Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-31, 13:55   #1411
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Jeśli podadzą za "argument", że się ciskasz bo masz okres, to tak, wyśmiać ich "argumentację".

A baba bez bolca dostaje ☠☠☠☠☠☠☠ca hue hue hue, śmieszne takie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-31, 14:01   #1412
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 07:22   #1413
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Muszę napisać co wczoraj miało miejsce bo jestem zdegustowana. Wczoraj wyjątkowo jechałam komunikacją miejską - tramwajem ze względu na duże utrudnienia w ruchu samochodów-byłam umówiona nie chciałam się spóźnić. W tramwaju sporo ludzi, nie było tłoku ale ludzie wracali z pracy. Matka z małym dzieckiem, też jechała z nami i NAGLE w tramwaju pełnym ludzi zaczęła ZMIENIAĆ PIELUCHE , i to nie z siusiu ale z kupa!!! Smród błyskawicznie powszedł się po tramwaju. Ludzie patrzyli na nią z minami które mówiły wszystko, ale ona miała to w nosie i jak gdyby nigdy nic zmieniała tą pieluchę, 2 przystanki dalej jest centrum handlowe więc mogłaby spokojnie tam zrobić to co zrobiła z środku komunikacji miejskiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 07:30   #1414
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Muszę napisać co wczoraj miało miejsce bo jestem zdegustowana. Wczoraj wyjątkowo jechałam komunikacją miejską - tramwajem ze względu na duże utrudnienia w ruchu samochodów-byłam umówiona nie chciałam się spóźnić. W tramwaju sporo ludzi, nie było tłoku ale ludzie wracali z pracy. Matka z małym dzieckiem, też jechała z nami i NAGLE w tramwaju pełnym ludzi zaczęła ZMIENIAĆ PIELUCHE , i to nie z siusiu ale z kupa!!! Smród błyskawicznie powszedł się po tramwaju. Ludzie patrzyli na nią z minami które mówiły wszystko, ale ona miała to w nosie i jak gdyby nigdy nic zmieniała tą pieluchę, 2 przystanki dalej jest centrum handlowe więc mogłaby spokojnie tam zrobić to co zrobiła z środku komunikacji miejskiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak dla mnie to sie kwalifikuje na mandat i tyle w sprawie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 08:06   #1415
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

A jak zareagowali ludzie??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 08:13   #1416
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Na takie madki przydałaby sie Margot z parasolką. Serio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 10:11   #1417
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7432713 1]Na takie madki przydałaby sie Margot z parasolką. Serio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Prawda.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-02, 10:13   #1418
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Była jakiś czas temu taka sytuacja tyle zw w autobusie. Kierowca się zatrzymał i wyprosił matkę, a ta zrobiła dym na cały kraj - pamiętacie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 10:46   #1419
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
A jak zareagowali ludzie??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ludzie patrzyli na nią z piorunami w oczach, zasłaniali nosy i twarze. Z tylnej części tramwaju dochodziły pytania " co tu tak śmierdzi gównem?" i takie mniej cenzuralne też, kobieta w ogóle nie zwracała na to uwagi, nawet gdy jeden starszy mężczyzna zwrócił jej wprost uwagę że nie powinna takich rzeczy robić w środku komunikacji - odpowiedziała mu ze dziecko miało brudno w pieluchach, że to przecież normalne że się tak robi i nie widzi w tym problemu, a ludzie i tu cytuję jakoś to przeżyją. Przyznam wam że jestem w szoku, na codzień jeżdżę samochodem i nie wiem czy takie sytuacje często mają miejsce w komunikacji miejskiej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Była jakiś czas temu taka sytuacja tyle zw w autobusie. Kierowca się zatrzymał i wyprosił matkę, a ta zrobiła dym na cały kraj - pamiętacie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak skończyła się ta sprawa i jakie argumenty miała ta kobieta? Szczerze nie pamiętam takiej sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 10:53   #1420
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Sprawa się skończyła w sądzie - istny cyrk

http://www.pomorska.pl/wiadomosci/by...-sad,id,t.html


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 10:58   #1421
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Ciekawe jak to się zakończyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Uważam że kierowca miał rację, jednym z jego obowiązków lesst dbanie o komform pasażerów. A tu wygrywa większość, skoro większości to przeszkadza to kobieta powinna opuścić ten autobus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-02, 11:08   #1422
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Ciekawe jak to się zakończyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Uważam że kierowca miał rację, jednym z jego obowiązków lesst dbanie o komform pasażerów. A tu wygrywa większość, skoro większości to przeszkadza to kobieta powinna opuścić ten autobus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego więc nie poinformowałaś kierowcy o sytuacji? Jeden biedny dziadek miał jaja by zwrócić panience uwagę, że środek komunikacji miejskiej to nie jest miejsce by przebierać dziecko? Ona stworzyła nie dość, że niekomfortowe warunki, to dodatkowo jest to sytuacja niebezpieczna. O ile wiem, w każdym środku komunikacji miejskiej jest wewnętrzny regulamin co wolno a czego nie wolno. Z całą pewnością smród gówna oraz moliwość przelecenia pieluchy na innych ludzi jest wystarczającym powodem by to babsko wywalić z autobusy. No ja pier...
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282

