Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-08, 21:17   #1171
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mój mąż mnie o to zapytał i odpowiedziałam bez wahania "nie". Ani nie chciałoby mi się siedzieć samej w hotelu na za... (chyba, że byłabym amatorką opalania się od świtu do zmroku, ale nawet wtedy nie), a szczególnie nie chciało by mi się jechać samej na wycieczkę, która miała być niespodzianką. Wydaje mi się, że dziewczyna do ostatniej chwili jednak myślała, że uda im się polecieć razem. Pomijając fakt, że do Egiptu bym nie chciała jechać jako takiego, nie kręcą mnie w ogóle te rejony (chyba, że jakaś tematyczna w rodzaju "śladami powieści Agathy Christie"), to nawet w jakieś fajniejsze miejsce nie chciałbym ot tak jechać sama.

Wracając do tej tragedii, to dziewczyn mogła być w złym stanie psychicznym. W kilku wypowiedziach i to nawet ze strony jej bliskich była mowa o przemęczeniu pracą. Może pomylono przemęczenie z objawami depresji lub jednak jakichś poważniejszych problemów. Nie wiadomo również co jej chłopak przez odlotem powiedział. Może nie była to przyjemna rozmowa?

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------



Albo bogu ducha winny przypadkowy człowiek. Dziewczyna w takich stanie, w jakim była, i na papieża by się pewnie rzuciła.
Tylko w tych czasach, każdy jest czymś przemęczony, to już musiało by być nie przemęczenie, a załamanie nerwowe ale szczerze wątpe, że spowodowane normalnym życiem pracą,.
W ogóle są jakieś u nas przypadki, że ktoś wyjeżdża na wakacje powiedzmy nad polskie morze i rzuca się z okna z powodu depresji?
Słyszał ktoś coś pewnie są też i w innych częściach świata. Ale sam fakt jade na urlop z myślami samobójczymi.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 21:22   #1172
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Vivienne, z tym wożeniem to zapewne chodziło o to, że kursowali z nią między hotelami, bo nigdzie nie chciano jej zakwaterować. Było w którymś artykule z podsumowaniem.

W pierwszym szpitalu była dwa razy, za pierwszym razem nie chciała żadnej pomocy, za drugim razem działo się to, co widzimy na nagraniach.


Zakładam, że nie zadzwonili od razu po wyjściu z lotniska.
Pewnie najpierw przejechali się po kilku hotelach w celu znalezienia nowego zakwaterowania, ale miejsca dla niej nie znaleźli, więc zadzwonili do Markusa.


Odnoszę wrażenie, że jej nie chodzi o to, że mężczyzna w kraciastej koszuli jest jej oprawcą.
Bardziej się skłaniam ku temu, że atakuje tego, którego rozumie (jeśli to rezydent). Jeśli tylko on mówił w jej języku, to pewnie próbował złapać z nią kontakt, coś wytłumaczyć, a ona czując zagrożenie zaatakowała.

Ogólnie jestem przerażona tym, co tam się działo.
Ta próba powieszenia się na sznurku z rolety ...
Dziewczyna albo bała się przeokropnie, bo została bardzo skrzywdzona albo to faktycznie jakaś choroba psychiczna.
Być może choroba psychiczna, która ujawniła się na skutek traumatycznych wydarzeń.

Biedna

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2017-05-08 o 21:29
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 21:34   #1173
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Vivienne, z tym wożeniem to zapewne chodziło o to, że kursowali z nią między hotelami, bo nigdzie nie chciano jej zakwaterować. Było w którymś artykule z podsumowaniem.

W pierwszym szpitalu była dwa razy, za pierwszym razem nie chciała żadnej pomocy, za drugim razem działo się to, co widzimy na nagraniach.
Ale nie było tak, że to w Hurghadzie nie mogli znaleźć hotelu? Przecież w Marsa Alam miała zabookowany. Właśnie to info mi gdzieś umknęło. Nie widzę tego ciągu zdarzeń, albo mimo przeczytania kilku artykułów mi sie on nie klei.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 21:37   #1174
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
I jedno mnie zastanawia. Ta sytuacja w szpitalu kiedy byla? W marsa alam, tam gdzie doszlo do obrazen i upadku, prawda? A POTEM dziewczyna odbyła tę rozmowę z Markusem w Hurghadzie? Bo to byla rozmowa w w innym hotelu chyba? Juz mi sie miesza od tych wszystkich artykulow, w każdym co innego. Ale jesli tak, to nagle sie "w miarę" uspokoiła po to by znów wylądować w szpitalu i zginąć w wyniku obrażeń? Mówiła, ze ją wożą, szukali hotelu w Hurghadzie, więc szpital w MA chyba nie mógł byc później? A jeśli byl później i tyle byla wozona (kilkanascie godzin) to calkiem juz sie nie dziwie, ze sie bała...

