Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-10, 09:03   #661
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My też walczymy z trądzikiem. Pojawił się na policzkach 3 dni temu i przemywam wacikiem z solą fizjologiczną.

Wczoraj 3h maluch płakał bez przerwy. Wyrywal się od cyca, a niby dalej głodny. Myślałam że może oproznil piersi i próbowałam dać butle, ale to nie to. Daliśmy kropelki bo to chyba był brzuszek. Jeszcze nigdy nam tak długo nie płakał i nie dało się go uspokoić. W końcu padł że zmęczenia.
A dodam, że cały dzień nam ulewal
Za to noc była super. Wstawal sobie co 3h i jadł. Mi pokarm ładnie się napelnial dzięki tym przerwom, a synek w nocy nie ulewal.
Wstał o 9, zjadł, trochę się ulało. Wzięłam go do chusty.
Mam tą kółkową teraz i póki co jestem zadowolona. Łatwo się mota, a za jakis czas dokupie sobie zwykłą.
Teraz ładnie śpi, a my czekamy na teściów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 09:04   #662
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Effpe - może skok? w końcu 5 tygodni u nas dzisiaj tyle kończymy - strach się bać

Camomiles - no mniej więcej u nas też stałe pobudki są u nas po porannym wstaniu też fochy - na rękach nie, samemu nie, jeść nie

Glassball - a ile tygodni już u Was?
W poniedziałek 7. Podobno po miesiącu juz nie trzeba wybudzac, ale nie wiem czy aż 8h 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 09:07   #663
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Glassball Maks od 3 dni śpi po 7 godzin w nocy i nic mu nie jest, dzisiaj znowu to samo. Zasnął o 20 a wstał o 3 a pózniej po 7 no i teraz w nocy nie mamy z nim problemu tylko w dzień jest marudny
Dzisiaj będziemy trenować wożąc chustę, ale to po spacerze bo zaraz ruszamy. Popołudniu ma padać wiec wole teraz wykorzystać pogodę


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 09:11   #664
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
My też walczymy z trądzikiem. Pojawił się na policzkach 3 dni temu i przemywam wacikiem z solą fizjologiczną.

Wczoraj 3h maluch płakał bez przerwy. Wyrywal się od cyca, a niby dalej głodny. Myślałam że może oproznil piersi i próbowałam dać butle, ale to nie to. Daliśmy kropelki bo to chyba był brzuszek. Jeszcze nigdy nam tak długo nie płakał i nie dało się go uspokoić. W końcu padł że zmęczenia.
A dodam, że cały dzień nam ulewal
Za to noc była super. Wstawal sobie co 3h i jadł. Mi pokarm ładnie się napelnial dzięki tym przerwom, a synek w nocy nie ulewal.
Wstał o 9, zjadł, trochę się ulało. Wzięłam go do chusty.
Mam tą kółkową teraz i póki co jestem zadowolona. Łatwo się mota, a za jakis czas dokupie sobie zwykłą.
Teraz ładnie śpi, a my czekamy na teściów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak długo nosisz w kolkowej? Też ja rozważam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 09:16   #665
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Glassball Maks od 3 dni śpi po 7 godzin w nocy i nic mu nie jest, dzisiaj znowu to samo. Zasnął o 20 a wstał o 3 a pózniej po 7 no i teraz w nocy nie mamy z nim problemu tylko w dzień jest marudny
Dzisiaj będziemy trenować wożąc chustę, ale to po spacerze bo zaraz ruszamy. Popołudniu ma padać wiec wole teraz wykorzystać pogodę


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Właśnie Asi tez nic nie jest. A nawet zauważyłam, że dziś jest bardziej pogodna i kontaktowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 09:26   #666
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Effpe staram się krótko godzinka maks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 09:26   #667
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Effpe - wydaje mi się że skok - przy kolce podobno krzyk jest non stop i nawet noszenie nie bardzo pomaga

Marta - biedaczek mój też wczoraj okropnie ulewał...

Glassball - to luz W ogóle bym się nie martwiła, a wręcz przeciwnie poza tym raz śpi 8h, a za parę dni może się budzić co 3
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 09:28   #668
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Effpe - wydaje mi się że skok - przy kolce podobno krzyk jest non stop i nawet noszenie nie bardzo pomaga

Marta - biedaczek mój też wczoraj okropnie ulewał...

Glassball - to luz W ogóle bym się nie martwiła, a wręcz przeciwnie poza tym raz śpi 8h, a za parę dni może się budzić co 3
Oby szybko minął bo nie widzę na oczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 09:37   #669
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Marta u nas tez mały ładniej je w nocy bo jest spokojniejszy i wtedy nie ulewa, a w dzień jak jest rozbudzony to je tak łapczywie ze potrafi sie zaksztusić przy piersi, wtedy tez wiecej ulewa i nie moze zasnac, ale staram sie go nosic na pionowo troche dluzej niz tylko do odbicia i jest lepiej.

