Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-06, 20:51   #151
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez aga919191 Pokaż wiadomość
O kurde, niezły ma apetyt ten Twój synek




Ja też chętnie zobaczę to ćwiczenie na siadanie



Jaadowita, a tego banana dajesz w formie papki czy do gryzienia? Od kiedy w ogóle można dawać dziecku banana, bo akurat dzisiaj się zastanawiałam czy mogę?
Ja zaczęłam rozszerzanie diety Oli po 4 miesiącu, ponieważ jest całkiem na mm. Robię to w taki sposób, że przeglądam ofertę różnych firm produkujących słoiczki i spisuję sobie co w którym miesiącu życia dziecka można wprowadzić. Banan jest na pewno po 4, bo i w Gerberach i Bobovicie i Hippie mają go w sloiczkach. Ja ugotowałam banana i zblędowalam go. Oli bardzo smakuje, ale niestety trochę zatwardza.

Dziewczyny, sporo jedzą te Wasze dzieciaki! My mamy już od jakiegoś czasu stały rytm dnia. 9:30 kaszka, 12:30 150 ml. mm, po 13 trochę owoców (pół słoiczka lub trochę zrobionych przez e mnie), 16 obiad (sama gotuję lub słoiczek), o 19 180 ml. mm z kleikiem ryżowym. Oczywiście godziny są umowne i często ulegają przesunięciu . Tak jak wspomniałam już półtora miesiąca jemy dodatkowe rzeczy, na początku dawalam tylko trochę papki na obiad, dopiero ostatnio tak się rozkrecilysmy .

Ana, ja też chętnie spojrzę na te ćwiczenia, Ola niby się podnosi na dłoniach, ale nie zawsze na obu.

Paula, Leoś przesłodki! A ta mina! <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 20:52   #152
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
Jaadowita, dobre spanie w dzien - mniej pobudek, które zazwyczaj sa spowodowane przemęczeniem.
Pearl, ale Julka dobrze śpi w dzień i ładnie zasypia. Ostatnio ma po 3 drzemki, a miała już dwie tylko jedną bardzo długą, a teraz najdłuższą 1,5 godziny.
Zastanawiam się czy te nocne pobudki nie są spowodowane, że mała śpi z nami i jest kp. Jak myślicie? Może jakby spała w łóżeczku to by się tak często nie budziła?
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 20:58   #153
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Pearl a skąd dokładnie jesteś? Ja mam rodzine 50km od Poznania, która planuje odwiedzić. Może te same rejony


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 21:00   #154
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez jaadowita Pokaż wiadomość
Mam taką siateczkę, kiedyś od kogoś dostała i się już przymierzam od jakiegoś czasu żeby jej dać tam owoc w kawałku i zobaczyć co z tym zrobi
Ooo, Jadowita, przypomniałaś mi, że też mam tą siateczkę, koszyczek... Muszę wyjąć i przetestować

Paula Super Leoś! Sam już siedzi?
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 21:03   #155
misiula_88
Raczkowanie
 
Avatar misiula_88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 495
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Intense ja jestem ekonomista i anglista Co do ząbkowania to polecają tez camillie, zimny gryzaczek i w razie horroru nurofen.

Dziewczyny stosujące nosidła, wkładacie normalnie juz dzieci czy stosujecie wkładki redukujące?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a o jakim nosidle myslisz? podobno te wkladki wcale nie sa zdrowe, to taki pic producentow, zeby klienci kupowali szybciej, a powinno sie nosic jedynie samodzielnie siadajace dzieci. jak mi sie uda, zalacze zdjecie, jaka pozycje ma prawidlowo dziecko w nosidle bez zadnych wkladek

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Szymek ma 76cm, ostatnio ważył 8,5 kg -dokładnie 27.03. Bodziaki,pajace na 80 nosi, kurtki, bluzy, spodnie na 74...


chlop jak dąb! Nina nosi 74, bluzy, kurtki nawet 68

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez jaadowita Pokaż wiadomość
Kupiłam banany bio i wzięłam po kawałku, rozgniatałam widelcem na talerzyku, w sumie taka papka się zrobiła i bardzo ładnie wsuwała
Chcę też kupić jabłka bio i w kawałku włożyć do siateczki żeby sobie gryzła czy ciumkała. Mam taką siateczkę, kiedyś od kogoś dostała i się już przymierzam od jakiegoś czasu żeby jej dać tam owoc w kawałku i zobaczyć co z tym zrobi
Myślę, że można od początku rozszerzania diety dawać banany
Paula, pięknie Leoś sobie radzi, może my też spróbujemy

