O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-21, 17:39   #2881
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej

My sie karmimy, Marcys przysypia a tz robi lasagne

Ruda pogodzeni z P ?? Jak sie czujesz?

Arletko spokojnego dnia.

Madzia jak juz bedziesz na miejscu to sie zamelduj. Drzwi sie domknely bez problemu ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja juz w H.

Jakie drzwi ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 17:52   #2882
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Magda samolotowe drzwi Ciesze sie ze jestes juz na miejscu. Odpoczywaj

Lilai dobrze ze taki relaksik byl. Oby Nagek byl laskaw dla mamusi.

Bylismy na spacerze po 15. O 17 wpadli znajomi i wyszli niedawno. Mlody szybka kapiel i zaraz cyc i spanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 17:59   #2883
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mys wlasnie teraz na to wpadlam taaak, nowy samolot podstawili
Ja lezakuje, K. na silce


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 19:53   #2884
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór, z P wszystko w jak najlepszym porządku. Nie klocimy się długo bo w naszym przypadku szkoda na to czasu 😊 byliśmy u teściowej, jest zachwycona tym jak wyglądam 😂😂😂 wariatka 😁😁😁


Mysiaku dziękuję ze pytasz, muli mnie dzisiaj okrutnie, Helena się zaczyna stawiać wiec wole spakować juz torbę, 😁Ty to masz fajnie z tz mój herbatę potrafi zrobić 😂😂😂

Lila czasem fajnie tak posiedzieć dłużej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

P malował łóżeczko, nie wyszło tak jak chcieliśmy no ale 3 raz pomaluje jak juz je złoży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 06:47   #2885
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry!
Wczoraj jakiś kiepski dzień. Brak sił a rano skurcze takie konkretne i aż mnie zestresowały, że przecież krążek nawet nie ściągnięty. Pół dnia przeleżałam , po południu wybraliśmy się tylko na park przeszkód , żeby Kubula się wyszalał z Tatusiem, a ja na ławeczce relax 😁 dziś już trochę spokojniej.

A dziś brak planów. Na reszcie 😁

Ewa remont będzie jak później. Nic na siłę, nie dawno odświeżone było to i tak jest pięknie.

Madzia podróżniczka nasza!

Mysia fajnie tak czasem na spontana rozerwać się. Jeszcze jak Marcelos współpracuje to bosko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Lila wy to szaleństwo macie u siebie. A w taką pogodę to jak w raju 💖

Arletko pięknie wyglądałaś! Jak po komuniach?

Migotka a co u Was? Cieszę się, że wszystko goi się pięknie. Jeszcze trochę i będziesz nówka ! 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ziajka
Czas edycji: 2017-05-22 o 07:33
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 08:14   #2886
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzien Dobry

Magda no to git!

Ruda pakuj pakuj! Czas pedzi jak szalony warto miec reke na pulsie. A Helenita jeszcze grzecznie siedz w brzuchu !!

Ziajka to dzisiaj luzuj koniecznie.

Kawyyy!! I to drugiej juz mi sie chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 09:22   #2887
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cześć Kochane. Przez ostatnie dni pogoda była piękna, zaniedbałam nawet trochę chałpę, żeby tylko posiedzieć z małą na zewnątrz. Trochę się opaliłam, nawet nie wiem kiedy. Wczoraj zrobiłam cały gar gulaszu, a naszła mnie ochota na kebaba, no i zeżarłam dzisiaj na shopping po jakieś krótkie gacie i motywacja, żeby opalić te biedne nogi. Zaczynam staranka, trzymajcie kciuki.

Ewcia może Helenita wyjdzie wcześniej? lepiej niech posiedzi chociaż do połowy czerwca, niech rośnie łobuz kochany nawilżam skórę mleczkiem do ciała z Nivea, bardzo dobry, dodatkowo kupiłam sobie mydło z Syrii z Aleppo, podobno bardzo dobre, naturalne i polecane nawet na choroby skóry, jedyne 30zł więc nawet można myć nim włosy, ja chyba mam trochę łupieżu, nie wiem skąd, w tym wieku

Ziajka Kochana Ty już na mecie, co to się będzie działo, będziecie niedługo się prażyć na słoneczku oby forma dopisywała.

Gianka ja też mam problem z zachowaniem małej, czasem jest ok, przyjdzie ucałuje, ukocha, ale jak sobie coś ubzdura, na podwórku, w sklepie, gdziekolwiek to daje popalić, jakieś małe pyskówki i fochy na prawo i lewo, miejmy nadzieję, że wyrosną z tego Nasze panny, bo będzie kiepsko. Nawilżenie to podstawa, tak rzadko o tym pamiętam. Brawo za odwagę w sklepie Pracowałam kilka lat w Stradivariusie, a to ten sam właściciel co Bershka, jeśli zawinił sprzedawca musi sprzedać tak jak jest na metce.