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
To w takim razie co miala na.mysli z tym wozeniem? "Tylko" trase z lotniska? I z szukaniem hoteli? z ktorego lotniska miala miec lot powrotny?
Jak ja nie wpuścili do samolotu to jeździli i szukali jej hotelu w ktorym mozna by ja znow zameldować , w ostatnim wg BP ona nie chciała zostać i to pod nim jest nagrany film z markusem. A potem straciła w aucie przytomność wiec ja zawieźli do szpitala i tam były te akcje z monitoringu. Wszystko było w Marsa Alam. Lotnisko, hotele, szpital. W Hurghadzie wyladowała juz nieprzytomna.

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Nawet z ukochanym, do zadnego kraju arabskiego. Zreszta moj ukochany wybilby mi ten pomysl z głowy. Nie wiem czy do kazdego kraju turystycznego zechcialby jechac np francja, wlochy, grecja itd ze wzgledu na tych <ciach>
Nie mozna tez popadać ze skrajności w skrajność.

Ja na pewno nie poleciałabym sama. Ani tam, ani w Europie, ani nawet w Polsce. Ja nawet do kina sama nie pójdę. Nie dlatego, że się boje ale takie rozrywki maja dla mnie sens gdy sie jest w większym gronie. Choćby w 2 osoby. Na leb bym dostała sama przez tydzien. A juz raz byłam w wielkim tunezyjskim hotelu w którym poza mną i moja mama nie było żadnego Polaka.
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 21:37   #1175
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ale nie było tak, że to w Hurghadzie nie mogli znaleźć hotelu? Przecież w Marsa Alam miała zabookowany. Właśnie to info mi gdzieś umknęło. Nie widzę tego ciągu zdarzeń, albo mimo przeczytania kilku artykułów mi sie on nie klei.
W Marsa już jej nie chcieli przyjąć ze względu na jej zachowanie podobno, i przez to szukanie innego noclegu.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 21:39   #1176
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Obejrzałam drugi filmik, wg mnie wygląda to tak:

Do szpitala wraz z nią przyjeżdża kilku facetów, pytanie kim oni są i czemu ciągle jej pilnują? Magda wjeżdża do szpitala na wózku inwalidzkim, wygląda jak nieprzytomna. Ciekawe czy z przemęczenia i głodu czy przez jakieś środki, które jej podano? Tu pewnie dostała wspomnianą w którymś artykule glukoze i zasnęła.

Kolejne nagranie to znowu ci faceci na korytarzu, jeden siedzi przy ścianie z telefonem, Magda coś do niego mówi, jest wyraznie zdenerwowana i zła, kuca i z nim rozmawia. On chowa telefon, pozostali faceci podchodzą do niej i się z nią kłócą. Później widzimy ujęcie z innej kamery, jak ucieka i się przewraca. Oni próbują ją obezwładnić, a człowiek ubrany na biało... Mam wrażenie, że ją uderzył i to mocno, aż straciła przytomność...

Potem kolejny fragment nagrania to wiozą ją i nagle jest przypięta pasami do łóżka, a niby nie było pasów w szpitalu. Znowu banda facetów. Potem kolejny fragment to już jakby martwa Magda? Ciało jest całe zakryte.

Ogólnie mam wrażenie, że to są filmiki puszczane w egipskiej tv, gdzieś z lewej widać logo. Nie pokazano całości nagrania, nie widać dokładnie co się dzieje, ale dla mnie bardzo zastanawiająca jest obecność tych facetów, akcja z telefonem no i z uderzeniem Magdy, bo ewidentnie nie straciła przytomności nagle sama z siebie. BTW.ten fragment jest inny niż na pierwszym nagraniu, więc chwilę się tam musieli z nią szarpać, dopiero "interwencja" kolesia ubranego na biało pomogła...

Straszne to wszystko, ale mam wrażenie, że ona została bardzo skrzyedzona i ostatnie dni życia spędziła w strachu i przerażeniu, z kilkoma facetami na karku... Raczej nie wyglądają na ludzi, którzy mają wobec niej dobre zamiary.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Btw.ja tam nie widzę próby wieszania się na sznurku od rolety
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 21:44   #1177
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Obejrzałam drugi filmik, wg mnie wygląda to tak:

Do szpitala wraz z nią przyjeżdża kilku facetów, pytanie kim oni są i czemu ciągle jej pilnują? Magda wjeżdża do szpitala na wózku inwalidzkim, wygląda jak nieprzytomna. Ciekawe czy z przemęczenia i głodu czy przez jakieś środki, które jej podano? Tu pewnie dostała wspomnianą w którymś artykule glukoze i zasnęła.