Aha jeszcze co do bananów to podobno po jedzeniu w kupkach mogą się pojawiać takie czarne niteczki, żeby się ktoś nie przeraził
kurcze, fajna jest ta idea siatki, ale jakos mam wrazenie, ze to srednio higieniczne, bo sie zbieraja bakterie. Sa jakies, ktore da sie dokladnie wyczyscic?
Haha niteczki po bananie, czarna kupa od jagod, a potem pestki od kiwi, wiele nas moze jeszcze zaskoczyc


Ehh mloda nam urzadzila wieczorne wycie, tak jej zeby dokuczaja dalam nurofen po kapieli i odleciala doslownie... 1491509234504.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kacpruś

[*] 3.12.13

cieszę się życiem!

Ninka!

misiula_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 21:15   #156
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Dziewczyny, ale dzisiaj się tutaj dzieje! Weź tu zapamiętaj jeszcze nowe osoby, które dziecko jest czyje, co które dziecko potrafi i kto ma jaki problem! To nie na moją głowę! 😉

Dam radę, dam radę, dam radę! 😀


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 21:18   #157
iwona_1987
Zadomowienie
 
Avatar iwona_1987
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 095
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Któraś wrzucała istatnio polecane nosidła ergonomiczne Womara... możecie jeszcze raz wrzucić te modele? Bo przymierzam się do kupna i nie wiem które wybrać...
__________________
23.03.2003r.
13.08.2011r.
ZOSIA ur. 7.01.2015r.
HANIA ur. 1.10.2016r.
iwona_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 21:26   #158
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez misiula_88 Pokaż wiadomość
kurcze, fajna jest ta idea siatki, ale jakos mam wrazenie, ze to srednio higieniczne, bo sie zbieraja bakterie. Sa jakies, ktore da sie dokladnie wyczyscic?

Ehh mloda nam urzadzila wieczorne wycie, tak jej zeby dokuczaja dalam nurofen po kapieli i odleciala doslownie... Załącznik 7008211

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wyjmę jutro swoją siateczkę, wyparze, przetestuje. Jak się okaże że rzeczywiście nie da się tego porządnie wyczyścić, to nie będę używać. Z drugiej strony myśle, że raczej nie powinno być większych problemów, bo w końcu jednorazowe to nie jest. :myśl:

Oj bidulka...słodkie foto



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez ajike Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale dzisiaj się tutaj dzieje! Weź tu zapamiętaj jeszcze nowe osoby, które dziecko jest czyje, co które dziecko potrafi i kto ma jaki problem! To nie na moją głowę!

Dam radę, dam radę, dam radę!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja już się boje zajrzeć rano po całej nocy przerwy

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-04-06 o 21:27
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 21:27   #159
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez iwona_1987 Pokaż wiadomość
Któraś wrzucała istatnio polecane nosidła ergonomiczne Womara... możecie jeszcze raz wrzucić te modele? Bo przymierzam się do kupna i nie wiem które wybrać...
Z tego co pamiętam eco1, eco2, N22 do N25
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 21:33   #160
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Jaadowita, w których godzinach nocy sa pobudki? W pierwszych? Czy sa częściej niż 3h? Karmisz przed samym spaniem? Czy w dzien śpi w łożku? Czy na Tobie? Usypiasz piersia?

Co do łóżka, uwazam,ze wszystko jest lepsze od łóżeczka ze szczebelkami Leoś śpi na podłodze.