Edytowane przez Ka-Mila
Czas edycji: 2017-06-02 o 11:09
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 12:42   #1423
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Dlaczego więc nie poinformowałaś kierowcy o sytuacji? Jeden biedny dziadek miał jaja by zwrócić panience uwagę, że środek komunikacji miejskiej to nie jest miejsce by przebierać dziecko? Ona stworzyła nie dość, że niekomfortowe warunki, to dodatkowo jest to sytuacja niebezpieczna. O ile wiem, w każdym środku komunikacji miejskiej jest wewnętrzny regulamin co wolno a czego nie wolno. Z całą pewnością smród gówna oraz moliwość przelecenia pieluchy na innych ludzi jest wystarczającym powodem by to babsko wywalić z autobusy. No ja pier...
Może dlatego że ta sytuacja tak mnie zaszokowała że nie pomyślałam o tym żeby go poinformować? Napisałam wcześniej że nie jeżdżę na codzień komunikacją. Po prostu widząc tą sytuację byłam w ciężkim szoku że tak można w ogóle robić - lub nie można. I facet to nie dziadek tylko taki facet z okolicy 50 więc nie stary.
A sytuacja miała miejsce w tramwaju - autobus był w tym artykule.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 13:39   #1424
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Dlaczego więc nie poinformowałaś kierowcy o sytuacji? Jeden biedny dziadek miał jaja by zwrócić panience uwagę, że środek komunikacji miejskiej to nie jest miejsce by przebierać dziecko? Ona stworzyła nie dość, że niekomfortowe warunki, to dodatkowo jest to sytuacja niebezpieczna. O ile wiem, w każdym środku komunikacji miejskiej jest wewnętrzny regulamin co wolno a czego nie wolno. Z całą pewnością smród gówna oraz moliwość przelecenia pieluchy na innych ludzi jest wystarczającym powodem by to babsko wywalić z autobusy. No ja pier...
Za lody i żarcie mogą wyrzucić, a goowno se leży. (a i pofrunąć może przy dobrym hamowaniu)
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 13:46   #1425
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Może dlatego że ta sytuacja tak mnie zaszokowała że nie pomyślałam o tym żeby go poinformować? Napisałam wcześniej że nie jeżdżę na codzień komunikacją. Po prostu widząc tą sytuację byłam w ciężkim szoku że tak można w ogóle robić - lub nie można. I facet to nie dziadek tylko taki facet z okolicy 50 więc nie stary.
A sytuacja miała miejsce w tramwaju - autobus był w tym artykule.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok sytuacja miała miejsce w tramwaju a nie autobusie, ale czy to coś zmienia? Takie sytuacje będa tak długo się powtarzać jak długo bedziemy je akceptować. Rozumiem, że mogłaś być zaszokowana, ale czy to trwało ułamek sekundy? I nie chodzi mi tylko o ciebie, tylko nie rozumiem, że przy wypełnionym tramwaju reaguje tylko jedna osoba. No do cholery...jakby ktoś tam puścił pawia czy zesikał to też wszyscy tylko by siedzieli zaszokowani?

Nie mniej kobieta moim zdaniem powinna zostać wyproszona z tramwaju. W skrajnym wypadku, można również zatrzymać tramwaj (koszt to kilkaset złoty mandatu), może madki nauczyłyby się, że pewne rzeczy są naturalne tylko dla nich a niekoniecznie dla całego otoczenia.

Bo wiadomo, naturalne jest też grzebanie w nosie, ale czy wszyscy robimy to publicznie?
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 13:55   #1426
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Ok sytuacja miała miejsce w tramwaju a nie autobusie, ale czy to coś zmienia? Takie sytuacje będa tak długo się powtarzać jak długo bedziemy je akceptować. Rozumiem, że mogłaś być zaszokowana, ale czy to trwało ułamek sekundy? I nie chodzi mi tylko o ciebie, tylko nie rozumiem, że przy wypełnionym tramwaju reaguje tylko jedna osoba. No do cholery...jakby ktoś tam puścił pawia czy zesikał to też wszyscy tylko by siedzieli zaszokowani?

Nie mniej kobieta moim zdaniem powinna zostać wyproszona z tramwaju. W skrajnym wypadku, można również zatrzymać tramwaj (koszt to kilkaset złoty mandatu), może madki nauczyłyby się, że pewne rzeczy są naturalne tylko dla nich a niekoniecznie dla całego otoczenia.

