Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 17:23   #2701
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

humektan jest do kupienia tylko w aptece. sa dwie objętoci do wyboru a mianowicie 30ml za ok10zł i 100ml za ok 20zł. jego przeznaczeniem jest cera normalna i z trądzikiem... ale jest tak cudowny i niezapychający ze nasze tłuste pasują do niego jak ulał nie wiem co bys chciala jeszcze wiedziec?
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:30   #2702
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja odpowiem, chociaż nie używałam. Na razie mam Cetaphil dermoprotektor Kumektan kosztuje koło 25 zł i mozna go kupić w aptece. Jest emolientem, podobno świetnie nawilża Przeznaczony jest do każdego typu cery, głównie suchej - ale przy tłustej wszystko co nawilża też sprawdza się świetnie, bo skóra wydziela wtedy mniej sebum, nie musi sie już sama tak natłuszczać. Szczególnie, gdy katuje się cerę środkami na trądzik

Edit: Tancerka mnie ubiegła
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:32   #2703
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nati_kk dzięki samopoczucie coraz lepiej chociaż wiadomo jak wyglądam byłam nawet na dworze, aczkolwiek założyłam czapkę z daszkiem
A procedura mojego wyciskania wygląda tak jak u joyka'i nawet jak nic nie ma to naciagam skóre! Yhhh. I też coraz poważniej zastanawiam się nad psychologiem... Zobaczymy jak sobie teraz poradzę.
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:36   #2704
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja jak na razie staram się zająć czymś ręce jak nie wiem, co z nimi zrobić. Mam taki balonik z mąką ziemniaczaną w środku, do gniecenia :P Znalazłam ostatnio przy sprzątaniu, moja siostra go kupiła jak była moda na takie zabawki. Jak zaczynają mnie świerzbić ręce to zaczynam gnieść właśnie ten balonik. Moze to i głupie, ale przynajmniej czymś zajmuje te łapy No i spuszczam głowę jak staję przed lustrem i staram się nie patrzeć.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:36   #2705
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
humektan jest do kupienia tylko w aptece. sa dwie objętoci do wyboru a mianowicie 30ml za ok10zł i 100ml za ok 20zł. jego przeznaczeniem jest cera normalna i z trądzikiem... ale jest tak cudowny i niezapychający ze nasze tłuste pasują do niego jak ulał nie wiem co bys chciala jeszcze wiedziec?
Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Ja odpowiem, chociaż nie używałam. Na razie mam Cetaphil dermoprotektor Kumektan kosztuje koło 25 zł i mozna go kupić w aptece. Jest emolientem, podobno świetnie nawilża Przeznaczony jest do każdego typu cery, głównie suchej - ale przy tłustej wszystko co nawilża też sprawdza się świetnie, bo skóra wydziela wtedy mniej sebum, nie musi sie już sama tak natłuszczać. Szczególnie, gdy katuje się cerę środkami na trądzik

Edit: Tancerka mnie ubiegła
Dziękuje Wam obu serdecznie!
Wszystko co chciałam wiedzieć już wiem i... w takim razie wybieram się do apteki Szukałam czegoś fajnego nawilżającego, bo sama zauważyłam, że (o dziwo) cera po nawilzeniu sie poprawia, a że krem którego używam nie spełnia moich oczekiwań to wypróbuję Humektan Jeszcze raz dzięki
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:44   #2706
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Karyna, ja go stosuję na wszystko:P jak mam ropne, to wyciągnie ładnie do góry jak już jest duży, a jak malutki to znika

Saruniu, nie ma za co cieszę się, że już troszkę lepiej u Ciebie głowa do góry i będzie dobrze

Tancerko, ale on ogólnie jest tylko na zmatowienie czy na coś jeszcze też? Ja poczekam chyba aż go wypróbujesz i dopiero wtedy się nad nim zastanowię
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 17:52   #2707
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

właśnie przeczytałam tego najdłuższego posta na kafeterii http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2530968&start=3720 i postanowiłam, że nie chce doprowadzić się do takiego stanu!
Teraz, w ramach zajęcia wracam czytać Dostojewskiego
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 17:55   #2708
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiesz co ja poprosilam kiedys dermatologa o cos po czym nie bedzie mi sie przetłuszczala twarz zebym nie musiala sie malowac i dala mi ten acne mat... wiesz on raczej nie matuje ale jego dzialanie polega na tym ze chyba skóra produkuje mniej tluszczu... w kazdym razie cos takiego zauazylam ze rzeczywiscie mniej sie przetluszczala,a juz sobie przypomnialam ze zaraz po wizycie trafila mi sie okazja wyjechania za granice do pracy i w ciagu tygodnia spakowalam sie i pojechalam a po powrocie po prostu o nim zapomnialam. ale od jutra sie za niego zabieram i za jakies 2 tygodnie wystawie mu ocene i wam napisze
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:02   #2709
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Aaaaaa, no to może być ciekawy. Poczekam te 2 tyg i wtedy najwyżej zdecyduję.