Kolejne nagranie to znowu ci faceci na korytarzu, jeden siedzi przy ścianie z telefonem, Magda coś do niego mówi, jest wyraznie zdenerwowana i zła, kuca i z nim rozmawia. On chowa telefon, pozostali faceci podchodzą do niej i się z nią kłócą. Później widzimy ujęcie z innej kamery, jak ucieka i się przewraca. Oni próbują ją obezwładnić, a człowiek ubrany na biało... Mam wrażenie, że ją uderzył i to mocno, aż straciła przytomność...

Potem kolejny fragment nagrania to wiozą ją i nagle jest przypięta pasami do łóżka, a niby nie było pasów w szpitalu. Znowu banda facetów. Potem kolejny fragment to już jakby martwa Magda? Ciało jest całe zakryte.

Ogólnie mam wrażenie, że to są filmiki puszczane w egipskiej tv, gdzieś z lewej widać logo. Nie pokazano całości nagrania, nie widać dokładnie co się dzieje, ale dla mnie bardzo zastanawiająca jest obecność tych facetów, akcja z telefonem no i z uderzeniem Magdy, bo ewidentnie nie straciła przytomności nagle sama z siebie. BTW.ten fragment jest inny niż na pierwszym nagraniu, więc chwilę się tam musieli z nią szarpać, dopiero "interwencja" kolesia ubranego na biało pomogła...

Straszne to wszystko, ale mam wrażenie, że ona została bardzo skrzyedzona i ostatnie dni życia spędziła w strachu i przerażeniu, z kilkoma facetami na karku... Raczej nie wyglądają na ludzi, którzy mają wobec niej dobre zamiary.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Btw.ja tam nie widzę próby wieszania się na sznurku od rolety
Możesz wrzucić link do tych filmików?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-08, 21:44   #1178
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Dzięki za doprecyzowanie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 21:46   #1179
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Obejrzałam drugi filmik, wg mnie wygląda to tak:

Do szpitala wraz z nią przyjeżdża kilku facetów, pytanie kim oni są i czemu ciągle jej pilnują? Magda wjeżdża do szpitala na wózku inwalidzkim, wygląda jak nieprzytomna. Ciekawe czy z przemęczenia i głodu czy przez jakieś środki, które jej podano? Tu pewnie dostała wspomnianą w którymś artykule glukoze i zasnęła.

Kolejne nagranie to znowu ci faceci na korytarzu, jeden siedzi przy ścianie z telefonem, Magda coś do niego mówi, jest wyraznie zdenerwowana i zła, kuca i z nim rozmawia. On chowa telefon, pozostali faceci podchodzą do niej i się z nią kłócą. Później widzimy ujęcie z innej kamery, jak ucieka i się przewraca. Oni próbują ją obezwładnić, a człowiek ubrany na biało... Mam wrażenie, że ją uderzył i to mocno, aż straciła przytomność...
(...)
Tylko to to jest chyba trochę na zasadzie "i tak źle, i tak niedobrze", bo jakby ją zostawili samą, to by było źle, że zostawili samą. Albo, że był przy niej tylko rezydent. I czemu od razu "banda"? Ja widzę grupę ludzi próbującą pomóc zachowującej się agresywnie i w sposób pewnie dla tych osób niezrozumiały osobie. A że to mężczyźni, to nie dziwota - taki kraj, taka kultura, w przestrzeni publicznej znajdzie się wielu mężczyzn.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-05-08 o 21:48
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 21:52   #1180
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tylko to to jest chyba trochę na zasadzie "i tak źle, i tak niedobrze", bo jakby ją zostawili samą, to by było źle, że zostawili samą. Albo, że był przy niej tylko rezydent. I czemu od razu "banda"? Ja widzę grupę ludzi próbującą pomóc zachowującej się agresywnie i w sposób pewnie dla tych osób niezrozumiały osobie. A że to mężczyźni, to nie dziwota - taki kraj, taka kultura, w przestrzeni publicznej znajdzie się wielu mężczyzn.

