Mamy majowe cz. VI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-11, 21:02   #2821
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Black aj noł, aj noł lepiej zeby urodził sie nie pozniej niz w terminie bo wole zodiakalnego byka niz bliznięta
ooo nieee! ta zniewaga krwi wymaga!! co masz do blizniat?
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:06   #2822
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
ooo nieee! ta zniewaga krwi wymaga!! co masz do blizniat?
do kobiet Bliźniąt nic, serio! moja Mama i tesciowa sa spod tego znaku i sa super babkami ale mężczyźni bliźniacy nie sa zbyt fajni a przynajmniej ci, których znam
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:10   #2823
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Dziękuję dziewczynki za rady, jesteście niezastąpione! *
Czyli mam już plan, teraz tylko pozostała mi realizacja a z tym to gorzej 😂 spakuje jedną mniejszą torbę gdzie będę mieć potrzebne rzeczy do porodu i te pierwszy rzeczy dla maluszka a w drugą większą torbę włoże wszystkie pozostałe potrzebne rzeczy dla mnie i maluszka i tą torbę zostawię w samochodzie, mąż przyniesie jak już dadzą mi 'pokój' ☺ A ciuszki na wyjście Hani przygotuję w domu żeby mąż wiedział co wziąć.

Bunnybe - Jej super ze warsztaty udane! wysiedziałaś tyle?
My mamy zarezerwowany nocleg z początkiem września na 10 dni nad morzem ♡ tak szczerze.. kocham polskie morze! I też mam nadzieję, że nic nie pokrzyżuje planów a Hania będzie zdrowo się chować
Ja kupiłam w rosmannie takie mniejsze pojemniczki, tam sobie przeleje szampon i żel pod prysznic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:12   #2824
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Jutro zobaczę czy są jeszcze te małe paczki w Tesco
Sa a przynajmniej dzis byly
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:13   #2825
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Bunnybe, Talusia gdzie się wybieracie nad morze?
Ja od zeszłego roku jestem zakochana w Rewalu (stamtąd prawdopodobniej Julian przyjechał ) chciałabym w tym roku też tam pojechać
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:14   #2826
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Talusia to byla tylko godzinka a maja tam bardzo wygodne fotele i kanapy

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Misja prawdopodobnie Dźwirzyno, jedziemy ze znajomymi i ich dwójką szkrabów
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:16   #2827
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez misja0181 Pokaż wiadomość
Bunnybe, Talusia gdzie się wybieracie nad morze?
Ja od zeszłego roku jestem zakochana w Rewalu (stamtąd prawdopodobniej Julian przyjechał ) chciałabym w tym roku też tam pojechać
Moje dziecko też wróciło z nami już z wakacji mąż się śmiał że nam jod zaszkodził bo też byliśmy nad morzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 21:17   #2828
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Sylwia - dzięki jutro muszę podjechać

Kurczę, też musimy rozejrzeć się za noclegiem gdzieś we wrześniu - ale jeszcze nawet na konkretne miasto się nie zdecydowaliśmy
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:19   #2829
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe cz. VI

W Dźwirzynie polecam w porcie smażalnię ryb "U Lecha"

Ja oglądam na ig zdjęcia z Chorwacji i serce mi się wyrywa, no ale chyba będę się bała z bąblem za granicę. A w ogóle to mówię mężowi, żebyśmy tam zamieszkali

Małż umył mi dziś okna i skosił trawę na podwórku. Poza tym z grubsza ogarnęłam chatę, pranie, prasowanie.. W tym firany

Ale już mi lżej na duszy, że te okna są zrobione.
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:26   #2830
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Melka dzieki, gdzies czytałam ze wlasnie w porcie jest super smazalnia moj maz sie wkurza bo ceny nad Bałtykiem sa takie ze mozna by spokojnie poleciec na jakies all zagranice z pogoda w pakiecie no ale nic w tym roku nie poradzimy, odbijemy sobie za rok- jak wszystko bedzie si to uderzamy do Włoch marze o nich od dawna
Decorail powiem Ci ze my niby koniec sierpnia ale miejsc sporo zajetych wiec zainteresowanie jest, lepiej zebyscie zaczeli czegos szukac

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Moj maz lezy w wannie i czyta ksiazke jak byc dobrym ojcem i mezem musze pozniej ja przejrzec zeby wiedziec co tam piszo
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:32   #2831
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Magnificence Pokaż wiadomość
Moje dziecko też wróciło z nami już z wakacji mąż się śmiał że nam jod zaszkodził bo też byliśmy nad morzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wakacyjne dzieci