Wczoraj doswiadczylam pierwszy raz tryskajacego strumienia mleka z piersi, maly sie odessal, podnioslam go do odbicia i nie zdazylam schowac piersi, mowi cos do meza a on mi na to ze mi mleko tryska i faktycznie jak z jakiejs sikawki pod cisnieniem

Bylam dzis rano w biurze parafialnym w sprawie chrztu i bedziemy chrzcic 23 lipca zostalo tylko ustalic szczegoly z restauracja na przyjecie, bedzie 12 osob ale nie wyobrazam sobie robic imprezy w domu
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 09:44   #670
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Bunny - co do tryskającego mleka to nie wiem jak będą wyglądać ewentualne przytulanki

Super, że termin już macie My dopiero we wrześniu lub październiku planujemy Też w lokalu - w domu absolutnie nie
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 09:50   #671
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail tez o tym wczoraj pomyslalam najlepiej to by bylo pod prysznicem albo we wannie, juz widze jak mi mleko tryska po scianach
Co do chrztu to my chcielismy jak najszybciej, pewnie chrzcilibysmy juz w czerwcu gdyby nie slub mojej siostry
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 09:55   #672
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Heh, tez się bawię z małą przy cycu z synkiem, najtrudniej jest z ciastoliną 😉 jedną ręką trzeba lepić. .. a ostatnio znalazłam sposób, jak mały wyjątkowo się niecierpliwi jak karmię, to mówię mu, żeby przyniósł książkę, siada obok i mu czytam... ale on bardzo lubi książki, nie wiem jak Twój ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------


My otulalismy synka bardzo długo. Pięknie spał otulony i właśnie tak jest, że dziecko w trakcie wiązania płacze, a po chwili się uspokaja. Dlatego dużo mam rezygnuje z otulania przez ten początkowy płacz. .. Asi jeszcze nie otulalam, bo ona ładnie śpi bez tego, zobaczymy potem ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------


Jaka piękna czuprynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha też bawię się ciastolina jedna ręka. Z czytaniem to różnie, ja bardzo lubię mu czytac, ale niestety rzadko chce, ciężko go zainteresować książeczka... On ma mnóstwo energii 😊

Co do otulania to u nas odpada, bo moje dzieci muszą mieć ręce wolne, inaczej jest płacz 😀

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 09:57   #673
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas noc tez na szczescie spokojna . Az sie od razu zyc chce . Wstawal o 23, o 3, o 6 i o 9. Zmartwychwstalam dzisiaj .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 14:18   #674
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dirwczyny robię tak z chicco że ustawiam pod kątem ale to za mało :/ klin zakupie, dzięki Mała ma problemy z tym cofaniem bo przez nie śpi bardzo niespokojnie i pomaga tylko właśnie ułożenie na moim ramieniu i przytulnie.

Zobaczę jak z klinem będzie. Bunny super ze mleka masz tyle czyli minął kryzys?

U mnie dzisiaj od rana Nina długo je, średnio po godzinie. Udało się przez 3 dni nie dokarmiac, mam nadzieję że i dzisiaj się udaaaa.



Dziewczyny a jak wy się kondycyjnie ogólnie czujecie? dzisiaj byliśmy z małą na pobraniu krwi na morfologie i mi pielęgniarka zasugerowała że taka blada jestem i styrana że powinnam sobie też morfologie zrobić:|

Chudne bardzo szybko do moich 55 kg został mi 1. Martwię się że będę dalej chudnac.



A w nocy karmienia nasze są idealne..

Nina ssie jeden łyk za drugim, w 30 minut się najada, śpi po 4 godziny. Gdyby te karmienia w dzień też tak wyglądały ech...



U nas trądzik jakby zmalał ale potowki się mnożą :-/ zwłaszcza z boku główki i na szyi od długiego karmienia
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 15:58   #675
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Hej, hej!
U nas Leoś zaczął pochłaniacz mleczko z tommy tippee w 20 minut! Cud!

Idziemy zaraz na spacer. Dziś cały dzień mąż pomaga a i tak jesteśmy w niedoczasie...

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość


Dziewczyny a jak wy się kondycyjnie ogólnie czujecie? dzisiaj byliśmy z małą na pobraniu krwi na morfologie i mi pielęgniarka zasugerowała że taka blada jestem i styrana że powinnam sobie też morfologie zrobić:|

Chudne bardzo szybko do moich 55 kg został mi 1. Martwię się że będę dalej chudnac.




U nas trądzik jakby zmalał ale potowki się mnożą :-/ zwłaszcza z boku główki i na szyi od długiego karmienia
Ja się czuję jakaś niedojedzona i od wczoraj nadrabiam. No i niewyspana...