Paula, Nowy Tomysl
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"





Edytowane przez pearl126
Czas edycji: 2017-04-06 o 21:44
pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 22:02   #161
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez jaadowita Pokaż wiadomość
Kupiłam banany bio i wzięłam po kawałku, rozgniatałam widelcem na talerzyku, w sumie taka papka się zrobiła i bardzo ładnie wsuwała
Chcę też kupić jabłka bio i w kawałku włożyć do siateczki żeby sobie gryzła czy ciumkała. Mam taką siateczkę, kiedyś od kogoś dostała i się już przymierzam od jakiegoś czasu żeby jej dać tam owoc w kawałku i zobaczyć co z tym zrobi
Myślę, że można od początku rozszerzania diety dawać banany
Paula, pięknie Leoś sobie radzi, może my też spróbujemy

Aha jeszcze co do bananów to podobno po jedzeniu w kupkach mogą się pojawiać takie czarne niteczki, żeby się ktoś nie przeraził
Moja wczoraj jadła banana i obiadek i dzisiaj miała ekstra dorosła 💩 o kolorze roznokolorowym
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 22:23   #162
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Mysha, witaj!
Moja też jest w dzień nieodkladalna, wiec piona. Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama

Jadowita, Klara jest kp. Budzi się ze 2 lub 3 x w nocy i ewidentnie jest głodna. Nie zasypia po paru ciumknieciach tylko ciągnie aż mleko zacznie lecieć i pije z 5 min. A leci szybko, więc musi nadążac tu nie ma czasu na przytulanie, to walka z mlecznym żywiołem
w pierwszej części nocy sen jest najmocniejszy. Jeśli wtedy jest dużo pobudek to moze znaczyc, ze dziecko jest przemęczone i zestresowane i nie może porządnie zasnąć. U mnie to się sprawdza. Jeśli Klarson dużo śpi w dzień to do północy jest spokój.

U nas już od kilku dni jest podnoszenie się na prostych raczkach.
Co do ćwiczeń to jestem sceptyczna. Jeśli nie ma jakichś problemów typu asymetria, które trzeba korygować, to uważam, że dziecko samo sobie da rade.

Ciekawa jestem nosidła. Pewnie jeszcze trochę poczekamy. Za to we wtorek będę uczyć się wiązać plecak prosty w chuście, wiec znowu wrócimy do motania.

Hafija zrobiła vademecum kupy.
W bananowej są czarne pestki

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-04-06 o 22:24
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 22:33   #163
paula1010
Zadomowienie
 
Avatar paula1010
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Pearl moja ale zbieg okoliczności! Moja chrzestna mieszka w Nowych Tłokach! Spr właśnie w Google Maps 26km od Ciebie jak będzie ładnie to możemy się np w Wolsztynie nad wodą umówić ja przyjeżdżam sama, tzn ze wsparciem w postaci mamy robię sobie tydzień wolnego od
Męża


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 23:10   #164
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Rany, nie wierzę, normalnie nie wierzę za nadrobilam...

Kasia, fajnie że dostałaś ciuchy ale szkoda że rozmiar nie trafiony, szkoda też że nie upewnila się jaki rozmiar nosicie. Będzie dla następnego dzieciątka 😊

Ajike, miałam kukurydziana z tapioką innej nie miałam więc ta poszła na pierwszy ogień. Posmakowala i zjadła. Wiemy już ze Łyżeczka nam nie straszna 😁

Eula, takja zaczęłam od kaszki dzisiaj. Z jedzonek pójdzie marchew z lidla oczywiście eko 😁 ale to poczekam jak skończy 5 m-cy. Teściowa dziś została z małą a my pojechaliśmy do silesii zrobić zakupy w Rossmanie. Mąż sobie kupił spodnie a ja koszulki,ponad 3 h nas nie było. Fajnie tak wyjść bez małej i się nie spieszyć 😁 Jestem za spotkaniem, czekam tylko na widomosc na fejsie albo tu.

I proszę kolejna 😁Mysha, witamy 😋

Styska wiemy bo dziewczyny podkablowaly że przenioslas się na fb i wolisz tam siedzieć 😘

Paula, super. A jakie fajne minki robi 😍 Zielono mi😁

Jadowita, mam też ta siatkę na kawałki owoców i warzyw, poleciła dziewczyna z listopadowek to kupiłam 😁

Misiula, to spokojnych dni i nocy w ząbkowaniu. Ale smacznie śpi 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Też jestem za kolażem. Megula chyba ostatnio robila. Ciekawe czy się znów podejmie 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 23:23   #165
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Chyba wszędzie pada ze tu tyle postów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 23:44   #166
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Marta
Tak, wsadzilam Mała mężowi i byłam w szoku jak świetnie się trzymala. Główka sztywno, swobodne ruchy, dobry rozstaw nóżek - no rewelacja. Sama zainteresowana tez była zadowolona. Ale najbardziej cieszył się Maz 🙈
Póki co schowalam do kartonu i czekam jeszcze co najmniej do A końca miesiąca. Nie ma się co spieszyc.