Co do noclegów to pojechaliśmy zupełnie w ciemno i jak szukaliśmy to wszystkie w miarę w rozsądnych cenach były pozajmowane :/ale poszliśmy do knajpki zjeść i się okazało, że zaraz nad nią są jakieś noclegi. Zadzwoniliśmy i mieli wolne i to całkiem sporo. Na drugi dzień się okazało, że to u sołtysa nie wiem czy tak ludzi to odstraszało czy co, że tam wolne miejsca były, ale warunki naprawdę fajne i za przyzwoitą cenę wróciliśmy jeszcze do nich następnym razem i śmiejemy się, że jak teraz byśmy jechali to też tam ok. 100 m do plaży i pod nimi knajpka z pysznym domowym jedzonkiem ech ... rozmarzyłam się jakbym tam była nawet sobie czasem spoglądam na kamerki stamtąd
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 21:41   #2832
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe cz. VI

My musieliśmy wyjechać z nad morza, żeby pojawił się Michał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:48   #2833
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Jeszcze co do świąt to u nas wielkanoc w gościach: na sobotę i niedzielę jedziemy do moich rodziców a w drugie świeto na obiad do teściów a później wraz z nimi do cioci męża na kawę i kolację, oczywiście jesli bede sie czula na silach bo juz zapowiedzialam ze jak sie bede kiepsko czula to po obiedzie wracamy do siebie takze z wielkanocnych przygotowań to pieke 2 babki migdalowe dla jednych i drugich rodzicow i wsio
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:55   #2834
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
My musieliśmy wyjechać z nad morza, żeby pojawił się Michał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja powiedziałam małżowi, że na emeryturze przeprowadzamy się nad morze

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Jeszcze co do świąt to u nas wielkanoc w gościach: na sobotę i niedzielę jedziemy do moich rodziców a w drugie świeto na obiad do teściów a później wraz z nimi do cioci męża na kawę i kolację, oczywiście jesli bede sie czula na silach bo juz zapowiedzialam ze jak sie bede kiepsko czula to po obiedzie wracamy do siebie takze z wielkanocnych przygotowań to pieke 2 babki migdalowe dla jednych i drugich rodzicow i wsio
Ja też tylko ciacho upiekę i wsio

No dobra ... lecę pospać trochę. Dobrej nocki wszystkim
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 22:24   #2835
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Misja - My odkąd jesteśmy razem jeździmy na wakacje nad polskie morze 😃 kocham kocham kocham! Szczerze.. byliśmy raz za granicą choć różnica cenowa żadna ale jakiś taki sentyment.. Akurat w tym roku wybieramy się do Sianożęt, nieopodal Ustronia Morskiego. Z maleństwem idealnie bo super miejsce do spacerów, do plaży mamy dosłownie minute ☺
Widzę nowy awatar, taki wiosenny!

U nas stało się to od razu po powrocie z wakacji 😀 akurat tak wypadały dni płodne. Widzę, że polskie morze działa cuda!

Za rok chcemy na Chorwacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 22:28   #2836
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Misja - My odkąd jesteśmy razem jeździmy na wakacje nad polskie morze 😃 kocham kocham kocham! Szczerze.. byliśmy raz za granicą choć różnica cenowa żadna ale jakiś taki sentyment.. Akurat w tym roku wybieramy się do Sianożęt, nieopodal Ustronia Morskiego. Z maleństwem idealnie bo super miejsce do spacerów, do plaży mamy dosłownie minute ☺
Widzę nowy awatar, taki wiosenny!

U nas stało się to od razu po powrocie z wakacji 😀 akurat tak wypadały dni płodne. Widzę, że polskie morze działa cuda!

Za rok chcemy na Chorwacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Sianożętach też byliśmy, mamy tam ludzi z mojej rodzinnej miejscowosci. Do Ustronia jezdzilismy na wczasy i kolonie do Osrodka z kopalnii.