A bierzecie DHA?

Ad. kilogramów, to ja mam jeszcze nadwyżkę 7 kg. Choć brzuch mi zmalał, mieszczę się w spodnie, w które nie wchodziłam jeszcze 3 tyg. temu.

Trądzik na początku wygląda jak potówki. U nas trochę lepiej, bo zmniejszyła się ta kaszka. Ale najgorzej jest właśnie na tych stykach szyja-kark, skroń.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 16:01   #676
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja mam słaba morfologie na pewno ale mi spadło z 12 do 8 po porodzie, a po przetoczeniu krwi wzrosło do 9,5 i z takim wynikiem mnie wypisali. Dlatego cały czas biorę tardyferon i w lipcu się zbadam, ale dalej słabo się czuje.

Mój bulbek cały dzień kima..
Ciekawe co będzie w nocy.

Zakupilam spiworek i pajace w smyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 16:03   #677
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Bambi tak po 3 dniach obudzilam sie z biustem pelnym i obolalym od mleka, mysle ze maly przez te dni tak czesto ssal ze zlozyl sobie solidne zamowienie i stad ten naplyw kupilam femaltiker ale jeszcze nie bralam bo nie bylo potrzeby a co do morfologii bierzesz jakies witaminy po porodzie? Mi zalecono zelazo, jod i wot D. ale tez na buzi mizernie wygladam, mysle ze to braki w snie i jeszcze dlugo nie bede wygladac promiennie haha

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 16:28   #678
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Hej, hej!
U nas Leoś zaczął pochłaniacz mleczko z tommy tippee w 20 minut! Cud!

Idziemy zaraz na spacer. Dziś cały dzień mąż pomaga a i tak jesteśmy w niedoczasie...



Ja się czuję jakaś niedojedzona i od wczoraj nadrabiam. No i niewyspana...

A bierzecie DHA?

Ad. kilogramów, to ja mam jeszcze nadwyżkę 7 kg. Choć brzuch mi zmalał, mieszczę się w spodnie, w które nie wchodziłam jeszcze 3 tyg. temu.

Trądzik na początku wygląda jak potówki. U nas trochę lepiej, bo zmniejszyła się ta kaszka. Ale najgorzej jest właśnie na tych stykach szyja-kark, skroń.
Ja biorę Dha, tak mi zalecili na wypisie ze szpitala w dawce 500mg czyli teoretycznie dwie tabletki ale ja biorę jedną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 18:48   #679
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Też biorę DHA - na wypisie nawet miałam - dawkuję tak samo jak w ciąży

Bambi - zbadaj krew - ja badałam po 14 dniach od porodu i z 9 do prawie 12 mi wzrosła hemoglobina, ale brałam żelazo do wagi mi zostało 2 kg, więc nie narzekam

Młody zjadł 120 ml odciągniętego mleka i śpi od 16 Obudził się na 5 min trochę podjeść i kima dalej i chrapie

Byliśmy na grillu u dziadków i spał non stop, a mój tata tylko chodził i go smyrał, żeby go obudzić Musiałam go opitolić, że to nie zabawka i nie będę go budzić, żeby im rozrywki dostarczyć!
Potem musiałam się tłumaczyć, że już jedziemy, bo dziadek chyba myśli, że będę siedzieć do nocy z niemowlakiem i patrzeć jak wszyscy piją... Pyskata się zrobiłam i krótko ucinam wszelkie komentarze. Bo już po chamsku to komentował. Oczywiście nie obyło się bez złotych rad, żeby nie rozpuścić dziecka noszeniem na rękach
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 18:58   #680
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dziewczyny mam takie pytania troche dziwne, ile u Was w kościele jest co łaska za chrzest ? Pewnie w Wawie i tak bedzie drożej ale chce sie zorientować ile mam kasy szykować, bo moze uda nam sie zrobic chrzest w tym roku.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 20:31   #681
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

DHA biorę. Tak samo magnez.

Zostało mi 7 kg Jakoś wolno mi te kg spadają.

Gornek : Znajoma ostatnio dawała 200 zł. W moim rodzinnym mieście to 100zl to minimum.

Moja teściowa mnie wkurza. Rozumiem, że lubi małego, ale on jej nie bardzo. Płacze jak go bierze na ręce i wielce zdziwiona dlaczego i poucza 3 tyg. niemowlaka, że ma u babci nie płakać. Oprócz tego wielka mi babcia zabrała wózek z dzieckiem i nie chciała oddać ani mi ani swojemu mężowi, który również chciał trochę pospacerować z wnukiem.
Nie dałam rady dzisiaj być dla niej miła więc pewnie będzie robić aferę jutro mojemu tztowi.