To ja w ramach zabicia czasu idę czytać Potop:O:P
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:08   #2710
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

eee tam potopu sie nie opłaca ja miałam na nowej maturze potop i go nie przeczytałam a zdałam i to na świetny wynik hehehe matura to pikuś sesja to dopiero wyzwanie naukowe... szczególnie na kierunku Ekonomia;/
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:30   #2711
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez SaruniaL Pokaż wiadomość
właśnie przeczytałam tego najdłuższego posta na kafeterii http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2530968&start=3720 i postanowiłam, że nie chce doprowadzić się do takiego stanu!
Teraz, w ramach zajęcia wracam czytać Dostojewskiego
Omg, tak sobie czytam i niektóre rzeczy się zgadzają niestety

"Nieleczony powoduje depresję, poczucie niskiej wartości i niedoskonałości, zaburzenia w kontaktowaniu się z członkami rodziny rówieśnikami w pracy lub szkole. W pewnym momencie nawyk wyciskania i zdrapywania strupków, grudek i krostek staje się tak silny, że stanowi barierę nie do przebycia. Przyczyną trądziku przeczosowego są: lęk przed odrzuceniem przez środowisko wkutek widocznych objawów trądzikowych, permanentne myśli o wadach swojej skóry i niedoskonałości skóry, lek przed odrzuceniem przez partnera i przyjaciół, a nawet rodzinę, upatrywanie w objawach trądzikowych przyczyn niepowodzeń w stosunkach miłosnych, szkolnych lub zawodowych, lęk przed dojrzewaniem płciowym, czego przejawem jest trądzik, brak wiary w powodzenie aktualnie stosowanej akneterapii."

Ehh, ja też tak nie chcę
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 18:45   #2712
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie wytrzymałam( rzucilam sie na brode zaczełam masakrowac....mam 2 wielkie plamy i takie gule. czuje sie obrzydzliwie;/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:52   #2713
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
nie wytrzymałam( rzucilam sie na brode zaczełam masakrowac....mam 2 wielkie plamy i takie gule. czuje sie obrzydzliwie;/
Nie, dziewczyny, koniec tego. Trzeba wziąć się w garść i wreszcie z tym skończyć... Ja ostatnio zauważyłam, że nie mogę wytrzymać 1 dnia bez ruszania czegoś na buźce Ale tak nie może być przecież...
Dziś od rana niczego nie ruszyłam i mam zamiar wytrzymać jak najdłużej, wiem, moze to słomiany zapał, ale jak nie bedę próbować to nie wygram... Ehh;/
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 18:58   #2714
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tak trzeba przestac:/ a było juz dobrze....sklep zamknięty i nie moglam maseczki kupc
uzywala ktoras z was acne sulph bo tak sobie o tym przypomnialam a potrzebuje cos natychmiast.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 19:21   #2715
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Halo! Halo! A kysz łapy z twarzy! Dziewczyny to nie może nas pokonać!
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 19:22   #2716
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja używałam Acne-sulpha. I był całkiem niezły, wiec mozesz kupować
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 19:27   #2717
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Oj, tyle się ze mną zgadza z tego artykułu o trądziku z zadrapania. Tyle tylko, że ja nie mam takiego tradziku i nie wyciskam niczego (no, prawie ). Ale u mnie też czasem pojawiają się mysli samobójcze i obsesyjne dbanie o twarz. Wiem, jestem juz chora Mam jedno pytanie do dziewczyn, które pisały o AD: po jakim czasie zauwazylyscie znaczącą poprawę? Czy zbledły Wam przebarwienia? Czy mialyscie na poczatku wysyp pryszczy (bo ja mam straszny, takiego to w zyciu nie miałam ).Z góry dziekuje za odpowiedzi
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 19:50   #2718
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ciekawy nawet ten artykul, troche sie sprawa wyjaśnia a ja od wczoraj zauważyłam że zaczął działać krem który mi dermatolog przepisała i jak głupia macam się po twarzy żeby sprawdzić czy dalej nie ma tego co było hehe prędzej sama coś tym macaniem wywołam niż zaradzę przestaję! jak ten się skończy to lecę wypróbować humektan nigdy nie mogłam dobrać niezapychającego i nawilżającego kremiku, a teraz proszę!
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 19:56   #2719
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kurczę ja dzisiaj musiałam ruszyć te dwie rany z wczoraj i teraz siedzę z okładem z rumianku jestem na siebie wściekła,bo wytrzymałam miesiąc bez wyciskania praktycznie! ale no cóż,zaczynam od nowa walkę a humektan polecam!.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 20:01   #2720
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

miesiąc??? ho-ho gratuluje, dla mnie to kosmicznie długo co tam jedno ciśnięcie w porównaniu z miesiącem nieciśnięcia!
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:19   #2721
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja dzisiaj wycisnęłam trochę taką gulę między brodą a polikiem, ale zaraz coś na nią naciapkam i mam nadzieję, że będzie ok