Arletka z tą czapką to samo, w kościele np ciepło, duchota, ja jej ściągam, ona się drze i ubiera z powrotem i tak całą mszę siedzi i co zrobisz widzę, że dziewczyny Tobie też dają popalić. Ja się zapomniałam i już słyszę w tle "dupa"

Migotka to tż się postarał, musi pamiętać o żonie, za chwilę Lence będzie kupować bransoletki

Lila Ty pijaku, heh

Magda jak tam z pracą? Tobie to teraz cudownie, w sezonie to u Ciebie tam las palmas

Mysia super, że budowa domku idzie w dobrym kierunku
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-22, 10:25   #2888
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej ! Targ już zaliczyliśmy 😊Kupiłam trochę sadzonek , nie wiem czy nie za późno , ale zobaczymy czy coś wyjdzie 😛

Mysiu fajnie , ze znajomi wpadli ! Zawsze to taka miła odmiana 😀

Ruda my też się nie lubimy kłócić 😛Ciche dni nie dla nas 😛

Ziajka skurcze to norma w tym tygodniu ciąży , ale czekaj aż krążek wyjma i Olis może wyskakiwac 😀
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 12:50   #2889
Yubi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Hej ! Targ już zaliczyliśmy 😊Kupiłam trochę sadzonek , nie wiem czy nie za późno , ale zobaczymy czy coś wyjdzie 😛

Mysiu fajnie , ze znajomi wpadli ! Zawsze to taka miła odmiana 😀

Ruda my też się nie lubimy kłócić 😛Ciche dni nie dla nas 😛

Ziajka skurcze to norma w tym tygodniu ciąży , ale czekaj aż krążek wyjma i Olis może wyskakiwac 😀
Zależy jakie sadzonki, są takie rośliny, które można sadzić nawet w upale. Ach.... marzę o ogrodzie, albo chociaż o balkonie, żeby móc sobie siąść z herbatką i pooglądać kwiaty
Yubi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 14:50   #2890
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej
Lenka pospala na dworze, a ja przez ten czas trochę kostki poznosilam. Teraz czas na przerwę

Arletka wyglądałas wczoraj jak milion dolarów

Ruda no pewnie nie ma co tracić czasu na złości i kłótnie Już najwyższy czas spakować torbę A właśnie miałam pytać P. nie chce być przy porodzie?

Ziajka, a dziękuję wszystko ok Lenka mnie rozbraja uśmiechami, korzystamy z pogody i tak leci. Kochana poród już zaraz to i skurcze się zaczynają

Gianka o Ty lobuzie ja w tej kwestii jestem wyrozumiała bo wiem jak pracowałam w croppie i house to za chu nie dało się sprawdzić i ometkowac calego asortymentu w dwie godziny, a później w razie czego to my musialysmy dopłacać.

Lila może coś tam ci wyrośnie

Coffee mocne kciuki!
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 16:13   #2891
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Kurde ale ja mam śpiocha non stop! Noc miałam koszmarna a Tula wstała o 5! Na szczęście tz z nią siedział.

Magda ależ ja ci zazdroszczę tej H!!! Normalnie pakuje manaty i wpadam do ciebie

Ewcia super ze teściowa tak chwali fajnie ze macie dobre relacje

Coffee no to widzę że kolejna mała buntowniczka rośnie

Lilka u was to zawsze gości na weekend zazdroszczę! My wciąż sami:/ smutno tak czasem a u was zawsze coś fajnie tak

Migotko serio? Nie wiedziałam że tak jest z tym płaceniem :/ muszę aż poczytać jak to jest w bershce

Łeb mi dziś pęka coś. Spadamy z Tulka na dwór tz może wróci dziś wcześniej jak uda mu się być przed 19 to jeszcze Lidla musimy zaliczyć.