Dlugo istnialo dla mnie tylko polskie morze. Teraz przepadlam dla Cro 😍 😍 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 23:12   #2837
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

No i się rozmarzyłam... 😍 chce wakacje, słońce, moje ciało, spacerki z maleństwem! Leżaczek, kocyk, ojjj! Oby maj był już pięknym miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 02:54   #2838
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
do kobiet Bliźniąt nic, serio! moja Mama i tesciowa sa spod tego znaku i sa super babkami ale mężczyźni bliźniacy nie sa zbyt fajni a przynajmniej ci, których znam
Mój tata to bliźniak i jest cudownym człowiekiem, najlepszym tatą na świecie i mężem też

My też się wybieramy nad morze przez ostatnie lata nasze wyprawy były głównie w ciemno, ale tym razem może warto coś zarezerwować jak będziemy jechać z takim małym minionkiem 😍 i podpatrzę sobie te miejscowości, o których pisałyście, bo w większości nie byliśmy, a wolimy jeździć w nowe miejsca jeśli chodzi o morze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 03:44   #2839
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Inezz radzę raczej wiecej wody zabrać, w szpitalu jest duszno i strasznie chce sie pic. Ja od niedzieli wypiłam 4 butelki 1.5 litrowe.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Wiem wiem, ja piję sporo wody nawet w domu, ale chodzi mi o taką butelkę z dziobkiem na czas porodu 😊 wygodna jest.

Nie działa mi wielocytowanie 😔

Małe paczki złotych pampersów 22 sztuki 1 są też w rossmanie, chyba taniej niż 13 zł.

Co do Chorwacji, to my byliśmy z rocznym synkiem - polecam, fajna sprawa z takim dreptusiem małym (tam doszkalal się w chodzeniu) i podróż w nocy- cała przespał 😊 z dwójką to nie wiem kiedy się dalej gdzieś wybierzemy... Może też jakoś za rok.

Nie mogę spać... Zaraz chyba wstanę coś zjeść.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 03:56   #2840
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Inezz, wspolczuje, tez nie spie juz ponad godzine i tez zaraz wstaje cos zjesc Przy okazji zrobie mezowi kanapki do pracy i jesli nie zechce mi sie spac to wstawie zupe, bede mogla wtedy pojsc z corcia w dzien na drzemke.

Happiness, Ty tez nie mozesz spac?

Co do wody to ja kupilam zgrzewki malej z dziubkami, jedna poupychalam w torbie, reszte maz bedzie dowozil, nie wyobrazam sobie po porodzie napic sie z wielkiej butli. Z malych moglam pic na lezaco kiedy chcialam, a wstawanie i siadanie bylo koszmarem na poczatku.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mamaSmerfuni
Czas edycji: 2017-04-12 o 03:59
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 05:12   #2841
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Ja też nie śpię już od 4.40. Zaraz mierzę cukier i idę zjeść jakieś lekkie śniadanie.

Co do morza, to mój mąż przyjechał znad norweskich wód i kilka dni później zrobiliśmy młodszą córkę. 😀

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 05:13   #2842
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
My musieliśmy wyjechać z nad morza, żeby pojawił się Michał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A my w pierwszy dzień naszego wyjazdu nad polskie morze dowiedzieliśmy się o ciąży, tzn test już wyszedł pozytywny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 05:27   #2843
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Mam wyniki gbs - ujemny! cieszę się bardzo, bo jakoś miałam przeczucie, że będzie dodatni.

Jeju jestem taka rozdarta, z jednej strony chciałabym odwlec moment porodu w czasie jak najbardziej się da, a z drugiej tak bardzo chcę być już po. Szczególnie w takich chwilach jak teraz, kiedy jak się nie ułożę to jest źle, a mały mi tak gmera na dole, że co chwila syczę z bólu