Bo wiadomo, naturalne jest też grzebanie w nosie, ale czy wszyscy robimy to publicznie?
Byłam świadkiem i jednego i drugiego. Też nikt nie zareagował, bo za każdym razem robiły to pijane osoby.Czy to takie dziwne, że ludzie boją się konfrontacji?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 13:59   #1427
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Byłam świadkiem i jednego i drugiego. Też nikt nie zareagował, bo za każdym razem robiły to pijane osoby.Czy to takie dziwne, że ludzie boją się konfrontacji?
Może jestem po prostu odwazniejszą osobą, może nie jestem świadoma konsekwencji (no bo nie wiem, może ta kobieta moglaby mnie wysmarować zawartością pieluchy), ale kurde sa gdzieś granice na które się godzimy. To była kobieta przebierająca dziecko a nie grupka kiboli, która wtargnęła z butlą gazu do tramwaju. Bo takiego wydarzenia ja byłam świadkiem i wiesz co? Wyrzucił ich z tramwaju motorniczy. Sam.
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 14:39   #1428
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Ta matka z tramwaju ewidentnie szła w zaparte, skoro nic do niej nie docierało. Muszę przyznać, że tez byłabym w szoku bo jeżdżę tylko rowerem albo komunikacją miejską i nigdy nie widziałam takich sytuacji


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 17:10   #1429
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Publiczne dłubanie w nosie, często połączone ze zjadaniem zawartości, widuję dość nagminnie. Ueagę zwracam - i co z tego? Bydło jest niewyuczalne.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-02, 20:49   #1430
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Publiczne dłubanie w nosie, często połączone ze zjadaniem zawartości, widuję dość nagminnie. Ueagę zwracam - i co z tego? Bydło jest niewyuczalne.
ale w wykonaniu dorosłych?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 20:53   #1431
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ale w wykonaniu dorosłych?
Ja kiedyś jechałam autobusem z jakimś lekko upośledzonym chłopakiem - przez 3 h dlubal w nosie i zjadal. Jechał sam. Był tak na pograniczu upośledzenia i porażenia mózgowego.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 21:14   #1432
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Tak, dorosłych. W srodę rano to była dziewczyna, na oko 20-kilka lat, normalnie wyglądająca, umalowana.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 21:31   #1433
gwiazdka_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 95
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Ok, dłubanie w nosie jest niesmaczne i niegrzeczne, ale serio porównujecie to do przewijania dziecku pieluchy pełnej g**na?
gwiazdka_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 22:17   #1434
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Zastanawiam się czy tej pani też by nie przeszkadzalo jakby ktoś zrobił przed nią śmierdząca kupe? Komuś się chciało bardzo albo miałby to co miał trzymać. W czym umniejsza obrzydliwa kupa dziecka od kupy dorosłego? Przecież to jest to samo, czyli śmierdzace, strawione jedzenie, złuszczony nablonek i bakterie kałowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 23:26   #1435
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez gwiazdka_o Pokaż wiadomość
Ok, dłubanie w nosie jest niesmaczne i niegrzeczne, ale serio porównujecie to do przewijania dziecku pieluchy pełnej g**na?
Serio nie wiem co by mnie bardziej przeraziło

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 07:24   #1436
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Jedno i drugie jest przejawem całkowitego braku kultury.



Dlatego ja mówię "bydło". Taka bezmyślna masa, która nie dostrzega nikogo poza sobą, której nie obchodzą żadne normy i zasady. I nieistotny jest wiek, płeć, wykształcenie i stanowisko. Można być chamem z wyższym wykształceniem, naprawdę.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 12:28   #1437
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cześć dziewczyny Można do Was dołączyć?
Udzielałam się tu dawno temu ale potem na jakiś czas całkowicie zniknęłam z wizażu

Coś o mnie: mam prawie 28 lat, od ponad 8 miesięcy jestem w bardzo szczęśliwym związku
Dzieci nie chciałam mieć nigdy. Nie ,,odmieniło" mi się z biegiem lat a czas tylko utwierdza mnie w moim wyborze.
Moja sytuacja jest pewnie nietypowa, bo dzieci lubię i nawet pracuję z nimi Lubię także swoją pracę
Jeśli jednak chodzi o macierzyństwo to cenię sobie komfort ciszy i spokoju po pracy i możliwość spędzania wolnego czasu jak chcę
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 13:38   #1438
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2017-06-03 o 13:40
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 16:36   #1439
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zastanawiałam się, czy się odezwać, ale skoro już to napisałaś, to ja właśnie tak zareagowałam na podobny widok. Jeszcze maDka była oburzona, że prawie na jej dziecko
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 17:09   #1440
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. V

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Można do Was dołączyć?
Udzielałam się tu dawno temu ale potem na jakiś czas całkowicie zniknęłam z wizażu

Coś o mnie: mam prawie 28 lat, od ponad 8 miesięcy jestem w bardzo szczęśliwym związku
Dzieci nie chciałam mieć nigdy. Nie ,,odmieniło" mi się z biegiem lat a czas tylko utwierdza mnie w moim wyborze.
Moja sytuacja jest pewnie nietypowa, bo dzieci lubię i nawet pracuję z nimi Lubię także swoją pracę
Jeśli jednak chodzi o macierzyństwo to cenię sobie komfort ciszy i spokoju po pracy i możliwość spędzania wolnego czasu jak chcę
Hej znamy się z innego wątku
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-01 14:23:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.