Aaa pochwalę mojeacóreczkę już jest taka duża że jak się załatwi to nie chce żeby jej pomagać i już sama się całkiem dobrze wybiera(sory za szczegóły) ale dla mnie to już taki szok! A ona przecież taka malutka a już coraz bardziej samodzielna 😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13






Edytowane przez Gianna M
Czas edycji: 2017-05-22 o 16:15
Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-22, 16:34   #2892
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Gianka być może, że to zależy od sklepu, albo i nawet kiero bo my nie byliśmy zatrudnieni przez lpp, tylko to były sklepy franczyzowe i może to była polityka kiero :/

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Brawo dla Tuli!!! Już taka samodzielna
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 17:24   #2893
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Gianka Natus też już pierwsze próby podcierania ma za sobą 😛Ale jeszcze daleka droga przed nim 😛Brawo dla Tuli ! Mój mąż też w drugiej robocie , będzie koło 20 😠Tak niestety już 3 tydzień ciągnie , ale chce dorobić trochę ..
A co do gości .. nie narzekamy 😛Za tydzień znów 😛Tylko wiesz dla mnie to średni relax, szykowanie itd ale i tak lubię , bo na tygodniu sami jesteśmy , tyle co z innymi mamuskami na placu pogadam 😛

Coffee kciuki za staranka !
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 19:59   #2894
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Coffee powodzenia kochana! Trzymam kciuki za fasole!

Gianka no brawa dla Natki sama po sobie teraz widze jak kazda nowa, chocby malusia umiejętność cieszy matczyne serce

My dzisiaj wyszlismy na spacer wrocilismy na obiad i cyca i znowu na dwor. Tym sposobem dzien nam ladnie zlecial. Mlody spi tz sie kapie ja juz ledwo powieki dzwigam. Dobrej nocy dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 23:42   #2895
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór a raczej dzień dobry 😁😁😁 kładę się spać ale jeszcze napisze słówko 😀

Migociu z P ustaliliśmy ze będzie tak jak z Kostusiem, zaczyna się coś dziać ,daje znać, wsiada w auto i jedzie do nas. Ja jadę rodzic z siostrą. Wole z nią 😁

Lila kto nie ryzykuje szampana nie pije 😂 wsadzić możesz i sama zobaczysz czy coś wzejdzie 😁

Coffee dzisiaj zjarzylam ze mam starsznie sucha skórę bo dwa dni pod rząd używałam balsamu pod prysznic a on tak nie nawilża jak normalny czy mleczko. Patrzę do szafki tam niespodzianka 😁 mleczko z Nivea 😁😁😁trzymam kciuki za starania ✊✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Gianka brawo dla Tuli,mój tam 4 lata i wola z łazienki mamoooo juzzzzzz 😂😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

P dojechał cały i zdrowy. Jak wychodził i mnie przytulal prosił żebym nie płakała 😢 jak wyszedł to się rozbeczalam jak dziecko, słyszałam wcześniej jak mówił do Kostka ze ma o mnie dbać bo niedługo będę jechać do szpitala a tam czeka mnie ciężka praca 😢 wzruszył mnie tym bardzo 😢 ach juz nic nie pisze, idę spać. Dzisiaj wizyta, będziemy podglądać Helencie 😁😁😁 dobranoc 😊😊😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 08:06   #2896
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cześć

Spalismy dzisiaj z Marcelem do 6.30!! Szok! Wielam Podlucha do siebie o 4.30 bo juz cos mamrotal, tz i tak nie bylo bo 4 wyjechał do Gdanska.
Ruda kciukam mocno! Ja tez ostatnio jade tylko na balsamach po prysznic. Lipa wiem ale wygodnij i szybciej. Sprobuj sobie przy okaji Eveline ujedrniajacy. Fajny jest i niema parafiny w skladzie.

Dzisiaj pojde w koncu troche kosci rozruszam na fitnesie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 08:47   #2897
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Lenka mnie z rana zaskoczyła! Zlapala cyca bez osłonki i pięknie ssala Gdyby tak zostało to byłabym w siódmym niebie

Ruda jejku jak mi Was szkoda, aż serce pęka jak napisałaś ,że P. prosił żebyś nie płakała Kciuki za wizytę! Daj znać po jak tam się ma Helenka

Mysia po 4 miałam pierwszą pobudkę na karmienie bo nam się zaspalo. Tż zmienił pampka po 2, a mi i Lence nawet powieka nie drgnela
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 08:51   #2898
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cześć, dzisiaj słoneczko, zapowiadali cały tydzień deszczowy, może Nas ominie.
Przeczytałam dzisiaj o śmierci Wodeckiego, duży smutek, życie jest takie nieprzewidywalne, wcześniej George teraz on, duża strata...

Ewcia to mleczko Nivea jest bardzo dobre, skóra jest po nim taka mięciutka. Twój tż jest bardzo mądry, dobry mąż i tata

Mysia o tak trzeba rozruszać kości, ostatni też nie mam czasu i są mega zastane.