Ktoś pisał o spuchniętych stopach i dłoniach, ja niestety mam też już od jakiegoś czasu. Obrączkę zdjęłam i nie byłam w stanie nawet na zdjęcia założyć a zdjęłam też w ostatniej chwili pewnego wieczoru, jakbym poczekała do rana to trzeba by było przecinać, bo obudziłam się na następny dzień z takimi spuchnietymi palcami, że nie mogłam ich zgiąć do końca. I ze stopami tak samo, buty musiałam kupić większe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetna wiadomość! 😀☺
A to ja tak miałam i czułam, kiedy mi puchną stopy. Teraz mniej czuję ale widać wielkie stopy 😱 łącze się w bólu!
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Margolcia ja po rozmowie z moja kadrowa moge Ci powiedzieć co wiem o urlopie macierzyńskim. W dniu urodzenia albo dzień po mam zadzwonić, ze urodziłam i w miarę szybko przesłać akt urodzenia. Oni mi odsyłają papiery tzn wniosek o urlop itp porem to odsyłam i na wszystko od urodzenia mam 21 dni.
Musże Tz wysłać do urzędu zeby pozabierał papiery do becikowego itp to sobie wypełnimy w szpitalu, bo nigdy nie wiem kiedy mi zrobią cc.
Anita wow to szybko, ale z jednej strony to dobrze a który to bedzie tydzień ciąży? Jako wcześniak sie urodzi?
Martirybka jak będziesz miała skierowanie to wydaje mi sie, ze tego nie podważa. Mi na porodówce mówili o indukcji porodu bez zaglądania w karte, ale mój Tz taka aferę zrobił ze odrazu w karcie na pierwszej stronie jest info o łożysku brzeznie przodującym i nie mogą porodu indukować bo sie na to nie zgadzamy. Ja w niedziele zanim mnie przejęli z plamieniami to minęły ze 4 h.
Co do jedzenia dostałam 2 danie. Juz mi kolacje przynieśli. 2 skibki chleba, pare plasterków szynki i kawałek masła. A mówiłam, zeby Tz juz nie przyjeżdżał :/ dobrze, ze mam 2 banany i słodycze.


Wysłane z iPad za pomocą TapatalkZałącznik 7016266
To kolacja. Zero warzyw :/
Oj szkoda..że nie mam zdjęć moich śniadań i kolacji.. 😜 taka mnie by ucieszyła! 😨 współczuję tych warunków na prawdę.. Poproś Tz o swoje warzywka i pieczywo? 😘 mnie ratowały puszki z rybą .. Do tego bułka i jakoś szło, albo dżem. Też mi życie uratował..
Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Ja po wizycie, szyjka 2,2cm ale glowa tak nisko, że moja ginekolog ma wątpliwości czy tydzień wytrzymam
Muszę leżeć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana 😘😘 ja od 25 tygodnia z 1,5 do 37 z niecałym centymetrdm i rozwarciem wytrzymałam, odpoczywaj dużo. Na pewno dasz radę 😘😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 05:42   #2844
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Moj maz lezy w wannie i czyta ksiazke jak byc dobrym ojcem i mezem musze pozniej ja przejrzec zeby wiedziec co tam piszo
Koniecznie bo jak potem zacznie wymyślać jakieś nowości to bedziesz wiedziec skąd mu się to wzięło


Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Wiem wiem, ja piję sporo wody nawet w domu, ale chodzi mi o taką butelkę z dziobkiem na czas porodu 😊 wygodna jest.

Nie działa mi wielocytowanie 😔

Małe paczki złotych pampersów 22 sztuki 1 są też w rossmanie, chyba taniej niż 13 zł.

Co do Chorwacji, to my byliśmy z rocznym synkiem - polecam, fajna sprawa z takim dreptusiem małym (tam doszkalal się w chodzeniu) i podróż w nocy- cała przespał 😊 z dwójką to nie wiem kiedy się dalej gdzieś wybierzemy... Może też jakoś za rok.

Nie mogę spać... Zaraz chyba wstanę coś zjeść.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Też muszę sobie zapas wody z dziubkiem do szpitala zrobić na poród już kupiłam wodę kokosowa i jest już zapakowana do torby

Pampersy 22 szt jedynki złote w Rossmannie są za 12,99 więc w miarę porównywalna cena

Ja sie obudziłam jakoś godzinę temu dopiero pierwszy raz do toalety i od tamtej pory tylko drzemalam, ale teraz już chyba wstanę

My chyba odpuścimy wakacje w tym roku. Chyba że coś na spontana. ja bym chętnie się gdzieś wybrała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 05:49   #2845
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe cz. VI

My wajacje w tym roku na wsi, przy lesie, w dnuchanym basenie, a za rok polecimy gdzies za granice na gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 05:54   #2846
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Ja po wizycie, szyjka 2,2cm ale glowa tak nisko, że moja ginekolog ma wątpliwości czy tydzień wytrzymam
Muszę leżeć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A główkę w kanale rodnym i pod palcem mam od 2 tygodni 😅 także wytrzymasz 😘😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:49 ----------

Cytat:
Napisane przez misja0181 Pokaż wiadomość
Baambi my się w tym roku "gościmy". W niedzielę do rodziny męża, a w poniedziałek na obiad do cioci. W sumie mam zamiar tylko upiec ciasto żeby zawieźć a tak to mnie robota ominie na szczęście. Prawdę mówiąc najchętniej to bym się nigdzie nie ruszała.