Zgadzam sie w 100%
Kurcze przeciez pojechala do Egiptu, musiala wiedziec jaki tam stosunek maja do kobiet. Czy nam sie to podoba czy nie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez hawananana
Czas edycji: 2017-05-08 o 21:53
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 21:59   #1181
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tylko to to jest chyba trochę na zasadzie "i tak źle, i tak niedobrze", bo jakby ją zostawili samą, to by było źle, że zostawili samą. Albo, że był przy niej tylko rezydent. I czemu od razu "banda"? Ja widzę grupę ludzi próbującą pomóc zachowującej się agresywnie i w sposób pewnie dla tych osób niezrozumiały osobie. A że to mężczyźni, to nie dziwota - taki kraj, taka kultura, w przestrzeni publicznej znajdzie się wielu mężczyzn.

Myślę, że również w Polsce, raczej mężczyźni próbowaliby zapanować nad agresywną osobą.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-08, 22:08   #1182
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

ja tez bym nie pojechała sama bo to nie chodzi o to czy bym sie bała czy nie tylko fajnie zobaczyc cos nowego i zobaczyc to z kims innym (czytaj na biezaco wymienic sie opiniami na tego miejsca) i niekoniecznie musiałby byc to tz-mogła to by byc mama, kolezanka, kuzyn itd
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 22:10   #1183
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Możesz wrzucić link do tych filmików?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
http://www.tvp.info/30284452/polka-w...oc-magdaleny-z
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tylko to to jest chyba trochę na zasadzie "i tak źle, i tak niedobrze", bo jakby ją zostawili samą, to by było źle, że zostawili samą. Albo, że był przy niej tylko rezydent. I czemu od razu "banda"? Ja widzę grupę ludzi próbującą pomóc zachowującej się agresywnie i w sposób pewnie dla tych osób niezrozumiały osobie. A że to mężczyźni, to nie dziwota - taki kraj, taka kultura, w przestrzeni publicznej znajdzie się wielu mężczyzn.
Wg mnie oni się zachowują agresywnie wobec niej. No i co jeśli rzeczywiście jeden z nich ma jej telefon, którego nie chce jej oddać?

Ogólnie ciężko stwierdzić, napisałam tylko swoje odczucia po obejrzeniu nagrań.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 22:21   #1184
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tylko to to jest chyba trochę na zasadzie "i tak źle, i tak niedobrze", bo jakby ją zostawili samą, to by było źle, że zostawili samą. Albo, że był przy niej tylko rezydent. I czemu od razu "banda"? Ja widzę grupę ludzi próbującą pomóc zachowującej się agresywnie i w sposób pewnie dla tych osób niezrozumiały osobie. A że to mężczyźni, to nie dziwota - taki kraj, taka kultura, w przestrzeni publicznej znajdzie się wielu mężczyzn.
No jak by nie było teraz to będzie i tak źle, ale czemu nie ma kobiet serio tam tak ciężko o psychologa/psychiatre.
Turystyczna miejscowość, a oni nie potrafią zrobić badań na związki toksykologiczne, a no tak nie wyraziła zgody ale zapewne wyraziła zgode na przywiązanie.
Że Cię cytuje nie ma to związku z moją drugą częścią wypowiedzi, nasunęło mi się w trakcie.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 22:22   #1185
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Potem kolejny fragment nagrania to wiozą ją i nagle jest przypięta pasami do łóżka, a niby nie było pasów w szpitalu
Zwróć uwagę na godzinę - 2:47.
Jest to nagranie momentu, w którym Magdę wnoszą do szpitala po skoku z okna
Wygląda to na łóżko do transportu pacjentów (takie jak np. są w karetkach). Takie łóżka zwykle mają coś o przypięcia, bo w łatwo z nich spaść.

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2017-05-08 o 22:23
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 22:29   #1186
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Zwróć uwagę na godzinę - 2:47.
Jest to nagranie momentu, w którym Magdę wnoszą do szpitala po skoku z okna
Wygląda to na łóżko do transportu pacjentów (takie jak np. są w karetkach). Takie łóżka zwykle mają coś o przypięcia, bo w łatwo z nich spaść.
Racja, nie pomyślałam o tym
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 22:35   #1187
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