Lila ja też lubię jak w weekend ktoś Nas odwiedzi, wiadomo kupa naczyń i trzeba wszystko naszykować, ale fajnie zleci czas

Gianka dziewczynki są mądre, trochę humorzaste, ale wszystko fajnie łapią

Migotka cieszę się, że u gina już tyle do przodu

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

i brawa dla Lenki
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 09:40   #2899
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy 😊 część XX

Czeeesc

Ewa.. rycze jak dziecko, P. Mnie rozczulil

Migotka brawa dla Was

Coffee kciuki za starania

Mysia to pospalas dzis

Ja dzisiaj jeszcze 2h od 14-16 i dom jakis obiad trzeba zrobic. K niewzruszony ze mnie nie bylo.. mam wrazenie ze nawet czasu nie chce ze mna spedzac, jest mi przykro ale trudno.
Do tego smierc Wodeckiego i zamach w Manchesterze :/

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 09:44   #2900
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Migotko no to cudnie. Pospalyscie a tata ogarnal tematy gdyby nie te wierzgi Marcelowe przez sen to byloby pieknie bo w nocy jemy juz tylko raz

Coffee przez chorobe Marcela i wyjazdy tz albo pozne powroty do domu prawie nie zuzylam karnetu. No ale co zrobic. Taki lajf.

Magda kopnij ksienciuna w srake pakuj majtasy i przyjezdzaj do Nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 13:45   #2901
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Wrocilismy do domu na obiad. Mlody rybka ziemniaczki i dynia a mama salatka kawke zrobie dopieje i wychodzimy jeszcze raz. Trzeba korzystac.

Arletko przypomniało mi sie. I jak z ta wit D u Was? Ile jej bierzecie teraz? 400? A i napisz mi ile Hania wazy? Bo moj jakos znowu wolniej przybiera chyba... Niby tak moze byc terwz ze juz mniej..Ale w 1.5msc przytyl ok. 700gr
Mamy 31 neonatologa to zobacze jak z waga i zapytam czy to ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2017-05-23 o 13:46
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 14:33   #2902
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej !
U nas od południa burzowo i deszczowo . Na szczęście rano wyszliśmy i z 3 godziny polazilismy , na placu trochę , jakieś zakupy i zdążyliśmy przed burzą 😛

Ruda P. Super facet wiesz?

Migotka to trzymam kciuki , żeby Lenka już bez oslonek ciągnęła ☺
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 19:48   #2903
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór moje panie 😁 jak juz wiecie Helena ma się dobrze. Waży 1999g i lekarz mówił ze do portu będzie pewnie mieć ok 3kg. Szyjka twarda ,ładnie trzyma, rozwarcie nadal na opuszek palca.

Mysiaku nie wiesz ze z mama się najlepiej śpi 😁😁😁

Coffee i padało u Was? U nas dzisiaj znowu pięknie było 😁

Madziu to Ci powinno naprawdę dać do myślenia, fajna dziewczyna jesteś, zaradna, dasz sobie radę bez niego. To chyba dobry czas żebyś pomyślała tylko o sobie.

Migotka tz fajny facet, ciesze się ze pomaga przy Lence, to zawsze chwila odpoczynku dla Ciebie 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Mysiaku może Marcel juz tak nie koksuje bo zrobił się aktywny fizycznie, zasuwa po domku to kcal lecą 😁

Dziewczyny co do P, jest naprawdę wspaniałym mężem i ojcem, lepiej chyba nie mogłam trafić. Czasem się kłócimy jak każdy ale jestem z nim bardzo szczęśliwa 😊 a przecież o to chodzi w małżeństwie 😁😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:18   #2904
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ruda bardzo mozliwe ze wszystko co wsunie to spali
Bylam na fitnesie, mama podskoczyla do mlodego bo tz jeszcze wraca z Gdanska. Powinien byc za jakas godzinke. Ja juz ledwo patrze na oczy takze uderzam w kimono.
Branoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:24   #2905
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Pazury zrobione, skóra nawilżona, nogi obrobione, w końcu do wyrka.

Ewcia przeszła porządna burza, ale zbierało się już kilka dni, za to do południa basen został zaliczony cieszę się, że z Helenitą tak wszystko dobrze się układa.

Mysia wiem jak to jest, zawsze za mało czasu dla siebie, ale na pewno sobie to odbębnisz za jakiś czas, ja dopiero odkąd mała sobie radzi mogę mieć małe spa wieczorem i parę chwil dla siebie.

Dobrej nocy Kochane
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 20:31   #2906
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry

Ja właśnie wróciłam z solarki jak ja lubię te 10minut tylko dla mnie 😂😂😂 raz w tygodniu a ile szczęścia 😀
Ogólnie tz mnie mega wkurzyl i się nie odzywam! W d go mam!!'