Martirybka dobrze, że pojechałaś na IP. To jest dla naszego spokoju i oni są tam od tego żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Niestety wygląda to u nas jak wygląda, ale najważniejsze żebyś była spokojna.

Decorail ja też już od kilku dni bez obrączki i pierścionka. Dziwnie strasznie. Ja sobie często kręciłam nimi a teraz nie ma czym poza tym jak wychodzę gdzieś to czuję się jak samotna matka z dzieckiem i brzuchem

Mohnka normalnie cieszę się razem z Tobą jakbym to ja sama wyszła

Gornek schudniesz w tym szpitalu :/

CamomileS to kładź się i odpoczywaj co by dotrwać jeszcze trochę

Kiwaczka, a później się dziwią, że się ludzie odwracają od Kościoła jak trafiają na takich "księży z powołania" :/

Anita7 ojejku jejku to już zaraz lekarze na pewno wiedzą co robią, a Ty zaraz utulisz maluszka

Talusia bardzo estetycznie to wygląda i co patrzę na zdjęcia poukładanych ciuszków to się rozczulam, że niedługo będziemy je oglądać na mini właścicielach

Co do spakowanej torby ... chyba muszę choć trochę ogarnąć jakąś. Jak mnie dziś pogoniło w nocy to tak się zastanawiałam ... sama z Synkiem w domu ... mąż na drugim końcu Polski ... tato może się nie obudzić jak zadzwonię, bo nie wiem czy ma dźwięki włączone .... męża siostry ok 50 km od nas więc zanim się ogarną, dojadą i ewentualnie zawiozą na porodówkę z powrotem ok 30 km to może być ciekawie... Pierwsze co to pomyślałam, że wezmę Synka, pojadę na porodówkę, a one tam dojadą i zgarną Synka, ale ogarnęłam się, że chyba rodząc nie dojadę sama do szpitala chyba nie dociera do mnie do końca ten stan
Teraz już powiedziałam tacie, żeby w razie czego nie wyłączał dźwięków na noc dobrze, że jeszcze ma telefon stacjonarny to ten pewnie by go dobudził

No i ja też już po wizycie.... "Mały" ma już ok 2700g... 32+0 ... ja pozamykana na 4 spusty... za 2 tygodnie gbs.
Wow! U mnie 37+1 i 2915 😀 szok! Pięknie rośnie 😍😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 05:54   #2847
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Od 4 rano oczy jak 5złotówki przez pełnię 😡😡

U nas w tym roku Malta albo Złote Piaski, czyli zaczynamy budowę domu 😛😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 06:19   #2848
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe cz. VI

My w tym roku odpuszczamy wakacje.. 😊

Dotarło do mnie, że ja też teraz muszę spakować torbę do porodu! Ale spakuje dwie. Jedna na salę porodową a druga na noworodki z dzieckiem. 😍

Pięknie macie poukładane w szafkach 😍 mi się dzisiaj marzy poukładać a bardziej zobaczyć co mam 😂 muszę ostrożnie i oszczędzać się...

Wyspana jestem jak nie wiem, z wrażenia nie mogłam zasnąć 😂 wstałam tylko raz na siku 😁 biodra mnie w tym łóżku tak nie bolą jak w szpitalnym... 😊

Jestem niezdarą i ciągle coś leży za podłodze, pilot, telefon, łyżeczka.. Tz w stresie, czy mi się nic nie stało 😝 mówi, że przez 3 miesiące było cicho a teraz na koniec ciąży będę go stresować i trzaskać 😂 😂

Nie wspomniałam Wam.
Nie ugryzłam się w język i na odchodne palnęłam do współlokatorki tyłem do niej, że w końcu się wyspie bo ostatnie noce to tragedia.. A wczoraj wymieniłyśmy parę zdań.
Godzina 20.30 a ta gasi światło.. Czarno. Mówię..że będę jeszcze potrzebować, to, że ok. Zapaliłam takie małe przy podłodze i w szarości szukałam rzeczy do mycia itp. Ogarnęłam się i położyłam spać koło 21.30
Godz 22.30 ona się już wyspała i dzwoni do kogoś. Ja nerwy, bo po 20 już nie odbierałam od Tz i mówię, że chce spać czy długo będzie rozmawiać? A ona..że mam nie przesadzać, to mówię, że jest po 22 a tu cisza nocna od 21 na co ona, że będzie sobie robić co będzie chciała, a ja, że ma wyjść na rozmowę z pokoju bo ja tego nie będę znosić, to mówi, że się źle czuje i nie jestem gwiazdą, ona sobie będzie robić, co będzie chciała i do telefonu się żali "mamuś słyszałaś? No będzie mi jeszcmd uwagę zwracać... Ja jutro wstaje o 5 się myć i jeść śniadanie" a ja wkurzona, bo spalam w szpitalu do 6.30 spokojnie... I slysze w telefonie jej mamę "idź po lekarza no idź po położna" 😓😲