Dziewczyny trzymać się i łapki czymś zająć!!!
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:37   #2722
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mam maly prblm dziewczynki robia mi sie takie jakby malutkie grudki na twarzy, sa to zaskorniki takie bardziej dojrzale, nie wiem czym to zlikwidowac, nie dam rady wycisnac bo mam tipy a jest to i jest i nie hce samo zejscco wy stosujecie na cos takego?????
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:41   #2723
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja zła jestem jak nie wiem bo mi sie wszystkie plany popsuły... wprost runęły i sie pogubiłam i nie wiem co mam robic;( ale nie ważne... kupiłam dzis znów tubkę acne dermu i znów będę się kwasić... to się nigdy nie skonczy... mam jakiegos chwilowego doła... chyba pójdę spac to mi szybciej czas zleci... a rano moze jakos inaczej spojrze na sprawe... beznadzieja... ale buzi nie ruszam.. juz w weekend wycisnelam wszystko co sie da wiec nawet nie miałabym co...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:42   #2724
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
Lemonka a czemu specyfiki nakładamy tylko do 22 ?

Dalej walcze ze sobą, broda pozostaje nietknięta zrobiłam peeling troche się wygładziła, ale dalej mnie korci. Zaraz upapram ją czymkolwiek żeby tylko nie dotykać ciągle bo rękawiczek mam już na dziś dosyć

qrcze ja tylko ja chwilke.. i rzucilo mi sie w oczy pytanie to odpowiem..

do 22 bo..zegar biologiczny!
w godzinach od 20 do 22 organizm przygotowuje sie do snu.. czyli zbiera wszysciutko..-czyli to co jemy, to co nakladamy, to co robimy..magazynuje..
nastepnie stop-nic nie przyjmuje.. i w trakcie snu w godzinach od 1 do 3 nasza skora sie najintensywniej regeneruje i wtedy korzysta z tego wszystkiego co dalismy..

wiadomo ze sztywno godzin co do sekundy nie da sie wyliczyc.. ale tak powiedziala mi pani w szpitalu dermatologicznym..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:48   #2725
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no czyli jak nałożyłam dopiero co acne derm po wieczornym prysznicu to znaczy ze buzia go juz nie chce..?? jej... jakie to skomplikowane..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:55   #2726
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

qrcze no tak mi powiedziano i sie stosuje oj scisle scisle..
i jak tak sie zastanawiam to moze to ma sens? chodze pozno spac o czasem nakladalam tuz przed snem..24, 1.. i rano budzialam sie z jakby przetluszczona twarza..teraz nie mam takiego problemu od dawien dawna..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 22:27   #2727
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lemonka dzięki za odpowiedz postaram się zastosowac

jej nie było mnie jeden dzień i tyle nowych postów byłam dziś w Częstochowie (pielgrzymka przed matura hehe ) i konam ale wpadłam jeszcze wam napisac, ze się trzymam i nic nie tykam strasznie mnie nęcą te grudki na brodzie, ale powstrzymuje się jak tylko moge
buziaki dobranoc i nie majstrowac przy buziach
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:24   #2728
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczynki, trzymajcie się dzielnie

U mnie jest ok. Wczoraj wycisnęłam kilka niby-gotowców i dziś w sumie nie są aż tak widoczne. Nie wiem czy to za sprawą tej zasypki Alantan, czy faktu, że zrobiłam to po kąpieli i pory były rozszerzone itd...
W każdym razie zasypkę będę podbierać psiakowi napewno, bo zauważyłam, że tam gdzie ją nałożyłam, to większa część oczywiście została wytarta w poduszkę, ale reszta rozsmarowała się po skórze i rano nic a nic się nie świeciła w tych miejscach. Mam tylko nadzieję, że mnie nie pozapycha jak nią sobie pomaziam czoło i nos

Teraz siedzię sobie z Humektanem na buzi. Chyba się powoli od niego uzależniam...
Lecę na obiadek
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:11   #2729
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mi własnie siorka kupi dziś Humektana... no zobacze co to za cudo jest Na razie doszłam do wniosku że to m.in przez to że tak strasznie moją cerę przesuszałam to mam tyle pryszczy i nie chcą się goic:/ Mam nadzieję że Humektan ją napoi Proszę , odpiszcie mi tylko na poprzednie moje pytanko: po jakim czasie stosowania Acne dermu zbladły przebarwienia? Dzięki, pozdrawiam i smacznego (dla jedzących obiad Wizażanek )
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:40   #2730
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Postanowiłam, że jutro wybieram się do szkoły, chociaż pewnie bez szerokiej opaski się nie obejdzie, aczkolwiek jest lepiej!
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.