Ewa P jest słodziak😀no taki mąż powinien być! A powiedz mi jak urodzisz to p zostanie z wami trochę?

Magda jak K cie nie zauważa to zrób tak żeby zauważył > wiesz pończochy te sprawy 😜😀😂od razu mu się wzrok poprawi! A ty tylko pochodz koło niego powzdychaj i idź spać 😂😁

Myśka fitnesowka źe też masz power na to jeszcze! Marcelo jakie smakołyki pożera

Migotko cudownie! No Brawo dla Lenulki! Mam nadzieję że już teraz będzie cyc bez osłonki trzymam kciuki! Eh rośnie niunia😍

Lilka burza! U nas nic a łeb mnie tak bolal i kolana że byłam pewna ze będzie łac a tu dupa blada

Yyyyy no to ten spadam suszyć włosy i spać bo jutro rano muszę jeszcze ciasto do pracy kupić buziaki 😘 😘 😘 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 22:07   #2907
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysia no mnie tak powiedziała lekarka żebym się nie martwila ze Kostek szczupły skoro ja i P tez grubaskami nie jesteśmy i do tego Młody lata jak nakręcony 😂😂😂

Coffee jak to mówią mała rzecz a cieszy. Dobre spa nie jest złe 😁

Gianka tak, zostanie na 2 tygodnie lub dłużej jak da rade 💜💜💜 zazdroszczę solarki, reż bym chwile polezala 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Idę spać, zgaga chce mnie zmęczyć 😯 dobranoc dziewczyny ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 08:03   #2908
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Tz wrocil na 23. Dzisiaj poszedl normalnie do pracy a jutro znowu delegacja. Masakra..ciagle w tym samochodzie
U mnie od rana pochmuernie niby zapowiadali przelotny deszcz i burze takze licze ze przejdzie i uda sie wyjść.
No i wymyśliłam wczoraj ze gdzies za miesiac pojdziemy z mlodym do jakiegos klubu malucha czy prywatnego przedszkola zeby sie oswaja z dziecmi i innymi doroslymi. No i od lipca w kazdy weekend do groty w nadzieji ze odpornosc mu sie wzmocni przed zlobem.
Jutro rano z Marcelem jade do fizjo. Zobaczymy co nam powie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 08:13   #2909
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej. No i pada dzisiaj, ja się w tej chałpie zanudzę, od jakiegoś czasu zawsze wychodzimy na dwór z kawką i zabawkami, za to w weekend ma być cudownie, będziemy robić nową piaskownicę dla dzieciaków

Ewcia małe spa jest cudowne, jeszcze jak mogę się zanurzyć w spokoju w wannie, nieocenione. Jeszcze trochę i zgaga zniknie na wieki wieków.

Gianka Twoje kolana przepowiadają deszcz? mnie jak już bolą, znaczy, że stawy mam strasznie zastane niestety.

Idę na kawkę, bo jest dobijająco deszczowo.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Mysia z tym klubem to dobry pomysł, nawet figlopark jest dobry, bo tam są animatorki, prawie jak przedszkolanki.
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 08:51   #2910
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej! U nas jak zaczęło wczoraj koło południa lac, tak to teraz , przez całą noc ulewa i tak straszna burza , ze prawie zawału dostawalam ... przecież ze 2 lata temu przeszła taka burza , spalilo nam instalację , byliśmy bez prądu i wody przez kilka dni ... 😠Wczoraj już byłam na Maxa wydygana. .
Dzisiaj muszę zabrać młodego do jakiejś kulkolandii , bo mnie wykończy w domu ... od kilku dni mam ochotę wyjść i nie wrócić 😠

Coffee to Ty w końcu pracujesz czy nie ? Bo już się pogubiłam 😁No oby pogoda w weekend się poprawiła , bo u nas święto miasteczka i chcieliśmy młodego na karuzele jakieś wziąć 😁

Ruda P . faktycznie fantastyczny facet ! Bardzo Was kocha i to widać na każdym kroku 😊Ech chciałabym też tak 😉

Mysiu dobry pomysł , niech się dziec oswaja , bo we wrześniu może być ciężko tak na głęboką wodę od razu , a tak małymi kroczkami .. Grota fajna sprawa , tylko ja chodzę wiosna , zima i jesienią . Może uda Wam się nad to morze wyskoczyć?

Gianka mbie też strasznie wkurzyl, rozmawiamy służbowo 😉Z jakiej okazji ciacho ? 😊
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.