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-24, 07:58   #3200
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

mloda to chyba u rodziców w wielkim świecie

Dzień Dobry!
U nas spanko od 19:30 do 7:30 czyli równiutko 12h.
Ciekawe o której dzisiaj Panicz zażąda pierwszej drzemki... Jak znowu około południa to pewnie też będzie tylko 1 drzemka.
Ilości pobudek oczywiście nie pamiętam, wiem tylko że zanim się położyłam spać były 3
I oczywiście jak się położyłam wygodnie SAMA w łóżku to po 5 minutach było jęczenie z łóżeczka i tyle było wygody...

Lecę robić placuszki z manny
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 08:00   #3201
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry

Noc u nas świetna! Szybkie cmoknięcie o 1 i karmienie o 4 w prawdzie pobudka o 6:30 ale po szybkim cycusiu dospane do 8:30

Cierpliwość ja się po prostu nie mieszczę w doopie i cyckach w sukienki sprzed ciąży na lato moze wrócę do formy to i sukienki ze strychu wrócą
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 08:28   #3202
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość

Co Wy macie z tymi sukienkami? Tzn. czemu teraz nie nosicie skoro tak lubicie?
Ja tam noszę, a latem to praktycznie tylko w kieckach chodziłam, żeby mi się rana wietrzyła. A że jam matka karmiącą, to mam trzy czarne kopertowe sukienki z długim rękawem (1 jest 3/4), które tylko ja odróżniam A serio są inne
Gdzie ja tam po domu w kieckach będę chodzić..
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 10:11   #3203
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ja zrezygnowałam z sukienek po tym jak zobaczyłam się na zdjęciach ze Świąt Normalnie wyglądałam jak jakaś foka w czerwonym kubraczku
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 10:28   #3204
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam z sukienek po tym jak zobaczyłam się na zdjęciach ze Świąt Normalnie wyglądałam jak jakaś foka w czerwonym kubraczku
Ja sie mieszcze i dobrze wyglądam nosze ten sam rozmiar co przed ciażą, ale szkoda mi po domu i lesie łazić w sukienkach
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 11:09   #3205
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Na Święta byłam w spódnicy i bluzce a sukienkę nadającą się do karmienia mam tylko jedną - na chrzciny mi mama uszyła, jest jaśniutka, cieniutka i ma koronkowe plecy więc na zimę nie bardzo. A w lecie - jeśli schudnę do lata to będzie zbyt duża no ale w lecie wskoczę w sukienki sprzed ciąży mam nadzieję, a Krzyś jak mu się będzie pić chciało poza domem to wodę dostanie

Śliweczko - Krzyś wczoraj też tylko 1 raz spał 11-13. Dzisiaj chyba tez się tak zapowiada, bo zasnał 11:15. A oczy tarł i jęczał od 9... nie zliczę ile miałam podejść do usypiania między 9 a 11. Już bym chciała zeby się przestawil całkiem na jedną drzemę, żeby mieć jasność sytuacji

a jeszcze dodam, że wczoraj 18:30 był tak okropnie wymęczony, że o 19 juz spal, 19:30 mogłam go odkładac do łóżeczka tylko dziś pobudka przed 6
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 14:13   #3206
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Zrobiłam kluski szpinakowe i dziecko mi pogardziło Może jak się wyśpi, to będzie apetyt. Ale ogólnie u nas w jedzeniu rządzi chleb albo bułka z masłem Kupiłam dziś awokado, co by to masło zastąpić. I poszukam jakichś przepisów na pasty. Ewentualnie jeszcze makaron wchodzi, ale broń Boże z sosem - bez niczego musi być!

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
Na Święta byłam w spódnicy i bluzce a sukienkę nadającą się do karmienia mam tylko jedną - na chrzciny mi mama uszyła, jest jaśniutka, cieniutka i ma koronkowe plecy więc na zimę nie bardzo. A w lecie - jeśli schudnę do lata to będzie zbyt duża no ale w lecie wskoczę w sukienki sprzed ciąży mam nadzieję, a Krzyś jak mu się będzie pić chciało poza domem to wodę dostanie