Wyszła później na korytarz krzyczeć do telefonu żeby każdy słyszał że ja jej rozmawiać nie dam. Rano przez tel mówiła do mamy że ciśnienie m a przez to wszystko że ona tak nie może że dość że szpital i stres to jeszcze teraz większy. Poszła wydmuchać nos i dzwoni do mamy że przez te nerwy jej krew z nosa leci. Chusteczka czysta 😂 a ta panika i wymyśla.

Poszła do wc rozmawiać i na mnie teksty "ale ta s...ka mnie wkur...ia mam jej dość jakaś po...bana" i od rana nie było słowa a do mnie dotarło od koleżanki z pokoju obok 😜

W ogóle ciężko Was nadrobić w domu 😀 wczoraj nie wiedziałam, co się dzieje, a dziś też taka podekscytowana jestem, jak dziecko 5 letnie na wycieczce 😂

Sporo rzeczy do ogarnięcia przed wprowadzeniem nowego mieszkańca 😍 na spokojnie to muszę ogarnąć..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Apropo szpitala, pampersów to u mnie dają paczkę rozm1 pampers i kupa małych próbek 😀 po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 06:34   #2849
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Nie wspomniałam Wam.
Nie ugryzłam się w język i na odchodne palnęłam do współlokatorki tyłem do niej, że w końcu się wyspie bo ostatnie noce to tragedia.. A wczoraj wymieniłyśmy parę zdań.
Godzina 20.30 a ta gasi światło.. Czarno. Mówię..że będę jeszcze potrzebować, to, że ok. Zapaliłam takie małe przy podłodze i w szarości szukałam rzeczy do mycia itp. Ogarnęłam się i położyłam spać koło 21.30
Godz 22.30 ona się już wyspała i dzwoni do kogoś. Ja nerwy, bo po 20 już nie odbierałam od Tz i mówię, że chce spać czy długo będzie rozmawiać? A ona..że mam nie przesadzać, to mówię, że jest po 22 a tu cisza nocna od 21 na co ona, że będzie sobie robić co będzie chciała, a ja, że ma wyjść na rozmowę z pokoju bo ja tego nie będę znosić, to mówi, że się źle czuje i nie jestem gwiazdą, ona sobie będzie robić, co będzie chciała i do telefonu się żali "mamuś słyszałaś? No będzie mi jeszcmd uwagę zwracać... Ja jutro wstaje o 5 się myć i jeść śniadanie" a ja wkurzona, bo spalam w szpitalu do 6.30 spokojnie... I slysze w telefonie jej mamę "idź po lekarza no idź po położna" ����

Wyszła później na korytarz krzyczeć do telefonu żeby każdy słyszał że ja jej rozmawiać nie dam. Rano przez tel mówiła do mamy że ciśnienie m a przez to wszystko że ona tak nie może że dość że szpital i stres to jeszcze teraz większy. Poszła wydmuchać nos i dzwoni do mamy że przez te nerwy jej krew z nosa leci. Chusteczka czysta �� a ta panika i wymyśla.

Poszła do wc rozmawiać i na mnie teksty "ale ta s...ka mnie wkur...ia mam jej dość jakaś po...bana" i od rana nie było słowa a do mnie dotarło od koleżanki z pokoju obok ��
Co za laska znalazła się paniusia, która myśli, że jest najważniejsza jak mi tacy ludzie działają na nerwy

Mohnka ostrożnie z tymi porządkami
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 07:11   #2850
anita7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 605
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Kurde skasowałam se takiego długiego posta 😬

Gornek daj znać jak po wizycie

Mi lapska teraz zgrabiały od kroplówki. Obrączkę ledwo ściągam.

Ja nigdy nie miałam szczęścia do pogody nad morzem 😕



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 16:34:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.