Ogólnie ich wizyta zmeczyla mnie bardzo. A maluch cały czas to przeżywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 20:48   #682
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Ja nie mam zamiaru dać wiecej jak 300 zł, w końcu sakramenty sa za darmo
Zjadłam pizzę i dopchałam sie truskawkami, Maksiu odrazu zasnął jak wypił mleczko wiec pewnie troche pospi. Dzisiaj był tak grzeczny, ze az sie zdziwiłam, pomarudzil popołudniu troche w łóżeczku wiec wzięłam go i zasnął na mnie na bite 3 h lubię tak sobie z nim pospać, on pewnie tez
Marta czasem nie rozumiem rodziców i teściów, ze tak walczą o uwagę wnuka, a te maleństwa i tak nic nie rozumieją i najlepiej czuja sie u rodzica. Ale nie da rady wytłumaczyć, jak ktoś sie uprze ze on ma racje.
Moja teściowa akurat raz widziała Maksa chwile go potrzymala i oddała. Moja mama za to mogłaby non stop go nosić, karmić, przewijać itp nie mam nic przeciwko ale zna granice i wie, ze dziecko potrzebuje i tak zapachu i bliskości rodzica. Jadę na tydzień do rodziców to juz zapowiedzieli, ze zajmą sie Maksem a ja odpocznę, bo tata chce na spacery chodzić, mama jest w stanie zrobic przy nim wszystko, bedzie mój Tz wiec chcieli w tym czasie spotkać sie ze znajomymi których nie widziałam od lat. Zapewne długo nie posiedzę bo będę tęsknić xd

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip

Edytowane przez gornek
Czas edycji: 2017-06-10 o 20:58
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 21:01   #683
anita7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 605
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ach gornek aż mi zazdrość d. Ściska. Karol dziś cały dzień marudził i płakał jak zasypiał to budził sie co 10 minut ciężki dzień za mną.

My daliśmy 200 zł rozpytywałam to u nas taka stawka 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 21:06   #684
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Anita nie zawsze u nas jest tak pięknie, ale na dobra sprawę mam kochane i spokojne dziecko. Bardzo rzadko ma zle dni, a jak juz sie zdarzy to raczej jest to popołudniami. Nie wiem jak długo tak bedzie ale nie mam teraz co narzekać
Ja muszę sie przejść do księdza i zapytać ile dają, ale bez przesady żebym dawała za chrzest wiecej niż za ślub


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 21:07   #685
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

W moich okolicach za chrzest też 200 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 22:09   #686
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytania troche dziwne, ile u Was w kościele jest co łaska za chrzest ? Pewnie w Wawie i tak bedzie drożej ale chce sie zorientować ile mam kasy szykować, bo moze uda nam sie zrobic chrzest w tym roku.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
200zl a chrzcimy 25 czerwca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 23:36   #687
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Marta, mnie to czeka jutro, bo przyjezdza tesciowa.

Dzisiaj pojechala moja mama, splakalam sie, tak mi dobrze z nia bylo. Mowila, ze jeszcze przyjedzie jak bede chciala. Moja mama jest wyjatkowo ciepla osoba, przeprosilam ja za to, ze przed porodem odwalalam maniane, zeby nie przyjezdzala przed czasem (nie wiem czy pamietacie), hormony mi padly na leb wtedy. Az sie poplakalam jak ja przepraszalam, bo ona tyle dla nas robila jak u nas byla, a z drugiej strony w ogole sie nie narzucala.

Ciekawe jak bedzie z tesciowa...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 23:53   #688
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Gornek, my planujemy dać 200-300zł za chrzest. A to już za tydzień!

Mnie zostały 4kg ale coś opornie mi to idzie bo co chwile podjadam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 04:46   #689
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia - super, że mama się spisała i że masz w niej takie wsparcie i nie miej wyrzutów - to normalne, że chciałaś być sama z Tż na początku, a że okazało się jednak, że z obecności mamy wynikały same plusy to genialnie

Fartuch - to chrzciny tuż tuż! my robimy jesienią - ktoś też tyle czeka? Ja jakoś nie czuję się na tyle pewnie, żeby chrzcic i ogarniać imprezę już
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 05:08   #690
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Vikunia - super, że mama się spisała i że masz w niej takie wsparcie i nie miej wyrzutów - to normalne, że chciałaś być sama z Tż na początku, a że okazało się jednak, że z obecności mamy wynikały same plusy to genialnie

Fartuch - to chrzciny tuż tuż! my robimy jesienią - ktoś też tyle czeka? Ja jakoś nie czuję się na tyle pewnie, żeby chrzcic i ogarniać imprezę już
U nas chrzest będzie pewnie najwcześniej we wrześniu. Póki co nie mam kompletnie pomysłu na chrzestnych...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.