Tyle tu dziś nowych osób, aż strach ile jeszcze się wyloni podczytywaczy od miesięcy. Pierwszy raz się dziś poczułam jak nie u siebie. 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 01:45   #167
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
Roosko a ty próbowałaś Zosię wkładać w nosidło?

Morrigan a twoja Zosia już siedzi jak ją posadzisz? Moja do siłaczy nie należy i teraz musiałabym jej nawet głowę trzymać bo jej często leci. Więc do siadania to u nas hektar. Musialabym chyba z pół roku czekać A ostatnio ją włożyłam na sekundę i to jest super Który wzór macie?

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Wątek ucichł ale to była cisza przed burzą też nie mogłam nadrobić
Zosia już od paru tygodni podnosi się do siadania jak tylko może się czegoś złapać. Nie sadzałam jej żeby sama siedziała. W nosidle przybiera odpowiednią pozycję, więc zaryzykuję kilkuminutową podróż do mieszkania teściów. A model mam n22 w czarno -białe trójkąty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 04:45   #168
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Dzień dobry

Obudził mnie śmiech Szymka. Rechocze się przez sen na głos tak mocno, że aż się trzęsie Szkoda, że telefon miałam wyjątkowo daleko bo by filmik był równie śmieszny
Do później, bo znów przytulam sie do poduszki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-04-07 o 04:46
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 05:20   #169
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ratunku, dziś znowu 4 pobudki zamiast dwóch jak ostatnio i pobudka o 6.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 05:46   #170
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Ratunku, dziś znowu 4 pobudki zamiast dwóch jak ostatnio i pobudka o 6.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
Olga od 6 pierdzi ustami. Z łóżexzka wyciągnęłam o 6.30. Butla o 5.20 była
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 05:47   #171
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Chyba wszędzie pada ze tu tyle postów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też o tym pomyślałam jak zobaczyłam tu tyyyle postów Pogoda zdecydowanie bardzo wstretna a dziś powtórka bo nie zapowiada się lepiej 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 06:11   #172
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Dominika- te co ja robiłam wyszła spoko, zdjęcia na fb wrzuciłam na grupę a ja sama na swoją idę w niedziele :p

Aga- banan to był drugi owoc jaki dałam mojemu Stachowi

Intese- dlaczego gotowałaś banana? Nie traci on wtedy wartości?

Wy sie martwicie, bo dzieciaki nie chcą wam sie podnosić na rękach a mój nie chce wgl na brzuchu leżeć i żadne skakanie, zabawianie nie pomaga, nie i koniec :p

Basiaczek- o wiele łatwiej i szybciej mi robić wszystko ba fb, łatwiej sie wrzuca zdjęcia i wgl ale tutaj tez będę!

U nas 2 pobudki, 24 i 4:00, czyli taki standard. Czekam aż wreszcie prześpi cała noc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 06:13   #173
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam jak zobaczyłam tu tyyyle postów Pogoda zdecydowanie bardzo wstretna a dziś powtórka bo nie zapowiada się lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas dzisiaj w ciągu dnia na być 6-8 stopni z przelotnym deszczem, wiec szału wiosennego nie ma. Tak czy siak dzisiaj pokrowiec na nóżki pójdzie w ruch, bo do sklepu trzeba iść


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 06:22   #174
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Obudził mnie śmiech Szymka. Rechocze się przez sen na głos tak mocno, że aż się trzęsie Szkoda, że telefon miałam wyjątkowo daleko bo by filmik był równie śmieszny
Do później, bo znów przytulam sie do poduszki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja za to znowu płakała przez sen jakoś po 4. Dałam smoka i pieluchę z którą spałam i zasnęła... wczoraj niestety nie zasnęła. Coś ewidentnie jej się śni i to nic dobrego ze aż szlocha.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 06:27   #175
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Moja za to znowu płakała przez sen jakoś po 4. Dałam smoka i pieluchę z którą spałam i zasnęła... wczoraj niestety nie zasnęła. Coś ewidentnie jej się śni i to nic dobrego ze aż szlocha.