Śliweczko - Krzyś wczoraj też tylko 1 raz spał 11-13. Dzisiaj chyba tez się tak zapowiada, bo zasnał 11:15. A oczy tarł i jęczał od 9... nie zliczę ile miałam podejść do usypiania między 9 a 11. Już bym chciała zeby się przestawil całkiem na jedną drzemę, żeby mieć jasność sytuacji

a jeszcze dodam, że wczoraj 18:30 był tak okropnie wymęczony, że o 19 juz spal, 19:30 mogłam go odkładac do łóżeczka tylko dziś pobudka przed 6
Marysia cały czas 2 drzemki zalicza. I na dodatek od 2 dni ta druga trwa ponad 2 godziny! Ostatnio tak długo drzemała jak była kilkutygodniowym berbeciem

Pomyśl sobie, że po zmianie czasu to będzie przed 7, zamiast przed 6
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 14:48   #3207
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Sliweczko wynalazlam pusty hehe w niedzielę jedziemy oglądać

Cierpliwość tylko ze ten nasz jest jakiś krzywy w ogóle, bo się nie chce dobrze zakręcić, trzeba kombinować, a później i tak cieknie nie wiadomo gdzie.
No ale spróbuję

Ja też czuje się zawstydzona i jadę po bb!

My mamy dwie, a czasem nawet 3 drzemki, inaczej nie da się z nim wytrzymać: D
Ale usypia na siedząco jak go nie poloze spać. .....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 14:51   #3208
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

U nas dwie drzemki. Mała chodzi spać koło 20.30 i albo wstaje o 6, bez pobudki w nocy, albo jak ma pobudkę na mleko to wstaje 7-8. Pierwsza drzemka po 3 h od wstania na spacerze. Trwa zazwyczaj 1-1,5h. Druga drzemka zazwyczaj koło 15 i trwa rożnie, bo od 1-2 h.
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 14:53   #3209
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

1490367194911.jpg

Zapomniałam się pochwalić ze dziś pierwszy spacerek na swoich nóżkach po podwórzu
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:32   #3210
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Australio jak byś mogła mnie dopisać:
TP 17.06 Łucja 27.06 (3430g, 53cm) SN

Ł. parę dni temu wreszcie się uruchomiła i zaczyna raczkować. Wczoraj pierwszy raz wstała!
Gratulacje dla córeczki! Ja cały czas czekam. Jedna nóżka się ustawia ale druga powinięta i nie wie co z nią zrobić.

Wczoraj szczepienie jednak się odbyło i w dodatku nic nie płakał. jest od wczoraj trochę marudny ale temp nie miał. Teraz idziemy w maju.

Kolejny sukces kulinarny!! Wczoraj ciasto marchewkowe się udało (nie liczę przypalonego spodu, mój piekarnik wszystko tak robi). A dziś zrobiłam własny budyń na deser! Tak jak pisali, więcej się sklepowego nie chce

Dziewczyny, które konczyły kp jak zasuszyłyście resztę pokarmu? Mi po całej dobie napłyneło tyle, że jeszcze raz zjadł.

U nas dziś piękne słońce i przyjemny chłodzik. Przyjemnie było robić zakupy po sklepach (nie buch w market tylko) i przy okazji trochę się pogrzać ( zwłaszcza, że dziecko zasnęło i to pierwszy raz w nowym wózku).

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Załącznik 6986806

Zapomniałam się pochwalić ze dziś pierwszy spacerek na swoich nóżkach po podwórzu
Ślicznie! aż się łza kręci, dopiero wózki głębokie a już na nóżkach stają!

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Pierwsza noc bez mamy mleka trudna. Dostał na noc o 20.00 a poszedł spać koło 21.30. Obudził się o 23:30 i dałam mu gotowca. zrobiłam przed snem i schowałam do termokieszonki. mleko do 2 godzin od zrobienia się nadaje czytałam. potem zasnał i 2:30 a tu mleka nie ma... do wózka go wsadziłam, bujając pojechałam do kuchni i buju buju a tu woda sto lat się gotuje(macie na to jakiś patent?) i zrobiłam swieże , dałam w łóżku już u mnie i spaliśmy do 6;30.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość

Lecę robić placuszki z manny
Jak robisz placuszki? Dasz ukraść przepis?
Ja zapiekałam ostatnio kasze jaglaną z jabłkami. pyszna bo i cynamon i migdały i cukier chrupiący (oczywiscie trzcinowy)

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cierpliwość nie byłam u dietetyka, a czemu pytasz?
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-01 14:20:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.