No ciężko coś stwierdzić, może i w szpitalu faktycznie wykonali co w ich mocy może nie.
Na pewno ktoś oglądał relacje Ozdoby, nawet jedna z wizażanek tu wrzuciła. No nie wierze, żeby wymyślił sobie dla rozgłosu to co opowiadał, a jeżeli w szpitalach jest jak i w policji czyli wszystko tak ręka o ręke.
Serio no mi trudno w to uwierzyć, żeby całe miasto było skorumpowane, ale jaką mamy pewność, że nie przy ich sytuacji czy społecznej czy też politycznej.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 22:48   #1188
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Pojechalabym, tak samo jak jeździłam sama do Turcji czy po Europie. Acz jak jeżdżę sama wole indywidualna wycieczkę od wykupionej z biura.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 22:56   #1189
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

przerażone zwierzątko w klatce takie mam odczucia po tym filmiku.

kto to jest Kamil? )pojawiło sie w komentarzach pod filmikiem-ze ten w niebieskiej koszuli w kratke to kamil
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-08, 22:56   #1190
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

http://warszawawpigulce.pl/magdalena...jawnia-prawde/

Cytat:
Dziennikarze Faktu pojechali na miejsce i dotarli do raportu medycznego. Okazuje się, że wskazuje on, że tak liczne i rozległe obrażenia nie mogły powstać w trakcie upadku z pierwszego piętra (drugie piętro w Egipcie to pierwsze piętro w Polsce. Egipcjanie liczą parter, jako piętro pierwsze).

Raport mówi o połamanej w trzech miejscach lewej nodze, przebitym płucu, połamanych żebrach i obrażeniach głowy.
„To nie są obrażenia, które mogły powstać wskutek świadomego wyskoczenia przez okno. Magdalena musiała być nieprzytomna w momencie uderzenia o ziemię. Sama nie wypadła ani tym bardziej nie wyskoczyła przez okno, bo po prostu nie miała sił” – skomentował obrażenia ekspert „Faktu”.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 23:06   #1191
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

A z kolei Onet pisze cos innego:

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...odobne/bp1knex
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 23:20   #1192
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

https://www.youtube.com/watch?v=iYgx7yNA4hU

Komentarze

Teraz redaktor TVN jest tym złym, bo "broni ciapatych i pewnie sam jest ciapaty"
Zaraz domorośli detektywi ustalą, że współpracował z oprawcami i dlatego teraz stoi po ich stronie.

W sumie, to jestem ciekawa, co oni wszyscy powiedzą, jeśli się okaże, że to choroba psychiczna albo sprawka Polaków.
Nie spodziewałabym się przeprosin. Pewnie się "dowiemy", że te wszystkie ustalenia to kłamstwo i oni lepiej wiedzą, jak było naprawdę.

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2017-05-08 o 23:51
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 23:50   #1193
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Ja nie wiem, czego ludzie oczekuja od takiego redaktora. Ma byc dyplomatyczny, uwazac na slowa, ale ma jednoczesnie zaznaczac istotne informacje, no ale ma trzymac sie faktow, bez emocji, no ale wtedy "broni ciapatych", a w ogole to ma byc empatyczny - ale rzeczowy... zwariowac idzie.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 00:03   #1194
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

No ale komentarze pod artykułami były takie juz wcześniej, ze w TVN nie ma nic o Magdzie bo TVN lubi ciapatych.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 00:20   #1195
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Komentarzy jest full takich, że aż wstyd mimo wszystko. Jednak ludzie w internecie nadal czują się bezkarni. Niby chcą dobrze, ale co sobą reprezentują dno i kilo mułu.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 00:40   #1196
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;73634046]No ale komentarze pod artykułami były takie juz wcześniej, ze w TVN nie ma nic o Magdzie bo TVN lubi ciapatych.[/QUOTE]
Dzisiaj w "Uwadze" było.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 00:42   #1197
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w "Uwadze" było.


To wiem. Ale wcześniej były zarzuty iz TVN nie mowi o tej sprawie a jak mowi to, ze broni.

Ludziom nie dogodzisz.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 01:03   #1198
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;73634106]Ludziom nie dogodzisz.[/QUOTE]
Tysz prowda
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 01:28   #1199
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Tak tylko sobie pomyslalam, ze moze ten czlowiek w kratke na ktorego sie rzuca to jakis jej oprawca (moze mnie ponosi fantazja).
Ja rozważam opcję, że jeśli rzeczywiście ktoś jej coś zrobił, to mógł na przykład mieć koszulę w kratkę i dlatego tak zareagowała na tego człowieka. To nie musi być on, mógł być podobny do ewentualnego oprawcy, jeśli istnieje. Ubiór, wzrost, głos, cokolwiek.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 05:33   #1200
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;73633781]A z kolei Onet pisze cos innego:

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...odobne/bp1knex[/QUOTE]
Onet to w ogóle przeinacza pewne kwestie i ciekawe co tu jest prawdą
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.