Bidulka.... Szymkowi kilka razy zdarzyło sie płakać, zdecydowanie częściej śmieje sie przez sen.
Szymo padł mi wczoraj o 19, kilkanaście minut po kąpieli. O 23 zbudził sie lekko to go nakarmiłam i śpi do teraz!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 06:28   #176
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Obudził mnie śmiech Szymka. Rechocze się przez sen na głos tak mocno, że aż się trzęsie Szkoda, że telefon miałam wyjątkowo daleko bo by filmik był równie śmieszny
Do później, bo znów przytulam sie do poduszki
Jak ja bym chciała coś takiego usłyszeć. U mnie tylko pierdzenie ustami.
Super widzieć tyle postów, jak za starych dobrych czasów.

Pearl Ty chyba pisałaś że dajesz mleko koło 5-6 i długo jeszcze śpi? Dajesz na śpiocha, czy wierci się wtedy, domaga jedzenia? U nas dziś butla 5.20 i pospała wiercąc się i kichając do 6, potem już aria pierdzenia ustami. Jak wierciła się koło 4.20 i wtedy ostawała butlę i zmienianego miała pampersa to dosypiała dłużej. Olga o 5.20 jest już chyba na tyle wyspana że ciężko jej już głębiej usnąć i nie wiem czy dawać jej na śpiocha wcześniej jak tylko zaczyna być niespokojna. Ostatnią butlę zjada o godz.19, więc chyba ma prawo być już głodna. Zmieniasz wtedy pieluchę, u Olgi już fes nabita jest.

Dziewczyny które dodają kleik do butli wieczornej. Jakiej firmy używacie?

Rozszerzając dietę do jakiego układu posiłków chcecie dojść. Kiedy warzywa, owoce, z kaszką, bez, kiedy danie itp?
Owoce nie za późno chyba lepiej? choć znajome dawały jako "podwieczorek"

Jakby w Biedrze były jakieś promo na Dady to dajcie znać, bo ja z ich gazetkami nie jestem na czasie, a zapasy się kończą.

Styska - promyku światła, zefirku pozytywnej energii - miło Cię znowu widzieć. Zostajecie na Enfamilu czy zmieniasz mleko?

Dziś u nas kolejny dzień Dyni.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 06:29   #177
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Bidulka.... Szymkowi kilka razy zdarzyło sie płakać, zdecydowanie częściej śmieje sie przez sen.
Szymo padł mi wczoraj o 19, kilkanaście minut po kąpieli. O 23 zbudził sie lekko to go nakarmiłam i śpi do teraz!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow zazdroszczę! Ja już nie pamiętam nocy do 4-5 :/

Jedziemy dziś do Warszawy, na nowogrodzka. Ciekawe czy nie trafimy na korki ale godzinna późna to może nie
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 06:31   #178
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Wow zazdroszczę! Ja już nie pamiętam nocy do 4-5 :/

Jedziemy dziś do Warszawy, na nowogrodzka. Ciekawe czy nie trafimy na korki ale godzinna późna to może nie

To zależy co masz na myśli mówiąc późna.... Ja czasem mam wrażenie, że w niektórych miejscach stolicy korki są o każdej porze....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 06:33   #179
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
To zależy co masz na myśli mówiąc późna.... Ja czasem mam wrażenie, że w niektórych miejscach stolicy korki są o każdej porze....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na miejscu mamy być o 10:40 w rejestracji więc myślę że góra 9:20 wyjedziemy od nas.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 06:34   #180
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Bluegirl- my juz prawie całkiem na hippie! Zaraz calkiem w odstawke pójdzie w Enfamil zostało nam może 300 gram. Może nie bedxie miał takiej szajby w nocy, bo Hipp nie ma cukru ani tego syropu glukozowego.

Dziewczyny ćwiczycie jeszcze? Wrxucalam filmik na fb, ale nie wszystkie tam są, wiec proszę pare ćwiczeń z dzieckiem

https://youtu.be/Iz_Qr_FVdw8

Jak będziecie ładnie ćwiczyły to nagram część 2 :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-01 13:28:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.